امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : شنبه 1 شهریور 1393 - 11:48
پاسخی به جریان تشیع تکفیری در شاهین شهر (1)
پاسخی به جریان تشیع تکفیری در شاهین شهر (1)

پس از درج مطلب ( چرا مسئولین شاهین شهر با هیئت عامل تفرقه برخورد نمی نمایند ؟! ) بسیاری از دوستان و حتی برخی اعضای منصف و دلسوز هیئت مذکور با ارسال مطالب گوناگون در مورد مسئول این هیئت خواستار بیان موارد مختلف از این شخص در این سایت گردیدند و پس از اینکه نظرات و مطالب آنها درج نگردید از مدیریت این سایت به شدت گلایه نمودند که چرا این مطالب را برای تنویر افکار عمومی منتشر نمی نمائید .
در پاسخ به این عزیزان باید عرض نمائیم که این سایت در درج مطالب مختلف ، خود را ملزم به رعایت برخی اصول اسلامی و انقلابی می داند . که یکی از آنها را برای خوانندگان محترم سایت تبیین می نمائیم .
در اسلام از پرداختن به مسائل شخصی مسلمانان و تجسس در امور زندگی آنها به شدت نهی گردیده است و اجازه نداده است که ما آن را در جامعه پخش نمائیم و پرداختن به این مسائل مطمئننا غیبت محسوب می شود و باعث ریختن آبروی مسلمان می گردد که طبق روایات احترام آبروی مسلمان ، حرمتش از خانه خداوند هم بالاتر است .
حال مطمئننا برای برخی از دوستان این سئوال پیش می آید که پس چرا این سایت در مورد برخی از مسئولین اقدام به افشاگری میکند و به بیان عیوب آنان می پردازد و مرتکب غیبت می گردد که باید در جواب این عزیزان گفت : همین اسلامی که حرمت و آبروی مسلمان را همطراز با خانه کعبه می داند خود در روایات بسیاری بردن آبروی برخی افراد و حتی غیبت نمودن از آنها را واجب می داند . برای مثال انتقاد از مسئولینی که نان بیت المال را می خورند و خدمت به دنیای خویش می نمایند را واجب دانسته است و یا حفظ آبروی روحانیونی که نان دین را می خورند و خدمت به دنیای خویش می نمایند را جایز نمی داند و می گوید اینها را در ملع عام متهم نمائید ( رجوع گردد به کلیپ رحیم پور ازغدی در قسمت چند رسانه ای در قسمت فیلمهای سایت ) و یا غیبت از این مسئولین را جایز می شمارد که برای تصدیق این مطلب صحبتهای بسیار روشنگر و مهم حضرت آیت الله مصباح را برای شما ذکر می نمائیم . ایشان در در جمع ناظران شورای نگهبان است در تاریخ 6/12/89 بیان فرمودند : این‌که انسان بفهمد هر‌جا چه باید بگوید؛ چه باید بکند و چگونه باید برخورد کند. این‌جا این غیبت، غیبت واجب است، اگر نگویی گناه کرده‌ای. مگر گفتن هر سخنی پشت سر هر کسی غیبت حرام است؟ ما حتی در رساله‌های عملیه‌مان‌ غیبت واجب داریم..... مقدس‌بازی در می‌آورد و می‌گوید «آقا غیبت نکنید! من در عمرم از هیچ‌کس بدگویی نکرده‌ام.» بسیار بی‌جا کرده‌اید. مگر ممکن است مؤمن از کسی بدگویی نکند؟ منافق است که می‌خواهد همه را داشته باشد. مؤمن باید قاطع باشد. باید موضع اسلامی داشته باشد؛ حامی دین باشد. باید کسی را که بر ضد دین اقدام می‌کند رسوا کرد. نمی‌شود من مقدس‌بازی در بیاورم و بگویم خوشم نمی‌آید درباره کسی حرف بزنم! ببین پیغمبر اکرم، ائمه اطهار، امیرالمؤمنین، امام حسن، امام حسین و سایر ائمه صلوات‌الله‌علیهم‌اجمعین درباره دیگران ‌چگونه رفتار می‌کردند.
متاسفانه عده ای از افرادی که در مسائل دینی بصیرت و فهم دینی ندارند در مورد انتقاد و افشای عملکرد برخی از مسئولین ، سریع از واژه های حفظ آبروی مومن و یا غیبت ، استفاده می نمایند که در همین زمینه آیت الله مصباح می فرمایند : یکی از جاهایی که انسان از راه دین فریب می‌خورد، مقدس‌بازی، حقه‌بازی، کلک‌های شرعی و سوء استفاده از قرآن و حدیث است. انسان باید دین را درست بشناسد و بداند حلال و حرام چیست. بداند کدام غیبت جایز است و کدام غیبت حرام است. مسایل دیگر را هم بشناسد. وقتی معرفت انسان نسبت به دین ضعیف باشد، فریب می‌خورد. برای داشتن بصیرت باید دین را خوب بشناسیم و به همان اصول دین و فروع دینی که در مکتب‌خانه یا مدرسه یا خانه خوانده‌ایم، اکتفا نکنیم. باید شناختمان نسبت به دین افزایش پیدا کند؛ مطالعات دینی‌مان بیشتر باشد و عمیق‌تر فکر کنیم. اگر در مسأله‌‌ای ابهام داریم این قدر آن را دنبال کنیم و بپرسیم تا خوب برایمان حل بشود.
متاسفانه برخی از افراد و برخی از مسئولین هم هر چه برای آنها این مسائل را تبیین می نمائی و از صحبتهای بزرگان برای آنها ذکر می نمائی باز به خاطر جهل یا سوء استفاده از واژه های دینی مدام همین حرفها را تکرار می نمایند .
لذا با توجه به این اصول اسلامی این سایت در مورد خطاهای مسئولین به شدت حساس است و نسبت به آن واکنش نشان می دهد . همانطور که در این مورد حضرت حجت الاسلام قرائتی می فرماید :(( گاهي آنقدر در درس اخلاق معطل مي شويم که شتر را بارش مي برند و کشتي آهن را در دريا مي دزدند بعد مي گويند غيبت نکني ها!! يعني چه غيبت نکن؟
حضرت امير(ع)‌آبروريزي کرد عثمان بن حنيف سر سفره اي رفت که اشراف بودند فقرا نبودند؛ حضرت امير نامه اي نوشت و اين کبابي که خورد کوفتش شد؛ هزار و چهارصدسال است که به خاطر آن سيخ کباب؛ عثمان آبرو ندارد.
گاهي بايد داد کشيد؛ ما اخلاقمان اينهاست آقا نه اينکه فقط بگي يواش بيا يواش برو! و نافله بخوان؛ نافله يکي از مستحبات است.
))
( می توانید فیلم صحبتهای حجت الاسلام قرائتی را در قسمت فیلمهای این سایت مشاهده نمائید )
حال اگر مسئول هیئت بیت الزهرا برای فرار از اتهامات قضائی افراد وابسته به ایشان که اتفاقا جزء مسئولین این شهر هم می باشند، اقدام به دروغ پردازیهای شاخدار می نماید و با بیان این دروغها قصد جوسازی و ایجاد مانع در رسیدگی به پرونده های قضائی و عدم برخورد دستگاههای امنیتی با جریان سید صادق شیرازی و اعمال تکفیری آنها در هیئت مذکور دارد بداند که با این جوسازیها این سایت از اصول اخلاقی خویش خارج نمی گردد و وارد جنگ روانی آنها نخواهد شد و فقط به وظیفه اسلامی و انقلابی خویش عمل خواهد نمود .
لذا خوانندگان محترم این سایت هم توجه داشته باشند که هرگز این سایت به انتشار مسائل شخصی زندگی وی اقدام نخواهد نمود و فقط به مسائلی که مربوط به امور مسلمین و مسائل اجتماعی که این شخص در جامعه تاثیر گذار است خواهد پرداخت .
البته جای تاسف هم دارد که کسی بر مسند این هیئت نشسته است که برای رسیدن به اهداف خود حاضر است به هر دروغ و تهمتی به مومنین برای فرار از اتهامات خویش استفاده نماید . ابوالدرداء از پیامبر پرسید: مومن دزدی می کند؟ پیامبر صلی الله علیه فرمود ممکن است دزدی کند.
پرسید مومن زنا می کند؟ پیامبر سر به زیر و فرمودند بله. آن صحابه پرسیدند : مومن دروغ هم می گوید؟ پیامبر صلی الله علیه فرمود: کسی که دروغ بگوید ایمان ندارد و اصلا مومن نیست . میزان الحکمه جلد 8 باب کذب

متاسفانه این شخص در حالی مسئول هیئت است که طبق نظر پیامبر صاحب ایمان نیست .
البته این امور و موارد بی تقوائی از وی بی سابقه هم نیست و واقعا موجب شگفتی است ! در طول عمر و سابقه این سایت در انتقاد از مسئولین و ارگانهای مختلف تا به حال هیچ شخصی در اعتراض به انتقاد درج شده از وی در این سایت از ادبیات این آقایان استفاده نکرده است و اصلا سابقه نداشته است که کسانی از زشتترین الفاظ رکیک برای اعتراض استفاده نمایند ولی متاسفانه در مطالبی که از این هیئت درج گردید مسئول این هیئت در تماس تلفنی با مدیریت سایت در اعتراض به درج مطلب از رکیک ترین فحشها استفاده نمود ، این در حالی است که وی خود را طلبه می داند !!! و همچنین برخی از افراد در قسمت نظرات از رکیک ترین الفاظ استفاده نمودند که در نوع خود بی سابقه بود ! ( که به خاطر حفظ شئونات اسلامی از درج آنها خودداری نمودیم ) البته از هیئتی که جا پای جریان سید صادق شیرازی می گذارد که بدترین توهینها را به رهبر انقلاب و آیت الله بهجت و شهید مطهری می نماید بیشتر از این توقع نمی رود .
در ضمن در مطالب آینده برای تبیین جایگاه انحرافی این هیئت به شبهاتی که این جریان به رواج آن می پردازد و همچنین نقش آنها و اتصال به جریان سید صادق شیرازی خواهیم پرداخت .

برچسب ها :
سایت عدالتخواهی
|
چهارشنبه 12 شهریور 1393 - ساعت : 09:53
خواننده محترم سایت که تحت عنوان عامر و مژگان رمز نظر گذاشته اید . نظرات شما قابل انعکاس نیست در صورتی که در این مورد مستنداتی دارید ارائه دهید تا پس از بررسی ، انعکاس خبری پیدا نماید .

ناشناس
|
یک شنبه 9 شهریور 1393 - ساعت : 13:11
کاش به همان اندازه که وقت صرف انتقادازاعتقادات وعملکردهمدیگردرسطح شهرمیکنیدوقت صرف اصلاح درون خودورفتارهای خانوادگی اتان میکردیدکه درمواردی واقعا جای شرم وتاسف داردوبویی ازدستورات خداونددرآن نیست۰خودخواهی خشونت بی مهری۰۰۰این راخطاب به همه شمادیدگاه نویسان وجریان های مختلف شهرعرض مینمایم

ناشناس
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 10:26
به نظر من با اینها بحث فایده ندارد ! این مرتضی به قول کاوه کسی بوده که میخواسته در مجلس امام حسین پاره آجر بزنه داخل سر خودش!!!!!!!!!!!!!
حالا ما با اینها میتونیم بحث کنیم !!!!!!!!!!!!

ناشناس
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 02:02
بنده ازچندین جوان مومن ومتدین شنیدم که میگفتندازاین به بعد پا دراین هیئت نخواهیم گذاشت ومیگفتندمامیرفتیم به معنویاتمان اضافه شودنه فحش وبی بندوباری یادمان بدهندوسخت پشیمان بودندازقبل که به این هیئت رفته بودندومیگفتندمادرآینده میخواهیم صاحب شغل ومنصبی شویم وتاثیرگذاروخدمت به دین واین نظام ورهبری کنیم واگروابسته به این هیئت بااین طرزتفکروعقایدو وابسته به این جریان صادق شیرازی باشیم که فردا جایی ما روراه نمیدهندوبرپیشانی مامهرنفاق وضدرهبری خواهدخورد وازکرده خودپشیمان واستغفارمیکردندکه گول تبلیغات این هیئت راخورده بودندوخداراشکر دونفرآنهاهم ازتاثیرگذاران درهیئت بودندوان شاالله بقیه هم سریعترالگوبرداری کنندوسریعتربه راه راست که راه اهلبیت (ع)امام ورهبری است برگردند

مهدی
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 00:49
این منوچهر که این همه ادعای انقلابیگری داره برای من یه سئوال ایجاد شده .
نظرات مطلب دستگیری یکی از اعضای شورای شهر در این سایت را که می خواندم ، مدام گفته بود که به زودی مدارک و اسناد برخی افراد مربوط به شهرداری قبل را افشا می نمائیم چون اینها برای ما پاپوش درست نموده اند !!!
پس چی شد این افشاگریها چرا بعد از چندین ماه چیزی افشا نکرد ؟!
چرا ما تا به حال ندیدیم یک بار این بابا با مفسدین اقتصادی این شهر گلاویز بشه ؟! یکی من را روشن نماید

مرتضی فرهادنژاد
|
جمعه 7 شهریور 1393 - ساعت : 16:15
تهامی تو اصلا عدد و ارقامی نیستی که بخوای بگی کدوم یک از بچه های ما کارشون درسته یا نیست. فهمیدی؟ بعدش هم شماها تو فاز رییس و رییس بازی هستید. والا تمام بچه های ما داخل بیت الزهرا مثل برادر هستند. و اونجا از کسی که داخل آشپزخونه هست تا مداح . همه نوکر امام حسین هستند .حالا هر کس که هر کاری که از دستش برمیاد تا اونجایی که بتونه به نحو احسن انجام میده. و درمورد آقا منوچهر هم شما هیچ حقی نداری که بخوای حرف بزنی.ایشون خیلی بیشتراز شماها که دم از عدالت و ولایت فقیه میزنید . ولایی هستند و خیلی بیشتراز شما ها تو این شهر تبلیغ برای دین کرده. فهمیدی یا بیشتر توضیح بدم؟

پاسخ ها
یونس
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 00:37
بچه ها راست میگن چرا جواب سئوال را نمیدی و بحث را عوض مینمائی ! این منوچهر یا عبدالحسین که خیلی دم از ولایت فقیه میزنه چرا راهپیمائی نمییاد و چرا نماز جمعه نمییاد ؟!!!!!!!!
مرتضی فرهادنژاد.
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 17:12
بابا هر کسی که اومد داخل این سایت نظر گذاشت خواهشا نگید که این بابا هم مال همین هییت هست.مثل < حسن> و < م د> در صفحه ی قبل. اولا که باید در جواب حسن بگم که شما با این نطرت توهین به شخص خودت کردی. چند تا از بچه های هییت از خانواده های شهدا هستند و من خودم از خونواده شهید هستم. کدوم شهید؟ همون شهیدی که نزاشت حرف امام خمینی رو زمین بمونه و سرازپا نشناخته رفت سمت فکه. هیچ تا حالا رفتی پیش یه مادر شهید گمنام باهاش درد دل کنی؟ هیچ میدونی اون مادر شهیدی که بعد از بیست و چند سال فقط چندتا تیکه استخون از پسرش براش آوردن چقدر غم تو دلش داره؟ بیمرام....... برای کی رفتن؟ برای چی رفتن؟...... برای دین و ناموس من و تو رفتن نفهم. حالا دیگه میگی یاد شهدا رو فراموش کنیم؟ تو رو نمیدونم . ولی ما بچه های بیت الزهرا سلام الله علیه همیشه ی خدا شهدا برامون مثل اعضای خونوادمون عزیز بودن وهستن . چون ما تو خونمون هنوز جانباز شیمیایی داریم. هنوز مادر شهید داریم. و تو هم بار آخرت باشه که بخوای همچی توهینی بکنی به شهدا .فهمیدی؟ اگر هم درک این مطلب برات سخته و فکر میکنی که این حرفها افسانه هست. جای دوری نمیخواد بری. اگه بخوای آدرس خونه ی چهارتا مادر شهید گمنام رو بهت میدم که بری و ببینی که وقتی تلویزیون یادواره شهدا رو پخش میکنه . حال و روز اون مادر چجوری هست. ....حالا دیگه یادواره شهدا نگیریم؟ به خاطر دل اون مادرشهید هم که شده هرسال باید هم یادواره بگیریم و هم بریم بهشون سر بزنیم. و هرکس که با این مطلب مخالف هست اصلا بچه ی هییت ما نیست.

پاسخ ها
تهامی
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 17:49
مرتضی من قبلا هم گفتم برخی از شما اعضای هیئت کارتون درسته . ولی برخی داخل این هیئت مشکل فکری دارند و دارند این هیئت را به بیراهه می برند ! دقت نمائید . این مسئول هیئت شما قبلا خدائیش طرفدار رهبر بود ولی الان با رهبر مشکل داره ! من در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 در مسجد فاطمیه منوچهر را دیدم که با برخی بچه ها گعده گرفته بود و داشت بر علیه رهبری حرف می زد و خیلی جاهای دیگه هم دیدم به رهبر متلک می اندازد ! مواظب باشید. اینها از رهبر زخم خورده اند .
ناشناس
|
جمعه 7 شهریور 1393 - ساعت : 09:05
شاید هم شما بیت الزهرائیها به رهبری و شهدا و نحوه عزداری شبهه می اندازید تا مردم اعتراض می نمایند که چی میگی ؟ و جواب محکم می دهند ! اینها می آیند می گویند ما نبودیم و اینها ما نیستیم !!!!
مرتضی فرهادنژاد
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 13:18
آقای ناشناس . کافر همه را به کیش خود پندارد. بعدش هم فرهادمنش بیخبر باباته. و باید بگم که شما برای ریا کردن وقتی میرید مسجد یا جای دیگه باید حتما برای اینکه حقوقی که میگیری قطع نشه یا منافعتون کم و زیاد نشه خودتو نشون همه بدی. بعدش هم این همه مسجد از ته گلدیس تا اینور پردیس هست. شما بیخود میگی بچه های بیت الزهرا نمیرن مسجد. یا نماز جمعه به این شلوغی . مگه علم غیب داری.

پاسخ ها
اسلامی
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 18:01
چرا حرف را عوض مینمائید ؟! یعنی همه هیئتهای سطح شهر دنبال پول و ریا نمودن و حقوق هستند و فقط هیئت شما سالم است ! همه شیعیان ناسالم و فقط شما کار درست هستید !!!!!!!!! شما فقط سنیها را تکفیر نمی نمائید بلکه شیعیان را هم تکفیر می نمائید !
البته من تو را متهم نمی کنم ولی برای اینکه یادآوری بشه لازم بدونی که بیشترین هیئتی که الان به خاطر وابستگان این هیئت کلی پرونده داخل دادگستری داره هیئت شما است نه هیئتهای دیگه !
ناشناس
|
جمعه 7 شهریور 1393 - ساعت : 09:08
راهپیمائی که جای واحدی است و همه همدیگر را می بینند !!! ما به اعضا هم کاری نداریم ولی مسئول هیئت چرا هیچ وقت در راهپیمائی حضور نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب معلوم پشت پرده حرفهاش دروغه ؟؟؟؟؟؟؟
محسن سلیمانی
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 13:02
سلام علیکم خدمت حضراتی که خود ا انقلابی میخوانند اما نه بویی از انقلاب به مشامشان رسیده و نه میرسد.
اولا باید تاسف خورد به حال افرادی چون شما که حاضرید به خاطر منافع خودتان و جیب مبارکتان ایمانتان را به قیمت ناچیزی میفروشید وبدا به حال شما در حضور مالک زمین و زمان .
بنده حقیر مدت 14 سال است که در این حسینیه فعالیت مذهبی دارم یعنی تقریبا نیمی از عمر شما که در خدمت حضراتتان کسب فیض مینمودید برای تهمت زدن به برادران شیعه تان که باز هم بدا به حال شما و اساتیدتان.
و اما بعد. . .
در مورد این که این هیات وصل به دستگاه سید صادق شیرازی است یا خیر، البت اینی که شما میفرمایین هست ممنون میشوم مطالبی با سند ارجا دهید که ما هم ملتفت شویم والا تهمت بستن به مومنانی که عاشق و دلباخته ی امام زمانشان هستند کذبی بیش نیست پس خواهشن باعث وحن عامه تشیع مردم اصفهان به خصوص شاهین شهر نشوید همانطوری که مراجعتان دستور به این مهم داده اند هر چند که شما سخنان مراجعتان را همان گونه که میخواهید تفسیر میکنید.
در ضمن باید عرضه داشت شما ها میزان ایمان و عمل انسانها را مشخص نمیکنید و در حد این بحث ها هم نیستید پس لطفا نظراتتان را برای خودتان نگه دارید.
اگر حرفی هست پیشنهاد من به شما این است که بیاید و در جلسه ای حضوری مطرح کنید تا کذبهایتان را بر ملا کنیم.
یا علی

پاسخ ها
رضا
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 17:55
من مسئول سایت را نمی دانم ، ولی از جانب خودم حاضرم با شما ها حضوری بحث نمایم . من شماره تلفنم را برای سایت فرستادم تو هم شماره ات را بفرست تا مدیر سایت ما را به هم وصل نماید .
ناشناس
|
جمعه 7 شهریور 1393 - ساعت : 09:18
خدائیش تو هم از مناظره و بحث در نروی ؟ مرد باش و بیا بحث نمائیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثل مسئول هیئت دانشمندتون هم نباش که با اون عقل و تدبیر !!!!!!!!! وقتی میخواد بگه بیائید مناظره میگه وعده ما شهادت امام صادق در هیئت ما !!!!!!!!!!!!!!! چقدر این بابا عاقله !!!!!! آخه چه کسی مناظره را در هیئت شما و اون هم شب شهادت و در حین عزداری برگزار می نماید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ماشا الله شما که اهل بحث علمی هستید !!!!! همین جا این فرهاد منش هرکی حرف مخالفش میزنه میخواد اون را بزنه تازه این منطقی تون است !!!!!!!!!! حالا داخل هیئت و با اون مسئول هیئت ...... که درد دل از دستگیری ..... داره میشه بحث علمی نمود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا محل دعوا و درگیری میشه ؟؟؟؟؟؟ تازه مسئول هیئت تون تمام سوابقش در فعالیتهای فرهنگی را در دعوا و درگیریهای گز و 18 تیر .... می داند ! یعنی هر چی دعوا و درگیری داشته جزء فعالیت فرهنگی پنداشته ! دیگه با این بابا میشه بحث علمی نمود !!!!!!!!!!
مرتضی فرهادنژاد
|
جمعه 7 شهریور 1393 - ساعت : 16:35
سلام آق محسن. اینها رو ولشون کن. اصلا ارزش ندارن که بخوای به خاطر یه مشت آدم بی ارزش اعصا بت رو خورد کنی. به خدا اینقدر دلم برات تنگ شده که نگو و نپرس. اینها هم که میگن تو هییت وعده نزاریم .ایشالو اومدم شاهینشهر با هاشون وعده میزاریم تو بیابون های اطراف و میریم همدیگه رو راضی میکنیم . .
یاسین
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 00:53
ادبیات شعبان بی مخ فرهاد منش را داشته باشید ! اونوقت وقتی لهراسبی میگه اینها شعبان بی مخ هستند ناراحت هم میشوند
کاوه
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 17:39
سلام اولا هفت هشت سال پیش که هیئت منوچهر شش هفت نفر بیشتر نبود تورو یادم نمیاد البته فکر کنم اون موقع بچه محل هم نبودیم دوما در مورد سید صادق با ریس هیات بحث کن اما بیا درمورد اینکه چرا تو هیت جلو افراد کم سن وسال سیگارو قلیون میکشن چرا به هم فهش میدن چرا مرتب لیوان های هیت تو سر بچه ها شکسته میشه چرا دوس دارن اون جلو همه باکله بزنن تو دیوار چرا تو خیابون لعن میگن چرا منوچهر بدون علم فتوا های عجیب غریب از خودش صادر میکنه چرا روز عاشورا اون کار زشتو کردن چرا آقای ایزدی دیگه پاشو توی اون هیت نمیذاره چراچراچرا... بیا با این حقیر بحث کن دوستت دارم خیلی زیاد
لهراسبی
|
چهارشنبه 5 شهریور 1393 - ساعت : 11:48
ما در تاریخ داریم که شعبان بی مخ از کسانی بوده که در برگزاری مراسم عزاداری امام حسین به خاطر برخی منافعش خیلی اهتمام داشته و در تکیه دباغ خانه هر ساله و در طول سال مراسم روضه داشته !!! حالا نمی خوام بگم بعضیها مثل شعبان بی مخ هستند ولی با این هیئت راه انداختن و فحاشی نمودن و قلیون و لات بازی و حتی ظاهر شبیه شعبان بی مخ انسان یاد اون بابا می افته ! اگه میشه مسئول سایت عکس شعبان بی مخ در مراسم عزاداری را بگذارید روی سایت ( عکس را ارسال نمودم )

پاسخ ها
مرتضی فرهادنژاد
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 13:22
با تمام احترامی که به همه کسانی که تا حالا نطر دادن دارم. ولی آقای لهراسبی هر حرفی که لایق خودت و خونواده ات هست رو تو سایت نزن
محسن سلیمانی
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 00:07
سلام.
خطاب به رضا : شماره بنده رو همه دارن میتونید بپرسید اگه هم نخواستید تشریف بیاریدحسینیه بنده در خدمتتون هستم ، نترسید نه جنگی سر میگیره نه دعوا و در گیری . اگه خدا بخواد انسان هستیم نه حیوون که بیفتیم به جون همدیگه ، در ضمن قرن قرن اعراب جاهلیت نیست ،عصر عصر تبادل کلام هر چند که شما وقتی کم میارین وصل میشین به زور و جبر خلاصه من در خدمتم یا علی.

خطاب به ناشناس : اگه واقعا مشتاقی به این که مناظره داشته باشی خودتو معرفی کن ببینیم در حد کلام بنده هستین یا خیر که 100% نیستین
اینهمه توهین و ناسزا گفتین به کنار شما حتی منش انقلابی هم ندارین چون عفت کلام هم ندارین اینم ریشه در اساتید نا اهل شماست خورده ای به شما نیست
و درآخر به زبان عامیانه بگم :غول آخرین مرحلتون کیه ؟ ؟ اونو بگو بیاد واسه عرض چرندیات
حق علی
رضا ملکی
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 09:59
برو جلوی رفیقت فرهاد نژاد رابگیر که میگی ما حیوان نیستیم و انسان هستیم این مرتضی در نظری که به تو سلام رسانیده و دلش برای تو تنگ شده ببین چی میگه ؟! میگه اومدم میریم بیابان همدیگر را راضی میکنیم ! تازه این مرتضی اهل منطق شما بود وای به حال اون رئیس هیئت و باقی که به قول مدیر سایت فقط فحش رکیک می دهند !!!!!! آخه با شما میشه بحث علمی کرد ؟ اصلا سواد علمی دارید ؟ یا فقط فحش بلد هستید
م.ج
|
سه شنبه 4 شهریور 1393 - ساعت : 16:56
اینا که هی دم از امام صادق علیه السلام می زنند پس چرا در مراسم روز شهادت ایشان شرکت نکردند ؟ نکنه با مشورت دوستان و مسئولان بوده !!!!!!!!!!

پاسخ ها
رضوانی
|
چهارشنبه 5 شهریور 1393 - ساعت : 11:30
بیت الزهرائیها نه راهپیمائی می آیند و نه مراسم امام صادق و نه حضرت زهرا و نه مساجد سطح شهر نماز جماعت می خوانند و نه نماز جمعه می آیند ! فقط 30 نفر هستند که خودشان را قبول دارند ! یکی نیست به اینها بگه در دین فقط لعن را شما دیده اید ؟! آیا نمازجمعه که در روایت داریم اگر سه هفته نیائی مهر نفاق بر پیشانیت میخورد را ندیده اید یا شرکت در نماز جماعت که چقدر ثواب دارد !!! خوب معلومه وقتی فقط دنبال لعن و قمه زنی و فحاشی رفتی ، پشت پرده یه خبرهائی هست ! چطور مسئول هیئت فقط روایات لعن را در کتب حدیثی می بینه و احادیث دیگه را نمی بینه ! احادیث نماز جمعه و ثواب حج را ندیده ای ؟! ثواب نماز جماعت را ندیده ای ؟! تاکید امام خمینی به راهپیمائی قدس و 22 بهمن را ندیده ای ؟!
مرتضی فرهادنژاد
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 09:02
حتما باید شما ببینی که کی اومده کی نیومده. بعدش هم اولین دسته عزاداری رو شب شهادت حضرت امام صادق علیه السلام بچه های بیت الزهرا سلام الله علیه راه انداختند. شما خبردار نشدی مشکل خودته.
ناشناس
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 09:57
فرهاد منش بیخبر ! صبح روز شهادت امام صادق همه هیئتها را گفته بودند بیائید جلوی سالن شیخ بهائی که تا مصلی به صورت دست جمعی عزداری شود در شهر هم بنر زده بودند . حالا هیئت شما روز شهادت چرا نیامد ؟ چرا مسئول هیئت نماز جمعه نمی یاد ؟ چرا نماز جماعت نمیاد ؟ اینها را جواب بده ؟ چرا رئیس هیئت برای شما نمیگه که در روایات داریم که اگر سه هفته نماز جمعه نروی مهر نفاق بر پیشانی وی میخورد ! چرا خودش هیچ وقت نماز جمعه نمی آید
سید
|
سه شنبه 4 شهریور 1393 - ساعت : 12:15
هیئتی که با این همه ادعای مسئول هیئت برای ائمه کار میکند و از دهان رئیس و اعضا فحش رکیک بیرون بییاد معلومه که در این چند سال همه کارها پوچ بوده این مراسمات باید باعث کمال ما شود و کسی که فحش رکیک بدهد معلومه هیچ طی طریقی ننموده است ! به نظر من این هیئت با این محصولات باید بسته شود .

محمد رضا ب
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 22:31
آقای فرهانژاد اینقدر گریه کن امام حسین را مدام نگو ! برو به رئیس هیئت پر مدعاتون هم که فقط به گذشتش افتخار میکنه گرچه در حقیقت آنها تشکیک است بگو ، شمر و زبیر وطلحه هم خیلی سابقه درخشان داشتند بگو الآن چقدر مطیع رهبری هستی ؟ این جمله رهبر را بنر نمائید بزنید داخل هیئت :
رهبر انقلاب :(بصیرت یعنی اینکه بدانیم شمری که سر امام حسین(ع) را برید همان جانباز جنگ صفین بود که تا مرز شهادت پیش رفت. )
حالا شماها که گریه کن هستید ، شمر جونش را هم در راه ولایت حضرت علی به خطر انداخته بود ! پس شما و مسئول هیئت در مقابل شمر عددی نیستید !!!

طلبه
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 15:55
امام خامنه ای :
علاج اصلی، داروی اصلی برای امروزِ دنیای اسلام، داروی «اتحاد» است؛ باید با هم متحد بشوند. علما و روشنفکران اسلام بنشینند و منشور وحدت اسلامی را تنظیم کنند؛ منشوری تهیه کنند تا فلان آدم کج‌فهمِ متعصبِ وابسته‌ی به این، یا فلان، یا آن فرقه‌ی اسلامی، نتواند آزادانه جماعت کثیری از مسلمانان را متهم به خروج از اسلام کند؛ تکفیر کند. تهیه‌ی منشور جزو کارهایی است که تاریخ، امروز از روشنفکران اسلامی و علمای اسلامی مطالبه می‌کند. اگر شما این کار را نکنید، نسلهای بعد از شما مؤاخذه خواهند کرد. می‌بینید دشمنیِ دشمنان را ! می‌بینید تلاش آنها را برای نابود کردن هویت اسلامی و ایجاد اختلاف بین امت اسلامی! بنشینید علاج کنید؛ اصول را بر فروع ترجیح بدهید. در فروع ممکن است افراد یک مذهب هم با همدیگر اتحاد نظر نداشته باشند؛ مانعی ندارد. مشترکات بزرگی وجود دارد؛ گرد این محور - محور مشترکات - همه مجتمع شوند. مواظب توطئه‌ی دشمن باشند؛ مواظب بازی دشمن باشند. خواص، بین خودشان بحثهای مذهبی را بکنند، اما به مردم نکشانند؛ دلها را نسبت به یکدیگر چرکین نکنند؛ دشمنی‌ها را زیاد نکنند؛ چه بین فرقه‌های اسلامی، چه بین ملتهای اسلامی، چه بین گروههای اسلامی در یک ملت . (بیانات در دیدار کارگزاران نظام ۱۳۸۶/۰۱/۱۷ )

طلبه
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 15:32
امام خامنه ای :
ما بایستی مردم خودمان را هشیار و بیدار کنیم و خودمان مراقب باشیم. آن کسانی که بدون فهم، فهم حقیقت، بدون تقوا، جمعیت عظیمی از مسلمانان را از دین خارج می‌دانند، خارج می‌کنند، تکفیر می‌کنند این گروه‌های تکفیریِ نادان - حقیقتاً مناسب‌ترین صفت برای اینها نادانی است، اگرچه در آنها خباثت هم هست، اما جهالت مهمترین خصوصیت اینهاست - اینها را بایستی ما تا آنجایی که می‌توانیم، ارشاد کنیم؛ مردم را از اینها بترسانیم که مردمِ ما «و لتصغی الیه افئدة الذین لایؤمنون بالأخرة و لیرضوه و لیقترفوا ما هم مقترفون» (( نتیجه (وسوسه‌های شیطان و تبلیغات شیطان‌صفتان) این خواهد شد که دلهای منکران قیامت، به آنها متمایل گردد؛ و به آن راضی شوند؛ و هر گناهی که بخواهند، انجام دهند)) بعضی‌ها به خاطر ضعف ایمان، به خاطر ضعف معرفت، مجذوب این حرفهای دشمنان می‌شوند. ما باید مراقبت کنیم. وظیفه‌ی علما، وظیفه‌ی سنگینی است. امروز وحدت دنیای اسلام، یک هدف اعلاست که اگر این وحدت حاصل شد، آن وقت دنیای اسلام حقیقتاً می‌تواند به عزت کامل و عمل به احکام اسلامی دست پیدا کند؛ می‌تواند این کار را هم بکند. هم دولتها باید کمک کنند، هم ملتها باید کمک کنند.
- بیانات در دیدار شرکت‌کنندگان در هم‌اندیشی علمای اهل تسنن و تشیع ۱۳۸۵/۱۰/۲۵

پاسخ ها
محسن سلیمانی
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 00:16
سلام
لطفا دم از آیه های قرآن و قل قل کردن نزنید
قرآن ناطق امیرالمومنین علی ابن ابیطالب ع و اولادهم و بس .
برید سیره ی ائمه ع رو مطالعه کنید میفهمید که در مجالس عزا به چه سبکی برپا کننده ایت مجالس بوده اند همانند حضرت زینب س و امام صادق ع
بعد در روند این هیات کمی تامل کنید میفهمید که چیزی جز یا علی بر سر زبون این هیات نمیچرخه
نه کار به سیاست هست نه دنیا فقط صدای یا حسین این بچه هاست که شنیده میشه البت اگر چشم دیدن و گوش شنیدن یا علی گفتنو داشته باشین .
متاسفانه از اسلام فقط قل قل کردنشو یاد گرفتین
یا علی
ناشناس
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 10:00
سیاست ما عین دیانت ما است .
شما مثل غیر تشیع هستید که میگویند حسبنا کتاب الله
بهرامی
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 14:01
آقا حسین به خودت زحمت نده برای اینها از رهبر استفتاء بیار ! چون برای همه مثل روز نظر رهبر را در این موارد روشن است و اینها عمرا حرف رهبر را قبول نمایند !!! اگه سید صادق شیرازی بگه اینها قبول می نمایند !

مرتضی فرهادنژاد
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 12:58
برین عامو جلوی بهایی هارو بگیرین . جلوی شیطون پرست ها رو بگیرین. فکر میکنین به خیال خودتون دارین خدمت میکنین که جلوی گریه کنای امام حسین وایسادین. برین از خدا بترسین. کسی هیچی بهتون نمیگه پررو نشین.

پاسخ ها
بهرامی
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 13:47
جلوی اونها را باید گرفت ولی جلوی شماها را هم باید گرفت وگرنه به جای مبارزه با آمریکا و صهیونیسم ، دو روز دیگه باید بیفتیم به جون مسلمانان و با اونها جنگ نمائیم . این هیئتهای امثال بیت الزهرا عروسکهائی هستند در دست اسرائیل گرچه بی اطلاع باشند ! تا به جای پرداختن به دشمن اصلی مشغول مسائل فرعی شویم .
ی.م
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 14:20
آیا هیئت شما و صادق شیرازی در مقابله با بهائیت و شیطان پرستها موضعی گرفته یااقدامی انجام داده ؟ یا فقط به سنی ها پرداخته اید ؟
سحر
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 19:57
جناب، باید یادآور باشم امام حسین[ع] نیازی به گریه کن نداره، اصلا شهید نشدن و شهید ندادند که من و شما گریه کنیم، آبروی دین را خرید، دین را احیا کرد، به نماز تاکید کرد، ایستادن جلوی ظلم به مظلوم را تاکید کرد... انقدر دلم میسوزه وقتی آدمایی که همه جور ظلمی به مظلوم میکنن و هزار کار دیگه بعد میاد ریش میزاره سیاه میپوشه تو سر خودش میزنه حسین حسین میکنه...از آبروی امام حسین وخون شهدای کربلا و مظلومیت خانم زینب و رقیه برای خودش اعتبار پوچ و کثیف دنیارو بگیره... جمع نمیبندم اما همه میدونیم همچین کسایی زیاد شدن این روزا ، خدایا بداد همه ما برس از شر شیطان نجاتمون بده...آمین یا رب العالمین
ناشناس
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 10:54
تکفیری هفت جدوآبادتونه. مرده و زندتونه.

پاسخ ها
شهروند وظیفه شناس
|
سه شنبه 4 شهریور 1393 - ساعت : 00:10
اگر حق با توست عصبانیت چرا/؟اگر حق با تو نیست حق نداری حتی به ان فکر کنی؟
محسن سلیمانی
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 00:21
این هیات هیچ گونه کار سیاسی انجام نمیده و زیر بلیط هیچ بنده ای نیست جز خداوند تبارک و تعالی
این حرف اول و آخر همه ی بیت الزهرایی س هاست .
متاسفانه در حدی نمیبینم این سایتو که بخوام وقت پر ارزشمو تلف این اراجیف کنم فقط همینقدر بدونید که کاری نکنید که سر به زیر وارد محشر بشید
خدا حافظ همگی شما و شفاعت ائمه ع شامل حال همگی شما
ناشناس
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 10:04
اگه زیر بلیط کسی نیست و کار سیاسی انجام نمی دهد پس چرا با تلاش برخی از وابستگان شورای شهر چندی پیش چند میلیون برای بیت الزهرا تصویب نمود ولی این مصوبه را فرمانداری رد نمود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس پرونده مفاسداقتصادی وابستگان به شما در دادگستری چیست ؟؟؟؟؟؟
چرا از آنها اعلام برائت نمی نمائید ؟//////////
طاها
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 01:57
خداوند پشت و پناه کسانی است که دینش را حفظ می کنند، اصل سعه صدر را حفظ کردید، خداوند حفظتان کند، روکش شخصیتیشان فرو ریخت و خودشان را نشان داند، کسانی که در لوای مقدسات و در غالب هیئت دست به فرافکنی و تفرقه میان مسلمانان و رسیدن به اهداف خود دارند که تمام همت استکبار نیز براین اصل فعلا استوار گشته چون از اتحاد مسلمانان هراس دارند، و امثال مسولین این هیئت با حماقت خود آب به آسیاب دشمن می ریزند... خداوند به راه راست هدایتشان کنند.

سبحانی
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 22:30
شما در سراسر جهان ببینید مردم از تکفیریهای سنی مثل داعش متنفر هستند چون فطرت انسانها از این نوع کارها تنفر دارد همچنین در تشیع هم از کسانیکه دنبال تکفیر دیگران هستند انسان بیزار است و از حرکاتی که امثال بیت الزهرا انجام میدهد انسان بیزار است ! آخه با لعنت علنی به کسانی مثل ..... چه عاید تشیع میشود . اگه شما بیت الزهرائیها خیلی ولایتی هستید مثل امیرالمومنین جلوی مفسدین اقتصادی بایستید ! یکی به رئیس هیئت بگه تو کجا جلوی مفاسد شهر ایستادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با کدام مفسد اقتصادی دست به یقه شدی و حاضر شدی مثل اولی و دومی جلوی مردم و علنا او را لعن کنی و افشا گری کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

پاسخ ها
طاها
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 02:04
چه توقعی داری سبحانی جان، یکی از مفسدان اقتصادی بیخ گوش خود این آقا زندگی می کنه، پرونده اش هنوز روی میزه..... بپرس تا جوابتو بده آخه چه مبارزه ای کنه این آقا با مفسد اقتصادی، اونوقت مبارزه اش مثل ضربه به تنه درختشه در حالی که رو شاخه اش نشسته....
ناشناس
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 22:30
هیچ خونی با ارزش تر از خون سیدالشهدا و اصحاب پاکش نبوده. و در راه تشیع بگذارید تا خون ما هم ریخته شود. و آیه قرآنی داریم که خداوند میفرماید ای پیغمبر یهود و نصارا تو را رها نخواهند کرد مگر اینکه تو را هم به دین خو بیاورند. رهبر معظم انقلاب در مورد بصیرت کلام های گرانقدری داشتند. و شما به جای این صحبتها کمی در مورد کلام آقا تامل کنید لعن نکردن برای زمانی است که برادران اهل تسنن نیز حضور دارند وگرنه هر انسانی که کمی از تشیع بداند بر این موضوع آگاه است که لعن کردن جزو اعتقادات محکم تشیع میباشد. و یک روایت از بسیار روایات اهل بیت که امام صادق علیه السلام میفرمایند <<هل الدین الا الحب و البغض>> آیا دین به جز حب و بغض است. ومن الله توفیق

پاسخ ها
حسین
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 01:01
1-شما که میخواهی در راه تشیع خونت ریخته شود بیا من کارت را درست کنم بری عراق با داعش که شیعیان را می کشند بجنگی ، ببینم مردش هستی ، شماره ات را بذار برای مدیر سایت .
2-این آیهء قرآن را هم که دربارهء یهود و نصاری گفتی اتفاقا در رد صحبت خودت می باشد ولی عدم بصیرت که ازش حرف میزنی باعث می شود که استدلال غلط بکنی ، این آیه یعنی اینکه دشمن اصلی ما آنها هستند نه مسلمانان چیزی که بارها در کلام رهبری هم به آن اشاره شده است ، ولی شما دشمن اصلی را سنی ها می دانید که بسیاری ازآنها محب ائمه علیهم السلام می باشند ولی به دلیل عدم اطلاع کافی حقایقی بر آنها پوشده شده که مانع اصلی دررسیدن حقایق به آنها همین یهود و نصاری هستند (مثل تشکیل وهابیت توسط انگلیس و آمریکا) و بی بصیرتی عده ای شیعه مثل شما با کارهایی مثل لعن کردن علنی کمک بسیاری است برای یهود و نصاری .
3- آیا می توانی کلامی در تایید کارتان از رهبر معظم انقلاب بیاوری ؟
4-هر انسانی که کمی از اخبار اطلاع داشته باشد می داند که فیلم این مراسمها را می گیرند و در بین سنی ها نمایش می دهند و نیازی نیست که آنها حضور داشته باشند .
حسین
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 01:14
باتوجه به حلول ماه ربیع الاول ، ایام سرور اهل بیت علیهم السلام استفتائی از دفتر مقام معظم رهبری در تاریخ 24دیماه ۹۱ مبنی بر حکم لعن علنی دشمنان اهل بیت علیهم السلام در محافل مذهبی و هیئات صورت پذیرفت که دفتر معظم له در تاریخ 27 دیماه ۹۱ بشرح ذیل پاسخ فرمودند:

شماره استفتاء: 302309

با سلام وعرض ادب و احترام؛ سوالی ازمحضر مرجع عالیقدر داشتم: لعن فرستادن در محافل مذهبی بر دشمنان اهل البیت علیهم السلام چه حکمی دارد؟
سلام علیکم و رحمة الله و برکاته هرگونه گفتار يا كردار و رفتارى كه در زمان حاضر سوژه و بهانه به دست دشمن بدهد و يا موجب اختلاف و تفرقه بين مسلمين گردد، شرعاً حرام اكيد است. موفق و مؤيد باشيد.
حسین
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 01:31
امام صادق هنگامی که آگاه می شوند مردی در مسجد آشکارا به دشمنان اهل البیت توهین می کند می فرمایند : او را چه شده است ؟ خدا لعنتش کند ، با این کار متعرض ما می شود ( آدرس روایت الاعتقادات فی دین الامامیه شیخ صدوق ص 107)
بصیرت یعنی اینکه روایات را کامل بررسی کنیم ، ضمنا این جوابها را دوستان در مطلب قبلی به استدلالات غلط شماها دادند ولی ظاهرا آب در هاونگ کوبیدن است !!!!!!!!!!!!!!!
حسین
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 01:34
این هم یکی دیگر از جوابهای دوستان در مطلب قبلی است .
قسمتی از اعتراف عبد المالک ریگی:
شب عملیات تروریستی وقتی بعضی افرادم کم انگیزه بودن،فیلم مجالس
عیدالزهرای قم و اصفهان و... را پخش می کردم
نیروها پس از دیدن این مجالس و لعن و توهین به خلفای سه گانه به انجام عملیات مشتاق میشدند.
شهروند وظیفه شناس
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 22:09
به خاطر هدف این سایت که سازنده میباشد ما آن را انتخاب کرده ایم از این سایت ممنون و سپاسگزاریم

نوروزی
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 18:08
احسنت به مدیران این سایت که وقتی خودشون از سعه صدر حرف می زنند در مقابل بی فرهنگی و بی ادبی مسئول هیئت بیت الزهرا اینقدر مودبانه و معقول جوابش را می دهند . باز هم نمره قبولی گرفتید

ناشناس
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 16:14
جوابتون باشه با خود حضرت زهرا

پاسخ ها
نوروزی
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 18:06
جواب خونهای شیعیان پاکستان و عراق وسوریه و سیستان خودمان هم باشه با حضرت ابوالفضل که با شمشیرش از بعضی بیت الزهرائیها پذیرائی نماید
حسین
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 15:27
احسنت ، منتظر بودم که شما چه واکنشی در مقابل این شخص از خود نشان می دهید که دیدم این بار هم واکنشی منطقی و اصولی داشتید ، خدا خیرتان بدهد .

طلبه
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 15:16
بنده ازچندین جوان مومن ومتدین شنیدم که میگفتندازاین به بعدپادراین هببت نخواهیم گذاشت ومیگفتندمامیرفتیم به معنویاتمان اضافه شودنه فحش وبی بندوباری یادمانبدهندوسخت پشیمان بودندازقبل که به این هییت رفته بودندومیگفتندمادرآینده میخواهیم صاحب شغل ومنصبی شویم وتاثیرگذاروخدمت به دین واین نظام ورهبری کنیم واگروابسته به این هییت بااین طرزتفکروعقایدو وابسطه به این جریان صادق شیرازی باشیم که فردا جایی ما روراه نمیدهندوبرپیشانی مامهرنفاق وضدرهبری خواهدخوردوازکرده خودپشیمان واستغفارمیکردندکه گول تبلیغات این هییت راخورده بودندوخداراشکر دونفرآنهاهم ازتاثیرگذاران درهییت بودندوان شاالله بقیه هم سریعترالگوبرداری کنندوسریعتربه راه راست که راه اهلبیت (ع)امام ورهبری است برگردند

سيد محسن
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 12:50
از كوزه همان برون طراود كه در اوست... البته با وجود اشخاص صالحي كه در اين هيئت فعال هستند متأسفانه در هيئت مذ كور اشخاصي كه ويژگي هاي زير را دارا هستند به وفور يافت مي شود :
1- با ولايت تعارض داشته باشند. اين ويژگي باعث شده كه از هر شخصيتي كه با رهبري زاويه داشته باشد به شدت تمجيد و تكريم و تبليغ كنند. از جمله : آيت الله صانعي و اخيرا صادق شيرازي و ...
2- بصيرت ديني و درك درستي از شرايط حاكم بر كشور نداشته باشند. اين ويژگي باعث شده موضوعاتي مانند قمه زني يا لعن كردن مواردي كه براي اهل تسنن محترم شمرده مي شود از جمله مسائل پر طرفدار در اين هيئت محسوب شود.
3 - اهل دخانيات باشد(سيگار و قليان و ...)
البته موارد فوق در شخصيت مسئول اين هيئت در سطح بسيار بالا و به وضوح قابل رؤيت است به طوري كه از مشخصه هاي وي شده است.