امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 مهر 1392 - 00:00
شاهکاری دیگر از شهردار سابق شاهین شهر
شاهکاری دیگر از شهردار سابق شاهین شهر
گرچه پس از تودیع جناب آقای نفری همه فکر می کردند که دیگر پرونده ریخت و پاش در شهرداری شاهین شهر بسته شده و دل در گرو آینده ای روشن داشتند، ولی با رو شدن برگ دیگری از پروند ریخت و پاش ناصر نفری لازم آمد تا افکار عمومی در جریان آن قرار بگیرند:

گرچه پس از تودیع جناب آقای نفری همه فکر می کردند که دیگر پرونده ریخت و پاش در شهرداری شاهین شهر بسته شده و دل در گرو آینده ای روشن داشتند، ولی با رو شدن برگ دیگری از پروند ریخت و پاش ناصر نفری لازم آمد تا افکار عمومی در جریان آن قرار بگیرند:

 متاسفانه در آخرین روزهای تصدی شهردار سابق بر مسند شهرداری شاهین شهر وی در اقدامی عجیب و حیرت انگیز اقدام به چاپ تعداد زیادی آلبوم عکس تمام رنگی با هزینه ای گزاف از عملکرد شهرداری کرده و بین مدیران شهر و استان توزیع نمود. هر شخص منصف و دلسوزی که دستی در کار اجرایی داشته باشد از انتشار گزارش عملکرد به این شیوه و با این هزینه سرسام آور و غیر قابل باور انگشت حیرت به دهان می گیرد! متاسفانه این آلبوم که تصاویر آن در ذیل خواهد آمد به گونه ای چاپ شده که بعید است حتی دفتر ریاست جمهوری یا وزارتخانه ها هم به چنین اقدامی دست بزنند!

برای مثال شهرداری کلان شهر اصفهان با آن وسعت و جمعیت شهری و بودجه های کلان و البته عملکرد شایسته تقدیر، در قالب یک اقدام معقول مبادرت به انتشار یک کتابچه مختصر و مفید با هزینه ای متناسب برای ارائه گزارش عملکرد خود نموده است (تصاویر آن نیز در ذیل خواهد آمد). وقتی انسان گزارش عملکرد شهرداری اصفهان را تورق می کند کارهای بسیار زیبا و قابل توجهی در آن درج گردیده است که تحسین هر کسی را بر می انگیزد. حال این سئوال پیش می آید که شهرداری اصفهان کجا و شهرداری شاهین شهر کجا؟؟؟؟

متأسفانه در آلبوم مذکور سعی شده با انتشار ماکت برخی پروژه های ناتمام نظیر کتابخانه بزرگ شهر، آنها را تمام شده جلوه دهند. در حالی که ماکت این پروژه ها در آلبوم دیگر در زمان شهردار اسبق منتشر و در دسترس مردم قرار گرفته بود. 

جالب است بدانید براساس یک برآورد از سوی کارشناسان هزینه هر یک از این آلبومها حداقل 200 هزار تومان محاسبه شده است؛ که سوای هزینه های عکسبرداری از موارد درج شده در آلبوم می­باشد. البته کار به اینجا ختم نمی شود و شهرداری بجز این آلبوم گرانقیمت، گزارش دیگری در تیراژ 1000 نسخه منتشر نموده که حدود 8 میلیون تومان هزینه بر گرده بیت المال تحمیل نموده است. افزون کنید برآن انتشار تعداد زیادی سی دی را.

اینها  گوشه هائی از ریخت وپاشهائی است که اخبار آن به بیرون درز می نماید. خوی تجمل گرایی در مغز استخوان این آقایان ریشه دوانیده تا آنجا که برای گزارش عملکرد خویش هم باید میلیونها تومان پول مردم مظلوم و مستضعف این شهر را هزینه کنند... . آن وقتی که این سایت مبارزه با اشرافیگری و تجمل گرائی در شهرداری را فریاد می زد و مصداق آن را در همان خودرو مگان  می دید اگر خیلی ها بجای اینکه گلایه کنند که خودروی مگان که دیگر خودرو نیست! با این روند با قدرت و صلابت برخورد می نمودند و جلوی آن را می گرفتند کار به چنین جاهائی نمی کشید که آقایان در این شرایط تحریم و اوضاع اسفبار اقتصادی مردم برای تبلیغ خود و اقدامات تمام نشده! اینگونه از بیت المال هزینه نمایند و خم به ابرو نیاورند و البته کسی هم چیزی نگوید! آقای ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر! مگر رهبر انقلاب نفرمود که اصلیترین حوزه امر به معروف و نهی از منکر حوزه مسئولان است؟؟؟؟ پس چرا ساکتید؟ این تذهبون؟ 

آلبوم شهرداری شاهین شهر( هر آلبوم با هزینه ای بالغ بر دویست هزار تومان )

                 

آلبوم شهرداری اصفهان

             

برچسب ها :
مهدي
|
پنج شنبه 16 آبان 1392 - ساعت : 18:56
با سلام - خيلي جالب بود خصوصا تاريخ شروع آبنماي موزيكال كه در دي ماه 88 عنوان شده و تاريخ پايان آن كه فروردين 89 درج گرديده است. باور كنيد اينقدر زمان ساخت اين پروژه طول كشيد كه من در يكي از ديدارهاي مردمي شهردار ، به او گفتم سر فردوسي در حال كندن چاه نفت هستيد !

ناشناس
|
پنج شنبه 2 آبان 1392 - ساعت : 01:34
اگر ز باغ رعیت، ملک خورد سیبی/
/برآورند غلامان او درخت از بیخ

نی در نیستان...
|
یک شنبه 28 مهر 1392 - ساعت : 11:14
بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خورد.../
/ببین چی می شه اون کس که یه جو از حق مردم خورد!!!/
/کسایی که تو این دنیا حساب ما رو پیچیدن.../
/یه روزی هرکسی باشن حساباشون رو پس می دن!!!/
/عبادت از سر وحشت...، واسه " آدم" عبادت نیست؟!!/
/پرستش راه تسکینه! پرستیدن تجارت نیست!!!/
/سر آزادگی مردن، ته دلدادگی میشه.../
/یه وقتایی تمام دین، همین آزادگی میشه!!!/
/کنار سفره خالی، یه دنیا آرزو چیدن..../
/بفهمن آدمی، یک عمر بهت گندم نشون میدن!!!/
/بذار بازی کنن بازم برامون با همین نقشه.../
/خدا هرگز کسایی رو که حق خوردن، نمی بخشه!!!/
/کسایی که به هر راهی دارن روزیت رو می گیرن.../
/گمونم یادشون رفته همه یک روز می میرن!!!/
/جهان بدجور کوچیکه...، همه درگیر این دردیم.../
/همه یک روز می فهمن...، چه جوری زندگی کردیم!!!/
/

ناشناس
|
جمعه 26 مهر 1392 - ساعت : 08:18
“خودی” که به درد خدا نخورد، “بی خودی” ست!

ناشناس
|
چهارشنبه 24 مهر 1392 - ساعت : 01:43
مقصر اقایان حامی شورا .... و سرکار خانم .... که مدافع شهردار و کارهایشان بودند وسنگش را یه سینه می زدند و اصرار داشتند باز هم بمانند خدا پدر بعضی از اعضا را بیامورزد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امام خمینی(ره)
|
سه شنبه 23 مهر 1392 - ساعت : 07:10
بالاترین گرفتاری ما همین گرفتاری حب نفس است ،گرفتاری حب جاه است، گرفتاری حب شهرت است.

امام خمینی(ره)
|
دوشنبه 22 مهر 1392 - ساعت : 22:56
هر بلایی سر انسان می آید ، یا جامعه ازدست قدرتمندان می بیند ، این در اثر هوای نفس وخودخواهی است.

ناشناس
|
یک شنبه 21 مهر 1392 - ساعت : 03:41
کی به کیه؟؟ تاریکیه!!!

م.ع
|
چهارشنبه 17 مهر 1392 - ساعت : 22:17
آقا مسئول ستاد احیا امر به معروف رفتند گل بچینند ببخشید تشریف بردند حج البته این کار را به وصیت پدر بزرگشان انجام داده اند پستشان را هم که ترک کرده اند ظاهرش این است که ترک کرده اند ایشان تلفنی شهر را مدیریت می کردند خلا صه آنها که فکر می کنند /
/قوم به حج رفته به حج رفته اند بی تو (آقا) در این بادیه کج رفته اند /
/قوم به حج رفته تو را کشته اند قوم به حج رفته تو را کشته اند /
/ در مورد مسئولین شهر است و رئیس ستاد سخت در اشتباه اند /
/والسلام

برای کسانیکه با پارتی
|
دوشنبه 15 مهر 1392 - ساعت : 14:03
الا دختر که بابایت رئیسه//
//به درگاه بزرگون کاسه‌لیسه//
//اگرچه مبدأت دروازه غاره//
//معادت احتمالاً در پاریسه

دلسوز
|
شنبه 13 مهر 1392 - ساعت : 17:16
از حامیان اقای نفری بپرسید جوابشان چیست حتما پولش از ارث پدرشان بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای آقای نفری
|
شنبه 13 مهر 1392 - ساعت : 07:45
چون میدانم طبع شاعری دارید برایتان سرودم://
//ابر و باد و مه و خورشید و فلک همه در خوابند //
//و به ریش مردم شاهین شهر توی خواب میخندند//
//تو هم برو هر کاری دوست داری بکن//
//دیدی که شاهین شهر فقط مردم صداشون دراومد//
//البته حالتم گرفتن و از شهر بیرونت کردن//
//و... و هنوز شما شهردار هستی!!!!!!! عجب خر تو خریه؟ نــــــــــــــــــــه غلام؟؟؟؟؟

اسحاق
|
شنبه 13 مهر 1392 - ساعت : 07:07
خدا را شکر که رفت

یک نفر(نه نفری)
|
شنبه 13 مهر 1392 - ساعت : 06:42
بروید سر در شاهین شهر بجای اسم شاهینشهر بنویسید شهر هرت!!!!!!! شماها دارید فقط وقت تلف میکنید!!! این بابا هر بستنی ای دلش خواست خورد و هیچکس تاکید میکنم هیچکس، هیچ کاری باهاش نداشت!!!! واقعا فقط خداست که فریادرس مظلومان است و لاغیر!!!! این ستاد احیای امر به معروف و البته نهی از منکری!!!! که ازش دم زدید مثلا تا حالا تو این زمینه نهی از منکر مسئولان شهر چیکار کرده؟؟؟؟ چند بار یقه شهردار را گرفته؟؟؟؟؟؟ برید بابا خانه از پایبست ویران است/خواجه در فکر نقش ایوان است: فعلا سفره فساد انقدر پهنه که خیلیها سرش نشستن و خفه خون گرفتن!!!! حالم از ظاهرنماهای نان به نرخ روز خور بهم میخوره!!!!

ل
|
شنبه 13 مهر 1392 - ساعت : 06:19
برای یه وام ازدواج پدر من را در آوردند اونوقت اینطور پول مملکت را به تاراج میگذارند ؟!!!!!

برای مدیر سایتی که سوا
|
جمعه 12 مهر 1392 - ساعت : 22:56
چطور به خودتون اجازه میدید به ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اینطور انتقاد نمائید ؟ مگه شما چه کسی هستید ؟ چطور به خودتون اجازه دادید این سئوال را از ستاد احیا بپرسید که چرا در مقابل اعمال شهردار سکوت نموده است ؟ شما چه کاره این مملکت هستید ؟ این همه از امر به معروف و نهی از منکر دم میزنید اونوقت ذره ای با این فریضه آشنائی ندارید ؟ الآن از یک بچه مدرسه ای هم که بپرسی میداند که نهی از منکر فقط مربوط به مردم میشود و اصلا این مقوله مربوط به مسئولان نمیشود ! نهی از منکر فقط مال مردم است و اعضای ستاد احیا هم وظیفه دارند که هر ماه جلسه ای برگزار نمایند و راههای چگونگی مبارزه با منکرات مردم را پیدا نمایند ! مسئولان مگر دچار منکر میشوند که کسی بخواهد آنها را نهی از منکر نماید ؟ این بندگان خدا هر ماه در جلسات ستاد احیا مینشینند و از زحمات یکدیگر تشکر مینمایند . اگر نمیدانید بدانید که مسئولان دچار منکر نمیشوند . شاید ، اون هم شاید ! دچار ترک أولی شوند که آن هم بعید است !

شمشادی
|
جمعه 12 مهر 1392 - ساعت : 21:18
روزگار غریبی است نازنین

مربی مهد کودک
|
جمعه 12 مهر 1392 - ساعت : 18:32
ناصـــــــــــــــــر!!!!!!!!!!! بازم؟؟؟؟؟

ناشناس
|
پنج شنبه 11 مهر 1392 - ساعت : 23:49
آفای نفری خجالت نمیکشی از این کارا

ناشناس
|
پنج شنبه 11 مهر 1392 - ساعت : 19:38
باسلام باتشکر ازشما برادران دلسوز
/
/ازانجائی که من بااطلاع شدم تمام این کار توسط روابط عمومی انجام گرفته وبارفتن اقای نفری درحال حاضر نیز توسط رئیس روابط عمومی ریخت پاشهای انجام می گیرد

حزب
|
پنج شنبه 11 مهر 1392 - ساعت : 17:37
باسلام شهرداری وشورای شهر باید پاسخگو باشند این کار خیلی مهم است با نوشته عبور نکونید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از طرف هیئت پاچه خوارا
|
پنج شنبه 11 مهر 1392 - ساعت : 02:55
ناصر جون /دل ما /واسه تو /تنگ میشه/
/الهی/دشمنات/ کوربشن/همیشه

علی
|
چهارشنبه 10 مهر 1392 - ساعت : 23:08
ببین با پول مردم برای خودشان چه پزهائی که نمیدند ؟! از جیب مردم به کام مدیران

نی در نیستان
|
چهارشنبه 10 مهر 1392 - ساعت : 22:27
اگر از این کتابها چاپ نکنند و نگند دستشویی ساختیم، برند بگند این چند سال چه کردیم؟ توصیه آن که بروند کتاب اعمالشان را شکیل درست کنند، کتاب دنیاییشان همان صحنه شهر است که مردم هر روز می بینند؟/
/این همه فقر و بدبختی در این شهر هست این همه کودک در خرج تحصیل مانده. این هم اقدام فرهنگی آخر این آقا ... جواب خدا را چه می دهی؟ بر رو میز عدالت الهی کدام کتاب را خواهی گذاشت؟/
/حیف چقدر انسان متخصص و فرهیخته از این شهر رفته اند و چه قدر نامتخصصان و غیر فرهیختگان بر این شهر چتر انداخته اند..../
/نمی دانم چه در این شهر می گذرد؟ یعنی این همه بی توجهی به بیت المال را باید ندیده گرفت. کدام چشم باید ببیند؟ کدام عقل باید بفهمد؟ کدام دست باید بگیرد؟ همه گان می بینند!،همه گان می فهمند!، ولی همه ساکت، همه کور، همه بی فهم یعنی باور کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه جا همین طور باشد که باید شکر کنیم اوضاع مملکت را خدا به مردم رحم کرده که ازین بدتر نشده است./
/یادمان باشد : "اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم"/
/

ش
|
چهارشنبه 10 مهر 1392 - ساعت : 20:22
حالم به هم خورد

صابری
|
چهارشنبه 10 مهر 1392 - ساعت : 19:42
یه سئوال داشتم ؟ آیا ساختن توالت هم جزء دستاوردها حساب میشود ؟!!!!! اگه اینطوری باشه که شهرداری اصفهان اگه بخواهد عکس توالت های اصفهان را بزنه که باید یه کتاب 10 جلدی چاپ کنند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهرشاد
|
چهارشنبه 10 مهر 1392 - ساعت : 19:03
خیلی جالبه !!! این کتابخانه سر شهرداری که که سالهاست نیمه ساز است ؟ چطوری کاملش را زده اند ! غسالخانه هم فکر نکنم کامل باشه ؟ این آبنمای سر فردوسی هم که همیشه خراب است و کار نمیکنه !!!!!!!! پارکینگ خیابان فردوسی هم نیمه کاره است ؟

مرصاد
|
چهارشنبه 10 مهر 1392 - ساعت : 05:15
آقای مدیر سایت خیلی دلت به آقایان ستاد احیاء خوشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!/
/شما باید میومدی و میدیدی بعضی از همین آقایون ستاد احیاء چگونه با روی خوش با جناب شهردار برخورد می کردند که ایشان به راحتی بتواند به کارهایش برسد و هیچگونه دغدغه ای از انتقادهای شما برایش بوجود نیاید./
/واقعا این تذهبون؟؟!!

بزبزقندی
|
چهارشنبه 10 مهر 1392 - ساعت : 00:31
شورای شهر( مبارکه) عجب شهرداری را بردند برای شهرداریشون! اگه فقط یه سرچ تو اینترنت میکردن سوابق این بابا را در میاوردن اونوقت میفهمیدن که نباید این کار رو بکنن. حالا تا 4 سال دیگه هدررفت بیت المال و ریخت و پاش و تجملگرایی و... حالشون جا میاد