امروز دوشنبه 4 مهر 1401

تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 خرداد 1393 - 16:34
جام جهانی فوتبال پوششی برای جنایت !
جام جهانی فوتبال پوششی برای جنایت !

همزمانی قتل عام مردم عراق توسط داعش در سایه حمایت های پنهان آمریکا و غرب، یادآور جنایت های دیگر در حق مسلمانان جهان طی سالهای گذشته است که دقیقا همزمان با رویدادهای مهم ورزشی و جام جهانی فوتبال بوده است.

 بسیاری معتقدند این «همزمانی ها» نه اتفاقی بلکه کاملا حساب شده و برای انحراف افکار عمومی جهان از جنایت های غرب در حق مسلمانان بوده است و در هنگامی که تمام رسانه ها و مردم تحت تاثیر جام جهانی فوتبال هستند اقدام به چنین جنایتی مینمایند :

المپیک 1948 = اعلام موجودیت اسرائیل

جام جهانی 1982 = حمله رژیم صهیونیستی به لبنان

جام ملت های اروپا 1992 = قتل عام مردم بوسنی توسط اروپا

جام جهانی 2006 =جنگ 33 رژیم صهیونیستی علیه لبنان

المپیک 2008 = حمله روسیه به گرجستان-رژیم صهیونیستی و بازهم غزه

جام جهانی2010 = محاصره غزه و حمله به کاروان آزادی

المپیک 2012 = جنگ سوریه

جام جهانی 2014 = حمله داعش

 

 

 

 

برچسب ها :
علیرضا
|
دوشنبه 26 خرداد 1393 - ساعت : 15:37
جالب است دربرزیل که در جهان به فوتبال شناخته می شود و همیشه می گفتند بزرگترین عشق مردم برزیل فوتبال است وهر وقت در جهان اول شده اند مردم این کشور تا ماهها بعد مشکلات اقتصادی را فراموش می کنند ولی الان در این کشور بر علیه برگزاری جام جهانی راهپیمایی میشود ، این نشان می دهد که روز به روز مردم جهان بیشتر بیدار می شوند و بیشتر تشنهء عدالت می شوند ودر مقابل ظلمهایی که به آنها می شوند می ایستند ولی بعضی از مسئولین ما برعکس عقب گرد می کنند و قصد راضی کردن کسانی را دارند که متفکرانشان امثال این فوتبال را راه اندازی می کنند تا مردم دنیا را مشغول کرده تا خود به جنایتهایشان برسند و منافعشان را در دنیا بیشتر کنند -کشوری که مهد مبارزه با مستکبرین است و براساس مبارزه با ظلم بوجود آمده شایستهء اینگونه مسئولین نیست.

پاسخ ها
فاطمه
|
پنج شنبه 29 خرداد 1393 - ساعت : 09:12
سلام بله موافقم خياي خوب نظر تون دادين.
فاطمه
|
شنبه 24 خرداد 1393 - ساعت : 07:55
سلام. بله متاسفانه اين شياطين بزرگ همه ي امورشون حساب شده است.خدا كنه شبكه هاي حامي مسلمانان و حامي حقوق بشر دچار غفلت نشن و اين شياطين رو رسوا كننن و جناياتشون رو براي مردم جهان بازگو كنن..... خدا وكيلي اين قدر كه اين ها برنامه هاشون حساب شده است ما ايراني ها كه ادعاي مسلموني ميكنيم و رسالت بزرگ نشر اسلام رو به عهده داريم ابين قدر حساب شده عمل مي كنيم........