امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : شنبه 26 مهر 1393 - 18:45
رپورتاژهای میلیونی شهردار شاهین شهر در رسانه های اصفهان!
رپورتاژهای میلیونی شهردار شاهین شهر در رسانه های اصفهان!

به گزارش نجوا ، این روزها  اگر نگاهی گذرا بر رسانه های مکتوب اصفهان داشته باشید خواهید دید که یکی از شهرداران استان اصفهان در صدر اخبار  قرار گرفته و البته اخباری که از طریق رپورتاژ به چاپ می رسد.
شهردار جدید شاهین شهر این روزها اخبار های مختلف خود را عموما از طریق رپورتاژ آگهی و با هزینه های تبلیغاتی گزاف منتشر می نماید.
از نکات قابل توجه این هست که شهردار شاهین شهر که با اصرار لقب دکتری را با خود یدک می کشد ! در اکثر اوقات خود را بیشتر منعکس می نماید تا اینکه اخباری مرتبط با امور شهری را به خوانندگان رسانه ها ارائه دهد! تا جایی که در یک رپورتاژ آگهی با یک قهرمان ملی در شاهین شهر مصاحبه گرفته می شود و با تیتر تعریفی از شهرداری در روزنامه به چاپ می رسد و هزینه آن را هم از جیب شهرداری پرداخت می کنند!
البته این اخبار و گزارش ها در حالی در رسانه های منتشر می شود که در دوره های مختلف شهرداری به نسبت این دوره فعالیت های درخشان تری در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و عمرانی صورت گرفته اما اکنون شاهد این هستیم که به جای توجه به محتوا بیشتر به تبلیغات توجه می شود.
حال سوال اینجاست چه لزومی دارد که هر اتفاقی در شاهین شهر می افتد با این هزینه های گزاف ، رسانه ای شود ؟ آیا لزوم ارائه خدمات صورت گرفته به مردم همان شهر کفایت اطلاع رسانی را نمی کند؟ حتما باید در همه استان بفهمند که شهردار شاهین شهر چه کرده و چه میکند؟
به نظر می رسد هزینه های چاپ رپورتاژ های تمام صفحه و نیم صفحه در روزنامه های اصفهان که به سفارش شهردار شاهین شهر به چاپ می رسد این روزها تمامی نداشته باشد و شاید در عدم نظارت شورای شهرشاهین شهر مسئولین ذی ربط ادامه نیز پیدا کند
البته سوالی که اینجا  ذهن مخاطب را درگیر می کند این است که آیا شورای شهر شاهین شهر با هزینه های گزاف تبلیغاتی آقای شهردار موافق هستند؟  آیا مسئولین مربوطه  برخوردی با این تبلیغاتی که از جیب بیت المال می شود خواهند داشت؟

منبع : نجوا نیوز

برچسب ها :
طلبه
|
دوشنبه 28 مهر 1393 - ساعت : 01:30
اعضاء شورایی که اکثریت با اون انتخابات معروف بیایند سرکار نتیجه اش می شود این شهردار و این هم از نظارت شورا بر شهردار، وای به حال کسانی که در انتخابات کم کاری کردند .

ناشناس
|
یک شنبه 27 مهر 1393 - ساعت : 23:20
تاکور شود هرکه نتواند ببیند مثلا که چی جمع کنید این کاسه کوزه رو

پاسخ ها
ناشناس
|
دوشنبه 28 مهر 1393 - ساعت : 01:05
پاچه خوار حیا کن -شاهین شهر را رها کن
ناشناس
|
یک شنبه 27 مهر 1393 - ساعت : 20:28
ماهانه مبلغ نهصد هزار تومان به خبرگزاری موج می دهد تا برایش در سایت خبرگزاری موج صفحه اصفهان از این شهردار ترم اولی دکترا تمجید کنند

رضا
|
یک شنبه 27 مهر 1393 - ساعت : 15:42
نویسنده محترم متن خیلی بد بینی.بدبینی بیا به دلیل عدم اگاهی است ویا خود را محق دانستن . یا اسن چیزها که شما وتایید کنندگانت می نویسید میگو یید انتخابات شورا تقلب داشته؟و همه چیز ماست مالی و بز برو است.
انصافا کمی به نیت خودتون فکر کنید.......خنده تان گرفت...احساس ناراحتی کردید....پس وجدانتان بیدار است.

پاسخ ها
ناشناس
|
دوشنبه 28 مهر 1393 - ساعت : 01:18
متنی که نوشتی را یکبار دیگه بخون ، انصافا نباید کمی املاء و انشاء کار کنی ، خنده ات گرفت؟ ، احساس شرمنده گی کردی ؟ پس برو مدرسه .
ناشناس
|
یک شنبه 27 مهر 1393 - ساعت : 09:48
وسعت زندگی هرکس به اندازه ی وسعت اندیشه ی اوست

یوسف می دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا حتی بسوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش باز شد ……
اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکی است

شهروند
|
یک شنبه 27 مهر 1393 - ساعت : 00:41
سلام
آقا دلش نسوخته!! از جیبش که نمی ده !!

ناشناس
|
یک شنبه 27 مهر 1393 - ساعت : 00:26
تازه این کارها را اقایان تبلیغ میکنند مال دوره قبله اینا پز میدند

حسین
|
شنبه 26 مهر 1393 - ساعت : 23:54
ای بابا اینا دیگه کی هستند ، یه کاری را می کنند بعد که دیدند افتضاح شد کل قضیه را منکر می شوند مثل همین برخورد با کارمند شهرداری .
آقای شهردار قبول داری اگه این قضیه را ثابت کردیم که می خواستید با این کارمند برخورد کنید به خاطر انتقاد به امام جمعه خودت استفاء بدهی و بروی .

مجتبی
|
شنبه 26 مهر 1393 - ساعت : 23:31
هر دم از این باغ بری می رسد - تازه تر از تازه تری می رسد
این مطلب نشان می دهد حرفهای شما بی حساب نبوده و من دیدم هر موقع شما از فردی انتقاد کردید بقیه موارد آن هم از جاهای مختلف می رسد و آن افراد برای سرپوش گذاشتن بر کارهای خودشان چاره ای ندارند که شما را با الفاظی مثل تندرو بخوانند .

ناشناس
|
شنبه 26 مهر 1393 - ساعت : 23:20
ای داد بر ما

ناشناس
|
شنبه 26 مهر 1393 - ساعت : 22:53
اعضای متدین شورای شهر ، باید معین بشود که هزینه این تبلیغات چقدر هزینه اون بوده و چه لزومی داشته در اصفهان تبلیغ گردد اگر در شاهین شهر تبلیغ کارها میشد حرفی نبود ولی در اصفهان چه لزومی دارد اونهم با اسم شهردار ! معلومه برای خود مطرح نمودن بوده است !

پاسخ ها
ناشناس
|
یک شنبه 27 مهر 1393 - ساعت : 11:13
این کلمه متدین در جمله اعضای متدین شورای شهر باعث تعجب من شده بقیه را نمی دانم.
دارابی
|
شنبه 26 مهر 1393 - ساعت : 20:23
سایت عدالتخواهی تهران هم شکایت شهردار از این سایت را زده بود ! کم کم کل کشور می فهمند شهردار شاهین شهر چه کارهائی انجام داده
این هم لینکش : http://edalatkhahi.ir/archives/14025

توانا
|
شنبه 26 مهر 1393 - ساعت : 19:50
آقایان شورای شهر زودتر به داد شاهین شهر برسید که این شهردار با این کارهاش آبروی شاهین شهر را دارد میبرد ! سایت عدالتخواهی انتقاد نمود شهردارشکایت کرد ! حالا رسانه های اصفهان هم دارند از خرابکاریهای شهردار شاهین شهر میزنند ، لابد حالا میخواد از سایتهای اصفهان هم شکایت کنه که دیگه انتقاد کسی ننماید ! تا به تهران نکشیده این بساط را جمع نمائید

پاسخ ها
سجاد
|
یک شنبه 27 مهر 1393 - ساعت : 11:09
همشهری عزیز یکی باید به وضع خود شورا و طریقه رأی آوردنشون برسه