امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 مهر 1390 - 00:00
شاهین شهر رتبه نخست سواد را در کشور دارد
شاهین شهر رتبه نخست سواد را در کشور دارد
معاون فرماندار شاهین شهر گفت: شهرستان شاهین شهر با وسعتی معادل 6هزار و 105 کیلومتر مربع رتبه نخست سواد را در استان اصفهان و کشور دارد...
معاون فرماندار شاهین شهر:
شاهین شهر رتبه نخست سواد را در کشور دارد

خبرگزاری فارس: معاون فرماندار شاهین شهر گفت: شهرستان شاهین شهر با وسعتی معادل 6هزار و 105 کیلومتر مربع رتبه نخست سواد را در استان اصفهان و کشور دارد.

حسین عاصمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: آمار و سرشماری وظیفه‎ای سنگین است، که با برنامه‌ریزی علمی مرتبط است و انجام آن در سال جهاد اقتصادی گام بلند دیگری در سازندگی کشور تلقی می‎شود.

وی با اشاره به اینکه کشور در مرحله گذر به سوی توسعه قرار دارد و سرعت تغییرات وسیع اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی فزونی یافته است، افزود: هر قدر بتوانیم اطلاعات کسب کنیم، پیشرفت و ترقی بیشتر و موزون‎تری حاصل می‌شود.

معاون فرماندار شاهین شهر،به ویژگی‎های شاهین شهر اشاره کرد و گفت: شهرستان شاهین شهر با وسعتی معادل 6هزار و 105 کیلومتر مربع و با دارا بودن دو بخش، شش شهر و 19 روستا یکی از وسیع‌ترین مناطق استان است.

وی اضافه کرد: از نظر سطح سواد، شهرستان شاهین شهر و میمه رتبه اول کشور را دارا است که امری قابل توجه است. عاصمی بیان کرد: آماربرداری نفوس و مسکن در این شهرستان به وسیله 300 مأمور سرشماری و امکانات اجرایی کافی از دوم لغایت 22 آبان‌ماه انجام می‌شود.

وی در پایان از مردم درخواست کرد تا با ارائه اطلاعات دقیق، امکان اجرای صحیح این طرح را فراهم آورند.

برچسب ها :