امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 تیر 1393 - 16:47
احضار دو نفر از اعضای شورای شهر به دادسرای عمومی و انقلاب شاهین شهر
احضار دو نفر از اعضای شورای شهر به دادسرای عمومی و انقلاب شاهین شهر

منابع آگاه اعلام داشتند حدود دو هفته پیش دو تن از اعضای شورای شهر شاهین شهر به صورت خلاف شرع وارد سالن مطالعه دخترانه فرهنگسرای پردیس میگردند که در پی آن به دادسرای عمومی و انقلاب شاهین شهر احضار میگردند .
این منابع اعلام داشتند که این دو عضو شورای شهر در بعدظهر پنج شنبه ای به فرهنگسرای پردیس مراجعت نموده و در حالیکه هیچ یک از مسئولین فرهنگسرای پردیس به جز نگهبان حضور نداشته است و با توجه به تذکر نگهبان مبنی بر اینکه سالن بالا مخصوص دختران می باشد و آنها در فضائی خصوصی و با پوششی آزاد به مطالعه می پردازند ، این دو به سالن مطالعه دختران وارد شده و پس از اعتراض شدید دختران مجبور به خروج از سالن میگردند ،که در پی آن یکی از اعضای شورا به علت اعتراض دختران به در هم لگد میزند !
در پی این حادثه و اعتراض دختران حاضر در سالن و خانواده آنها ، دادستان محترم شاهین شهر این دو را به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان احضار و پرونده ای جهت بررسی تشکیل می دهد . که جا دارد  از دادستان و دستگاه قضائی به خاطر شجاعت و پی گیری حادثه و ورود به عنوان مدعی العموم  تشکر ویژه نمائیم .
البته در پی این حادثه ذکر نکته ای ضروری می باشد.
پس از این حادثه برخی جریانهای مرتبط به یکی از اعضای شورای شهر در تلاش بودند تا با برخی ادعاهای واهی از درج این خبر جلوگیری نمایند و با طرح یک مسئله که مربوط به پانزده سال پیش بوده و در دوران نوجوانی یکی از دست اندرکاران این سایت رخ داده است، موجب فشار به این سایت گردند . ماجرا چنین بوده که یکی از اعضای این سایت در حدود پانزده سال پیش موتور سیکلت وی توسط نیروی انتظامی توقیف میگردد و به علت برخورد نامطلوب یکی از مامورین با وی ، درگیری لفظی پیدا نموده و توسط کلانتری بازداشت میگردد که در پی آن با وساطت برخی مسئولین آزاد میگردد.

لذا این جریان وابسته به این عضو شورای شهر پس از بررسیهای بسیار زیاد زندگی دست اندرکاران این سایت و عدم پیدا نمودن سرسوزنی با بزرگ  نمودن یک مسئله بسیار پیش پا افتاده مثل توقیف موتور سیکلت که ممکن است برای هرکسی این مسئله رخ دهد در ذهن عقب افتاده خود گمان کرده اند این سایت را تحت فشار قرار داده اند ! البته این افراد با حیله گری و مطرح نمودن درگیری بین این فرد و مامور مواد مخدر قصد داشتند مطلب را جوری وانمود نمایند که ذهن مخاطب اینطور برداشت نماید که بازداشت وی به علت حمل مواد یا چنین مسائلی بوده است !

جا دارد که در این جا خداوند را سپاس نمائیم که در این وظیفه خطیر چنان ما را حفظ و یاری نموده که دست اندرکاران این سایت آنقدر کارنامه سفید و بی خطائی دارند که این افراد مجبور هستند برای پیدا نمودن لکه سیاهی  به دوران نوجوانی دوستان رفته و ببینند که آیا آنها در دوران نوجوانی دست در بینی خود نموده اند که آقایان دستاویز قرار دهند !

  این در حالی است که به دلیل تخلفات بیشمار و زد و بندهای پشت پرده  این افراد آنقدر مدارک در دست این سایت می باشد که می توان تا چندین ماه هر روز یک سند از زد و بندهای آنها را منتشر نمود . ولی به دلیل عدم جنجال سازی و طی نمودن روال عادی پرونده که در دادگستری و در سازمان بازرسی کشور و ... در حال پیگیری است و تا به سرانجام رسیدن  مطلوب پرونده ، از انتشار آنها خودداری مینمائیم  .
 لازم به ذکر است که این عضو شورای شهر همان شخصی است که چندی پیش در پی جرائمی در حدود یک ماه در زندان دستگرد حضور داشت  و اقوام درج یک وی با متهم نمودن  این سایت به دروغ پردازی ، به فکر ناقص خود از وی رفع اتهام مینمودند !!!
البته این نکته هم باید ذکر گردد که این عضو شورا به علت نزدیکی به برخی اقوام درجه یک  وبرخی دوستان  نادان دچار مشورتهای غلط قرار گرفته و در دام این مسائل گرفتار میگردد .

مطلب تکمیلی : طی جوابیه ای که دو تن از اعضای شورای شهر برای این سایت ارسال داشتند ، اظهار نمودند که مطالب نقل شده توسط مسئولین فرهنگسرا از جانب ما تائید نمی گردد و اینجانبان نسبت به ادعاهای فوق مطالبی بر رد آن داریم و تقاضامندیم تا صدور رأی در دادسرا از گمانه زنی پرهیز گردد .

برچسب ها :
ناشناس
|
دوشنبه 20 مرداد 1393 - ساعت : 11:46
همه ی ما عدالتخوهان باید با یک عزم جدی وجهادی زندگی را به کام متخلفین شهر بلکه متخلفین استان تلخ کنیم تا بفهمند که مملکت اسلامی جای جنین غلطهای اضافی نیست.دیگر جای مسامحه و مصالحه وسکوت نیست.

س
|
چهارشنبه 15 مرداد 1393 - ساعت : 13:13
سلام مطلب خوب است چرا دیگر مطالب را تحلیل زیادی می کنید ممنونم خدا خیرتان دهد .....

مجید
|
شنبه 11 مرداد 1393 - ساعت : 00:34
به نظر من هیچ گناهی ندارن چون می خواستن از فرهنگسرا دیدن کنند ومسولین فرهنگسرا را مجازات کنند

رضا مددی
|
سه شنبه 7 مرداد 1393 - ساعت : 19:14
این مورد یکی از هزاران مورد تخلفی است که از اعضای شورای شهر از شروع کار آنها از دوره های قبل تا به امروز فاش شده است به نظر من وجود این شورا ها جز اتلاف منابع کشور و ترویج زدوبند و گسترش موج بی اعتمادی مردم به سیستم مدیریت شهری سودی نداشته است.

عبدالله
|
یک شنبه 29 تیر 1393 - ساعت : 09:20
عرض ارادت و خسته نباشید خدمت دادستان شهرمان خداوند این عمل شایسته ایشان را ذخیره قبر وقیامتش نماید وامیدواریم درآینده شاهد برخوردهای قاطع تری از ایشان در مقابل مسئولین خاطی که عملکردشان به نام نظام نوشته میشود باشیم . مطلب بعدی درمورد اعضای شورای شهر شمافکرکردید مردم نمیفهمند که شماهرکاری دوست دارید بکنید و بعد چون یه اسم مسئول حکومت اسلامی یدک میکشید بری از مجازات باشید؟!!ما فرزندان همان امامی هستیم که فرمودند اگرمسئولی درحکومت اسلامی خطاکرداورادربازار بچرخانید وآبروی اورا ببرید ...

وحید
|
شنبه 28 تیر 1393 - ساعت : 10:36
آیا باقی اعضای شورا از این دو نفر و اقدامشون برائت جستند و یا روزه سکوت گرفتند ؟ کسی از دوستان خبر داره ؟!

آگاه
|
سه شنبه 24 تیر 1393 - ساعت : 10:50
از صابر چه خبر؟

علیرضا
|
دوشنبه 23 تیر 1393 - ساعت : 20:12
من موندم چطوری شورای نظارت بر انتخابات اینها را تایید نمود که هر روز آقایان دادگاه باشند !

مطلع
|
یک شنبه 22 تیر 1393 - ساعت : 23:38
ان الله بصیر بالعباد

حسین
|
یک شنبه 22 تیر 1393 - ساعت : 19:48
ما الان در مقابل این دو نفر دو راه داریم 1-یا با آنها تعامل کنیم یا پنجه در صورت آنها بکشیم ، به نظر شما چکار کنیم ؟ - حالا که زمستان رفته رو سیاهی انتخابات برای چه کسی مانده ؟ برای امام جمعهء پاکدشت مونده یا برای ذغال ؟!!!!!!!

علیرضا
|
یک شنبه 22 تیر 1393 - ساعت : 19:21
از آقای نصراللهی خبر ندارید پرونده اش چه شد ؟ خودشم دیگه نمییاد نظر بذاره!!!!! - آقای نصراللهی جه خبر؟

پاسخ ها
زهرا
|
سه شنبه 24 تیر 1393 - ساعت : 06:28
من از طریق بستگانم در اداره .... با زندگی ایشان از دور اطلاع دارم، ظاهرا اوضاعشان خیلی بهم ریخته، ظاهرا هر کس با این جماعت که پشتشون ... شهر هست در میفته، بطریق نامحسوسی که از طریق قضایی قابل پیگیری نباشه و نشه ارتباطی با پرونده اصلی برقرار کرد انقدر ضربه وارد می کنند تا طرف از پا بیفته، واقعا کمک به امثال این آقای نصرالهی یک اقدام جدی از طرف مردم می خواد من شخصا جز دعا برای سلامتی و موفقیت ایشان کاری از دستم نمیاد انجام بدم، اما واقعا شجاعت و صبر این افراد پشتیبانی مردم و مسولین دلسوز رو می خواد، آقای نصرالهی خدا قوت و به ماهم لطفا اطلاع رسانی کنید، راستی مدارک را صلاح نمی دانید الان در سایت بگذارید؟ فکر کنم وقتش شده باشه... اصلا هنوز سایت را پیگیری می کنید؟ لطفا کامنت بگذارید تا ما هم از حضور شما با خبر شویم. متشکرم
مجتبی نصرالهی نژاد
|
سه شنبه 31 تیر 1393 - ساعت : 18:20
سلام، ممنون از دعا و لطفتون، پرونده توسط قاضی محترم در حال بررسی است، فعلا چون موارد دیگر توسط برخی مقامات در حال بررسی است از گذاشتن مدارک بدلایل امنیتی پرونده معذورم، در وقت مناسب حتما شما نیز در اطلاع قرار خواهید گرفت، التماس دعا
مهدیث
|
یک شنبه 22 تیر 1393 - ساعت : 15:57
واقعا به شجاعت و اراده این دادستان باید یک یا علی گفت. فقط از دادستان محترم خواهشمندیم پرونده های این اشخاص را جدی بررسی کنید که اینها با
پر رویی به ریش مردم نخندند....

یاسین
|
یک شنبه 22 تیر 1393 - ساعت : 15:52
این اشخاص احتمالا همون اشخاصی نیستند که در پرونده کیفری نصرالهی هم متهم شده بودند؟!!!، عجب شیر تو شیری شده این شهر.... چرا هیچکس جلوی اینها را نمی گیره... یعنی انقدر قدرت و جسارت دارند که هنوز پرونده قبلیشون رو ماست مال نکرده پرونده جدید باز میکنن جوابیه هم می فرستن......

m
|
یک شنبه 22 تیر 1393 - ساعت : 10:52
چنان نفوذی در دادسرا پیدا میکنند که اصلا اثری از این پرونده نمیماند ، مطمئن باشید

زهرا السادات
|
شنبه 21 تیر 1393 - ساعت : 21:43
چرا نام کسانیکه دنبال فشار به سایت بودند را منتشر نمی کنید تا مردم تکلیف خودشون با اینها را روشن نمایند

ساکت
|
شنبه 21 تیر 1393 - ساعت : 18:55
اگه دادستان و دادگستری در صدور رأی هم شجاعانه برخورد نماید و اینها از شورا اخراج گردند ، اونوقت باید از دادستان و قضات شهر تشکر نمود ! انوقت که برخی به هر وسیله رفتند داخل شورا و برخی برای رأی آوردن هر کاری انجام دادند و به هر کس آویزان شدند باید این افتضاحات را پیش بینی میکردند !!!!!!!!!!

صادقی
|
شنبه 21 تیر 1393 - ساعت : 13:04
اینها که این همه پرونده دارند چرا از شورای شهر اخراج نمی شوند ؟ از دادستان میخواهیم کاری کند

عادل
|
شنبه 21 تیر 1393 - ساعت : 10:55
به نظر من تمام مدارک و اسناد در مورد این افراد را منتشر نمائید و گرنه اینها هر روز پررو تر و گستاخ تر می شوند

طاها
|
شنبه 21 تیر 1393 - ساعت : 02:10
از قوه قضائیه خواهش داریم با شجاعت به این پرونده و پرونده سابق ورود نماید ویک اقدام انقلابی انجام دهند .

سهراب
|
جمعه 20 تیر 1393 - ساعت : 12:44
سلام!سعی شود امور سایت احساساتی نباشد و خدا را همیشه در نظر بگیرید . چون این موضوع را اطلاع کامل دارم رضای خدا در این مورد در نظر گرفته نشده بود و تعدادی که اعلام نظر نموده اند اصلاً از موضوع اطلاع ندارند.

پاسخ ها
احمد
|
شنبه 21 تیر 1393 - ساعت : 02:42
میشه بگی این تعدادی که اعلام نظر نموده اند و از موضوع اطلاعی ندارند چه کسی بودند ؟
وحید
|
جمعه 20 تیر 1393 - ساعت : 11:18
این دو نفر بعد ظهر پنج شنبه که هیچ کدام از مسئولان فرهنگسر نبودند چرا به فرهنگسرا رفتند ؟ اگر هم برای بازرسی میخواستند بروند باید یه موقع میرفتند که مسئولین فرهنگسرا حاضر باشند ! آخه بعدظهر برای نظارت بر امور دختران حاضر در سالن مطالعه در فرهنگسرا رفته بودند ؟

ک
|
جمعه 20 تیر 1393 - ساعت : 03:13
به نظر من که باید اسمی این دو نفر را میزدید چون اینها دارند آبروی نظام اسلامی را می برند ! تازه میخواستند برای این سایت هم پاپوش درست نمایند .بچه های سایت خسته نباشید

ناشناس
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 19:29
در این سایت بعضا چه راهت آبروی مردم به تاراج می رود

پاسخ ها
فریده
|
جمعه 20 تیر 1393 - ساعت : 02:42
اونوقت آبروی اسلام و آبروی امام زمان که توسط ، مسئولین به اصطلاح اسلامی با این اعمال و کارهائی که هم اکنون و در انتخابات انجام میدهند برده نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط آبروی چند تا مسئول در همه جا مهمه است
شهروند وظیفه شناس
|
یک شنبه 22 تیر 1393 - ساعت : 22:00
اگر ابرویی باشد. این را فراموش نکن کسی کارخانه ابروسازی نداریم
لهراسبی
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 14:57
درود بر سایت عدالتخواهی و بر و بچه های با صفا و پاکش

سيد محسن
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 11:20
اقدام دادستان بسيار قابل تقدير است. نبايد مسئولين حاشيه ي امني داشته باشند بلكه بايد طبق قانون و بدون درنظر گرفتن ساير مناسبات، جرائم آنها مورد بررسي قرار بگيرد. ذكر اين مطلب ضروري است كه اگر يك مسئول در حوزه ي مسائل شخصي خود به دادسرا احضار شود( مثلا به علت تصادف كردن يا برگشت خوردن چك) نبايد اطلاع رساني عمومي شود بلكه بايد آبروي او مانند ساير مردم حفظ شود اما در صورتي كه يك مسئول جرمي در حوزه ي عمومي انجام داد (مثل همين مورد اخير كه در اين مطلب خبري آمده است) ضمن بررسي كامل دادسرا و دادگاه بايد با ذكر نام مسئول ،اطلاع رساني عمومي شود.

آگاه
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 08:13
از هیات نظارت انتخابات شوراها در شهرستان و استان که این حضرات رد صلاحیت شده رو تایید کردن واقعا مچکریم!

محمد
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 05:16
هر دم از این باغ بری می رسد
تازه تر از تازه تری می رسد

بازهم جا داره که این حضرات درونیات خودشون رو بیشتر و بهتر بروز بدن!
کافیه مدتی باهاشون محشور باشید و رفتارشون رو ببینید

م.ط
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 01:49
باید از این دو نفر سوءال کرد علت بازدید شما در این روز و دراین ساعت به چه دلیل بوده است ؟

طلبه
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 01:46
بنده وقتی این خبر را شنیدم باز برای اطمینان بیشتر خودم از دوستانم در پردیس تحقیقاتی کردم که این خبر را تایید کردند و حالا باید گفت کسانی که در مسئولیتهای دیگر و در جاهای دیگر و در زمان تبلیغات انتخابات براحتی تخلف انجام می دهند در این زمان هم کارهایی می کنند که جز شرمندگی چیزی ندارد و فعلا باید گفت که هر چه سریعتر تکلیف این آقایان را مشخص کنید و به بقیه اعضای شورا هم باید گفت شما هم باید تکلیفتان را با این آقایان معلوم کنید و اجازه ندهید نام شورا خراب شود - واز دادستان هم باید بخاطر ورود به موقع تشکر کرد و از امام جمعه سوءال کرد شما همچنان سکوت اختیار می کنید؟

روح الله
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 00:47
اسم این جریان مربوط به عضو شورای شهر چیه ؟ اگه میشه اسامی اونها را بذارید آخه من متوجه نشدم کیه ؟ اسامی اینها را ذکر نمائید تا مردم نسبت به این افراد بصیرت پیدا نمایند

طاها
|
چهارشنبه 18 تیر 1393 - ساعت : 21:11
بابا این ها اعضا شورا هستند که هستند... نمی دونم چرا انقدر به خودشان اجازه هر بی قانونی و هتک حرمتی را می دهند و چرا اصلا از قانون ترسی ندارند
آیا قانون فقط برای ما بی کس هاست....هر غلطی می کنند و اصلا انگار که نه انگار... لا اقل از موقعیتی که در آن قرار گرفته اند خجالت بکشند.... این افراد فقط هویت شخصی خود را لکه دار نمی کنند، بلکه دارند فکر عموم جامعه را هم به منصب با تقلب دست یافته اشان بدبین می کنند بابا ما از شما اعضا بی پروا شورا خواهشمندیم کناره گیری کنید و فقط خودتان را بدنام کنید و نه همه اعضا شورا را ....

نامداری
|
چهارشنبه 18 تیر 1393 - ساعت : 19:59
من جای مسئولین بودم اینها را از شورای شهر می انداختم بیرون !

شهروند وظیفه شناس
|
چهارشنبه 18 تیر 1393 - ساعت : 19:35
شاید این اقایان فکرمیکنند که قانون را برای انها اهسته نوشته اند ویا میتوانند به راحتی با وجدانشان بازی کنند اما باید به چنین افرادی هشدار جدی داد که باید همه افراد جامعه در هر پست ومقامی باید به قانون احترام بگذارند

سید
|
چهارشنبه 18 تیر 1393 - ساعت : 18:48
احسنت به دادستان شجاع که بدون در نظر گرفتن نام افراد عدالت را اجرا می نماید . ای کاش برخی مسئولین از دادستان یاد بگیرند ! و درود به بچه های سایت عدالتخواهی که زیر بلیت کسی نمی روند