امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 اسفند 1392 - 08:26
اصلاحات درشهرداری شاهین شهر: جایگزینی بیست خودروی سواری، با دو دستگاه اتوبوس
اصلاحات درشهرداری شاهین شهر: جایگزینی بیست خودروی سواری، با دو دستگاه اتوبوس

 

در اقدامی تحسین برانگیز و انقلابی به دستور دکتر ذاکر هرندی شهردار شاهین شهر حدود 20 دستگاه از خودروهائی که از زمان مدیریت سابق! برای رفت و آمد روزانه برخی از پرسنل (غیربومی و غیر ساکن) شهرداری به شهرهای اطراف نظیر اصفهان و... در اختیار آنها قرار گرفته بود، بدلیل تحمیل هزینه های سنگین و غیر ضرور به بیت المال متوقف گردیده اند. گفتنی است از این پس جهت ایاب و ذهاب این افراد دو دستگاه اتوبوس واحد در نظر گرفته شده است.
همچنین تعدادی از خودروهای شهرداری که برای رفت و آمد پرسنل شهرداری در شاهین شهر!!! اختصاص یافته بود، هم متوقف شده و یک دستگاه مینی بوس برای انتقال آنها به شهرداری جایگزین شده است.
بر این اساس این سایت از این رویکرد و اقدام اصولی و منطبق با سیاستهای اقتصاد مقاومتی شهردار شاهین شهر که باعث جلوگیری از هدررفت بیت المال از یکسو و ترویج فرهنگ ساده زیستی در بین مدیران دولت می گردد قدردانی و حمایت می نماید.

 

 

 

برچسب ها :
ناشناس
|
سه شنبه 27 اسفند 1392 - ساعت : 14:25
حالتون خوبه شما

جوان بیکار
|
دوشنبه 26 اسفند 1392 - ساعت : 20:28
آقای واقع بین که متحمل هزینه جسمی و روحی شده اید لطفا از این شهر بروید و بگذارید جوانان تحصیلکرده شاهین شهر جائی برای کار پیدا کنند که این همه هزینه هم به بیت المال شاهین شهر وارد نکنید ! تازه این همه هم پر توقع نشوید !!!

واقع بین
|
دوشنبه 26 اسفند 1392 - ساعت : 12:38
خبر را با خبر واقعی اصلاح میکنم
جایگزینی روزی 2ساعت کارکرد 16خودروی استیجاری با هزینه 2اتوبوس و1مینی بوس ، و این یعنی افزایش هزینه بواسطه ازبین بردن حقوق چندین کارگر و کارمند خدوم (نه از مدیران و مسئولان) شهرداری با سوابق کاری بالا ، کارکنانی که دربدو استخدام درشهرداری شاهین شهر با شرایط وجود سرویس سواری متحمل هزینه جسمی و روحی دوری راه شدند تا بتوانند علاوه بر امرار معاش به این شهر خدمت کنند،، حال پس از چندین سال و انجام کارهای تخصصی و بنیادی درشهرداری ازجمله آموزش پرسنل جدیدالاستخدام ،این رفتار غیر انقلابی ،اسلامی و اخلاقی است .متاسفانه همیشه شنیده ها با واقعیتها یکی نیست.حال در مورد واقعیت نظر دهید . ممنونم

سید
|
یک شنبه 25 اسفند 1392 - ساعت : 20:37
ضمن تائید نظر آقای حامد من هم از شورای شهر سئوال دارم آیا تعلق مبلغ 120 میلیون پاداش به مدیران و اعضای شورای شهر صحت دارد ؟

پاسخ ها
مرتبط
|
سه شنبه 27 اسفند 1392 - ساعت : 20:33
در ارتباط با پاداش 120 میلیونی ، شورا آنرا برای کارکنان شهرداری آنهم همه کارکنان شامل کارگران-کارمندان -مدیران تصویب که بین نزدیک به هزار کارکن شهرداری تقسیم شود. ولی شهرداری قسمتی از آن را به شورا هم داده که ظاهرا رییس شورا متوجه و جلوی کار را گرفته است.
ر.ف
|
شنبه 24 اسفند 1392 - ساعت : 12:35
با تشکر از شهردار مردمی و باسواد شاهین شهر آقای دکتر ذاکری . در پناه خدا انشاء ا.. گامهای بعدی استوارتر و محکم تر . الحق شهردار خوب و فهمیده ای هستند انشاء ا.. خبرهای بیشتر و بهتری از این قبیل داشته باشیم . مطمئنا\" مردم هم ایشان را حمایت خواهند کرد

عمار
|
شنبه 24 اسفند 1392 - ساعت : 11:02
شهردار مراقبت نماید که بعضیها زیر آبی نروند ! یا بعد از مدتی دوباره بعضیها ماست مالی نکنند

حامد ر
|
شنبه 24 اسفند 1392 - ساعت : 08:23
ضمن تشکر از شهرداری شاهین شهر به خاطر این اقدام انقلابی .
ولی من یک سئوال از شورای شهر دارم . چرا شورای شهر باید مبلغ 120 میلیون پاداش برای مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر تصویب نماید ؟!! از سایت خوب شما هم میخواهم این مطلب را پیگیری نمائید .

م
|
جمعه 23 اسفند 1392 - ساعت : 13:05
بسيار خوشحالم كه اين سايت يك طرفه عمل نمي كند و نه تنها كمي ها و كاستي ها را بلكه هر جايي كه اقدام مثبتي شده باشد را نيز اطلاع رساني مي كند. انشاء الله اين اقدام شهردار فتح بابي باشد براي اقدامات اصلاحگر ديگر در شهرداري و ساير اداره ها.

کارمند شهرداری
|
جمعه 23 اسفند 1392 - ساعت : 00:44
از شهردار تقاضا دارم نظارت بیشتر و مداومی بر ادامه این کار داشته باشد چون برخی از افراد با پنهان کاری و عدم دقت قسمت ترابری هنوز برخی خودرو ها را به منزل میبرند

مهرداد ب
|
پنج شنبه 22 اسفند 1392 - ساعت : 23:29
شورای شهر قبل و رئیس شورا قبلی هم میتوانستند این قبیل کارها را به سادگی انجام دهند .و مود رضایت خدا و مردم واقع شوند

ناشناس
|
پنج شنبه 22 اسفند 1392 - ساعت : 16:02
اگر آقای نفری هم به انتقادات گوش داده بود شاید هنوز هم در شاهینشهر جایگاه داشت؛ اما حیف...!

ناشناس
|
پنج شنبه 22 اسفند 1392 - ساعت : 15:59
دم شما گرم