امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 مرداد 1393 - 02:27
مجسمه امیر کبیری که فعالیتهای بهائیان خانه های چوبی را خنثی نمود !!!
مجسمه امیر کبیری که فعالیتهای بهائیان خانه های چوبی را خنثی نمود !!!

نصب مجسمه امیر کبیر در فلکه مقابل خانه های چوبی با هزینه 40 میلیونی باعث ابهامات فراوانی از سوی مردم گردیده است ؟ به راستی این هزینه هنگفت برای یک مجسمه چه لزومی داشته است ؟ جالب است بدانید که نصب این مجسمه با مصوبه ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر می باشد و شهرداری ملزم به اجرای آن میگردد ! دلیل آن هم مشخص است ! لابد به خاط حضور و فعالیت فرقه ضاله بهائیت در منازل مسکونی چوبیها و برای خنثی سازی تحرکات این فرقه و وجود شخصیت بهائی ستیز امیر کبیر که فرمان انقلابی  اعدام علی محمد باب را اعلام نموده بود ، این تندیس در مقابل خانه های چوبی نصب گردید که تمام فعالیتهای زیر زمینی این فرقه توسط ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر خنثی گردد !!! واقعا جای تشکر و سپاس از ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر دارد که با نصب این مجسمه تمام نقشه های این فرقه ضاله را برای جذب خانواده ها و جوانان نقش بر آب نمودند !!!

رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار سال 89 خود با هيئت دولت فرمودند: « در زمينه‌هاى فرهنگى، دنبال كارهاى تشريفاتى و ويترينى نباشيد. نمايش دادن كار فرهنگى، نه اينكه فايده‌اى ندارد؛ ضرر هم دارد. در زمينه‌ى فرهنگ بايد دنبال كارهاى محتوائى و اصيل و واقعى رفت، كه امروز نياز عمده‌ى كشور هم اين است.»

البته با احترام به برخی از اعضای ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر که می دانیم از این عملکرد چندین ساله ستاد به شدت گلایه داشته و ناراضی هستند و یا حتی با عدم حضور خود اعتراض خود را اعلام نموده اند ، اما باید به عرض مردم برسانیم که به خاطر تفکر غلطی که در این ستاد وجود دارد ، تمام فعالیتهای این ستاد در همین کارهای تشریفاتی و ویترینی خلاصه میگردد از جمله چندتا سخنرانی و همایش و ... و هیچ کار بلند مدت و محتوائی انجام نمی گیرد !

برچسب ها :
ح م
|
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1395 - ساعت : 02:44
ساخت نماد یادبوداز امیرکبیر کاربسیار خوب وارزشی بحساب میات ب جهت اینکه از نماد های مبارزه با استبداد و فرقه های ضاله بوده اما اگر میشد با هزینه کمتر از این رجل بزرگ ک کمتر مثل او وجود دارد این کار صورت میگرفت بهتر بود

شاهین
|
جمعه 11 اردیبهشت 1394 - ساعت : 17:18
ببینید با چه کس مغز هایی شدیم 70 میلیون

ناشناس
|
دوشنبه 20 مرداد 1393 - ساعت : 21:25
تا کی میخاهید اینگونه با تحجر به مسائل نگاه کنید . هویت شهر به معماری اونه مشکل اصلی ملیاردها تومن پول که خرج مرکز فرهنگی اسرائیل و نماد ابلیسک میدان شهرداری و هزاران چیز دیگه چرا همه چی خلط مبحث میکنید یکم سواد علمیتون بالا ببرید

پاسخ ها
احمد
|
چهارشنبه 22 مرداد 1393 - ساعت : 16:38
شما که سواد علمیت بالاست میشه ربط این مجسمه را با معماری و هویت شهری بیان کنید ؟ - البته من از نوع جمله بندی به سواد شما پی بردم ، مثل سواد علمیتون !!!!!!!!!!!
م.ج
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 17:06
مسجد از لحاظ المان شهری زیباییهای لازم را ندارد و سالها طول میکشد تا ساخته شود ولی مجسمه چون از لحاظ المان شهری زیبایی دارد سریع ساخته شده و نصب می شود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عباس
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 11:17
مجسمه به این زیبائی ساخته شده که شده ! برج ایفل هم قشنگه ! هر چیزی قشنگ را 40 میلیون خرجش نمی نمایند ! بهائی هم اینطوری جوانها را جذب می نمایند ؟ یا می روند داخل خانواده ها و مشکلات اونها را رفع می نمایند اونها هم به راحتی بهائی میشوند . جای این 40 میلیون اگه مسئولین مشکلات مردم را رفع می نمودند ، دیگه نیازی به مجسمه نبود . ضمنا مسجد هم پیش کش خودشون فردا که افتتاح شد محل چند تا پیرمرد است !!! مگه نظرات مطلب مساجدی که دیگر سنگر نیستند را نخواندی ؟ که همه مساجد از انحصار در دست عده ای خاص چقدر ناراحت هستند !

پاسخ ها
ی.م
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 16:57
آخه داخل خانواده ها رفتن و مشکلات آنها را حل کردن از نظر المان شهری زیبایی ندارد!!!!!!!!!! و شما کارهایی را بگو که از نظر نمایشی خوب باشد .
ناشناس
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 00:38
خداوکیلی خیلی قشنگ و فنی ساخته شده. یادمان نرود که تمثال بزرگان و شهدا از جمله امیرکبیر که شهید راه عدالت است باید در سایت عدالتخواهی تکریم شود

پاسخ ها
حسین
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 03:12
یعنی کار حرام را هم باید تکریم کرد ؟- در ضمن اگر حرام هم نبود طبق صحبت حضرت آقا که در بالا آمده فایده که ندارد ضرر هم دارد.
ناشناس
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 00:36
سلام.خدایی اينقده سیاه و سفید نبینید، آیا کسی گفته که این مجسمه. از نظر زیبایی و ابهت و چقدر از نظر المان شهری زیباست؟ چقدر نشان می دهد که امثال امیرکبیر که شهید راه استبداد شدند و به گردن ما حق دارن با صلابت و استوار و فنی ساخته شده؟ در ضمن همین مدیران زحمت کش دارن مسجد خانه چوبها رو هم درست می کنند و بودجه هم به اندازه کافی گذاشتن. یادمان نره که این مجسمه فقط نشون دادن میرود بودن بهاییت نیست، بلکه در عین پیام زیبا بینی، مظهر تمثال شهادت هم هست

پاسخ ها
حسین
|
دوشنبه 13 مرداد 1393 - ساعت : 03:07
یعنی کار حرام را سفید ببینیم - اگر شما می توانی ما نمی توامیم ، چرا چند عکس با کفیت از شهدا در شهر کار نمی کنند؟ ، نمی دانم چرا مراجع هم زیباییها را نمی بینند ؟ - در ضمن معنای این جملهء شما چیست ؟ (یادمان نره که این مجسمه فقط نشون دادن میرود بودن بهائیت نیست)
ع
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 19:02
چرا از مسئولین کسی پاسخگو نیست ؟ چرا امام جمعه که همیشه پشت تریبون نمازجمعه مدافع برخی افراد بودالآن سکوت اختیار نموده و نمی آید نسبت به این خلاف شرع و هدر رفت پول بیت المال پاسخگو باشد ؟ مطمئنا فقط و فقط ایشان مقصر بوده است ! آقای امام جمعه اگه پول بیت المال را از جیب خودت پاسخگو نباشی بعد از نمازجمعه خودم جلوت را می گیرم و جلوی مردم باید پاسخگوی این مسئله باشی ! این هفته اومدم نمازجمعه نبودی و کسی جات گذاشته بودی !

پاسخ ها
ناشناس
|
یک شنبه 12 مرداد 1393 - ساعت : 03:25
آیا این هفته به همین خاطر نیامده بود ؟ - من هم برایم سوءال شده حکم این مسئله و می خواستم ازش بپرسم .
روحانی
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 11:52
امام جمعه شاهین شهر چطور این مطلب را نمی دانسته !!!!!!!!!

آیت الله خامنه ای :
ساخت مجسمه انسان يا ساير حيوانات به صورت كامل اشكال دارد و حرمت مجسمه سازى و مانند آن، با تعبّد به شرع ثابت شده و از احكام ثابت فقه شيعه محسوب مى‌شوند و دائر مدار ملاكات فرضى و آثار روانى و اجتماعى نمى‌باشد، بلكه تا زمانى كه اين عنوان حرام بر آنها صدق كند، حكم آنها حرمت و وجوب اجتناب بطور مطلق است.

أجوبة الاستفتاءات (فارسى)، ص254و

غلامی
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 22:03
این طلبه که در قسمت مطالبات مردمی نظر مراجع و رهبر انقلاب را گذاشته و از رهبر در مورد نصب مجسمه با پول بیت المال سئوال شده و ایشان با قاطعیت حرام دانسته اند ، چند سئوال پیش می آید : اول - اینکه مگه امام جمعه نمی دانسته که نصب مجسمه حرام است و چرا جلوگیری ننموده ( مگه صابر از طرفداران امام جمعه نمی گفت که آقای ملکیان مجتهد است ! پس چطور احکام این را نمی دانسته ؟؟؟؟؟ ) . دوم - حال پول بیت المال که خرج شده چه کسی این پول و هدر رفت و کار حرام را ضامن است ( فکر کنم امام جمعه باید از جیبش این هدر رفت را پرداخت نماید )

پاسخ ها
ناصر
|
جمعه 10 مرداد 1393 - ساعت : 02:32
واقعا درست میگی ، حرف من هم همین است .
روحانی
|
چهارشنبه 8 مرداد 1393 - ساعت : 10:06
40 میلیون می دادند به من ، یک روحانی از قم که مسلط به نقد بهائیت است می آوردم و در خانه های چوبی مستقر می نمودم اونوقت می دیدید بعد از یک سال با پرورش چندین مبلغ و آشنا به نقد بهائیت وهمچنین تاثیر بر مردم خانه های چوبی چطور ریشه آنها خشک می شد ! خدائیش اگه به مسئولین بگوئی برای کارهای فرهنگی طولانی مدت که نتیجه آن چند سال دیگه ثمر می دهد انجام دهید یه ریال هم پول نمی دهند ولی برای مجسمه حاضرند 40 میلیون بدهند ! مشکل همین جا است که هیچ وقت کارهای فرهنگی ما به سرانجام نمی رسد . ولی غرب الان سرمایه میگذارد و 10 سال دیگه دنبال جواب می نشیند ! برای همین در تهاجم فرهنگی اینقدر موفق هستند

طلبه
|
دوشنبه 6 مرداد 1393 - ساعت : 18:45
ضمنا برای روشن شدن ذهن دوستان و مسئولین حکم شرعی این مسئله را برای سایت در بخش مطالبات مردمی ارسال نمودم.

59
|
دوشنبه 6 مرداد 1393 - ساعت : 08:15
بنظر من نصب مجسمه این قهرمان بزرگ مبارزه با استعمار و این شهید والا مقام در قالب المانهای شهری و نمادسازی خصوصا در مکانی مقابل خانه های چوبی اقدام ارزنده و درخور تقدیری بوده و هست. حداقل مثل شهردار قبلی نرفتن نماد برج ایفل را درست کنند(نماد پاریس کوچولووووو!!!!) لذا دست شهردار فعلی درد نکنه. مدیریت سایت شایسته است مواضع بجایی در این خصوص اتخاذ نمایند.

پاسخ ها
طلبه
|
دوشنبه 6 مرداد 1393 - ساعت : 17:56
جناب 59 با سلام - خواهش میکنم دست از نظرات شخصی بردارید و یکبار دیگر جملهء رهبر معظم انقلاب را در بالا بخوانید که بسیار واضح و روشن گفته اند فایده ای که ندارد ضرر هم دارد و فکر می کنم مدیر سایت با توجه به صحبت ایشان مواضعی را اتخاذ نموده اند و نباید گفت چون کار شهردار قبلی در ساخت نمادی مثل ایفل خیلی بد بوده دیگر این کاری که بد است را با آن مقایسه کنیم و بگوییم اقدام ارزنده و قابل تقدیر است - شما بهتر بود برای تایید این کار مسئولین و نقد به این مطلب از دین مبین اسلام ، ائمهء معصومین ، امام راحل ، رهبر انقلاب و علمای دین مطالبی را ذکر می کردید - با تشکر.
ناشناس
|
سه شنبه 7 مرداد 1393 - ساعت : 18:29
مارادونا را ول کنید یکی 59 غضنفر را بگیره !!!
ناشناس
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 15:05
دم 59 گرم
محمد
|
یک شنبه 5 مرداد 1393 - ساعت : 18:43
البته ستاد احیا تصویب کرده بود که روی این مجسمه بطرف خانه های چوبی باشد. ولی ظاهرا ان کارگر عمله بیچاره شهرداری یادش رفته بود که روی مجسمه را اونوری بذاره اشتباهی به سمت خ عطار گذاشت.برا همین اگر دیدید که این مجسمه نتوانست فعالیت های بهایی ها را خنثی کنه بخاطر اون کارگر بدبخته تقصیر ستاد احیا نیست.

علی
|
یک شنبه 5 مرداد 1393 - ساعت : 15:23
اگر دقت کنید دست مجسمه یک کاغذ نیست بلکه...بزرگی است که این مجسمه به بهایی های خانه های چوبی نشان داده که بله با امدن من فعالیت های شما از بین رفت.

محمد
|
پنج شنبه 2 مرداد 1393 - ساعت : 16:00
من میگم حتما یک تعداد نیروی کاماندو در مجسمه مخفی کرده اند که در یک فرصت مناسب بریزند و کار را تمام کنند !!!! - علیرضا راست میگه زیبایهای اطراف خود را ببینید!!!!!

دل نگران
|
پنج شنبه 2 مرداد 1393 - ساعت : 10:46
آقای دلسوز مسجد را هم تمام کنند فایده ندارد !!! شما برو مطلب مسجد که دیگر سنگر نیست در این سایت را بخوان ! به جای اینکه مسجدها نقطه قوت فرهنگی باشند تبدیل شده به معضل ! من که هر چی نظرات را خواندم ، دیدم از بیشتر مساجد شهر از وضع مساجد و هیئت امنا و امام جمعه فریاد می زنند !!!!!!!!!! این هم از مساجد ما است !!! مسجد خانه چوبیها هم تمام شود فکر کردی می دهند دست کی ؟ می دهند دست چند تا پیر مرد و یا فامیلهاشون و میشه محل نماز خواندن پیرمردها و مراسم ختم !!!!!!!!!

علیرضا
|
پنج شنبه 2 مرداد 1393 - ساعت : 02:43
آقا از کجا می دانی شاید در مجسمه دوربین هایی گذاشته اند که هر چه بیشتر اشرافیت داشته باشند!!!!!!! - اینقدر بدیها را نبیند و زیبایهای اطراف خود را ببینید !!!!!!!!!

طلبه در جواب دلسوز
|
پنج شنبه 2 مرداد 1393 - ساعت : 01:53
می ترسم مسجد که ساخته شد بهائیها بیاند مسجد را هم در دست بگیرند آخه شنیدم اکثر هیئت مدیرهء آنجا بهائی هستند و تعدادی هم با بهائی ها رابطهء خوبی دارند و به بعضی مسئولین هم که میگی می گویند ما کاملا اشرافیت داریم ولی به نظرم در خواب تشریف دارند - ولی این نکته را باید بگویم که بهائیها هم هیچ گونه استدلال قوی ندارند و براحتی با کتابهای خودشان می شود محکومشان کرد و از غفلت ما است که در جایی مثل خانه چوبیها کمی توانسته اند کاری بکنند و به قول این دوست عزیز اگر مسجد آنجا ساخته شود و دو تا روحانی مبلغ که رشتهء تخصصی آنها بهائیت است را در آنجا بگذاریم و مثل این 40 میلیونها را در این کارها هزینه کنیم مطمئن باشید خیلی از آنها آگاه شده و از بهائیت صرف نظر میکنند ولی چکار کنیم که این کارها مثل این مجسمه خیلی نمایشی نیستند.

دلسوز
|
چهارشنبه 1 مرداد 1393 - ساعت : 23:54
اگر راست میگید برید زودتر مسجد حضرت بقیه الله خانه چوبی را تمام کنید تا تو چشم بهاییها باشه نه مجسمه امیرکبیر

محمد رضا و
|
چهارشنبه 1 مرداد 1393 - ساعت : 19:36
خبر رسیده از خارج کشور هم افراد دارند وارد دین مبین اسلام می شوند ! بچه ها متشکریم !!!

طلبه
|
چهارشنبه 1 مرداد 1393 - ساعت : 18:33
یکی به این مسئولین باهوش شاهین شهر بگه ، اگه دشمن هم میخواست در جذب جوانان و نوجوانان این مملکت مثل شما نابغه باشه باید مدام مجسمه می ساخت ولی برید ببینید اونها چطور با هنر روی افکار جوان تاثیر میگذارند ! به جای اینکه خرجهای اینطوری نمائید بروید چهار تا هنرمند متعهد و انقلابی پرورش دهید تا ما هم بتوانیم مقابله به مثل نمائیم !

حسین
|
چهارشنبه 1 مرداد 1393 - ساعت : 15:41
دستشان درد نکنه ، این مشکل را هم به راحتی حل کردند- من نمی دانستم این چنین مسئولین زیرک و باهوش در شهر داریم !!!!! - فقط کار شما اشتباه است که به این مسائل می پردازید و این مسائل را رسانه ای می کنید ، حالا خوبه دشمن بفهمه و بیاد یکی از این عزیزان را ترور کنه ، آنوقت جواب خدا را چی می دید؟!!!!! - بعضی از این بزرگواران مایهء افتخار استان و کشور هستند !!!!!!!

یک مطلع
|
چهارشنبه 1 مرداد 1393 - ساعت : 13:41
منابع مطلع از خانه های چوبی اطلاع دادند که به خاطر نصب مجسمه امیر کبیر خود بهائیها هم فوج فوج دارند به دین تشیع امامی می گروند !!!!! ستاد احیا تشکر تشکر !!!