امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

تاریخ انتشار : یک شنبه 8 آبان 1390 - 00:00
عاملان سرقت به عنف شاهين شهر اصفهان در كمتر از 24 ساعت دستگير شدند
عاملان سرقت به عنف شاهين شهر اصفهان در كمتر از 24 ساعت دستگير شدند
فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه اصفهان از دستگيري دو سارق به عنف، که مبلغ 10ميليون ريال وجه نقد را از يكي از شهروندان به سرقت برده بود در كمتر از 24 ساعت توسط مأمورين اين شهرستان خبر داد....

عاملان سرقت به عنف شاهين شهر اصفهان در كمتر از 24 ساعت دستگير شدند

گروه استان ها - فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر و ميمه اصفهان از دستگيري دو سارق به عنف، که مبلغ 10ميليون ريال وجه نقد را از يكي از شهروندان به سرقت برده بود در كمتر از 24 ساعت توسط مأمورين اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس ، سرهنگ غلامعباس بلفكه فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر با اعلام اين خبر اظهار داشت : در پي شکايت يكي از شهروندان به كلانتري 11 اين شهرستان از دو سرنشين جوان و ناشناس خودروي پرايد که اقدام به سرقت وجه نقد 10 ميليون ريالي کرده بودند، موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت .

وي افزود:با تحقيقات صورت گرفته مشخص شد که وي در حال شمارش وجوه نقد خود بوده که به تازگي از بانک اخذ کرده بوده ، که توسط دو نفر جوان ناشناس با خودروي پرايد به سرقت مي رود .

وي در ادامه بيان کرد: ماموران انتظامي سريعا اقدام به گشت زني دراطراف محل وقوع سرقت کرده که به فردي مشکوک و او را دستگيرکردند .

فرمانده انتظامي شهرستان شاهين شهر گفت:پس از بازجويهاي بعمل آمده از متهم بنام "فريبرز_آ" مشخص گرديد که وي با همدستي فرد ديگربنام "محمد_غ" به همراه يک دستگاه خودرو اقدام به سرقت وجوه نقد از مالباخته کرده اند.

اين مقام مسئول تصريح کرد: ماموران در ادامه اقدامات خود متهم ديگر را که با وي همدستي کرده بود را شناسايي کرده و در يک عمليات غافلگيرانه او دستگير شد که در بازجويي هاي به عمل آمده به بزه ارتکابي اقرار کرد.

سرهنگ بلفكه با بيان اينکه متهمان بهمراه پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند ، از شهروندان خواست از جا به جايي وجوه نقد با مبالغ زياد خودداري کنند و حتي الامکان از چک هاي بين بانکي اقدام نمايند .

برچسب ها :