امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : یک شنبه 19 مرداد 1393 - 09:58
چرا مسئولین شاهین شهر با هیئت عامل تفرقه برخورد نمی نمایند ؟!
چرا مسئولین شاهین شهر با هیئت عامل تفرقه برخورد نمی نمایند ؟!

همانطور که در مطلب ((سئوال برخی مردم از مسئولین : چرا کمک به فلسطینیان ناصبی)) به جریانی تفرقه افکن پرداختیم که به نام شبکه های ماهواره ای سید صادق شیرازی و وابستگان به این جریان در شهرهای مختلف اقدام به ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی می نمایند و اشاره شد که در شاهین شهر هم جریانی به این مسائل به شدت دامن زده و با هزینه نمودن مبالغی سنگین و متاسفانه با تاثیر گذاری منفی بر روی جوانانی که از لحاظ اطلاعات دینی و مذهبی در حد معمولی هستند آنها را به سوی جریان انحرافی سوق می دهند .
 

شاخص ترین مجوعه ای که به شدت به بیت سید صادق شیرازی وابسته بوده و در مراسمات مختلف به جریان اختلافی بین مسلمانان دامن می زند هیئت بیت الزهرا است که چندی است در غفلت مسئولین فرهنگی و امنیتی و قضائی ، فعایتهای خود را نیز گسترش داده است . این هیئت و به خصوص سرکرده آن در مستنداتی که در اختیار این سایت وجود دارد و قابل ارائه به دستگاههای مسئول می باشد علنا در معابر عمومی و در میان مردم و حتی در دهه محرم اقدام به توهین به مقدسات اهل سنت می نمایند و یا در مطالبی مکتوب و در مراسماتی اقدام به توهین به بزرگان اهل سنت می نمایند .در ضمن مدارک مستند از وابستگی این جریان و حمایت آنها از بیت آیت الله شیرازی وجود دارد . این در حالی است که جریان سید صادق شیرازی در شبکه های ماهواره ی خود علنا به بزرگانی مثل رهبر انقلاب و آیت الله بهجت و شهید مطهری توهین نموده که زبان از بیان آن توهینها شرمگین است ( فیلم توهینهای این جریان انحرافی را در قسمت چند رسانه ای مشاهده نمائید تا به عمق خطر این جریان انحرافی واقف شوید ). و همانطور که قبلا هم بیان شد با ایجاد شبهه های عوامانه بر ضد مردم مظلوم فلسطین اقدام می نمایند و به خرافاتی مثل قمه زنی و توهین به همسران پیامبر که رهبر انقلاب آن را حرام اعلام نمود ، دامن می زنند .
 

حال باید از برخ مسئولین فرهنگی این سئوال را پرسید که چطور وقتی دلسوزان نظام و انقلاب به عملکرد برخی مسئولین انتقاد می نمایند و خواستار تغییر رویه هستند آقایان با هر ابزاری برای تحت فشار گذاشتن از قبیل توهین و استفاده از تریبونهای شخصی و جمع آوری امضا از مسئولین و تحریم مجموعه های فرهنگی و .... اقدام می نمایند و چنان رگ گردنشان بر افراشته می گردد که کسی را یارای مقابله با آنها نیست ! ولی در این موارد که خطر آنها برای اسلام و نظام و اختلاف بین مذاهب صد چندان است دمی بر نمی آورند و در نهایت به انتقادی اکتفا می نمایند ؟!
آیا با همین حرکات و اختلاف افکنی این جریانها و هیئتها و با نمایش دادن فیلمهای توهین این افراد که باعث تحریک اهل سنت است در عراق و سوریه و پاکستان سر شیعیان را نمی برند ؟!

 

چطور آقایان هر کجا به عملکردشان انتقاد گردد مثل این است که به کل اسلام و نظام توهین شده و خود را کل مقدسات می پندارند و می گویند وحدت را به هم نزنید ! ولی اگر خلاف صریح نظر رهبری و فتوای ایشان به بزرگان اهل سنت و همسر پیامبر توهین شود ! آن را چندان مشکل بزرگ و مخالف وحدت نمی پندارند !
 

مگر رهبر انقلاب در دیدار اخیر خود با مداحان نفرمودند : بارها گفته ایم که امروز اختلافات مذهبی بین مسلمانان ، شمشیری در دست دشمن است . این را چندبار بگوئیم ؟ در جلسات نباید کینه‌ورزی‌های مذهبی را زیاد کرد؛ این را چقدر باید تکرار کرد؟ بارها تکرار کرده‌ایم؛ بعضی حاضر نیستند [گوش کنند].... علنی کردن اختلافاتی که کینه ها را بیشتر می کند ، کفران نعمت است .. در جلسه ها نباید کینه ها و اختلافات را طرح کرد .
 

چطور هیئتی که علنا به این مسائل دامن می زند میتواند بدون حتی داشتن مجوز از شورای هیئات در مرکز شهر و با نصب تبلیغات وسیع مراسمات خود را برگزار نماید ! ولی اگر هیئتی عکسهای شهدا را در بلوار شهر نصب نماید به او تذکر میدهند که اگر جمع ننمائید خودمان آن را جمع می نمائیم ولی چنین هیئتی در طول سال به راحتی به نصب تبلیغات خود در وسط شهر اقدام می نماید و کسی هم با او کاری ندارد ؟!
 

آقایان رفتار خود را اصلاح نمائید ! اینقدر فقط خود را اسلام نپندارید که هر کجا به مسائل شما پرداخته شد جلسه تشکیل دهید و فشار بیاورید و برای ساکت نمودن منتقدین از هرکاری فروگذار ننمائید ولی تا مسائل اسلام و رهبری و جامعه بود به راحتی از کنار آن بگذرید ؟!
 

به هر جهت با توجه به این جریان انحرافی بسیار خطرناک از این به بعد هرگونه فعالیت این هیئت در سطح شهر و یا مجوز برای تبلیغات و یا جمع ننمودن تبلیغات این هیئت در سطح شهر و یا کمک دستگاههای دولتی و یا غیر دولتی و یا شبه دولتی به این هیئت خیانت به اسلام و نظام و مخالفت صریح با سخنان رهبر انقلاب می باشد .

رهبر انقلاب در تیر ماه سال 86 در جمع مداحان و ذاکران اهل البیت فرمودند : ... يك عده‏اى چرا نميفهمند؟ امام بزرگوار ما كه منادى اتحاد بين مسلمين بود، از همه‏ى اينهائى كه مدعیانند، ولايتش و اعتقادش و ارادتش و عشقش به ائمه (عليهم‏السّلام) بيشتر بود. او بهتر ميفهميد ولايت را يا فلان آدم عامى كه حالا به اسم ولايت كارهاى خلاف ميكند، حرفهاى بیربط ميزند در مجالس عام و خاص؟ وحدت را حفظ كنيد.

اگر ديديد در جامعه بين شما كسانى هستند كه عكس اين رفتار ميكنند، آنها را طردشان كنيد؛ مخالفت خودتان را به آنها ابراز و اعلام كنيد؛ اينها ضرر ميزنند؛ ضربه ميزنند.

چرا برخی مسئولین طبق این سخنان رهبر انقلاب این افراد را طرد نمی نمایند و مخالفت خودشان را با آنها ابراز نمی دارند ؟!

البته ما قصد نداریم جوانان پاک و بی اطلاع این هیئت که مخلصانه برای ائمه اطهار زحمت می کشند را زیر سئوال ببریم ولی باید به هر جهت جلوی جریانهای انحرافی که همیشه در طول تاریخ صدمات جبران ناپذیری به اسلام زده اند گرفته شود و می توان با حذف افراد مغرض و دریافت مجوزهای لازم از مجاری قانونی این هیئت با نظارت ویژه به فعالیتهای خود ادامه دهد .

لازم به ذکر است مسئول هیئت بیت الزهرا به هیچ وجه حاضر به مناظره علمی پیرامون این مسائل نمی باشد !

برچسب ها :
مهدی
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 00:48
این منوچهر که این همه ادعای انقلابیگری داره برای من یه سئوال ایجاد شده .
نظرات مطلب دستگیری یکی از اعضای شورای شهر در این سایت را که می خواندم ، مدام گفته بود که به زودی مدارک و اسناد برخی افراد مربوط به شهرداری قبل را افشا می نمائیم چون اینها برای ما پاپوش درست نموده اند !!!
پس چی شد این افشاگریها چرا بعد از چندین ماه چیزی افشا نکرد ؟!
چرا ما تا به حال ندیدیم یک بار این بابا با مفسدین اقتصادی این شهر گلاویز بشه ؟! یکی من را روشن نماید

محمد حسین غلامی
|
سه شنبه 4 شهریور 1393 - ساعت : 12:38
به فرموده استاد عارف جناب آقای عبدالقائم شوشتری لعن جزءاسرار شیعه میباشد ونباید به هیچ وجه علنی و آشکارا گفته شود

پاسخ ها
حا
|
جمعه 7 شهریور 1393 - ساعت : 18:58
آیا این مطلب حاج آقا شوشتری را به آقا منوچهر گفته اید ؟ اگر گفته اید چه جوابی داده اند؟
ناشناس
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 00:41
به آقا منوچهر گفتیم ایشان از خود اجتهاد نمودند و فرمودند نظر من بر نظر حاج آقا شوشتری برتری دارد چون من خیلی مطالعه دارم و با دستگاههای امنیتی البته ( سیاه و موساد ) هماهنگ هستم !!!!!!!!!!!
پیمان
|
یک شنبه 9 شهریور 1393 - ساعت : 14:58
ازسردشمنی کورکورانه به هم تهمت نزنید خوب نیست من هم هییت خودمون میرم هم هییت بیت الزهرا هم هیتت های شهر هرچی بیشتر بهتر کاریم ندارم به مطالب وحاشیه های هییت ها اصلو فدای چیزای دیگه نکنیم با هم باشیم شیعه اییم خوبیت نداره
محمد حسین غلامی
|
سه شنبه 4 شهریور 1393 - ساعت : 12:35
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز و محب اهل البیت علیهم السلام
چون یکی از دوستان نام حقیر را در پاسخ آورده بود لازم دانستم که مطالبی عرض کنم بنده توسط جناب آقای منوچهر شکر زاده هیِئتی شدم وهمیشه دعا گوی تمام عزیزانی که در هدایت و آشنایی بیشتر حقیر با اهل البیت علیهم السلام شدند میباشم
من هیچ موقع همچین جسارتی به خودم ندادم که برم و اصلاح هیئت نام برده را بکنم .بنده همیشه سعی کرده ام ازبرنامه های مفید هر هیئت استفاده کنم ودر باره انتقاداتی که دوستان در سایت زده اند هیچ اطلاعی ندارم که لازم میدانم جهت روشن شدن حقیقت با خود آقا منوچهر صحبت کنم .لطفا برای تایید حرف خود از دیگران مایه کذب نگزارید
ممنون و سپاسگزارم

پاسخ ها
محسن سلیمانی
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 13:15
با سلام خدمت برادر عزیز
ممنون از این که حرمت نان و نمک بیت را نگه میدارید
امام زمان ع از شما راضی باشه
ناشناس
|
شنبه 8 شهریور 1393 - ساعت : 00:43
ای کاش شما هم حرمت نون و نمک سفره امام خمینی را نگاه می داشتید و برخلاف صریح سخنان رهبر عمل نمی نمود !!!!!!!!
پیمان
|
یک شنبه 9 شهریور 1393 - ساعت : 14:55
به نظرم دوستان که از پس پرده پیام میزارن از چیزی ترس دارن ما مال 1شهریم با هم دوست باشین
حسن
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 16:55
اینجا ایران قرن 21 است

اینجا سفر به کربلا اسراف است ولی سفر به کوی کشتگان جنگ عراق (سفر راهیان نور)
اینجا تشییع نمادین حضرت زهرا ممنوع است ولی چرخیدن تریلیهایی با تابوت خالی (تشییع شهدای گمنام)
اینجا عزاداری باید قطع شود چون نماز اول وقت! است ولی راهپیمایی 22 بهمن و نه دی وووو قطع نمیشود ولو به قیمت رفتن نماز اول وقت

اینجا بیرون امدن هییات عزاداری موجب ترافیک و حق الناس و حرام است ولی بسته شدن خیابانها به خاطر راهپیمایی عین وظیفه دینی است

اینجا دو دهه فاطمیه گرفتن افراط در عزاداری است ولی جلسات یادواره شهدای گمنام با خرج های میلیونی از جیب ملت یک واجب دینی است

اینجا شطرنج و موسیقی و بی حجابی روزمره صدا و سیمای ملی مذهبی است ولی قمه زنی و شعایر حسینی وهن مذهب


اینجا به مرجعیت شیعه توهین میشود چون دفاع از شعایر میکند ولی با دشمن حضرت زهرا وحدت میشود چون......


در یک کلام یا صاحب الزمان شرمنده ایم
شرمنده ایم که کشته های جنگمان مهمتر از شهدای کربلا شدند
شرمنده ایم که دشمنان سیاسی ما مهمتر از دشمنان شما هستند
شرمنده ایم که ملاک مصلحت نظام ماست نه مصلحت شریعت شما
و هزاران بار شرمنده ایم.....

پاسخ ها
اسماعیل
|
دوشنبه 3 شهریور 1393 - ساعت : 11:29
حسن خیلی توهم زدی ! هیچ وقت امثال خودت و هیئت بیت الزهرا را با دیگران مقایسه نکن !
و خدا را شکر در این مطلب افکار خودتون مثل قمه زنی را خوب بر ملا نمودید !
آخه کی گفته سفر کربلا اسراف است کی گفته تشیع نمادین حضرت زهرا ممنوع است ؟! تو معلومه هیچ وقت راهپیمائی نیامده ای چون من تا به حال ندیدم منوچهر در راهپیمائی شرکت کنه ؟! ما که راهپیمائی رفتیم هر موقع به اذان بخوره همون جا موکت می اندازند و نماز می خوانند یا مراسم تعطیل و مردم به نزدیکترین مسجد برای نماز می روند فکر کردی بیت الزهرا است که روز عاشورا نماز که امام حسین در جنگ اول وقت خواند ولی شما در آسایش به جای نماز عزداری نمودید و حتی باعث اختلال در نماز دیگران شدی !!!
آخه یه هیئت 30 نفره چرا باید خیابان را ببندد در حالیکه از بغل خیابان هم رد می شوند اگر زیاد بودید مثل روز عاشورا و تاسوعا که چون هیئتها زیاد هستند خیابانها را می بندند . پس اینقدر مغالطه نکن ! دو دهه فاطمیه کمت است برو چهار دهه بگیر در ضمن تو اونقدر بیچاره هستی که به جای اینکه شمر زمان و اصحاب امام حسین را در زمان خودت بشناسی در گذشته گیر افتادی آخه بیچاره اگه این شهدای گمنام نبودن که الان بعثیها کنار ناموست بغل زاینده رود داشتند لب کارون می خوندند !!!
امام حسین جانش را داد بهترین عزیزانش را داد که تو گریه کنی یا اینکه با ظلم زمانه خودت در طول تاریخ بجنگی و زیر بار ظلم نروی !
از کی تا حالا قمه زنی جزء شعائر شده ! در ضمن کسی با بی حجابی موافق نیست با موسیقی حرام هم همینطور ! ولی شما خودتون حاضرید امربه معروف و نهی ازمنکر که مثل نماز واجب است را انجام دهید ! یا فقط گریه می کنید و لعن میفرستید ؟ امام حسین گفت هدف از قیام من امربه معروف است و نهی از منکر . من خودم تا به حال چندین بار منوچهر را دیده ام که از کنار بدترین بی حجاب رد شده است و حاضر نشده با زبان ملایم یک امر به معروف انجام دهد ؟! این بابا امر به معروف و نهی از منکر که واجب است و در قرآن آمده را انجام نمی دهد اونوقت دنبال این است که قمه زنی را جزء شعائر دینی نماید در حالیکه خیلی زور بزنه امر مباح است ! تو برو واجبت را انجام بده امر مباح پیش کشت !
کدوم مرجعیت شیعه !!! لابد علی محمد باب سر سلسله بهائیت هم مرجع تقلید بوده که حالا صادق شیرازی و پدرش که مرجعیتش از سوی آیت الله خوئی و شاهرودی رد شده برای ما مرجع شده اند ؟ برو ببین اینها پول هنگفت این همه شبکه ماهواره ای را از کجا می آورند ؟!
نمی خواد شرمنده امام زمان باشی برو رفتارت را درست کن و تابع اوامر ایشان باش . خاک بر سرت که شهدای ما را کشته جنگ خودمان می نامی ! شهدائی که با ارزش ترین چیزشان که جانشان بود دادند و هر شهیدی که وصیتش را می خوانی امکان نداره که از تبعیت از ولی فقیه نگفته باشه ! انوقت تو در آسایش و راحتی قمپز روشنفکری در کنی !!!
مردی و شرمنده امام زمانی برو عراق و با داعش وهابی که شیعیان را می کشند بجنگ ! اگه منوچهر مرد است یک هفته بره با داعش بجنگه ! شما از گفتن من که برید با داعش بجنگید الآن شلوارتون را خیس می کنید !!! در سایه امنیت و آسایشی که شهدا درست کرده اند ، نشسته اید و لعن اولی و دومی میکنید !!! اگه ما هم مثل سوریه و عراق امنیت نداشتیم به خدا اگه شما ... حرف زدن را داشتید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مسلم صالحی
|
سه شنبه 4 شهریور 1393 - ساعت : 17:15
مطلب خوبی نوشتی ، اساس تفکرتان را نشان داده اید ، ببینید این صحبتهای حسن جز موضع گیری بر علیه رهبر انقلاب است .- آقا اسماعیل جنگ با داعش پیشکششان باید بهش گفت اگه خیلی شجاعی بیا با مشخصات کامل و واقعی نظر بذار .
شهروند وظیفه شناس
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 07:51
حسن آقا شما را توهم برداشته اولین شرمندگی شما باید از شهدا و خانواده انها باشد که توهین بزرگ کرده ای . ما به هیچ کس اجازه نمی دهیم که با یاد و نام شهدایمان اینگونه بازی کند ؟ اگر این شهدا نبو دند شاید نام شما وموقعیت شما چیز دیگری بود انها رفتند تا کربلا زنده بماند انها رفتند تا نماز اول وقت فراموش نشود .خودنمایی و مزاحمت به هر شکل و شیوه ای باید فراموش شود .شرمنده باش ؟ وشرمنده بمان ؟ به خاطر شهدای جنگ وانقلاب که راهشان خالصانه بود و شرمنده باش که اکثر ما ریا را در همه کارها چاشنی کرده ایم ؟
محسن سلیمانی
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 13:19
با سلام خدمت برادر عزیز
لطفا به اعتقادات پایبند باشین
یا علی
محسن سلیمانی
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 13:21
آقای اسماعیل لطف بفرمایین در مورد بحث هایی که فقط در اون مطالعه و تحقیق دارین حرف بزنید شما هیچ چیزی در مورد بیت الزهرا (س) نمیدونید
یا علی
مرتضی فرهادنژاد
|
پنج شنبه 6 شهریور 1393 - ساعت : 16:17
سلام. آقا حسن درسته به ما بین الزهرایی ها خیلی حرفها زده شده و... ببین بار آخرت باشه که بخوای به شهدا توهیین کنی. ما بچه های بیت الزهرا به هر فرقه ای که باشیم یه چیزی رو خوب میدونیم که اگه امروز ما و امثال شما داریم راحت زندگی میکنیم و تمام مراسم هارو با خیال راحت و در آرامش تمام برگزار میکنیم و ناموسمون در امنیت هست فقط به برکت شهدامون هست. و اصلا ما کسی به اسم حسن تو هییت نداریم. .....و شما هرکسی که هستی برا خودت هستی و اگر مرد هستی بیا جلوی من توهیین کن تا بهت بگم یه من ماست چقدر کره داره
ناشناس
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 13:17
بچه های با اخلاص این هییت رو با این کارهاتون بردید زیر سوال. جوابتون باشه با حضرت زهرا

مرتضی فرهادنژاد
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 13:14
بابا احمدمولا یه شوخی بود که دور همی بخندیم. شما هم خیلی نمیخواد جدی بگیری. چون من ...

پاسخ ها
حسین
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 01:19
جواب سوءالاتم را ندادی ؟
.
|
یک شنبه 2 شهریور 1393 - ساعت : 20:18
يعنی ادب آموختی دراین جلساتاااا!!!! واقعا بعنوان نمونه زنده مشخص کردی اونجا چه خبره ...
ن
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 01:41
چرا نظراتی که در مورد انتقاد به رئیس هیئت بیت الزهرا و شخصیت وی است را نمایش نمی دهید ؟ و نظرات من مدام سانسور می شود ؟

پاسخ ها
مرتضی فرهادنژاد
|
شنبه 1 شهریور 1393 - ساعت : 12:58
به خاطر اینکه نظراتت به درد خودت میخوره
مرتضی فرهادنژاد
|
پنج شنبه 30 مرداد 1393 - ساعت : 08:57
من حسین دیوانه سی یوخدور قلم دیوانیه...باش منیم . داش منیم. آیا نه وار بیگانیه { من دیوانه ی حسینم . قلم بر دیوانه نیست.....سر مال منه. سنگ هم مال .ربطی به بیگانه نداره}

پاسخ ها
حسین
|
جمعه 31 مرداد 1393 - ساعت : 22:25
آخر تو ترکی یا شیرازی ؟ - وبا همین استدلال دنبال پاره آجر میگشتی ؟
مرتضی فرهادنژاد
|
چهارشنبه 29 مرداد 1393 - ساعت : 13:23
در جواب مسلم ن . من اصلا اگه بدونم شما کی هستی میام شاهینشهر درستت میکنم. بعدش هم کی داخل هیبیت قلیون کشیده. چرا دروغ میگی؟ شما هم اگه نگران هستی مجبورت نکردن داداش کوچیکت یا هر نوجوون دیگه رو ورداری بیای اونجا. میتونی بری بانک استان تا همونجا ادب یادبگیره. بعدش هم اصلا آقا منوچهر مگه بیکاره که بیاد داخل این سایت؟ که تو داری میگی در بحث کم آورده است. فهمیدی؟

پاسخ ها
حسین
|
جمعه 31 مرداد 1393 - ساعت : 22:47
اگه یکی بره پارک و قلیون و سیگار بکشه ، خوب میگن رفته پارک ولی اگه یکی بره هیئت و این کارا را انجام بده اون موقع است که آدم متحیر میشه !!!!! - حالا به همون احمد مولا از این خبرا تو اون هیئت نیست ؟ نگو نه که تو همه حرفات شک می کنم ، چون من ...
ناشناس
|
سه شنبه 28 مرداد 1393 - ساعت : 18:04
آقا مگه رئیس هیئت را نباید مجمع داخل هیئت انتخاب کنه ؟ ولی ما که هرچی اومدیم هیئت از رأی خبری نیست و دیکتاتوری است و منوچهر خودش همیشه رئیسه! و همه کاره !

مرتضی فرهادنژاد
|
یک شنبه 26 مرداد 1393 - ساعت : 20:08
با سلام. واقعا هییت های شیراز در آرامش هستند. و فقط دلیلش بی حال بودن همه هست. نه این هییتو حال داره بپره به او نه او یکیو حال داره جواب او رو بده. یه پنج شنبه شویی بشه بچه ها حوصلشون سر جاش باشه و اگه حسش بود مراسم میگیریم اگر هم نبود میره برای هفته ی دیگه. والو . عامو به خدا اون روز تا حالو دستم خسته شد از بس که نوشتم . من نمیدونم شما چطوری حال دارین.

پاسخ ها
کاوه
|
سه شنبه 28 مرداد 1393 - ساعت : 18:20
آخرین باری که پامو گذاشتم شیراز ۶یا۷ سالم بود تاحالاهم تو شیراز هیت نرفتم فکر میکنم ضربه اون پاره آجر کاری بوده اکثر بچه هیتیهای شاهین شهر منو میشناسن اکثر بچهای هیت خودتون هم منو خوب میشناسن
مرتضی فرهادنژاد
|
یک شنبه 26 مرداد 1393 - ساعت : 12:37
با سلام. آقاحسین وآقا کاوه فکر نکنید که فقط شما من رو میشناسی . من هم شما رو خوب میشناسم .آقا حسین اتفاقا روزی که شما اومده بودید شیراز هییت آقای انجوی نژاد من یادم هست. اتفاقا با آقا کاوه هم اومده بودید. حتی آمارتون رو هم دارم که بعد از هییت رفتید خونه ی آقای احمدمولا. و فردا صبحش احمدمولا اعلام کرد که در شب گذشته از دست شما دو نفر خیلی راضی بوده. و اگر هم یادتون رفته احمدمولا کیه . از هرکی که شیرازی هست بپرسید بهتون میگه. البته دوستان توجه کنند این مطلب فقط در جواب حسین و کاوه هست

پاسخ ها
حسین
|
چهارشنبه 29 مرداد 1393 - ساعت : 02:39
مرتضی کاکاجونی ، بابا جونی من نه تو را می شناسم نه کاوه را یکبار دیگه نظرات را بخون و کمتر فیلم ببین تا کمتر تخیل کنی .
مرتضی فرهادنژاد
|
یک شنبه 26 مرداد 1393 - ساعت : 02:57
آقا حسین وآقا کاوه واگذارتون به احمدمولا. اگرهم نمیدونید احمدمولا کیه،برید از یکی که شیرازی هست بپرسید تا بهتون بگه

از هیئت بیت الزهرا
|
شنبه 25 مرداد 1393 - ساعت : 20:45
آقا ما دم در هیئت را اون جمله علی الله را درست کردیم من خودم مطالب را خواندم قبول ئاریم که مسئول هیئت بیت الزهرا سوادش اندازه شما نیست و نظرات را هم که خواندم دیدم ما این احادیث را نشنیده بودیم و فکر می کردیم منوچهر سوادی داره ولی حال معلوم شد در مقابل احادیث معتبر شما حرفی برای گفتن نداره . ولی ما دلمون به این هیئت خوش است لطفا در هیئت را نبندید . اگه مسئول هیئت هم عوض بشه ما راضی هستیم ون واقعا خرفهای رکیک خیلی می زنه و ما را هم از نظر اعتقادی دچار اشتباه نمود

پاسخ ها
م.ط
|
یک شنبه 26 مرداد 1393 - ساعت : 15:09
پس بهتر است ابتدا این کار انجام گیرد ، منظورم تعویض مسئول هیئت است .
ناشناس
|
دوشنبه 27 مرداد 1393 - ساعت : 15:56
خیلی هاخودوشونو به این هیت نزدیک کردند که شاید تغیری درروند هیت ویا منوچهر بوجود بیاورند مثل آقای غلامی ویا آقای ایزدی اما متاسفانه منوچهر دوعیب بزرگ دارد که باعث دلسردی همچین آدم هایی میشه یک جهل دومی که از اولی خیلی خیلی بدتره تعصب داشتن درجهل که باعث میشه کار هیت بهاینجا برسه
مسلم ن
|
سه شنبه 28 مرداد 1393 - ساعت : 18:02
من هم موافقم که مسئول هیئت بیت الزهرا عوض بشه چون فقط حرف خودش !!! من هم هر چی بهشون میگم که آخه چرا باید نوجوان و جوانی که به هیئت می یاد باید داخل هیئت سیگار و قلیون بکشید که بعد چند ماه سیگاری بشه !!! یا رئیس هیئت که میگه من طلبه هستم و چقدر مقتل خوندم و منبری فلانیها بودم باید مدام فحش رکیک بده که بچه ها هم مثل نقل و نبات بگویند !!! یا داخل هیئت مدام از لعن و فحش به اینها که شما میگید باشه که حالا گندش در بییاد و ما هم به خدا بی خبر بودیم حالا هم ه در بحث کم آورده و نمیتونه جواب این سایت را بده .
حسین
|
شنبه 25 مرداد 1393 - ساعت : 18:44
به نظر بنده باید تکلیف خیلی چیزها مشخص شود تا اینکه دوباره این هیئت به کار خود ادامه دهد ، مثلا این توجیهاتی که این مرتضی فرهادنژاد آورده قابل قبول نیست مثل این کلمهء (وعلی الله) این کجا و این که مرتضی می گوید (لی ماله ولی الله ) کجا ، و بعد خطاط اشتباه کرده اینها هم اعتراض کرده و دیگر کاری نکردند و این همه مدت به همین صورت رها شده - یا میگوید اگر بنر تبلیغ آرایشگاه زنانه بود اعتراض نمی کردید که باید گفت بچه ها می گویند مسئولین به بقیهء هیئت ها اجازه نمی دهند بنر هیئتشان را بزنند و به شما که این همه مشکل در هیئتتان است اجازه می دهند ، دلیلش چیست؟ - ویا باز نظراتی گذاشته می شود که خیلی بوی تغییر از آن فهمیده نمی شود ، مثل نظراتی که (م د) و یا این شعری که فرد ناشناس گذاشته و یا اینکه بچه های هیئت خواستار مناظره هستند ، - خود این مرتضی هم که این نظرات را گذاشته نه ملاک این است که همهء اعضاء اصلی متوجه اشتباهشان شده اند ونه اینکه دیگر تکرار نشود ، خود مرتضی هم اینطور که کاوه در جواب یکی از نظراتش گذاشته با پاره آجر می خواسته وسط هیئت بزنه تو سر خودش ، که باید از اون پرسید برای این کارها از شیراز بلند میشی مییای اینجا ؟ -آخه تو شیراز کم هیئت خوب کم نیست ، مثل هیئت آقای انجوی نژاد که آوازه اش در کشور پیچیده و خود من چند بار در مراسماتشان شرکت کرده ام - و بعضی هایشان مثل این (محب) این همه مدت که این افراد اختلافات مذهبی درست می کردند آیا می گفتند اختلافات را کش ندید یا حالا یادشان افتاده و یاد امام زمان افتاده اند و خواستار تغییر تیتر این مطلب هستند و آیا تغییری در خود داده اند ؟ - چه تضمینی است که این کارها تکرار نشود؟

محب
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 23:25
با سلام خدمت همه افراد ی که تا حالا نظر دادند. به خدا هیچ کس راضی به جمع شدن هییت نمیشه. به قول مرتضی فرهادنزاد اگه هییت بسته بشه پس جوانها و نوجوانها کجا برن. یکمی رعایت ازطرف هییت و یکم نرمی از طرف مسولین کار رو درست میکنه. خواهشن دیگه ادامه ندید و اختلافات رو کش ندید. امام زمان عج شاهدمون هست حواسمون حتی باید به نوشته هامون هم باشه دیگه چه برسه به عمل. خواهشن اون صفحه اصلی رو هم که نوشتین هییت عامل تفرقه رو تغییر بدید یکی نفهمه فکر میکنه اینها خدای نکرده دشمن اهل البیت هستن. تعجیل در فرج امام زمان عج صلوات .

مرتضی فرهادنژاد
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 12:43
سلام. من به بچه ها زنگ زدم گفتم واونها هم گفتند فقط نظر صادق شیرازی رو قبل از بی احترامی شبکه هاشون به آیت اله بهجت و ... تو سایت گذاشتن. والا هیچ گونه وابستگی ندارن.. . چون من خودم میام اونجا میرم. و قبلش هم 2 سال اونجا بودم. تو ماه رمضونی مردونه پول داربست های هییت رو با قرض و قوله دادن. و پول سحری که میدادن همی بچه ها 5 تومن 5 تومن جمع میکردن . خو حالو هییتی که به صادق شیرازی وابسته هست باید ایجوری باشه. تو سایت هم همی چارتو اومدن لایک کردن اون بابا هم پا گرفته .. دیگه خو این چیزهارو که اونجا بودم خودم دیدم. بحث علمیتون هم با خودشون بکنین. من فقط قصدم این هست که هییت بسته نشه. باشه باهاشون صحبت میکنم تا اونجایی که بتونم تا اینکه از این به بعد ان شا الله رعایت بکنن. به خدا به هرکی تو شیراز میگم میرم شاهینشهر . بهم میگه میری اونجا حال میکنی ها. ولی خدا شاهده هروقت میام فقط به این نیت میام که برای امام حسین عزاداری بکنم. ها کاکو من بیسواد . ولی بهتر نیست یه کمی شما کوتاه بیاین .یکمی هم اونا . خوب پس بچه های هییت چیکار کنن ؟ خوبه عوض اینکه بیان تو هییت بشینن . برن سر فردوسی دنبال کارای خاک بر سری. لوطی گری هر مراسمی که میشه پیش خودم میگم ای کاش الان شاهین شهر بودم میرفتم تو هییت گریه میکردم/.ان شاالله با زبون درستی همه چی درست میشه و از این به بعد رعایت میکنن . یاعلی

پاسخ ها
ناشناس
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 18:40
آقا مرتضی خودم شخصا کسی رو میشناسم که قبل از این که پاشو توی این هیت بزاره اهل هیچ خلافی نبود اما بعد از مدتی سیگاری شد به مرور زمان معتاد شد واین حقیر علت اصلی شو ورود این بنده خدا به این هیت میدونم
جواب کوبنده امام خمین
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 10:15
آقای م د این جواب امام خمینی را بخوان و برای رئیس هیئت هم بگو .
امام خمینی : اینهایى که میگویند که هر علمى بلند بشود و هر حکومتى، خیال کردند که هر حکومتى باشد این برخلاف انتظار فرج است. اینها نمیفهمند چى دارند مى‏گویند. اینها تزریق کرده‏ اند بهشان که این حرفها را بزنند. نمی‏دانند دارند چى چى میگویند. حکومت نبودن، یعنى اینکه همه مردم به جان هم بریزند، بکشند هم را، بزنند هم را، از بین ببرند، برخلاف نص آیات الهى رفتار بکنند. ما اگر فرض می‏کردیم دویست تا روایت هم در این باب داشتند، همه را به دیوار می‏زدیم؛ براى اینکه خلاف آیات قرآن است. اگر هر روایتى بیاید که نهى از منکر را بگوید نباید کرد، این را باید به دیوار زد. این گونه روایت قابل عمل نیست. و این نفهم ها نمی‏دانند چى می‏گویند، هر حکومتى باشد حکومت [باطل‏] است! صحیفه امام ج‏۲۱ ص۱۶

در جواب م د
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 10:07
آقای م د این حرف تو را امام خمینی قبلا جواب داده
امام خمینی : یک دسته دیگرى بودند که مى‏گفتند که هر حکومتى اگر در زمان غیبت محقق بشود، این حکومت باطل است و بر خلاف اسلام است. آنها مغرور بودند. آنهایى که بازیگر نبودند، مغرور بودند به بعض روایاتى که وارد شده است بر این امر که هر عَلَمى بلند بشود قبل از ظهور حضرت، آن علم، علم باطل است. آنها خیال کرده بودند که نه، هر حکومتى باشد، در صورتى که آن روایات [اشاره دارد] که هرکس علم بلند کند با علم مهدى، به عنوان «مهدویت» بلند کند، [باطل است.]........صحیفه امام ج‏۲۱ص ۱۶

م د
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 02:52
امام صادق علیه سلام فرمودند هر کس به غیر از ما اهل بیت حکومتی به اسم اسلام تشکیل بدهد ان حکومت حکومته کفرست منبع کتاب شریف بهار
فکر کنم اینجوری که شما دارید میگید امام صادق هم کافر هست چون ولی شما را رد کرده اند

پاسخ ها
طلبه
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 09:06
متاسفانه همانطور که اشاره نمودم شما فکر می کنید با رجوع به کتب حدیث و نقل چند حدیث به راحتی می توانید در مورد تشیع اظهار نظر نمائید ! در حالیکه همانطور که علم پزشکی و علم فیزیک وشیمی کسی با دیدن چند مطلب نمی تواند در آن اظهار نظر نماید علم دین هم همینطور است کسی که می خواهد در مورد دین اظهار نظر نماید حداقل باید 20 سال به شدت و شبانه روز مطالعه نماید و اکثر مجتهدین ما اینطوری هستند و باید به دهها علم مختلف مسلط باشد مثل علم اصول که بسیار علم گسترده ای است که اگر فقط یک کتاب آن را به تو معرفی نمایم از سنگینی مطالب بهت زده میشوی ! باید به حدیث و علم رجال و درایه و فلسفه و تاریخ و کلام و منطق و حدیث و تفسیر و علم نحو ...... تسلط داشته باشد . ایراد هیئت شما و امثال شما و کسانی در طول تاریخ که به اشتباه رفتند همین بوده است . که با دیدن چند حدیث اظهار نظر می نمایند .
طلبه
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 09:22
در مورد حدیثی که از امام صادق نقل نمودی اولا حدیث را صحیح و درست ذکر کن . حدیثی که برخی هم به آن در زمان مشروطه و قبل از آن برای تشکیل حکومت اسلامی استدلال شده این است : امام صادق(ع) می فرماید:
(کلّ رایه ترفع قبل قیام القائم فصاحبها طاغوت یعبد من دون اللّه).
هر پرچمی پیش از قیام قائم بر افراشته شود, صاحب آن طاغوتی است که در برابر خدا پرستش می شود.وسائل الشیعه), ج11/37.
دوما آدرس حدیث را دقیق ذکر کن و نام نویسنده و صفحه را بیان نما و هر چیزی شنیدی را بیان ننما !
سوما از آدرسی که ذکر نمودی و نام کتاب (بهار) را آوردی مشخص شد که اصلا کتاب بهار را نمی شناسی و ندیده ای و اینها را شنیده ای . نام صحیح اون : کتاب شریف بحار الانوار است ( با ح نه ه ) که 110 جلد دارد و نوشته علامه مجلسی است که خود علا مه مجلسی در ابتدای آن ذکر می نماید که من همه احادیث را جمع نموده ام و اینکه برخی احادیث قوی باشد و یا ضعیف و یا سندش درست نباشد یا ناقلش کذاب باشد بر عهده محققین است که خود بررسی نمایند و هدف من جمع آوری هر حدیث بوده است. لازم است بدانی در کتاب بحار تعریف از عمر و ابوبکر و عایشه هم هست !!!! پس متاسفانه مشخص شد با احترام به اعضای هیئت بیت الزهرا افراد این هیئت از بینش عمیق به دین و سواد لازم در بهره گیری از دین بی بهره هستند و با شنیدن و فقط شنیدن چند حدیث تشیع را هر طور خواستند تفسیر می نمایند و این بسیار خطرناک است و همین کار در طرف مقابل در اهل سنت هم وجود دارد.
طلبه
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 09:53
در مورد حدیث هم معنای آن این است که واژه (طاغوت) و جمله: (یعبد من دون اللّه) در دو حدیث فوق, به خوبی بیانگر آن است که مقصود از (پرچم برافراشته شده پیش از قیام قائم) پرچمی است که در مقابل خدا و رسول و امام(ع) بر افراشته گردد و برافرازنده در مقابل حکومت خدا حکومتی تأسیس کند و در پی آن باشد که به خواسته های خود, جامه عمل, بپوشاند. نه حکومتی که قصد احیای دین رسول خدا و ادامه حکومت امیرالمومنین و ائمه اطهار است . یا پرچمی باشد که خود را امام زمان یا از نایب خاص آن حضرت بداند طاغوت است . وگرنه در زمان ائمه چرا قیام و پرچم زید بن علی و شهید فخ را تایید نمودند ولی قیام نفس زکیه با اینکه از نوادگان رسول خدا بود تایید ننمودند ؟! چون زید و شهید فخ برای احیای تشیع و مقابله با ظلم قیام نمودند گرچه خطاهائی هم داشتند ولی نفس زکیه برای خود و دعوت به خود قیام نمود لذا مورد تایید امام صادق نبود . و دلایل بسیار زیاد دیگر که اگر قانع نشدی بگو تا برایت ذکر نمایم . فقط لازم است با تاریخ اسلام آشنا باشی و روایات پیرامون قیام زید و شهید فخ و نفس زکیه و یا مختار و یا سلیمان صرد خزاعی را مطالعه نمائی که این حدیث به راحتی برایت حل می شود . وگرنه اگه به روایت تو عمل بشود خود امام باقر و امام صادق هم محکوم هستند چون با این روایت مختار و زید و .... هم که خود ائمه تاییدشان نمودند هم زیر سئوال می روند !!!
لطفا مطالعات دینی خود را قوی بفرمائید و از اظهار نظر سطحی در دین خوداری نمائید . و این اشکال بزرگ هیئت بیت الزهرا و مسئول آن است
طلبه
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 10:00
امام صادق علیه السلام می فرمایند: ... اگر کسی از جانب ما به نزد شما آمد ( و شما را دعوت به قیام نمود) پس ببینید بر چه اساسی دست بکار می شوید. و اینگونه نگویید که زید نیز قیام نمود (پس ما هم قیام می کنیم) چرا که زید عالم و دانشمند بود. او واقعاً راستگو بود و شما را به سوی خود، دعوت نمی کرد. و شما را فقط به رضایت آل محمد، فرا می خواند و اگر پیروز می شد قطعاً به وعده خود وفا می نمود (و حکومت را به اهلش که ماییم می سپرد) .... (اما کسی که امروز و به اسم ما قیام می کند) ما شهادت می دهیم به شما که راضی از او نیستیم. او امروز که کسی با او نیست از ما فرمان نمی برد و حرف نمی شنود پس، فردایی که پرچمها در تأیید او برافراشته می شود، قطعاً نافرمانی ما را خواهد کرد ...»وسائل الشیعه، ج 15، ص 50
سید
|
شنبه 25 مرداد 1393 - ساعت : 11:53
بیسواد بحار الانوار اینطوری است نه بهار !!!!!!!!!!!!!!!!! اینها چقدر بیسواد هستند ! این هیئتی که نمیدونه کتاب بحار چطوری نوشته میشه اونوقت از اون روایت هم ذکر مینمایند
س
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 00:36
سلام . آقایان محترم کجائید چرا این همه اختلافات وحدت کجاست ؟ خواهشا بس کنید امام زمان دلش به درد می آید....

حسن نادری
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 00:36
قسمتی از اعتراف عبد المالک ریگی:
شب عملیات تروریستی وقتی بعضی افرادم کم انگیزه بودن،فیلم مجالس
عیدالزهرای قم و اصفهان و... را پخش می کردم
نیروها پس از دیدن این مجالس و لعن و توهین به خلفای سه گانه به انجام عملیات مشتاق میشدند.

طلبه
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 23:24
آقا مرتضی ! من به حسن نیت تو شکی ندارم ، ولی تو بازیچه بعضی افراد شده ای ! حالا که اصرار داری باز یک گوشه از مدارک ارتباط منوچهر و هیئت را با جریان صادق شیرازی بیان می نمایم .
آیا سایت هیئت بیت الزهرا را دیده ای ؟ آیا در کنار سمت راست صفحه لینک سایت سید صادق شیرازی را دیده ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا لینک سایت بسیاری از مراجع و یا رهبری و یا سایتهای معتبر اتقلابی نیست ولی لینک سایت سید صادق شیرازی در قسمت پیوندهاوجود دارد !!!!!!!!!
چرا در قسمت درسها و حکایات مطلبی با این عنوان در سایت هیئت بیت الزهرا درج شده است : بیانیه دفتر آیت الله العظمی شیرازی ؟؟؟؟!!!!!!!
چرا حجه الاسلام دانشمند را به خاطر برائت از جریان شیرازی تحت عنوان مطلب خنده دار در سایت هیئت بیت الزهرا به تمسخر گرفته است ؟
چرا در سر تیتر سایت نوشته شده است : به کوریه چشم هرچی عمری حرام زاده دوسته اشهد ان علیا ولی الله ؟
تا چند ماه پیش سر تیتری با توهین به عایشه در سایت بود که مجبور شدند بردارند ؟؟؟
هنوز هم میخواهی بگی اینها دروغ است ! هنوز هم میخواهی بگی حواله ما به حضرت عباس !
دیدی فریب مسئول هیئت را خوردی ! دیدی بازیچه شدی ! البته من مستندات بیشتری دارم ولی همین مقدار کافی است !

پاسخ ها
محسنی
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 10:20
عجب من نمیدونستم و شک داشتم بیت الزهرا طرفدار سید صادق باشند این بابا هم چنان قسم حضرت عباس را خورد که باورم شده بود ولی حالا می فهمم که اینها با چیزهائی که طلبه گفت به سید صادق وصل هستند
مرتضی فرهادنژاد.
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 22:24
سلام. ابتدا باید بصیرتمون یکم ببریم بالا و بدونیم که آقا نظرشون کلی هست. ایشون که نگفتن اصل فرهنگ شیعه رو به فرزندانمون یاد ندیم. بعدش هم اگه تو هییتی که همه شیعه هستند نگیم کجا بگیم؟ و مورد دیگه که مطرح شده وابستگی به صادق شیرازی به خدا دروغه. حواله من و بچه های بیت الزهرا سلام الله علیه و آقا منوچهر به حضرت عباس علیه السلام اگه ما طرفدار صادق شیرازی و شبکه هاشو و دارو دستش باشم. حیف که سایت عمومی هست و الا همشون رو میدادم سینه فحش. والو . ما رو با اونا چیکار. و شما که میگید سندش رو دارم خوب مرد باش سندش رو بزن تو سایت یا رو کن تا همه اطلاع پیدا کنن. ولی حواله اون کسایی هم که این تهمت رو میزنن به تیغ حضرت عباس علیه السلام. عامو یه کلام بلا به نسبت که ما بخوایم از صادق شیرازی پول بگیریم یا طرفداری بکنیم. خدا لعنت کنه هر کسی رو که به آیت اله بهجت ره توهین بکنه. آقای طلبه شما ریزه خور آقا امام زمان عجل الله هستید . اولا همین امام صادق نه . حضرت امام صادق علیه السلام. ادب را درگفتار رعایت کنید. بعدش هم هر روایت که از معصوم به ما میرسه جایگاه داره. وقتی که آقا امام صادق علیه السلام چنین فرمایشی را فرمودند . اون فرد در بین سنی ها بودند. پس فرمایشات حضرت را درست بخوانید. حضرت فرمودند که از ما درست دفاع بکنید. و در کتاب های 1.الاعتقادات 2.الفین 3.ناسخ التواریخ 4.بصائرالدرجات 5.انصاب النواصب . روایات متعددی اومده که << هرکس از دشمنان ما دفاع بکند دشمن ما حساب میشود حتی اگر از ما باشد>>. و حتی اکثر روضه خون هایی که خدا این افتخار رو بهشون میده که میرن داخل بیت رهبری برای مراسم ها مخصوصا دهه ی فاطمیه سلام الله علیه . من سی دی هاش رو نگاه کردم اکثرا اصل روضه حضرت زهرا رو میخونن. مثلا حاج منصور گفتند که آقا امام حسن علیه السلام فرمودند که << خدایا انتقام بگیر از کسی که به مادرم سیلی زد>>. و ... خوب این موردها رو هم بگین. بابا تو رو خدا یه طرفه به قاضی نرید. .آقای طلبه شما درد دین ندارید/ شما معلومه که با منوچهر مشکل دارین. به خدا هم آقا منوچهر هم منبری ها تا حالا بارها و بارها برای ما اون آیه رو خوندن. آقای طلبه هر آیه شان نزول داره یه مقدار سوادت رو ببر بالا. و همون اول کار گفتم بابا شما ها که سرجنگ با هم ندارید. به خدا اگه این هییت بسته بشه تمام دشمن های اهل بیت خوشحال میشن . از جمله بهایی ها و ... گفتم که ان شاالله همه چی با صحبت کردن درست میشه به خدا هممون هدف اصلیمون اینکه جامعه حسینی بشه. ان شا الله که آقا امام زمان عجل الله به هممون نگاه کنه. یا علی

پاسخ ها
طلبه
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 22:35
آقا مرتضی ! جمله رهبر را در همین مطلب سایت که در دیدار با مداحان سراسر کشور بود را خواندی ؟! من یک بار دیگه میذارم بخوان و اینقدر صحبتهای رهبر را تفسیر نکن
رهبر انقلاب در دیدار اخیر خود با مداحان فرمودند : بارها گفته ایم که امروز اختلافات مذهبی بین مسلمانان ، شمشیری در دست دشمن است . این را چندبار بگوئیم ؟ در جلسات نباید کینه‌ورزی‌های مذهبی را زیاد کرد؛ این را چقدر باید تکرار کرد؟ بارها تکرار کرده‌ایم؛ بعضی حاضر نیستند [گوش کنند].... علنی کردن اختلافاتی که کینه ها را بیشتر می کند ، کفران نعمت است .. در جلسه ها نباید کینه ها و اختلافات را طرح کرد .
طلبه
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 22:42
تو که میگی اگه داخل هیئت نگیم کجا بگیم !!!!!! شما از خداوند کاسه داغتر از آش شدید ؟ مگر زیارت عاشورا حدیث قدسی نیست ؟ چرا خداوند نام اولی و دومی را نیاورده و به صورت اللَّهُمَّ خُصَّ اَنْتَ اَوَّلَ ظالِمٍ بِاللَّعْنِ مِنّى وَابْدَأْ بِهِ اَوَّلاً ثُمَّ الثَّانِىَ وَالثَّالِثَ والرَّابِعَ
یعنی خدا از کسی میترسه ؟ پسر خوب ، خداوند داره به شما یاد میده که لعن دشمنان اهل البیت را اینطوری بگو . خود ائمه هم اینطوری می گفتند . و در روایات بسیار زیاد منع می نمودند که شیعیان علنا بیان نمایند . همین علنا گفتن شماها را فیلمش را می گیرند می فرستند پاکستان و عراق و ... سر شیعیان را می برند و خونشان را حلال می نمایند . چرا به جای تبعیت از ولی فقیه و ائمه مدام حرفهای به این واضحی را تفسیر می نمائی ؟! تازه مدعی سواد هستی !
طلبه
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 22:54
متاسفانه ضعف استدلال و کمی مطالعه داری ! اینکه حضرت فرمودند هرکس از دشمنان ما دفاع نماید دشمن ما محسوب میشود ، چه ربطی به علنا بیان نمودن لعن دارد . منظور این است که دفاع ننمائیم که ما دفاع نمی نمائیم ولی در شرایط کنونی جهان اسلام مانند زمان ائمه دامن زدن به اختلافات مذهبی موجب سوء استفاده دشمنان اسلام می شود . خود حضرت علی در زمان عمر و ابوبکر با آنها همکاری می نمود و مشورت نظامی می داد مشورت قضائی و اجتماعی می داد ، مگر امیرالمومنین از کسی ترسی داشت ؟ ولی برای حفظ اسلام با آنها همکاری نمود . الآن هم ما برای حفظ اسلام و خارج نمودن بهانه از دست تکفیریها و سوء استفاده دشمنان اسلام باید از اختلافات مذهبی جلوگیری نمائیم . امیر المومنین وقتی عمر و ابوبکر از مدینه برای جنگ با مرتدین خارج شدند فرمانده حفظ مدینه از سوی ابوبکر شد . پس با استدلال تو حضرت علی ع از ابوبکر دفاع نموده است ! این استدلالهای آبکی را از کجا می آوری . من نمی دانم شما منطق خوانده ای ؟ الآن صغری و کبری قیاست اشتباه است و هرکس سواد علمی داشته باشد به راحتی متوجه می شود
ناشناس
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 23:04
اون مثالی هم که از حاج منصور زدی کاملا درسته و ما هم همین را تایید می نمائیم که بدون اسم روضه را می خواند و به جای اینکه نام ببرد می گوید انتقام کسی که به مادرم سیلی زد را بگیر .
حالا چرا بعضی در هیئت شما اسم می آورند ؟
طلبه
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 19:05
من یه سئوال واضح از مرتضی فرهاد نژاد دارم آیا منوچهر و هیئت طرفدار بیت صادق شیرازی هست یا خیر ؟ من مستندات دارم که منوچهر طرفدار سید صادق شیرازی هست ولی نمی خواهم علنی کنم ! ولی اگر بخواهید حقیقت را نگوئید مجبورم موارد را علنی کنم .
ولی شماه هم طرفداری از این بابا نکنید چون در مطلب دستگیری و بازداشت یکی از اعضای شورای شهر که در این سایت درج شده همین طرفدارای منوچهر در نظرات اومدند گفتند این منوچهر طلبه قم است و پای درس سید صادق شیرازی می رود که هنوز در سایت هم هست ! این یک کد بود که ما مردم هالو نیستیم ولی اگر اصرار دارید که منوچهر طرفدار سید صادق نیست مجبور می شوم سندهای معتبر دیگری رو نمایم .

ناشناس
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 16:53
ﺗﺸﺨﯿﺺ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺳﻨﯽ ﺑﻬﺎ ﺩﻫﻨﺪ
ﻓﺮﺩﺍ ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﻌﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻗﻮﻡ ﺟﺎ ﺩﻫﻨﺪ
ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﺍﺯ ﺗﺤﻘﻖ ﻭﻋﺪﻩ ﻭﻋﯿﺪ ﻫﺎ
ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﺮﺩﻥ ﻋﺒﺪﺍﻟﺤﻤﯿﺪ ﻫﺎ
ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ ﺍﺯ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﺳﻨﯽ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ
ﺍﺯ ﻧﺤﻮﻩ ﯼ ﺣﮑﻮﻣﺖ ﺳﻨﯽ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ
ﺧﻮﺩﮐﺎﻣﻪ ﮔﯽ ﻭ ﺧﯿﺮﻩ ﺳﺮﯼ ﻧﻨﮕﺘﺎﻥ ﺷﻮﺩ
ﻣﺴﺠﺪ ﺑﻨﺎ ﮐﻨﺪ ﻋﻤﺮﯼ!? ﻧﻨﮕﺘﺎﻥ ﺷﻮﺩ
ﻣﺎ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺷﻤﻨﺎﻥ ﻋﻠﯽ ﭘﺸﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﻢ
ﺍﯾﻦ ﺩﺳﺖ ﺭﺍ ﮔﺮﻩ ﺯﺩﻩ ﻭ ﻣﺸﺖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﻢ
ﻗﻮﻝ ﺑﺮﺍﺑﺮﯼ ﺑﻪ ﻣﻐﯿﺮﻩ ﻧﻤﯿﺪﻫﯿﻢ
ﺩﺳﺖ ﺑﺮﺍﺩﺭﯼ ﺑﻪ ﻣﻐﯿﺮﻩ ﻧﻤﯿﺪﻫﯿﻢ
ﺣﺎﻻ ﺷﻤﺎ ﻭ ﺩﺷﻤﻦ ﺯﻫﺮﺍ ﻭ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ..
ﺗﺸﺨﯿﺺ ﻣﺼﻠﺤﺖ ﺑﺸﻮﺩ ﻧﻮﺵ ﺟﺎﻧﺘان

ناشناس
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 16:44
واقعا جای تاسف داره....در جواب شما باید بگم ک من بچه های هیعت بیت الزهرا را کاملا میشناسم و اصلا این طوری ک شما تعریف میکنید نیست...اونا فقط به خاطر امام حسین این هیعت رو برپا کردن...در ضمن اگه از نظر شما گفتن حقایق جرم محسوب میشه من دیگه حرفی ندارم ففط میتونم بگم برای شما و بقیه افراد ک مثل شما فک میکنن واقعا متاستفم که این تهمت ها رو بشون میزنین...

پاسخ ها
عبداللهی
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 18:23
کدام حقایق !!! تو کجا رفتی دقیق بررسی نمائی این روایاتی که به غلط تفسیر می نمایند درست هست یا نه ؟ اینها را به غلط در ذهنت نموده اند
طلبه
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 18:48
امام صادق هنگامی که آگاه می شوند مردی در مسجد آشکارا به دشمنان اهل البیت توهین می کند می فرمایند : او را چه شده است ؟ خدا لعنتش کند ، با این کار متعرض ما می شود ( آدرس روایت الاعتقادات فی دین الامامیه شیخ صدوق ص 107)
ما لعن آشکار نداریم و پنهان است . مثل زیارت عاشورا : للَّهُمَّ خُصَّ اَنْتَ اَوَّلَ ظالِمٍ بِاللَّعْنِ مِنّى وَابْدَأْ بِهِ اَوَّلاً ثُمَّ الثَّانِىَ وَالثَّالِثَ والرَّابِعَ
علیرضا
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 15:55
آقا این صالحی و محمد درست میگند ، من هم در روز عاشورا دیدم که تنها هیئتی که عامل تفرقه است این هیئت است همهء مردم یا نماز می خواندند و اگر نماز نمی خواندند حداقل صدای عزاداری را قطع کرده بودند ولی این هیئت نماز که نیامدند صدای عزاداری را هم قطع نمی کردند و مسئول هیئت و روحانی آن هیئت می خواستند مامور نیروی انتظامی را بزنند و در آخر صدا را قطع نکردند و به کار خود ادامه دادند و جالب اینکه تنبیه که در کار نبود می خواستند پول هم به آنها بدهند که جلویش گرفته شد و اگر منتقدین مسئولین این کارها را کرده بودند با تخفیف مجازات آنها را اعدام می کردند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مرتضی فرهادنژاد.شیراز
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 13:59
سلام. من خودم مرجع تقلیدم رهبره . بابا شماها که باهم سر جنگ ندارین. ان شاالله همه این مسائل حل میشه. ولی خداوکیلی انصاف نیست که محب اهل بیت رو با اون تکفیری ها مقایسه کنید. تو کتاب خصال از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام وارد شده که << فاسق ترین شیعیان ما را با دشمنان ما مقایسه نکنید که گناهی نابخشودنی هست>>. والا تمام بچه های این هییت به مقام معظم رهبری احترام میزارن . و مرجع خود مسئول هییت هم .خود م ازش سوال کردم آقا هستند. و میگن من اعلم مراجع رو انتخاب کردم. و به خدا بهتره که کارهای خوب اونهارو هم بگین . مثلا شب های احیا من اومده بودم برای مراسم ها شاهیشهر . با هم رفتیم تو این پارک ها و حدود یه هزارتایی کتاب رایگان در مورد ظهور آقا امام زمان عجل الله پخش کردن. لوطی گری همه پولش هم خود بچه های همی هییتو از جیب خودشون دادن. خو حالو شما خودتون قضا وت کنین ای کارو تو یه شهری مثل اونجا ارزش داره یا یه شهری مثل اصفهان که همه مذهبی هستن. خلاصه مطلب ایکه بهتره اول وحدت بین خودمون رو حفظ کنیم . ان شاالله که امام زمان قربونش برم از دست هممون راضی باشه. والو به خدا ما خودمون خونواده ی شهید هستیم و تو آخر عمرم هم از امام و شهدا دفاع میکنم. یاعلی

پاسخ ها
عبداللهی
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 18:19
آقا مرتضی شما و بچه های هیئت در اخلاصتون شک نیست ولی این منوچهر که البته قبلا اینطوری نبود دیگه عوض شده ! اگه منوچهر مرجع تقلیدش رهبر است چرا به عایشه توهین و لعن می نماید ؟! پارسال سر فرعی 5 عطار در دهه محرم علنا به عایشه توهین می کرد یا نمی کرد ؟ خوب رهبر که فتوا داد توهین به زنان پیامبر و به خصوص عایشه حرام است که سید حسن نصرالله به این فتوا که باعث فروکش نمودن جنگ شیعه وسنی در لبنان و جاهای دیگه شده بود افتخار نمود . پس چطور منوچهر باز در هیئت و در محرم و هر مراسمی اینکار را انجام می دهد ؟؟؟ جواب من را بده
طلبه
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 18:32
آقا مرتضی ! تو که روایت امام صادق را می آوری ، نباید با یک روایت استدلال نمائی ! همین امام صادق هنگامی که آگاه می شوند مردی در مسجد آشکارا به دشمنان اهل البیت توهین می کند می فرمایند : او را چه شده است ؟ خدا لعنتش کند ، با این کار متعرض ما می شود ( آدرس روایت الاعتقادات فی دین الامامیه شیخ صدوق ص 107) پس همین امام صادقی که احترام شیعه را بالا می داند اگر کسی چنین خطائی نماید ، خود امام صادق او را لعن می نماید . آیا منوچهر این روایات را برای شما می گوید یا فقط چهارتا روایت انتخاب نموده و براتون نقل می نماید . عزیزم لعن گفتن شرایط و موقعیت و زمان دارد و احکام دارد که باید یاد بگیری .
طلبه
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 18:41
آقا مرتضی ! آیا منوچهر این آیه قرآن را برای شما می خواند : وَلاَ تَسُبُّواْ الَّذِينَ يَدْعُونَ مِن دُونِ اللّهِ فَيَسُبُّواْ اللّهَ عَدْوًا بِغَيْرِ عِلْمٍ كَذَلِكَ زَيَّنَّا لِكُلِّ أُمَّةٍ عَمَلَهُمْ ( یعنی : و آنهايى را كه جز خدا را میخوانند دشنام مدهيد كه آنان از روى دشمنى [و] به نادانى، خدا را دشنام خواهند داد. اين گونه براى هر امتى كردارشان را آراستيم.) خداوند میگه کفار را دشنام ندهید که اونها هم خدای شما را لعن کنند اونوقت چطور شما سنی مذهبان مسلمان را لعن و دشنام می دهید که آنها هم به ائمه ما دشنام دهند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! امام صادق همین آیه را برای استدلال بر کسانی مثل منوچهر در آن زمان می آورد که به بزرگان اهل سنت توهین می نمودند
مهرزاد
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 12:00
وقتی شما از شهردار قبل انتقاد نمودید امام جمعه وارد عمل شد و در تریبون نماز جمعه به شما توهین نمود و گفت بعضی مثل مگس می مانند ! ولی چون بیت الزهرا کاری به مسئولین شهر و منافع آنها ندارد در حد تذکر لین موضعگیری می نمایند ولی از برخورد قاطع خودداری می نمایند !چون اختلاف مذهبی و توهین به رهبر و آیت الله بهجت اشکالی از نظر آقایان ندارد

پاسخ ها
مجتبی
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 15:36
واقعا گل گفتی .
احسان
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 08:57
شهرداری با هر هیئتی که در سطح شهر بخواهد داربست بزنه و تبلیغ هیئت را انجام دهد مجوز نمی دهد و بنر را جمع مینماید و فقط در تابلوی های شهری مجوز می دهد ! انوقت چطور است این هیئت بنر می زند و داربست هم به پا می نماید و مدت طولانی هم می زند و کسی باهاش کار ندارد !!! یک داربست هم سر فرعی 5 عطار دارند که در طول سال بر پا است ؟! برای من سئوال شده که چرا با این هیئتها برخورد نمی شود !!! و مسئولین هیچ حرکتی انجام نمی دهند !!!

پاسخ ها
مرتضی فرهادنژاد.
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 22:27
حالا اگر بنر تبلیغات آرایشگاه زنونه بود که حرفی نمیزدی. برو خدا رو شکر کن که چهارتا هییت تو این شهر هست که این بنرها رو میزنه.
محمد
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 07:29
سال قبل شب عید غدیر در سطح شهر گل پخش کردند بین مردم
بعدش به رفاهی فشار آوردند که باید پول این گل ها رو بپردازه( دو ملیون تومان، اگه اشتباه نکنم) که رفاهی بدون مصوبه شورا زیر بار نرفت و کار به مصوبه شورا رسید که سرانجام در کمیته انطباق فرماندار رد شد!
خاطرتون باشه روز عاشورا هم به نمازگزاران ظهر، ملحق نشدند و بر طبل خودشون کوبیدند(سایت هم به این موضوع پرداخت)
مجوز نداشتن، مشگل دار بودن برخی اعضای اصلی هیات و کارهایی که داخل مراسم های این هیات انجام می شه، به انضمام صفحه اینترنتی هیات که با فشار برخی نهادها، اصلاح شد همگی موید مشکل دار بودن رویه این هیات می باشد.
حال حضرات مسوولین مربوط چه اقداماتی انجام داده اند، الله اعلم

ناشناس
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 22:30
من هم موندم که چرا با اینها برخورد نمی شود ؟! من خودم بارها توهین به اهل سنت را از زبان مسئول هیئت بیت الزهرا دیدم

کازرونی
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 19:31
یک سئوال در این عکس که بالای صفحه است و روی درب ورودی هیئت بیت الزهرا است نوشته ( و علی الله ) میشه یکی بگه این یعنی چه ؟ مگه اینها علی اللهی هستند ؟ یعنی حضرت علی را خدا میدانند ؟!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
م . ب
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 15:39
راست میگی برای من هم سوئال شد ، این آقا مرتضی فرهاد نژاد و یا مسئول هیئت جواب بدهند که یعنی چه ؟
مرتضی فرهادنژاد
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 20:38
خطاط این رو اشتباه نوشته. ان شاالله در اولین فرصت پاک میشه. لی ماله ولی الله رو یادش رفته.ما خودمون هم بهش اعتراض کردیم
ناشناس
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 23:02
اگه خطاط اشتباه نوشته چرا بعد از چند ماه هنوز اصلاح نشده ؟ اونهم اشتباهی به این بزرگی ؟!
مرتضی فرهادنژاد. شیرا
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 13:27
با سلام. من تمام افراد هییت بیت الزهرا سلام الله علیه را میشناسم . خداوکیلی همه ی این حرفها که پشت سر این هییت دارین میگین دروغ هست . اونا فقط حقایق دین رو به مردم میگن . شما هم اگه راست میگید و واقعا دلتون برای جوانها ونوجوانها میسوزه برید جلوی بهایی ها را بگیرید. بچه های این هییت بینی بین اللهی فقط برای امام حسین کار میکنند و بس. و من به خاطر اینکه یقیین دارم اینها مخلصانه عزاداری میکنند در تمام مراسم ها از شیراز به شاهین شهر میام . شماها هم فردا میخواین یه وجب جا بخوابین حواستون باشه جلوی حضرت فاطمه شرمنده نشین. یاعلی

پاسخ ها
صالحی
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 18:41
آقا مرتضی تکفیریهای اهل سنت به نام داعش هم به قول خودشون دارند حتی جونشون را هم برای اسلام می دهند ولی در چه صراطی ؟! من نمیگم همه بچه های بیت الزهرا اینطوری هستند ولی کسانی که در رأس کار هستند دارند این هیئت را به بیراهه می برند ! من خودم بارها دیده ام که در محرم و در ملع عام و جلوی مردم رئیس هیئت علنا به بزرگان اهل سنت لعن می نمود !!! کجای روایات ما گفته که در ملع عام اهل سنت را تکفیر نمائیم تازه برخلاف نظر رهبر ! صدها روایات داریم که شیعیان را از لعن علنی در انظار عمومی که باعث اختلاف گردد و یا باعث توهین اهل سنت به ائمه گردد منع می نماید من خودم سر فردوسی در جشن نیمه شعبان دیدم که اینها علنا با پخش سی دی به اهل سنت توهین می نمودند ! یا در ظهر عاشورا ، همه در حال نماز ظهر عاشورا بودند ولی بیت الزهرا عزاداری می نمودند که وقتی نیروی انتظامی به آنها تذکر داد که لااقل سکوت را رعایت فرمائید به مامورین حمله ور شدند و با استدلالهای مسخره و اینکه ائمه خود واقعیت نماز هستند به توجیه پرداختند !!! در حالیکه امام حسین و حضرت علی جنگ را به خاطر نماز ترک گفتند انوقت این بی سوادها چه توجیه هائی می نمایند !!! اونوقت به نظر تو امام زمان از این انحرافات راضی است ؟؟؟ اگر توانائی بحث علمی داری بیا از روایات و احادیث با هم بحث نمائیم تا بی سوادی مسئول هیئت معلوم گردد ! و اگر مطالعه نداری گول این افراد را نخور
صالحی
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 18:47
این مسئول هیئت بیت الزهرا قبلا مدام رهبری و آقا آقا می نمود و همه اش از رهبری می گفت ! ولی از وقتی که رهبری توهین به بزرگان اهل سنت را حرام نمود و به خصوص فتوای ایشان مبنی بر منع توهین به عایشه را صادر نمودند این آقا در ظاهر دم از رهبری می زند ولی مخالف صریح نظر رهبر عمل می نماید ! چون رهبر را تا وقتی که خلاف میلش حرف نزده بود قبول داشت و تا خلاف منش وی در هیئت داری حرف زد دیگه رهبر را قبول ندارد !!! حالا چه کسی میخواد یه وجب جا بخوابد این بابا یا این سایت یا ماها ؟؟؟
کاوه
|
جمعه 24 مرداد 1393 - ساعت : 18:28
من خوب میشناسمت حتی میدونم چجوری پات تو شاهین شهر باز شد من خودم یه شب دم همین هیت ایستاده بودم دیدم بدوبدو وسط مراسم از هیت زدی بیرون دنبال پاره آجر میگشتی وپیدا کردی و بدوبدو رفتی تو مراسم بزنی تو سر خودت فکر هم میکنم که زدی بالاخره اثر پاره آجر میشه طرفداری از این هیت
ناشناس
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 00:03
با سلام وخسته نباشید
من این هیت و مسئولین را از نزدیک میشناسم
کاش تحقیق بیشتری میکردید برخی از اینها نه تنها تفرقه افکنی میکنند که بسیار برای جامعه زیان آور هستند بلکه برخی کسانی که در این هیئت مذهبی افرادی رفت آمد میکنند که از نظر اخلاقی و اجتمایی وضعیت درستی ندارن مثلا در تمام شبها بعد از مراسم برخی افراد مشخص الحال بزم دود ودم قلیان و... را درخود مکان هیئت راه انداخته و نوجوانان را به راههای خلاف میکشانند گواه این مطالب را میتوان با مراجعه به آن مکان در ساعات نیمه شب و... ثابت نمود. البته همه آنها اینطوری نیستند و انسانهای متدین هم دارد

م.ط
|
سه شنبه 21 مرداد 1393 - ساعت : 02:52
همانطور که گفتید برای این با اینها برخورد نمی شود که آقایان ظاهرا خیلی این موارد برایشان مهم نیست و هم اینکه فکرشان در مقابله با منتقدین مشغول است . به طور مثال در نماز جمعهء این هفته خطبه ها توسط رادیوی اصفهان ضبط شد و دو مرتبه در نماز جمعه گفته شد که این خطبه ها در روز یکشنبه پخش می شود که مرتبهء دوم توسط مجری خود برنامه تبلیغ این برنامه شد و برای من سوءال شد که وقتی ما خطبه ها را شنیدیم چرا باز باید آن را در رادیو بشنویم که گفتم برنامه را گوش کنم تا ببینم چه چیز تازه ای دارد و وقتی گوش کردم دیدم چیزی که هست این است که خطبه ها به چند قسمت تبدیل شده و مجری در بین هر قسمت توضیحاتی میدهد و بعد صحبتهای حاج آقا ملکیان پخش می شود و فقط چیزی که برای من خیلی جالب بود مصاحبه با یکی از نمازگزاران بود که آخر برنامه پخش شد و ایشان خود را یکی از نمازگزاران نماز جمعه معرفی کرد و به تعریف و تمجید از نماز جمعه و خطبه ها پرداخت که تا شروع به صحبت کرد بلافاصله من ایشان را شناختم که فکر کنم هر کس دیگر از نمازگزارن که در نماز جمعه حضور مرتبی داشته باشد بلافاصله صدای ایشان را می شناخت چون هر هفته پشت تریبون است و آن کسی نیست جز آقای خطاط که خوب بود ایشان می گفت که من جزء اعضای ستاد نمازجمعه و مسئول خیریهء جواد الائمه نیز هستم تا مردم بیشتر این صحبتها را درک کنند صحبتهایی مثل اینکه بیشتر نمازگزاران نماز جمعه جوانان هستند و یک دلیل آن که جوانان هستند خطبه ها می باشد (یعنی اینکه کیفیت خطبه ها ، باعث حضور جوانان می شود ) طولانی شد و خلاصه بگویم که آقایان اشکالات را برطرف کنید و با این کارها به جایی نمی رسید که به نظرم اگر هر کسی جز آقای خطاط بود به این راحتی شناخته نمی شد چون هر هفته صدای ایشان را می شنویم (که فکر کنم خواست خدا بود که این اشتباه را بکنند) و دیگر اینکه به نظرم این حرکت در مقابله با منتقدین و سایت شما باشد ( که یعنی در مقابله ، آنها هم کار رسانه ای کرده باشند) که با این اشتباه (یعنی انتخاب آقای خطاط برای مصاحبه ) سود که نداشت ضرر هم داشت چون به طور مثال شخص دیگری که کنار بنده بود و از نمازگزاران بود وخیلی به این مسائل امام جمعه و منتقدین کاری ندارد ، حسابی خنده اش گرفت و گفت : چه خودشون از خودشون تعریف می کنند و می گویند اکثرا جوانان هستند و لااقل با یک جوان از اعضای ستاد مصاحبه می کردند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عباسی
|
دوشنبه 20 مرداد 1393 - ساعت : 23:10
بهتر است مطلبی هم بزنید که چرا مسولین با جوانان انقلابی و همیشه در صحنه برخورد می کنند؟

پاسخ ها
59
|
شنبه 25 مرداد 1393 - ساعت : 08:54
اینکه دیگه سئوال نداره!!!!! مقدمه کتاب داستان راستان شهید مطهری را بخوانید تاببینید جریان فساد اصلا از کجا شروع میشه!!!!
شهرونذوظیفه شناس2
|
دوشنبه 20 مرداد 1393 - ساعت : 20:56
ما فقط گوش بفرمان رهبرمان امام خامنه ای هستیم وای به حال منافقان زمانمان اگر حکمی صادر شود؟وحدت را حفظ کنید

ناشناس
|
دوشنبه 20 مرداد 1393 - ساعت : 09:23
ای بابا!!!!!!!!!!!!!!!

محمد
|
دوشنبه 20 مرداد 1393 - ساعت : 02:17
اینا را بفرستید عراق با داعش بجنگند ، آخه خیلی نگران شیعه هستند ، مسئول هیئتشان هم نفر اول بفرستند ، تا ببینیم فقط حضرت علی گفته زن یهودی حرمت داره که خلخال از پایش کشیدند ویا بقیهء انسانها هم حرمت دارند ، مثل مردم غزه .

بچه های هیت
|
دوشنبه 20 مرداد 1393 - ساعت : 01:39
اقای ... تاوحالا چند مرتبه به شما گفتیم بیایید در مورد این مسایل با هم علنی مناظره کنیم ما نه به جایی وابسته ایم نه دوست داریم زیر پرچم کسی برویم ما حتی از در بیت سید صادق شیرازی رد نشدیم چه برسه از اونها کمک بگیریم از خدا بترسید

پاسخ ها
مدیر سایت عدالتخواهی
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 01:15
سلام . ضمن تشکر از نظری که درج نمودید . تا به حال هیچ پیشنهادی برای مناظره انجام نگرفته است و حتی پیشنهاد غیر مستقیم اینجانبان از طریق مسئول هیئت هم رد شده است . با این حال شما هر زمان که اعلام دارید ما حاضر به مناظره می باشیم . لطفا شماره تماس خود را درج نمائید تا برای تعیین وقت هماهنگ شویم .
در ضمن عدم اطلاع شما از ارتباط مسئول هیئت با جریان شیرازی ، دلیل بر رد ادعای این سایت نمی باشد . ما مستندات مستدل برای این ماجرا داریم که می توانیم به شما دوست عزیز هم ارائه دهیم . با تشکر
م . ن
|
یک شنبه 19 مرداد 1393 - ساعت : 23:58
من خبر دارم که شورای هیئات به این هیئت مجوز نداده و قرار بود شورای شهر به آنها پول بدهند که پیگیری کردند و فرماندار جلوی این پول را گرفت و پس الان اینها چگونه فعالیت میکنند ؟ و پول از کجا می آورند برای فعالیتهای خود؟ چرا تکلیف آنها را مسئولان مشخص نمی کنند ؟

مطللع
|
یک شنبه 19 مرداد 1393 - ساعت : 21:18
با سلام
چرا مسئولین نه تنها با این افراد برخورد نمیکنند بلکه به واسطه برادری که ایشان در شورای اسلامی شهر دارند کمک مالی حتی بیشتر از بقیه هییات مذهبی که مخلصانه برای ترویج اسلام طبق فرمایشات بزرگان از جمله رهبر فرزانه انقلاب تلاش می کنند پرداخت میشود.اینها پول بیت المال را برای از بین بردن اسلام صرف میکنند خدا به دادمان برسد.

ناشناس
|
یک شنبه 19 مرداد 1393 - ساعت : 20:03
اون مسئوليني كه تا به خودشون انتقاد ميشود فريادشان بلند ميشود و امضا و اعتراض جمع مينمايند و دنبال امضا جمع نمودن براي بستن دهانها هستند و يا مسئوليني كه چون به خودشون انتقاد ميشود و اونقدر زنگ به مقام بالاتر خود ( آقاي ص ) در اصفهان ميزنند و وي هم در اصفهان به دستگاه قضا فشار مي آورد كه با منتقدين برخورد شود اي كاش يك بار هم امضا جمع مينمودن براي توهين كنندگان به رهبر و آيت الله بهجت و شهيد مطهري كه با دنباله هاي آنها در شهر برخورد گردد و جلوي فعاليتهاي آنها گرفته شود ! اينها هر بار منافع خودشان بود فرياد زدند هرجا منافع اسلام و نظام بود دهان را بستن ! اگر اينقدر كه پيگيري براي منتقدين مي نمودند براي اينها هم پيگيري مينمودند ما در شهر اين همه معضلات فرهنگي نداشتيم

پاسخ ها
شهروند وظیفه شناس
|
دوشنبه 20 مرداد 1393 - ساعت : 21:02
ما به هیچ کس اجازه نمی دهیم به رهبر و مراجع تقلید اهانت وکسی حتی در ذهن خود چنین باوری را داشته باشد ما احتیاجی به امضا جمع کردن نداریم و نیستیشان را امضا می کنیم . اقای ناشناس نشانه هایی از این اقایان اعلام کنید .
جواد
|
یک شنبه 19 مرداد 1393 - ساعت : 16:52
در این شاهین شهر هم هر چی بخوای پیدا میشه !!!!!!!!!!! - همه جنسی تو این شهر جوره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

طلبه
|
یک شنبه 19 مرداد 1393 - ساعت : 16:11
بازهم باید این جمله را گفت از زبان شهید آوینی که همه در مملکت ما آزادند به جز بچه حزب اللهی ها ، آقا در این مملکت هر کاری دوست داری انجام بده فقط کاری به بعضی از مسئولین نداشته باش و به آنها انتقاد نکن .

ناشناس
|
یک شنبه 19 مرداد 1393 - ساعت : 15:09
هر ندای که اختلاف بین تشیع و برادران اهل سنت را دامن بزند ندای شیطان است

پاسخ ها
ناشناس
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 16:54
تو اون دنيا جطورى ميخوايد تو صورت حضرت فاطمه زهرا ( س ) نكاه كنيد خدا ميدونه...
نوکر امام حسین(ا.پ)
|
چهارشنبه 13 اسفند 1393 - ساعت : 11:14
شما انقدر به جای ایراد گرفتن از هیت ما چرا ایراد های شهرتون رو نمبینین من نمیدونم شما نمیبینید یا نمیخواهید ببینین شما اگر به فکر اسلام بودین این نماد های فراماسونی که تو شهر پر شده رو جمع میکردین هر روز هم یه نماد به این نماد ها اضافه میشه بعدش هم شما که میگی یه نفر تو هیت معتاد شده از خدا بترس میدونی چندتا معتاد تو این هیت ترک کردن یکی مرحوم خسرو اورک بقیه هم بماند شما ها از خدا بترسید به قران قسم بیت الزهرا (س) بهشت روی زمین من به بیت الزهرایی بودنم افتخار میکنم