امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - 21:18
روزنامه شرق خواستار برکناری جوادی فرماندار سابق شاهین شهر، برای حضور هاشمی در کاشان شد !
روزنامه شرق خواستار برکناری جوادی فرماندار سابق شاهین شهر، برای حضور هاشمی در کاشان شد !

نزدیک به یک سال از انتخابات ریاست جمهوری یازدهم می گذرد، مردمی که سال گذشته با شور و اشتیاق پای صندوق های رای حاضر شدند و با انتخاب دکتر حسن روحانی خواستار بهبود وضع اقتصادی خود شدند، این روزها تحول خاصی در زمینه معیشتی خود مشاهده نمی کنند اما در مقابل به اندازه کافی حاشیه سازی های دولتی ها و دامن زدن بر مسایلی که جزو مطالبات اصلی مردم نیست ادامه دارد.

در حالی که طی ماه های گذشته برخی سفرها و تحرکات هاشمی رفسنجانی برای خروج از انزوای سیاسی- اجتماعی سالهای گذشته اش با حواشی مختلفی همراه بوده است، رسانه های نزدیک به دولت از سفر احتمالی وی به اصفهان و کاشان در خردادماه خبر داده اند، سفری که به نوشته همان رسانه ها به علت آنکه پیش بینی می شود با حواشی مختلفی همراه باشد، ممکن است لغو شود.

در این باره روزنامه شرق که از روزنامه های نزدیک به هاشمی محسوب می شود با انتشار گزارشی ضمن بازخوانی حواشی سفر نوروزی هاشمی به کیش و لغو یکی از سخنرانی های عمومی وی به علت اعتراضات مردمی، به برکناری فرماندار بندر لنگه اشاره کرد و غیر مستقیم از دولت خواست تا فرماندار کاشان نیز تغییر کند تا هاشمی بدون هیچ دلواپسی خاصی بتواند به این شهر سفر کند!
 
همچنین اشاره این روزنامه به مسئولان استانداری اصفهان و متهم کردن آنها به «انفعال» برای خوب فراهم نکردن مقدمات سفر هاشمی به این شهر طی هفته های آتی نیز جالب توجه است، بگونه ای که ظاهرا قرار است تمام کاسه کوزه های مربوط به اعتراض های مردمی نسبت به سفر هاشمی به شهرها و استان های مختلف کشور بر سر مسئولان استانداری و فرمانداری ها شکسته شود و در این میان هر کسی هم که کوچکترین تعلل و غفلتی در سرکوب اعتراض های مردم داشته باشد، باید بلافاصله با «داس اعتدال» مواجه شده و برکنار شود.
 
این مساله زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که طی روزهای گذشته نیز برکناری فرماندار بروجرد به علت لغو سخنرانی حسن خمینی بر سر زبان اصلاح طلبان و تندورهای حامی دولت افتاده است و آنها بدون توجه به اعتراض های مردمی در این شهر نسبت به حضور برخی چهره های خاص، تمام راه حل را در پاک کردن صورت مساله و برکناری مسئولان استانی جستجو می کنند.
 
به نظر می رسد با توجه به وضعیت موجود و ادامه اعتراض های مردمی نسبت به حضور فعالان فتنه 88 در شهرهای مختلف کشور و از آنجایی که منطق حامیان دولت در این باره مبنی بر ندیدن اصل ماجرا و متهم کردن مسئولان استانی و برکناری آنها استوار شده است، تنها راه موجود برکناری گسترده فرمانداران، استانداران و مسئولان شهرهای مختلف است تا از این به بعد این طور به آقای هاشمی و دیگر همفکرانشان القا شود که می توانند به راحتی به میان مردم رفته و سخنرانی کنند!
 
مطلب روزنامه شرق :اگرچه برای حضورآیت‌الله هاشمی در اصفهان زمان باقی است اما درباره کاشان ظاهرا همه چیز، شفاف است و به گفته آقای طاهری سفر آقای هاشمی به شهر کاشان از توابع استان اصفهان لغو شده است. به گفته عباسی، دبیر حزب اعتدال و توسعه شهر کاشان، «قرار بود هاشمی‌رفسنجانی 14اردیبهشت برای حضور در مراسم بزرگداشت حجت‌الاسلام یثربی به شهر کاشان سفر کند و برای جلوگیری از برخی حواشی، استاندار قول داده بود که تاکنون، این قول‌ها برآورده نشده است و دفتر آیت‌الله هاشمی هم سفر ایشان را لغوشده اعلام کرد.» سلیمانی، مسوول روابط عمومی دفتر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره این سفرآیت‌الله هاشمی به «شرق» می‌گوید: «سفر آقای هاشمی به کاشان، به طور کلی لغو نشده و به زمان مناسب دیگری موکول شده و علت هم این است که وضعیت فرمانداری در شهر کاشان مشخص نیست.» اما جوادی، فرماندار کاشان در مورد علت لغو سفر هاشمی به کاشان به «شرق» می‌گوید: «من به‌طور غیررسمی از این سفر و بعدا هم لغو آن مطلع شدم و در جریان علت آن نیستم.» او که فرماندار منصوب دولت احمدی‌نژاد است در پاسخ به این سوال که آیا در پست خود ابقا شده یا نه، می‌گوید: «فعلا فرماندار شهر کاشان هستم.»

 

 

 

برچسب ها :
یک نزدیک
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 20:24
جوادی از حامیان لاریجانی بود ولی احمدی نژاد که رأی آورد به برکت دوستان ستاد لاریجانی که در استانداری رخنه کرده بودند به سمت فرمانداری شاهین شهر منصوب شد و بعد هم برای تحکیم پایه های بعد از دوران حکومتش یک نفر را وارد شورای شهر کرد و حوزه علمیه اش را که تادیروز برای 5 میلیون دست به دامن ملکیان می شد توانست صدها میلیون جذب کند و جایگاهی درست کرد برای .............. و بچه های ستاد احمدی نژاد که با بدبختی برای انتخاباتش رأی جمع کردند را کنار گذاشت.

دانشجوی علوم سیاسی
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 11:07
اینها فرمانداران را بهانه نمودند که جو امنیتی راه بیندازند که اگر هاشمی به شهری رفت استاندار و فرماندار شهر از ترسش چنان جو را امنیتی نماید که یک وقت کسی جرأت اعتراض نداشته باشد و اگر کسی اعتراض نمود فرماندار و استاندار مواخذه گردند تا هاشمی به خیال راحت به شهرها سفر کند چون اگر در شهرها به وی اعتراض از سوی مردم شود برای آینده سیاسی وی بسیار مضر است و وی باید از حضور از اجتماعات عمومی چشم پوشی نماید

طلبه
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 00:38
حالا این آقای جوادی هم نیاید با آقایون متحد بشه ، قبلا که با دوست پاسدارش اکثر مشکلات را به گردن یک نفر می اندختند ودوست پاسدارش که به همان یک نفر پیوست ، حالا ایشان چه می کند ؟ من برای صحبتهام مستنداتی هم دارم که در موقع لازم برای شما می فرستم.

یک طلبه
|
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 18:26
آقای جوادی در بین مذهبی های این شهر وحتی مردم این شهر جایگاهی ندارد اگه آقای روحانی این مطلبا بدونه حتما ایشونا. فرماندار که نه بلکه استاندار اصفهان میکنه. آقای جوادی یک اصلاح طلب به ظاهر اصولگراست. بلایی که این آقا سر اصولگراهای این شهر آورد هیچ اصلاح طلبی جرات اینکارها را نداشت.

صالحی
|
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 00:24
من از شما به خاطر این مطلب و جلوه دادن جوادی به عنوان یک احمدی نژادی واقعا گلایه دارم ! واقعا از سایت شما درج این مطلب سئوال برانگیز است ! آقای جوادی کم بچه های ستاد احمدی نژاد را لت و پار نمود و برای آنها دردسر درست نمود و کم اونها را به دادگاه کشاند و کم دستور برخورد با اونها را داد و کم در انتخابات شورای شهر دو دوره پیش از دزدان آرای مردم حمایت نمود و جلوی ابطال انتخابات را گرفت که سنگ بنای رأی خریدن و شام دادن و این بساطی که در دوره اخیر داشتیم در زمان این آقا گذاشته شد که با متخلفین برخورد ننمود که اینها در این دوره این مقدار گستاخ شدن که همه کاری انجام دادن ! و به جای برخورد با دزدان رأی مردم با اعتراض کنندگان به این روند موضع گرفت و برخورد نمود ! حالا هم شما با این مطلب مطمئننا باعث خواهید شد که پای وی دوباره به شهر باز شود و دوباره مصیبتهای غلط گذشته در این شهر احیا گردد . نکنید این کارها را !!!

ی.م
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 23:54
اگر قراره آقای جوادی به شاهین شهر برگرده به نظر بنده ایشان را بگذارند مسئول برگزاری انتخابات زیرا تواناییهای بسیاری در این زمینه دارد!!!!!!!

777
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:29
حالا دوباره داخل شهر یه منصب هم میخواهند بدهند به جوادی ! آخه در شاهین شهر هر چی پیرمرد و بازنشسته در شهر های دیگه هست می آورند در شاهین شهر یه منصب بهش میدهند! و جوانها هم بیکار و آواره ! یا اینکه هر مسئولی چندتا منصب و پست هم داره!

عماد
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 08:50
من کاری با این دولت و نحوه برخوردش ندارم ولی همین جوادی موقع فرمانداریش در این شهر کدام از بچه مذهبی های مومن و تحصیل کرده را سر کار گذاشت ! جز اینکه چهار تا رفیقهای سابق خودش را بر مسند نشوند دیگه کاری کرد ؟! و به فکر کادرسازی آینده شهر بود ؟! که الآن در این ادارات شهر این همه فساد و رشوه و زد وبند نباشه .تلاشی کرد این امام جمعه که وضعیت فرهنگی شهر اینگونه است تعویض شود ؟ فقط به حوزه علمیه خواهران که فکر کنم مثل دانشگاه آزاد است .... رسید !

ل.لابی
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 00:46
سلام
قابل توجه دوستان : امروز (یک شنبه)مراسم تودیع آقای جوادی انجام شد وایشان از فرمانداری کاشان برداشته شدند!

عبدالحسین
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 22:14
روزنامه شرق نوشته فرماندار احمدی نژاد ! بابا این جوادی موقعی که فرماندار شاهین شهر بود هوداران احمدی نژاد را بیچاره کرد و تارو مار نمود !!! فرماندار احمدی نژاد کیلوئی چند ؟؟؟

کرمانی
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 21:26
اگه همه فرمانداران را هم عوض کنه باز هر جا بره مردم حالش را میگیرند . مگر اینکه مردم را عوض کنه تا کسی نباشد اعتراض کنه .

وحید
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 15:40
چه ارتباطی به فرمانداران داره مردم از اینها ناراضی هستند و هر جا بروند مردم آنها را طرد مینمایند