امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : جمعه 10 مرداد 1393 - 14:35
در این عکسها نام بزرگترین مجموعه فرهنگی و اداری شاهین شهر نهفته است
در این عکسها نام بزرگترین مجموعه فرهنگی و اداری شاهین شهر نهفته است

شهرداری شاهین شهر در نظر دارد نامگذاری بزرگ ترین و مدرن ترین مجموعه فرهنگی ـ اداری استان اصفهان را با مشارکت همشهریان گرامی انجام دهد.
بدین مناسبت و در راستای کسب مشارکت بیشتر شهروندان در فعالیت های فرهنگی ، انتخاب نام این سازه به مسابقه گذاشته می شود.

علاقمندان می توانند نام پیشنهادی خود را از طریق شماره 5000219999 پیامک نمایند.
به نظرهای برتر جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

این اطلاعیه ای است که شهرداری شاهین شهر صادر نموده است .

از شهردار و اعضای محترم شورای شهر و مسئولین شهر تقاضا داریم به این عکسها به دقت نگاه نمایند :

 

به این مظلومیتها خوب نگاه نمائید ! به معصومیت کودکان نگاه نمائید ! به فرزندان خردسال خود که در سایه امنیت زندگی مینمایند نگاه نمائید ! به خانه ها و ساختمانهای ویران شده اینها نگاه نمائید ! و به ساختمان قد برافراشته شاهین شهر نگاه نمائید ! به دل پردرد امامی که سایه غیبتش سینه اش را به شدت می فشارد ... ! و به فریادهای از عمق وجود پدران این کودکان یک بار دیگر نگاه نمائید ! فریاد مظلومیت از عمق جان را می بینید ! آیا با دیدن این عکسها هنوز هم به دنبال نام برای ساختمان فرهنگی و اداری خویش می گردید ؟! آیا نامی غیر مرتبط  از مظلومیت این مردم و این کودکان بر این ساختمان جایز است ؟!

برچسب ها :
رسول
|
پنج شنبه 23 مرداد 1393 - ساعت : 09:16
چون این کتابخانه بزرگترین در استان است اگر نام غزه گذاشته شود مطمئننا بازتاب خوبی هم در استان و کشور می گذارد. امیدواریم برخی از اعضای شورای شهر که متدین هستند این مطلب را پیگیری نمایند

شهروند شاهین شهری
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 11:54
خواهشا اسمش را مستقیما بزنید.
بعضی ها متوجه نمی شوند.
من میدونم israeil اما بنویسید بهتره.
ممنون

من
|
دوشنبه 20 مرداد 1393 - ساعت : 11:36
آدم با شنیدم این این اسامی دل برش میگیره تازه اسم ساختمانی را هم بگذاریم که هر روز یا این ظلمات ها بیفتیم وافعا اسمی باید گذاشت که وقتی می شنویم لذت ببریم نه دل برش
مث اسم مادر و ... اسوه های صبر امیدوارم غزه از این همه خون نجات پیدا کنه آمین

پاسخ ها
تو
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 00:17
دل امام زمان از این ماجراها مطمئننا خون است و در غم و اندوه است چون ما چند تصویر می بینیم ولی ایشان همه و تمام دردها را از نزدیک ناظر است . ببین ایشان چه حالی دارند ! انوقت این بابا میگه اگه اسمش را فلان گذاشتیم دلمان میگیره !!!! خوبه موشکها روی سر تو نمی خوره ! اونوقت این بابا حاضر نیست یه مقدار دلش بگیره ! حضرت علی وقتی از زن یهودی خلخال از پایش کشیدن گفت اگه کسی دق کند و بمیرد سزاوار مرده است انوقت اینها یهودی نه بلکه مسلمان می کشند ،این بابا حاضر نیست یه کم دلش بگیره !!! بعضی از ما فقط حاضریم دعا کنیم و یا مسئولین فقط مرگ بر اسرائیل بگویند چون هزینه ای ندارد ولی در عمل هیچ کاری انجام نمی دهند و هیچ هزینه ای هم نمی کنند !!! حتی دل گرفتن !!!
میثم
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 16:01
این از همان سوژه های المان شهری است ، ولی املاء و انشاء این بندهء خدا از نظر المان شهری هیچ زیبایی ندارد .
طلبه
|
یک شنبه 19 مرداد 1393 - ساعت : 01:09
من می خواستم به این خانم فاطمه بگویم که شما که می گویید فکر جواب به امام زمان باشید این جمله (که آیا عربها نام شهدای ما را زند نگه می دارند )چیزهای خوبی از آن برداشت نمی شود و به نظر می آید که شما می گویید چون عرب هستند با ما فرق می کنند در صورتی که 14 معصوم آمدند که این حرفها را از بین ببرند و پیامبر گفت هیچ فرقی بین عرب و عجم نیست مگر در تقوا و همچنین خود امام زمان هم عرب هستند و اگر شما در خدمت امام زمان بودید آیا این جمله که در بالا گفتم را می گفتید؟

سعید
|
چهارشنبه 15 مرداد 1393 - ساعت : 23:10
انشاء الله اینبار مسئولین به خاطر اینکه مردم داغدار این صحنه های وحشتناک هستند حتما به خواسته مردم لبیک گفته و اسم مرتبط با غزه را انتخاب می نمایند .

ح.کریمی
|
چهارشنبه 15 مرداد 1393 - ساعت : 22:41
مجتمع فرهنگی و اداری عاشقان دل شکسته - حال کردید اسم را ،فکر کنم جایزهء برتر مال خودم باشه چون از نظر المان شهری خیلی زیبایی داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میثم
|
چهارشنبه 15 مرداد 1393 - ساعت : 13:16
اسمهای پیشنهادی باید از نظر المان شهری زیبایی داشته باشد و اسم شهید از نظر المان شهری زیبایی ندارد چون ما را یاد جنگ و خونریزی می اندازد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
یونس
|
چهارشنبه 15 مرداد 1393 - ساعت : 23:07
خوب تیکه ای به بعضی المانها انداختی !
یک مادر
|
چهارشنبه 15 مرداد 1393 - ساعت : 10:49
برای آرامش ما دلهای مادران شاهین شهر ، بهتر است مسئولان نام کتابخانه شاهین شهر را ( کتابخانه مادران داغدار غزه ) بگذارند

ظاهری
|
سه شنبه 14 مرداد 1393 - ساعت : 07:02
واقع این عکسها دل هر انسان صاحب وجدانی را به درد می آورد . ای کاش به جز اسم کتابخانه می توانستیم کاری بهتر انجام دهیم

مرتضی
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 18:15
اگر اسامی پیشنهادی شما به طور مثال مهدیس ، تخت جمشید ، کوروش ،داریوش ، یاسهای عاشق و امثال اینها باشد بعضی ها چنان استقبال می کنند که نگو و نپرس و هیچ اعتراضی هم نمیکنند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
ح.ی
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 21:47
واقعا گل گفتی .
م.ط
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 16:35
نامگذاری این کتابخانه با ارتباط به مردم مظلوم فلسطین حداقل کاری است که می توانند بکنند - مگردر این مدت که این جنایت ها انجام می شود چه کاری کردند ؟ ، خوب یکی نیست بگه شما که خیلی عشق کنسرت هستید و کار فرهنگی را خلاصه در این کارها می بینید ، حداقل کاری که می تونستید بکنید یک تجمع بزرگ با برنامه های مختلف و دعوت از حامد زمانی بود ، اگه این راهپیمایی روز قدس هم نبود در این شهر هیچ خبر دیگه ای نبود !!!! (البته الان اگه بخواهند کاری هم انجام بدهند فقط همون کنسرت را برگزار می کنند و کار دیگری نمی کنند )

فاطمه
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 15:34
یه سوال ازهمه کسانی که اینجانظرمینویسند؟ اگرالآن قیامت شده باشدوموقع حساب وکتاب یاموقع ظهورو روبروی آقا, بخاطرنظراتی که برعلیه همدیگرنوشتیدآیابااطلاع دقیق وتحقیق وتفحص بشخص خودبوده یااطلاع وحرف وصحبت دیگران؟ وای برکسی که جهنم نزری بره وگردنش راپل برای دیگری که به بهشت بره واون دستش خالی بمونه /راستی بیاییم همین الآن یه کم تعصبات خودوغرورونفس راکناربگذاریم ویه کم فکرکنیم وبعداگه درست بودوبه یقین رسیدیم نظربدیم وگرنه کسی ازنیات ودل کسی خبر نداره ((وآنطور درقیامت درموردتان قضاوت میشودکه درمورددیگران قضاوت کردید))خداحافظ -فقط فکرجواب برای امام زمان (عج)وخداروبکنیم

پاسخ ها
ناشناس
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 17:43
منظورت چیه ؟
عرب
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 15:20
اشغالتر و کثیفتر از این صهیونیسم های بی شرف ما نداریم .
اگه می ذاشتند می رفتیم فلسطین ....
خدائیش اگه نام کتابخانه کودکان مظلوم غزه نگذارید خیلی نامردی است

بهادری
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 11:04
شهید «دکتر فتحی شقاقی» موسس جنبش جهاد اسلامی فلسطین گرچه یک پزشک بود اما اولین کتاب درباره انقلاب اسلامی ایران و حضرت امام را به زبان عربی با نام «خمینی راه حل و جایگزین اسلامی» درست زمانی نوشت که هنوز انقلاب اسلامی ایران اولین ماههای پیروزی خود را پشت سر می گذاشت و برای تحریر همین کتاب بود که در مصر به زندان افتاد.

بهادری
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 11:03
شهید«دکتر فتحی شقاقی» موسس جنبش جهاد اسلامی فلسطین : «دنیا باید بداند كه بازتاب شعارهای امام خمینی در فلسطین در هیچ جای دیگر دنیا نظیری نداشت. دلیل آن این است كه همانگونه كه امام به زندگی ایرانی ها معنی داد، به زندگی ما در فلسطین نیز چنین مفهومی بخشید.»

بهادری
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 10:56
حسن الباش، اندیشمند معروف فلسطینی و عضو برجسته جنبش جهاد اسلامی فلسطین، گفت: امام خمینی(ره) با انقلاب خود ثابت کرد که اسلام یک قدرت حقیقی است که توانست به مسلمانان عزت بخشد.

بهادری
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 10:55
عمادالعلمی، عضو دفتر سیاسی و نماینده جنبش حماس در سوریه، در مصاحبه با خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل توانست به ملتهای عرب و اسلامی اعتماد به نفس بدهد.

مهدی
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 10:55
هیچ حیوانی به حیوانی نمی دارد روا آنچه این نامردمان با جان انسان میکنند بعد از دیدن عکسها یاد شعر فریدون مشیری افتادم

فاطمه
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 01:03
با سلام از دیدن عکس ها خیلی ناراحت شدم .
اولش فکر کردم شهرداری این کار ،را کرده !
به نظر من درست ما انسانیم و مسلمان اما یادمان نرود 8 سال دفاع مقدس را پس شهدای مظلوم و دانشمند ان بزرگوار که برای من و شما فدا شدند چه می شود کجا نام آنها را بگذاریم آیا عرب ها نام آنها را زنده نگه می دارند...

پاسخ ها
بهادری
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 10:50
حالا به من بگو شهرداری کجا را به اسم شهدای 8 سال دفاع مقدس گذاشته ! همش که اسمها پردیس و شهروند و ... است . در ثانی عزیزان شهید خودمون ارزش مند و باید تکریم گردد ولی به قول شهید مطهری شمر و یزید زمانت را بشناس و جلویش بایست ! الان فلسطینی ها به نیابت از ما می جنگند و اگر اینها شکست بخورند اینها طبق عقایدشان معتقدند از فلسطین تا خوزستان مال خودشون است .
تازه اعراب اسم شهدای ما را زنده نگه ندارند دلیل نیست که ما اشتباه آنها را نمائیم ! در حالیکه اینطور نیست و اونها شخصیتی مثل چمران و امام موسی صدر را برای مثال در لبنان می پرستند و بسیاری از مراکز فرهنگی و بیمارستانها به نام این دو شهید است در فلسطین هم امام خمینی و رهبر را بسیار قبول دلرند . شما ظاهر و تیپ لباس و ریش افرادی مثل خالد مشعل و یا هنیه و فرماندهان حماس را نگاه کن با سنی ها فرق دارد و مثل پاسداران ما ریش می گذارند و لباس می پوشند و حتی کروات هم نمی زنند در حالیکه تشکیلات خودگردان که با ایران رابطه خوبی ندارد کروات می زنند و ریشها را می تراشند
عیدی
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 12:09
این تصاویردل هرانسان ازاده ای رابه درد می اورد. ولی اقایان مدیر سایت این راهکار خوبی برای القای تفکرات خود به شهرداری نیست.شمامیخواهید باجریحه دارکردن احساسات مردمی حرف خودرابه کرسی بنشانید.باکمال تاسف بایدبگویم شمانه دلتان به حال غزه میسوزد ونه مردم بی دفاعش.بروید واستغفار کنید وازخون مردم بی دفاع غزه سوءاستفاده نکنید
سید
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 13:06
اگه دستگاههای امنیتی بررسی نمایند این عیدی حتما از افرادی است که در شهرداری باعث درج کلمه اسرائیل در ساختمان کتابخانه شده ! و حالا اومده با متهم نمودن کسانیکه دلشان برای این مردم به درد اومده با نیت خوانی و جوسازی جلوی نامگذاری اینکار را بگیرد ! یکی میخواد به این بابا بگه تو اگه دلت سوخته برای مردم فلسطین به فرض که این پیشنهاد هم این سایت داده و نیت سوء داشتند ! اگه اسم کتابخانه به نام غزه شد که دل تو هم شاد می شود ! اگه اینطوری باشه که هر کسی پیشنهاد داد باید بگیم تو نیت سوء داشتی ! حالا اگه این سایت پیشنهاد بده که نام کتابخانه را بذاریم اسرائیل این عیدی چنان از سایت حمایت میکنه که نگو ! چرا ؟ چون در ماجرای نقش نام اسرائیل در شکل ظاهری ساختمان این بابا اصلا نه اعتراضی نمود نه اشاره ای کرد و نه حرفی زد ؟!!!!!!!!!! به این میگن جریان نفاق .
حالا به خاطر این منافقان هم که شده باید حتما نام کتابخانه به نام کودکان و شهدای غزه باشد وگرنه ما این دفعه جلوی جریان نفاق در شهر که وصل به بهائیان این شهر هستند کوتاه نمی آئیم . البته مدیر سایت نباید نظرات این منافقان را نمایش دهد !
رسول
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 16:12
احسنت سید خیلی خوب جوابش را دادی - اجرت با جددت - آقای عیدی ،راست میگه چرا برای نمای این کتابخانه اعتراضی نکردی؟
ذاکری
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 19:26
اگر مسئولین شاهین شهر این دفعه بخواهند از مظلومیت و خونهای مردم غزه به راحتی عبر نمایند و دوباره از این اسمهای پردیس و مردیس و شهروند و مهروند ... بگذارند واقعا خیانت است

غفور
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 18:52
کتابخانه شهدای غزه به نظر من هم خوب است

طلبه
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 03:08
با این طرح نمای آن که مشکوک به نام نحص اسرائیل است کمترین کاری که می توانند بکنند نامگذاری آن با ارتباط به مردم مظلوم فلسطین است .

عمار
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 01:09
واقعا عمق فریادهای از ته جان پدرهای این کودکان فلسطینی دل انسان را می لرزاند ! این عکس آخری و فریاد نوجوان فلسطینی واقعا از تمام وجود و از نهایت فریاد یک مظلوم است ! مو به بدنم سیخ شد . هرچه در عکسها خیره می شوی باز هم حرف برای گفتن دارد . خدا خیرتون بدهد که اسباب خیر در این شهر شدید .

ارسلان
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 00:56
خدا ریشه ظلم را با ظهور امام زمان بکند. مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و زنده باد مردم غزه . ما هم با نام کتابخانه غزه شما را فراموش نمی نمائیم .

ناشناس
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 21:26
کوچکترین کاری که مسئولین می توانند انجام دهند این کار است .
لعنت خدا و پیامبر بر این اسرائیلی های کثیف و پست فطرت
زنده مقاومت فلسطین و لبنان و سوریه و عراق و ایران

مرتضوی
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 20:17
به نظر من اگه اسم کتابخانه شهید عماد مغنیه ( از فرماندهان حزب الله لبنان ) یا شهید فتحی شقاقی ( از رهبران جهاد اسلامی فلسطین ) یا شهید شیخ احمد یاسین (روحانی بزرگ مقاومت فلسطین ) هم اسامی خوبی است

ابراهیم
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 18:44
امیدوارم مسئولین الآن که این کشتارها انجام می گیرد حتما به خاطر همدردی موافقت می نمایند ولی شاید تا شهریور و شاید با اتمام جنگ غزه همه فراموش نمایند و اسمی دیگر برای ساختمان در نظر بگیرند ! واقعا با دیدن این عکسها هر گونه اسمی غیر مرتبط با شهدا و کودکان غزه خیانت به خون شهدا است

قادری
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 10:28
به نظر من اسم که انتخاب میشه سال اون هم ذکر شود که بعدها همه متوجه شوند چه سالی مدنظر بوده مثلا اسم یکی تیم های فوتبال آلمان (مونیخ 1860 ) حالا اسم کتابخانه را بگذارند . شهدای غزه 93

خرم
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 00:28
کتابخانه ( کودکان آسمانی غزه )خوب است .
لعنت بر اسرائیل کودک کش .

محمد علی
|
جمعه 10 مرداد 1393 - ساعت : 16:23
یا خدا به حق اونوقتی که امام حسین (ع) برادرشان حضرت ابوالفضل بر زمین افتادند و امام حسین فرمودند که هم اکنون کمرم شکست و امیدشان نا امید گردید ما بقی مدت ظهور امام زمان را به اون بزرگوار ببخش . خدایا امامت را بفرست تا انتقام ما را از اینها بگیره .
واقعا کمترین کار مسئولین در این موقعیت درد و رنج نامگذاری این کتابخانه به نام کودکان مظلوم غزه است با اینکه این هم در مقابل درد و رنجها نا چیز است

فاطمه السادات
|
جمعه 10 مرداد 1393 - ساعت : 14:45
خدای من این عکسها من را دیوانه کرد ! لعنت خدا بر صهیونیسم های جانی و بی شرف ! خدا به اشکها و ناله های سوزناک اینها ، امام زمان را برسان .
جا دارد مسئولین اسم این کتابخانه را به نام شهدای غزه نامگذاری نمایند .

پاسخ ها
ali
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 19:12
درود بر شما بنظر من اسم قدس یا غزه یا فلسطین مناسب است