امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 مهر 1393 - 15:36
سایت عدالتخواهی مورد حمله هکرها قرار گرفت
سایت عدالتخواهی مورد حمله هکرها قرار گرفت

عصر دیروز سايت عدالتخواهی شاهین شهر  مورد حمله هکرها قرار گرفت. اين حمله باعث شد كه این سايت برای مدتی دچار اختلالاتی گردد .

براساس گزارش مدير فني سايت ، هکرها با حملات شدید خود قصد داشتند که این پایگاه عدالتخواهی را دچار مشکلاتی نمایند که حملات آنها خنثی گردید .

اين حملات كه از داخل كشور سازماندهي شده اند نتوانستند ، در مسير اطلاع رساني اين سايت خللي ايجاد نمايند .

ظاهرا برخی اخبار این سایت برای برخی از افراد آنقدر گران آمده است که با دست زدن به چنین اقداماتی و هزینه نمودن پولهای .... قصد دارند از تنویر افکار عمومی جلوگیری نمایند .

البته در چند روز گذشته از طرق مختلف بسیار سعی گردیده که مسئولان این سایت را تحت فشار قرار داده تا از بیان حقایقی جلوگیری نمایند . البته به زودی ابعاد پشت پرده فشارها و سنگ اندازیهای این افراد به صورت گسترده در این سایت بیان خواهد شد .

برچسب ها :
ناشناس
|
یک شنبه 20 مهر 1393 - ساعت : 20:00
در پاسخ یک مسول عرض کنم نقد خوب است اگر نباشدجامعه به بیراه میرود ولی نه فقط شهرداری وشهرداران بلکه همه مسوولان نه گزینشی

یک روحانی
|
جمعه 18 مهر 1393 - ساعت : 17:34
لطفا پشت پرده های مسئولین را بیان کنید تا مردم بیشتر اگاه بشوند که چه کسانی علاقمند هستند که سایت هک شود فکر کنم یکی از کسانی که علاقمند به هک است و وضع مالی خوبی هم دارد جناب....... می باشد درسته؟

یک مسئول
|
جمعه 18 مهر 1393 - ساعت : 15:30
چند سال پیش که این سایت نبود چقدر خوب بود ! هر کی هر کاری مینمود اصلا کسی متوجه نمیشد ! هر ریخت و پاشی که میشد کسی به کسی نبود ! هر کسی را سرش را زیر آب مینمودند کسی خبر دار نمی شد ! هر چی چلو کباب و جوجه کباب و چلو ماهی و چلو گوشت میخوردند کسی متوجه نمیشد ! هر چی دلشان میخواست یک طرح را چندین بار افتتاح مینمودند و باز کسی متوجه نمیشد ! هر چی بودجه میخواستند به هم می دادند ! اونقدر برای هم نوشابه باز مینمودند !..............................................
یاد اون روزها بخیر که چقدر می چسبید !!!

نعیم
|
جمعه 18 مهر 1393 - ساعت : 12:24
مگه این میز وصندلی چی داره که از هزینه بیت المال برای بقای خودشان دست به چنین کارهائی می زنند ؟ وای به قیامت اینها !

م.ی
|
جمعه 18 مهر 1393 - ساعت : 01:06
اگر این کارها را نکنند باید تعجب کرد

اکبرزاده
|
جمعه 18 مهر 1393 - ساعت : 00:54
سلام سایت را حک کنند که چی بشه؟ صدای عدالت را هم میشه حک کرد؟!امان از این حب دنیا که در هرکس ریشه دواند دیگه از هر ابزاری استفاده میکنه تا این حب را ارضا:ٕ کنه،،!!

سبحانی
|
جمعه 18 مهر 1393 - ساعت : 00:44
هزینه استخدام هکرها برای حمله به سایت شما از کجا تامین میگردد ؟!

ابراهیمی
|
جمعه 18 مهر 1393 - ساعت : 00:03
برخی برای حفظ میز وصندلی دست به چه کارهائی که نمی زنند ؟!