امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : جمعه 29 شهریور 1392 - 00:00
خداحافظ آقای شهردار !
خداحافظ آقای شهردار !
حدود سیصد روز پیش، (بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب) در نقدی دوستانه از شهردار شاهین شهر خواسته شد که با توجه به داشتن خودروی پژو پارس و نهی رهبری از سوار شدن مسئولان برخودروهای لوکس، از خودرو مگان چشم پوشی نموده و آنرا در معرض فروش قرار دهدکه متأسفانه نه تنها اصلاحی صورت نگرفت بلکه ایشان با لجاجت بر این اقدام مذموم اصرار ورزیده و حاضر به پاسخگویی نیز نبود.

حدود سیصد روز پیش، (بر اساس  رهنمودهای رهبر معظم انقلاب) در نقدی دوستانه از شهردار شاهین شهر خواسته شد که با توجه به داشتن خودروی پژو پارس و نهی رهبری از سوار شدن مسئولان برخودروهای لوکس، از خودرو مگان چشم پوشی نموده و آنرا در معرض فروش قرار دهدکه متأسفانه نه تنها اصلاحی صورت نگرفت بلکه ایشان با لجاجت بر این اقدام مذموم اصرار ورزیده و حاضر به پاسخگویی نیز نبود. همزمان بسیاری از دلسوزان می پرسیدند که: آیا این مسئله را با شهردار در میان گذاشته شده است؟ آیا قبل از رسانه ای شدن موضوع، ابتدا به شخص شهردار تذکر داده شده؟ در جواب گفته شد که بنای مدیریت این پایگاه بر تعامل و شنیدن سخنان شهردار و دیگر مسئولان بوده و هست؛ و قبل از این هم در مورخه 91/04/26 در دفتر شهردار جهت ملاقات و صحبت و تذکر مواردی به ایشان حضور یافته که بعلت عدم حضور شهردار ملاقاتی انجام نشد؛ لذا با تلفن همراه ایشان تماس گرفته شد که پاسخ ندادند و در نهایت با ارسال پیامک موضوع به ایشان اطلاع داده شد که بازهم پاسخ ندادند  پس از آن نیز مدیریت سایت از طرق مختلف خواستار مذاکره با ایشان گردید که به سرانجام نرسید و با بی توجهی جناب آقای نفری(شهردار سابق) مواجه گردید. برخی مسئولان واسطه شدند و قرار ملاقات تعیین نمودند اما ملاقاتی انجام نشد! برخی ریش سفیدان شهر(بصورت داوطلبانه) واسطه شدند و خواستار ملاقات با شهردار گردیدند که پس از دریافت پاسخ مثبت از سوی این پایگاه بازهم به دلایلی نامعلوم ملاقاتی صورت نپذیرفت! در ادامه قرار شد که شهردار در جلسه ای با حضور فعالان فرهنگی شهر نسبت به مسائل مطروحه پاسخگو باشد که به بهانه مشغله زیاد شهردار این جلسه هم منتفی شد... ! این در حالی بود که شهردار برای جلسه با خبرنگاران روزنامه های استان که قرار بود در روزنامه آنها از ایشان توصیف و تعریف و تمجیدی بشود و خبری از انتقاد به شهردار و پاسخگویی وی در میان نبود وقت به اندازه کافی داشت تا اینکه مطلب انتقادی دیگری در سایت انعکاس یافت و از ایشان خواسته شد در این اقدام تجدید نظر نمایند و اگر پاسخی دارند این سایت حاضر به انعکاس آن است که باز با بی توجهی ایشان مواجه شد، تا اینکه روز شماری برای فروش خودروی لوکس مگان در این سایت قرار داده شد.

پس از درج این مطلب در سایت بود که مانند زخمی که دهان باز نموده است سیل اخبار تخلفات و مستندات پیرامون شهردار و شهرداری به این سایت سرازیر شد، برخی از این اخبار به اعضای شورای شهر منتقل گردید و پس از بی توجهی شورای شهر، آن اخبار رسانه ای گردید و برخی از آنها هم که از مسائل پشت پرده و زدوبندهای شهرداری بود، مستندات آن به دستگاههای نظارتی تحویل داده شد(که در حال رسیدگی می باشد)؛ جالب است که بدانید در هنگام خرید این خودرو توسط شهردار یکی از مسئولین شهر عنوان می داشت که آقای شهردار به دو نفر دیگر از مسئولین شهر هم پیشنهاد داده که برای آنها هم از بودجه شهرداری خودرو مگان خریداری نماید، اما با مخالفت آن دو مسئول دیگر مواجه گردیده است شاید شهردار قصد داشته با این عمل سخاوتمندانه برای خود شریک بسازد تا از حجم انتقادات بکاهد. البته همان موقع یکی از مسئولین درجه یک شهر  اعلام نمود که اینجانب به شدت با این عمل شهردار مخالفت کرده ام و از این سایت هم خواست که از این عمل شهردار انتقاد نمایند که بماند بعدها در پشت پرده چه اتفاقاتی افتاد که آن مسئول به ماستمالی آن موضوع پرداخته و در صف حامیان شهردار قرار گرفت!

پس از درج این مطالب شهردار بجای اصلاح روند غلط اشرافی گونه خویش و با توجه به بیانات صریح رهبری اقدام به لجبازی و تخریب گردانندگان این سایت نموده و با توجیه عمل خویش در صدد فرار از مطالبات به حق مردم برآمد که از همین جا سقوط وی آغاز شد!

رهبر انقلاب در این زمینه  در جمع اعضای شورای شهر و شهرداری تهران می فرمایند:

«بسيارى از خطاها و انحرافاتى كه مشاهده مى‌كنيد، ريشه فكرى ندارد؛ نه اين‌كه خيال كنيد يك ايدئولوژى است كه كسى را به اين نحوه عمل كردن وادار مى‌كند؛ نه، ريشه بسيارى از اينها در نفسانيّات خودِ انسان است. يك‌جا پاى انسان مى‌لغزد و جلوگيرى نمى‌كند؛ اين لغزش ادامه پيدا مى‌كند و انسان در صدد توجيه برمى‌آيد و براى خودش ايدئولوژى مى‌سازد. انسان گاهى مبناى فكرى درست مى‌كند تا خطاى خود را اصلاح كند. جلوِ خطاها و لغزشهاى خود را از همه جا بگيريم و بهتر از همه جا، اوّلِ كار است و بهتر از اوّلِ كار، پيشگيرى است. اين، روح تقوا را در ما تقويت خواهد كرد»۱۳۸۲/۰۹/۱۷.

واقعیت شهردار هم همین شد ! اگر در همان ابتدای کار اقدام به اصلاح عمل خویش می نمود و بر اشتباه خود اصرار نمی ورزید و به ساختن ایدئولوژی و توجیه روی نمی آورد کارش به اینجا نمی کشید که با توجه به حمایت اغلب اعضای شورای شهر سابق دیگر در شاهین شهر جایی برای ماندن نداشته باشد و با بغض شاهین شهر را ترک نماید. (البته بماند که در همان موقع اعضای موافق شهردار هم به گردانندگان سایت عنوان می داشتند که چون دیگر به پایان دوران شورای سوم زمانی نمانده پس از اتمام این دوره هم شهردار و هم مگان را عوض خواهند نمود که البته برخی از آنها هم بعد از رأی آوردن تغییر موضع دادند و .... و مشخص نمودند متخصص فریب و دغل بازی برای نشستن بر مسند شورا هستند) .

باز فراموش نخواهد شد که رئیس شورای شهر سابق که به شدت از شهردار حمایت می نمود و به بزرگترین سد در مسیر نهی از منکر شهردار تبدیل شده بود چطور به صورت ناباورانه از صندلی شورا جا ماند و تقاص اعمال خویش را پس داد! و با هم ائتلافیون خود در شورای شهر که رفیق گرمابه و گلستان هم بودند و بر خطاهای شهرداری سرپوش می گذاشتند پس از انتخابات به جان همدیگر افتاده و همدیگر را متهم به انواع تقلبها نمودند. اینها دست تقدیر خداوند است که دامان هرکسی را که با سخنان صریح و واضح ولایت مخالفت نماید می گیرد. اینکه انسان دم از ولایت بزند ولی در عمل جائی که نظر رهبر مخالف نظر شخصی وی باشد با آن مخالفت نماید و به آن جامه عمل نپوشاند باید منتظر انتقام الهی باشد .

آقای شهردار سابق امیدواریم که این وقایع برای شما درس عبرتی باشد و از گذشته به درستی عبرت بگیرید و در آینده به جای اینکه بر اشتباهات خود لجاجت ورزید به اصلاح امور بپردازید .

براستی اگر خود را شیعه امیرالمومنین می دانید ایشان می فرمایند دوستان انسان کسانی هستند که در بیان حق از همه صریح ترند هرچند خوشایند تو نباشد. آن موقع که به شما انتقاد می شد و منویات رهبری به حضرتعالی گوشزد می گردید اگر همان موقع بجای لجاجت و تخریب این پایگاه و فرافکنی، آن اشتباه را اصلاح می نمودید قطعا به سرنوشت الآن گرفتار نمی شدید! و مطمئنا بخاطر تبعیت از مقام ولایت خدا به شما عزت می داد! اینکه اطراف انسان را کسانی بگیرند که مدام تعریف و تمجید نمایند و اشتباهات وی را هر چند مخالف دین و شریعت باشد به انسان گوشزد ننمایند و برعکس برای اینکه بر اشتباهات خود سرپوش بگذارند و حقایق را نبینند، کسانی را هم که مصلحت انسان را می خواهند و برای اصلاح امور انتقاد(بخوانید نهی از منکر) می نمایند و درد حفظ آبروی این نظام و انقلاب را دارند را متهم به داشتن اغراض مالی و یا خط دهی از سوی فلان عضو شورای شهر کنند، آیا سقوط انسان را فراهم نمی نماید؟ همه این را خوب می دانند که در راه عدالتخواهی و مبارزه با فساد و تبعیض اگر انسان جیب خود را محکم ندوزد در میان راه کم می آورد! عملکرد این سایت در این مدت این را نشان داده که گردانندگان این سایت هیچ ابائی از گفتن کلام حق نسبت به هرکس و در هر مقام و مسندی ندارند.

آقای شهردار سابق! فراموش نمی کنید که وقتی اتهام می زدید که این سایت از یکی از اعضای شورا خط میگیرد در جلسه ای که با آقای .... عضو شورای شهر برگزار شد و به ایشان گفته شد که این حرف درستی نیست! آن عضو شورا عنوان داشت که شهردار از آن آقا اسناد بیشماری دارد که ایشان مفسد است؛ از ایشان خواسته شد آن اسناد را برای رسانه ای نمودن در اختیار این سایت قرار دهد تا کذب ادعای وابستگی این سایت ثابت گردد لذا آن عضو شورای شهر هم قرار شد که فردای آن روز جلسه ای فی ما بین  برقرار نماید تا کار به سر انجام برسد ولی بعد از چندین ماه هنوز آن فردا نیامده است ؟!!

آقای شهردار شما عنوان می دارید که این مسائل مطرح شده در این سایت به خاطر مبارزه شما با فلان عضو شورای شهر است در حالیکه شما شجاعت مبارزه با فساد را ندارید و گرنه تا به حال کاری انجام داده بودید، در حالیکه به قول خودتان آن اسناد وافر را مانند راز در سینه نگه داشته اید که چه بشود؟ اگر شجاعت ندارید بدهید دیگرانی که شجاعت دارند این موارد را پیگیری نمایند ؟! اما علت اینکه شما قادر نیستید با فساد مبارزه نمائید را می دانید در چیست ؟ علت این است که کسی که چرب و شیرین دنیا زیر زبانش رفت و دنبال اشرافیگری و تجمل گرائی رفت دیگر نمی تواند با فساد مبارزه نماید .

البته در این ماجراها شما تنها مقصر نیستید اگر در این شهر آن کسانی که از دوستان شما بودند و وظیفه آنها پاسداری از ارزشهای انقلاب و اسلام است بجای اینکه شما را تأیید نمایند، نصیحت و راهنمائی و حتی نهی از منکر می نمودند کار به اینجا نمی کشید.

حضرت علی (ع) فرموده اند : خداوند واجب کرده است که مسئولین نظام اسلامی زندگی خود را با ضعیفترین افراد جامعه بسنجند .

آقای شهردار حضرت می فرماید خداوند واجب نموده است؛ حتما معنی واجب را که می دانید ؟ البته آن افرادی که خود گرفتار همین اشرافی گریها هستند چطور می خواستند شما را نصیحت نمایند! دستمالی که خود آلوده است، چطور میخواهد شیشه را پاک کند!

این روز شمار مگان هم به پایان رسید و از امروز باز زندگی ادامه دارد و امتحانات سخت الهی در انتظار است و این چرب و شیرین دنیا است که مدام انسان و به خصوص مسئولین را فریب می دهد و بسوی خود می کشاند. آقای شهردار روز شمار مگان به پایان رسید و روز شمار زندگی هم به پایان می رسد و باید آماده پاسخگوئی در محضر خداوند باشیم! باید آماده مواجهه با امیرالمومنین باشیم که می فرمود: «من اگر مي خواستم مي توانستم به عسل ناب و مغز گندم و لباس ديبا استفاده کنم، ولي هيهات که مغلوب هواي نفسم شوم و حرص و آز مرا به انتخاب غذاهاي لذيذ بکشاند، در حالي که شايد در قلمرو حکومت من کسي باشد که اميد قرص ناني داشته باشد».

آقای شهردار اگر فردای قیامت امام خمینی (ره) در مواجهه با شما از شما گلایه نمود که چرا با این تجمل گرائیها، باعث گردیدید حتی یک نفر از این مردم نسبت به این نظام و اسلام بدبین شود، چه جوابی دارید؟ اگر این مردمی که برخی از آنها محتاج نان شب هستند شما را با خودرو مگان دیدند و گفتند ما نان شب نداریم اینها با پول بیت المال خودرو پارس را تبدیل به مگان می نمایند و به همه مسئولین نظام و اسلام بدبین گردیدند چه جوابی خواهید داد؟ اگر آن کارگرانی که در ضیافت شام شما برای معاون رئیس جمهور، مسئول پذیرائی بودند و حسرت بخورند که ما وضعیت معیشت خانواده مان به سختی می گذرد و  اینها به اسم اسلام و مسئولین مملکت امام زمان(ع) بر سر چنین سفره هائی می نشینند و در ذهنشان به رهبری و دیگر مسئولین بخاطر عملکرد نادرست شما بدبین شدند و همه این حرفهائی که از سیره امیرالمومنین در رسانه و منبرها و... زده می شود را به مصداق آیه شریفه لِمَ تَقولونَ ما لا تَفعَلون برای عوام فریبی پنداشتند جواب اینها را در محضر امام راحل که مظهر ساده زیستی بودند را چه خواهید داد؟

آقای نفری گفته اند برادر شهید هستید! سجده بر پیکر پاکش؛ اما یک سئوال ذهن را مشوش می سازد و آن اینکه چرا بر مرام شهیدتان و ادامه راهش استقامت نورزیدید و استوار نماندید! مگر نه اینکه حرمت امامزاده را متولیانش باید نگاه دارند؟ هرچه وصیتنامه شهید هست در آن سفارش اکید به پیروی محض از ولی فقیه است! هر چه در سیره شهدا تفحص شود توصیه حفظ حریم بیت المال است! این شعار همیشگیشان بوده و هست که نگذارید امام(ره) تنها بماند! بدون شک تنها نماندن امام در متابعت و التزام عملی به فرامین اوست؛ اما حضرتعالی در پیشگاه وجدان خویش به خود پاسخ دهید که آیا امام خامنه ای را تنها گذاشتید؟ یا همراهیش نمودید!

هرچه بود گذشت و هنوز وقت برای اصلاح گذشته باقی است و خدا نیاورد که این واضحات را نبینیم و بر اثر کثرت گناه بر قلبهایمان مهر خورده باشد، که دیگر باید پناه بر خدا برد. والسلام علی من یخدم الحق لذات الحق

برچسب ها :
کارمند فرمانداری
|
سه شنبه 9 مهر 1392 - ساعت : 20:09
چندین سال پیش در مراسم تودیع و معرفه بخشدار شاهین شهر آقای سرامی کلی هدیه و سکه و گل و قاب و... برایش آورده بودند. مراسم که تمام شد رییس کمیته امداد را صدا زد و همه هدایا را به کمیته امداد داد تا بین نیازمندان توزیع کنند و خودش فقط یک جلد قرآن برداشت. اون کجا و اینها کجا!!!!!!!!!!!!!!!!

ناشناس
|
سه شنبه 9 مهر 1392 - ساعت : 08:44
برو حال و هولو بچسب. ول کن این حرفها رو... این حرفها مال دهه 60 است نه الان

ناشناس
|
دوشنبه 8 مهر 1392 - ساعت : 20:03
این غارت و حیف و میل بیت المال انگار تمومی نداره... مملکت تو بودجه های عمرانیش دچار مشکل شده، پاداش بازنشسته های این سالهای اخیر در اثر تحریم پرداخت نشده و دچار هزاران مشکل معیشتی شدن اونوقت این آقایون از جیب بیت المال حاتم طایی شدن! ای اف بر این مرامتان که ننگ و عار هم سرتان نمی شود

ن ب
|
دوشنبه 8 مهر 1392 - ساعت : 17:06
در مراسم تودیع نفری این هدیه ها که به او دادن و برخی از جیب بیت المال بود را چه کسانی دادند ؟ چرا در همون جلسه اسم فقط چند نفر را آوردند و ما بقی را نگفتند ؟ چقدر از پول شهرداری سکه خریدند و دادند ؟ چرا تعداد آن را بیان نمیدارند ؟ ونمی گویند چرا از جیب مردم این همه سکه و هدایای گرانقیمت چرا دادند ؟

قادری
|
دوشنبه 8 مهر 1392 - ساعت : 06:53
سکه که چیزی نیست ! تازه بعد از مراسم تودیع کلی آدم را بردند هتل اطلس شاهین شهر و حسابی پذیرائی نمودن و شام داده اند ؟ برید ببینید هزینه سرسام آور شام و پذیرائی را !!!

ناشناس
|
یک شنبه 7 مهر 1392 - ساعت : 21:43
عمویی رفت! نفری رفت! بنظر شما بعدی کی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه گفتی!

پای درس علی(ع)
|
یک شنبه 7 مهر 1392 - ساعت : 03:53
خود را از مردم پنهان نکن!//
//امیرالمومنین علی(ع) خطاب به مالک‌اشتر فرماندار مصر://
//هیچ‌گاه خود را فراوان از مردم پنهان مدار، که پنهان بودن رهبران، نمونه‌ای از تنگ‌خویی و کم اطلاعی در امور جامعه می‌باشد. نهان شدن از رعیت، زمامداران را از دانستن آنچه بر آنان پوشیده است بازمی‌دارد. پس کار بزرگ، اندک، و کار اندک بزرگ جلوه می‌کند.//
//زیبا زشت، و زشت زیبا می‌نماید و باطل به لباس حق در‌آید.//
//نهج‌البلاغه//
//نامه 53

ناشناس
|
شنبه 6 مهر 1392 - ساعت : 22:58
از جمله کارهای ناشایست ایشان اینست که یک برادر شهید را حقوقش را در شهرداری قطع کرد بعد هم کاری کرد که از شاهین شهر بگذاره و بره فقط به جرم اینکه به نفری نقد کرده بود

ناشناس
|
شنبه 6 مهر 1392 - ساعت : 16:17
نفری باید جوابگوی تمام بی عدالتی هایی که در این شهر کرده باشه

ناشناس
|
جمعه 5 مهر 1392 - ساعت : 06:08
باتشکراز زحمات شما. یکی از رفتارهای غیرانسانی نفری تهمت زدن به مخالفانش بود وقتی کسی ایرادش رامیگفت باسیاه نمایی وتخریب وی را ازجلوی راهش بر میداشت . ......برکسانی که اورا سالهادراین شهرحمایت کردند/
//
/

م ع
|
جمعه 5 مهر 1392 - ساعت : 00:53
خیلی مطلب خوبی بود ای کاش زودتر این نکات را بیان میداشتید تا ما هم آگاه شویم . چون من هم یک سری سئوالات از شما داشتم که با این مطلب جواب آن را گرفتم . اگه قضاوت بیجا نمودم حلال نمائید

؟؟
|
پنج شنبه 4 مهر 1392 - ساعت : 12:02
برخی اخبار که توسط مردم درحال پیگیری است، چرا از صفحه اصلی سایتتون حذف می شود؟ این خبر که یکی از پربیننده ترین خبرهای سایت شما بود؟ و چرا و چرا و چرا؟؟/
/نفری هم اگر مجددا شهردار می شد خبر هایی که در موردش نوشته اید را حذف می کردید؟

مهرداد
|
پنج شنبه 4 مهر 1392 - ساعت : 07:22
آن مسئولی که اولش مخالف شهردار بود و بعد دبه در آورد کی بود ؟ اسمش را بزنید تا مردم برخی مسئولین را بهتر بشناسند!

شهروند
|
پنج شنبه 4 مهر 1392 - ساعت : 06:52
من به عنوان یک شهروند شاهین شهری کمال تشکر را از تمامی خدمات و زحماتی که اقای نفری برای این شهر و ساکنینش کششیدند را دارم و ارزوی عزت و سربلندی برای این مرد بزرگ در تمامی مراحل زندگی را دارم.

ناظر
|
چهارشنبه 3 مهر 1392 - ساعت : 23:23
ااین سایت نیازی به نظرات شما تنگ نظران ندارد فضای سایت رو بیش از بیش مسموم نکننننننننن

یه بیکار عشق پست و مقا
|
چهارشنبه 3 مهر 1392 - ساعت : 19:34
ببخشید منم دوست دارم همیشه شهردار باشم! نه شهردا نه! دلم میخواد همیشه مدیر باشم؛ لطفن راهشو یادم بدید. از کی باید بپرسم....؟

عماد معینی
|
چهارشنبه 3 مهر 1392 - ساعت : 19:32
نفری شهردار مبارکه شد !!!!! برخی اعضای شورا و پاچه خواران مدعی بودند نفری جزء شهرداران نمونه کشور است !!!!!!!!!!! اگه اینطور بود چرا هیچ شهر بزرگی وی را برای شهردار انتخاب ننمود ؟؟؟ تازه تو یه شهر پایینتر از شاهینشهر شهردار شد؟ ببین برخیها چه کلاه گشادی سر ما گذاشتند ؟ چقدر ما بدبخت بودیم ؟ و برخیها عجب دروغگو هائی بودند .

ناشناس
|
چهارشنبه 3 مهر 1392 - ساعت : 14:09
خداحافظ و نه به امید دیدار

شینی
|
چهارشنبه 3 مهر 1392 - ساعت : 03:04
سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز/مرده آنست که نامش به نکویی نبرند

ناشناس
|
سه شنبه 2 مهر 1392 - ساعت : 17:41
نفری رفت، آن مرد آمد

ناشناس
|
دوشنبه 1 مهر 1392 - ساعت : 06:55
نفری ذَهَبَ و ذاکر جاءَ...

59
|
دوشنبه 1 مهر 1392 - ساعت : 06:53
در جواب حسین زاده/
/چه ربطی داشت؟؟؟ من میگم استخر آفتاب تو میگی قانون انتخابات شورا!!!! همین استخر آفتاب تو انتخابات مجبس هم کرد آنچه نباید می کرد!!! قانون انتخابات مجلس که ضعف نداشت! اما این بابا هر غلطی دلش خواست کرد و یک مرد هم پیدا نشد باهاش برخورد کنه! بعدش هم تو میگی سلیقه ای!!! اول نظر را درست بفهم بعد جواب بده! من میگم حرف آقا تو میگی سلیقه ای؟؟؟؟ یا للعجب

ناشناس
|
دوشنبه 1 مهر 1392 - ساعت : 03:04
فی امان الله! مع السلامه...

حسین زاده
|
یک شنبه 31 شهریور 1392 - ساعت : 18:22
خطاب به کامنت 59/
/قانون انتخابات شوراها از بیخ و بن ضعف داره/
/هر جایی تخلف صورت گرفت، باید قانونی برخورد کرد و نه سلیقه ای/
//
/این ضعف رو مجلس باید رفع کنه که ظاهرا تصمیم جدی ای برای این کار گرفته نشده

جزی
|
یک شنبه 31 شهریور 1392 - ساعت : 15:13
شورائیانی که سنگ طرفداری شهردار را به سینه زدند و حاضر به پذیرش کلام حق نشدند و در دور قبل با هماهنگی غیرمتعارف، کردند آنچه کردند و یکه تازیها نمودند و شورا را به دو قطب اقلیت و اکثریت تقسیم نمودند، اکنون به دام خویش گرفتار آمده و در اقلیت قرار گرفته اند... عجبا! از مکافات اعمال انسان! فاعتبروا…

مهدی
|
یک شنبه 31 شهریور 1392 - ساعت : 14:45
اگه به انتقادات گوش کرده بود و از مگان پیاده شده بود شاید الان هنوز هم شهردار شاهین شهر بود؛ اما حالا نه مگان دارد و نه دیگر شهردار است

دانشجوی بسیجی عضو پای
|
یک شنبه 31 شهریور 1392 - ساعت : 14:03
برای رییس شورای سابق://
//هم ائتلافیهایش برای همیشه تنهایش گذاشتند که در نهایت کارشان به مشاجره و جنگهای پیامکی و ادعای تقلب و تخلف علیه یکدیگر کشید: تَحْسَبُهُمْ جَمِیعًا وَقُلُوبُهُمْ شَتَّی(سوره حشر آیه14)؛ اکنون رییس شورای شهر می فهمد عزت در هموار نمودن تلخی کلام صادقانه است؟ و ذلت در مزمزه کردن حلاوت سخنان منافقانه! و اینها دست تقدیر و بلکه انتقام الهی است که دامان هرکسی را که با سخنان صریح و واضح ولایت مخالفت نماید و به تعبیر ما بسیجیان حرف آقا را زمین بگذارد!

جواب ناشناس
|
شنبه 30 شهریور 1392 - ساعت : 22:31
بحث فقط مگان نیست به قول مدیر این سایت از این مگان شروع شد و به سفره های رنگین ، پاداشهای آنچنانی ، زد وبند در واگذاری مناقصات به افراد ... ، ریخت وپاش در انجام پروژها ، استخدامهای فامیلی و ......... که در این سایت آمده ولی اینها میگن که شروع کار از همین لغزش اولی شروع میشه (مگان )و به هزارتا فساد و تخلف ختم میشود . اگه جلو خطای اولی گرفته شد یا به قول معروف اگه جلوی تخم مرغ دزد را گرفتی دیگه شتر دزد نمیشه

ناشناس
|
شنبه 30 شهریور 1392 - ساعت : 21:15
شما فقط چسبیدید به مگان؟یعنی همه کارای شهردار بی عیبه فقط همین یکی مشکل داره؟نظارت شهردار بر نظافت شهر و ... رو نمیبینید همین تیکه را دست گرفتید و تکرار میکنید؟خسته شدیم دیگه.از سر و روی کوچه پس کوچه های خیابان عطار،گربه و اشغال بالا میره ولی شما فقط پیگیر موضوعات تکراری هستید.
/
/

مرصاد
|
شنبه 30 شهریور 1392 - ساعت : 08:17
آدمی وقتی جریانات سرداران اسلام همچون طلحه، زبیر، شمر و ... می خواند باورش نمی شود که چنین جریاناتی وجود داشته است/
/اما وقتی در همین شهر کوچک می بیند که سرداران و فرماندهان جنگ چگونه با افرادی که همتفکر نیستند هم پیمان می شوند جریانات صدر اسلام برایش به یقین تبدیل می شود/
/امیدوارم کسانیکه در ایتدا مخالف این سایت ارزشی و انقلابی بودند به خودشان بیایند و از این سایت حمایت کنند/
/این سایت مصداق عملی امر به معروف و نهی از منکر مسئولان که مهمترین حیطه امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه رهبری است می باشد/
/درود خدا بر شما رهروان راه ولایت

ناشناس
|
شنبه 30 شهریور 1392 - ساعت : 07:53
شهردار رفت! همین

شایان
|
شنبه 30 شهریور 1392 - ساعت : 01:57
نفری رفت و شاهین شهر و مردمش ماندند. مردم شاهین شهر ماندند و پیامدهای اقدامات نفری: معماری به شیوه غربی! استخدامهای فامیلی در شهرداری! زدوبند! و... . الهی تو بفریاد ما مردم برس

59
|
جمعه 29 شهریور 1392 - ساعت : 01:23
اوایل کار این سایت همه میگفتن چه فایده ای داره؟ این کارها نتیجه ای نداره! اما همه دیدن نتیجه کار و گفتمان عدالتخواهی بر اساس رهنمودهای حضرت آقا را!!! همه دیدن که "کم من فئه قلیله غلبت فئه کثیره" یعنی چه؟ امثال شهردار و رییس شورا که کارشان به لجاجت و کله شقی کشید و حرف آقا را زمین گذاشتن که دیگر در شاهین شهر جایگاهی ندارند! آندسته از کسانی هم که به شورا راه یافتند البته با تقلب!!! خودشان فهمیدند که اگر تقلب نکنند آنها هم راه به شورا نخواهند یافت... چرا که گفتمان عدالتخواهی در شاهین شهر برقرار شده است. اگر در این بین ضعف دستگاههای مسئول نبود آنوقت تراز شورا از اینها خیلی بالاتر بود. حیف که یک مرد در این شهر پیدا نشد تا با استخر آفتاب برخورد کند و در آن را گل بگیرد افسوس و صد حیف! اما این چیزی از اجر و پاداش این سایت کم نمیکند!

طلبه
|
جمعه 29 شهریور 1392 - ساعت : 01:11
به پایان آمد این شهردار! عدالت همچنان باقیست...