امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : دوشنبه 17 شهریور 1393 - 22:32
هیئت بیت الزهرا پلمپ شد !
هیئت بیت الزهرا پلمپ شد !

هیئت بیت الزهرا به علت اختلاف افکنی بین مسلمانان اهل سنت و شیعه و اهانت به مقدسات اهل تسنن و ترویج جریان انحرافی سید صادق شیرازی پلمپ گردید .

به نقل از منابع آگاه مکان برگزاری مراسمات هفتگی هیئت بیت الزهرا واقع در خیابان عطار تا اطلاع ثانوی پلمپ گردیده و مسئول این هیئت هم به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر فرا خوانده شد .

جا دارد در اینجا از نیروی انتظامی و به خصوص زحمات و تلاشهای پلیس اطلاعات و دادستان محترم تشکر لازم را مبذول داریم .

 

برچسب ها :
نو کر امام حسین علیه س
|
چهارشنبه 13 اسفند 1393 - ساعت : 11:22
شما اگر واقعا مسلمان هستید و به فکر اسلام به جای پلمپ کردن در هیت ها نماد های فراماسونی رو از شهر جمع کنید ملت دارن بهایی و شیطان پرست میشن شما دارین هیت پلمپ میکنین وعده ما قیامت محضر حضرت زهرا (س)

ی.م
|
جمعه 21 شهریور 1393 - ساعت : 15:35
اساتید اخلاقشان به ایشان مجوز دروغ گفتن داده اند ؟!!!!!!!!

یک روحانی
|
پنج شنبه 20 شهریور 1393 - ساعت : 22:22
خیلی عجیب است که ملکیان امام جمعه شهر باید منویات رهبری را جامه عمل ب‍بوشاند بخاطر سکوت ۱۲ ساله او هم در مقابل فتنه ۸۸ و هم جریان سیدصادق شیرازی ُ باید ....بیاید و برخورد کند. من نمی دانم این امام جمعه در این شهر چکار می کند؟!!!

اصلانی
|
پنج شنبه 20 شهریور 1393 - ساعت : 11:21
این هیئتها و یا افرادی که دنبال بد و بیراه به گذشتگان هستند و مدام خودزنی مینمایند بروند مثل علامه امینی و یا علامه شرف الدین یک کتاب علمی و دقیق بنویسند که مورد رضایت امام زمان باشد و در تاریخ بماند . این اعمال دل ائمه را خشنود مینماید .
یا میخواهی بر طاغوتها لعن نمائی بیا برو طاغوت زمان را لعن کن . برو با مفاسد اقتصادی درگیر شو با ریخت و پاش بیت المال درگیر شو با رشوه خواری درگیر شو با مشکلات مردم در ادارات درگیر شو .... ائمه اینها را می پسندند یا اینکه بری داخل یه مجلس خودزنی نمائی !!!!!!!!!!!!

هادی
|
پنج شنبه 20 شهریور 1393 - ساعت : 05:07
اگه کسی 800 جلد استفتائات رهبری را بین مردم پخش کند و استفتائات را بنویسد (استفتاعات) چه معنایی دارد ؟ - آیا این نشان نمی دهد که این شخص جلد این کتاب را هم نخوانده ؟ و یا از در حوزه هم رد نشده است ؟

م.ه
|
پنج شنبه 20 شهریور 1393 - ساعت : 02:00
اینها اثرات کار فرهنگی 12 ساله است که دارد نتیجه می دهد!!!!!!!!!!!

ج.ر
|
پنج شنبه 20 شهریور 1393 - ساعت : 01:30
اگه میشد دهان بعضی افراد و وابستگانشان را هم پلمپ کرد خیلی خوب میشد .

امان اللهی
|
چهارشنبه 19 شهریور 1393 - ساعت : 21:13
با این پلمپ شدن همه فهمیدن که مسئول هیئت بیت الزهرا چقدر به راحتی آب خوردن دروغ میگوید ! واقعا جای تعجب داشت که عقاید انحرافی خود را هماهنگ با دستگاههای امنیتی می دانست و با این پلمپ دستگاههای امنیتی مشت محکمی بر دهان دروغگویان زدند و از وی برائت جستند .

رحمانی
|
چهارشنبه 19 شهریور 1393 - ساعت : 18:08
اجر همتون با سیدالشهدا که جوانان مومن ما را از دست اینها نجات دادید . به خدا جوانان ما داشتند مثل گل پرپر می شدند .

ناشناس
|
چهارشنبه 19 شهریور 1393 - ساعت : 01:39
واقعا نیروی انتظامی و دادستان و اطلاعات دارند جور دستگاههای فرهنگی را می کشند .
کم کاری مسئولین فرهنگی باعث چنین جریانات انحرافی است و نیروی انتظامی و دادستان و اطلاعات باید کم کاری آنها را جبران نمایند

طنز ! گفتگو با مسئول بی
|
سه شنبه 18 شهریور 1393 - ساعت : 18:35
این یک طنز است در گفتگو با مسئول هیئت بیت الزهرا
شما شنیده اید که جدیدا مکان هیئت بیت الزهرا پلمپ شده است ؟
مسئول هیئت : بله من شنیده ام و از اساس تکذیب می نمایم و کسانیکه این حرفها را می زنند یادشان هست چند فقره قتل و دزدی در پرونده دارند یادشان هست من آنها را مسلمان نمودم یادشان هست وقتی رفتیم جمکران من معجزه ای نمودم و آنها آرزو کردند مثل من بشوند !!! اینها نمی دانند که من چقدر سابقه دارم من در هر حرکت خشونت طلبانه ای حضور داشته ام و با پاره آجر کار فرهنگی نموده ام !!! شما برید بپرسید من در ماجرای دعوای گز چه کسی سند گذاشت بیرون آمدم و یا در جریان آتش زدن سینما چقدر کار فرهنگی انجام دادم و چقدر برای من سند گذاشتند ؟؟؟؟
اینها نمی دانند که در روایتی داریم : من پلمپ بیت الزهرا شاهین شهر دخل فی النار
مطالب طنز بود.

پاسخ ها
دارابی
|
چهارشنبه 19 شهریور 1393 - ساعت : 01:37
خیلی با حال بود . عین تیکه کلامهای م بود .
بهادر
|
سه شنبه 18 شهریور 1393 - ساعت : 18:05
خوب شد عکس پلمپ هیئت بیت الزهرا را گذاشتید و گرنه مسئول هیئتشون فردا تکذیب می نمود مثل طرفداریشون از سید صادق که این همه طرفداری نمودند بعد هم با کمال پرروئی تکذیب نمود . چرا باید مسئول یک هیئت این همه دروغ بگوید !!! وی به بعضی اتهاماتی میزنه که علنا دروغ است چون من از کوچکی با دوستان بزرگ شده ام ولی این ش علنا و چشم در چشم دیگران برای فرار از اتهامات مختلفشان دروغ می گوید.

غ
|
سه شنبه 18 شهریور 1393 - ساعت : 17:12
آقا این درستش نبود ! نباید اشتباهات م ش را گردن تمام هیئتیها می انداختید ! ما از جریان سید صادق خبر نداشتیم و این م خودسرانه از این جریان حمایت می نمود . البته داخل هیئت از سید صادق میگفت ولی ما هم نمیدونستیم افکار این بابا انحرافی است .

حسن نادری
|
سه شنبه 18 شهریور 1393 - ساعت : 13:55
این مسئول هیئت شون با دروغگوئی و وقاحت گفته بود تمام کارهائی که انجام میدهیم با هماهنگی دستگاههای امنیتی است من هم باورم شده بود که چرا باهاش برخورد نمیشه ؟! ولی حالا متوجه شدم که همه را دروغ گفته ! واقعا از مسئولین امنیتی تشکر مینمائیم . برخورد جانانه ای بود

الهام. ک
|
سه شنبه 18 شهریور 1393 - ساعت : 10:43
این جریان تکفیری صرفا در حد هیات نیست، بلکه به مدیریت شهری هم رخنه کرده..برادر همین ایشون الان با ....که به بار اورده و قسم قرآن رو شکسته مگر نه اینکه تنها به پیروی از عقاید و مشرب اینها خودش توجیه نکرده است؟ اینهم از موازین فرقه ایشان است که عهد و قسم به قرآن رو بشکن و یه توجیحی براش بیار خدا هم قبول خواهد کرد انشاءالله...!!!!
مطمئن باشید این جریان فکری تغذیه کننده ی افکار افرادی مثل ... است که دست به چنین جسارتی می زند...عمل انسانها نشان دهنده ی اندیشه و دستورالعملهای مکتبی شان است

شهروند وظیفه شناس
|
سه شنبه 18 شهریور 1393 - ساعت : 07:15
از سایت انقلابی و مردمی تشکر میکنیم

رسول
|
سه شنبه 18 شهریور 1393 - ساعت : 07:13
انشاء الله فقط در حد پلمپ چند روزه نباشد و مسئولین این هیئت را مجبور به تغییرات و مجبور به اخذ مجوز و نظارت همیشگی بر این هیئت نمایند .

ابراهیم
|
سه شنبه 18 شهریور 1393 - ساعت : 06:47
خدا خیرشون بده . ولی اینها سالها مجوز هیئت هم نداشتند و باید زودتر و قبل از اینکه کارشون به جریانات انحرافی بکشه باها شون برخورد میشد ! وقتی مجوز نداشته باشند و نظارتی هم نباشد کار به اینجا میکشه !

م.ط
|
دوشنبه 17 شهریور 1393 - ساعت : 23:58
خوب بود ولی دیر بود .

مرصاد
|
دوشنبه 17 شهریور 1393 - ساعت : 23:51
از قاطعیت نیروی انتظامی و دادستان محترم در برخورد با این هیئت تفرقه برانگیز کمال تشکر را داریم