امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 اسفند 1392 - 09:52
اقدام هوشمندانه نیروی انتظامی در چهارشنبه آخر سال در شاهین شهر
اقدام هوشمندانه نیروی انتظامی در چهارشنبه آخر سال در شاهین شهر

 

سال گذشته بود که در مطلبی تحت عنوان ( حضور مقتدرانه نيروي انتظامي در چهارشنبه آخر سال در شاهین شهر) تقدیر ویژه ای از عملکرد نیروی انتظامی نمودیم . و به نکاتی هم متذکر شدیم . خوشبختانه امسال هم حضور پر رنگ پرسنل نیروی انتظامی ، موجب رضایت و خوشنودی جمع کثیری از شهروندان گردید .این در حالی بود که به غیر از پارک انقلاب( بانک استان) و خیابان پروین اعتصامی (جاده ابریشم) که با تدبیر هوشمندانه فرماندهی نیروی انتظامی به خلوتگهی تبدیل شده بود ، در سایر نقاط شهر هم نیروی انتظامی با حضور به موقع و سریع خود خیابانها را از وجود اراذل و اوباش و بر هم زنندگان نظم عمومی پاک نموده و برخورد سریع و قاطع مینمود .واقعا از نکات مثبت امسال حرکت سیال و حضور سریع پرسنل انتظامی در اکثر نقاط سطح شهر بود که هر جا عده ای قصد بند آوردن خیابان و سد معبر داشتند به سرعت در محل حاضر شده و از تشدید ترافیک و آزار و اذیت جلوگیری مینمودند . واقعا هرکس وضعیت اسف بار دو سال پیش پارک انقلاب (بانک استان) و خیابان پروین اعتصامی (جاده ابریشم) و همچنین سطح شهر را با این دو سال مقایسه نماید پی به عملکرد فوق العاده نیروی انتظامی میبرد . واقعا انسان مشاهده مینماید که وقتی یک فرمانده خدوم به همراه پرسنل شجاع و حمایت سایر مسئولین مربوطه بدون ترسیدن از جوسازی عده ای مغرض و مسامحه کاری و با چاشنی شجاعت پا در عرصه ایجاد امنیت مردم میگذارند چطور بزرگترین معضلات شهر که به زعم عده ای این مسائل را حل نشدنی می دیدند به راحتی حل میگردد . آیا در سایر معضلات جامعه هم وقتی تمام مسئولین حمایت لازم را به عمل آورند و بدون ترس وارد عمل گردند به راحتی نمی توان آن معضلات را هم رفع نمود ؟ به فرموده رهبر انقلاب(( گاهی  ترس از جوّ، ترس از فضا؛ اگر این حرف را بزنیم، علیه ما خواهند بود؛ اگر این حرف را بزنیم، فلان لکه را به ما خواهند چسباند؛ این ترس‌ها، فهم انسان را هم مختل می‌کند. گاهی انسان به خاطر این ترس‌ها، به خاطر این ملاحظات، صورتِ مسئله را درست نمی‌فهمد؛ نمی‌تواند مسئله را درست درک بکند و حل بکند؛ موجب اشتباه خواهد شد)) . آیا وقت آن نرسیده که همه مسئولین از این مسائل عبرت بگیرند ؟
در آخر باز هم جا دارد از نیروی انتظامی و همچنین بسیج و تمام مسئولین پشت صحنه تقدیر و تشکر نمائیم و همچنین جا دارد مسئولین شهر در مراسمی ویژه در یکی از سالنهای شهر با حضور مردم از پرسنل خدوم و زحمت کش نیروی انتظامی که تا پاسی از شب در صدد حفظ و امنیت مردم بودند با اعطای هدایای ویژه ای تقدیر و تشکر نمایند .

 

 

 

برچسب ها :
حسین
|
سه شنبه 19 فروردین 1393 - ساعت : 14:47
من هم به عنوان یک شهروند ازهمهء مسوءلین که برای امنیت دراین روززحمت کشیدندتشکرمی کنم-ایجادامنیت دراین روزبرای ماتبدیل به یک روءیاشده بود انشاءالله مسوءلین باهمت جهادی بقیهء روءیاهای مارانیزتبدیل به واقعیت کنند.

مسيح انصاري
|
پنج شنبه 7 فروردین 1393 - ساعت : 12:27
مطالب نوشته شده در اين سايت نشان مي دهد كه اين سايت نيمه ي پر ليوان را هم مي بيند و هر جا خدمتي به مردم شده و يا حركتي صحيح انجام شده هم به خوبي پوشش خبري مي دهد. نياز به وجود چنين سايتي در شاهين شهر احساس مي شد كه به حمدالله محقق شد. از عوامل اين سايت تشكر نموده و توفيق روز افزون آنها را از خداوند مسئلت دارم.