امروز سه شنبه 3 خرداد 1401

تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 دی 1392 - 15:47
ظلمی که به فرهنگ میکنند ( دلنوشته ای برای یک طلبه بسیجی )
ظلمی که به فرهنگ میکنند ( دلنوشته ای برای یک طلبه بسیجی )
چندی پیش مطلع شدیم که قرار است پس از سالها بن بست فرهنگی در این شهر، یکی از نیروهای مؤمن و انقلابی و ولایتمدار در صدر یکی از دستگاههای فرهنگی قرار گیرد؛ ...

باسمه تعالی

دلنوشته ای برای یک نخبه بسیجی...

چندی پیش مطلع شدیم که قرار است پس از سالها بن بست فرهنگی در این شهر، یکی از نیروهای مؤمن و انقلابی و ولایتمدار در صدر یکی از دستگاههای فرهنگی قرار گیرد؛ ابتدا خرسند شدیم اما اندکی بعد متحیر گردیدیم که چه شده که قرار است به نیروهای انقلابی در این شهر بها داده شود و حلقه بسته مدیران در این شهر اندکی باز گردد؛ تا اینکه خبر آمد آقای... وارد میدان گردیده و از این اقدام ممانعت نموده است! اگرچه این اقدام وی بی پاسخ نماند و با واکنش نیروهای حزب اللهی مواجه گردید اما...‼‼ حال که دیگر قرار نیست برادر طلبه آقای م.م رییس آن سازمان کذایی گردد و بوی پاچه خواری از این قلم بر مشام نخواهد رسید گفتیم به حکم کونوا للمظلوم عونا چند خطی برایش بنویسیم شاید وجدانی به خود بیاید!

ای برادر طلبه! آخر تو مگر نمی دانی که به قول مرتضای آوینی سیدالشهدای اهل قلم: «در جمهوری اسلامی همه آزادند الا بچه حزب اللهی ها»! بنده خدا! مگر می گذارند در محدوده ممنوعه کانونهای قدرت انحصارطلب وارد شوی؟! گو اینکه در محدوده کذایی جایی برای پاکان نیست... !

ای عزیز! آیا هنوز متوجه نشده ای که برخی افراد ملهم از اندیشه های جاهلانه ماقبل اسلامی واپس گرای قومیت گرایی و تبعیض نژادی، در بن بست دوگانه خودساخته ی مضحکِ بچه ایذه ای و بچه برخواری گیر کرده اند و توان بیرون آمدن از آنرا ندارند؟! و هنوز نمی فهمند که «خیرکم عندالله اتقاکم...» .

آخر مگر هنوز درک نکرده ای که خون دل این نظام باید از آن تو و امثال تو باشد؟! هنگامه فتنه و جنگ فرهنگی و... بچه حزب اللهی باید در وسط میدان باشد و آقای ساکت فتنه در این شهر تنها نظاره گر باشد و تا غبار فتنه فروکش کرد ،دیگر جایی برای بسیجیان در وسط میدان نیست و باید به هر طریق ممکن از میدان به در شوند... . با تهمت، با غیبت، با پرونده سازی، با فیلمبرداری، با شایعه و...

آقای برادر طلبه بسیجی! تو به حکم ولایتمداری «انقلابی هستی نه دیپلمات»، پس باید بایکوت شوی؛ چرا که بعضا نعوذ بالله در بعضی جاها حرفت را صریح و صادقانه زده ای و به اسب رضاشاه گفته ای یابو! مسئول متخلفی را نهی از منکر کرده ای و اگر قدرت و حکومت یابی دیگر وااسفا می شود!

جناب حجت الاسلام تربیت شده در پای مکتب امام صادق(ع)! مگر نمی دانی که بفرموده رهبر انقلاب اساس فعالیتهای فرهنگی باید بدست روحانیون باشد و لذا بعضی به هر نحو ممکن تلاش می کنند که این حرف آقا حتما بر زمین بماند‼‼ همانها کمر به قلع و قمع بسیجیان خامنه ای می بندند که درخت ولایت در این شهر تنومند نگردد. تا خدای ناکرده نوای دلنشین تفکر بسیجی در عرصه مدیریت فرهنگی در این شهر حاکم نشود! آخر کسانی که در شرایط تحریم اقتصادی و فقر روزافزون مردم و فارغ از آلام مردمی که به نان شب محتاجند، بر سر سفره های رنگین گرانقیمت با چندنوع کباب تهیه شده با پول بیت المال می نشینند و خم به ابرو نمی آورند که تاب تحمل منش بسیجی را ندارند! می ترسند نانشان آجر شود... .

ای جان دل! ای برادر طلبة فرهنگیِ سیاسیِ هیئتیِ بسیجیِ انقلابی! تو با خود فکر نکردی اگر در صدر یک دستگاه فرهنگی قرار گرفتی و در این شهر(ی که بسبب کم کاری و کوتاهی های مسئولان فرهنگی و ایضا ساکتین فتنه، از یکسو ماهواره های دشمن هر روز در آن غسل جنابت می کنند؛ از سوی دیگر آمار بالای طلاق داد مسئولان قضایی و سیاسی را درآورده و...) توانستی اوضاع فرهنگی را دگرگون سازی آن وقت است که دستشان رو می شود و آبرویی برایشان نخواهد ماند؛ لذاست که با همدستی ابن الوقتهای ملون هزار رنگ همه کاری می کنند تا تو فرصت خدمت نیابی...! و همان منش مدیریتی حفظ شود. آخر ناموس اینها که در این شهر زندگی نمی کند که احساس خطر کنند؛ صبح به محل کار مشرف می شوند و در پایان وقت اداری هم کار شد شد، نشد نشد یاعلی سوی اصفهان در محل آرامش! ما می مانیم و ناموس مسلمین و هزار معضل فرهنگی و اخلاقی و امنیتی و... .

برادرم! سالیانی است که فرهنگ برای بعضی شده نان و دکان! جلسات پرطمطراقی که تحت عنوان فرهنگ برگزار می گردد و به همت آن مرد پاکتی، به ضرب پاکت و هدایا و... بیخ تا بیخ آن را پر از جمعیت می کنند تا گزارشی به سلسله مراتب بالا ارائه گردد و بگویند شهر در امن و امان است لذا دیگر مجالی برای فعالیتهای بنیادی تو و امثال تو نخواهند گذاشت... . پول می دهند تا حنجره ها را ببندند!

عزیز دل! توصیه ای هم به تو می کنم که تو هم پاکت بگیر و کوتاه بیا! مانند فلانی مقدسات را مسخره کن، همچون بهمانی عید فطر را یک روز زودتر اعلام کن! بسان زید مورد اخلاقی داشته باش! حتی می توانی مدرک تقلبی هم داشته باشی! یا بیت المال را به توبره بکشی! یا زن بدحجابت سوار بر ماشین بیت المال با پلاک دولتی در خیابانهای این شهر جولان بدهد و تو هم مسئول فلان اداره باشی! یا اینکه اصلا بهایی باش و هر کار دلت خواست بکن، کسی با تو کاری ندارد! اما تندرو نباش؛ چرا که اساسا تندرو کسی را گویند که مسئولان خاطی را نهی از منکر کند، و این ذنب لا یغفری است که تاآخر عمر رهایت نمی کند و دیگر اینجاست که تحمل کردنت سخت می شود... .

خاطرم هست یک بسیجی نوشته بود: «ای تاریخ بشکند قلمت اگر ننویسی بر بسیجیان این فداییان خمینی چه گذشت»! و اکنون در این اوضاع بلبشو که ارزشها به ضد ارزش تبدیل شده اند باید گفت: «ای تاریخ بشکند قلمت اگر ننویسی در این شهر بر بسیجیان خامنه ای توسط آن مرد پاکتی چه جفاهایی می شود»... ! دیروز فلانی را بایکوت نمود، امروز «تو» را و فردا... .

ای بنده مخلص خدا! از تو رزومه می خواهند بعد می بینند همه عمرت در تلاش و مجاهده فرهنگی بوده ای بدون چشمداشت! بدون حقوق! بدون سابقه اداری! بعد با خود می گویند لابد دیوانه است که هیچ پولی دریافت نمی کرده و این همه کار کرده یا شاید اصلا دروغ می گوید مگر می شود پول نگیری و این همه کار کنی و توقع از هیچ کس هم نداشته باشی؛ حال که یک دیوانه ی دروغگو! هستی و رفتارت با منطق عاقلانه! ایشان نمی سازد باید بایکوت شوی! به همین راحتی، چون ممکن است دیگران را هم دیوانه کنی... . کسی را شایسته مدیریت است که سابقه کار اجرایی‼‼ داشته باشد و عاقل باشد: یعنی باید حقوق دریافت نماید و پاداش بگیرد و ساعت کاری برای خود تعریف کند نه اینکه شبانه روز در مجاهدت و تلاش بگذراند. این حرفها یعنی چه؟

جانا! مذهبی نمایان شبه حزب اللهی که در ... جا خوش کرده اند و با انواع مفسدین از اقتصادی گرفته تا اخلاقی و... سر در یک آخور دارند، بالاتفاق در مورد مسئولیت دار شدن تو فریاد وااسلاما سر می دهند! ای اف بر این همه دورنگی و نفاق... . وقتی گندکاریها و ریاکاریهای اینان را می بینم به تو مطمئن تر می شوم و ایمان دارم خدا یاریت خواهد نمود چرا که خود فرمود: «وَكَانَ حَقًّا عَلَيْنَا نَصْرُ الْمُؤْمِنِينَ».

آخر الکلام، کلام مولانا حضرت روح الله: «اگر بر كشوری ندای دلنشین تفكـر بسیـجی طنین اندازد، چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید و الا هر لحظه باید منتظر حادثــه باشیم... من دست یكایك شما (بسیجیان) پیشگامان رهایی را می بوسم و می دانم كه اگر مسئولین نظام اسلامی از شما غافل شوند، به آتش دوزخ الهـی خواهند سوخت». کس نیست بگوید اماما کار از غفلت گذشته؛ هم و غمشان بر قلع و قمع نخبگان بسیجی است.

به هر حال مردم ناظر و نظاره گر اعمال و اقدامات شهردار و سایر مسئولین هستند و متاسفانه میبینند که همان روند غلط سابق در حال تکرار است ، آتشی که هم اکنون دودش در فضا قابل مشاهده است و این آتش دامان هر کسی را ممکن است به آتش بکشاند .

اللهم انا نرغب الیک فی دوله کریمه تعز بها الاسلام و اهله و...

برچسب ها :
شهروند 166
|
چهارشنبه 25 دی 1392 - ساعت : 16:40
اولا عملکرد آقا پاکتی قابل نقد است و بحثی در آن نیست
ثانیا در صداقت و اخلاص آقای م.م طلبه نیز شکی نیست اما دوستانی مثل مشارالیه در شهر نیز کم نیست که بعضا بسیار قوی تر از وی می باشند حال باید این سوال را از خودمان بپرسیم که چرا باید از بین افراد حزب اللهی و دلسوز شهر که بعضا سابقه فعالیت فرهنگی و حتی مدیریتی دارند و به مراتب قویتر از آقای م.م هستند آقای م.م معرفی شود؟ اگر به گذشته و زمان فرمانداری سابق برگردیم زمانیکه تصدی گری اداره ارشاد به شخص مومنی داده شد که وی به جهت ضعفی که داشت نتوانست منشا اثر باشد
حال فرض کنیم این سازمان... به آقای م.م داده میشد آیا نتیجه همان نمی شد؟

شاهین شهری
|
پنج شنبه 19 دی 1392 - ساعت : 16:59
نفری- امیری- ربیعی- کفعمی-عشقی -عباس عبدالی هاشمیان-جانثاری- نصر-و......./
/مردم این شهر بوته آزمایش برای دیگران هستند تا مدیر شوندوبه شهرخود برگردند/
/چراغ شورا فقط به ارتباطات زوشنه چشمه همه شوراییها روشن

دانشجوی بسیجی عضو پای
|
چهارشنبه 11 دی 1392 - ساعت : 05:37
امشب داشتم با خودم فکر می کردم که ای بابا چه جوری میشه که همه یک مطلب حقی را میدونن اما ازش دفاع نمی کنند و در مقابل ظلم سکوت میکنن؟! و براش جواب پیدا نمی کردم! ناخودآگاه یادم از جمله حضرت عی اکبر به امام حسین علیهما السلام اومد که به امام حسین علیه السلام گفت: پدرجان مگر این مردم نمیدونن ما حق هستیم؟ مگر نمیدونن شما پسر رسول خدایی و امام مسلمینی؟ امام در جوابش فرمود: بله پسرم همه اینها رو میدونن! علی اکبر علیه اسلام گفت: پس چرا از شما حمایت نمیکنند و بدتر از اون علیه شما شمشیر کشیدن؟ امام علیه السلام فرمود: چون شکمهاشون از حرام پر شده... /
/پناه بر خدا... اللهم اختم عواقب امورنا خیرا

ناشناس
|
چهارشنبه 11 دی 1392 - ساعت : 05:32
زمانه بر سر جنگ است یاعلی مدد/
/مدد زغیرتوننگ است یا علی مدد

ناشناس
|
سه شنبه 10 دی 1392 - ساعت : 19:19
جناب بیدرام؛ علی معینی راست میگه! بیا جواب بده...

سروش
|
سه شنبه 10 دی 1392 - ساعت : 08:21
پاكت ، امان از اين پاكت ، زمان امام حسين يه گروهي براي 3 كيلو گندم رفتن به جنگ امام حسين...امان از ....

علی معینی
|
دوشنبه 9 دی 1392 - ساعت : 08:24
این آقای بیدرام که زمانی شما از ایشان تعریف و تمجید مینمودید و با اسم خویش در نظرات جواب خوانندگان را میداد ، چرا حالا که مردم در نظرات از او انتقاد نموده اند و به عملکرد او ایراد دارند نمی آید جواب مردم را بدهد ؟ چرا این مسئولین فقط دوست دارند تعریف و تمجید بشنوند و اگر انتقادی گردید ، دیگر تحمل آن را ندارند. آقای بیدرام خواهشا مثل سابق بیائید در این سایت جواب مردم را بدهید .

طلبه.م.ر.ب
|
شنبه 7 دی 1392 - ساعت : 21:07
سلام،خوبه این روشنگری عمومی تربشه تامردم کوچه وبازارم بدونندوبیخودی حمایت ازپاکتیهانکنند.ماهمه هستیم.یا علی

عزت
|
جمعه 6 دی 1392 - ساعت : 23:12
قربون برم خدارو....افرادی که خودشون رو پشت لایه ها و ماسکها پنهان می کنن چقدر زود لو می رن و خدا دستشون رو رو میکنه.....یادم هست چقدر همون اوایل کار شورای چهارم از امثال ح.اب و پ. ع و دیگران بد گفتیم و فریب ... رو خوردیم..حالا هنوز چند صباحی نگذشته اون بندگان خدا دارن مطالبات بسیجیها و رزمندگان واقعی اسلام رو فریاد می زنن و حاضرن واسش رو در روی شهرداری که خودشون اوردن وایسن و بر خلافش اونهایی که دنبال نفری بودن و حاضر بودن برای جلوگیری از اومدن ذاکری کفن پوش بشن واسه منافعشون مجیز این شهردار رو میگن و جلوی بچه حزب الهی ها وایسادن و برای زد و بندهاشون رفیق گرمابه و گلستان شدن....آخ خدا جون قربون روشنگریت...خدایا ما رو ببخش

ناشناس
|
جمعه 6 دی 1392 - ساعت : 21:46
کدام بهتر است؟: نان یا فرهنگ؟ یا نانِ فرهنگ؟ اگه گفتی؟

طلبه.م.ر.ب
|
جمعه 6 دی 1392 - ساعت : 08:13
سلام.امت حزب الله بیاین اختلاف سلیقهاروکناربذاریم ومثل یکمشت که انگشتاش کوتاه وبلنده،اماهمه گره خوردست جدای ازمنیتهایکی بشیم وتودهن خیلیهابزنیم.بخدامثل اینازیادداریم.مردم توروبخون امام حسین بیاین کوتاه نیایم.یکی بشیم.حزب اله وغیرحزب اله نداره همه مسلمونیم فقط......اتحدوا.اتحدوا....یاعلی

ناشناس
|
پنج شنبه 5 دی 1392 - ساعت : 18:30
بی تعارف خیلی نامردید

در جواب رضا
|
چهارشنبه 4 دی 1392 - ساعت : 18:35
منظورت از خودی چیه؟ اینها بیخودی هم نیستن چه برسه به خودی!

ناشناس
|
چهارشنبه 4 دی 1392 - ساعت : 01:49
نیم کیلو باش ولی مرد باش/ اما نه مرد پاکتی... مرد راست راستی

برای سالار
|
سه شنبه 3 دی 1392 - ساعت : 22:52
تعبیر موریانه تعبیر بسیار جالب و بجایی بود.

ناشناس
|
سه شنبه 3 دی 1392 - ساعت : 08:40
چی شده که خدا محبت ... را از دل مومنین خارج کرده؟!

رضا
|
سه شنبه 3 دی 1392 - ساعت : 08:16
برام جالبه که هر چی میخورید از خودیها میخورید و کسانی که آنها را از جبهه خودی نمیدانید کاری به کارتان ندارند .

دانشجوی بسیجی عضو پای
|
سه شنبه 3 دی 1392 - ساعت : 07:59
وَ الْبَلَدُ الطَّيِّبُ يَخْرُجُ نَباتُهُ بِإِذْنِ رَبِّهِ وَ الَّذي خَبُثَ لا يَخْرُجُ إِلاَّ نَكِداً.../

ناشناس
|
دوشنبه 2 دی 1392 - ساعت : 23:21
/
/ امثال این مرد پاکتی موریانه هایی هستند که به جان انقلاب و فرهنگ اسلام افتاده اند تا انرا از درون تهی سازند دانسته یا ندانسته!

یاسر
|
دوشنبه 2 دی 1392 - ساعت : 22:26
سلام.متآسفم برا خودم که به بعضیا تو شورا رای دادم.بعضیا...بعضیا...بعضیا...

ناشناس
|
دوشنبه 2 دی 1392 - ساعت : 09:17
اذا فسدالعالم فسدالعالم

ناشناس
|
دوشنبه 2 دی 1392 - ساعت : 02:06
چندمیگیرید حرف نزنید چندتا پاکت میخاید شما؟ بالاخره هرکیه قیمتی داره!

رهبر انقلاب در دیدار ب
|
دوشنبه 2 دی 1392 - ساعت : 01:43
يكى هم مسئله‌ى دين و بيّنات اسلامى و انقلاب اسلامى است. از توحيد و نبوت و امامت و ولايت و از اينها بگيريد تا احكام و حجاب و حدود شرعيه و بقيه‌ى چيزها؛ دائم دارد شبهه‌پراكنى ميشود. بايد حواسمان باشد كه اينها روش دشمن است. بايد در مقابل اينها تدبير داشت، بايد كار كرد. البته در اينجا و در اين شبهه‌هائى كه به طرق مختلف مطرح ميشود، همه وظيفه دارند كه در برابر اين هنجارشكنى‌هاى دينى كه در اين سايتها و در اين اظهارات مشاهده ميشود و اين فرقه‌سازى‌هائى كه وجود دارد، و اين هنجارشكنى‌هاى اخلاقى و جنسى كه انسان مشاهده ميكند و از اين قبيل چيزها، بايستند. اينها كارهائى است كه نه اينكه همه‌ى اين كارها را دشمن دارد از خارج ميكند؛ نه، انگيزه‌هاى داخلى هم وجود دارد، اما دشمن تقويت ميكند، جهت ميدهد، كمك ميكند و اينها را هل ميدهد به جلو و دشمن از اين چيزها خرسند است. بايد اين را مواظب باشيم. بايد مواظبت كنيم. مسئوليت به عهده‌ى كيست؟ آيا به عهده‌ى دولت است؟ به تنهائى، نه. دولت البته مسئوليتهائى دارد. من خودم بارها به شوراى انقلاب فرهنگى در دوره‌هاى مختلف گفتم كه شما نميتوانيد خود را از متدين كردن مردم و وظيفه‌اى كه در اين راه داريد، بركنار نگه داريد. اينها مخالف بودند. آن جريانهاى بداخلاق مخالف بودند، ميگفتند نه، اين دينِ دولتى ميشود. من معتقدم دولت در اين زمينه وظيفه دارد، اما وظيفه‌ى دولت چيست؟ وظيفه‌ى دولت درست كردن عقايد مردم است؟ نه، وظيفه‌ى دولت زمينه‌سازى است؛ وظيفه‌ى عملياتى و ميدانى به عهده روحانيت است...//
//حالا باید از بعضیها بپرسی وقتی رهبر وظیفه فرهنگ را بعهده روحانیت میدونن چه جوریه که نگذاشتن یه طلبه سر کار بیاد و زیرابش رو زدن و مهمتر از اون بعضیا که گفتن طلبه بکار نمیگیریم .....! ببینید تفاوت دیدگااه حضرات را با رهبر انقلاب. اینجاس که...

امام خمینی(ره)
|
یک شنبه 1 دی 1392 - ساعت : 22:30
تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگان اسلام به اسلام...

ناشناس
|
یک شنبه 1 دی 1392 - ساعت : 20:11
فحش اگر بدهند آزادی بیان است ! جواب اگر بدهی بی فرهنگی! سوال اگر بکنند آزادی اندیشه است! سوال اگر بکنی تفتیش عقاید است! تهمت اگر بزنند در جستجوی حقیقت اند! جواب ...اگر بدهی دروغ گویی! مسخره ات بکنند انتقاد است! جواب بدهی بی جنبه ای! تهدیدت اگر بکنند دفاع کرده اند! تهدید اگر بکنی خشونت طلبی! راهپیمایی اگر بکنند حق انهاست و عقیده خودشان است! راه پیمایی اگر بکنی ساندیس خوری یا به زور آمدی... بسیجی اگر باشی میشوی افراطی! فرصت طلب باشند میشوند ازادی طلب . . . آری این است طنز تلخ روزگار ما ...

ناشناس
|
یک شنبه 1 دی 1392 - ساعت : 20:02
این معز الاولیا؟!

خیابانگرد
|
یک شنبه 1 دی 1392 - ساعت : 19:34
سلامتی اون کسی که بعد یک دهه سال حضورش تو این شهر روسری و مانتو و آستین و پاچه شلوار ناموس این شهر همه جوره آب رفته، دو دو تا!!!!!!!!!!!!!

شهروند
|
یک شنبه 1 دی 1392 - ساعت : 19:15
ای کاش بجای این نظرها همه به این هدف مشترکمیرسیدند که بجای اینکه سازمان رفاهی را فرصتی برای تحقق وعده های زمان انتخابات برای اشنایان ببینند درک کنند که اگر کسی در جای خودش نباشه و گناه یا کوتاهی کنه مدیون این مردمه /
//
//
/اقا تنها چیزی که در عزل و نسب های جدید سازمان در نظر گرفته نشده کار بلدیه/
/ /
/پست سازمانی= به کدوم شورایی و چقدر وصلی/
/

سالار
|
یک شنبه 1 دی 1392 - ساعت : 07:01
مشکل اینه که در قبال قبول مسئولیت هیچ هزینه ای نمی خواهند بدهند چرا که ابزارهای نظارتی بسیار ضعیف است به تعبیر خودمانی شیر تو شیر است لذا اینجاست که منافقان برای اشغال مقامات حکومت اسلامی صف می کشند و انقلابیون را به حاشیه میرانند

ناشناس
|
یک شنبه 1 دی 1392 - ساعت : 06:39
ای پاکتیها! اگر در مقابل آرمانها و اندیشه انقلابی ما بایستید در مقابل همه دنیایتان خواهیم ایستاد...

110
|
یک شنبه 1 دی 1392 - ساعت : 01:53
ای مذبذبان هزار رنگ منافق صقت! عطسه های بزی که برای آن شرفتان را هم میدهید نوش جانتان و گوارای وجودتان. انشالله با بنی امیه محشور شوید.

110
|
یک شنبه 1 دی 1392 - ساعت : 01:53
منظور از عطسه بز همان تعبیر امام علی-ع- بود. یعنی میز و پست و مقام و قدرت و شوکت و ریاست و حکومت و باندبازی و...//
//ای اف بر شما

خوش خاطره- فراموش ناکا
|
شنبه 30 آذر 1392 - ساعت : 17:58
یادم هست چند وقت پیش بود همین سایت چقدر ... و چوب بی حرمتی و بی ادبی و بی مسئولیتی را به تن دیگر اعضا می کشاند. دیدید که چقدر راحت همین سالوسان دین فروش با آزمندی و حرص و بازیهای سیاسی آب به آسیاب همان لانه های فتنه ای ریختند. همان سوراخهایی که خود برآمده از آن بودند. آخی بندگان خدا کی چاقو دسته ی خودش رو بریده که شما باور کردید این آقا با طرح یک مسئله که ... می گفت: ..... امروز خواهشم از شماست گول لباس و ظاهر آرام و فرینده اینها رو نخورید. اینها باطنی تکنوکرات و زندگی مبتنی بر اشرافیت و منشی بر وجه لابی گری برای کانونهای قدرت دارند. امروز مظلومیت اون افرادی که در شورا بی هیچ ادعایی شعار نداده بودند و تا لحظه ی آخر پای دل سوخته ی بچه بسیجیها و مذهبی ها وایسادن و نشست ننگین رو تحریم کرده بودند، بیشتر احساس میشه. وظیفمون حمایت از همون نیروها مخلص و راستگوییه که بعضا در همین سایت خیلی ازشون بد دیدیم و بد شنیدیم. خدایا از چشمانم و گوشهایم به درگاهت شفاعت می طلبم.( با عرض پوزش، قسمتهائی از این نظر به دلیل حفظ شئون افراد حذف گردیده است )

طلبه
|
شنبه 30 آذر 1392 - ساعت : 17:10
بسیار دیده و شنیده ایم که بعضی از مردمان در رفاهند،یعنی از نظر پول و قدرت ومکنت ،وضع خوبی دارند، از نظر خانه و اولاد نیز كمبودی ندارند،اما همین اشخاص که از نظر ظاهر، کاملا وضع مرتب ومناسبی دارند وقتی عمیق دقت نمایید مشاهده می کنید که چیزی جز مرگ تدریجی به دست نیاورده !! (آیت اله العظمي مظاهری)

به یاد زمان مدرسه
|
شنبه 30 آذر 1392 - ساعت : 08:06
یادمه بچه که بودیم تو مدرسه میگفتیم: فلانی شیره بعد بقیه میگفتن شیر پاکتی! حالا جالبه مردها هم پاکتی شدن...

ناشناس
|
شنبه 30 آذر 1392 - ساعت : 05:28
و مکروا و مکر الله و الله خیرالماکرین

ناشناس
|
شنبه 30 آذر 1392 - ساعت : 03:32
رهبر انقلاب توی جلسه با هیئت دولت آقای احمدینژاد به دولتمردان و رییس جمهور سابق فرمود: فرهنگ در این دولت مظلوم است!!! خیلی درک نکردم کلام ایشون رو. اما حالا با اقدامات برخیها در این شهر کاملا با پوست و گوشت و استخوان و با تمام وجودم میفهمم مظلومیت فرهنگ یعنی چه؟

از طرف مرد پاکتی
|
شنبه 30 آذر 1392 - ساعت : 02:53
کلیه حنجره ها، قلمها، سایتها، فعالان فرهنگی سیاسی، دشمنان دیروز و... را خریداریم. با قیمتهای توافقی در محدوده پاکتهای 20000 تا 50000 تومانی

مسئول یکی از هیئات مذه
|
شنبه 30 آذر 1392 - ساعت : 01:31
شاهین شهر شهری است که در آن بیش از 80 هیئت مذهبی فعالیت دارند.که ما یکجایی احصا کردیم در شب شهادت حضرت زهرا بیش از 100 مراسم روضه برای حضرت زهرا در این شهر برپا بود! از بیانات (به قول شما) آن مرد پاکتی/
/یکی نیست به این بابا بگه هیئتهایی که جنابعالی پزش رو میدی و هیچ کاری هم براشون نکردی و نمیکنی! یه نیرو معرفی کردن برا گرفتن مسئولیت تو این شهر؛ چی شد که مثل قرقی پریدی وسط و نذاشتی!! بابا از رو برو دیگه....

ابراهیم
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 22:57
بعضیها بودند که مدام میگفتند چرا در پست های مدیریتی شهر بچه های مومن و تحصیل کرده ورود نمی نمایند بعد در جلسه سازمان حاضر نشدند از اینها دفاع نمایند ! همه دنبال حفظ میز خود هستند و شرایطی فراهم نمایند چند صباحی بیشتر پشت میز بنشینند .

ن زرافشان
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 22:10
ببخشید اگه میشه در مورد پاداش 15 میلیونی که در سازمان رفاهی تفریحی به هیئت مدیره داده شده و در شهرداری شایع گردیده اطلاعاتی به مخاطبین بدهید .

کریمیان
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 21:51
خود سایت شما هم در این مورد بسیار مقصر است اونموقع که در این سایت مدام به تعریف از روح الله بیدرام پرداختید و از وی تشکر و تمجید نمودید باید فکر امروز را مینمودید ! اگه روح الله بیدرام به عنوان نماینده متدینین رفت به شورا چرا از آقای مرادی حمایت ننمود ؟! و در جلسه شورای سازمان به جانثاری رآی داد و حتی نه به مرادی رأی داد نه به گزینه خودش و خانم موسوی که سحاریان و حاج کریمی که علم کردند رأی نداند و با اون دو نفر هم بازی نمودند !!! پس خود شما هم در این ماجراها کم مقصر نیستید .

بی نام
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 21:03
نظر آقایان عارفیان ، عظیمی و فرهادی در این ماجرا چه بود آیا آنها هم مانند به ظاهر مذهبیون شورا مخالف بودند یا موافق آقای م بودند.

مهدی
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 19:49
تفرقه بینداز و حکومت کن! برادران مذهبی بصیرت بصیرت بصیرت...

یک ایذه ای
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 19:46
مگر ایذه ای ها چه مشکلی دارندخیلی برای این آقای پاکتی و مردم شاهین شهر متأسفم که یک چنین شخصیتی باید در این شهر مسئولیت بگیرد و الان هم این حرفها را بزند.

برای بی نام
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 09:47
لازم است این را بدانی که بیست سال است که این شهر در دست عدهای معدود که ساکن این شهر هم نیستند افتاده و این وضعیت فضاحت بار فرهنگی شهر است که پدید آمده . بعد بیست سال میخواست یه شاهین شهری بییاد مسئولیت در دست بگیرد که نگذاشتند و حالا خواهیم دید که بیست سال دیگه تا وقتی این آقایان باشند چطور وضع شاهین شهر در همه چیز به انحطاط خواهد رفت همانطور که تا به حال رفته است

صمد
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 07:43
امام حسین(ع) : هرکس بخواهد از راه گناه به مطلوب خود برسد، نه تنها به مقصود و مطلوب خود نمی‌رسد، بلکه با شتاب به آنچه از آن حذر داشته خواهد رسید. (کافی ج2ص373)
/
/قابل توجه مسئولين .....

باتجربه
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 07:08
سلام يه مقداري از دود اين آتش در چشم و حلق مرد پاكتي رفته و صداي سرفه هاش شنيده ميشه من پيشنهادم بهش اينه كه هرچه زودتر به فكر درمان باشه والا ممكنه .......

سید
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 04:15
حالا وقت اونه که همون کاری که مردم با مرد پاکتی کردند و تن اون را به لرزه در آوردند که مجبور شد به التماس بیفتد با چند مسئول دیگه از جمله چند نفر از اعضای شورای شهر هم انجام گیرد تا دیگر منافع مردم را به منافع شخصی خود ترجیح ندهند

بينا
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 03:48
ای دل بشارت می دهم، خوش روزگاری می رسد
/
/ یا درد و غم طی می شود، یا شهریاری می رسد
/
/ ای منتظر غمگین مشو، قدری تحمل بیشتر
/
/ گردی به پا شد از افق، گویی سواری می رسد!!
/
/

خ.آينده نگر
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 03:22
سلام
/
/تفاوت میان سیاست کثیف و سیاست پاک در همین نکته نهفته است. نیروهای حزب اللهی و انقلابی منافع کشور و انقلاب را قربانی منافع خود نمی کنند و اصولا برای خود منافعی را متصور نیستند که بخواهند برای آن تلاش کنند اما جریان واداده و اشرافی و قدرت طلب، برای رسيدن خود و خاندان و دارودسته و حامیان، به هر ریسمانی چنگ می زند و حتی حاضر اند اقدامات نابجا نیز مرتکب شود تا شاید چند روز بیشتر در قدرت بمانند؛ قیمتش مهم نیست، مهم ماندن در عرصه ی قدرت است.

59
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 01:30
سالهاست که بزرگان نظام نسبت به فتنه قومیت گرایی هشدار می دهند. رهبر این مملکت سفر استانی به کردستان و سیستان و بلوچستان می کند که دسیسه های قومیتگرایی دشمنان را خنثی سازد. انگاه کسانی در این شهر در بیخ گوشمان در شهر بافرهنگ!!!! شاهین شهر هنوز در اندیشه تبعیض نژادی و قومیت گرایی هستند...

همت
|
جمعه 29 آذر 1392 - ساعت : 00:19
این جمله ((آتشی که هم اکنون دودش در فضا قابل مشاهده است و این آتش دامان هر کسی را ممکن است به آتش بکشاند )) خیلی عالی است آتش بزنید به فتنه گران و وجودشان را از این شهر پاک نمائید ! اینها فکر کرده اند که زمان قدیم است که هر کاری انجام میدادند و ما صدامان در نیامد حالا باید منتظر غرش ما باشند .

محسن در جواب بی نام
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 23:56
آقای بی نام هر چه اینها میگویند حق نیست ولی اینکه میگوئی همه ناحق هستند جز شما ! حرف ما هم همین است که چرا عده ای در این شهر حلقه بسته مدیریتی درست نموده اند و هیچ کس به آن راه ندارد اتفاقا این حلقه بسته اکثرا هم از خارج این شهر هستند و در شاهین شهر زندگی نمی کنند و دردهای ما را نمی فهمند مثل همین رئیس سازمان رفاهی که گذاشتند و خانه اش اصفهان است ، هر چند انسان خوبی هم باشد ولی وقتی مشکلات این شهر را با پوست و استخوان و خانواده خویش درک نمی کند چکار میخواهد بکند!؟ ولی چرا کسی که سالها در این شهر زحمت کشیده آنهم بدون چشم داشت و بدون حقوقی باید با جوسازی عده ای منافق از رسیدن به این منصب باز بماند . این را درک کن نگذار عده ای کلاه سرت بگذارند . مگر اینکه خودت هم از همانها هستی که از شهرهای دیگر به اینجا می آئی !!!

ناشناس
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 22:48
این آقای پاکتی همون المومن مراة المومنه؟

بی نام
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 21:13
می خواستم بگویم بله خیلی اشکالات در شهر ما بلکه همه جا هست اما آیا فقط شما و هر آنچه شما می گوید حق است و همه که در این شهر زندگی می کنند نااهل و غیر حق هستنند نه براد ر در طول تاریخ همیشه آنچه مظلوم بوده حق بوده و دیگران دنبال منافع و ریاستهای خود و اطرافیان خود بوده اند والسلام

حسین زاده
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 20:38
سلام/
/این "قرار است" جمله اول از کجاست؟ کی گفته بود که آقای م.م قراره مدیرعامل سازمان رفاهی بشه؟/
/ایشون هم یکی از کاندیداهای تصدی این پست بود، عین چارنفر دیگه/
/

طلبه
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 19:54
...و تذل بها النفاق و اهله

ناشناس
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 19:38
عجب! ای اف بر.... ذات منافقان سالوس صفت

حاتمی
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 18:38
آبـادي ميخــانه ز ويــرانــي ماست جــمعيت كــفر از پــريــشاني ماست

بدون اسم و رسم
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 09:59
با سلام میخواستم سوال کنم فرماندار در این ماجرای تاسف بار چه موضعی گرفته اند؟ متشکرم

یک فدایی
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 09:45
من هم اعلام آمادگی میکنم تا مانند شما که با آبرو و جان و مالتون در راه خدا جهاد میکنید مسولین مشارکتی و ساکت فتنه یعنی پدر خوانده شهر که لایموت و لایحی است را بر سرجایشان بنشانیم ان نصرالله قریب.

علی م
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 09:25
دوستان نگذارید این ماجرا به این سادگی بگذرد این عمل بی حرمتی به خیلیها بود و باید تاوان آن را خیلیها بدهند

مهرشاد سحر
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 05:02
برخی از افراد داخل شورای شهر واقعا پلید هستند اینها وقتی آقای میم مطرح شد رفتند یه کسی پیدا کنند که مقابل اون باشه و میان حزب اللهی ها که یکپارچه شده بودند و نزدیک بود پدر خوانده را ساقط نمایند ، قرار دهند تا باعث اختلاف شود و آقای س را مطرح نمودند . حالا چرا این افراد منافق هستند چون این بابا شش سال به عنوان مذهبی در شورای شهر بود یاد آقای س و امثالهم نیفتاد و حتی یه نفر از بچه های تحصیل کرده مذهبی و متدین را به استخدام شهرداری در نیاورد جز فامیل درجه یک خود را که چون شغل داشت جایگاهی برایش درست نمود ! باعث تاسف است که برخی مذهبی ها هم دور خوردند و با هم اختلاف نمودند و فکر نمودند واقعا این بابا میخواهد آنها را به ریاست سازمان برساند در حالیکه این سئوال را ننمودند که تو در آن شش سال چرا دنبال ما نیامدی و به محض مطرح شدن م رفتی س را آوردی !؟ بچه ها بصیرت خودتون را بالا ببرید که توسط قدرت طلبان دور نخورید . آخر هم به نتیجه رسیدند و با اختلاف بین ما ، یه نفر دیگه که ساکن این شهر نیست را بر مسند سازمان رفاهی نشاندند تا منافع انها در این سازمان حفظ شود .

یک شاهین شهری
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 04:22
خیلی جالب است که کفعمی ، علوی و عشقی از خمینی شهر بیایند در شهرداری شاهین شهر مسئول شوند و یک شاهین شهری اینجا در شهر خود اینگونه با او برخورد کنند. به نظرم مشکل از خود شهردار است و شورای شهر باید با او برخورد کنند. ما به شورا رأی ندادیم که نیروهای خمینی شهری در شاهین شهر حاکم شوند بالاخره اینها برای دور بعد هم رأی می خواهند.

یک دوست
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 04:09
خواهشا پشت پرده برخی اعضای به ظاهر مذهبی شورای شهر که احساس تکلیف کردند یک مذهبی برای سازمان رفاهی انتخاب نشود را افشاء کنید که چه منافعی در این سازمان داشتند یا خدای ناکرده چه لفت ولیس هایی داشتند که نمی خواستند کسی بفهمد.

برای حسین زاده
|
پنج شنبه 28 آذر 1392 - ساعت : 01:42
شما که اطلاعات دقیق دارید باید این را هم بدانید که شهردار دیگر تصمیم خود را گرفته بود که آقای م م را بعنوان مدیرعامل سازمان رفاهی معرفی کنه که سر و کله آقای... (ببخشید همون مرد پاکتی را میگم) پیدا شد و بخاطر عقده ای که از تفکر بسیجی و ولایتمداران داره با شهردار مخالفت کرد و اون رو تحت فشار گذاشت و نگذاشت که آقای م م انتصاب بشه. جناب حسین زاده حالا نمیدونم تو نمیدونی یا خودتو زدی به ندونستن! من که فکر میکنم دومیش باشه واگر اینطور باشه تو حسین زاده نیستی ...