امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : جمعه 4 مهر 1393 - 18:01
شهردار حقیقت را می گوید یا امام جمعه ؟!!
شهردار حقیقت را می گوید یا امام جمعه ؟!!

چندی پیش بازرسی از شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به شاهین شهر آمد تا عملکرد امام جمعه شاهین شهر را بررسی نموده و طی گزارشی مراتب را به تهران منعکس نماید .
 

ایشان پس از حضور چند روزه خود در شاهین شهر و دیدار با برخی افراد به تهران عزیمت نمود تا گزارش خود را کتبا به مسئولان امر ارائه نماید . ولی در حین و پس از حضور بازرس در شاهین شهر حواشی گسترده ای رخ داد که قصد داریم به صورت گسترده و در چندین مطلب به ابعاد این رخدادهای گاه تاسف بر انگیز  بپردازیم .
 

در روز جمعه ای که این بازرس محترم در نمازجمعه حاضر شد بخش کمی از مردم از وجود ایشان مطلع گردیدند و پس از اتمام نماز در فضائی دوستانه و مودبانه به گفتگو با ایشان پرداختند و انتقادات و گلایه های خود از حجه الاسلام ملکیان را به وی انتقال دادند .
 

پس از چند روز و برگشت بازرس محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در کمال تعجب شاهد اتفاقات بسیار تلخی در شاهین شهر بودیم .
 

دو نفر از کارمندان شهرداری که در جمع منتقدین در مصلی بودند و صحبت نموده بودند با دستور شهرداری از کار معلق شدند البته یک نفر از آنها به علت مشابهت اسمی تبرئه گردید ولی نفر دوم از کار معلق می شود ، وقتی علت را جویا میشود به وی گفته میشود که امام جمعه با شهردار تماس گرفته و از وی خواسته که این دو نفر را به علت حضور در آن جمع و صحبت نمودن از کار اخراج نماید و ظاهرا شهردار شاهین شهر جناب آقای ذاکر هم به سرعت اطاعت امر نموده و به حراست دستورات لازم را ابلاغ می نماید و وی معلق از کار شده و به کارگزینی معرفی میگردد ! و به وی گفته میشود که به دفتر امام جمعه برود و با ایشان مذاکره نماید ! و سرانجام پس از کش و قوس های فراوان  با تعهد به سر کار بازگردانده میشود !
 

پس از ورود دستگاهای عالی نظارتی به این ماجرا ، امام جمعه به شدت ماجرای تماس با شهردار و توصیه به اخراج دو کارمند شهرداری را انکار نموده و اینکار را بدون هماهنگی با وی اعلام میدارد ! در طرف مقابل شهردار هم این مسئله را به امام جمعه مرتبط می نماید .
 

حال در این میان یکی از دو طرف مقصر در این ماجرای تاسف برانگیز میباشند که باید هر چه سریعتر حقیقت این ماجرا روشن گردد تا با عوامل آن به شدت برخورد گردد .
 

ولی جدای از طرفین مقصر در این ماجرا ، مسئله مهم گناه نابخشودنی شهردار می باشد ! اگر شهردار با دستور امام جمعه این کار را انجام داده ، باید گفت از گناه وی نمی کاهد چرا که شهرداری حق ندارد با کسی که منتقد فلان مسئول است برخورد نماید و به ناحق و فقط به دلیل اظهار نظر با وی برخورد نماید ! مگر ما در زمان گالیله و دادگاههای تفتیش عقاید روحانیون مسیحی زندگی مینمائیم که آقایان با دستاویز قرار دادن امنیت شغلی برخی کارمندان شریف شهرداری قصد دارند دهان آنها را ببندند و با هر انتقادی ، همانند تعهدهای دادگاههای تفتیش عقاید با کسانی مثل گالیله برخورد نمایند !  ما نمی دانیم این آقا !!! شهردار امام جمعه است یا شهردار، شورای شهر ؟! آقای شهردار در صورت دستور امام جمعه چرا برای رضایت وی ، خشم وغضب خدا را به جان می خرید و حاضر میشوید عده ای را از نان خوردن بیندازید ، آن هم به دلیل اینکه انتقادی به امام جمعه داشته اند !  امام حسین (ع) : میفرماید : رستگار نخواهد شد کسانی که رضای مخلوق را به قیمت خشم خالق می خرند .
 

اگر هم امام جمعه به شما چنین توصیه ای ننموده و شما به دلایل دیگر مثل ... چنین کاری انجام داده اید که وا مصیبتا !
 

لازم است در این ماجرا شورای شهر برای حفظ اعتبار خویش هم که شده وارد عمل گردد و منصب شهردار را به دامن شورای شهر بازگرداند !

 

تاسف بر انگیزتر آن است که این رفتارها از کسانی  سر میزند که می دانند که حضرت علی علیه السلام چه مقدار تاکید داشتند که افرادی در اطراف مسئولین باشند که صریحترین انتقادات را می نمایند و آنها را  از کسانیکه چاپلوس بودند بر حذر می داشتند  . حتی امام علی(ع) نه تنها می‌گذاشتند که مردم حرف خود را بیان کنند بلکه حتی در مقابل خوارج هم که بدترین اهانت‌ها و دسیسه‌ها را بر علیه امام علی(ع) داشتند می‌گفتند تا زمانی که دست به اسلحه نبردند و فقط حرف و نظر خود را می‌گویند من نه تنها از حضور شان در مسجد و مجامع جلوگیری نمی‌کنم بلکه حقوق آن‌ها از بیت‌المال را نیز قطع نخواهم کرد.
 

چرا آقایان قصد دارند با عناوین مختلف دهان هر منتقدی را ببندد ؟! چرا فلان بسیجی منتقد باید از فعالیت در پایگاههای بسیج منع گردد؟ ! چون منتقد امام جمعه بوده است ! کجای سیره امیر المومنین چنین رفتارهائی انجام میگرفته است ! مدام از منبر و تریبون های مختلف از امیرالمومنین بگوئیم ولی رفتار ما هیچ شباهتی به سیره ایشان نداشته باشد !!!
 

امیرالمؤمنین علیه السلام در خطبه 216 نهج البلاغه فرمود:: گمان مبرید که اگر به حق سخنی به من گفته شود بر من سنگین آید و یا از کسی بخواهم مرا تجلیل و تعظیم کند ، که هر کس شنیدن حق یا عرضه شدن عدالت بر او ناخوش و سنگین آید عمل به حق و عدالت بر او سنگین تر است  ، پس از سخن حق یا نظر عادلانه جلوگیری نکنید ، علامت اهل حق و اهل عدل این است که از تذکرات و انتقادات پروا ندارند..
 

گرچه پس از اطلاع مسئولان عالی رتبه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کل کشور و سایر مسئولان کشوری ، به سرعت وارد عمل شده و مسئله را پیگیری نمودند ، ولی پیامبر اسلام فرمودند : هر کس عدل را تمجید نکند و جور و بیداد را مذمت ننماید به جنگ با خدای متعال برخواسته است . (اسدالغابة، ج 4، ص 408 ) در خصوص این ماجرا سکوت هر کسی و موضع نگرفتن پیرامون دفاع از مظلوم گناهی نابخشودنی است ومصداق این روایت است و مطمئننا اگر این روال به همین صورت ادامه پیدا نماید سرانجام دامن هر کسی را خواهد گرفت و کار به جائی خواهد رسید که کسی حق بیان کوچترین انتقادی را نخواهد داشت !
 

لازم به ذکر است در ماجرای تعیین رئیس سازمان رفاهی و تفریحی و حواشی آن هم ، امام جمعه دخالت خود را در انتصابها رد مینمود و شهردار در جلسه شورای شهر گفته بود که امام جمعه با انتصاب آقای م مخالف است ! لذا برای عدم تکرار چنین وقایعی لازم است که با دخالت مسئولین و مردم چهره طرف مقصر روشن گردد .
این مطلب ادامه دارد ...

توضیحات : لازم به ذکر است که منظور از اخراج در مطلب بالا ، ارائه برگه اخراج به شخص مذکور نبوده است بلکه تهدید به اخراج بوده است که البته منجر به تعلیق از کار به مدت یک روز میگردد . در ضمن حراست شهرداری از وی نمی خواهد عذرخواهی نماید بلکه برای مذاکره با امام جمعه وی را راهی دفتر امام جمعه می نماید .

برچسب ها :
کارمند این شهر زیبا
|
پنج شنبه 1 آبان 1393 - ساعت : 11:07
باسلام به همه دوستانی که زحمت کشیدند و در این سایت پیغام گذاشتند نظرات همه جالب بود من اولین بار که وارد این سایت میشم و همه نظرات را مطالعه میکنم خانم حسین زاده و آقای اصلانی از کارمندان رسمی این شهر میباشند اینجانب 10 سال است کار میکنم و همچنان به صورت قراردادی هستم و همین آقایان و خانومهای شهرداری که رسمی هستند از کلیه قراردادی ها به صورت برده کار میکشند و خودشان ادعای خدایی میکنند به خصوص خانم ... که پارتی قوی که دارد از طریق همین شهرداری برای خودش کسی شده و ادعای پولداری میکند حالا کار میکنه چرا را خدا میدونه و بس شهردارمون خدایش خوبه ولی ای کاش در همه مراحل خوب بود ولی چرا حق کارمندان را پایمال میکنه چرا اجازه میده افرادی که رسمی هستند با دیگران برخورد بدی داشته باشند و اگر از خودمان دفاع کنیم کلمه اخراج را بر زبان بیاورند چرا وقتی از رسمی شدن حرف می زنیم دم از گزینش و امتهان و چیزهای دیگر میزنند 10 سال پیش این حرفها نبود باید با بقیه کمی تفاوت داشته باشیم به خدا ما محتاج کاریم و بدانید به خدا واگذار میکنیم چون برای بدست آوردن روزی راهی دیگر نداریم آقای بیدرام خواهشمندم به کار ما رسیدگی کنید در شهرداری و کلیه ارگانهای وابسته به خدا قراردادی زیاد است و افراد سودجو هم زیاد اتفاقات اخیر برای ما نوعی تلنگر بود که بترسیم از هر صحبتی چون بارها با کلمه اخراج روبه رو میشویم آقای اصلانی تو خودت -دامادت - دخترت همه رسمی هستید و از درد ما چه میفهمید

احمد.ن
|
پنج شنبه 24 مهر 1393 - ساعت : 01:06
به نظر بنده در صورت صحت این مطلب کار خیلی زشتی اتفاق افتاده و دستگاههای قضایی به خاطر سوءاستفاده این افراد از مقام و مسئولیت باید ورود کنند .

ناشناس
|
سه شنبه 22 مهر 1393 - ساعت : 21:49
تا اونجایی که من خبر دارم برای کاندیدای سازمان رفاهی یعنی آقای م هم دارن پرونده سازی می کنند مدیر سایت پیگیری کنید که صحت داره یا نه و آیا کار ملکیان است یا کس دیگر؟


طلبه
|
شنبه 12 مهر 1393 - ساعت : 00:59
و در ضمن اینکه امام جمعه گفته که من نمی دانستم و وقتی فهمیدم به آقایان گفتم این کار نه به صلاح شماست نه به صلاح من ، باز توجیه است زیرا اگر بگوییم این حرف درست باشد آیا وظیفهء ایشان در مقابل این ظلم در همین اندازه است ؟ یا اینکه به عنوان یک مسلمان باید محکم جلوی این ظلم می ایستاده ؟ واین وظیفهء هر مسلمان است که در مقابل ظلم سکوت نکند و علاوه بر اینکه ایشان جدای از مسلمان بودن روحانی و امام جمعه و رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر نیز می باشند که وظیفهء ایشان را بیشتر میکند و همچنین این برخورد با این کارمند به خاطر ایشان بوده که باز وظیفهء ایشان را چند برابر می کند .

بهرام
|
شنبه 12 مهر 1393 - ساعت : 00:44
سلام
آقای ملکیان در خیلی مواقع دیگر هم منتقدان خودش را تهدید کردند، مثلا در همان قضیه انتخاب رییس رفاهی تفریحی که در انتهای متن اشاره کردید، نیز آقای ملکیان تعدادی از کسانی را که در دفتر ایشون تجمع کردند و به رفتار او انتقاد داشتند را از طرق مختلف تهدید کردند. جا دارد حاج آقا ملکیان متوجه باشند که نیروهای حزب اللهی شهر آرام نخواهند گرفت!!؟!!

طلبه
|
شنبه 12 مهر 1393 - ساعت : 00:40
اینکه اینها می خواستند این کار را انجام دهند برای خیلی ها روشن شده و آن عده ای هم که شک دارند می توانند به قول عالیپور تحقیق کنند که درست است یا نه و در اینجا نکتهء مهم این است که آقایان کاری می خواستند بکنند که نمی توانند از آن دفاع کنند و ناچارند آن را منکر شوند ، یعنی کاری می خواستند انجام دهند که مطابق دین نبوده که اگر بوده از کار خود دفاع می کردند و آنرا منکر نمی شدند ، حال کسی که کاری برخلاف دین میکند آیا هدفش رضای خداست ؟

عالیپور
|
پنج شنبه 10 مهر 1393 - ساعت : 23:19
جناب حسین آقا من هم نسبت به این شهردار همچین دیدگاهی داشتم ولی متاسفانه یا از سرنادانی یا از سر خود شیرینی برای اقای ملکیان دست به همچین کاری زده و این گفته اثبات شده هست شما میتوانید برای روشن شدن حقیقت به حراست شهرداری مراجعه کنید البته اگه جناب حراست پست پرست نباشد و بخاطر جایگاه خود منکر تعهدی که از آن پرسنل مظلوم گرفته نباشد

یکی از روحانیون قدیمی
|
پنج شنبه 10 مهر 1393 - ساعت : 16:01
امام جمعه محترم به صورت علنی گفته من به شهردار نگفتم و این دوستی خاله خرسه شهردار است که اون کارمند راتعلیق کرده حالا نوبت شهردار است که به صورت رسمی اعلان کند که کار خودش بوده و به قول امام جمعه دوستی خاله خرسه داشته یا واقعا امام جمعه به او گفته است؟ اگر امام جمعه به او گفته یا یکی از آنها دروغ می گویند یا توریه می کند و اگر هم خودش به قول امام جمعه دوستی خاله خرسه داشته که نترسد و رسما اعلان کند تا مردم این شهر تکلیفشان را با شهردار مشخص کنند. به هر حال این جریان باید برای مردم شهر مشخص شود که یک کارمند زن و بچه دار را به جرم انتقاد به یک امام جمعه از کار برکنار می کنند بانی آن چه کسی بوده؟ شورای محترم به اصطلاح اسلامی شهر هم لطفا موضع گیری کند حداقل از جناب بیدرام یاد بگیرند که لااقل یک پیگری کرده بقیه که در سکوت محض فرورفته اند یا لااقل بنده اطلاع ندارم که اطلاع رسانی کنندمتشکرم

مرتضی
|
پنج شنبه 10 مهر 1393 - ساعت : 00:42
در جواب راننده تاکسی
آقای راننده تاکسی شاهین شهر شهری است با سرعت گیرهای فیروزه ای ، در این شهر ما بعید می دانم سرعت گیری باشد که نصب نشده باشد ، یکی از افتخارت این شهر همین است که انواع مختلف سرعت گیر در آن یافت می شود و اینها در آینده تبدیل می شود به آثار باستانی .
ضمنا شما هم مواظب باش پیدات نکنند که بیچاره میشی .

حسین
|
چهارشنبه 9 مهر 1393 - ساعت : 07:57
سلام جناب آقای بیدرام . بازم خدا خیرت بده که اومدی و حرف حق زدی حالا ما هر چی میگیم دکتر ذاکری مرد مومن و با خدا و با انصافی هست وهیچ وقت چنین رفتاری ازش سر نمی زنه سریع میگن پاچه خوار ، کارمند شهرداری و .. آخه انسان کور که نیست فرق خوب و بد مشخصه و فقط کافیه یه برخورد با دکتر ذاکری داشته باشی اونوقت متوجه میشی این انسان چقدر شریفه و نیازی هم به حمایت کارمندان پاچه خوار شهرداری نداره چون ایشان همیشه خدا را مد نظر میگیره و همیشه خدا پشت و پناهشه . مسئولین محترم سایت عدالت خواهی از شما هم می خواهیم انتقاد سازنده بکنید ولی لطف کنید تشنج ایجاد نکنید و چی نصیب کسی میشه وقتی اوضاع بریزه بهم . این بابا خودش عضو شورای شهره ، معمم هم هستند دیگه فکر کنم کفایت کنه وقتی میگن شهردار چنین حرکتی انجام نداده .

پاسخ ها
سید
|
چهارشنبه 9 مهر 1393 - ساعت : 10:49
دوباره که موقع وقت اداری اومدی پاچه خواری شهردار را نمودی !!!
آقای شهردار انسان پر تلاشی هست ولی به شرطی که خودش را از حواشی دور نماید !
همین آقای بیدرام هم من از زبان خودش انتقاد به شهردار را شنیده ام .
تازه این سایت هم حرف بدی نزده . آیا جریان تعلیق یک روزه و تعهد کتبی از اون کارمند شهرداری را میشود انکار نمود ؟ خیر نمی شود . مگر آقایان بخواهند الان که روز است بگویند شب است !!! الان حراست استان و استانداری و شورای سیاستگذاری برای آنها یقین شده که این واقعه انجام گرفته است ! حالا اینکه با دستور چه کسی بوده حرف دیگری است و هر کس هم بخواهد بگوید نبوده که شخصیت خودش در مقابل مردم زیر سئوال میرود و نشان از روابط پشت پرده آقایان است !
در ضمن خود امام جمعه برایش یقین شده که چنین اتفاقی افتاده است چون به کارمند شهرداری زنگ زده و گفته من نبودم و شهردار دوستی خاله خرسه انجام داده است .
حالا اگر بعضی میخواهند از اساس ماجرا را انکار نمایند بروند در ایمان و تقوای خودشان تجدید نظر نمایند ! که به خاطر رضایت چند تا مسئول حاضرند رضایت خدا را زیر پا بگذارند !
ناشناس
|
چهارشنبه 9 مهر 1393 - ساعت : 20:07
من از این سایت به خاطر درج این مطلب واقعا تشکر مینمایم چون اگر شما این مطلب را علنی نمی نمودید دست خیلی از کارمندان شهرداری و مسئولین و کسانیکه دستی در آتش دارند رو نمی شد !
چون در این ماجرا امتحان خوبی بود چون خیلیها که مدعی دیانت هستند به خاطر به خطر افتادن روابطشان با شهردار و یا گرفتن امتیاز از وی و یا چاپلوسی از این مطلب بر آشفته شدند و تمام آنچه کاشته بودند را در هوا دیدند ! اینجاست که مردم می بیند برخی برای دنیا و میز و صندلی به اسم اسلام و انقلاب چه دکانی راه انداخته اند ! و چه راحت همه چیز را می فروشند ! اینجاست که انسان با تمام وجود حس مینماید که چرا کوفیان ، امام حسین را در حالیکه خود دعوت به کوفه نموده بودند تنها گذاشتند ؟! فقط به خاطر دنیا ! فقط به خاطر رضایت اشراف کوفه ! فقط به خاطر یه لقمه نان برای خانواده ! به خاطر ترس ! به خاطر نفاق ! ....
علیرضا
|
پنج شنبه 10 مهر 1393 - ساعت : 00:27
آقا حسین شما هم خدا را در نظر بگیر و بگو این تشنج را چه کسی بوجود آورد ؟ چه کسانی میزها را گرفته اند و با برخورد نامناسب با یک منتقد و سعی بر ساکت کردن آن به هر وسیله ای تشنج ایجاد می کنند و اوضاع را بهم میریزند ؟ شما هم به جای منکر شدن اصل قضیه بهتر است به آنها بگویی از این کارهای خود دست بردارند و عذر خواهی کنند .
ناشناس
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 21:36
جناب بیدرام باسلام واژه فرهیخته خیلی بار عرفانی دارد از شما بعید است

پاسخ ها
احمد
|
چهارشنبه 9 مهر 1393 - ساعت : 08:10

آقای ناشناس محترم . توی فرهنگ لغت معین فرهیخته اینگونه معنی شده (فرهیخته : ادب آموخته ، دانش آموخته ، دارای فرهنگ والا.) حالا کجای این خیلی بار عرفانی داره که شما متوجه میشی و ما نمی فهمیم بعدم آقای دکتر ذاکری هم انسان با فرهنگی هستند و هم واقعا دانش آموخته هستند و هم تعداد زیادی از کارمندای شهرداری و مردم دوستدار واقعی ایشان هستند چون رفتار و حرکت بدی از ایشان ندیدند چون همیشه سعی کردند طبق قانون عمل کنند و نگذارند حقی ناحق بشه و دارای تخصص و تبحر هم توی کارشون هستند و صفات متناسبی را که باید یه شهردار با کفایت داشته باشه را دارند دیگه چیکار باید برای مردم بکنه که شما و امثال شما راضی باشید و هی نق نزنید . فکر کنم فرزند پیغمبر هم که بیاد و بخواد اینجا کار کنه شما بازم ایراد میگیرید . یک کم انصاف داشته باشید یعنی شماها که هی میشینید و منفی میدید و ایراد میگیرید خودتان سرپا پاکی و صداقت و خلوص هستید و هیچ ایرادی بهتون وارد نیست . لطفا خدا را در نظر بگیرید . اونوقت همه امور خود به خود اصلاح میشه . یه پدر هم توی یه خانواده چند نفری وقتی حرکتی انجام میده ممکن دوتا فرزندش برداشت های متفاوتی داشته باشند ولی این دلیل نیست که این پدر بد باشه یا بد فرزندش را بخواد یا یکی را بیشتر از یکی دیگه دوست داشته باشه . اونوقت فکر کنید مدیریت جایی مثل شهرداری شاهین شهر به هر جهت مشکلات خاص خودش را داره لطفا کمتر ایراد بیجا بگیرید
مجتبی
|
پنج شنبه 10 مهر 1393 - ساعت : 00:16
شما پاچه خواران اینقدر بیکار هستید که در ساعت اداری می نشینید و اینقدر می نویسید و چیزی هم برای گفتن ندارید و می روید روی یک کلمه مثل عرفانی گیر می دهید و می نشینید بحث لغتی می کنید ، و همین کار شما بهترین دلیل است بر پاچه خواری شما ، چرا شما برای یک کلمه اینقدر جواب دارید ولی وقتی به شما به طور مثال گفته می شود افرادی با تفکرات غربی هیچ جوابی ندارید و سکوت می کنید؟
کارمند شهرداری
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 16:31
شهردار در این قضیه بی تقصیر است وشما اینقدر یک حرف را ادامه ندهید به فکر ابادانی شهرمان باشیم

پاسخ ها
ناشناس
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 19:15
شما هم بهتر است کار مردم را راه بیندازید که وقتی برای یک کار کوچک به شهرداری می آئی اینقدر گرفتار کاغذ بازی نشوی !
م.ط
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 23:31
همین الان که شهر برای عده ای آباده آباده ، فقط اگه این سایت هم بی خیال آن عده شود آبادتر هم میشه !!!!!!!!!!!!
بیدرام ، عضو شورای شهر
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 12:35
با سلام ، موضوع را رسیدگی کردم. کسی تا این ساعت اخراج نشده است و نخواهد شد و اطمینان داشته باشید نه امام جمعه محترم با منتقدین برخورد سلبی می نماید و نه شهردار فرهیخته شهر جناب دکتر ذاکری چنین اقدامی انجام می دهد که بخواهد با کسی که او را نقد نموده برخورد سلبی نماید. مواردی را شاهدم که شهردار محترم با وجود اختلاف نظر شدید با تعدادی، ولی دستور انفصال از خدمت را صادر ننموده است. این موضوع را هم دوستان اطمینان داشته باشد آن کارمند بر سر پست خود خوهد بود و اگر هم قرار بر چنین اقدامی از سوی شهرداری شد، بنده با تمام قوت در خدمتم. خداوند توفیق خدمت گذاری صادقانه به همه عطا فرماید. ..

پاسخ ها
ناشناس
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 19:09
آقای بیدرام از شما تشکر مینمائیم که پیگیر مسائل مردم هستید و همچنین پاسخگو . لااقل یک مسئول مردمی پیدا شد .
من جمعه شاهد بودم چند نفر از دوستان بعد از نماز جمعه از حاج آقا ملکیان پرسیدند که شما به شهردار زنگ زدید که اون کارمند را اخراج نمایند ؟ امام جمعه هم جواب داد من اینکار را انجام نداده ام و به شهردار هم گفتم که این کار شما نه به صلاح من بود و نه به صلاح خود شما و اگر شما خواستید من شهردار را می آورم و رو در رو مینمایم که من نگفته ام و شهردار خود اینکار را انجام داده است !!!
و در جمله ای تامل برانگیز گفت : حالا اگر شهرداری مستنداتی دارد که میخواهد وی را اخراج نماید به من ارتباطی ندارد !
از این جمله احتمالا مشخص میشود که اینها قصد دارند در آینده با بهانه ای وی را اخراج نمایند ! بهتر است اولا شما بیشتر دقت نمائید چون امام جمعه معترف است که شهردار چنین کاری انجام داده و مانند شما از اساس اون را انکار ننمود ! ثانیا مواظب باشید که در آینده برای این کارمند پاپوش درست ننمایند و یا با بهانه ای دیگر از کار اخراج ننمایند
کارمند شهرداری
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 20:05
احسنت به این عضو شورای شهر .
ولی آقای بیدرام به نظر شما آقای توکلی که در رفاهی تفریحی بود چه شد که به آتش نشانی منتقل شد ؟ به علت اعتراض ! بعد از سالها حضور در رفاهی تفریحی به آتش نشانی منتقل شد . در حالیکه آقای توکلی تخصصش در امور فرهنگی بود و با اون اخلاق نیکویش که جوانان را جذب می نمود . ولی حالا به آتش نشانی منتقل شده که هیچ تخصصی ندارد !!! از این موارد زیاد است
ناشناس
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 21:58
ضمن تشکر از زحمات حاج آقا بیدرام و احترام به مردم در پیگیری خواسته های مردم از ایشان میخواهم که ضمن حفظ حقوق کارمند شهرداری ، مسئله اتوبوسهای اصفهان و شاهین شهر را هم پیگیری نمایند .
از آغاز سال تحصیلی صبحها حجم زیادی مسافر با مشکل عزیمت به اصفهان مواجه هستند . اکثر اتوبوسهای مسیر اصفهان از مسیر سایت می روند و ساکنان بانک استان بسیار باید منتظر اتوبوس باشند و آخر اتوبوس هم که می آید جا پر شده و جائی نیست که ما سوار شویم !
همکاران من هم با اینکه از ایستگاه حافظ سوار میشوند ولی به علت اینکه مسیر سایت حدود 7 ایستگاه به غیر از ایستگاههای تا سر عطار دارد لذا وقت زیادی از ما میگیرد ! لذا اتوبوسرانی می تواند با ایجاد ایستگاهی در فلکه امام حسین مسیر سایت را پوشش دهد و از طرفی اتوبوسهای دیگری مسیر بانک استان را پوشش دهند که کسانیکه عجله دارند و میخواهند زمان کمتری مصرف نمایند از مسیر بانک استان بروند . هم اکنون 3 اتوبوس از مسیر سایت میرود و یک اتوبوس از مسیر بانک استان .
احسان
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 23:34
من هم از حاج آقا بیدرام تشکر مینمایم ولی در مطلب سایت هم نوشته اند که تهدید به اخراج و یک روز هم تعلیق از کار و گرفتن تعهد !
آیا این کارها انجم شده است ؟ و چه کسی بوده است ؟
سید
|
چهارشنبه 9 مهر 1393 - ساعت : 00:05
آقای بیدرام در جریان انتخاب آقای م به عنوان نامزد ریاست سازمان رفاهی تفریحی که با مخالفتهائی مواجه شد و از اون کار جلوگیری شد ! آیا شهردار در جلسه با شورای شهر نگفت که امام جمعه با ریاست آقای م مخالف است ؟ امام جمعه هم که گفت من دخالت ننمودم ! پس کدام یک از اونها راست گفته اند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب من را بدهید
راننده تاکسی
|
چهارشنبه 9 مهر 1393 - ساعت : 19:56
با تشکر از جوابتان . آقای بیدرام این بلوار امام خمینی شده محل نصب انواع سرعت گیر ! در جلوی آموزش پرورش یک دست انداز آسفالته زده اند در بغلش یک سرعت گیر پلاستیکی هم نصب نموده اند ! چرا اینقدر سرعت گیر نصب مینمایند
ناشناس
|
پنج شنبه 10 مهر 1393 - ساعت : 23:37
جناب بیدرام از لطف و پیگیری شما کمال تشکر را داریم باز جای شکر دارد که شما ورود به قضیه پیدا کردید و بااسم خود رادر سایت معرفی کردید وازاین اقدامهای زیبای شما بچه های ارزشی شهر بیخبر نیستند که
نمونه آن برگرداندن نیروی ارزشی و خدا محور آتش نشانی به جایگاه خودش میباشد از خداوند توفیق روز افزون برایتان مسئلت دارم
مطلع
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 12:24
سلام. شهرداری این موضوع را که کسی را اخراج نموده است منکر می شود . پس مسولین محترم سایت بجای تخریب و تضعیف مسولین با انتقاد سازنده در جهت رشد و شکوفایی شهر تلاش نمایند. اگر واقعا قصد خیر دارید اگر این موضوع هم صحت داشته بو د می بایست قبل از اینکه در سایت خبر آن را بزنید باید به خود آن مسول می گفتند و در صورت عدم رسیدگی باید رسانه ای شود. تشکر

پاسخ ها
ناشناس
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 18:57
اگر شما اهل انصاف بودی و نمیخواستی طرفداری شهرداری را نمائی ( چون قدرت داره ) میگفتی جا داشت شهردار هم قبل از تعلیق کارمند شهرداری یک تذکر به کارمند میداد بعد تعلیقش مینمود ! البته این کار هم غلط بود چون باید کارمند را تشویق هم مینمود که تو نون به نرخ روز خور نبودی و با صراحت بیان نظرت را بیان داشتی همانطور که حضرت در نهج البلاغه گفته و این سایت در بالا آورده .
در ضمن شهردار معلومه انکار مینماید چون بسیاری از دستگاههای نظارتی کشور اونها را مورد بازخواست قرار دادند
این سایت هم خوب کاری نمود که مسئله را افشا نمود چون دفعه بعد کسی جرات نمی کند که با منتقد اینطوری برخورد نماید ! ولی اگر سایت پنهان می نمود دفعه دیگر دوباره اگر کسی حرف میزد چنین بلائی سرش می آوردند !
چون این مسائل قبلا در شهر بوده است که هر کس اعتراضی مینمود با نون بری دهانش را بستند ! و کسی هم جرات اعتراض نداشت ! من روحانی میشناسم که چون حرف حق زد و یه انتقاد نمود ، مسجد و نماز را از اون گرفتند !!! اگه لازم است اسم اونها را بیارم !!!
حسین
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 20:40
ای کاش اینقدر که به فکر تخریب و تضعیف مسئولین بودید به فکر آبروی اسلام و نظام بودید که با حرکات دیکتاتوری باعث از بین رفتن آبروی اسلام نشوید ! شماها فقط به فکر منافع خود هستید ! اینقدر که فریاد وا اسلامای شما برای چهار تا مسئول بلند است یک بار ندیدیم برای اسلام و ارزشهای آن بلند شود ! یک بار ندیدیم یک کامنت معمولی برای از بین رفتن ارزشهای اسلام بگذارید و گلایه نمائید !!! ولی هر جا نام رفقای مسئولتان آمد غیرت دینی شما هم به جوش آمد !
مجتبی
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 22:08
اگه از این مطلع صد هزار تومان از حقوقش کم کنند دیگه حرف از تخریب و تضعیف نمی زند ، نون بنده خدا را دارند می برند این حرف مفت میزنه ، آقا حسین خودتو زحمت نده اینا قبله و اسلام و دینشون مسئول بالا دستشونه .
نادری
|
چهارشنبه 9 مهر 1393 - ساعت : 00:01
اگه این سایت داخل این شهر نبود لااقل یه خورده درد دلهای ما را بگه که من یکی از غصه دق میکردم
ناشناس
|
چهارشنبه 9 مهر 1393 - ساعت : 19:52
آیت الله جوادی آملی میفرمود : رفتار مردم آئینه باطن مسئولین است !
واقعا اگر در جامعه ما دروغ به شدت رواج یافته به خاطر باطن مسئولین است که به راحتی دروغ میگویند و عده ای هم به خاط منافع دنیوی شده اند ماله کش این دروغها !!!
جواد
|
دوشنبه 7 مهر 1393 - ساعت : 22:33
اگه مسئولین در مقابل فساد و مفسدین همینطور برخورد کنند که با منتقدین خود برخورد می کنند فساد ریشه کن می شود .

عالیپور
|
دوشنبه 7 مهر 1393 - ساعت : 12:40
خدمت شما عرض کنم که تا بحال بنده نیمه پر لیوان آقای ملکیان را میدیدم و پشت سر ایشان نماز میخواندم ولی نظرم درباره انتقادهایی که به ایشان وارد بود این بود که بضاعت ایشان همین است و نمیشود انتظار فراتر از بضاعتشان داشت ولی این اقدامشان نسبت به منتقدین مانند تهدید عبیدالله ابن زیاد از قطع کردن بیت المال برای کسانی که میخواهند امام حسین را یاری بدهند میباشد یا همان حربه های....که از ترس جانی ومالی مردم را مسکوت میکرد میباشد وقابل اغماض نیست وشما بدانید که حقیر با اطلاع کامل این حرفها را درباره این دو مسئول میزنم وشما هم اگر جویای حقیقت هستید میتوانید نام این پرسنل شهرداری را از حراست شهرداری بپرسید تا موضوع برایتان کاملا روشن شود البته اگه حراست هم فریفته پست ومقام نباشد

ناشناس
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 22:24
به اطلاع برسانم متا سفانه همان کارمندان به قول شما زپرتی دوباره سوار بر همان مر کبها یند وبه اصفهان و خمینی شهر و جا ها ی دیگر میروند ساعت دو ونیم پا ر کینگ شهرداری وخروج دهها خودرو دیدنیست

محمد رضا
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 18:09
برای فاطمه حسین زاده یا کارمند شهرداری
این سخنان امام خمینی است و اسلامی است که ما از آن دم میزنیم نه اسلام آمریکائی شما !!! یا اسلام بی تفاوتها !!!
امام خمینی (هشتم خرداد ماه سال 1358) : همه ملت موظفند که بر این مطلب نظارت کنند، اگر من یک پایم را کنار گذاشتم و کج گذاشتم ملت موظف است که بگوید پایت را کج گذاشتی، متوجه باش و خودت را حفظ کن.

* اگر دیدند یک معمم بر خلاف موازین اسلام خدای نخواسته می خواهد عمل کند، همه موظفند جلویش را بگیرند.

* باید مسلمان اینگونه باشد که اگر دیده شد خلیفه مسلمین و هر کسی پایش را کج گذاشت، شمشیرش را بکشد که پایت را راست بگذار.

* با رفتن شاه ظلم تمام نمی شود. اگر بنا باشد که ظالم ها بروند و ما یک دسته دیگر جای آن ها بنشانیم و همان کار ها را به اندازه ای که قدرت داریم انجام بدهیم، آن وقت ما هم همان رژیم هستیم.

پاسخ ها
محمد
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 20:26
احسنت محمد رضا ، این خانم جواب بنده را که نداد و همانطور که گفتم به نظر وابستگی با مسئولین دارد زیرا فقط دغدغهء آبروی مسئولین را دارند و هیچ توصیهء اخلاقی برای آنها ندارند که به طور مثال به رای و نظر مردم احترام بگذارید و با منتقدین اینطور برخورد نکنید و در مسائل مربوط به خودتان تندرو نباشید در حالی که در مسائل مربوط به دین و نظام کندرو هستید .
محمد رضا
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 18:04
در ضمن من هم مطمئن هستم که تو اهل سریال نیستی چون تو همان کارمند شهرداری و تنها مدافع شهردار و امام جمعه هستی که اهل اینترنت بازی در موقع کار و راه انداختن کار مردم هستی یا اینکه برای نظر گذاشتن حقوق میگیری !

پاسخ ها
ناشناس
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 10:04
بلاخره اون خانم اهل سریال دیدن هست یا نه ؟ آخه محمد رضا یه سری می گه خانم شما برو سریالت را ببین . دوباره میگه من مطمئن هستم تو اهل سریال نیستی و کارمند شهرداری هستی ؟ بالاخره تکلیف ما را روشن کنید چند مدل حرف می زنید خودتون نظر میدید بعد دوباره نظر خودتون را نقض می کنید .
محمد رضا
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 18:01
خانم حسین زاده ! برای ما آبروی شهردار و فلان مسئول محترم است ولی از همه اینها مهمتر آبروی اسلام است و آبروی نظام و رهبری !
این مسئولین با این حرکات دیکتاتوری خود آبروی اسلام و رهبری را میبرند چون وقتی مردم اینها را می بینند ، نمی گویند فلان مسئول اشتباه کرد بلکه میگویند : این هم از مملکت اسلامی ! این هم از نماینده رهبر ! این هم از شهردار مملکت اسلامی ! و باعث رفتن آبروی اسلام میشود
برای همین هم وقتی عثمان بن حنیف فرماندار بصره در زمان حکومت حضرت علی با اینکه از یاران وفادار حضرت علی بود وقتی به سر سفره ثروتمندان رفت که فقرا حضور نداشتند آبروی او را برد و به شدت مواخذه نمود ! چون آبروی حکومت اسلامی از آبروی عثمان مهمتر است.
حالا مسئولین ما که مدام بر سر سفره ثروتمندان میروند که فقرا نیستند و تازه از بیت المال هم میخورند ، که ما با اونها کاری نداریم ولی از نون بری یک کارمند به دلیل اعتراض نمیشه گذشت !
این اسلامی که تو معرفی میکنی اسلام بی تفاوتی و لیوان پر و آبروی مسئول !!! اسلام آمریکائی است که می بینی هر روز هم مردم بیشتر از اون فاصله میگیرند در حالیکه اسلامی که ما میگوئیم همون اسلام حضرت علی است که هنوز که هنوز است بعد از 1400 سال کفار هم که نهج البلاغه را میخوانند و از عدالت و مبارزه با فساد و تجمل گرائی و صراحت در گفتار حضرت لذت میبرند . ما مسلمانها هم بیشتر لذت میبریم و آرزوی چنان حکومتی را داریم

یک شهر وند
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 17:02
با ان افتضاحی که درانتخابات این دور شوراشدوبا حمایت هایی که بناحق از طرف او درجهت تثبیت موقعیتش انجام دادشماانتظار دارید شورا مقابل او بایستد در صورتیکه همین شوراخود را مدیون حمایت های او وامثال او می داند که پا روی حق گذاشتندواز خدا شرم نکردند

امیرعباس
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 21:41
قدر این شهردارا بدونید وامام جمعه نماینده ولی فقیه است این طوری با ایشان رفتار نکنید وشاهین شهر شهردار زحمت کشی دارد

پاسخ ها
ناشناس
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 23:25
خلایق هر چه لایق !
در ضمن ده بار گفتم باز هم میگم امام جمعه نماینده ولی فقیه نیست .
انشاء الله دچار چنین دردی بشی که به خاطر حرف زدن اخراجت نمایند و انوقت ببینم چیکار انجام می دهی
علی
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 15:17
سلام امیر عباس عزیز
فرض اینهم که حرف شما درست باشه،آیا نماینده ولی فقیه نباید مطابق با نظرات ولی فقیه عمل کنه یا نه؟ شما کجا در زندگی مقام معظم رهبری سراغ دارید که کسی را بخاطر انتقاد از خودشون از کار بی کار کردند.ایشون جلسات نقد را با دانشجویان خودشون برپا می کنندودانشجویان هم نقد های تندی میکنند حتی به شخص خود آقا،وایشون هم نه ناراحت می شوند ونه نظام تضعیف می شود! ولی در شاهین شهر تا یک انتقاد میکنی هم اسلام را زیر سوال بردی و هم نظام را تضعیف کردی.
سرباز گمنام
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 18:25
اعضای محترم شورای شهر دیگه وقتش شده که کاری انجام بدید تا بیش از این اعتبارو آبروتون از بین نرفته ! والله باید تو اون دنیا جواب بدید

ناشناس
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 10:00
لطفعلی خان زندازمردان بزرگ تاریخ ایران وکسی که درجنگهاخودش به تنهایی بادوشمشیرازوسط(قلب)دشمن میگذشت بقولی که ژان گورفرانسوی درموردایشان میفرماید:اینکارفقط ازقهرمانان افسانه ای مانندرستم وهرکول برمی آیداماهمین مردبدلیل خیانت میرزاابراهیم خان کلانتر واطرافیانش متاسفانه بعدازجنگ وگریزهای طولانی اسیرآقامحمدخان قاجارکه سالهادردربارکریم خان دف ونی میزدمیشود وبعدازشکنجه های طولانی ودرآوردن چشمانش بوسیله جلادشعری می سراید که بسیارزیباست:

یارب ستدی مـلک زدست چومنی دادی به مخنثی نه مــــــردی نه زنــــی
ازگردش روزگارمـــــــــعلومم شد پیش توچه دف زنی چه شمشیرزنی

شناس
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 09:14
بازهم یک شاهکار دیگر از آقای شهردار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قابل توجه آقایان شورای شهر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شهروند
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 09:05
با سلام
اگر فرض را بر این بگیریم که آقای ملکیان هم به آقای شهردار گفته آقای شهردار کار خیلی زشت و دور از انصاف انجام داده اگر هم آقای ملکیان نگفته باشه باز هم آقای شهردار اشتباه کرده که میخواسته خود شیرینی کنه .
بالاخره کار هر دوتاشون خیلی اشتباه بوده به جای این کارها از منتقدین دعوت میکردند و سعی میکردند خودشونو اصلاح کنند نه اینکه صورت مسئله را پاک کنند .

ایمان
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 08:27
خیلی جای تعجب نیست .. شهر ما به حیات خلوت خیلی ها تبدیل شده

فاطمه حسین زاده
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 08:17
خدا آخر عاقبت همه مان را به خیر کند . چطور آخرت خود را با حرف و حدیث پشت سر این و اون می فروشیم و به مردم انگ می زنیم . حالا اون شخصی هر کسی می خواد باشد شهردار شهر ، ، کارمند شهرداری و به نظر من هر کسی حتی بقال محل یا همسایه و ... حتی فامیل دور به جای اینکه آتش بیار معرکه بشیم یک کم آرامش برقرار کنیم . برای همینه که همه ی مردم بی اعصاب هستند ؛ دوستی ها دوامی ندارد ، زندگی ها به سمت بی زوال شدن پیش میره . تو رو بخدا مردم یک کم به خودتون بیایید وقتی توی یه جمع همینطور پشت سر این و اون حرف بزنید فکر کنید بچه هامون قراره چی از ما یاد بگیرند . مگه ما نداریم که غیب مثل خوردن گوشت بدن برادرمونه . واقعا اگر این اتفاق افتاده و شما اطلاع دارید چند نفر پاشین برین دفتر فرماندار از ایشان بخواهید امام جمعه و شهردار را صدا بزنند و این قضیه را بررسی کنن و به نتیجه برسن اگر کسی خطایی کرده حالا هرکسی چه شهردار یا امام جمعه باهاشون برخورد بشه وگرنه لزومی نداره اینقدر جار و جنجال راه بیندازیم و یکی از دوستان بنام محمد گفته من حاضرم از جانم بگذرم مگه ما توی فلسطین داریم زندگی می کنیم و با اسرائیل درگیریم که از این الفاظ استفاده می کنید خوبه همه ی ما مسلمانیم . آقای عالیپور محترم روی سخنم با شما برادر رزمنده از رزمندگان جبهه بصیرت ، با برادران حزب ا.. و ... هم هست .به خدا گناه داره . به جای اینکه یه کاری کنیم که همه با هم خوب بشند و خوش بین .بین برادران و خواهران دینی فقط تخم نفاق می کاریم فکر نمی کنم رهبر هم این چیزا را بخواهند و به جای اتحاد امت اسلام هر روز از هم دورتر و دورتر بشیم . نقد بکنید ولی نه با این روش و به این شکل . به خدا گناه داره حالا خود دانید

پاسخ ها
محمد رضا
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 17:24
فاطمه خانم لطفا شما همون سریالهات را ببین و نمیخواد نظر بدی !
یه بنده خدا را میخواهند به جرم حرف زدن از کار اخراج نمایند و زن و بچه اش در رنج ، انوقت تو راحت داخل خانه نشستی میگی با هم خوب باشید .
تو اگه راست میگی چند نفر را بردار برو پهلوی شهردار و امام جمعه بگو مگه دوران رضاخان است اگه کسی حرف زد با چکمه رضاخانی با وی برخورد نمائید !!!
عالیپور
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 22:33
خانوم حسین زاده از اینکه همه رو به آرامش دعوت میکنید خیلی ممنونم باور کنید که من هم از فضای جنجالی متنفرم ولی این حرفها موقعی جواب میده که بستر آن فراهم باشه ولی وقتی میبینیم دو مسئول مطرح شهر همچین اقدامی کردند خون در رگهای ما به جوش میاد اینجور که بنده تحقیق کردم این مسئله به طریقهای مختلف داره برسی میشه ولی باید برای مردم عزیز شهرمان هم روشن بشه که چه کسانی پست های حساس شهر را به دست گرفته اند. .
بنده شخصا به این شهردار خیلی امیوار بودم ولی این مسئله ذهنیتم را درباره ایشان عوض کرد وامثال بنده هم خیلی در این شهر هستند
ناشناس
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 23:28
حالا اگه شوهر خودش را از کار اخراج نمایند ، این خانم میگفت : الهی ذلیل بشید ، الهی خدا نابودتون کند ، الهی به خاک سیاه بنشینید ، الهی لا خاک برید ، الهی .......................
محمد
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 01:16
خانم حسین زاده فکر کنم شما نسبتی با این مسئولین داری وگرنه چرا توصیه به آرامش را به این مسئولین نمیکنی و از آنها نمی خواهی با یک منتقد اینگونه برخورد نکنند و شما این کاری که گفتی یعنی چند نفر بشید و برید پیش فرماندار را انجام بده و نتیجه اش را حتما به اطلاع ما برسان ، بله من گفتم حاضرم جان خود را بدهم و با افتخار باز تکرار می کنم چون اسرائیل که به هیچ چیز اعتقاد ندارد به خاطر از پای انداختن مردم و مقاومت ، غزه را محاصره میکند که به مردم آن غذا و دارو هم نرسد و در کشور اسلامی که آقایان به همه چیز اعتقاد دارند برای بستن دهان منتقدین حاضر می شوند آنها را از کار بیکار کنند تا خود و خانواده شان در سختی قرار بگیرند و از انتقاد دست بردارند .
ناشناس
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 07:34
اگر شوهر این خانم هم تو هر کاری بخواد دخالت کنه باید منتظر چنین نتایجی باشه . بهتره اگر کسی دغدغه خرج زن و بچه داره بره بچسبه به کار و زندگیش و زن و بچه اش و توی هر کاری سرک نکشه . آخه امام جمعه را یک نفر گذاشته سرکار و بعدم مگه نمیگند امام جمعه نماینده ولی فقیه . خوب خود ولی فقیه هم حتما حواسش به نماینده هاش هست و به من و شما چه مربوط .
فاطمه حسین زاده
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 07:47
آقای عالیپور محترم به نظر من هر کسی باید از خودش شروع کنه و ایجاد تشنج نکنه . اگر انسان همیشه سعی کنه نصف پرلیوان را ببینه و زحماتی که این عزیزان برای شهر می کشند اونوقت شاید دیگه به خودش اجازه نده اینطوری راجع به مردم قضاوت کنه . بعدم اینها هم انسانند و ممکنه اشتباه کنند و اصلا بگذاریم به حساب اینکه اگر اتفاقی هم افتاده تعمدی نبوده و شاید عجولانه تصمیم گیری شده و شاید خودشون متوجه بشند و قضیه ختم به خیر بشه . نه اینطوری که آبروی شهردار و امام جمعه ی شهرمون را حراج کنیم . شهردار شهر آبروی مردم شهره . همینطور که ایشان گفته سلامت و امنیت مردم شهر وظیفه ی شهردار شهره به نظر من حفظ حرمت و آبروی ایشان هم وظیفه ی ماست و نباید با ایشان اینطوری برخورد بشه و ما که از کم و کیف قضیه اطلاعی نداریم و فقط مطالبی که در این سایت نوشته شده را خوانده ایم . انشاء ا.. اگر ایشان هم تصمیم عجولانه ای در مورد این دو پرسنل شان گرفته اند تجدید نظر فرمایند . بعدم آقای محمد رضا کلا شما انسان منصفی نیستید اصلا شما از کجا می دونید که من اهل سریال دیدن هستم یا نه ؟ همینطور که به خودت اجازه می دی در مورد من نظر بدی خوب مسلما در مورد بقیه هم نظراتت بی ارزشه . و شاید انسان از خود متشکری باشی .ولی من از خدا می خوام انشاء ا.. عاقبت به خیر بشی چون احساس می کنم هنوز خیلی خام هستی و بی تجربه .
ناشناس
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 17:39
خانم حسین زاده حضرت علی ع وقتی در شهر انبار به زنی ظلم شده بود گفت اگر کسی از غم و اندوه این ظلم بمیره به حق مرده !
ما هم از ظلمی که به کارمند وظیفه شناس شده است خونمان به جوش آمده است و حاضریم جانمان را هم برای جلوگیری از ظلم بدهیم
ناشناس
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 17:47
ما مثل برخیها نیستیم که هر ظلمی در جامعه به کسی شد صدامون در نیاد و یا جفائی به کسی شد بگیم به ما ربطی ندارد به ما که نشد ! ولی مثل شما نیستیم که اگر ظلمی به خودمان شد خودمان را پاره کنیم ! ولی نسبت به دیگران زبان در کام نمائیم !
اون کارمند شهرداری که نسبت به مسائل جامعه اش واکنش نشان میدهد ، اون را باید طلا گرفت ، چون میتواند مثل تو بی تفاوت باشد و بگوید به من چه ربطی دارد که مال و پست و مقام خود را به خطر بیندازم ! ولی به خاطر رضای خدا حاضر است شغل خود را به خطر بیندازد . این ارزشمند است که متاسفانه اکثر کارمندان ما در مقابل هر ظلم و فساد و ریخت و پاش و پارتی بازی و رشوه گرفتن بی تفاوت هستند و امثال این کارمند شهرداری بسیار نادر هستند . و کسی هم که در مقابل ظلم و فساد سکوت نماید طبق روایات در قیامت او هم شریک ظلم و فساد هست چون سکوت نمود !
سید علی
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 06:00
حضرت علی علیه السلام : چون رعد خروشیدن و چون برق درخشیدند،اما کاری از پیش نبردند و سرانجام سُست گردیدند! ولی ما اینگونه نیستیم،تا عمل نکنیم،رعد و برقی نداریم،و تا نباریم سیل جاری نمیسازیم.

پاسخ ها
سعید سعیدی
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 08:32
همین که اکنون بعد از هزار و چهارصد سال هر معیاری برای عیار خود به کلام علی(ع) مراجعه میکند یعنی امام علی(ع) نه تنها پیروز شده که استدام نیز داشته است و اینکه شما بزرگواران برای حیات حقیقی به ایشان تاسی می جویید و هرگز هم نمی توانیم مانند ایشان باشیم یعنی ایشان حی است و اینکه اعمال ما به عمل ایشان ارجاع می شود و سره از ناسره شناخته می شود زنگ خطری است برای برخی مسئولین مسئولیت زده منفی
ناشناس
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 05:18
رعدیم به موج فتنه جرأت ندهیم

برقیم به ابر تیره فرصت ندهیم

اصلانی
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 04:55
من خودم کارمند شهرداری هستم و واقعا از شهردار تا بحال راضی بودم ولی اگه همچین قضیه ای صحت داشته باشه دکترذاکراز تمام کارکنان شهرداری سلب اعتماد کرده و دید پرسنل به ایشان منفی میگردد

پاسخ ها
حسین
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 07:52
آقای اصلانی محترم اولا کارکنان شهرداری دیگه بعد از یکسال باید دکتر ذاکری را شناخته باشند تا با یه چنین حرفی نخواهند تازه به شهردار اعتماد کنند یا سلب اعتماد !! بعدم اگر واقعا قرار بود دکتر ذاکری با افراد به دلیل نقدشان این برخورد را بکنند اونوقت شما چطوری اومدی اینجا و داری نظرت را با ذکر فامیلت میگذاری . واقعا عقل هم برای آدم حجته .
جمععی از طلاب
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 23:18
خیلی صریح و شفاف می گوییم که هرگونه مشکل برای این کارمندان مساوی است با ...

مرتضی
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 23:06
حالا که کار را به اینجا رساندند باید به دوستان مذهبی بگویم که این یک مبارزهء حیثیتی است و اگر مشکلی برای شغل این عزیزان پیش بیاید و ما ساکت بنشینیم نشان از بی غیرتی ماست و با سکوت خود را بی حیثیت کرده ایم .
زیرا که این کارمندان کار اشتباهی نکرده اند و انتقاد خود را به گوش بازرس شورای سیاستگذاری رسانده اند و آنها در مقابل اینگونه رفتار می کنند و معنای این کار بستن دهان مخالف است .

یک دوست
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 22:36
اونوقت که میگیم آقای ملکیان پاش را فراتر از امام جمعه ای گذاشته و در عزل و نصبها دخالت میکنه و دیگه اون جایگاه معنوی امام جمعه را از بین برده ، میگن چرا میگید ، بفرمائید این هم نمونه کار.بابا یکی هم استدلال مخالفها را هم بشنوه !!! والله ما نه نظر روی کس خاصی داریم نه دشمنی با ایشون فقط میخواهیم جایگاه مقدس نماز جمعه خدشه دار نشه. حالا هی اصرار کنید روی ایشون تا یک روز مجبور بشید ایشون را با ...از این شهر ببرید

پاسخ ها
ناشناس
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 05:13
البته اگر امام جمعه در این مسئله دخالت نموده باشد حرف شما درست است ولی ظاهرا شهردار بدون هماهنگی با امام جمعه این کار را انجام داده است
ماندگار
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 07:50
اگر دکتر ذاکری حرفی زده باشند مطمئنا" راست گفتند چون ایشان بسیار زیاد از دروغ و دروغگو متنفر هستند بنابراین خودشان هم دروغ نمی گویند . بعد هم اون بازرسی که شما می فرمائید امدند اینجا برای تحقیق واقعا اگر بازرس بی طرفی بودند چه لزومی داشته بروند و بگویند چه کسی چه چیزی پشت سر امام جمعه گفته خودش باید به این جمع بندی می رسید که آقای ملکیان به درد این شهر می خوره یا نه و گزارش میداد؟ یعنی اومده بازرسی یا تازه خواسته وضعیت را از این هم که هست بدتر کنه . و چه ضرورتی داشته که صحبت هایی که با ایشان شده را باز کنن تازه بگه که کی این حرفا را زده . به نظر من این قضیه یک کم مشکوک میزنه . بعدم به جای پرداختن به اصل موضوع که ماندن یا رفتن آقای ملکیان هست فرافکنی نکنید
احمد
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 07:54
حالا آخر شهردار با امام جمعه هم نظر هستند یا شهردار سر از خود کار انجام می ده . چون توی نظر آقای ناشناس گفته شده شهردار بدون هماهنگی امام جمعه این کار را انجام داده . بلاخره تکلیف ما را روشن کنید شهردار کدوم طرفیه ؟؟؟؟؟
م
|
یک شنبه 6 مهر 1393 - ساعت : 01:32
جناب ماندگار اگر حداقل مطلب را درست می خواندی خیلی چیزها را متوجه می شدی ، در مطلب هم نوشته شده که این افراد در مصلی و بعد از نماز جمعه با بازرس صحبت کرده اند و شما هم اگه یکبار نماز جمعه بیایی متوجه میشی که مصلی پر است از عوامل امام جمعه و در همان مو قع که دوستان داشتند با بازرس صحبت می کردند عوامل حضور فعال داشتند و حتی یکی از روحانیون نزدیک به امام جمعه صاف روبروی بازرس نشسته بود و کاملا صحبتها را گوش می کرد ، و این قضیه مشکوک نیست و این شما هستی که یکم ریپ می زنی زیرا این مسئله هم خیلی واضح است که بازرسی که از تهران آمده افرادی که آنجا بودند را نمی شناخت .
علیرضا
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 22:18
به نظر من این قضیه باز به لطف خدا به نفع ما شد ، من امروز با چند نفر از دوستان که نسبت به این قضایا بی طرف بودند صحبت می کردم می گفتند حالا می فهمیم که شما چه می گفتید و آقایان را خوب شناختیم و از این به بعد روی ما هم حساب کنید ، فکر کنم این اتفاق حجت را بر خیلی ها تمام کرد .

محمد
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 21:44
بنده برای دفاع از این کارمندان حاضرم از جان خود هم بگذرم اما به این مسئولین می گویم که اگر هر گونه مشکلی برای شغل این عزیزان پیش بیاید پاسخ اینبار ما به شما مانند گذشته نیست و بسیار قاطع و سریع و نابود کننده است و بدانید که مطمئنا در این ماجرا شما متضرر خواهید شد نه ما .

روز بهانی
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 18:06
جناب شهردار باید در این مسئله شفاف سازی بکند و اتهاماتی که بهشون وارد شده را با منطق و استدلال جواب بدهند وگرنه تمام کارهای نیک یکسالانه ایشان با این کار محوو نابود میشود

رفیعی
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 16:49
اگر هر اقدامی این دو مسئول شاهین شهر انجام بدهند شهر را برای خودشان جهنم می کنند و شیپور هرج و مرج را بین مردم میزنند

دکتر
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 13:56
سلام من میگم کلیپ این را هم بسازید . این اتفاقات دوران ملکیان متشکریم کمتر از دوران .......متشکریم نیستا !!!

سید تقی
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 13:49
واقعا از تهران پیگیری کردن؟! میشه یه مقدار این پیگیری را تشریح کنید . خیلی برام جالب بود. ممنون

محمد ر
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 11:28
من خودم طرفدار شهردار هستم و خدائیش عملکرد شهردار در این مدت هم خوب بوده و ایشان بسیار پرکار هستند . ولی در این ماجرا به نظر من شهردار نباید سادگی میکرد و اینطور بازی میخورد ! شهردار به خاطر اینکه خورده شیشه نداره خودش را هزینه امام جمعه نمود و امام جمعه هم پشتش را خالی نمود و در این وسط شهردار زیان دید .

یک بی غیرت
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 11:22
این دو کارمند شهرداری را باید به عنوان کارمند نمونه سال 93 انتخاب کنند که اینگونه جسارت دارند و در مقابل یک امام جمعه مادام العمر اعتراض می کنند تا به حضور 12 ساله اش دراین شهر پایان دهند جا دارد اداره کار و فرماندار و نماینده شهر و شورای شهر از آنها در یک مراسم ویژه تجلیل کنند. و حتی تندیس آنها را بسازند و سر سه راه فردوسی نصب کنند به عنوان یک کارمند با غیرت

پاسخ ها
ناشناس
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 16:47
کار بسیار زیباییه
ناشناس
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 16:49
آقا امت حزب الله تا پای جان پای این کارمندان دلسوز نظام ایستاده
حسین مؤمنی
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 11:16
من شنیدم این فرمانداری که آمده آدم خوبی است چرا با فرماندار این مطالب را در میان نمی گذارید که بررسی کند و اگر شهردار و امام جمعه محترم مشکل دارند با آنها برخورد کند .

پاسخ ها
همرزم
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 13:41
اقای فرماندار لطفا پیگیری کنید، شما وظیفه شرعی دارید ، شما از آزادگان و جانبازان انقلاب هستید اگر پیگیری نکنید چطور می خواهید جواب دوستان و همرزمان شهیدتان را بدهید. ما منتظر پیگیری شما می مانیم و بسیار هم امیدواریم بسیار .....
عاليپور
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 09:19
پس این ماجرا واقعیت داشت خاک بر سر ما باهمچین مسئولینی که داریم. شورای شهر اگر واقعا اسلامی است و گیر پست و مقام خودشان نیستند باید اینجا خودشان را به تمام معنا نشان بدهند

امین
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 08:45
به خداوندی خدا قسم ، به پهلوی شکسته فاطمه زهرا قسم ، اگر برخی مسئولین شاهین شهر بخواهند از خطوط قرمز عبور نمایند و کسانیکه نسبت به دین و مسائل جامعه غیرت دارند را به علت اظهار نظر و انتقاد دچار مشکل نمایند و امنیت شغلی آنها را به خطر اندازند ! و چه اکنون و چه آینده به بهانه ای یکی از این افراد را دچار مشکل نمایند و بخواهند انتقام بگیرند ، آماده باشند که تاوان بزرگی باید بدهند !

اگر هیچ کس هم در این شهر صدایش در نیاید من خودم هر روز صبح زود میروم جلوی دفتر او و نمیگذارم داخل دفترش برود ، در هر جلسه ای که مردم و مسئولین باشند ، بلند میشوم و بر علیه اونها افشاگری می نمایم که کل مردم متوجه شوند ! کل کشور و مسئولین کشور را مطلع می نمایم !

اگه ماهها هم شده جلوی دفترش تحصن می نمایم ! کار مینمایم که این شهر جهنم برایش شود و مجبور شود از این شهر برود .

اگر ما را نمی شناسید بدانید ما مثل کسانی مثل طلبه سیرجانی هستیم که چند سال تحصن نمود و زندان رفت و از سیرجان تا تهران را راهپیمائی نمود .

ما نه به مسئولین وابستگی داریم و نه امتیازی گرفتیم و نه حقوق و در آمدمان دست مسئولی است . و نه زندگی مرفه تشکیل دادیم . در حد خودمان ساده زندگی می نمائیم که به دنیا وابستگی نداشته باشیم که در وقت خطر به راحتی از دنیا بگذریم ! چون می دانیم این دنیا جای ماندن نیست . و برای همین در راه عقیده و ایمانمان جانمان و زندگیمان و زن و بچه مان را به راحتی میدهیم .

پس برخی مسئولین این شهر کاری نکنند که این شهر را برای آنها جهنم نمائیم . چون آخر هم خود آنها متضرر میشوند چرا که دنیا برای ما هیچ ارزشی ندارد ولی شما برای دنیا حاضرید کارمند زن و بچه دار را به علت انتقاد بیکار نمائید .

گرچه می دانم در این شهر پر است از انسانهای غیرتمند که من تنها نخواهم ماند و این افراد غیرتمند هم در مسئولین هستند و هم در مردم .

پاسخ ها
اسماعیل
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 09:58
درود برغیرتت امین جان . رو من حقیر هم حساب کن
قادری
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 10:58
اینها مییاند مثل دیشب برای شهدا یادبود میگیرند و این همه خرج میکنند ولی ذره ای رفتارشان شبیه شهدا نیست ! به جای این مراسمات خودتون را شبیه شهدا نمائید ! به اسم اسلام و شهدا این چنین رفتارهای زشتی انجام میدهید و آبروی اسلام را می برید ! به خدا اگر رهبر نهی نکرده بود می رفتم یه کاری دست خودم و اونها میدادم که اینطور آبروی نظام و رهبر و شهدا را نبرند که برخیها بگویند اینم از اسلامشون !
ناشناس
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 12:01
ای کاش مسئولین مثل تو امین از دنیا دل می کندند که چنین برخوردهائی ننمایند ! امین ما هم تو را تنها نخواهیم گذاشت .
ناشناس
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 14:56
ما همه با هم هستیم !
اگر چه شعار اون طرفیهاست ولی در اینجا شعار ما هم هست . مگه ما از اونها چه چیزی کم داریم در اتحاد .
م.ط
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 03:48
این شورای شهر پس تو این شهر چکاره است ؟!!!!!!!

دارابی
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 01:01
دفتر امام جمعه کلی در شهر تبلیغات نمودند که شب جمعه وزیر دفاع آقای دهقان می آید مصلی نماز جمعه و جناب آقای طاهری مداح معروف هم می آید ! ما رفتیم جلسه در مصلی نماز جمعه دیدیم وزیر که نیامد و معاونش آمد و طاهری هم نیامد و یک طاهری که نمی شناختم آمد ! چرا مردم را گول می زنند ؟؟؟ در مورد این حادثه یک مطلب و نقد هم بزنید که چرا این همه جمعیت را سر کار می گذارند

پاسخ ها
ناشناس
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 01:50
کار که برای رضای خدا نباشه و برای تبلیغ خود باشد نتیجه اش میشه این وضع !!! من رفتم مراسم همه شاکی بودند !!!
رضا
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 03:45
افتضاح پشت افتضاح .
عضو شورای شهر
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 00:07
سلام . این موضوع را پیگیری می کنیم

پاسخ ها
سید عیسی
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 01:34
ما امیدمون به اعضای متدین شورای شهر است که این مسئله را با قدرت پیگیری نمایند و به مردم هم اطلاع رسانی نمایند
عالیپور
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 09:23
اجرتان با سید الشهدا علیه السلام اگر واقعا پیگیری کنید ما امیدوار به شورای میشویم با وضعیت کنونی مسئولین
ناشناس
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 14:54
بازم به اعضای پاسخگوی شورای شهر. امیدوار شدیم
یک منبع اگاه
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 22:47
کار شهردار است ربطی به امام جمعه ندارد

پاسخ ها
ناشناس
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 11:02
به نظر من کار امام جمعه است چون ایشان با منتقدین بد برخورد مینماید
سعید سعیدی
|
شنبه 5 مهر 1393 - ساعت : 08:42
دوست گرامی اگر مستنداتی دارید ارائه بفرمایید تا مبادا دوستان وما راه خطا برویم زبان مسئول است !!!!!!
حسین
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 18:12
از خدا نترسی و بری جلوی چشمشان میزشان را آتش بزنی تا حساب کار دستشان بیاد !!!!!

نادران
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 18:09
مگه این میز و صندلی چقدر ارزش دارد که انسان به خاطر آن دو نفر را بی شغل نماید ! واقعا برخی مسئولین چقدر از امامان معصوم ما دور افتاده اند !!!

تهامی
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 17:27
آقا من دو ساعت است بعد از خواندن این مطلب دهانم باز مانده !!! کسی نیست به من کمک کند ؟؟؟ مسئولین این شهر چرا اینطوری هستند !!!

طلبه
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 16:15
مطمئن باشند که اگر قرار باشد این کارها را ادامه بدهند با تمام قدرت جلوی تمام دنیایشان می ایستیم .

............
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 15:34
صحت اخبار شما راچه کسی تایید میکنه.؟

پاسخ ها
ناشناس
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 17:31
اي بي خبر بكوش كه صاحب خبر شوي
تا راهـرو نبـاشي كـي راهبـر شـوي
یعقوب
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 17:50
خود تو تایید میکنی .
سید
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 17:59
اگر خبرهای این سایت صحت نداشت که مسئولین حتما تکذیبیه و یا پاسخ و یا توضیح می دادند
رضا
|
جمعه 4 مهر 1393 - ساعت : 01:08
مسئولین تحمل حرف منطقی کارمند شهرداری را ندارند ! انوقت این سایت حرفش صحت نداشته باشد که این مسئولین سرشون را بالای دار میبرند ! خوب معلومه همیشه این سایت حرف حق میزنه که نمی توانند تکذیبیه بدهند و یا حرفشان را رد نمایند
صادقی
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 15:24
اگر به گفته شهردار ، امام جمعه به وی گفته که اینکار را انجام دهد و حالا که اوضاع خراب شده امام جمعه پشت شهردار را خالی نموده ! برای شهردار خوب درسی است که بداند کسی که خدا را در نظر نگیرد این هم عاقبتش است که امام جمعه پشتش را خالی نموده و حالا همه تقصیرها گردن وی انداخته میشود ! در حالیکه وی دنبال رضایت امام جمعه واعتبار بخشی برای خود بوده و این هم شد نتیجه اش !