امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : یک شنبه 2 شهریور 1393 - 14:58
حاجی نماینده شاهین شهر : آب شرب مردم با گازوئیل مخلوط شده است
حاجی نماینده شاهین شهر : آب شرب مردم با گازوئیل مخلوط شده است

نماینده شاهین‌شهر در مجلس گفت: ۳ شبانه‌روز است آب شرب ۵ میلیون نفر جمعیت استان اصفهان با گازوئیل مخلوط شده است و مردم آب شرب برای مصرف ندارند.

 حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) خانه ملت، در تذکری آیین‌نامه‌ای اظهار داشت: 3 شبانه‌روز است که 5 میلیون نفر جمعیت استان اصفهان آب شرب ندارند و آب شرب مردم با گازوئیل مخلوط شده است.
 
وی افزود: بنده از وزیر کشور درخواست کردم که جلسه ستاد بحران استان تشکیل شود اما تاکنون اقدامی در این زمینه انجام نشده است.
 
حاجی‌دلیگانی در پایان خواستار حل مشکل آب مردم استان اصفهان شد.
برچسب ها :
سيد محسن
|
جمعه 7 شهریور 1393 - ساعت : 00:19
بررسي فعاليت هاي آقاي حاجي نشان مي دهد كه ايشان در مقايسه با نمايندگان قبلي شاهين شهر بسيار قوي تر عمل كرده اند. ضمن آرزوي توفيق روز افزون براي ايشان از خداوند مي خواهيم كه ساير مسئولين شهر ما را نيز از صالحين قرار داده و با آمدن يك امام جمعه ي صالح منت را بر ما تمام كند.

ناشناس
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 08:34
در عجبیم از نمایندگانی که قدرت دارند وزیری را بر کنار کنند اما قدرت ندارند روغن پالم و وایتکس را از شیر بگیرند در مقابل گرانی خودروهای غیر استاندارد ایرانی که هر روز جان هزاران نفر را میگیرد قدرت ندارند حتی نمی توانند از پایمال شدن خون مسافران خطوط هوایی جلو گیری کنند نمیتوانند مسببان سقوط دو زن را به خاطر خرابی بالابر اتش نشانی مورد مواخذه قرار دهند و ....مجلسی ها خدا قوت ؟؟؟؟

پاسخ ها
طاها
|
جمعه 7 شهریور 1393 - ساعت : 08:59
اینها که گفتی بیشتر بر می گردد به دولت ! چرا نمی گی دولت این اشکالات را ر طرف نمیکند ؟! دولتی که با آمریکا مذاکره می نماید و مشکلات مردم را برطرف می نماید !!!!!!!!!!! دولتی که مشکلات ما را در دنیا حل می نماید !!!!!!!!!!! دولتی که کلید مشکلات را دارد !!!!!!!!!! دولتی که راستگو است !!!!!!!!!!!! دولتی که مودب است و به منتقدین احترام میگذارد !!!!!!!!!! چرا وزرارت بهداشت جلوی روغن پالم را در شیر نمیگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟ در مقابل گرانی خودرو فقط نوبخت می گوید : رئیس جمهور از گرانی خودرو مکدر است !!!! مکدر است که خودرو را ارزان نما !!!!!!!!! دولتی که می گوید تحریم قطعات هواپیما با مذاکرات حل شده ولی سازمان هواپیمائی می گوید به جای قطعات فقط چند کاتولوگ به ما داده اند !!!!!!!!!!! و اگر قطعه بخواهند بدهند 3 برابر قیمت بازار سیاه به ما می دهند !!!!!!!!!!!!! خوب دولتی که با آمریکا مذاکره می نماید جلوی سقوط هواپیما را بگیرد !!!!!!!! دولت اعتدال و کلید حل مشکلات خدا قوت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
طاهری
|
چهارشنبه 5 شهریور 1393 - ساعت : 11:20
خدائیش حاجی در تمام مواضعش خیلی شجاعانه برخورد می نماید و ملاحظه هیچ مسئولی را نمی نماید . و با مردم رو راست است

رضا. ن
|
دوشنبه 3 شهریور 1393 - ساعت : 01:32
احسنت به آقای حاجی که حداقل واقعیت را به مردم می گوید ، بعضی از مسئولین را که در اخبار استان نشان میداد منکر این قضیه می شدند .

شهروند وظیفه شناس
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 22:51
آقای حاجی از پشتکار شما تشکر میکنیم اما آیا مردم کشاورز گرگاب از اعتبارات خشکسالی گرگاب سهمی نداشتند؟
شاید گرگاب کشاورز ندارد ؟
شاید گرگاب جزو استان اصفهان نیست و ما اشتباه میکردیم ؟
انتظار داریم در اولین فرصت جواب سوال های بالارا بدهید .با تشکر از سایت اگر این نظر را سانسور نکند ....

رضا
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 15:33
سلام.اگر آقای حاجی این حرف را زده باشد غلط است چون من خودم ساکن اصفهان هستم و از این آب مصرف می کنم.
ضمنا به نظر می رسد شما بیش از اندازه پیگیر خبرهای مربوط به آقای حاجی هستید؟!

پاسخ ها
شهروند وظیفه شناس
|
دوشنبه 3 شهریور 1393 - ساعت : 15:02
اقا رضا آقای حاجی فردی است قانون مند و قانون مدار . هیچ مطلبی را بدون دلیل و مدرک نه می پذیرد و نه بیان می کند .
اگر حاجی زیاد از او صحبت می شود چون فردی است مردمی و در بطن مردم و لازم است از چنین مسئولین مردمی حمایت کرد .
مرتضی
|
سه شنبه 4 شهریور 1393 - ساعت : 16:39
تو هم یه مشکلی با حاجی داری که اینطوری رد می کنی ؟- یکم با دقت مطلب را بخوان گفته استان اصفهان نه شهر اصفهان و شاهین شهر هم جزء استان اصفهان است و منظور این نیست که چون گازوئیل با آب مخلوط شده حالا وقتی شیر آب را باز می کنی شرشر گازوئیل باید بیاد بیرون ، برو یکم خبر را در رسانه ها بررسی کن .