امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - 21:18
امام جمعه ای که از پست و استاندارد میگوید إلا مبارزه با مفاسد اقتصادی !
امام جمعه ای که از پست و استاندارد میگوید إلا مبارزه با مفاسد اقتصادی !

دهم اردیبهشت ماه یادآور سالروز صدور فرمان 8 ماده ای رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی به سران قوا بود. این پیام که از زمان صدور آن 13 سال می گذرد متأسفانه به انحاء مختلف مورد غفلت و حتی بایکوت و بی توجهی از سوی بسیاری از مسئولان و مدیران نظام قرار گرفته است!!! بطوریکه معظم له در قضیه اختلاس 3000 میلیاردی لب به گلایه گشود و از بی اعتنایی مسئولان وقت در زمان صدور پیام ابراز نارضایتی نمود که: اگر به این پیام عمل می کردند اکنون شاهد این وضعیت نبودیم(نقل به مضمون)!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
متاسفانه با قلبی پر از درد باید گفت که شاهین شهر هم از بی توجهی امام جمعه ، نسبت به این مهم بی نصیب نیست! مرتضی ملکیان امام جمعه مادام العمر شاهین شهر از جمله این افراد است؛ اکنون وی بعنوان سکاندار هدایت دینی و سیاسی و فرهنگی مردم، در حالی دوازدهمین سال حضور خویش در منصب امامت جمعه شاهین شهر را به پایان می رساند که در خطبه های نماز جمعه مورخه 12 اردیبهشت 1393 کوچکترین اشاره ای به این پیام فوق العاده مهم و استراتژیک ننمود؛ در حالیکه نمازگزاران بعضا شاهد گرامیداشت هفته پست و یا روز استاندارد و... در خطبه های نماز جمعه توسط او بوده¬اند؛ البته از شخصی همچون مرتضی ملکیان که در خطبه های نماز جمعه و دیگر سخنرانیهایش، منتقدین خویش را نادان و نفهم و مگس و فتنه گر و منافق و... خطاب می نماید و توهین به مؤمنین برای وی تبدیل به یک رویه شده است نباید بیش از اینها انتظار داشت چرا که اساسا حرکت در خط ولایت از هر کسی ساخته نیست، آزمون بزرگ فتنه 88 که بسیاری از مفسدین اقتصادی مشهور ، در آن نقش تعیین کننده ای داشتند و سکوت بسیاری از خواص در کشور و از جمله مرتضی ملکیان در شاهینشهر در برابر فتنه گران خود شاهدی متقن و همیشگی بر این مدعاست...!!! اوصیکم یا عبادالله بتقوی الله/ والسلام علی من اتبع الهدی

لازم به ذکر است انتشار اینگونه مطالب در خصوص انتقاد از امام جمعه شاهین شهر جناب حجت الاسلام ملکیان نباید اینگونه تلقی گردد که جایگاه امام جمعه زیر سئوال میرود و یا به دلیل اینکه امام جمعه به صورت غیر مستقیم از سوی نهادهای مربوط به رهبری انتخاب میگردد پس باعث زیر سئوال رفتن رهبری میگردد ! این اشکال را با سخنان خود رهبر معظم انقلاب در سال 87 در دیدار با دانشجویان پاسخ میگوئیم .

رهبر انقلاب : یکی از دوستان، اعتراضهای صریحی کردند. خصوصیت دانشجو هم همین است. به اشخاص و دستگاه‌ها اعتراضهائی کردند - حالا آن اعتراضها ممکن است وارد باشد، ممکن است وارد نباشد؛ من روی آن نمیخواهم قضاوت بکنم - اصل اینکه دانشجو حرفش را روشن و صریح و آشکار بزند و دچار سیاسی‌کاری نشود، چیز مطلوبی است. بدترین اشکال و اشکال وارد بر محیط دانشجوئی این است که دانشجو دچار محافظه‌کاری شود و حرفش را با ملاحظه‌ی موقع و مصلحت خیالی بیان کند؛ نه، دانشجو باید حرفش را صریح بزند. البته در کنار این صراحتِ در بیان، صداقت در نیت هم باید وجود داشته باشد و در کنار او، سرعت در پذیرش خطا؛ اگر ثابت شد که خطاست. فرق شمای جوان و دانشجو و صادق و پاکیزه‌دل، با یک آدم سیاسی‌کار باید در همین باشد؛ حرفتان را صریح بزنید؛ آنچه را که میزنید، از دل بزنید؛ و اگر چنانچه معلوم شد که اشتباه است، سریع پس بگیرید؛ راحت. این، به نظر من یکی از بهترین شاخصه‌های دانشجوئی است.

یکی از این اعتراضها، اعتراض به صدا و سیما بود و اینکه بعضی میگویند اگر چنانچه صدا و سیما را نقد کنیم، بر خلاف رهبری مطلبی گفته‌ایم؛ چرا؟ چون رهبری رئیس صدا و سیما را معین میکند! اگر واقعاً ملاک این باشد، که آدم باید به هیچ‌کس اعتراض نکند؛ چون رئیس قوه‌ی قضائیه را هم رهبری انتخاب میکند، رئیس جمهور هم بعد از انتخابات، تنفیذ رهبری دارد؛ میگوید نصب کردم. پس باید به هیچ‌کس اعتراض نکرد. نه آقا، اولاً صدا و سیما را رهبری اداره نمیکند؛ این معلوم باشد. صدا و سیما را رئیس صدا و سیما اداره میکند. و رهبری هم در موارد زیادی اعتراضهائی دارد. همین اعتراضهائی که شما دارید، بعضی‌هایش یا خیلی‌هایش، اعتراضهای ما هم هست. احتمالاً اعتراضهای دیگری هم هست که چون برای من از جوانب مختلف گزارش می‌آورند - با اینکه خود من ممکن است به قدر شما تماشاچی تلویزیون یا گوش‌کننده‌ی رادیو نباشم - اطلاعاتم زیاد است. از وضع صدا و سیما اعتراضهائی هم میکنیم، اشکالاتی هم میکنیم، گاهی با آنها دعوا هم میکنیم. بالاخره آنها هم یک ضرورتهائی دارند و جواب میدهند؛ گاهی جوابشان درست است، گاهی هم نادرست است. به هر حال اعتراض هست و انتقاد شما از صدا و سیما مطلقاً به رهبری منتقل نمیشود. شما حق دارید انتقاد کنید؛ هیچ اشکالی ندارد.7/7/1387

 

 

برچسب ها :
حسین
|
شنبه 10 خرداد 1393 - ساعت : 23:39
آقای صابر ناشناس یا وقت خودت را تلف نکن وجواب نده یا جواب سوءالها را بده ، شما که عاقلیید و جاهل نیستید یکبار هم که شده با منطق واستدلال جواب بدهید و اینقدر تهدید وتوهین نکنید - ما چکار باید بکنیم تا شما این پشت پرده را روشن کنید ؟ آقا ما همه جوره راضی هستیم که شما نیات ما را بر ملا کنیید- پرده دری که شما می کنید هیچ کس بلد نیست که این از نظرات طرفداران امام جمعه که سراسرتهدید وتوهین است کاملا مشخص است و بیخود بهانه نیاورید که معذوراتی هست که نمی شود گفت ، آقا ما هم خودمان راضی هستیم وهم اینکه این اقلیت اغفال شده آگاه می شوند ، پس اگه چیزی داری بگو که می دونم اگه داشتی لحظه ای صبر نمی کردی ، پس بیخودی بهانه نیاور- راستی نگفتی امام راتب بودن یعنی چه ؟

ناشناس
|
جمعه 9 خرداد 1393 - ساعت : 06:20
اوقات باارزش راصرف مجادله با افراد معلوم الحال نمودن خسر الدنیا والآخره رابه دنبال دار لذا درجواب دوستان عرض کنم که اولا بنده روحانی نیستم وثانیا عقل حکم می کند که شمارا به خودتان و لجاجت های جاهلانه خودتون واگذارم و اصلا نیازی به اینکه بخواهم درمقابل شماازخودم دفاع کنم رو نمی بینم ولیکن همه پیش داوری ها نسبت به این حقیر کاملا اشتباه است واین مشت نشانه آن خروار اگه من هم اهل هوچی گری وپرده دری بودم بیوگرافی لیدرهای این حرکات مذموم رو برملا میکردم تا همون اقلیت اغفال شده نیز پی به ماهیت ونیات این افراد ببرن امامعذوراتی هست که چنین اجازه ای رو به بنده نمی دهد باشد تاوقت معلوم که پرده هابیفتدونیت ها برملا.

پاسخ ها
اکبر
|
شنبه 10 خرداد 1393 - ساعت : 00:58
خدائیش بیا این لیدرهای این حرکت مذموم را روشن کن ما که میدونیم چه کسی هستند و همین مردم هستند واز این نظرات و لایکها مشخص است !!! ولی خدائیش پشت پرده خودت را هم مشخص کن ! لازم نیست که چیزی بگی فقط اسم مبارک را بفرمائی ما خودمان اعلام مینمائیم که از سوی امام جمعه کجا دستت بند است در ستاد اقامه نماز یا در ستاد احیا یا در دفتر یا .... یا چه بودجه هائی به سفارش حاج آقا میگیری ..... شما اسم بده ما رزومه میدیم !!!
حسین
|
پنج شنبه 8 خرداد 1393 - ساعت : 01:17
طرفداران امام جمعه هر جا جوابشان را مخاطبان دادند و سوءالی از آنها شد دیگر پیدایشان نشد و سکوت کردند ویا فقط توهین کردند غیر از مورد آن شخص ناشناس که دربارهء پاکت جواب داده و گفته اگه پاش بیفته پاکت هم می دهیم ، از نوع صحبتش میخوره روحانی باشد ، آخه ما که نفهمیدم امام راتب شدن در مسجد مورد علاقه یعنی چه ؟ فکر کنم از پاداشهایی است که به طرفداران امام جمعه می دهند و به مخالفین نمی دهند که این آقا بیان کرده - آخه معلومه از این طرفداری وامام راتب بودن وضعش هم خوب شده که پاکت هم میتونه بده ، خوب وصل به کر شدی !!! - نکنه همونی که چهار تا خونه داری؟ البته یک جا با نام صابر نظر گذاشته و یک جا ناشناس است که دلیل این را هم نفهمیدم که شاید خودش توضیح بدهد.

زهرا ر
|
چهارشنبه 7 خرداد 1393 - ساعت : 13:59
راستی چقدر طرفداران امام جمعه بی منطق صحبت مینمایند خوب اگه حق با شماست دلیل بیاورید ! چرا زور میگید !

اصلانی
|
سه شنبه 6 خرداد 1393 - ساعت : 11:33
مگه میز و صندلی امام جمعه شاهین شهر چقدر ارزش داره که آدم برای ماندن در این شهر آبروی خودت را ببری ؟ من جای امام جمعه بودم از این شهر میرفتم ! اگه اصل خدمت است که شهر دیگه هم میشود انجام داد ! همین کارها را انجام میدهید و میز را ول نمی کنید اونوقت یک بیطرف مثل من هم میبینم این سایت راست میگه که امام جمعه بعد این همه سال باز نمیخواد از اینجا بره ؟!

ناشناس
|
سه شنبه 6 خرداد 1393 - ساعت : 00:27
امام جمعه از این شهر برود و این یک نفر طرفدارش را هم با خود ببرد که دلش برای امام جمعه تنگ نشود ؟! هزینه اش هم من قبول میکنم ! البته خودش میگه وضعش خوبه و پاکت هم میدهد !

طلبه
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 03:58
در جواب شخصی که خاطرهء جالبی از استاد دانشگاه شهید بهشتی بیان کرده بود- خوب حرفی است باید خوبیهای یک فرد را هم دید ولی یک سوءال برای من ایجاد شد چرا خوبیهای امام جمعه را طرفداران ایشان هم نمی بینند؟ چرا بجای اینکه توهین و تهدید بکنند و تهمت بزنند نمی آیند خوبیهای امام جمعه را بیان کنند؟ چرا با دلیل ومنطق جواب منتقدین را نمی دهند؟ بهتر نیست بجای توهین وتهدید وتهمت کارهایی که ایشان کرده اند را به طور واضح توضیح دهند و برنامه ها و طرحهایی که ایشان برای آینده دارند را بیان کنند تا ما هم روشن شویم ، مثلا همانطور که قبلا گفتم از مواردی که مسئولین را نهی از منکر کرده اند و ایستاده اند تا منکری در بین مسئولین از بین برود به طور واضح صحبت بفرمایید ، یا از طرحهای مختلف فرهنگی که انجام داده اند وبرای آینده دارند صحبت بفرمایید- البته توقعی بیشتر از این از طرفداران ایشان نیست زیرا جواب خود امام جمعه به منتقدین همین گونه است ،مثل توهین وتهدید وتهمت و فیلمبرداری کردن و استفاده از روابط خود برای بستن دهان منتقدین ، وقتی روش خود امام جمعه اینگونه است چه توقعی از طرفداران ایشان است ، حالا شما نگاهی به نظرات طرفداران امام جمعه بیانداز واگر خاطرهء جالب دیگری از کالیفرنیا دربارهء پاسخ دادن به منتقدین داری برای امام جمعه و طرفدارانش بگو که آنها خوبی که در منتقدین نمبینند هیچ کلی توهین وتهمت هم به آنها می زنند ، با تشکر.

نادری
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 23:01
من کاری به دعوای دو طرف منتقدین و هواداران امام جمعه ندارم ! ولی خدائیش امام جمعه ای که 12 سال در شهر بوده اگه حب ریاست وصندلی در شاهین شهر را نداشته باشد از این شهر میرود چون در این 12 سال هرچه ایده داشته دیگه اجرائی نموده و بهتر است که در شهری دیگر خدمت نماید !

پاسخ ها
ناشناس
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 01:28
ولی مطمئنأ بعدازرفتن ایشون پشیمون میشید همون طوری که الان بعضی نسبت به رفتارشون درحق آقای شوشتری ابراز ندامت میکنن بعضی فکرمیکنن بارفتن امام جمعه جای برای ایشون بازوفراخ میشه ولیکن این که عده ای سلیقه سیاسی سوای سلیقه خوشون رو برنمی تابن بحث دیگری است امابعضی دراین فکرن حتما دیگری معضل بیکاری شان را حل میکنه وبعضی نیز دراندیشه امام راتب شدن تو مسجد مورد. علاقه شون درضمن اونی که فرموده بود شمابرو پاکتت رو بگیر اگه پاش بیفته پاکت هم میدیم به لطف حضرت حق بی نیاز ومستغنی ازاین مسائل ومراتب هستم
ناشناس
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 09:20
متاسفم از اینکه اون مرد اخلاق و عرفان حاج آقای شوشتری را با آقای ملکیان مقایسه مینمائی ! الآن که حاج آقا شوشتری از این شهر رفته ده ها نفر هر هفته به جلسات اخلاق ایشان میروند ! ولی آقای ملکیان در چند تا مسجد جلسه سخنرانی هر هفته دارد برو ببین چند نفر پای منبرش هستند !!!!!!! با عرض معذرت چند نفر پیر مرد !
ناشناس
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 21:42
اتفاقا من به هیچ وجه از نزدیکان یاطرف داران امام جمعه نیستم ولی دیده ام حسرت وافسوس کسانی که ایشان را به نوعی ازدست دادن بهتره یه کم بیشتر تو جامعه بگردید وببینید انسانهای آزاده تو هرصنفی چقدرقلیل هستند

پاسخ ها
رضا
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 02:49
حسرت چه کسانی را شما دیده ای؟ از کجا رفته و چه مسئولیتی داشته که رفته و بعد کسانی حسرت وافسوس خورده اند؟ می شود به طور واضح توضیح بدهی.
ناشناس
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 21:38
فقط میتونم بگم متأسفم برای افکاربسته ومضیق

حسین
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 12:19
طرفداران امام جمعه ! چقدر ادبیات مثل هم دارید ، نکند به قول دوستان این نظرات که در حمایت امام جمعه است توسط یک نفر گذاشته میشود و در اکثر مطالب بیشتر حرفها تهدید و توهین است و نکتهء قابل توجهی ندارد و دیگر اینکه این خیل کثیر طرفداران کجا هستند تا جلوی حرکات ایضایی را بگیرند؟ فکر کنم شما فیلم زیاد می بینید!!!!!!

طلبه
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 02:32
شماطرفداران امام جمعه اگه حرفهای زیادی داشتید مطمئنا اینقدر توهین نمیکردید ، حالا شما که با ادب ترین آنها بودید ولی ادبیاتت را نگاه کن ، از جایگاه بالا صحبت می کنید یکسری مسائل هست در تمام زمینه ها که شما هیچ وقت نمی توانید بگید که اگه بگید خیلی اتفاقات می افتد و مردم برای شما نامحرم هستند (گرچه من می دانم چیزی ندارید که بگید واین بهانه ای بیش نیست)-مثلا مردم ببینند این کلمه را (متزلزل تر) یعنی مردم اعتقادشان متزلزل هست که اگه آقایان دهان باز کنند متزلزل تر می شود- مگر می شود آدم اعتقاداتش محکم باشد ولی در مورد فساد سکوت کند؟

ناشناس
|
شنبه 3 خرداد 1393 - ساعت : 17:25
يكي از اساتيد دانشگاه شهيد بهشتي خاطره جالبي را كه مربوط به سالها پيش بود نقل ميكرد :
چندين سال قبل براي تحصيل در دانشگاه سانتا کلارا کالیفرنیا، وارد ايالات متحده شده بودم
سه چهار ماه از شروع سال تحصيلي گذشته بود كه يك كار گروهي براي دانشجويان تعيين شد كه در گروه هاي پنج شش نفري با برنامه زماني مشخصي بايد انجام ميشد
دقيقا يادمه از دختر آمريكايي كه درست توي نيمكت بغليم مينشست و اسمش كاترينا بود پرسيدم كه براي اين كار گروهي تصميمش چيه ؟
گفت اول بايد برنامه زماني رو ببينه، ظاهرا برنامه دست يكي از دانشجوها به اسم فيليپ بود
پرسيدم فيليپ رو ميشناسي؟
كاترينا گفت آره، همون پسري كه موهاي بلوند قشنگي داره و رديف جلو ميشينه !
گفتم نميدونم كيو ميگي !
گفت همون پسر خوش تيپ كه معمولا پيراهن و شلوار روشن شيكي تنش ميكنه !
گفتم نميدونم منظورت كيه؟
گفت همون پسري كه كيف وكفشش هميشه ست هست باهم !
بازم نفهميدم منظورش كي بود !
اونجا بود كه كاترينا، تون صداشو يكم پايين آورد و گفت فيليپ ديگه، همون پسر مهربوني كه روي ويلچير ميشينه...
اين بار دقيقا فهميدم كيو ميگه ولي به طرز غير قابل باوري رفتم تو فكر !
آدم چقدر بايد نگاهش به اطراف مثبت باشه كه بتونه از ويژگي هاي منفي و نقص ها چشم پوشي كنه...
چقدر خوبه مثبت ديدن...
يك لحظه خودمو جاي كاترينا گذاشتم ، اگه از من در مورد فيليپ ميپرسيدن و فيليپو ميشناختم، چي ميگفتم ؟
حتما سريع ميگفتم
همون معلوله ديگه !!
وقتي نگاه كاترينا رو با ديد خودم مقايسه كردم خيلي خجالت كشيدم...
چقد عالي ميشه اگه ويژگي هاي مثبت افراد رو بيشتر ببينيم و بتونيم از نقص هاشون چشم پوشي كنيم .

پاسخ ها
جوادی
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 00:27
پس چرا رهبر به دانشجویان توصیه نمود که صریح انتقاد نمایند ؟ جای این خاطره زیبا اینجا نبود !!!
عباس
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 12:33
اگر در مسئله حکومت داری اینچنین بود امام خمینی هم باید خوبیهای شاه را می دید ! در تاریخ بخوانید که اغلب مراجع و بزرگان موقع قیام امام خمینی از همراهی ایشان در ابتدای کارسرباز میزدند ! با این استدلال که محمد رضا شاه تنها شاه شیعه در دنیا است و باید با توجه به معایبی که دارد او را حمایت نمائیم تا شیعه حفظ شود ولی امام کار خودشان را انجام دادند و این ثمره آن ایستادگی است اون هم یک نفره !!!!!!
زرگر
|
شنبه 3 خرداد 1393 - ساعت : 08:09
این بابا که اینقدر آبروی امام جمعه براش مهمه از دست رفتن جوان و نوجوانان این شهر هم براش مهمه که با توجه به ضعف فعالیتهای فرهنگی امام جمعه به قهقرا رفته ایم ! چرا برای برخی در این شهر اگر به امام جمعه انتقاد نمائی فریاد وااسلام سر میدهند ولی اگر در این شهر انواع فسادها و پارتی بازیها ، بیکار بودن اشخاصی مثل من ، بی حجابی ، فساد علنی ، طلاق ، خالی شدن مساجد از جوانان ، و هزار معضل دیگر این بابا اصلا صداش در نمی آید !!!!!!!!!! جدی این سایت در مورد معضلات شهر این همه مطلب گذاشته ولی یه بار یه طرفدار امام جمعه اومد داخل اون مطلب با مردم همدردی نماید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بگوید من هم گلایه دارم و وااسلاما کند ! ولی هر بار امام جمعه بحثش اومد وسط آقایان رگ غیرت دینیشان برافروخته میشود !!! به این میگند دورویی و نفاق !!!!!!

سيد محسن
|
شنبه 3 خرداد 1393 - ساعت : 02:14
زبان حال بلبل در قفس : رنجي كه مي كشم من ازين تنگي قفس / كفران نعمتي است كه در باغ كرده ام...... وقتي خدا به مردم شاهين شهر يكي از اولياي خود (حضرت آيت الله شوشتري) را هديه داد و ما مردم شاهين شهر قدر اين نعمت الهي را ندانستيم مسلم است كه سنت و اراده ي الهي بر اين امر محقق مي شود كه آن نعمت را از ما بگيرد. وقتي در جريان بركناري آقاي شوشتري از سمت امام جمعه ي شاهين شهر از طرف مردم شاهين شهر حمايت مؤثري صورت نگرفت مسلم است كه دست تقدير، امام جمعه ي فعلي را برايمان رقم مي زند. اكنون به همت بچه هاي مذهبي اصفهان پايگاه اطلاع رساني آقاي شوشتري در فضاي مجازي آماده شده و فعال است در صورتي كه حق اين بود كه اين كار توسط ما بچه مذهبي هاي شاهين شهر كه سالها قبل از اصفهاني ها با حاج آقاي شوشتري آشنا شده بوديم انجام شود. در آخر اين مطلب را بايد بگويم كه ما بارها به مطالعه ي تاريخ و پند گرفتن از آن توصيه شده ايم. همه ي ما ماجراي بيعت نكردن عبدالله بن عمر با امام علي (ع) سپس بيعت كردن او با پاي حجاج بن يوسف ثقفي را شنيده ايم اما اين نكته را نفهميديم كه دستي كه با امام علي(ع) بيعت نكند به ناچار با پاي حجاج بيعت مي كند.

صابر
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 05:08
دوستان عزیز درتقابل با مطالب شما حرفهای زیادی رامیتوان عنوان کردولیکن نیازی نیست چون دست خیلی ها رو میشه وپشت صحنه نمایان وبنابراین افتضاحی که به بارمیاد مردم رانسبت به اعتقادات مترلزل ترمیکنه

پاسخ ها
ع ر
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 23:19
من از تو خواهش میکنم پشت پرده را آشکار نما ! شما اگه از این سایت سر سوزنی داشتید همجا جار می زدید ولی چون من گردانندگان سایت را می شناسم و می دانم که اینها به تمام پیشنهادات مالی و مقامی شما جواب رد داده اند حیران شده اید !!! میخوای اعلام کنم اسامی مخالفان سابق امام جمعه را که الآن چطور جذبش نمودید !!! نذار بگم ؟ این افراد اداره کننده این سایت به اون نشون که حتی از اون پاکتهای مخصوص نمیگیرند تو به چه کنم چه کنم افتادی ؟ برو پاکتت را بگیر و صدات هم در نییاد!!!
ناشناس
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 04:56
اگه قرارباشه هوچی گری واهانت واتهام ترویج داده بشه اون وقت بزودی شر آن دامن خود شما ورفقاتون رو هم میگیره این فریاد وااسلام شما نه ازحب علی است که از بغض دیگریست حریم وعرض وآبروی مومن بسیار محترم است حتی مسئول بودن شخص توجیهی برای حمله کردن به وی نمی باشد نظرات شخصی چند نفر نمی تواند قاعده عامی ایجاد کند وامام جمعه نیز اختصاص به منتقدین اقلیت ندارد درمقابل شما خیل کثیری نیز از طرف داران ودوست داران ایشان هستند پس بنابراین هیچ اعتباری برای حرکات ایضایی شمامتصور نمی باشد

پاسخ ها
وحید
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 23:12
از این سایت و نظرات مردم و وهمچنین لایکها مشخص است که طرفداران امام جمعه یک نفر است و مخالفان که نظرات را لایک زده اند چه بسیار - مثل کبک سرت را کردی زیر برف !
سرباز ولایت
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 01:36
توصیه های رهبر انقلاب به ائمه جمعه : خطبه های نماز جمعه، دربر دارنده نیازها و پاسخ دهنده سؤالات و گره های ذهنی مخاطبان بویژه نسل جوان در زمینه های اعتقادی، عملی و سیاسی باشد.
دوشنبه، 18 شهریور 1392

ناشناس
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 00:06
اشاعه اکاذیب ازگناهان نابخشودنی است

پاسخ ها
بسیجی
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 11:41
شما از کجا تشخیص دادی که این مطلب کذب است؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا یکی از مصادیق موضع گیری امام جمعه در برابر مفاسد را بیان فرمائید
متشکرم
ناشناس
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 13:30
اشاعه اکاذیب ازگناهان نابخشودنی است!!!!
جناب ناشناس اگر منظورت در مورد این مطلب است خوب اینکه خیلی ساده است میتونی بری خطبه های امام جمعه شاهینشهر را تو این چند هفته اخیر گوش بدی ببینی در مورد مبارزه با مفاسد اقتصادی حرفی زده یانه؟
ی.م
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 03:03
دوست عزیز می شود موارد کذب را بیان کنید تا ما هم روشن شویم و دیگر اینکه توهین از چه نوع گناهانی است؟
ناشناس
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 23:43
پناه برخدا ازدست ابلهان کاسه ازآش داغ تر شماو رفقاتون همه کاسب هستید وبه دنبال منافع خودتون واقعاکه باعث خجالت است به دنبال سهم وحق وحساب هستید حاج آقاملکیان ازسرمایه های ائمه جمعه کشور هستند شماچندتا بچه دارید بااین نفهمی ها به نظام ورهبری واسلام خیانت میکنید بااین کارها دارید ضربه میزنید به تمام مقدسات ،نهی ازمنکر مدنظرشما همان استدلالهای خوارج است ای کاش امثال شما خودرامنتسب به ولایت نمی کردند واز منویات ایشان استفاده ابزاری نمی کردند

پاسخ ها
عرفان موری
|
جمعه 2 خرداد 1393 - ساعت : 01:28
ادبیات دوستان امام جمعه را توجه نمائید که از چه ادبیاتی استفاده مینمایند ؟! به نظر دوستان این ادبیات ائمه است ؟ یا ادبیات خوارج که ما را با آنها مقایسه مینماید ! به قول دوستمان آثار جلسات اخلاق امام جمعه در این آقا نمایان است ! ادبیاتی چون ابلهان ، کاسب ، نفهمی ها ،خوارج
حسین
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 02:57
عرفان جان باید به شما بگویم علا وه بر ادبیات دوستان امام جمعه نوع مطالب آنها هم خیلی جالب است ، به طور مثال این جمله وسط این جملات چه معنایی دارد (شما چند تا بچه دارید) ، توصیه می کنم دوستان هم یکبار بادقت بخوانند ، ولی نخندید.
صباصب
|
جمعه 16 خرداد 1393 - ساعت : 20:20
وای چقدر خندیدم،ببخشیدا اما مقصر خودتون بودید،من کار ندارم حالا چندتا بچه دارید اصلا به من چه؛ اما خدایی چند کلاس سوا داری با این نگارش داغون، خدایی از این به بعد خواستی طرفدای کنی اول بایه کسی مشورت کن بعد برو جلو حرفتو بزن خدایی آبروی طرف بردی با این طرفداریت، میدونی به خودم چی میگفتم? میگفتم باور کن با این روند استخدامی که سازمان ها و ادارات شهر داره حتما صاحب شغل خوبی هم هستید زیر سایه ی عزیزان.....
یکی از مطلعین نزدیک دف
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 13:55
آقای ملکیان گفته من هر طور که شده حکم سه سال دیگرم را هم می گیرم . خواهشاً این سایت پیگیری کند که چه مسئله ای در میان است که مقام پایین تر اینگونه با قاطعیت حرف می زند و برای مقامات شورای سیاست گذاری ائمه جمعه تعیین تکلیف می کند؟ همچنین از برخی اطرافیان دفتر ایشان نقل شده که برخی از اعضای ... که به شاهین شهر می آید آقای ملکیان آنها را .......همراه آنها می فرستد آیا این مطالب درست است و آقای ملکیان در موضع گیری هایی که می کند و مؤمنین را نفهم و نادان و مگس و منافق می خواند این مسائل رو هم توضیح بدهد.

پاسخ ها
غیر مطلع
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 19:30
مطلع من که نفهمیدم تو چی گفتی؟
ناشناس
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 19:34
واعظان کین جلوه بر محراب و منبر می کنند
چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند
درخواست از امیر
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 00:50
با سلام خدمت آقا امیر، میشود شما این کاغذ کوچیک را بنویسید و به امام جمعه بدهید و نکات را یادآوری کنید وبعد نتیجه را هم به اطلاع عمو م برسانید ، با تشکر.

امیر
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 12:57
توهین به هیچ کسی خوب نیست، به هر حال مسئولین این سایت احساس وظیفه کردند این مطلب را گذاشتند. ولی میشد یک کاغذ کوچیک نوشت و داد به امام جمعه که این نکات را فراموش کردید. در ضمن من نه پاچه خوارم نه حقوق بگیر کسی نه از مقربان درگاه. بعضی ها خیلی راحت نفر مقابلشون را متهم می کنند.

پاسخ ها
محمد صاحب جمعیان
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 22:34
امیرآقا تمام این موارد از طریق افراد مختلف به صورت خصوصی به امام جمعه گفته شده است حتی من خبر دارم که گردانندگان این سایت در یکی از جلسات در حدود سه ساعت موارد را به امام جمعه در میان گذاشته اند ولی امام جمعه نظرش این است که من طوری باید رفتار نمایم یا صحبت نمایم که هیچ مسئول ناراحت نشود و اعتقادی به نهی از منکر مسئولین که از نظر رهبر مهمترین حوزه نهی از منکر است ، ندارد ! برای مثال در جریان انتخابات شورای شهر با توجه به ریخت و پاش بسیار و هزینه های زیادی که توسط برخی از دوستان امام جمعه صورت گرفت ایشان حاضر نبودند که حتی خصوصی به این افراد نهی از منکر نماید در حالیکه رهبر توصیه نموده که جلوی این کارها توسط همین خطیبان جمعه گرفته شود یا هزار مورد دیگر که به وی خصوصی گفته شده ولی ایشان رویه اش این است که نهی از منکر مربوط به قشر بدبخت جامعه است که پولدار نباشد، مسئول نباشد، جایگاه اجتماعی نداشته باشد !!! یا رویه اش این است که مردم حق ندارند به مسئولین انتقاد نمایند ولی ایشان و مسئولین اگر به مردم توهین نمایند اشکالی ندارد مثلا اگر انتقاد نمودی که چرا مسئولین تجمل گرائی انجام میدهند امری غلط است ولی اگر ایشان از تریبون عمومی به منتقدین گفت مگس یا نفهم و نادان اشکالی ندارد ؟!!!!!!!!!!!!!
کارمند
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 11:49
اینها همینطور هستند نظر رهبر در مورد اینکه دانشجو به هرکس حق انتقاد و صریح نظرش را گفتن را دارد را ول کرده رفته به سیاسی اون چسبیده ! مثل امام جمعه که از کل اسلام فقط وحدت که به نفعش هست و باعث این میشه که کسی به اون انتقا نکند پیدا کرده یا فقط از آبروی مومن را از اسلام گرفته که آبروی مومن هم فقط خود این بابا است که مساوی است با آبروی کل اسلام ! حالا اگر به رهبر و امام توهین بشه مثل فتنه 88 صداش در نمی آید دیگه آبروی مومن و اسلام مهم نیست !!!!!!!!!!!!!!! یا برخی مسئولین که با فساد آبروی اسلام و نظام را میبرند دیگه آبرو مهم نیست یا افتضاحی که برخی اعضای شورای شهر راه انداختند در انتخابات شورای شهر که چه هزینه هائی نمودند دیگر مسئولین نظام اسلامی اینطور پول خرج نمایند آبروی نظام اسلامی که به خاطر چند نفر دنیا پرست و عاشق میز و صندلی شورای شهر که برود مهم نیست ؟!

محسن ا
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:58
به جای فحش دادن به گردانندگان سایت جواب این نقد که گذاشتند و نظرات مردم را بده بی ادب !!! چرا امام جمعه از مفاسد اقتصادی در شاهین شهر نمیگه ؟ چرا بر علیه اونها موضع نمیگیره ؟ چرا فقط تقویم تاریخ میگوید !

ناشناس
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 05:38
لعنت خدابرگردانندگان این سایت که مصداق صریح منافقین هستند

پاسخ ها
مختاری
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 09:43
جالب طرفداران امام جمعه هم هیچ استدلال و منطقی ندارند و فقط یا مثل امام جمعه فحش میدهند یا توهین وافترا میبندند
ناشناس
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 00:53
فکر کنم شما درس اخلاق امام جمعه را شرکت میکنید!!!!!!!1
طلبه
|
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 23:46
آقای مکیان می شود در خطبه ها یک تو ضیحی بدهید دربارهء نهی از منکر مسئولین که شما به عنوان رئیس ستاد احیاء انجام داده اید ، شده منکری توسط مسئولین شهر انجام بگیرد وشما بایستید وجلوی آن را بگیرید؟ - حالا نگویید نمیشود گفت که نیازی به اسم آوردن نیست وشما کلیت موضوع را بگویید و یا نگویید موءمن آینه موءمن است که دراین صورت باید گفت صحبت آقای قرائتی که در قسمت فیلم و صوت همین سایت است را گوش کنید-من و دوستانی که این سوءال را دارند وآن را تایید می کنند خواستار جواب از شما هستیم ، بنابراین لطف کنید واین هفته جواب ما را بدهید-وهدف بنده از مطرح کردن این سوءال تشویق مردم به امربه معروف ونهی از منکر است ، با تشکر.

پاسخ ها
مادر شیر فرهاد
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 19:32
نهی از منکر مسئولین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خاک ورچو! چه جسارتا!!!!!!!!!!!
خود شیر فرهاد
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 19:33
نهی از منکر مسئولین؟! ها ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی که گفتـــــــــــــــــــــــــــــــی یعنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی چه؟
م.فهیم
|
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 22:35
راستی یه سوال ذهن من را به خودش مشغول کرده اونم اینکه آیا امام جمعه یه شهرستان نماینده رهبری محسوب می شود؟ لطفا دوستان من را راهنمایی کنند.

پاسخ ها
رضا
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:53
فهیم جان امام جمعه شاهین شهر نماینده رهبری محسوب نمیشود و امام جمعه شاهین شهر از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه انتخاب میشودولی امام جمعه مراکز استان مثل شهر اصفهان نماینده رهبری هستند و مستیم با حکم رهبر منصوب میگردند.
علی
|
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 12:03
لیک مرغ خانگی در خانه است
روز و شب در بند مشتی دانه است

تا به کی در بند آب و دانه اید
غافل از قصاب صاحب خانه اید
قبول دارم این شعر را در صفحه اول بزرگ بزنید

پاسخ ها
ناشناس
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 11:38
این شعر در مورد مواجب بگیران شاهین شهر خیلی خوب است
زهراالسادات
|
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 01:49
این شعری که دانیال در قسمت نظرات گذاشته واقعا باید سرلوحه زندگی ما قرار گیرد واقعا از این شعر و معنای اون لذت بردم این شعر از کیه؟
لیک مرغ خانگی در خانه است
روز و شب در بند مشتی دانه است

تا به کی در بند آب و دانه اید
غافل از قصاب صاحب خانه اید

م.ط
|
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 00:19
این آقای ملکیان دربارهء فتنهء 88 به اون مهمی صحبتی نکرد تا مردم در غبار فتنه راه را گم نکنند حالا بیاید دربارهء مفاسد اقتصادی صحبت کند.

ناشناس
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 22:37
حکم مستوری و مستی همه بر عاقبت است
کس ندانست که آخر به چه حالت برود

دانیال
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:18
به نظر من هم درست نوشتید امام جمعه مادام العمر ولی آخر این امام جمعه چند سال دیگه آخر میرود و ما میمونیم و چند نفر معدود پاچه خوار امام جمعه که تازه اونموقع است که عمق فجایع بر مسند بودن آقایان رو میشود ! بعد ببینیم شما دیگه روتون میشه داخل شهر زندگی کنید ؟ تا کی دنبال یه لقمه نون میخواید حیثیت خود را ببرید ؟
لیک مرغ خانگی در خانه است روز و شب در بند مشتی دانه است

تا به کی در بند آب و دانه اید غافل از قصاب صاحب خانه اید

خیرخواه
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 00:52
\"امام جمعه محبوب \"جمله ای است که اخیرا زیاد توسط مقربان درگاه به کار میرود ، خواستم از این جا بهشون بگم بابا دست بردارید از ....... و یه مقدار عزت نفس پیدا کنید والله در شان برخی از شما ها نیست که این کارها را انجام بدید اخه این بابا بالاخره ازاین شهر میره و شما می مونید و یه سابقه پاچه.......!!

ابوالفضل
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 08:38
از مثبت و منفیها که به نظرات داده میشود معلومه که هواداران امام جمعه که نظرات را هم میذاره یک نفر است !!!!!!!!!!!!! جالبه !!!!!!!!!!!! این همه مخالف !!!!!!!!!

پاسخ ها
عباسی
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 22:37
ای کاش این همه مخالف که شما عنوان نمودید در صحنه عمل هم مخالف بودند نه فقط در فضای مجازی
م.ن
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 01:25
سلام برخی مسئولین وظیفه تعویضشان بر عهده جناب عزرائیل می باشد.!!

پاسخ ها
ناشناس
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 11:21
آخ گل گفتی...
فرزند کارگر
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 01:07
امام جمعه در مقابل فساد اقتصادی سکوت کنه در عوض ما هستیم . زنده باد سایت مستقل و شجاع عدالتخواهی .ما مردم شاهین شهر حامی این سایت هستیم

هوادار
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 00:59
مگه تو خواب ببینید حاج آقا از اینجا تشریف ببرن..

ناشناس
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 21:30
مادام العمر!!!!! چه تعبیر جالب و بجایی؟ مثل جاسبی رییس دانشگاه آزاد...

طناز
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 19:10
در پی انتشار این مطلب جمعی از ارادتمندان و سینه چاکان.... در اعتراض به چنین حرفهای بوداری از ترس برخود لرزیدندی و خود را پوشک بنمودندی تا مباد جایگاه خویش را خیس کردندی...!

نادری
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 18:26
چرا نظرات کسانی مثل این ناشناس را نشان میدهید ! اینها جز پاچه خواری چیزی نمی پسندند ! اگه سایت شما مثل سایتهای دیگه شهر فقط پاچه خواری مسئولین را انجام دهد و مدام سوت و کف برای مسئولین بزنند امثال این بابا اگه حرفی بزنند ! ولی اگه از مسئولین انتقاد نمائید بادمجان دور قاب چینها بهشون بر میخوره و فریاد وااسلاما سر میدهند ! هر چی این مملکت و این شهر ضربه میخوره از امثال این بابا هستند که همه چیز را برای مسئولین خوب جلوه میدهند اونها هم فکر میکنند دارند داخل شهر کولاک مینمایند .

ناشناس
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 13:50
صحبتی ازحضرت آقا گذاشته اید که معلوم نیست با چه هدفی این مطلب را در این لینک گذاشته اید ولی چیزی که از این کار بر می آید این است که این صحبت آقا را توجیهی برای اعمال خود قرار داده اید ولی خوبست مطلب را درست بخوانید و بدانید که حضرت آقا می فرمایند یک دانشجوی جوان و صادق پاکیزه دل هر نقدی خواست بکند نه یک آدم سیاسی کار به هر حرفی را با یک انگیزه و هدف خاصی مطرح می کند. عزیزان و مسئولین محترم سایت بس است دیگر اینقدر سیاسی کاری بس است. اگر سوزن داشتید گاهی هم به خودتان بزنید

پاسخ ها
عرفان موری
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 15:54
آقای ناشناس این سایت سیاسی کار ! اگه مردی یک انتقاد به امام جمعه کن ، ببینم چه کسی سیاسی کار و دنبال منافع شخصی میدود ! دم این سایت گرم که آزادگیش برای مردم ثابت شده که به هر کسی انتقاد مینماید ! و مثل برخی به خاطر منافع سکوت نمی نماید !
ناشناس
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 01:26
آقای ناشناس اولا صحبت حضرت آقا را درست بخوان و دوما سیاسی کاری این سایت را می شود برای ما هم تو ضیح بدهی تا ما هم روشن بشویم - گرچه بعید می دانم که جواب بدهی .
طلبه
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 13:36
اگر نظارت بود که به جای تقویم تاریخ خواندن در خطبه های نماز جمعه مسائل مردم و مشکلات مردم و جامعه بیان میشد آخه هفته پست و روز استاندارد به چه درد این مردم میخورد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به خدا این وقتی که مردم میذارند میاند نمازجمعه و هدر میرود فردای قیامت باید پاسخگو باشند گرچه شورای سیاستگذاری رسیدگی هم نکند فردای قیامت که هست.

الگو
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:54
آقايان محترم بدانيدكه ناظرين قانوني ازجمله شوراي سياست گذاري به وظيفه خود آگاه است ورفتار آنها رارصدمي كند نياز به زحمت شما نيست كه بخواهيدباهياهو وجوسازي كاري كنيد

پاسخ ها
ناشناس
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 12:10
اگه نظارت بود که هر هفته شاهد اهانت ایشان در نمازجمعه و دیگر مراسمات نبودیم ؟! مثل اینکه شورای سیاستگذاری خواب تشریف دارد ؟!
یک مومن
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:36
آقای امام جمعه توروخدا ول کن برو دیگه، بذار ثواب خدمت تو این شهر به یکی دیگه هم برسه بسته دیگه برو این آخر عمری ....

بیراوند
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 08:29
به نظر من کسی که به مومنین توهین مینماید هر چند که جزء منتقدین وی هم باشند از درجه حجت الاسلامی و پیش نمازی ساقط میگردد ! کسی که سر منشأ معنویت شهر است با این رفتارها ببینید چه بر سر مردم از لحاظ اخلاقی می آید وقتی معصومین میگویند الناس علی دین ملوکهم مردم به دین حاکمانشان هستند پس این توهین ها ببینید تا مدتی دیگر در شاهین شهر چه مقدار رواج پیدا مینماید

عبداللهی
|
جمعه 26 اردیبهشت 1393 - ساعت : 14:05
اگه در مورد عدم انتقاد به مسئولین به امام جمعه بگید صحبت کند پنج ساعت صحبت میکنند

کمال
|
جمعه 26 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:27
من نمی دانم امام جمعه با اینطور روشها میخواهد به کجا برسد ؟!