امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : سه شنبه 7 مرداد 1393 - 14:41
نماز عید فطر و فاصله گرفتن مسئولین از مردم
نماز عید فطر و فاصله گرفتن  مسئولین از مردم

نماز عید سعید فطر در شاهین شهر با شکوه و جلوه ای خاص برگزار گردید . چیزی که در این مراسم بسیار چشم نواز بود حضور با شکوه جمعیت نمازگزاران بود که از هر قشری در این مراسم شرکت نموده بودند .

اما نکته منفی در مراسم امسال بر خلاف سالهای گذشته جدا نمودن قسمت جلوی صفوف نماز از مابقی صفوف مردم بود ! متاسفانه در مراسم امسال صفوف مسئولین از مردم جدا شده بود در حالیکه در سالهای قبل مردم و مسئولین در کنار یکدیگر جای میگرفتند که به معنای این بود که در عید بزرگ مسلمین و در نزد خدای متعال مردم و مسئولین یکسان می باشند و مسئولین هم خود را جدای از مردم نمی دانستند . ولی ظاهرا امسال دیگر مسئولین علاقه ای به حضور در کنار مردم نداشتند و حتی حاضر به رعایت ظواهر هم نشدند !

                                                  نماز عید فطر در سال گذشته

                           نماز عید امسال و جدا نمودن مسئولین از مردم با حصار پارچه ای

شاید برخی بگویند که در نماز عید در تهران هم قسمت مسئولین از مردم جدا می باشد که جواب آن مشخص است و آن به خاطر این است که برای حفظ امنیت برخی از مسئولین رده بالای کشور اینکار انجام میگیرد ، شاید در شاهین شهر هم به خاطر حفظ جان مسئولین شهر این کار انجام گرفته باشد !!!
البته در همان تهران هم برخی از مسئولین رده بالای کشور چه در گذشته و چه در حال همیشه با حضور در جمع مردم و فرار از جایگاههای ویژه مسئولین به مابقی نشان داده اند که در میان مردم بودن نه تنها خطری ندارد بلکه باعث دلگرمی مردم به مسئولین می گردد .
در زیر می توانید به عکسهای برخی از مسئولین کشور که در میان مردم حضور پیدا می نمایند توجه نمائید :

  

سعید جلیلی در زمانیکه دبیر شورای امنیت ملی بود ( به همراه فرزندش در نماز جمعه تهران)

سعید جلیلی در زمانیکه دبیر شورای امنیت ملی بود ( به همراه فرزندش در نماز جمعه تهران)

                                     احمدی نژاد در زمانیکه رئیس جمهور ایران بود

                                                 سردار باقر زاده

برچسب ها :
س
|
چهارشنبه 15 مرداد 1393 - ساعت : 13:29
سلام ایا این تصاویر دل امام زمان را بدرد نمی آورد .... چرا ما باید از اهداف و آخرتمان دور شویم ....

مجتبی
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 16:45
هر چی فکر می کنم دلیل این کارهایشان را نمی فهمم - توضیح هم نمدهند که ما از جهل و نادانی در بیاییم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
ناشناس
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 22:02
خیلی باید درس بخونی تا علت کارهای اینها را بفهمی !!!!!!!!! - مگر ندیدی کتابخانه و مجسمه را که کمر اسرائیل و بهائیان را شکاند !!!!!!!!!!!!!!!!!
فدائی
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 15:23
بازم امیدوار شدیم هنوز در این شهر برخی مسئولین مردمی هم داریم . بعضیها از این مسئولین مردمی خجالت بکشند . آفرین به حرکت به موقع آقای حاجی و مقدسی

بهرامی
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 18:48
درود بر حاجی و مقدسی که با رفتار انقلابیشون به بعضیها درس دادند . فکر کنم آقای بصیری هم نبود . احتمالا جایگاه برای خود امام جمعه و اطافیان بوده ! چند نفر از روحانیون هم که من ازشون پرسیدم که شما چرا رفتید ؟ گفتند ما هم نمی خواستیم بریم ولی گفتیم اگر نرویم آقایان دوباره بر علیه مان جوسازی راه می اندازند ! یکی از روحانیون هم میگفت در کار انجام شده واقع شدم !

ناشناس
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 17:36
بجز حاج آقاحافظی و یکی دوتا دیگه همه روحانیون هم داخل مسئولین بودن جالبه حالا چطور امربه معروف کنند شما مدیر سایت هم خوبه یه اسم از روحانیونم ببری نه فقط مسئولین ...

حمیدرضا
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 13:19
بنده سال گذشته در نماز عیدفطر متوجه نکته جالبی شدم وآن جدا کردن مردم ومسولان بوسیله لوله های اسکافل بود البته مثل امسال پوشش روی لوله ها نبود!بصورت اتفاقی آقای حاجی را دیدم که وارد جایگاه شد ودر حالیکه نهیبی به همراهانش زد ازجایگاه عبور کرد ودو سه صف عقب تر در بین مردم نشست. البته تلاش مسول دفتر امام جمعه برای بازگشت ایشان به داخل جایگاه نتیجه نداشت.امروز وقتی حساسیت شمارا در این خبر دیدم به سایت ایشان مراجعه کردم ودر آرشیو روز 21مرداد سال قبل عکس ها گویا وموید ادعایم بود البته چون ایمیلتان راپیدا نکردم نتوانستم عکسها را بفرستم.لطفا جهت حمایت از مسولینی که همراه مردمند این عکسها را هم بارگذاری کنید.تا آنهایی که خودشان را خیلی بالا می بینند عبرت بگیرند. براساس لایحه خدمات کشوری جایگاه نماینده برابر وزیر است. وقتی نماینده با آن جایگاه در بین مردم است چرا برخی ......؟؟

پاسخ ها
بهرامی
|
چهارشنبه 15 مرداد 1393 - ساعت : 18:56
مدیر سایت لطفا عکسهایی که اشاره شده از سایت آقای حاجی بارگذاری کنید.
مدیر سایت عدالتخواهی
|
چهارشنبه 15 مرداد 1393 - ساعت : 19:11
عکسها و مطلب شما در قسمت مطالبات مردمی با عنوان (نماینده ای که همنشین مردم است (حاجی نماینده شهرستان )) درج گردید .
سيد محسن
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 14:20
البته در نماز عيد امسال مسئوليني بودند كه حاضر نشدند در قسمت ويژه ي مسئولين نماز بخوانند و در بين نمازگزاران و عموم مردم نماز خواندند كه آقاي مهندس مقدسي (عضو شوراي شهر) يكي از آنها بود. اين كار ايشان بسيار قابل تقدير بود.

پاسخ ها
قاسم
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 18:51
اصلا تعجب نداشت ! چون واقعا مهندس مقدسی در این مدتی که ریاست شورا را بر عهده دارد نمونه یک مدیر موفق در هر زمینه ای را داشته است . من شنیدم که مهندس در جریان پاداش 120 میلیونی مدیران شهرداری هم از کسانی بود که پاداش را نگرفت و چند نفر دیگر هم به تأسی از ایشان پاداش را نگرفتند .
ناشناس
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 12:57
اکثر مشکلات شهر را که نگاه می کنیم یک سرش با واسطه یا بی واسطه بر می گردد به امام جمعه و دفترش . خدا به داد مردم شهر برسد.

فاطمه
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 08:07
سلام الان رفتم تو سایت شهرداری و عکس های نماز عید دیدم هیچ فاصله ای نبود؟
قضیه چیه من طرفدار این سایت هستم اما الان یه تناقض ایجاد شده!!!چ
یکی جواب من بده

پاسخ ها
رضا
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 10:21
موقع ایستادن و از جلو عکس گرفتن فاصله مشخص نیست باید از بغل عکس گرفت تا فاصله مشخص شود . شما عکس نماز جمعه تهران که بین مسئولین و مردم به خاط مسائل امنیتی با میله فاصله است اگر عکسهای ایستاده و از روبرو را نگاه کنی فاصله مشخص نیست مگر عکس از بغل .
در ضمن بچه های سایت که عکس در صفوف نمازگزاران گرفتند و در مطلب هست من هم خودم در نماز دیدم و به همراه دوستان به بچه های سایت گفتیم که از اینکار انتقاد نمائید و اونها هم دستشون درد نکنه که به این مطلب پرداختند
احمد
|
جمعه 10 مرداد 1393 - ساعت : 01:06
بعضی مسئولین این شهر خیلی عجیبند و کارهای عجیب خیلی می کنند و هر چه هم به آنها گفته می شود تغییر روش که نمی دهند هیچ بر کارهای عجیب خود هم می افزایند مثل همین جداسازی و ساخت این مجسمه با توجه به حکم شرعی آن که وافعا دلیل این کارها برای من سوءال است .

حسن
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 14:13
من هم در نماز جمعه هم شرکت میکنم دلیل اینکه جمعیت در نماز عید و نماز جمعه در چیست مرا راهنمایی کنید متشکرم

پاسخ ها
کاظم
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 22:47
به نظر من افراد متدین در شهر شاهین شهر زیاد هستند و خوب طبیعی است که نماز جمعه و نماز عید با شکوه برگزار گردد . ولی اینکه مردم در نماز جمعه و نماز عید زیاد شرکت می نمایند به نظر شما به خاطر امام جمعه شهر آقای ملکیان شرکت می نمایند که این بابا میخواد یه جور این را به خودش ارتباط بدهد !!! در زمان حاج آقا شوشتری هم جمعیت زیادی چه در نماز جمعه و چه نماز عید شرکت می نمودند ولی نه ارتباطی به آقای ملکیان دارد نه حاج آقا شوشتری !
من خودم شب 21 رمضان که شب قدر است و شب شهادت حضرت علی (ع) است می خواستم برای احیا به اصفهان بروم که دیدم عجب جمعیتی در پارک بانک استان است !!!!!!!!! که حتی با موبایلم از آن فیلم گرفتم که پارک در این شب این چنین پر از جمعیت بود !!! من هم این فیلم را در اختیار مدیر سایت قرار دادم که در سایت بگذارند تا مردم ببینند و مسئولین استان و کشور هم بینند و شگفت زده شوند که در این شب که همه به دعا می روند این جمعیت کمتر دیده شده در پارک انقلاب چه میکنند ؟ حالا باید از امام جمعه پرسید که اینها که خودشون اهل نماز هستند که هیچ ! تو در این 12 سال برای آگاهی این افراد چیکار نمودی ؟؟؟ چند نفر را اهل شب قدر نمودی !!! تو اگر برای رضای خدا مدام از جمعیت نماز عید فطر میگوئی چرا از این جمعیت در پارک نمی گوئی و مسئولیت این را نمی پذیری ؟؟؟؟؟؟؟ به جز این است که نماز عید و نماز جمعه برای حفظ میز و صندلی مفید است ولی جمعیت پارک برای میز خطر ایجاد می نماید !!! ای کاش خدا را همه جا حاضر می دیدیم
سحر
|
پنج شنبه 30 مرداد 1393 - ساعت : 04:21
اصلا فکر نکنی به خاطر امام جمعه هستا ، اصلا، مگه مردم مسلمان نیستند? خوب باید نماز عید و جمعه را بخوانند، امام جمعه هم ایشون هستند چیکار کنند نماز نخونند?
؟؟؟؟؟
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 08:58
تا کی دروغ و افترا.
این عکس که گذاشتین و زیرش نوشتین نماز عید فطر سال گذشته دقیقا مال سال1389 بوده.اگر یه مقدار دقت میکردین متوجه این سوتی میشدین.از ادمهای توی عکس که مسئول هستن میشه فهمید که نماز چه سالی بوده

پاسخ ها
محمد حسین
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 11:21
اینم حتما طرفدار و جزء دار دسته امام جمعه است که چنین کشف بزرگی کرده !!! حالا به فرض اینکه عکس مال سال 89 است ! که چی ؟ چقدر بعضی از نظر ذهنی مستضعف هستند ! این سایت میخواد بگه که سالهای قبل مردم و مسئولین در کنار هم بودند ولی امسال از هم با حصار پارچه ای جدا شده اند ! حالا عکس مال 89 باشه یا 90 یا 91 یا 92 !!! تمام این سالها که عکسهاش موجوده مردم و مسئولین در کنار هم نماز خواندند به غیر از امسال !!! چرا طرفداران امام جمعه اینطوری هستند !!!!!!!!!!!! به خدا تا اینها با این فوران ذهنی بر مسند کار هستند اینهم باید وضع ما باشه !
محسن
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 22:52
این مغز فندقی کجا بوده که تا حالا کسی کشفش نکرده !
ی.م
|
جمعه 10 مرداد 1393 - ساعت : 00:55
علامت سوءال حالا که چی ؟ حالا با این کشفی که کردی چی میخوای بگی ؟
بسیجی
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 08:24
باسلام متاسفانه اقای ملکیان بجای مردمی بودن پیرودفاع از مسیولین خاص میباشد به ایشان تذکر جدی بدهید.

جعفری
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 02:29
آخه بعضی از آقایان نابغه و مایهء افتخار شهرستان و استان و حتی کشور هستند ، اگه یکی از عزیزان ترور شوند چه خاکی بر سر کنیم !!!!!!!

حسین
|
چهارشنبه 8 مرداد 1393 - ساعت : 19:53
حق دارند با این مجسمه ای که ساختند هر لحظه ممکن است که دشمن بخواهد آنها را ترور کند!!!!! تازه به نظر من تعداد محافظین خیلی کم بود !!!!!!!!!!!!!

علیرضا
|
چهارشنبه 8 مرداد 1393 - ساعت : 17:52
آقا زیباییهای اطراف خود را ببینید ، همینکه آمدند نماز جای تشکر دارد!!!!!!!!!!!!!

رسول
|
چهارشنبه 8 مرداد 1393 - ساعت : 16:44
ظاهرا اینطور که در عکس مشخص است زیر پای خودشان آسفالت است و مردم روی خاک نشسته بودند !!!!! ، خوب هوا خودشون را دارند !!!!!!!!!!!!!!

بهادری
|
چهارشنبه 8 مرداد 1393 - ساعت : 10:07
از مسئولین کسی به جداسازی هم اعتراض نموده ؟؟؟

پاسخ ها
برای خنده
|
چهارشنبه 8 مرداد 1393 - ساعت : 16:36
بله عدهء اندکی به کمبود امکانات و نبود پذیرایی اعتراض داشتند !!!!!!!!!!!!!!!
سید
|
چهارشنبه 8 مرداد 1393 - ساعت : 09:11
حداقل مسئولین دیگه و روحانیون به اعتراض به این عملکرد غلط داخل جایگاه ویژه نمی رفتند نه اینکه بروند و اعتراضی نکنند !!!

ناشناس
|
چهارشنبه 8 مرداد 1393 - ساعت : 06:31
به نظر این حقیر این موضوع امتحانی بود برای بعضی از روحانیت متدین شهر که بعداز یک ماه تمرین تقواواخلاص وخودسازی ...

حسنی
|
سه شنبه 7 مرداد 1393 - ساعت : 23:22
احتمالا این کار هم کار امام جمعه بوده . چون امام جمعه که در میان مردم برای پاسخگوئی که نمی آید و کلا از ارتباط با جوانان و پاسخگوئی به سئوالات جوانان امتناع می نماید لذا برنامه ای چیده که مردم و مسئولین را هم جدا کند ظاهرا منش امام جمعه از اینجور کارها تمایل دارد

صادق
|
سه شنبه 7 مرداد 1393 - ساعت : 22:41
آخه برخی مسئولین شاهین شهر به خاطر اینکه دارای نبوغ فرهنگی هستند توسط موساد تهدید به ترور شده اند !!! چون به شدت باعث شکست سیاستهای فرهنگی غرب شده اند . برای همین لازم بود که تدابیر امنیتی برای حفاظت از مسئولین انجام گیرد لذا مسئولین از مردم جدا شدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فاطمی
|
سه شنبه 7 مرداد 1393 - ساعت : 21:28
وقتی انسان عکسهای سعید جلیلی در میان مردم را میبینه چه حس خوبی پیدا میکنه . ای کاش همه مسئولین همینطوری بودند

گودرزی
|
سه شنبه 7 مرداد 1393 - ساعت : 18:26
آقای مسئول سایت ! جا داشت به غیر از مسئولین شهر از روحانیون شهر هم که در قسمت جلو جا گرفتند هم انتقاد منمودید ! متاسفانه من هر چی داخل جمعیت نگاه نمودم یکی از روحانیون را در میان جمعیت ندیدم ! افتخار روحانیون همیشه این است که در میان مردم قرار دارند ولی اینبار اینها خودشان را از مردم جدا نمودند !!! آخه چرا باید همه مسئولین و روحانیون در قسمت جلو قرار گیرند ؟ در حالیکه اگر در میان مردم باشند مردم یه حس خوبی پیدا می نمایند که اونها هم مثل خودشون هستند