امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : شنبه 7 تیر 1393 - 17:12
بازهم شهرداری شاهین شهر ! و بازهم حضور استاندار اصفهان !
بازهم شهرداری شاهین شهر ! و بازهم حضور استاندار اصفهان !

در حالی که قرار است امروز با حضور استاندار اصفهان جناب آقای زرگرپور مسجد جواد الائمه شهرک میلاد افتتاح گردد ، متاسفانه باز هم شهرداری شاهین شهر به خاطر حضور استاندار اقدام به مرتب نمودن و ایجاد فضائی منظم در شهرک میلاد نمود ! از صبح امروز تعداد زیادی از پرسنل شهرداری به فضا سازی و مرتب نمودن شهرک میلاد اقدام نمودند ! از جمله یک دستگاه لودر به همراه چند کامیون ، به مسطح نمودن زمینهای موجود در شهرک میلاد و انتقال زباله های ساختمانی و همچنین آسفالت نمودن چاله ها اقدام نمودند ! گرچه در ماجرای افتتاح صوری ورزشگاه حاجی آباد و حضور استاندار تذکر دادیم و شهراری هم به جای عذرخواهی از مردم اقدام به تهیه طومار .... نمود ! باز هم با کمال تأسف شاهد این ماجرا از سوی شهرداری بودیم !

بارها به مسئولین تذکر داده ایم که اگر انسان خدا را ناظر بر کارهای خود بداند و رضایت مردم و خدمت به خلق را عبادتی عظیم بیابد دیگر به خاطر حضور استاندار دست به چنین کارهائی نمی زند ! چرا که اگر این زباله های ساختمانی و چاله ... امری غیر مطلوب است ، اول باید برای مردم نامطلوب باشد و مسئولین باید خیلی زودتر به اصلاح و رفع مشکلات به خاطر مردم شهرک میلاد اقدام مینمودند ، نه اینکه استاندار از مردم دارای جایگاه بالاتری برای مسئولین شهرداری داشته باشد ! برای همین رهبر انقلاب فرمودند : مسئولین نوکر مردم هستند !

سردار باقرزاده - مسئول کمیته جستجوی مفقودین نقل میکرد : در یکی از سفرهای مقام معظم رهبری به استان مازندران، آقا وارد منطقه محرومی به نام «ارس ماخوست» شدند. معظم له وقتی برای بازدید به مدرسه ای وارد می شوند، مشاهده می کنند که تمام میز و صندلیها نو است. آقا احتمال می دهند که این کارها تشریفاتی است و برای ورود معظم له این کارها انجام گرفته است.
مقام معظم رهبری با تیزبینی و زکاوتی که دارند از بچه ها سؤال کردند که به من بگویید این میز و صندلیها را چه زمانی برای شما آورده اند. یکی از بچه های کلاس جواب داد: آقا همین دیروز اینها را آورده اند.
آقا نگاه عتاب آلودی به آن مسئول انداختند و فرمودند: ضرورت ندارد به خاطر مسئولینی که خودشان نسبت به مشکلات واقفند، بخواهید صحنه سازی کنید.

البته این وجیزه قصد ندارد که از زحمات شهرداری و مسئولین آن چشم پوشی نماید ، ولی توصیه ما این است که دیدگاه خود را نسبت به برخی امور تغییر دهیم .

در ضمن از سرعت  ساخت مسجد جواد الائمه (ع) که ظاهرا توسط یکی از خیرین به نام آقای کاشانی صورت گرفته باید کمال تشکر را نمائیم .

 

برچسب ها :
سلمان
|
چهارشنبه 21 تیر 1396 - ساعت : 21:30
واقعا این همه آشغال ریخته توی بلوارها.دیوارهای پر از اعلامیه و ....شایسته مردم شاهین شهر نیست.شهری که در پاکی و زیبایی با مردم باکلاس و با فرهنگ شهره است

ابوالفضل
|
چهارشنبه 25 تیر 1393 - ساعت : 07:54
سلام در جواب آقای مطلع باید به عرض برسانم . آقای دکتر ذاکری هم مرد عمل هستند و هم خیلی خیلی آقا هستند و با توجه به بی مهری هایی که بعضی افراد دارند باز هم رضایت خدا را در نظر می گیرند و با تمام توان دارند برای هر چه بهتر شدن چهره ی شهر تلاش می کنند جالب هم نیست از این الفاظ آزمون و خطا و ... استفاده کنید چون ایشان اینجا از روش آزمون و خطا استفاده نمی کنند بلکه از تمام وجود دارند مایه می گذارند و خدا عزت و احترامشان را هر روز بیشتر کند . به هر جهت در بکار گرفتن نیروها فکر می کنم صد درصد هم نظر ایشان نیست و بعضی موقع ها باید فشار اعضاء شورا و از بقیه جاها را هم در نظر گرفت و هم چیز را به حساب شهردار نگذاشت . به هر جهت فکر آخرت هم باشید . ما که خیلی خیلی مخلص آقای دکتر ذاکری شهردار پرتلاش شهرمان هستیم . خدا قوت شیر مرد

احمدی
|
جمعه 20 تیر 1393 - ساعت : 17:34
حالا کاشکی نیروها از اصفهان بودند ،نمی دونم قضیه چیه که این نجف آبادی ها دست از سر شاهین شهر بر نمی دارند چرا آقای شهردار ؟و آقایون شورای شهر ؟یعنی اینا اگر واقعا لیاقت داشتند چرا به شهر ستان خودشون خدمت نمی کنند ؟چرا میان شاهین شهر؟چه کسی پاسخگو است ؟حق شاهین شهری ها کجاست؟

مطلع
|
جمعه 20 تیر 1393 - ساعت : 10:13
اعضای شورای شهر که ادعا می گردند می خواهند کارهای نفری تکرار نشه و به اون هزار انک بستند !
این شهردارهم که خیلی کاراش مثل همون خدابیامرزه !
تا حالا کلی نیرو آورده و همش هم از اصفهان
یکی پاسخ بده ............ یعنی تو شاهین شهر کسی نیست ؟

همه مدیران ساکن اصفهان هستند .
شورا هم اول ریپی اومد و سرویس ها شهرداری رو قطع کرد اما دوباره همان سرویس ها برقرار شده

یک شهروند
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 12:50
آقای علیرضا شما خیلی زود قضاوت می کنید من نه کارمند شهرداری هستم نه کارم هیچ ارتباطی به شهردار و شهرداری داره من یک فرهنگی هستم که متوجه شدم شهردار به دلیل همان تحصیلات و استاد دانشگاه بودنش (آگاهی فرهنگی که دارد) برای فرهنگ شاهین شهر دل می سوزاند ،بعد هم نکته مهم این است که یک مدیر دبستان هم نمی تواند مدت یکسال برنامه هایش را اجرا کند چه رسد به شهردار شهری مثل شاهین شهر ،اما باید گفت: برنامه ریزیهایی خوبی انجام شده لطفا به سایت رفاهی تفریحی مراجعه کنید ، من و شما هم باید همراهی کنیم نه ایجاد دلسردی
و کلا می از مولای متقیان :از آنچه پدید نیامده نپرس
عجول نباشیم به مسئولین فرصت بدهیم

پاسخ ها
علیرضا
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 19:21
سلام - من گفتم شما طوری بحث می کنید که به ذهن این متبادر می شود که کارمند شهرداری می باشید و به این قضاوت عجو لانه نمی گویند و در کلمات دقت بیشتری بفرمایید و این کلمات با آنچه شما گفتید فرق می کند- و دیگر اینکه این کلام مولای متقیان که گفتید جایش اینجا نیست و اگر اینطور باشد پس هیچ کس نباید از برنامه های مسئولین سوءال کند !!!!
مطلع
|
دوشنبه 23 تیر 1393 - ساعت : 05:22
آقای محترم که خود را یک فرهنگی خطاب کرده اید
به عرض جنابعالی می رسانم که آن یک سال که شما از آن توقع دارید شایسته شهرداری که شما می فرمایید نیست چرا که ایشان هم تجربه دارند و هم ... و اگر بخواهیم هر شهرداری که می آید بگوییم که یک سال به او مهلت دهیم که یک چهارم عمرمان را به دیگران مهلت داده ایم و یعنی این که اگر یک سال به او مهلت دادیم و مسمر ثمر نبود آن وقت استیضاح شود و کس دیگری به مسند بنشیند و دوباره یک سال به او مهلت دهیم تا ببینیم چه می کند . اصلاً با نظر شما موافق نیستم چرا که شهرداری که برای شهری مانند شاهین شهر انتخاب می شود نباید در این شهر آزمون اشتباه و خطا را به کار بندد بلکه باید مرد میدان باشد و کار کند .
اما درخصوص سازمان رفاهی تفریحی باید بگویم زمانی که یک شخصی که قبلاً مسئول مالی بوده است اصلاً نمی تواند کار فرهنگی کند و مناسب این جایگاه نیست . در فعالیت های فرهنگی باید کسی قرار گیرد که در بین پرسنل و مردم جایگاه خوبی داشته باشد . در کار فرهنگی نمی توان سیاسی کاری و یا قوم گرایی کرد . اگر این دو در فعالیت های فرهنگی رخنه کنند فرهنگ را زیر سوال برده اند . به نظر من آقای شهردار و شورا باید کسی را برای این مسئولیت انتخاب کنند که ساکن این شهر باشد و با مردم و ... آشنایی داشته باشد و بدون اعمال سلیقه های شخصی ، فقط و فقط برای رضای خدای باریتعالی کار کند و از هیچ کس به جز خدای متعال نترسد و وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد بنابراین اصلاً با نظرات شما موافق نیستم و به نظرشما نمره منفی خواهم داد .
ابوالفضل
|
سه شنبه 24 تیر 1393 - ساعت : 07:21
سلام در جواب آقای مطلع باید به عرض برسانم . آقای دکتر ذاکری هم مرد عمل هستند و هم خیلی خیلی آقا هستند و با توجه به بی مهری هایی که بعضی افراد دارند باز هم رضایت خدا را در نظر می گیرند و با تمام توان دارند برای هر چه بهتر شدن چهره ی شهر تلاش می کنند جالب هم نیست از این الفاظ آزمون و خطا و ... استفاده کنید چون ایشان اینجا از روش آزمون و خطا استفاده نمی کنند بلکه از تمام وجود دارند مایه می گذارند و خدا عزت و احترامشان را هر روز بیشتر کند . به هر جهت در بکار گرفتن نیروها فکر می کنم صد درصد هم نظر ایشان نیست و بعضی موقع ها باید فشار اعضاء شورا و از بقیه جاها را هم در نظر گرفت و هم چیز را به حساب شهردار نگذاشت . به هر جهت فکر آخرت هم باشید . ما که خیلی خیلی مخلص آقای دکتر ذاکری شهردار پرتلاش شهرمان هستیم . خدا قوت شیر مرد
مهرداد
|
چهارشنبه 25 تیر 1393 - ساعت : 13:09
سلام منم با نظر ابوالفضل موافقم و معتقدم همه ی کارهایی که یه شهردار خوب می تونه برای عمران و آبادانی یه شهر انجام بده آقای دکتر ذاکری دارند انجام می دهند وتلاششان بر مردم پوشیده نیست و من هم به شهرداری با این دید و تلاشی خستگی ناپذیر دست مریزاد و خدا قوت می گویم و خیلی هم دوستشون داریم همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلندشان به جایی رسیده اند .
رضا ب
|
چهارشنبه 25 تیر 1393 - ساعت : 18:38
من نظرات را مطالعه نمودم ولی وقتی یک شهروندی که خود را فرهنگی معرفی نمود و گفت به سایت سازمان رفاهی سر بزنید ! معلوم شد که از همین پاچه خواران است ! البته من منکر زحمات شهردار نیستم ولی یه کم انتقاد هم دارم . ولی شما که میگی از سایت رفاهی دیدن کنیم و اون را می پسندی من که هر بار به این سایت میرم از بوی تعفن پاچه خواری حالم بد میشه ! یادم نمیره وقتی آقای نفری در آستانه عوض شدن بود اون سایت چقدر اصرار داشت که نفری باید بمونه و از اون بهتر پیدا نمیشه ! ولی تا شهردار عوض شد شروع نمودند از تعریف و تمجید از شهردار جدید ! البته تعریف و تمجید خوب است ولی این سایت یه انتقاد هم یعنی مشاهده نمی کنه ! بازم صد رحمت به این سایت عدالتخواهی که هم تعریف از شهردار میکنه و هم انتقاد . ولی سایت رفاهی جز پاچه خواری کاری بلد نیست ! هر شهرداری هم که بره و بیاد حتی مترسک هم بییاد اونها بازم تعریف و تمجید می نمایند !!!!!!!!!!
امیر محمد فاتح
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 07:58
سلام . من نظر آقای علیرضا را قبول دارم و این گفته شهروند محترم که گفتند از صحبت های آقای علیرضا اینطوری برداشت میشه که خصومت شخصی باکسی داشته درست نیست . آقای علیرضا فقط سئوال پرسیدند و به نظر من هم حق هر کسی هست که سئوال بپرسد در ضمن آقای علیرضای عزیز روزهای ملاقات آقای دکتری ذاکری دوشنبه هاست و اگر بازهم می خواهید دقیق تر از برنامه های شهرداری مطلع باشید می تونید به شهرداری مراجعه کنید و باخود آقای دکتر ذاکری صحبت کنید شاید تو این مراجعه اگر ابهاماتی هم برای شما بوجود آمده حل بشه . بازهم برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم شاد و پیروز باشید و همه با هم شهردار شهرمان را در آبادانی شهر یاری کنیم . متشکرم

پاسخ ها
علیرضا
|
پنج شنبه 19 تیر 1393 - ساعت : 18:56
سلام -با تشکر از انصاف شما.
علیرضا
|
چهارشنبه 18 تیر 1393 - ساعت : 19:32
در جواب امیر محمد فاتح و یک شهروند - در ابتدا باید بگویم که من فعلا در صدد انتقاد به شهردار نیستم و نظر شخصی بنده این است که باید فرصت بیشتری به ایشان داد تا ببینیم چکار می کنند و اگر بنا بر انتقاد باشد موارد زیادی برای مطرح کردن است و بنده مواردی که گفتم بیشتر به سیستم کلی شهرداری است که چرا این موارد رعایت نمی شود - ودر پاسخ اول بنده به یک شهروند انتقادی هم نشد به شهردار و دو سوءال پرسیدم و اما مقداری ناراحتی اگر در جملات است از خود یک شهروند است که اگر واقع بینانه بخواهیم نگاه کنیم دیگر اینطور تعریف کردن هم به نظر من لزومی ندارد و شما دو نفر هم بیش از حد در مورد ایشان غلو کرده اید و در بیان عملکرد ایشان هم فعلا مطلب خاصی ندارید و بگذارید تا کار جلوتر برود و اگر عملکرد ایشان خوب بود بعد اینگونه تعریف کنید - در مورد شما دو بزگوار باید بگویم طوری بحث می کنید که به ذهن این متبادر می شود که از نزدیکان ایشان و یا کارمندهای شهرداری هستید و می خواهید به هر نحوی یک پاسخی داده باشید و دلیل آن اینکه تو صییه هایی می کنید ولی خلاف آن در صحبتهای شما است مثل اینکه آقای فاتح می گوید بهتر است دیدمان را عوض کنیم و قشنگیها را ببینیم ، پس بهتر نبود در پاسخ اولی که من به یک شهروند دادم و دو سوءال پرسیدم شما با دیدی زیبا و قشنگ جواب می دادید و می گفتید شاید واقعا نمی داند (که در واقع هم اطلاع خاصی نداشتم) و ابتدا وپایان نظر خود را زیبا و قشنگ جواب می دادید - و یک نکتهء مهم که در این میان باید گفت این است که زیبا دیدن دنیا ربطی به این بحث ندارد و این یک مغالطه است و بطور مثال از آقای قرائتی شنیدم که مسئولین غیبت ندارند و حضرت علی به حاکمان خود میگفت که کسانی را مامور کنید تا غیبت مسئولین را بشنوند و به تو گزارش دهند تا از عملکرد زیر دستان خود آگاه شوید پس به ایشان هم باید گفت زیبایی های اطرافت را ببین و دنبال زشتی ها نباش ، بطور کلی در باب مسئولیت و مسئولین خیلی چیزها فرق می کند و این استدلال هم مثل استدلال طرفداران امام جمعه است که می گویند نهی از منکر علنی از مسئولین بخاطر آبروی افراد نمی کنند و در جواب ایشان عثمان بن حنیف گفته شد که باز آقای قرائتی این را توضیح می دهند و کلیپ آن در همین سایت است و جالب اینکه امام جمعه و طرفداران هم در مواجه با مخالفین که جای رعایت این نکاتی است که می گویند بر عکس عمل کرده و اصلا کاری به آبروی طرف مقابل ندارند و مثل شما که توصییه به زیبا دیدن می کنید ولی دربارهء نظر بنده دیگر زیبایی از یادتان میرود - ویا یکی دیگر از توصییه هایی که یک طرفه است را باید به یک شهروند بگویم شما می گویید بنده زود قضاوت نمی کنم پس این صحبت ها که دربارهء من کردید چیست (داشتن خصومت شخصی با شهردار ، یه جایی کارش قانونی نبوده و تو شهرداری گیر کرده و ...) و کجای صحبتهای من قضاوت عجولانه بود؟ ، مشخص کنید ، چرا تو صیه ای می کنید که در همان نظر هم بدان عمل نمی کنید - بنده هیچ کار شخصی در شهرداری ندارم و هیچ خصومت شخصی هم با کسی ندارم و شما هم با فکر و دیدگاه خود دیگران را نسنجید ، دید فعلی بنده به آقای شهردار نه کاملا مثبت است و نه کاملا منفی و فعلا کار هایشان را بررسی میکنم تا عملکرد ایشان دستم بیایم و یک دلیل پرسیدن سوءال هم همین بود و اگر چه شما دو نفر تا حالا پاسخی قانع کننده نسبت به آن تعاریفی که کردید با عملکردی که بیان شد نداشته اید ولی بطور مثال وقتی آقای فاتح گفت این کارها را انجام داده اند بنده گفتم خیلی خوب است ولی اینها کار فرهنگی نیست و موارد دیگری هم بود که چون طولانی شد فعلا دیگر بس است .

فاطمه الف
|
چهارشنبه 18 تیر 1393 - ساعت : 02:26
شیوه سایت را در به نمایش گذاشتن نظرات تحسین می کنم

یک شهروند
|
چهارشنبه 18 تیر 1393 - ساعت : 01:49
آقای علیرضا و آقای امیر محمد فاتح بنده چند روز به اینترنت دسترسی نداشتم امروز مناظره! شما را که سر شهردار بود خواندم ،جواب سوال را ازخودم بگیرید متاسفانه ما ایرانیها وقتی خصومت شخصی با کسی داشته باشیم تمام خوبی ها را فراموش می کنیم احتمال می دهم آقای علیرضا هم یه جایی کارش قانونی نبوده و تو شهرداری گیر کرده که این فد از دست شهردار دلش پر ، و گرنه همه ی اهل فرهنگ و ،ورزش می دونن که شهردار بیشتر از حوزه ی اجرایی خودش برای شاهین شهر زحمت می کشه و حتی گاهی در هیچ سایتی هم درج نمی شه و بگم آقا علیرضا برنامه های عمرانی شهردار همه برنامه ریزی شده و با سرعت در حال پیگیری و اجراست ،اگر هم می خای بدونی من از کجا می دونم ؟ جواب.بنده چون مثل شما زود قضاوت نمی کنم اول تحقیق می کنم بعد قضاوت می کنم .یک شهروند

یک شهروند
|
یک شنبه 15 تیر 1393 - ساعت : 10:39
شهردار شاهین شاهین شهر نمونه بارزی از مدیران مردمی و شیفتگان حقیقی خدمت است .همواره نشان داده که در کنار امور عمرانی و زیربنایی ،توجهی خاص به تعالی روح و جسم مردم به ویژه جوانان به عنوان آینده سازان این دیار داشته و دارد ،انتظار می رود که همه ی مدیران در تمامی بخش ها اینگونه گام بردارند.
شما هم اینقدر زود قضاوت نکنید ، عملکرد دکتر ذاکری برای یکسال قابل تقدر است به ویژه که ایشان به دلیل تحصیلات آکادمیک در سطوح عالی انسانی فرهیخته و توانمند می باشد،و مرتبا خدمت به مردم شاهین شهر را از افتخارت خود می داند

پاسخ ها
علیرضا
|
یک شنبه 15 تیر 1393 - ساعت : 15:36
می شود اقدامات مهم ایشان را در زمینهء عمرانی و زیربنایی و بخصوص اقدامات مهم ایشان که باعث تعالی روح و جسم مردم به ویژه جوانان در این یکسال شده است را شما توضیح دهید که ما و سایر مدیران روشن شویم -و همچنین ایشان به عنوان یک انسان فرهیخته چه برنامه هایی برای آینده دارند؟
امیر محمد فاتح
|
دوشنبه 16 تیر 1393 - ساعت : 07:32
سلام . آقای علیرضا واقعا نمی بینی ؟ یا نمی خوای ببینی ؟ همین دیروز بود که دکتر ذاکری عزیز در خطبه های قبل از نماز جمعه گفتند تضمین سلامت مردم به دریافت عوارض آلایندگی ارجحیت دارد . بابا به خدا انسان شریفیه اینقدر که بفکر مردم شهره به فکر خودش نیست . کارهای فرهنگی ایشان : 1- حضور در بین کودکان در فرهنگسرای شهروند ( که در صحبت هاشون گفته بودند بچه ها آینده سازان مملکت هستند ) پس مشخصه طرز فکر ایشان چیه . 2- حضور در خانه سالمندان و تجلیل از پدران و مادران سالمند ( درس احترام به پدر و مادر و احترام به خانواده سنتی ) 3- حضور در جمع مردم و نمازگزاران و جویا شدن مشکلات مردم ( در نشستی که در مسجد گلدیس داشتند من خودم حضور داشتم اینقدر بی ریا و صادق با مردم صحبت می کردند ) 4- دیدارهای مردمی هر دوشنبه ایشان 5- سرزدن به کودکان بی سرپرست 6- دیدار با علمای مذهبی 7- دیدار با جانبازان این یادگاران افتخار آفرین جبهه و جنگ و گرامیداشت آنها و با افتخار یاد کردن از شهدای جنگ تحمیلی . در پایان شاید انسان خوب به معنی مطلق وجود نداشته باشه و بنده خدا داره تلاش میکنه هر کاری از دستش بر بیاد برای شهر ومردم شهر انجام بده انشاء ا.. که خدا ازش قبول میکنه خوبه مردم هم باعث دلگرمیش باشن . . خوبه خودمان را جای ایشان بگذاریم اونوقت خوشمان میامد این شکلی کار کنیم و بعد هی بهمون ایراد بگیرن . سعی کنیم همیشه نیمه ی پر لیوان را ببینیم . ما که شهردار مخلص و با صفای شهرمان را دوست داریم بهتره شما هم دیدتان را عوض کنید اونوقت دنیا را خیلی قشنگ تر می بینید. متشکرم
علیرضا
|
دوشنبه 16 تیر 1393 - ساعت : 16:44
آقای امیر محمد فاتح خوبه سوءال کردیم اینجوری جواب دادید اگه انتقاد می کردیم دیگه چکار می کردید؟!!!!!!- من بعضی موارد را نمی بینم برای همین هم سوءال کردم و شما از برنامه های عمرانی و زیربنایی که چیزی نگفتی ، و در مورد کارهای فرهنگی که گفتید این کارها که نام بردید خیلی خوب است ولی به اینها کار فرهنگی نمی گویند و باید ابتدا شما کار فرهنگی را تعریف کنید بعد مصادیق آن را مشخص کنید و بنا بر تعریف حضرت آقا مجموعه کارهایی است که باعث رشد فکری افراد جامعه می شود و حتی برگزاری جلسه سخنرانی را هم گفتند کار فرهنگی نیست -وای کاش این مسئولین ما با روش و عملکرد خود باعث ایجاد فرهنگ در جامعه شوند مثل فرهنگ ساده زیستی و عدم ریخت و پاش بیت المال و فرهنگ خدا محوری و اینکه دنبال رضایت خدا باشیم (نه به طور مثال رضایت استاندار) و فرهنگ احترام به قانون اگرچه کسی به ما نگوید و اگر چه رعایت قانون برای ما سخت باشد (مثل قانون سکونت در شهری که مسئولیت داریم)- و در آخر می شود بپرسم آقای فاتح شغل شما چیست ؟ آخه خوب از برنامه های آقای شهردار خبر داری .
امیر محمد فاتح
|
سه شنبه 17 تیر 1393 - ساعت : 08:23
سلام آقای علیرضا . من دانشجوی رشته مدیریت هستم . و هیچ ادعایی هم ندارم که زیاد از فرهنگ سر در میارم ولی از دید خودم فکر می کنم وقتی یک شهردار این رفتار را داشته باشه پسندیده و مورد قبول تعداد زیادی از مردم هست و خیلی هم نمی خواد تلاش کنید تا از برنامه های شهردار مطلع بشید همین که هر چند روز یکبار سری به سایت سازمان رفاهی تفریحی یا سایت خود شهرداری بزنید برنامه های شهرداری در آن مشخص است شما هم می تونید مثل من از برنامه های ایشان مطلع بشید . بعد هم بحث سکونت ایشان را مطرح می کنید مگه فقط باید شهردار توی این شهر بخوابه . این بنده خدا که از ساعت 4 یا 5 صبح سرکاره همان روزی که قسمتی از پالایشگاه آتش گرفته بود ظاهرا ساعت چهار و خرده ای در محل حادثه حضور داشته اند و همه ی زمان روز را در شهر حضور داره و تمام وقت مفید روز را پرتلاش در شهر حاضرند . بعد هم فکر می کنم رضایت خدا و مردم از همه چیز برای دکتر ذاکری مهمتره است چون من چند تا از سخنرانی های ایشان را که گوش دادم مرتب این موضوع را برای خودشان سرخط قرار دادند و خودشان را به رعایت آن ملزم می دانند .برای بحث های عمرانی هم فکر کنم زوده قضاوت کنیم صبر کنیم تا حداقل یک بودجه ایشان عملیاتی بشه بعد بگیم کار عمرانی انجام داده یا نه ؟ بازم از شما برادر بزرگوار سپاسگزارم ولی من همیشه سعی می کنم زیباییهای دنیا را ببینم و تا بشه چشمم را به زشتی هاش ببندم به هر جهت بهتره اینجوری فکر کنیم که ایشان دارند همه ی تلاششان را می کنند و ما هم به عنوان شهروندان این شهر یار و یاورشان باشیم تا انشاء ا.. شهری آباد و سرزنده داشته باشیم . متشکرم
کرمانی
|
سه شنبه 10 تیر 1393 - ساعت : 19:58
من هم روش این سایت در طرح انتقاد و بیان نقاط قوت را می پسندم

شهر وند وظیفه شناس
|
سه شنبه 10 تیر 1393 - ساعت : 15:51
همه مطالب بالا بجا بود اما یک سوال از استاندار محترم
اقای استاندار گرگاب را می شناسی ؟ شهری با دردها و نگفته های فراوان با مردمانی کشاورز که از شدت بی عدالتی پشت هایشان خمیده شده و گوشی
هم صدای درد انها را نمی شنود .امیدوار بودیم در تردد شما به شاهین شهر
چند دقیقه ای هم به گرگاب نظری می کردید که اگر روزی صدای دردشان به شما رسید نخواهید با وجدانتان کلنجار بروید

محمد رضا
|
سه شنبه 10 تیر 1393 - ساعت : 04:08
به نظر من دوستان دارند تند میروند ! همانطور که این سایت در مواجهه با اقدامات مثبت شهرداری از آن تعریف وتمجید مینماید و در مواجهه با اقدامات منفی انتقاد مینماید و خدائیش روند معقولی را طی مینمایند دوستان منتقد هم باید با عملکرد شهرداری رویکرد منصفانه داشته باشند نه اینکه فقط یک طرفه بروند و همه چیز را زیر سئوال ببرند

علیرضا
|
دوشنبه 9 تیر 1393 - ساعت : 17:01
این آقای ناشناس که میگه مشکلات را با احترام متقابل بگویید آخه شما مسئولین شهرداری نباید هرازگاهی در شهر دوری بزنید و با مشکلات آشنا بشوید-باشه حالا من یک نمونه را می گویم ببینم چکار می کنید -یک سری به آخر همین میلاد بزنید از آپارتمانهای میلاد به طرف بلوار شهید منتظری که مییایی بیرون یک دفعه می بینی یک ماشین خلاف جهت اومد به طرف تو و اگرچه مقصر آنها هستند و نباید خلاف کنند ولی فاصله هم زیاد است و هر کس میخواهد دور بزند باید کلی راه برود -خلاصه بگویم این خیابانی که روبروی بلوار مسرور است بیشتر آن درست شده و فقط مقداری از آن مانده چرا تمام نمیشود و نمی دانم که آیا طرح آن هم همین است یا خیر ولی میشود آنجا را تبدیل به میدان کرد تا ماشینهایی که از بلوار مسرور میخواهند به سمت آپارتمانهای میلاد بیایند دیگر خلاف جهت نیایند و خدای نکرده اتفاقی بد نیفته ولی فکر کنم تا یک کشته ندهد فایده ای نداره -راستی مشکلات محلهء گلدیس که در همین سایت زده بودند برطرف شد ؟ و یا بطور مثال جادهء گاز کنارهای آن مدتها بود که آسفالت نشده است و همانطور به صورت خاکی رها شده بود آیا هنوز به همان صورت است ؟

یک دانشجو
|
دوشنبه 9 تیر 1393 - ساعت : 14:59
خب این آقای ناشناس هم مثل صابر جیره خواره،صابر جیره خوار امام جمعه هست این آقای ناشناس جیره خوار شهرداره، آخه آقای ناشناس چرا چشماتا وا نمیکنی واقعیتا ببینیی؟؟؟ از موقع مسئولیت شهردار تا الان هرموقع یه مسئولی اومده تو این شهر شهردار یکدفعه فعال شده کلی کار کرده به محض اینکه اون رفت کارهای شهر روال عادی خودشا پیدا میکنه. .......در مورد محله شیخ بهایی به عرضتون برسونم که خود مردم تقاضا کرده بودند وپیگیر بودند که شهردار ودیگر مسئولین اومدند اونجا وگرنه که عزیز دلم شهردار که از این کارا نمیکنه. همه با ایشون آشنا هستیم و اخلاق ایشونا میدونیم چطوریه.شهردار مردمی یعنی خودش محله به محله و کوچه به کوچه بان بشه بره و از نزدیک با مردم و مشکلات محلشان آشنا بشه. خدا رحمت کنه شهید باکری را.برو شرح حالشا بخون تا بفهمی شهردار مردمی یعنی چه؟؟یعنی کی؟؟؟

کارمند شهرداری
|
دوشنبه 9 تیر 1393 - ساعت : 14:43
یعنی چه؟ بلاخره شهردار این شهر دکتر ذاکر هست یا صادق گلی و ربیعی؟؟؟!!!اینجور استدلال کردن یعنی توپ را تو زمین یکی دیگه انداختن واین درست نیست. بله ما قبول داریم که صادق گلی وربیعی تو کارشون ضعیف هستند وحتما هم باید عوض بشوند اما شهرداری که ااینقدر به قول شما پاکار و مردمیه پس چرا موقع اومدن مسئولین یکدفعه بفکر خدمت کردن میافته؟؟؟؟!!!! خب مطمئن باشید که زیر دست به حرف مسیولش گوش میده واگر جرات داره خلاف اون دستور عمل کنه اونم کسایی مثل صادق گلی وربیعی که ..... براشون از همه چیز واجبتره!!!....

محمد
|
دوشنبه 9 تیر 1393 - ساعت : 14:18
ای گفتی. کاش میشد این آقای ص را از شهرداری مینداختند بیرون ،نصف مشکلات این شهر حل میشد،

یک همشهری
|
یک شنبه 8 تیر 1393 - ساعت : 15:57
این طبیعیه شهرداری که علیرغم قانون باید ساکن شاهین شهر بشه هنوز دل بسته به شهر و مسکن خودش هست و حاضر نیست زن و بچه اش را به شاهین شهر بیاورد و ساکن شود معلومه که خبر از کوچه پس کوچه های شهر نداره شما که خوب گیرداده بودید به شهردار قبلی به خاطر عدم اسکانش پس چرا به این شهردار گیر نمیدید . ما که یک ساله از حضور این شهردار در این شهر می بینیم کار خاصی ندیدیم تازه معاون عمرانی رو بعد از قریب به یکسال تعیین کرده خیلی ماشاء الله این شهردار پرکاره اینم از خوش شانسی شاهین شهر دست شورای شهرمون درد نکنه

نادر
|
یک شنبه 8 تیر 1393 - ساعت : 15:09
لااقل از مردم عذرخواهی نمائید ! نکنه دوباره میخواند برای شهرداری از مردم شهرک میلاد طومار جمع نمایند !!!!!!!

پاسخ ها
ناشناس
|
دوشنبه 9 تیر 1393 - ساعت : 14:19
ببخشید میشه بفرمایید مگر چکار کردند که باید از مردم عذرخواهی کنند . تمیز کردن شهر هم مگر عذر خواهی داره . مردم باید شرمنده باشند که نخاله های ساختمانی شان را همینطوری رها می کنند به امان خدا و منظر شهر را زشت می کنند . اگر قرار باشه هر کسی ساختمان سازی می کنه نخاله هاش را جا بگذاره و بره اونوقت فکر می کنید چه به سر شهر میاد؟؟؟؟؟ لطفا یک کم انصاف هم خوبه آدم داشته باشه . یک کم هم خودتون را جای پرسنل شهرداری بگذارید . بدون توجه به ساعت حمل زباله ، زباله ها را می گذارید تو کوچه و خیابان بعد که گربه کیسه زباله را پاره می کنه و یه عالمه میکروب را پخش کوچه و خیابان می کنید خودتون را بگذارید جای مامور شهرداری خودتان دوباره حاضرید به زباله ای که مال خودتون هست و پخش کوچه شده دست بزنید بعد اینقدر راحت در مورد شهردار و پرسنل شهرداری قضاوت کنید . شما که ادعا می کنید سایت پر طرفداری دارید لطف کنید و به مردم گوشزد کنید زباله هایشان را در تاریخ های مشخص و سر ساعت های مشخصی که از طرف شهرداری اعلام شده بیرون منزل بگذارند تا شهر مرتبی داشته باشیم و اینقدر هم به شهرداری بد و بیراه نگید .اگر همه با هم همکاری کنید و به جای اینکه فقط نق بزنید یک کم نگاه مثبت داشته باشید خیلی از مسائل به راحتی حل میشه و اونوقت شهری داریم که نمونه است .در اینجا جا داره از شهردار و پرسنل شهرداری ( رفتگران و نیروهای فضای سبز ) به خاطر زحمات شبانه روزیشان تشکر کنیم . خدا قوت
محسن
|
دوشنبه 9 تیر 1393 - ساعت : 16:05
حالا اگه به این ناشناس هم بگیم خودت را معرفی کن میگه من معذورات دارم!!!!!!!
جابر
|
یک شنبه 8 تیر 1393 - ساعت : 14:20
این همه مردم مردم میگند همه اش کشک است !!!!!!!

ناشناس
|
یک شنبه 8 تیر 1393 - ساعت : 09:18
سلام . به نظر من آقای محمد نباید این کارها را به شهردار نسبت بدهند . ولی اگر معاونت خدمات شهر (آقای ربیعی ) و مسئول امور شهر( آقای صادق گلی ) شهرداری یک کم بیشتر به خودشان زحمت می دادند و برنامه ریزی درست و حسابی می کردند . مخصوصا آقای صادق گلی به جای اینکه همه اش بره این طرف و اون طرف دنبال کارهایی که به ایشان ربطی ندارد وقتش را صرف کارش می کرد و به نظافت سطح شهر و پاکسازی شهر می رسیدند نه وضع شهر اینطوری میشد ونه احتیاجی بود که کسی بخواهد خدای نکرده به شهردار خوب شهرمان بی احترامی بکنه . اونم شهرداری که از ساعات اولیه صبح و بعضا تا پاسی از شب توی شهر هست و برای رفاه و آسایش مردم تلاش می کنه . از همین جا هم از مسئول امور شهر شهرداری آقای صادق گلی تقاضا می کنیم بیشتر وقت برای نظافت سطح شهر بگذارند چون وضعیت جمع آوری زباله و نظافت شهر خیلی نابسامان هست . چند روز پیش یک خانمی آمده بود توی قسمت خدمات شهری و بد جوری داشت داد و بیداد می کرد و واقعا انگار از مغز استخوانش ناراحت بود بعد که علت داد و بیدادش را جویا شدیم متوجه شدیم حدود دو هفته پیش دم درب منزلشان ماشین به یک گربه زده و همان روز این خانم رفتند مسافرت و به خیال اینکه ماموران شهرداری فردا جسد این گربه را جمع می کنند و نگو که این زحمت کشان بجای جمع آوری جسد گربه ، انرا توی جوی دم درب منزل خانم رها نمودند و بعد از دو هفته که این خانم از مسافرت برگشتند با یک بوی نامطبوع روبرو می شوند و وقتی جویا می شوند می بینند لاشه ی گربه کرم افتاده و علت ناراحتی ایشان هم این بوده که یعنی توی این دو هفته ماموران شهرداری برای نظافت این کوچه نیامده اند ظاهرا منزل این خانم داخل خیابان مخابرات هم بوده و زیاد جای پرتی هم نبوده . و به نظر من هم حق دارند و نظافت شهر واقعا ضعیف است .

ناشناس
|
یک شنبه 8 تیر 1393 - ساعت : 00:12
کاش چندتا عکس هم از مسجد میزدید و با سازنده اون مصاحبه میکردید.

محمد
|
یک شنبه 8 تیر 1393 - ساعت : 00:09
آقا دقت کردید که کارای این شهردار و امام جمعه چقدر شبیه به هم هست؟؟؟؟!!!! هردوشون موقعی که یه مسئول میاد سعی تلاششان بیشتر میشه!!!! کی می شه از دست این شهردار جدید و امام جمعه خلاص بشیم؟؟؟!!! خدایا یعنی میشه؟؟؟!!!!ما واین همه خوشبختی. محاله.....

پاسخ ها
محمد امیر فاتح
|
یک شنبه 8 تیر 1393 - ساعت : 07:38
فکر می کنم خیلی بی وجدانید . همین چند وقت پیش نبود که شهردار رفته بودند گلدیس و توی مسجد با مردم ملاقات داشتند و از نزدیک با مشکلاتشان آشنا شدند .یا اون شبی که رفته بودند محله شیخ بهایی که همین سایت خبرش را درج کرد و تا پاسی از شب با مردم بودند و حتی پای پیاده با مردم به چند جای محله سر زدند و از نزدیک خودشون با مشکلات روبروشدند .بفرمایید اونوقت هم استاندار آمده بود ؟؟؟؟ یک کم انصاف هم خوبه آدم داشته باشه .هرچند با زدن این خبر از ارزش جناب آقای دکتر ذاکری شهردار محبوب و مردمی شهر چیزی کم نمیشه ایشان روز کارگر با کارگرهای شهرداری صحبت می کردند و به آنها تاکید می کنند توی همه ی کارهاتون خدا را ناظر خودتون قرار بدید و نه سر کارگر و بقیه مطالب سخنرانی ایشان را گوش بدید و بعد در خصوص ایشان اظهار نظر کنید . اجرتان با خدا
ناشناس
|
دوشنبه 9 تیر 1393 - ساعت : 08:03
سلام . من زیاد با امام جمعه سرو کار نداشتم که دربارش نظر بدم و آخرت خودم را هم الکی به باد نمی دم ولی چون خصوصیات شهردار را تقریبا می دونم گناه داره اگر این حرفها را درباره اش بزنید .این بنده خدا از صبح زود سرکاره و همه ی هم و غمش درخصوص مردم و مشکلات مردمه ، نه اهل زد و بند اداری است و نه اهل ریا کاری وقتی هم جایی حقی بخواد ناحق بشه محکم می ایسته و تا جایی که توان داشته باشه نمی گذاره . همین چند روز پیش بود که وقتی توی بحث اطفاء حریق شرکت نفت سپاهان اسمی از پرسنل آتش نشانی شاهین شهر برده نشد که چطور با به خطر انداختن جانشان به دل آتش زده بودند اینقدر ناراحت شده بودند و این مردمی که اینقدر نجیب و آرام هست صداش را هم بالا برد . ماه رمضان است بیایید بجای اینکه همدیگر را ناراحت کنیم به همدیگر کمک کنیم و اگر واقعا جایی مشکلی هست و می بینید توی همین سایت انعکاس بدید اما نه با لحن بد مطمئنا دکتر ذاکری پیگیر حل شدن آن مشکل میشند اونوقت نتیجه اون کار را هم ببینید .و مسلما اگر قراره مشکلی حل بشه چه بهتره که با احترام متقابل حل بشه و خدای نکرده نخواهد به کسی توهینی بشه و واقعا مثل برادرهای دینی برای هم باشیم و دست همدیگر را بگیریم . التماس دعا ، در این ایام سراسر معنویت برای ما هم دعا کنید
تهامی
|
شنبه 7 تیر 1393 - ساعت : 23:56
البته اگر استاندار هفته ای یک بار به هر محله شاهین شهر سر بزنه ظرف مدت کوتاهی همه مشکلات مردم شاهین شهر حل میشه !نمیشه استاندار یه سر به محله گلدیس بزنه

پاسخ ها
فاتحی
|
یک شنبه 8 تیر 1393 - ساعت : 01:29
فقط شهرداری اینطور نیست همه ادارات( و البته نه همه کارمندان ) همین طور آموزش دیده اند که فقط منوط به حضور سازمان نظارت کننده و یا مافوق خود سرعت عمل می گیرند. سؤالی که مطرح می شود این است که آیا وقعا این افراد با این طرز تفکر شایستگی بدست گیری امور مردم را دارند؟؟؟؟؟ اوایل به این شهردار خیلی دلخوش بودیم ولی ظاهرا آش همون آشه و کاسه همون کاسه.............
رحیم
|
شنبه 7 تیر 1393 - ساعت : 17:14
عالم محضر خداست ! نه محضر استاندار !!!!!!!!!!!!!

پاسخ ها
نصرالهی
|
یک شنبه 8 تیر 1393 - ساعت : 01:23
واقعا زیبا نوشتی آقا رحیم، مختصر مفید و رسا!