امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 شهریور 1393 - 00:16
جشن عروسی اشرافی و تجمل گرایانه خانواده هاشمی و روحانی
جشن عروسی اشرافی و تجمل گرایانه خانواده هاشمی و روحانی

چند شب پیش مراسم ازدواج عماد هاشمی رفسنجانی، فرزند محسن هاشمی رفسنجانی با زهرا سیدروحانی در باشگاه فرمانیه تهران برگزار شد. زهرا سیدروحانی فرزند سیدکاظم روحانی (نوه آیت الله محمدصادق روحانی از مراجع قم) و مادرش هم نفیسه اشراقی، نوه دختری امام خمینی است.

 انتشار این خبر و برگزاری جشن عروسی در یک تالار مجلل و اشرافی، واکنش پدربزرگ عروس را به دنبال داشت؛ واکنشی که جزئیات عجیبی در آن مطرح شده است.

متن بیانیه دفتر آیت‌الله روحانی درباره خبر این ازدواج به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به دنبال انتشار خبر ازدواج زهرا سید روحانی، نوه حضرت آیت الله العظمی سید محمدصادق روحانی (مدظله العالی)، با عماد هاشمی رفسنجانی که به طور گسترده‌ای در سایت‌ها و روزنامه‌های داخل و خارج از کشور منعکس شد، دفتر معظم له توضیحاتی را به اطلاع عموم مردم شریف ایران می‌رساند:
 
الف: پایه‌گذاری این وصلت از ابتدا بدون اطلاع و مشورت و بدون نظر مثبت جناب مهندس کاظم روحانی (پدر زهرا سید روحانی) انجام شده است و روند طی شده در این زمینه دارای اشکالات فراوان قانونی بوده که از طریق مراجع قضائی در حال پیگیری است و فعلاً از بیان توضیح بیشتر در این زمینه خودداری می‌کنیم.
 
ب: اعضای بیت معظم له از طریق رسانه‌ها در جریان خبر برگزاری مراسم جشن قرار گرفته‌اند، آن هم در شرایطی که حضرت آیت الله العظمی روحانی چندین روز است به دلیل کسالت در بیمارستان بستری هستند.
 
ج: فارغ از اشکالات وارده به اصل این ازدواج، باعث تأسف است در شرایطی که بسیاری از مردم در تنگنای اقتصادی قرار دارند این مراسم در باشگاهی گران‌قیمت و مجلل برگزار شده است. لازم به ذکر است انتساب ظاهری دختر به مقام مرجعیت و برگزاری جشن در چنین مکانی موجب اعتراض و انتقاد بسیاری از مؤمنین واقع شده که برای رفع هرگونه ابهامی تاکید می شود بیت معظم له هیچ گونه حضور و نقشی در برگزاری این مراسم نداشته‌اند.
 
دفتر حضرت آیت الله العظمی روحانی (مدظله العالی)
برچسب ها :
ناشناس
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 11:15
این که هرکس چطور میخواهد مراسم ازدواجش را برگذار کند به خودش مربوط است.دوم اینکه ایشان از لحاظ مالی این تمکن را داشته اند که اینگونه مراسم را برپا کنند.سوم اینکه پس شما از نوه یک رهبر انقلابی انتظار دارید مراسم عروسی اش را مانند بقیه فقرا و سوت و کور برپا کند؟به نظر من این خودخواهی است.شرایط جامعه ما ربطی به این دختر و پسر ندارد.ضمناً برطرف کردن فقر و تنگدستی در کشور ما یکی از سیاستهای دولت است و کاری به عروسی این دو نف ندارد

پاسخ ها
مرتضی
|
سه شنبه 8 مهر 1393 - ساعت : 23:36
امان از تفکرات غربی که وجود بعضی را فرا گرفته .
مجتبی
|
جمعه 21 شهریور 1393 - ساعت : 15:14
حضرت آقا و فرزندانش چگونه زندگی می کنند و این آقایان چگونه !!!!! - بعد این آقایان مثل بعضی مسئولین شهر خودمان دم از ولایت هم می زنند !!!!!!!!

شهروند وظیفه شناس
|
پنج شنبه 20 شهریور 1393 - ساعت : 22:21
هر ریخت و پاشی در این برهه از زمان که خشکسالی و عدم توجه مسئولین به بخش کشاورزی و تنگدستی کشاورزان دل آنها را به درد اورده است هر گونه ریخت و پاشه اضافی و در راس ان پرداخت مبالغ میلیاردی که به بازیکنان فوتبال بخصوص بازیکنان دو تیم ذوب آهن و سپاهان که حق ابه ما کشاورزان در صنعت این دو شرکت مصرف می شود دل ما را به درد می اورد .
مسئول سایت خواهشمندیم شما عدالت را محترم شمرده و از دردهای کشاورزان شهرستان بخصوص گرگاب مطلبی تیتر بزنید.