امروز سه شنبه 3 خرداد 1401

تاریخ انتشار : جمعه 17 آبان 1392 - 00:00
نماینده ای که لوکوموتیو دیگران است
نماینده ای که لوکوموتیو دیگران است
نفس حضور در بین مردم، ما مسئولین را پاسخگو می کند. بسیار زیباست که مسئول در مقابل ولی نعمتش بنشیند و پاسخ او را بدهد.

پس از توقف چندین ماهه قطار سفیران خدمت، به درخواست اهالی محترم منازل چوبی (محله امیرکبیر) فرماندار محترم شاهین شهر و میمه ، شهردار محترم شاهین شهر، رئیس محترم شورای اسلامی شاهین شهر و مدیر محترم امور برق شاهین شهر و میمه در معیت نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در منازل مسکونی امیر کبیر حضور به هم رساندند .

در ابتدای این که به علت نبودن مسجد در این مجموعه، جلسه در مدرسه پروین اعتصامی برگزار شد. آقای هاشمی به نمایندگی از هیأت امنا و تعدادی از حاضرین مشکلات و مسائل را مطرح کردند. آب مورد نیاز برای فضای سبز منازل، فضای سبز مورد نیاز محوطه، فرسوده بودن پایه های تیر برق، روشنایی معابر، پیاده رو سازی، ترمیم نرده های فلزی، روکش آسفالت، نداشتن مسجد و موضوع جابجایی کنتورهای برق از موضوعاتی بود که مطرح شد.

پس از توزیع مدیر امور برق، شهردار و رئیس شورای اسلامی شاهین شهر، فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه طی سخنان کوتاه ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع اهالی منازل چوبی گفت: از آقای حاجی که زمینه ساز برپایی این جلسه بودند تشکر می کنم باید انشاءاله سه ماه دیگر جلسه ای را داشته باشیم و ببینیم قول هایی که دوستان دادند کدامشان به نتیجه رسیده است.

در پایان جلسه آقای حاجی با اظهار امیدواری برای برنامه ریزی منظم حضور مسئولین در محلات، روستاها و شهرها افزود: نفس حضور در بین مردم، ما مسئولین را پاسخگو می کند. بسیار زیباست که مسئول در مقابل ولی نعمتش بنشیند و پاسخ او را بدهد.

ایشان اضافه کرد: دو نفر از هیأت امنا و به نمایندگی از ۵۰۰ خانوار ساکن در این مجموعه، طی جلسه ای با شهردار و شورای اسلامی مسائل عمرانی را پیگیری کنند و نتیجه را به اطلاع اهالی برسانند.

 منبع: پایگاه اطلاع رسانی نماینده شاهین شهر

 

برچسب ها :
ناشناس
|
چهارشنبه 11 دی 1392 - ساعت : 20:32
ای کاش آقای حاجی برای آموزش وپرورش شاهین شهرهم فکری میکردمتاسفانه تاالان که عملکردمثبتی ازایشان درآموزش وپرورش مشاهده نشده است

ام 2
|
پنج شنبه 30 آبان 1392 - ساعت : 01:57
تحقیر مسئولین شهر از این بیشتر نمی شود. صد البته حقشان است. به نظر می رسد همه بیکارند و تا چوبی بالای سرشان نباشد کار نمی کنند/
/

258
|
سه شنبه 28 آبان 1392 - ساعت : 00:51
آقای بی طرف عصبانی نشو. من به آقای حاجی انتقادی نکردم که عصبانی شدی. اینجا داریم بحث میکنیم و بهتره یه چیزایی رو رعایت کنید. آقای حاجی از وقتی مسئولیت رو قبول کردن بی وقفه دارن به مناطق مختلف شهرستان در قالب طرح "سفیران خدمت" میرن و پیگیر مشکلات هستن. انتقاد من به مسئولان شهری بخصوص شهرداری هست که به صورت متوازن به خدمت رسانی نمیپردازن. در ضمن آقای حاجی اوایل دی ماه سال 91 یعنی حدود 1 سال قبل به حاجی آباد رفتن و پیگیر مشکلات بودن. اما چند خط پایین تر رو نگاه کنید یه بنده خدایی نوشته که"چرا درباره خیابان های خاکی حاجی آباد هیچ جلسه ای نمی گذراند؟؟؟". اینو من ننوشتم. میبینید که بعد از یکسال هنوز خیابانهای حاجی آباد خاکی که چه عرض کنم گلی هست! پس شما خودتو ناراحت نکن. آقای حاجی خدمتگزار مردمه و من بهشون احترام میذارم

بی طرف
|
یک شنبه 26 آبان 1392 - ساعت : 22:33
این آقای 258 ظاهرامشکل داره!/
/اخرین نقطه ای که سفیران خدمت برگزار شده منازل چوبیه.من سایت نماینده رو مرتب رصد میکنم.قبلا حاجی اباد-خانه کارگر-گلدیس -پردیس- میلاد-بانک استان-شیرودی وایثارگران و...برگزار شده شماسرت رو از زیر برف خارج کن.محلاتی که گفتم حاشیه شهرند.

258
|
شنبه 25 آبان 1392 - ساعت : 07:14
در جواب عضو هیأت امنا. برادر عزیز شما کجای شاهین شهر میتونید مشاهده کنید که درختهای کوچه و جلوی درب منازل رو شهرداری آبیاری کنه؟ ما که خودمون با آب لوله کشی آبیاری میکنیم متاسفانه. حالا شهرداری سالهاست که اومده و این کار رو برای شما انجام داده که کار مثبتی هم هست. اما حالا که به غیر از کوچه های منازل چوبی بقیه کوچه های شاهین شهر توسط شهرداری آبیاری نمیشه، انصافا این درسته که بیان و برای داخل حیاط شما هم لوله کشی انجام بدن؟شما از مشکلات سایر مناطق شاهین شهر بی اطلاع هستید.خیلی از کوچه های حاجی آباد و پردیس هنوز خاکیه یا اینکه آسفالت خیلی ضعیف و قدیمی داره که با یه بارندگی تردد رو سخت میکنه.خیلی مناطق اصلا فضای سبز نداره. امنیت نداره. نگهبان نداره. نرده نداره. ساکنانش پول ندارن. قدرت ندارن. آشنا ندارن. عضو شورای شهر خونش اونجا نیست! فامیلای عضو شورای شهر خونش اونجاها نیست!صداشون به جایی نمیرسه. وقتی میرن شهرداری هیچکس جلوشون تا زانو خم نمیشه! اونا چکار کنن؟ حالا خودتون بگید. اولویت با کجاس؟

عضوهیات امنا منازل ام
|
شنبه 25 آبان 1392 - ساعت : 02:08
متاسفانه یکی ازکامنت گذاران بنام 258 بی انصافی کرده درجلسه خطاب به شهردار گفتیم شما میلیونها تومان هزینه میکنید تا فضای سبز ایجاد کنید ومیلیونها تومان تا نگهداری کنیددرحالیکه فضای سبز 300متری 40 ساله درهر خانه ای ازمنازل چوبی که منفعت ان به همه شهرمیرسد(به عنوان ریه تنفسی شهر) با آب شرب ابیاری میشود برای همین پیشنهاد میکنیم از پساب مربوط به ابیاری سهمی به هر خانه بدهید کنتور بگذارید پولش راهم بگیرید!/
/عزیز دلم !اگر مردم چوبی وضع خوبی دارند ولی مثل همه مردم عوارض به شهرداری میدهند. لوله کشی آب فضای سبز درهمه کوچه ها هست.حالا با این استدلال کجای حل این موضوع از نظر شما ایراد دارد؟

رضایی درجواب خانم مرص
|
شنبه 25 آبان 1392 - ساعت : 01:57
با یک نظراجمالی به سایت نماینده یعنی حماسه سازان مشاهده میکنید کمتراز یک ماه قبل ازجلسه منازل چوبی 25/07/92این جلسه درمورد حاجی اباد هم برگزار شده ومردم حاجی اباد هم حضورداشتند.نگاه آقای حاجی همه جانبه است.اولین جلسه سفیران خدمت درشاهین شهر رادرحاجی اباد برگزار کردنددرسال 91

بنده خدا
|
جمعه 24 آبان 1392 - ساعت : 08:23
دستشون دردنکنه انشاالله نتیجه بخش باشه که این خیلی مهمتره

مرصاد
|
جمعه 24 آبان 1392 - ساعت : 06:50
چرا درباره خیابان های خاکی حاجی آباد هیچ جلسه ای نمی گذراند؟؟؟/
/

عماد در جواب ناشناس
|
سه شنبه 21 آبان 1392 - ساعت : 17:15
ناشناس جان چون تو دنیا را بر اساس روابط مادی و معاملات دو طرفه میبینی و هر چه در آن رخ میدهد را فکر میکنی که بر اساس زد وبند و پشت پرده است ، توقعی ازت نیست که بچه های این سایت را مثل خودت ببینی ! چون مطمئننا خودت کاری به حق و نا حق نداری هرجا منافعت تامین گردد تو همان جائی ! ولی این سایت با اینکه من برخی از رفتارهایشان را نمی پسندم ولی خدائیش مردند چون اگر به کسی نقد نمودند ولی دیدند طرف نکات مثبت هم داره اون را بیان میکنند یا اگه دیدند اشتباه نمودند بیان مینمایند مثل همین آقای حاجی که یک زمان انتقاد نمودند ولی چون دیدند واقعا پرکار است و مردمی از او تقدیر نمودن .

ناشناس
|
سه شنبه 21 آبان 1392 - ساعت : 04:01
مگان را کی سواره مشکل شهرداری حل شد

احسان
|
دوشنبه 20 آبان 1392 - ساعت : 19:54
درود بر حاجی انقلابی

ناشناس
|
دوشنبه 20 آبان 1392 - ساعت : 02:07
چیشده منتقدان دیروز حاجی، تبدیل به حامیان امروزش شده اند؟؟؟ عجب دنیایی است دنیای سیاست!!! اگه مردی نظر منو بذار

عضو شورای شهر
|
یک شنبه 19 آبان 1392 - ساعت : 20:40
اگر با دیگر اعضاء شورای شهر هم هماهنگ میشد حتما حضور پیدا می کردیم.
/
/

خاکسار
|
شنبه 18 آبان 1392 - ساعت : 19:34
آقای حاجی واقعا پر کار است و واقعا هم در میان مردم است و هر هفته پای درد دل مردم است و مستقیما خود به میان مردم میرود نه اینکه بنشیند پشت میز بعد بگوید مردم بیایند با من دیدار نمایند!!!!!!!!!!!

در جواب صاحب جمعیان
|
شنبه 18 آبان 1392 - ساعت : 09:18
دیدگاه شما اشتباه است. چون نماینده، با رای مستقیم مردم انتخاب شده و دیگر مسئولان با واسطه. لذا روال روال درستی است خصوصا اینکه نمایدنه حق نظارت بر عملکرد مسولان را هم دارد. تعجب اینست که چرا دیگر نمایندگان مجلس در دیگر مناطق کشور این کار انقلابی را انجام نمیدهند؟؟؟

دارابی
|
شنبه 18 آبان 1392 - ساعت : 08:17
اگه همه مسئولین شهر مثل حاجی بودند این شهر یه تکون حسابی میخورد

258
|
شنبه 18 آبان 1392 - ساعت : 00:38
دلم برای ساکنان مستضعف منازل چوبی سوخت. این همه مشکل دارن. وای خدا به دادشون برس. آب مورد نیاز برای فضای سبز منازل ندارن. این فاجعس! اونجا فضای سبز کافی نداره!!!!وااااااااای

م
|
جمعه 17 آبان 1392 - ساعت : 05:49
خدا بهش برکت بده که دستگیر مردم است

محمد حسین ع
|
جمعه 17 آبان 1392 - ساعت : 04:33
آقای حاجی اگه بتوانند امام جمعه را هم کمی در میان مردم برای پاسخگوئی بیاورند دیگر گل کاشته اند .

علی صاحب جمعیان
|
جمعه 17 آبان 1392 - ساعت : 03:23
تعجب آور است که به جای اینکه مسئولین شهر مدام با مردم جلسه داشته باشند و آنها نماینده را هم همراه کنند برعکس شده است !!! نماینده که مدام باید در مجلس و تهران باشد و مسئولین شهر که فراغت بیشتری دارند؟

258
|
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391 - ساعت : 08:37
در جواب مرصاد/
/آقا مرصاد از شما بعیده. تا ما یادمونه رسم بر این بوده که جلسات توی مرفه ترین قسمت شهر و در مورد معضلات! و مشکلات! مرفه رین قسمتای شهر برگزار بشه. شما انتظار دارید این عزیزان برن توی حاجی آباد و پردیس و گلدیس و ......... جلسه بذارن و در مورد خیابان و کوچه خاکی و هزاران مشکل اونجا بحث کنن و تصمیم بگیرن؟ اصلا مگه اونجا فضای سبز داره که جلسه بذارن در موردش؟ جلسه باید در مورد فضای سبز منازل اون عزیزان باشه. آقا مرصاد از شما انتظار نداشتم