امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

تاریخ انتشار : یک شنبه 24 مهر 1390 - 00:00
شاهین شهر بیشترین طرح های تفریحی
شاهین شهر بیشترین طرح های تفریحی
مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین‌شهر: شاهین‌شهر بیشترین برنامه فرهنگی منطقه را اجرا می‎کند خبرگزاری فارس: مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری گفت: هیچ شهری از منطقه شاهد این تعداد برنامه فرهنگی که در شاهین شهر اجرا می‎شود، نیست.
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سیدرسول هاشمیان صبح امروز در اجلاس مشترک مسئولان پرورشی سازمان آموزش و پرورش شهرستان شاهین‌شهر و میمه با مدیران سازمان رفاهی تفریحی شهرداری در تالار شیخ بهایی برگزار شد، اظهار کرد: تأمین ارزش‎ها در جوامع از طریق نهادهای اجتماعی صورت می‎گیرد و نهادهای معینی برای اشاعه و تأمین ارزش‎ها وجود دارند که سازمان رفاهی از آن جمله است.
وی افزود: سازمان رفاهی تفریحی شهرداری می‎کوشد در کنار سایر نهادها از جمله آموزش و پرورش، ارزش‎های نظام را برای گروه مخاطب تبیین کند و به ترویج فرهنگ اسلامی بپردازد.
مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین‌شهر با بیان اینکه کارنامه همکاری این سازمان با آموزش و پرورش شهرستان طی سالیان گذشته حاوی نکات روشن و بارزی است، ادامه داد: به تازگی شاهد هستیم که بین وجه بیرونی شاهین‌شهر و وجه درونی آن اختلاف نظر وجود دارد و برخی به صورتی عمد یا سهوی می‎کوشند بر چهره مذهبی جوانان شهر پرده‎ای از بی‎تقوایی بزنند.
وی گفت: سازمان رفاهی خود را در برابر شهری که جزو نخستین شهرهای باسواد کشور خوانده می‎شود، مسئول می‌داند و بر این اساس می‎کوشد چهره واقعی آن را تبلور دهد.
هاشمیان با اشاره به برنامه‎های سال جاری این سازمان گفت: هیچ شهری از منطقه شاهد این همه برنامه فرهنگی که در شاهین شهر اجرا می‎شود، نیست و این موضوعی است که هم شهروندان و هم مسئولان به آن واقفند.
وی اضافه کرد: خدمات فرهنگی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری، بر اساس برنامه‎ریزی مدون و نظارت دقیق ارائه می‌‌شود و آمار عملکرد موجود نشانگر تأثیرگذاری بسته‎های متنوع فرهنگی بر مخاطبان است.
گزارش فارس حاکی از آن است که محسن تحویل‌پور، معاون پرورشی آموزش و پرورش شاهین‌شهر هم در ادامه ضمن تشکر از این همکاری دو جانبه گفت: هم‌افزایی سازمان‎های پرورشی موجب رشد نصاب‎های فرهنگی در شاهین‌شهر شده و امید است با ادامه روند حاضر به اهدافی که برای ارتقای سطح آگاهی اجتماعی جوانان تدوین شده دست یابیم.
برچسب ها :