امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : شنبه 8 شهریور 1393 - 01:36
حضور معاون خاطره گوی رئیس جمهور در شاهین شهر
حضور معاون خاطره گوی رئیس جمهور در شاهین شهر

در حالی فردا شب شاهین شهر میزبان معاون رئیس جمهور برای افتتاح 14 پروژه عمرانی ، فرهنگی ، ورزشی می باشد که جناب آقای مجید انصاری چندی پیش با ذکر خاطره ای جنجال ساز شده بود .  

برنامه خط قرمز چند وقت پيش ميزبان مجيد انصاري، معاون پارلماني دولت  بود.  در اين ميان درگذشت مرحوم عليرضا سليماني باعث شد مجيد انصاري درباره اين کشتي گير باسابقه نيز خاطره اي نقل کند. خاطره اي که البته براي او دردسرساز شد. او از مسابقات عليرضا سليماني در مارتيني سوييس گفت و پيروزي هاي سليماني در آن مسابقات. او درباره نتايج سليماني گفت: وقتي عليرضا سليماني قهرمان جهان شد و روي سکو رفت، ترکيب سکو که ايران، آمريکا و روسيه بود، اشک شوق را بر صورت حضرت امام(ره) نشاند! اين اظهارنظر مجيد انصاري درحالي است که آن مسابقات در 12 شهريور سال 1368 برگزار شد و حضرت امام(ره) حدود 3 ماه قبل تر از آن، رحلت کرده بودند.

حال باید دید فردا شب مردم و مسئولین شاهین شهر شاهد خاطره گوئیهای ایشان خواهند بود !

 

 

برچسب ها :
مرتضی
|
شنبه 15 شهریور 1393 - ساعت : 00:55
ظاهرا برای شام رفته اند به باغ شهرداری ، از سفره خبر دارید که آیا آبرومند بوده یا نه ؟

شهروند وظیفه شناس
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 13:51
آیا ما مسولینی مرفه بین انتخاب کرده ایم؟ اگر مسولین رده بالا به شهر های کمتر توسعه یافته قدم بگذارند شاید دلشان به درد امد و راهکاری برای جبران مشکلات مردم یافتند آقای انصاری گرگاب شهری که 70 درصد مردم آن کشاورز هستند که خشک سالی و بیکاری پشت های آن هارا خمیده کرده و هیچ گوش شنوایی هم برای شنیدن درد های انها نیست شهری است که نه میتوان آن را شهر نامید و نه روستا با مردمانی خونگرم و قانع شما هم اگر میتوا نید سری به این شهر بزنید که فکر نکنید همه شهر های شهرستان همانند شاهین شهر است که اگر روزی درد های گرگاب به گوشتان خورد با وجدانتان نخواهید بازی کنید ؟شاید هم خاطره واقعی تعریف کردید که وجدان بعضی از آقایان برای محرومیت زدایی بیدار شد.....

ر کاظمی
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 10:30
بچه ها امشب ساعت 9 سر شهرداری باشید تا بریم از انصاری بپرسیم چرا چنین خاطره دروغی گفته !!!!!!!!!!! چرا دار دسته اینها همش دنبال جعل برای امام خمینی هستند !!!!!!!! بیائید که می خواهیم کلی بخندیم

دارابی
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 09:48
اگر امشب که انصاری مییاد دوباره این خاطره را تعریف کند برخی مسئولین شاهین شهر چنان اشک از چشمانشان جاری میشود !!!!!!!!!!

شهروند وظیفه شناس
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 07:52
مسولین هماهنگ کننده چنین مراسماتی اگر وجدانتان را زیر پا نمیگذارید اقایان را به گرگاب هم برای بازدید بیاورید شاید اقایان خاطر ه ای هم از حضرت امام از اینکه ایشان دقدقه اش کشاوزان و شهرهای کمتر توسعه یافته بود نه شهرهای مرفه/؟بیفتند شاید تلنگری بر وجدانهای خفته زده شود؟؟/؟؟؟؟؟؟؟