امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : یک شنبه 7 اردیبهشت 1393 - 23:05
اقدام قابل تقدیر مسئولین شاهین شهر در رفع مشکلات مردم محله شیخ بهائی
اقدام قابل تقدیر مسئولین شاهین شهر در رفع مشکلات مردم محله شیخ بهائی

نامه اهالی خیابان شیخ بهائی به سایت عدالتخواهی و مطالبه مردمی شاهین شهر :

در روز شنبه مورخ 93/2/6 بعد از نماز مغرب و عشا دیدار مردمی مسئولین شهر با مردم محله شیخ بهائی پیرامون مشکلات و معضلات خیابانهای شیخ بهائی و سعدی جنوبی با حضور نماینده مردمی شهرستان در مجلس جناب آقای حاجی و فرماندار شهرستان جناب آقای بصیری و شهردار محترم جناب آقای ذاکر و همچنین امام جمعه شهر جناب آقای ملکیان و ریاست کلانتری محل در مسجد حضرت ابالفضل برگزار گردید . پس از ایراد مشکلات و معضلات محل توسط امام جماعت مسجد حجت الاسلام رستمی نژاد و هیئت امنای مسجد که در نامه ای در 11 بند نوشته شده بود ، مسئولین قول مساعدت و رفع مشکلات را در اسرع وقت به مردم دادند .

لازم به ذکر است در اقدامی قابل تقدیر بعد از اتمام جلسه فرماندار و شهردار شاهین شهر (گرچه ساعاتی از شب گذشته بود) با پای پیاده به فرعی ها و قسمتهای محله سرکشی نموده و از نزدیک شاهد مشکلات و معضلات مردم بودند و از صبح فردای این جلسه شاهد انجام اقدامات قابل تقدیر از سوی شهرداری ورفع معضلات در محله بودیم .لذا ما نمازگزاران و مردم خیابان شیخ بهائی و سعدی جنوبی از مسئولین و امام جماعت مسجد به خاطر برگزاری جلسه و حل مشکلات مردم تقدیر و تشکر مینمائیم .

 

برچسب ها :
طلبه
|
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393 - ساعت : 01:44
مسئولین باید به تمام نقاط شهر سرکشی کنند و مشکلات مردم را هر چه سریعتر برطرف کنند.

ناشناس
|
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393 - ساعت : 11:18
سلام من خودازجوانان مسجدهستم ودرجلسه هم حضور داشتم , درکل جلسه خوبی بودوهمه راضی ازجلسه وواقعاجای تشکرازحاج آقارستمی نژادوهییت امنادارد/ان شاالله که مسئولین هم همت کنندوآستینی بالابزنند.

طاهر
|
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - ساعت : 17:32
انشاء الله به قولهائی که میدهند عمل نمایند و فقط در حد وعده و وعید نباشد

زهرا
|
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - ساعت : 13:28
مسئولین یه جلسه هم به گلدیس بیایند. اطلاع رسانی هم انجام دهند

خدادوست
|
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:56
جای امیدواری است . باریکلا

نریمان
|
سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 - ساعت : 09:05
انشاء الله همه مسئولین روند مردمی شدن را ادامه دهند تا لااقل در این گرانیها مردم یه کم آرامش پیدا کنند

امیر حسین ح
|
دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - ساعت : 12:13
من از سایت شما تشکر مینمایم چون واقعا تلاشهای این دو ساله شما در احیای روحیه انقلابی و مردمی از سوی مسئولین دارد اثرات خود را نشان میدهد . این نیاز به یک فرهنگسازی داشت که زمانبر بود ولی پس از مدتی شاهد اثرات آن هستیم . و این گفتمان که مردم از مسئولین خواسته هایشان را بخواهند و مسئولین هم توجه نمایند دارد به فرهنگ در شاهین شهر تبدیل میگردد . ضمن اینکه واقعا شما فضای سیاسی شهر را ارتقاء دادید به این صورت که قبلا اصلا کسی از مشکلات و معضلات شهر با خبر نبود ولی هم اکنون من هروز به سایت شما سر میزنم و از اخبار شهر با خبر میشوم و به بیانی معتاد به این سایت شده ایم . قبلا این فضا اصلا در شهر نبود و چند خبرنامه در شهر چاپ میشد که همه اش صحبتهای مسئولین بود و تعریف و تمجید و نقاط قوت ! و از نقاط ضعف خبری نبود که با آمدن این سایت خیلی مسائل روشن گردیده است . گرچه این زحمات شما کمتر دیده میشود چون این اثرات طولانی مدت است و به چشم عموم نمی آید . ولی من به شخصه با تمام همه معضلات و مشکلاتی که هست میبینم که فضای مدیریتی شهر و مردم در حال تغییر است و با گذشته قابل قیاس نیست . خسته نباشید. دعای ما بدرقه راهتان

صادق
|
دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - ساعت : 12:00
باید زودتر از اینها انجام میشد ولی همین هم خوب است

ناشناس
|
دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - ساعت : 10:02
من كسي ام كه خودم محله شيخ بهايي هستم وواقعا ازاين مشكلات رنج ميبريم وبنده هم تشكر مينمايم واي كاش مشكلاتمون زودتر برطرف بشه ان شاالله

ناشناس
|
دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - ساعت : 09:50
احسنت اقدام انقلابی بود.

ناشناس
|
دوشنبه 8 اردیبهشت 1393 - ساعت : 09:08
مسئوول انقلابي تشكر تشكر تشكر