امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - 21:17
دیدار عده ای از مردم شاهین شهر با هاشمی رفسنجانی !!! + تصاویر جلسه
دیدار عده ای از مردم شاهین شهر با هاشمی رفسنجانی !!! + تصاویر جلسه

هاشمی رفسنجانی در ديدار جمعي از مردم شهرستان­هاي برخوار، شاهين شهر و ميمه  با اشاره به مشكلات داخلي و خارجي سال­هاي گذشته و برنامه­ هاي دولت يازدهم براي جبران اين مشكلات، گفت: بايد مثل سال­هاي پس از جنگ، صبورانه تلاش كنيم تا موانع پيشرفت را برداريم.

ايشان در پاسخ به گلايه­ هاي بعضي از حاضران كه طي ساليان گذشته گرفتار مشكلاتي شده بودند، گفت: خداوند كريم در آيات مكرر اجر صابرين را مهم مي­داند و سنت خداوند هميشه در دفاع از مظلومين است! پس صبور مظلوم، پيش خداوند عزيز است!!!

 هاشمی رفسنجانی، با تأكيد بر اينكه «اخلاق بايد محور گفتار و رفتار انسان­ها باشد»، به امتيازات مكتب اسلام، مذهب تشيّع و كشور ايران اشاره كرد و گفت: اگر همدلي و همكاري داخلي باشد، مزاحمت­هاي خارجي تأثير چنداني ندارد.

وی دشمني­هاي بعضي از كشورها، مخصوصاً رژيم غاصب صهيونيستي را با انقلاب اسلامي طبيعي دانست وگفت: همراهي خواسته يا ناخواسته بعضي از داخلي­ ها با كينه ­جويان خارجي مايه تأسف است كه مخالفت با دولت وجه مشترك آنهاست!!!

در آغاز اين ديدار حجت ­الاسلام رستگاري، آقاي علي داوري، آقاي محمدرفيع منزلت، آقای عبدالغفار ورپشتی ،آقاي كريم كمال، آقاي حسن فتاحي، آقاي موسي الرضا رحيمي و آقاي بهمن گودرززاده، با ارائه گزارشي از اوضاع شهرهاي برخوار، شاهين شهر و ميمه، به بيان ديدگاه­هاي خويش در خصوص مسايل مختلف پرداختند.

با عرض معذرت از مخاطبان سایت عدالتخواهی

گاهی دوستان در ارسال نظر با مشکل مواجه هستند ، در صورت اشکال در ارسال نظر کلید f5 کیبرد را فشار داده و نظر خود را نوشته و ارسال نمائید . انشاء الله بزودی این اشکال مرتفع خواهد شد .

برچسب ها :
علي زارعي
|
چهارشنبه 22 بهمن 1393 - ساعت : 15:24
شاهين شهر به افراد كار امدى مثل اقاي دكتر منزلت اقاى كودرز زاده اقاي كمال نيازمنده كه دلسوزانه به فكرمردم هستند وتوجهي به اين تهمت ها تخريبها ندارن..

ali
|
جمعه 17 بهمن 1393 - ساعت : 05:32
بسيار خوشال شدم اقاي دكتر منزلت عكستونو كنار ايت الله هاشمي ديدم افتخار ميكنم سال 88 در حضورتون بودم..

علي
|
جمعه 17 بهمن 1393 - ساعت : 05:18
من اقاي منزلتو ميشناسم از دورو نزديك باشون برخورد داشتم ايشون فرد درستكار مومن و مذهبيه يه عده هميشه در صحنه كه راحت تهمت ميزننو از خدا بي خبرن دنبال بد نام كردن اىشون هستند من سال 88 با ايشون كار كردم افتخارم ميكنم در حضورشون بودم...

ناشناس
|
جمعه 3 بهمن 1393 - ساعت : 20:47
اقای شیبانی مدیر وبلاگ و سایت صبح میمه حضور نداشتند یا اسم ایشان سهوا یا عمدا از قلم افتاده یا ارتباطات این شبکه از مجرای دیگری است یا چراغ خاموش است یا ووو شاید اری شاید خیر- مگر شعر در رثای هاشمی در وبلاگ صبح میمه را نخوانده اید

کارگر
|
چهارشنبه 4 تیر 1393 - ساعت : 17:55
جناب آقای نصراللهی سلام و خدا قوت
منتظر خبرهای شما بودیم که از دادگاه به ما بدهید، چی شد؟ چرا هیچ خبری نشد از شما؟ نکند خدای ناکرده فریب این افراد را بخورید. این افراد به ناحق کمتر از حق و حقوق ما را بهمان دادند و گفتند اگر تسویه حساب کامل را امضاء نکنیم همین مبلغ اندک را هم نمی دهند امیدوارم به یاری خدا شما فریبشان را نخورید ما را هم در جریان بگذارید ممنون

کارگر
|
پنج شنبه 15 خرداد 1393 - ساعت : 20:00
انشاالله خدای بزرگ یا به راه راست هدایتشون کنه یا هر چه زودتر ریشه ی همشونو بسوزونه، مثل یه ... افتادن توشهر دارند هرجور دستشون میرسه خون مردمو میمکند، به چندرغاز حقوق کارگر هم رحم نمیکنند، انشاالله آقای نصرالهی خبر های خوب از دادگاه بهمون میدید دعای ما پشت شماست .

طلبه
|
جمعه 9 خرداد 1393 - ساعت : 01:03
آقای نصرالهی نژاد با سلام - شاید خیلی از دوستان از شکایت شما اطلاع نداشتند و تازه با خبر شدند ، وشما بفرمایید چه کمکی از دست ما بر می آید؟ در حد توان در خدمتیم و بنده که بطور مثال گفتم حاضرم در دادگاه حضور پیدا کنم - ولی دو نکته ، یکی اینکه همانطور که فرمودید پشتیبان اصلی همهء ما خداست وهر چه ما از غیر خدا بیشتر نا امید شویم یاری و مدد خدا بیشتر است وبنده نیز این را تجربه کرده ام ودر بیشتر موارد در این مشکلات هر جا از غیر خدا نا امید شدیم یاریش را بیشتر دیدیم - ونکتهء دیگر اینکه ما در مواقعی در احقاق حقوق خود موفق تریم که در برپایی عدالت و احقاق حقوق همهء جامعه به خصوص مستضعفین تلاش بیشتری داشته باشیم و یکدیگر را یاری کنیم تا بتوانیم عدالت را در جامعه گسترش دهیم و این باعث می شود این مواردی که برای شما پیش آمده در جامعه خیلی کم شود - بطور مثال مردم از ناعدالتی ها در کشور خیلی صحبت می کنند ولی اکثرا از نیروهای عدالتخواه در سطح کشور حمایتی نمی کنند ، مانند همین اتفاقی که برای طلبه سیرجانی و عده ای از نیروهای عدالتخواه سطح کشور در پیاده روی عدالتخواهانه قبل از عید امسال افتاد وبسیاری از آنها دستگیر شدند که خبر آن را هم در این سایت گذاشتند و ای کاش بسیاری از مردم همین حمایت گفتاری ونوشتاری را انجام می دادند. سری به آرشیو اخبار همین سایت بزنید و نگاهی به تعداد نظراتی که دربارهء دو خبر دستگیری و آزادی این نیروها است بیندازید وبا خود مقایسه کنید تا بیشتر امیدوار شوید- البته این را قبول دارم چون این سایت هنوز خیلی در سطح کشور معروف نشده و بیشتر مردم شهرستان در آن نظر می گذارند ، بنابراین بیشتر به مسائل شهر واکنش نشان می دهند ولی باید بدانیم که حداقل بر حسب وظیفه یک حمایت گفتاری ونوشتاری انجام دهیم- موفق و پیروز باشید.

پاسخ ها
مجتبی نصرالهی نژاد
|
جمعه 9 خرداد 1393 - ساعت : 03:50
سلام. آقای طلبه محترم از گلایه من ناراحت نشوید. من فقط دلم خیلی گرفته بود.... از کسی هم توقعی ندارم. فقط درد و دل کردم.... به عنوان مثال بعد از آزاد شدن آقای پیمان شکرزاده از زندان، شایع کرده بودند که من پول گرفتم و چشمانم را به روی همه چیز بسته ام و برای همین هم آقای شکرزاده آزاد شده است، در خیابان حتی وقتی برای احوالپرسی پیش برخی کارگران می رفتم، حتی جلوی خانواده به من لعن و نفرین می کردند که در تضعیع حقوق آنها من مقصربوده ام. در حالی که برای حقوق از دست رفته آنها بسیار تلاش کردم که بسیاری از بزرگواران شهر در جریانند و البته گناهی هم بر آنها وارد نبود چرا که بسیار چیزها را نمی دانند (و البته بعضی از ایشان دانستند) و من هم نخواسته بودم که آنها بدانند واقعیت چه بوده است که این کار را به خاطر تشکر ایشان نکردم، بلکه وفق وظیفه انسانی خود انجام دادم و البته این کاملا درست است که در جریان بررسی های پرونده خویش به مواردی برخورد کرده بودم و مقام محترم قضایی و سازمان های مربوطه را در جریان قرار داده بودم که به لطف مقامات محترم قضایی که پیگیر شدند، نتایج مثبتی هم در خصوص آنها تا کنون حاصل گردیده است.
می خواهم شما قضاوت کنید که حتی اگر به فرض، حقوق مادی از دست رفته ام را هم گرفته بودم، واقعا بواسطه این شایعات لایق این طرز برخوردها بودم و این در حالی است که هنوز برخی از کارگران را می بینم که از روی ندانستن برای سلامتی خیلی از اشخاص که در تضعیع حقوق آنها دخیل بوده (و باز هم من و خدا و هم بسیاری از بزرگواران شهر در جریان آن بودیم) دعا می کردند که مثلا خدا پدرفلانی را بیامرزد که قسمتی از حق ما را پس گرفته و باقی را نیز پس خواهد گرفت.
لازم است مردم بدانند برخی از متهمین این پرونده در بازجویی های.... در طی پرونده باز شده جهت موضوع شکایت اینجانب به بسیاری مطالب راجع به تخلفات دیگر انجام گرفته در موارد دیگر نیز اقرار کرده اند ، تا خود را رهایی بخشیده و سایرین را مقصر کنند که البته در موضوع دیگری مستند شده است و می تواند دلیل جدی تری برای بررسی دقیق تخلفات صورت گرفته باشد، فکر می کنم وظیفه اینجانب به عنوان یک دست فقط در همین حد بود... که البته قیمت گزافی هم در حد مشکلات ایجاد شده برای بنده طی این چهار سال داشت
ولیکن همان متهمین و با همان اعترافات موجود به راحتی به زندگی اشان ادامه داده و پرونده به این مهمی حدود 5 ماه منتظر وقت دادگاه ماند، که البته علت آن را نیز بزرگواران حتما می دانند ولی من نمی دانم. امیدوارم در آینده شرایطی فراهم شود که کارگران زحمتکش و مردم این شهر بفهمند که نصرالهی فقط برای حقوق از دست رفته خود تلاش نکرد...
در صورتی که تمایل داشتید با شماره بنده که در نظرات قبلی بنده آمده، تماس حاصل فرمایید تا ملاقات حضوری داشته باشیم و مفصل قضایا را بدانید.
به هر حال از حمایت و دلداری شما مردم همیشه در صحنه بسیار ممنونم و برای بنده همین قدر هم بسیار ارزشمند و مایه دلگرمی است.

و خدایی داریم که همین نزدیکی است...
و تماشاگر و فرمانگر این شیشه و سنگ ...
و نشانی دارد به وسعت آن همه ایام سخت ...
که به یک آن گذشت ...
من پی آن همه تنهایی ها، آن همه بی رحمی ها...
روزهای خوش و پر شهد، ز لبخند خدا می بینم ...
(م.ن)
رسول م.
|
پنج شنبه 8 خرداد 1393 - ساعت : 15:47
خبری از آقای منزلت نیست؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ ها
ناشناس
|
شنبه 17 خرداد 1393 - ساعت : 16:35
واقعا آقای دکتر کجا رفت?
طلبه
|
پنج شنبه 8 خرداد 1393 - ساعت : 00:32
آقای نصرالهی نژاد با سلام و خدا قوت - راهی که شما می روید سخت است ولی بدانید در آن برکات زیادی است که مطمئنا تا به حال مواردی از آن را درک کرده اید ، محکم بایستید و بر خدا تو کل کنید و بدانید که ما هم محکم پشتیبان شما هستیم - لطف کنید از مسئولین سوءال بفرمایید در صورتی که امکان دارد ما هم در روز دادگاه حضور پیدا کنیم و در سایت اطلاع رسانی کنید- انشاءالله موفق و پیروز باشید.

پاسخ ها
مجتبی نصرالهی نژاد
|
پنج شنبه 8 خرداد 1393 - ساعت : 16:17
سلام و درود
همدردی شما دلگرمی من است. تا کنون به حول و قوه خداوند پیشرفته ولی هیچکس این مدت از من نپرسید آیا مشکلی که برای شما پیش امده کمکی هرچند ناچیز از دست من بر می آید همه فقط گفتند برو ما پشتیبانت هستیم، ولی واقعا فهمیدم فقط خداوند پشتیبان اصلی همه ماست این را در این چند سال به وضوح بیشتری تجربه کردم. آنقدر قادر است که از توان وصف خارج است و اگر او اراده کند هیچ کس را هم که نداشته باشی همه کست خواهد بود... ولی همین حمایت گفتاری و نوشتاری شما هم موجب دلگرمی من است. ممنون
مجتبی نصرالهی نژاد
|
سه شنبه 13 خرداد 1393 - ساعت : 01:39
با سلام، پرسیده شد. جواب: بر طبق مقررات و مواد قانونی اجازه حضور افراد غیر مرتبط با پرونده در جلسه دادگاه وجود ندارد، لیکن موارد درخواست دیگر در خصوص این پرونده و پرونده های دیگر در مورد این اشخاص را می توانید با دادستان محترم شهرو یا قاضی محترم پرونده (ریاست شعبه 102 جزایی دادگستری شاهین شهر) بصورت کتبی مطرح کنید.
مجدداً از پیگیری و حمایت شما متشکرم.
مجتبی نصرالهی نژاد
|
چهارشنبه 7 خرداد 1393 - ساعت : 15:37
در جواب کارگر شهرداری
با سلام و درود و خسته نباشید، خدمت جنابعالی و سایر همراهان شما در عرصه خدمت رسانی به شهروندان شهر زیبای شاهین شهر
زمان دادگاه 93/03/19 ساعت 9 و 30 دقیقه صبح دادگستری شاهین شهر می باشد. در صورت موافقت مسؤلین قضایی و در صورتی که از لحاظ قانونی منعی نداشته باشد و با حضور جنابعالی و سایرین نیز مشکلی از لحاظ مواد قانونی نداشته باشد، در خدمت شما بزرگوار نیز خواهم بود. در صورت تمایل درخواست جمعی خود را با دادستان محترم شهر بصورت کتبی مطرح نمایید.
در ضمن اینجانب با وجود تمام مشکلاتی که فعل جرم متهمین پرونده در زندگی اینجانب ایجاد کرده اند، تا کنون نسبت به وعده ها و تهدیدها حتی تهمت هایی که در حضور مقامات قضایی به اینجانب وارد نموده اند با یاری خداوند و دوستان مؤمن و همیشه در صحنة خویش ایستادگی نموده ام ولیکن از حق و حقوق مادی و معنوی خویش نیز مانند حق و حقوق شما سرور گرامی دفاع خواهم نمود. دعا بفرمایید، خداوند بی شک دعای انسان های زحمتکش و ستمدیده ای همانند شما را بی پاسخ نخواهد گذاشت.
جهت هماهنگی با شماره بنده حقیر 09133027665 می توانید تماس حاصل فرمایید.

کارگر شهرداری
|
چهارشنبه 7 خرداد 1393 - ساعت : 13:50
ضمن تشکر از مدیریت سایت محترم از بازتابی اخبار روز شهرمان

جناب آقای نصرالهی ضمن تشکر از حضرتعالی که هنوز در قبال رسیدن به حق و حقوق خود و کارگران پایمال شده ای همانند من و امثال من که دستمان به هیچ جایی بند نیست بدینوسیله حمایت خود را از جنابعالی اعلام میداریم امید وارم در کنار الطاف خداوند متعال و توجه مسئولین قضایی و امنیتی محترم مخصوصا دادستان گرامی شهرمان که همیشه عدالت اسلامی را در نظر داشته اند همچنان راهت را ادامه بدهید و خدای ناکرده فریب وعده وعید این کزابان مال مردم خور که اکنون نیز با این همه سابقه بد و... در سمت مسئول شهر فعالیت میکنند را نخورید که اینها همان اشخاصی هستند که زندگی خیلی از کسانی مانند شما و ما را تباه کردند در ضمن زمان دادگاه آقای شکرزاده وهمدستانش کی است برای عموم اطلا ع دهید تا ما نیز کمکی برای احقاق حق از دست رفته مان بنماییم.

شهروند
|
چهارشنبه 7 خرداد 1393 - ساعت : 13:28
خبر جدید از حق حقوق کارگران

مجتبی نصرالهی نژاد
|
سه شنبه 6 خرداد 1393 - ساعت : 02:17
مدیریت محترم سایت؛ با سلام.
احتراماً در یکی نظرات بنده اسامی افرادی که قرار مجرمیت برای آنها هم صادر شده بود را برای شما ارسال کردم تا سوال کسانی که از بنده پرسیده بودند \" آیا غیر از این دو نفر در پرونده مذکور اشخاصی دیگر نیز به عنوان متهم شناخته شده اند؟\" جواب بدهم ولی شما نظر را منتشر نکردید؟ علت؟ متن زیر عیناً از ابلاغ واصله به اینجانب درج می گردد:
\" نسبت به شکایت مجتبي نصرالهي نژاد علیه پيمان شكرزاده و ابراهيم تركستاني اهوازي و سهيل اكبر شهرياري و شركت شاهين كاران و صديقه يزداني و مجتبي هاشمي و محمد رفيع منزلت و مهدي ناظمي مبنی بر جعل طی شماره 9209973761800839 مورخ 30/09/1392 قرار مجرميت صادر شد.\"
مستندات- موجود در پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب شاهین شهر و میمه
امیدوارم این بار مطلب را انعکاس دهید.

ناشناس
|
سه شنبه 6 خرداد 1393 - ساعت : 00:44
یه سوال دارم این منزلت چه کاره است که خودش رو به عنوان نماینده شهرستان جازده ورفته جلسه وچرامسوولین جلوی ....رو نمیگیرند

پاسخ ها
حکایت خوان به ناشناس
|
سه شنبه 6 خرداد 1393 - ساعت : 02:28
شاید ایشان هم همین سوال را دارندی که اصلاً به شهروندان شاهین شهر چه که ما به دیدار آقایمان رفتندی؟!!!! ما خودمان تعیین میکردندی که چه کسی نماینده مردم باشندی؟؟؟!!! مردم فقط در خواب باشندی و تصاویر ما را نظاره کنندی!!!
سید
|
سه شنبه 6 خرداد 1393 - ساعت : 00:34
این بابا ها خواستند بروند دیدار هاشمی داخل شهر یک صدائی کند و پوز بدهند ! با این نظرات به دهانشان زهر شد با این شکایتها و فساد اخلاقی و شاهین کاران و تازه پای یکی از اعضای شورای شهر هم وسط آمد!!!!!!!!!!!!

ح
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 09:24
آقای نصراللهی پس انشاء الله منتظر خبرهای خوب از شما هستیم که انشاء اللله حق ما را از این افراد شما بگیری .

پاسخ ها
مجتبی نصرالهی نژاد
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 17:32
جناب آقای ح.
با سلام بنده متاسف شدم که حق شما هم توسط این افراد ضایع گردیده است. ولی یادتان باشد که در این مورد یک دست صدا داشته ولی سخت... لذا برای هموارتر کردن راه عدالت چنانچه جنابعالی و سایر دوستان نیز از تخلفاتی از اشخاص نام برده شده یا اشخاص دیگر مرتبط اطلاع دارید و قادر هستید منابع اطلاعات یا مدارکی مستدل و محکم را در اختیار دارید در اختیار مدیریت این سایت یا بنده قرار دهید تا شما را در روند پیگیری راهنمایی بنماییم. یادتان باشد که مطابق با قوانین بنده به عنوان شاکی فقط در می توانم پیگیر در موارد پرونده شکایت خویش و یا در کنار شما به عنوان شهروند عمومی در مورد تخلفاتی که موجبات ضرر و زیان به جامعه را فراهم آورد باشم. من الله توفیق.
با تشکر از مدیریت سایت بابت اطلاع رسانی مردمی
ترابی
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 23:05
با شکایت نصراللهی و مجرمیت شکرزاده پس چطوری در شورای شهر هست ؟؟؟

پاسخ ها
د.
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 00:37
به یاری خداوند بعد از رای قطعی دادگاه انجام خواهد گرفت. فکر می کنم که جزء قوانین است که در مورد جرم کیفری بعد از قرار مجرمیت ، تا زمانی که رأی قطعی صادر نشود، شخص از منصب قانونی خلع نمی گردد. انشالله بعد از صدور رای قطعی توسط قاضی پرونده. نگران نباشید.
مجتبی نصرالهی نژاد
|
دوشنبه 5 خرداد 1393 - ساعت : 00:47
سلام جناب ترابی.
نمی دانم. به من گفته اند بعد از رأی نهایی دادگاه اقدام می شود. من خودم هم در جریان تحقیقات و بررسی طولانی این پرونده توسط مقام محترم قضایی چراهایی داشتم که حل نشد ولی اطمینان کامل به نظارت دادستان و بازپرس محترم و سایر دستگاه های بررسی کننده نظیر وزارت اطلاعات دارم و مطمئن هستم عدم خلع این آقا از شورا در حال حاضر حتماٌ دلایل موجه از نظر تحقیقات قضایی و یا مواد قانونی دارد.
م.ط
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 04:25
فکر کنم این آقای نصرالهی نژاد بداند چرا دکتر منزلت جواب مرا نمی دهد.

پاسخ ها
مجتبی نصرالهی نژاد
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 16:05
با سلام
آقای م.ط. انشالله به زودی همه کسانی که باید به مردم جواب چراها را بدهند، به اصرار نه که به اجبار مجبور به پاسخگویی خواهند شد.... ایشان و همراهانشان جهت منافع خویش (به عنوان مثال آقای پیمان شکرزاده شاغل در شورای شهر فعلی شاهین شهر، سهیل اکبر شهریاری شاغل در شهرداری شاهین شهر و ... که همگی با قرار وصیغه آزاد و به زندگی مفرح خویش کما فی سابق و البته با وضعی بهتر مشغولند) زندگی و گذشته تخصصی شغلی من را با یک جواب: \" توانستیم، کردیم و شد و اگر توانستی برو و جلوی آن را بگیر\" به مدت 4 سال است به تباهی کشانده اند از این انسان چه جوابی می خواهید، در آینده با مدارکی که مشاهده خواهید کرد می فهمید جواب درست خواستن از ایشان واقعا کار بیهوده ای است...
حکایت خوان
|
شنبه 3 خرداد 1393 - ساعت : 17:02
حکایت های پند آموز  : فصل اول – اندر نسخه پیچی های حکیم الحکما...
در ایامی نه چندان دور، روزی حکیم الحکما بنشستی و فکر کردی و مریدان او را احاطه کردندی و پس از ساعت ها تفکر به این نتیجه رسیدندی که ماچه کردندی که به درآمدهای خود قانع نبودندی و در صندوق های بانکی ما جا خالی وجود دارندی و می¬توان شرکتی خدماتی به نام خدمت به خلق تأسیس کردندی و در آن همه از شیوخ کهنه کار و آقازاده هایشان استفاده نمودندی. در آن جلسه مریدان و شیوخ دیگر هیهات ها سرداده و جامه ها دریدندی و گیسوان پریشان کردندی که ای مرد تو براستی حکیم الحکمایی!! که این نسخه چنان بپیچدی که حکیمان بسیار دیگر نتوانندی حتی بخوانندی...
حکیم الحکما بفرمودند که تا کارگران بفهمیدندی و شکایت بکردندی سالیان بگذشتی و ما آن سرمایه را چندین برابر کردندی و نهایتا با تواضع کامل بعد از چندین سال حقوق کارگران را پس انداختندی...
مدت ها گذشت وسالهای بسیار از پول کارگران خورده شدندی و روزگار سپری شدندی، سرانجام پس از سالیان هنگامی نسخه پیچیده حکیم الحکما توسط خبرگان و صاحب علمان بالاخره ترجمه شدندی و همه حقیقت را دریافتندی و قاضی القضات به مدارکی دست یافتندی. حکیم الحکما و مریدان یک دعوای صوری با کارفرما به راه انداختندی و نعره ها بزدندی که واحقا حق ما خوردندی!!! در حالی که کارفرما نعره بزدندی که ای حکیم الحکما تو همه را بگرفتی و ببردی سرمایه گذاری کردی و حق حساب ما را ندادندی... چه می کنی تو ای حکیم الحکما!!!
حکیم الحکما نعره زدندی که وامصیبتا بالاخره دعوای ما و کارفرما حل شدندی و ای کارگران آگاه باشندی که حقوق شما را زنده کردندیم!!! کارگران بسیار خوشحال شدندی که حکیم و مریدانش چه بسیار دلسوز ما هستندی!!! و در این خوشحالی از حقوق از دست رفته اشان که بعد از سالها به اقساط پس بگرفتندی بسیار شکرانه بجای آوردندی و گفتندی بهتر از آن بود که اصلا نمی دادندی و در حالی بود که نمی دانستندی چه کلاهی بر سرآنان رفتندی و چه جامه ها به تن و چه پول ها و مسکن ها و مرکب ها به جیب حکیم الحکما و مریدان رفتندی. در این میان حکیم و مریدان لبخند شیرینی بزدندی و دفاتر کار خود توسعه دادندی و سرمایه های خود را چندین برابر کردندی و گفتند برای هرکس که نسخه ما را افشاء دهندی، دسیسه و فتنه ای افکندی که درگیر شوندی که ما حکیم الحکمایم و توانیم.
نهایتاً حکیم الحکما و مریدان به محاکم قاضی القضات احضار شدندی و توضیحات بسیار بدادندی و در پس پرده ها همدیگر لو بدادندی تا خود نجات دهندی. حکیم الحکما به خیال خود خوش بودندی و گفتند که نسخه پیچیدیم و هیچکس نفهمیدندی،پس از آن به بازدید صاحب منسبان دیگر برفتندی و خلاف واقعیت ها را برای او تعریف کردندی و در مدح مضلوم خواهی مردم با او صحبت کردندی و تصاویر بسیار با او گرفتندی که شاید در تفکرات آینده اشان در چندین برابر کردن حقوق مضلومان به نفع خود از آن استفاده کردندی و سعی کردندی در این تصاویر نزدیک به اشخاص برجسته باشندی..... و این داستان ادامه دارندی... چرا که تا حکیم الحکما جان در بدن و نسخه ها در سر دارندی مردم مظلوم ماندندی...
پاورقی : این داستان کاملاً خیالی و پند آموز بوده و زائده ذهن پریشان نویسنده است و اصلا هیچ اشاره ای به شاهین شهر عزیزمان و بازدید کنندگان این جلسه ندارد و نخواهد داشت.

مجتبی نصرالهی نژاد
|
شنبه 3 خرداد 1393 - ساعت : 01:09
با سلام خدمت مدیریت و خوانندگان سایت
بنده یکی از شاکیان آقای منزلت و در حقیقت شاکی پرونده کیفری آقایان رفیع منزلت و شکرزاده هستم. پرونده ای که در سال 90 شکایت شد و بیان شد که باید پس از تحقیقات مقدماتی ثبت قضایی شود و در سال 91 پس از یک سال مرور زمان از تحقیقات سرانجام به همت بازپرس محترم و دادستان محترم شاهین شهر و برخی از دوستان ثبت قضایی شد. مشاهده کردم اشخاصی دیگر نیز از اعمال منافی قانون این آقایان اطلاع داشته و در بخش نظرات موضوع فوق اظهار اطلاع کرده اند. بنده تصدیق می کنم که در خصوص پرونده اینجانب برای آقای منزلت و شکرزاده قرار مجرمیت و حتی جلب قضایی صادر شده و صحت حرف های آقای ف.ا در خصوص پرونده های ذکر شده را بنده با توجه به اطلاعات و مدارک موجود تأیید می کنم. حتی در این خصوص آقای شکرزاده نیز به مدت حدود 3 هفته بازداشت بودند. مدارک جالبی هم در حین جمع آوری اطلاعات و تحقیقات جرم این دو شخص در پرونده شکایت بنده به دست آمد که موجب توجه آقایان دادستان عادل و بازپرس محترم پرونده قرار گرفته و حتی برای برخی از این مدارک قرار مجرمیت نیز برای این دو شخص صادر گردیده است. اما متاسفانه حدود 5 ماه است که پرونده برای ارسال به دادگاه و وقت دادگاه منتظر قرار گرفته و این دو شخص با قرار وصیغه آزاد هستند و خدا را شکر می کنم که دادستان و بارپرس جق جو و عادلی در این شهر به فعالیت مشغول هستند و برایشان آرزوی سلامت و توفیق روزافزون دارم.
بزودی در روزهای آتی اطلاعاتی را در خصوص این آقایان در این سایت خواهم گذاشت که برای کسانی که پیگیر برقراری عدالت در شاهین شهر هستند مورد توجه خواهد بود.
آقای منزلت که از مشکلات شهر در این جلسه صحبت کرده اید؟!! آیا گزارشی هم از روند تضعیع حقوق مردم این شهر و اقتداری که در هنگام تظلم خواهی انها نشان میدهید ارائه دادید؟ البته که نه! احتملا از صحبت های هم اکنون و آینده بنده در این سایت بسیار ناراحت خواهید شد چرا که همراه آن ها مستندات را نیز ارائه خواهم داد.

پاسخ ها
طاهری
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 12:54
آقای نصراللهی ما هم با شما همدردی مینمائیم و امیدواریم با کمک دستگاه قضائی مشکل شما حل شود و مجرمین به سزای عملشان برسند
مجتبی نصرالهی نژاد
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 16:07
متشکر و ممنون از ابراز همدردی شما جناب طاهری. انشالله.
فرزاد
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 20:31
آقای هاشمی یار وفادار امام است هرکس با او مخالف است باامام مخالف است

م.ط
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 17:47
به نظر شما چرا دکتر منزلت جواب بنده را نمیدهد؟

سعید
|
پنج شنبه 1 خرداد 1393 - ساعت : 15:05
این بنده خدا اقای هاشمی چقدر بیکار شده یا اینکه چقدر خوار شده که هر کسی را پذیرش میکنه

م.ط
|
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 00:10
آقای دکتر منزلت پس چرا جواب بنده را نمیدهی ؟ موارد قبلی را که سریع جواب می داد ید!!!!!!!!

سید علی
|
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 20:16
سلام من میخوام بدونم اینها که از طرف شهر ما رفتند حداقل بگن کی اینها را انتخاب کرد که رفتند این بزرگواران گلچین بودند هاشمی یک فتنه گرتمام عیار بودکه از بچه ۷ یا ۸ ساله بپرسی میشناستش حیف از اسم شهر ماکه اسم فتنه گر بهش چسبید انسان یاد فتنه معاویه و دیدار خواص بااون ملعون میفته وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد لطفا نظر مرا منتشرکنید

ف.ا
|
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 11:52
این آقای م که به جرم های کیفری در دادگستری تحت پیگرد قانونی است و فعلا با وصیغه آزاده روش میشه با این همه اطلاعاتی که مردم از اعمال خلاف قانونش دارن و جرم هایی که در دادگستری داره که اظهر من الشمس هم شده میاد از بقیه هم دفاع می کنه!!!!

سید
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:35
یه سئوال داشتم در این مراسم مثل مراسمات دیگه هاشمی دست بوسی هم بوده و کسی دست عالیجناب را هم بوسیده است ؟

م.ط
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 02:00
جالبه آقای دکتر منزلت در مواردی که دوست دارد سریع آمده و جواب مخاطبین را داده و حتی دربارهء آن شخص که در پارتی بوده هم از مدیر سایت سوءال کرده ولی در مورد شاهین کاران هیچ صحبتی نمیکنه !!!!!!!! -آقای دکتر میشود نظرتان را دربارهء فتنه 88 هم بدانیم ؟ اصلا چطور است شما یک مصاحبه با این سایت انجام بدهید- حالا ببینم جواب من را هم میدهید؟

عبدالله
|
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 00:01
روند اخلاقی وامنیتی دارند نه هاشمی راقبول دارند نه انقلاب را

بهداد داوری
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 21:09
چگونه یه مشت آدم خلافکار ( البته برخی از افراد حاضر)خود را نماینده مردم شاهین شهر جازدند دست مریزاد اگه تک تک می رفتید حد اقل جمعتون جمع نبود خیلی بهتر بود

دانشجوی علوم سیاسی
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 11:00
دانشجویان دانشگاه امیر کبیر نسبت به هاشمی اونطور واکنش نشان میدهند و بهش اعتراض مینمایند ، اونموقع برخی از شاهین شهر میروند به دیدار هاشمی !

دارابی
|
یک شنبه 28 اردیبهشت 1393 - ساعت : 08:49
پول کارگران شاهین کاران پس چی شد! پول ما را از هاشمی میخواستید بگیرید !؟

عمار
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 08:38
قربون دولت قبل که بنزین را که گران نمود یه 45 هزار تومانی داد این دولت که بنزین را گران نمود تازه همین 45 هزار تومان را هم از ما میخواست بگیره ! همش هم زیر سر هاشمی است

محمد ا
|
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393 - ساعت : 17:52
حاج آقا خاطره ! خواب جدید ندیده بودند برای دوستان تعریف نمایند ؟! اگه امام خمینی را باز در خواب دیده اند تعریف کنید ما هم مستفیض شویم !!!

حداد
|
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:45
هر چی بدبختی داریم زیر سر هاشمی است ! هر چی سرمایه دار و کسانیکه خون مردم را داخل شیشه میکنند رفیق این بابا هستند یا زیر چتر این بابا حمایت میشوند.

محمد رضا
|
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393 - ساعت : 09:20
خدا نگم هاشمی را چیکار کنه که ما را اینطور گول زد و به اسم رفع تحریم و ارزونی که وعده داد ما هم به روحانی رأی دادیم و بنزین را اینطور گران کرد و به یارانه ها هم چیزی اضافه نکرد ؟! و همه چیز هم گران شد! این گرانیها که بدتر قبل شد

بچه تهران
|
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 - ساعت : 23:54
این شاهین شهر هم نوبرش را آورده حالا یه بار هم که اومدند خودی نشان بدهند رفتن دیدن چه کسی ؟! شما هم نوبرش را آوردید !

کارگر
|
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 - ساعت : 18:29
آقای منزلت چرا پیرامون شاهین کاران پاسخگو نیست و جواب نمیدهد ؟!!

پهلوان
|
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 - ساعت : 16:14
حاج آقای کثیری و اون یکی حاج آقا که پهلوش نشسته بهتر بود به جای دریافت تفسیر هاشمی ! از هاشمی سئوال مینمودند که آذر 91 برای آزادی مهدی هاشمی از زندان وثیقه 10 میلیاردی خانه خویش برای آزادی مهدی را از کجا آورده است ؟! همچنین ثروتی را از کجا بدست آورده است ؟!روحانی باید آزاده باشد .

ناشناس
|
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 - ساعت : 09:48
وقتی هاشمی خودش و فرزنداش مشکل داشته باشند و پای مهدی هاشمی در پرونده ای مثل کرسنت باشه معلومه که برخی افراد مشکل دار هم میروند به دیدنش !!! کبوتر با کبوتر ، باز با باز

ر م
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 22:27
من از پرسنل نیروی انتظامی هستم وقتی عکسهای مطلب را دیدم از دیدن یکی از افرادی که در این عکسها بود بهت زده شدم و خیلی ناراحت شدم که کسانی خود را به عنوان مردم شاهین شهر جا میزند که دچار فساد اخلاقی علنی هست. آقای ... که در این جلسه حضور دارد چند سال پیش به علت برگزاری یک پارتی مختلط و افتضاح در شهرک میلاد دستگیر شد که غیر از پارتی مختلط مشروب هم در خانه کشف شد . واقعا جای تاسف داره !!! کسی در این جلسه بود که خود بانی برگزاری جلسه شبانه است !!!

پاسخ ها
دکتر منزلت
|
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:51
ایا مدیزیت محترم سایت اطلاع قطعی از این اتهام و فرد مورد نظر دا رند
مدیر سایت عدالتخواهی
|
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 - ساعت : 12:19
بله . مورد تائید است .
هی وای من...
|
یک شنبه 4 خرداد 1393 - ساعت : 01:47
آقای ر.م. بهت زده شدن شما از دیدن این آقا تعجب داره نه حضور این آقا....
آقا منزلت لااقل دفاع علنی نمی کردید که از صمیمیت شما با این شخص، مردم مطلع نشند؟ اصلا نامی که نبرده شده شما از کجا می دانستید شخصی با این جرم در این جلسه کیه که ازش دفاع هم کردید؟!!!! گفتم یا نگفتم! گفتم یا نگفتم! گفتم یا نگفتم!!!
دکتر منزلت
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 22:15
سلام.بسیار از انعکاس خبر متشکرم .با توجه به سوالات مطرح شده خواهشمند است صحبت های دوستان حاضر در جلسه نیز منعکس شود ..در ضمن یکی از درخواست های مکتوب این جمع ملاقات با رهبر معظم انقلاب میباشد که امیدواریم با همراهی مردم شهید پرور و پیگیری دفتر مجمع در خدمت دوستان باشیم .

پاسخ ها
مدیر سایت عدالتخواهی
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 23:02
جزئیات دقیق اظهارات دیدار کنندگان با رئیس تشخیص مصلحت نظام در دست مدیریت این سایت نیست اگر در اختیار این سایت قرار گیرد حتما انعکاس خبری پیدا خواهد کرد
مهران
|
شنبه 27 اردیبهشت 1393 - ساعت : 08:27
آخه مگه تو جلسه دیدار با این آقا حرف حسابی هم زده می شه که بخواهید منعکس بشه. حتما دوباره از خاطراتشون با امام و خطراتی که ایشون از سر این انقلاب رفع کردند افاضه نمودند.
حضار هم احوال خادمین انقلاب و فرزندان رشید ایشون رو پرسیدند و ایشون هم گفتند مشغول خدمت به این مردم و رفع مشکلات مردم در سواحل هاوایی هستند.!!
ناشناس
|
جمعه 9 خرداد 1393 - ساعت : 19:47
دکتر با این حسن نیتی که از خودتون نشون دادی ما حتمآ ااز شما حمایت و پشتیبانی میکنیم، شما منتظر باش
فاتحی
|
دوشنبه 12 خرداد 1393 - ساعت : 02:08
واقعا این آقای دکتر فکر می کنه مردم حامی اون هستن؟؟؟
آقای دکتر دیدار های علنی و غیر علنی شما با کسانی که مردم از کوتاهی آنها در برخی مسایل مهم اجتماعی ، شکایت های متعدد مردم از شما، سابقه مثبت شما در شاهین کاران و شورای شهر!!!!، تحولات شگفت انگیز زندگی شما پس از ورود به شورای اسلامی شهر!!!!، اخباری که از شما و کارهایتان هر از گاهی به گوش می رسد؟!!، چه فکری در مورد مردم می کنی؟ فکر می کنی باز هم حمایت مردمی و پشتیبانی مردم غیور را داری؟ آقای دکتر یک انتقاد دوستانه و مردمی را چه قدر قبول داری؟ بهتر نیست فقط در طبابت و تخصص خود فعالیت کنی و اجازه دهی مردم مشکلاتشان را خودشان و بدست کسانی که خود قبولشان دارند، حل کنند؟!! اخر شما که اصلا خیلی سال است در اصفهان زندگی می کنی!!!! چقدر زندگی و رفاه مردم شاهین شهر هنوز برایتان عزیز است!!!
صالحی
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 20:33
همه رامتهم نکنید درصدرجلسه آقای کمال ازفرهنگیان شاهین شهررامی شناسم که طی چندسال حضور دراداره کوچکترین سوء استفاده وخلافی نکرد وخالصانه کارکرد باوجوددیدگاه سیاسی اش مورد اقبال عموم فرهنگیان است وانسانی درست

علی
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 18:33
در عکس بالا حاج آقا کثیری در گوش حاج آقا هاشمی چی میگه ؟!!!!!!!!!!!!!! لابد داره میگه چرا در فتنه 88 ساکت بودی ؟! چرا بچه هات در فتنه نقش اصلی را بازی مینمودند ! چرا نمیگذاری به پرونده مهدی هاشمی رسیدگی بشه ؟!

پاسخ ها
دکتر منزلت
|
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:43
برادر عزیز . جناب کثیری درخواست دوره تفسیر قران جناب ایت اله هاشمی را داشتند .
طلبه
|
سه شنبه 23 اردیبهشت 1393 - ساعت : 15:50
استاد طاهرزاده قسم میخورد که تفسیر هاشمی بر اساس مکاتب غربی نوشته شده است و من با دلیل اثبات مینمایم . اونوقت تفسیر قحطی بود رفت پیش هاشمی !!! بیا برو المیزان را یه دوره بخوان بعد برو تفسیر هاشمی را هم بخوان
یک کارگر
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 15:25
داخل متن گزارش نوشتید ه اید : گلايه­ هاي بعضي از حاضران كه طي ساليان گذشته گرفتار مشكلاتي شده بودند - لازم به ذکر است که یکی از آقایانی که در جلسه حضور دارند و در صدر جلسه هم نشسته اند و صحبت هم نموده اند آقای ... و رئیس هیئت مدیره شرکت شاهین کاران است که حقوق ما کارگران را خورد و یه آب هم روش خورد هیچکس هم بهش نگفت تو ؟! اونوقت بلند شده رفته پیش هاشمی گلایه میکنید که دچار مشکلاتی شده اید شما ها خون این کارگران بدبخت را کردید داخل شیشه در حالیکه خودتان هر روز پولتان از پارو بالا میرود و خانه و ماشین و ساختمان تجاری آنچنانی به هم زده اید و یه حقوق ناچیز ما را ندادید و اگر برخی مسئولین شهر نبودند که ما دستمان به جائی بند نبود !؟ حالا رفتید پیش هاشمی مظلوم نمائی کنید که از غنایم سهم شما را هم بدهند ؟!انشا ء الله خدا حق ما را از شما داخل آخرت بگیرد .

پاسخ ها
رسول یک کارگر
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 21:12
خدا لعنتش کنه که زندگی ما را به خاک سیاه نشاند حالا رفتن خودشون را نماینده مردم جا بزنند ! شما نماینده مرفهین بی درد هستید
ع.ت
|
دوشنبه 20 دی 1395 - ساعت : 11:46
واقعا باعث تاسفه كه يه عده بي خبر فقط ميان و با بي ادبي صحبت ميكنن و بقيه ي مردم رو هم ذهنشون رو نسبت به آدمايي كه هميشه فكرشون امنيت و آرامش مردم بوده ،خراب ميكنن.هرچند هيچوقت كساني كه واقعا آدماي خوبي هستن و به فكر مردم با صحبتهاي آدمهايي مثل شما اجرشون كم نميشه.در ضمن اگر كسي به جايي ميرسه حاصل تلاش شبانه روز و كار بي وقفه ي خودشه نه اين چرندياتي كه شما به هم ميبافي.تا از زندگي يك نفر اطلاع كامل نداري نظر شخصيتو توي جمع نگو ،اين صحبتا اون دنيا جواب داره
عادل
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 14:32
دیدار با هاشمی که ساکت فتنه بود ! آدم قحطی بود ! میرفتید لااقل دیدار علمای صاحب نفس که این همه راه رفتید بیهوده برنگشته باشید !

ناشناس
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 08:30
زیارت قبول!

حسین
|
دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 - ساعت : 00:13
به به به ! چشمم روشن ! چرا بی خبر رفتید ؟ ما را هم میبردید !