امروز دوشنبه 17 مرداد 1401

تاریخ انتشار : جمعه 14 شهریور 1393 - 22:40
علت پرداختن به جریان تشیع تکفیری در شاهین شهر
علت پرداختن به جریان تشیع تکفیری در شاهین شهر

در ادامه تبیین جریان انحرافی تشیع تکفیری در شاهین شهر قصد داریم به سایر شبهات آنها پاسخ بگوئیم .
البته در مقدمه شاید عده ای از دوستان بر این عقیده باشند که پرداختن به جریان بیت الزهرا اهمیت چندانی ندارد که این سایت بخواهد در چندین مطلب به این جریان بپردازد !

 

در جواب عزیزان باید گفت چون دشمن به شدت نقاط قوت این نظام و مذهب تشیع را هدف گرفته است و به واسطه افرادی قصد دارد این جریان را از مسیر اصلی خود منحرف نماید و این ویروسی است که در اکثر شهرها ، هیئات دچار آن شده اند لذا به تقاضای بسیاری از دوستان در هیئات شهر و حتی شهرهای دیگر قرار بر آن شد تا به صورت مستدل و علمی به شبهات اینها پاسخ گوئیم تا دوستان دیگر در شهرهای مختلف در مواجه با این جریان بتوانند با ادله مستدلی که در این سایت ذکر میگردد به این جریان انحرافی پاسخگو باشند و گرنه از دید ما هم این افراد بسیار کوچکتر از آن هستندکه بخواهیم به آنها بپردازیم و هدف طرح شبهات آنها به همراه پاسخهای دقیق و مستدل برای دوستانی است که در مواجه با این جریان ، ذهنی ورزیده و آماده داشته باشند .
 

البته رهبری انقلاب نسبت به این جریان تفرقه انگیز به شدت حساس هستند و در صحبتهایشان لزوم افشای ماهیت این جریان را متذکر گردیده اند .
 

ایشان در تیرماه 86 با اشاره به تشیعی که به اختلافات مذهبی دامن میزند و صحابه رسول خدا را سب مینمایند و باعث جدائی شیعه و سنی میشوند ، فرمودند : اگر دیدید در جامعه بین شما کسانی هستند که عکس این رفتار میکنند، آنها را طردشان کنید؛ مخالفت خودتان را به آنها ابراز و اعلام کنید؛ اینها ضرر میزنند؛ ضربه میزنند. ضربه‌ای به اسلام میزنند، ضربه‌ای به تشیع میزنند، ضربه‌ای به جامعه‌ی اسلامی میزنند. این از جمله مسائل بسیار مهم است.
 

ایشان در صحبتهای مهمی در دیماه 85 فرمودند : ما بایستی مردم خودمان را هشیار و بیدار کنیم و خودمان مراقب باشیم. آن کسانی که بدون فهم، فهم حقیقت، بدون تقوا، جمعیت عظیمی از مسلمانان را از دین خارج می‌دانند، خارج می‌کنند، تکفیر می‌کنند این گروه‌های تکفیریِ نادان - حقیقتاً مناسب‌ترین صفت برای اینها نادانی است، اگرچه در آنها خباثت هم هست، اما جهالت مهمترین خصوصیت اینهاست - اینها را بایستی ما تا آنجایی که می‌توانیم، ارشاد کنیم؛ مردم را از اینها بترسانیم که مردمِ ما «و لتصغی الیه افئدة الذین لایؤمنون بالأخرة و لیرضوه و لیقترفوا ما هم مقترفون» (( نتیجه (وسوسه‌های شیطان و تبلیغات شیطان‌صفتان) این خواهد شد که دلهای منکران قیامت، به آنها متمایل گردد؛ و به آن راضی شوند؛ و هر گناهی که بخواهند، انجام دهند)) بعضی‌ها به خاطر ضعف ایمان، به خاطر ضعف معرفت، مجذوب این حرفهای دشمنان می‌شوند. ما باید مراقبت کنیم.
همانطور که رهبری در این دو سخن خود فرمودند کسانیکه باعث شعله ور شدن اختلافات مذهبی می شوند باید طرد گردند و وظیفه ما هم طرد این افراد است و همچنین ارشاد نمودن مردم و ترساندن مردم از این جریان است که باعث گرایش مردم به آنها نشود .

ادامه دارد ...

برچسب ها :
حسین
|
یک شنبه 16 شهریور 1393 - ساعت : 02:17
به نظر من اگه حضرت آقا می گفتند که این کارها به میز بعضی از آقایان هم ضربه میزند بهتر بود چون سریعا با آنها برخورد میشد !!!!!!!!!!!!!!!!

نادری
|
شنبه 15 شهریور 1393 - ساعت : 15:29
خدا به وقتتون و زندگیتون که در جهت روشنگری مردم است برکت بدهد . برای شما خیلی دعا مینمایم

ناشناس
|
شنبه 15 شهریور 1393 - ساعت : 12:36
اتفاقا به این جریان انحرافی خیلی باید پرداخته شود چون در همین شاهین شهر هم خیلی داشت گسترش پیدا می نمود ! این هیئت بیت الزهرا هم کم کم داشت وسط شهر برنامه می گرفت و افکار غلط خودشون را ترویج می دادند لااقل اینطوری جلویشان گرفته میشود

امینی
|
شنبه 15 شهریور 1393 - ساعت : 01:35
احسنت که اینطور نسبت به سخنان رهبری تیزبین و دقیق هستید .

ج.م
|
شنبه 15 شهریور 1393 - ساعت : 00:21
برای من هم سوءال شده بود که شما چرا اینقدر به این مسئله می پردازید و گفتم که نکنه مشکل شخصی با هم دارید ولی حالا با صحبتهای حضرت آقا که در این مطلب گذاشتید و با توجه به اینکه مسئولین فرهنگی شهر کاری نمی کنند متوجه شدم کار شما درست است ، خدا خیرتان بدهد .