امروز دوشنبه 15 خرداد 1402

تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 شهریور 1392 - 00:00
فعالیتهای فرهنگی امام جمعه ! آنگونه که باید باشد ...
فعالیتهای فرهنگی امام جمعه ! آنگونه که باید باشد ...
پس از دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با رهبر انقلاب در روز دوشنبه و توصیه های مؤکد ایشان به ائمه جمعه ، جمع بسیاری از مخاطبان، با ارسال نظرات پی در پی به ابراز لطف به این سایت پرداخته و ابراز داشته اند که چگونه بین انتقادات طرح شده در این پایگاه به عملکرد حجت الإسلام و المسلمین ملکیان امام جمعه شاهین شهر و همچنین بیانات رهبری همخوانی وجود داشته است ؟!

پس از دیدار ائمه جمعه سراسر کشور با رهبر انقلاب در روز دوشنبه و توصیه های مؤکد  ایشان به ائمه جمعه ، جمع بسیاری از مخاطبان، با ارسال نظرات پی در پی به ابراز لطف به این سایت پرداخته و ابراز داشته اند که چگونه بین انتقادات طرح شده در این پایگاه به عملکرد حجت الإسلام و المسلمین ملکیان امام جمعه شاهین شهر مبنی بر عدم برگزاری و بی­توجهی ایشان به جلسات هم­اندیشی یا به تعبیر بهتر کرسیهای آزاداندیشی به سبک رهبر انقلاب با حضور جوانان،  دانشجویان، طلاب و نخبگان شهر از یکسو و از سوی دیگر بیانات صریح و بدون نیاز به توضیح رهبری انقلاب در جلسه مذکور و توصیه ایشان به ائمه جمعه جهت برگزاری این جلسات، هم­خوانی و انطباق وجود داشته است؟؟ و از این مسئله ابراز شگفتی می­نمودند!

البته ضمن تشکر از ابراز لطف خوانندگان محترم لازم به ذکر است که سیاست پایگاه عدالتخواهی و مطالبه مردمی شاهین شهر بر اساس منظومه فکری رهبر انقلاب می­باشد؛ لذا ضمن مطالعه دقیق بیانات و رهنمودهای معظم له پیرامون موضوعات متنوع کشور، اجرایی شدن همین مطالبات از مسئولان شهرستان محور فعالیتهای این سایت می­باشد. بنابراین در مطلب گذشته که به انتقاد از امام جمعه شاهین شهر پرداخته شد، اساس آن مستند به مطالبات رهبر فرزانه انقلاب از ائمه جمعه بوده و از ایشان خواسته شد به مطالبات بر زمین مانده رهبر انقلاب  جامة عمل بپوشانند.

همانطور که بسیاری از همشهریان و خوانندگان عزیز در روز دوشنبه مورخه 92/06/18  از طریق رسانه ملی شاهد بیانات حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به ائمه جمعه سراسر کشور بودند، معظم له ائمه جمعه را را به بیان خطبه های کوتاه و در عین حال پرمغز و همراه با موعظه، سفارش نموده و فرمودند: سعی شود خطبه های نماز جمعه، دربر دارنده نیازها و پاسخ دهنده سؤالات و گره های ذهنی مخاطبان بویژه نسل جوان در زمینه های اعتقادی، عملی و سیاسی باشد.

ایشان با تأکید بر اینکه باید برآیند خطبه های نمازجمعه، امید آفرین و مستحکم کننده رابطه مردم با نظام اسلامی باشد، ائمه جمعه را به ارتباط هرچه بیشتر با مردم و حضور در مجامع جوانان، دانشجویان و طلاب و شنیدن صحبت های آنان توصیه کردند.

براستی چرا باید رهبر انقلاب نکته ساده اما بسیار پرثمری را بارها و بارها تذکر دهند و در شاهین شهر به آن بی توجهی شود؟ مگر تشکیل جلسات هم اندیشی با جوانان، دانشجویان و طلاب و شنیدن صحبت های آنان چقدر کار دارد؟! چقدر هزینه دارد؟!

متاسفانه در این چندین سال علیرغم تذکر مکرر مطالبات رهبری در زمینه­های گوناگون به مسئولان شهر، گوش شنوائی وجود نداشته و بر اساس نظر خویش اقدام می­نمودند. بعنوان مثال وقتی به برخی مسئولین شهر مدام تذکر داده می­شدکه از اشرافیگری بپرهیزند و صحبتهای صریح و شفاف و بدون ابهام رهبر انقلاب را در آن موارد برای ایشان بازگو می­گردید متاسفانه اراده­ای برای شنیدن کلام حق نداشته و اقدامات ناشایست خویش را توجیه می نمودند و بدتر از آن برخی آقایان در مواضعی حیرت آور می گفتند که این کار شما خلاف دیدگاههای رهبر انقلاب است‼‼ و متاسفانه کسی هم نبود که از آقایان بپرسد چطور به صورت علنی به مخالفت با منویات رهبری می پردازید؟ و به آن عمل نمی نمائید ولی مدام نام رهبر را بر زبان می آورید؟

اکنون باید واکنش امام جمعه شاهین شهر را در قبال این توصیه اکید رهبر حکیم انقلاب به نظاره نشست و منتظر راه اندازی کرسیهای آزاداندیشی یا به تعبیر ساده تر جلسات هم اندیشی بین جوانان، طلاب، دانشجویان، نخبگان، بسیجیان و... با امام جمعه و دیگر مسئولان و البته به همت امام جمعه آنهم نه بصورت فرمایشی و تک جلسه ای، بلکه بصورت مستمر با برنامه مدون و با موضوعات مشخص پیرامون مسائل و مشکلات منطقه و شهر باشیم؛ جلساتی که می تواند با اتکا بر خرد جمعی و فکر اجتماعی ظرفیتهای بالقوه فرهنگی شهر را آزاد ساخته و مدیریت فرهنگی سطحی نگر، یکسویه، پرهزینه و کم ثمر در شاهین شهر را به مدیریت فرهنگی عمیق، همه جانبه و پربهره مبدل سازد.

استاد اصغر طاهر زاده در کتاب آنگاه که فعالیتهای فرهنگی پوچ میشود، در این باره می گوید:«اگر دیدیم در فعایتهای دینی، انکشافی حاصل نشد و هر چه جلو می رویم مثل همان اول است. باید کمی فکر کنیم، نکند راه و روش ما غلط است، حالا آیا ما باید راه و نگاه را عوض کنیم ، یا همانطور کار را به همان روش قبلی ادامه دهیم؟ وقتی می بینیم مردم به سخنان ما توجه نمی کنند ، آیا باید بیشتر داد بزنیم یا باید علت بی توجهی افراد را بررسی کرد ؟ یک وقت متوجه می شویم گویا این کارها به مقصد و مقصودی که دنبال آن هستیم نمی رسد و لذا اصرار بر انجام آن نداریم و سعی می کنیم روش خود را تغییر دهیم. اما فاجعه از اینجا شروع می شود که پوچی و بی ثمری کارها را با هر چه بیشتر ادامه دادن آنها بخواهیم جبران کنیم».

دیگر وقت آنست که بجای پرداختن به فعالیتهای عمرانی، با تغییر رویکرد اساسی سیر قهقرایی وضعیت فرهنگی را در شاهین شهر متوقف ساخته و بر اساس رهنمودهای رهبر انقلاب افقهای متعالی در آینده فرهنگی شاهین شهر را گشود. بدون شک امام جمعه شاهین شهر حجت الإسلام و المسلمین ملکیان بعنوان رییس شورای فرهنگ عمومی، رییس شورای مساجد، رییس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و مهمتر از همه در کسوت امام جمعه بعنوان یک مقام روحانی، حکومتی و مردمی وظیفه ای خطیر در این عرصه برعهده خواهد داشت.

 

برچسب ها :
ناشناس
|
پنج شنبه 16 آبان 1392 - ساعت : 19:29
فرهنگ!!!! اـــــــــــــــــی که گفتــــــــــــــــــــــــی یعنـــــــــــــــــــی چه؟

ناشناس
|
یک شنبه 12 آبان 1392 - ساعت : 21:11
کفاش بی کار برای مردم پاپوش می سازد.

ناشناس
|
یک شنبه 12 آبان 1392 - ساعت : 21:09
بعضی ها دستشان رو می شود اما رویشان کم نمی شود.

ناشناس
|
دوشنبه 8 مهر 1392 - ساعت : 20:03
حاجی حاجی مکه!!!!!!!!!!!!!

جوان
|
یک شنبه 7 مهر 1392 - ساعت : 03:15
اگر لازم باشد تمام پیشینه شما عده اندک مخالف نظام ورهبری که از جای خاصی حمایت می شوید را دراختیار مردم قرارمیدهم.

ناشناس
|
شنبه 6 مهر 1392 - ساعت : 16:46
امام جمعه ای که سیاسی شد دیگه معلومه که دنبال کارفرهنگی نمیتونه باشه

ناشناس
|
شنبه 6 مهر 1392 - ساعت : 15:50
امام جمعه ای که با شهردار متخلف هم صدا شد درتاریخ بی نظیراست

منتقد دوست داشتنی
|
چهارشنبه 3 مهر 1392 - ساعت : 19:38
میگن آقای امام جمعه قراره مشرف بشه به مکه! ایشون پارسال ایام حج مشرف شدن؛ گاها هم عمره مشرف میشن! تو ایام غیبت ایشون تکلیف اوضاع فرهنگی شهر تو این تهاجم همه جانبه دشمن چی میشه؟ واقعا چی میشه؟ تو جنگ تحمیلی که تاز جنگ سخت بود بعضی فرماندهان مثل شهید بابایی بخاطر شرایط حساس کشور حاضر نشدن برن مکه! ولی الان تو جنگ فرهنگی یا همون جنگ نرم که خیلی شدیدتر و حساستر از جنگ نظامی هستش متاسفانه مدیر فرهنگی شهر سنگر را رها کرده و میخواهد برای چندمین بار برود مکه... .آخه اگه قرار بود هر اتفاقی بیفته تا حالا افتاده بود دیگه!!!

برای منتقد دوست داشتن
|
چهارشنبه 3 مهر 1392 - ساعت : 03:05
کاملا موافقم

ناشناس
|
سه شنبه 2 مهر 1392 - ساعت : 17:42
نمازجمعه باید کانون کرسیهای آزاداندیشی در شاهینشهر باشد اما...

ایت الله امامی کاشانی
|
جمعه 29 شهریور 1392 - ساعت : 07:13
امام‌جمعه موقت تهران در پایان خاطرنشان‌کرد: متاسفانه الان نسبت به گذشته شوری که در نماز جمعه وجود دارد کم است، مخصوصاً در سال های اخیر این موضوع کمرنگ‌تر شده است؛ فکر می‌کنم مسائل اخلاقی و سیاسی باعث کاهش شور و حال نماز جمعه شده و انگیزه بعضی‌ها برای آمدن کم شده است؛ نمازجمعه اتفاق بسیار مهمی است و خطیب جمعه هم باید خیمه ولایت را در فضای مصلا و نمازجمعه بیاورد تا همه زیر این خیمه جمع شوند.

برای امام جمعه
|
پنج شنبه 28 شهریور 1392 - ساعت : 10:27
امام جمعه محترم! در جنگ فرهنگي وقت آن است كه شما طرح مسأله كنيد...

م
|
چهارشنبه 27 شهریور 1392 - ساعت : 23:17
عجیب است که همه صداقت را یک ارزش میدانند؛ اما هیچکس تمایلی برای شنیدن حقیقت ندارد

ناشناس
|
چهارشنبه 27 شهریور 1392 - ساعت : 23:08
همیشه راهی وجود دارد

بسیجی
|
سه شنبه 26 شهریور 1392 - ساعت : 17:01
با سلام شما دارید اهداف دیگران را دنبال میکنید وخود متوجه نیستید./
/

کارشناس مسائل فرهنگی
|
دوشنبه 25 شهریور 1392 - ساعت : 20:41
آنگاه که فعالیتهای فرهنگی پوچ می شود!!!! خیلی جالب بود! تاحالا بهش دقت نکرده بودم...

ناشناس
|
دوشنبه 25 شهریور 1392 - ساعت : 19:30
آخوند باید روحانی باشد

باقری
|
یک شنبه 24 شهریور 1392 - ساعت : 18:52
واقعا نظرات خیلی جالب و کارشناسی شده هستند، مثل خود مطلبی که گذاشتید. امیدوارم امام جمعه محترم تغییر رویه بدهند و ایرادات اساسی را اصلاح نمایند.

علی عباسی
|
یک شنبه 24 شهریور 1392 - ساعت : 06:39
فرهنگ چیست؟/
/
//فرهنگ همان است که برای مدیران فرهنگی نان و آب و بیمه و میز و جایگاه و... دارد و برای دلسوزان انقلاب خون دل و خون دل و خون دل... .

ناشناس
|
یک شنبه 24 شهریور 1392 - ساعت : 05:14
از امام جمعه محترم انتظار می رود با انجام مصاحبه با این سایت در خصوص عملکرد خویش پاسخگو باشند! همچنین از این سایت هم انتظار می رود با مصاحبه با امام جمعه شفافسازی کند... و بخل رسانه ای به خرج ندهد

ندا
|
یک شنبه 24 شهریور 1392 - ساعت : 03:31
واقعا این بحث ماهواره خیلی مهمه.بنظرم مصداق این ضرب المثله که میگه: شهر را آب برده؛ ما را خواب برده...

عارف
|
یک شنبه 24 شهریور 1392 - ساعت : 03:04
میگن تو شاهین شهر آمار طلاق از یه طرف و آمار استفاده از ماهواره ها از طرف دیگه خیلی بالاست. حالا یه سئوال پیش میاد چه رابطه ای بین استفاده از ماهواره و افزایش طلاق تو شاهینشهر وجود داره؟ لطفا یکی پاسخ بده... مسئولش کی؟

اهل قلم
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 21:42
رهبر انقلاب برای آشنایی و تسلط بر فرهنگ غرب حدود 6000 جلد کتاب داستان و رمان غربی خوانده و با بسیاری از هنرمندان، نویسندگان و... جهان آشنایی دارند. برای همین بحث شبیخون فرهنگی را مطرح کردند که حالا بهش میگن جنگ نرم!حالا یه سئوال؟ امام جمعه شاهینشهر تا حالا چند جلد از این کتابهایی که رهبر خونده، رو دیده و مطالعه کرده؟ ... و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

شیطون بلا
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 21:13
مقدار اهمیت مسائل فرهنگر از در نظر امام جمعه باید از ورودی مصلا در پیاده رو خیابان فردوسی دید! همه مغازه های مصلا را اجاره داده به کسبه، و یک راهرو را به یک فروشنده کتاب و لوازم مذهبی اختصاص داده تا در گرما و سرما حالش جا بیاید و ثواب بیشتری ببرد. اینست نگاه فرهنگی!

امام خمینی 16اردیبهشت64
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 19:17
ارزش روحانیت به این نیست که یک بساطی داشته باشد و یک دفتری و یک دستکی داشته باشد. فکر کنید ارزش انسان را به دست بیاورید، ارزش روحانیت را از دست ندهید. در کیفیتِ تحصیلِ علوم هم هرچه بروید سراغ تجملات - و ان شاء الله نمی‌روید - از علومتان کاسته می‌شود. آنهایی که این کتاب های قطور را نوشتند و پر ارزش را، زندگی‌شان یک زندگی طلبگی بوده، مثل شیخ انصاری و مثل امثال اینها؛ یک زندگی طلبگی بوده. آنها توانستند اسلام را در همه جهات حفظ کنند و فقه را به پیش ببرند و مسائل دینی را افزایش بدهند - یعنی فروع را - و آن کتاب‌های ارزشمند را عرضه کنند به مردم. برای اینکه، آنها ارزش را به این نمی‌دانستند که من خانه‌ام باید چه جور باشد، حالا سه تا اتاق داریم کم است، چهارتا.

امام خمینی 16اردیبهشت64
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 19:16
و یکی از امور مهم هم این است که روحانیون باید ساده زندگی کنند. آن چیزی که روحانیت را پیش برده تا حالا و حفظ کرده است، این است که ساده زندگی کردند./
/آنهایی که منشأ آثار بزرگ بودند، در زندگی ساده زندگی کردند. آنهایی که در بین مردم موجّه بودند که حرف آنها را می‌شنیدند، آنهایی ساده زندگی کردند. شاید آقایان کمی‌شان یادشان باشد، در آن وقتی که ما اوایلی که آمدیم قم، که در آن جا چه اشخاصی بودند، شخص اول قم در جهت زهد و تقوا و اینها مرحوم آشیخ ابوالقاسم قمی، مرحوم آشیخ مهدی و عده دیگری، و شخص نافذ آن جا و متقی، مرحوم آمیرزا سید محمد برقعی و مرحوم آمیرزا محمد ارباب؛ همه اینها را من منزل هایشان رفتم. آن که ریاست صوری مردم را داشت و ریاست معنوی هم داشت، با آن که زاهد بود، در زندگی مشابه بودند. مرحوم آشیخ ابوالقاسم؛ من گمان ندارم هیچ طلبه‌ای مثل او بود، زندگی‌اش یک زندگی‌ای بود که مثل سایر طلبه‌ها، اگر کمتر نبود، بهتر نبود، کمتر هم بود. مرحوم آمیرزامحمدارباب که من رفتم مکرر منزلشان، یک منزلی داشت دوسه تا اتاق داشت خیلی ساده، بسیار ساده. مرحوم آشیخ مهدی همین‌طور، سایرین هم همین‌طور، عده هم زیاد بودند آن وقت. وقتی انسان در آن محیط واقع می‌شد که اینها را می‌دید، همین دیدن اینها برای انسان یک درسی بود، وضع زندگی آنها برای انسان، یک وضعی بود، درس بود برای انسان، عبرت بود. هرچه بروید سراغ اینکه یک قدم بردارید برای اینکه خانه‌تان بهتر باشد، از معنویت‌تان به همین مقدار، از ارزش‌تان به همین مقدار کاسته می‌شود. ارزش انسان به خانه نیست، به باغ نیست، به اتومبیل نیست.

امام خمینی 16اردیبهشت64
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 19:12
در بین روحانیون، ائمه جمعه بیشتر از دیگران مسئول‌اند./
/سروکارشان الآن ائمه جمعه با مردم بیشتر است تا سروکار سایر روحانیون. ائمه جمعه باید خیلی مواظب باشند که خدای نخواسته اگر در یک جایی یک چیزی اتفاق افتاد و چه شد، با جهت روحانی، جهت پدری حل کنند. اگر خدای نخواسته، یک وقت بنا باشد که یک اعمال قدرت بخواهد بکند، برای اینکه امام جمعه است، این پای خودش حساب نمی‌شود، پای روحانیت حساب می‌شود، پای اسلام حساب می‌شود. از این جهت، آنها وظیفه‌شان خیلی خطیر است و باید خیلی ملاحظه بکنند.

ناشناس
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 18:46
اینجا شاهین شهر است! شهری که شهردارش در آن زندگی نمی کرد! شهری که امام جمعه اش در آن زندگی نمی کند! شهری که...

ناشناس
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 07:37
زمستان است و بی برگی! بیا ای باد نوروزم...

یک فعال فرهنگی سیاسی ا
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 06:11
فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است فرهنگ در شاهین شهر مظلوم است

عبرت بگیریم
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 05:25
رییس شورای قبلی از حضور در شورای چهارم بازماند!/
/
//شهردار، دیگر جایی برای ماندن در شاهین شهر نداشت و جایگاه خود را در شاهین شهر برای همیشه از دست داد!/
/
//حامیان شهردار و که از قضا هم ائتلافی هم بودند پس از 6 سال حضور در شورای شاهین شهر، در اقلیت قرار گرفتند و عنان کار از دستشان خارج شد!/
/
//واینست عاقبت کسانیکه حرف ولی فقیه را زمین میگذارند و خودرأیی بخرج میدهند و بر نظرات خویش استبداد می ورزند. دیگران هم از این عاقبت عبرت بگیرند...عبرت بگیرند....وعبرت بگیرند

ناشناس
|
شنبه 23 شهریور 1392 - ساعت : 02:38
سئوال: مدیران فرهنگی یعنی چه؟/
/
//جواب:/
/
//الف - مدیران فرهنگی عبارتند از غضنفرهایی که به دروازه خودی گل می زنند!/
/
//ب- مدیران فرهنگی همان کسانی هستند که چون در سیاست به سهم خود نرسیده اند برای آنها مناصب فرهنگی را در نظر می گیرند!/
/
//ج- مدیران فرهنگی یعنی آدمهای خنثا(ببخشید متعادل و میانه رو) که بیخیال فرهنگ انقلاب و رهنمودهای اسلام ناب محمدی هستند! و فقط میخواهند سمینار(همراه با ناهار) و سخنرانی و کار نمادین انجام بدهند.../
/
//د- همه موارد/
/
//ه- هیچکدام بجز گزینه های الف ب و ج

اطلاعیه عمومی ویژه مد
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 23:35
دوره آموزش تخصصی مدیریت فرهنگی در نظام جمهوری اسلامی! علاقمندان می توانند به سایت لب المیزان مراجعه نموده و سیر مطالعاتی آثار استاد طاهر زاده را دریافت کرده و به مطالعه بپردازند. آثار مطهری و مصباح و رحیم پور و امام خمینی و امام خامنه ای پیش کش!

یک روحانی
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 22:26
خجل آنکه رفت و کار نساخت

ناشناس
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 21:56
بنده از متولیان فرهنگی شاهین شهر خصوصا امام جمعه یک سئوال دارم:/
/
//ضمن خسته نباشید بخاطر زحمات گذشته تان، برای مهار ماهواره ها و تاثیرات مخرب فرهنگی آنها در شهر چه برنامه ای دارید؟ و تا حالا چه کرده اید؟/
/
//بله؟ صدا نمیاد! درست نمیشنوم؟ چی؟ چی؟ هیچی!!! یعنی چی هیچی؟؟؟؟؟؟؟

م.ع
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 21:33
سعی شود خطبه های نماز جمعه، دربر دارنده نیازها و پاسخ دهنده سؤالات و گره های ذهنی مخاطبان بویژه نسل جوان در زمینه های اعتقادی، عملی و سیاسی باشد. !!!!/
/آیا کسی که جوانان مسجد خودش را نمی شناسد و ارتباطی با آنها ندارد می تواند نیاز های او را بشناسد و متناسب با آن صحبت کند!

ناشناس
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 21:09
امید رهایی نیست وقتی همه دیوارند!!!

محسن
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 20:14
حال کردم خیلی جالب و قشنگ بود . من نمیدونم حالا امام جمعه با توجه به تایید نقدهای شما توسط رهبری چه میخواهد انجام دهد ؟

ر.امام جماعت
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 19:20
جانا سخن از زیان ما می گویی

شیرفرهاد
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 08:22
کرسیهای آزاد اندیشی!!! ایـــــــــی که گفتــــــــی یعنــــــــــــــــــــــــی چه؟؟

مرصاد
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 06:31
مطالب جالب و به حقی بود/
/اما سوال اساسی از آقای ملکیان امام جمعه محترم این شهر این است که :/
/1- این شهر چند روحانی معمم دارد؟/
/2- چرا در در نماز جمعه و دیگر مراسم مذهبی شهر تعداد بسیار بسیار کمی از روحانیون معمم شرکت می کنند؟/
/3- مگر شرکت در مراسمات مذهبی که تعظیم شعائر اسلام می باشد (همانند مراسم شهادت امام جعفر صادق علیه السلام) فقط برای مردم عادی می باشد؟!!!/
/4- چرا در جلساتی که سخنرانان بسیار خوبی همانند حاج آقا معمارمنتظرین و ... دعوت می شوند هیچکدام از روحانیون شرکت نمی کنند؟؟؟ /
/5- چرا مردم و در راس آن روحانیون معزز جهت اقامه امر به معروف و نهی از منکر در شهر هیچگونه اقدامی نمی کنند؟؟؟؟/
/جواب این است که تا وقتی روحانیونی که لباس پیامبر (ص) را پوشیده اند نگاه به مسئولینی که هم لباس خود می باشند می کنند و می بینند که آنها بعضا عمل به منویات رهبری و ... نمی کنند آنها هم بر اساس میل خود رفتار می کنند و .../
/از دوستان عزیز خواهشمندم در صورت تمایل به سوالات بالا جواب دهند/
/متشکرم

کفن پوش
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 00:48
چرا اینقدر علیه آقای ملکیان نظر میذارید؟ مگر ندیدید بنده خدا رفته بود تو بیت رهبری صف اول نشسته بود که زودتر از بقیه صدای آقا رو بشنوه و آقا رو از نزدیک ببینه؟ مگه تصویر ایشون رو از صداوسیما ندیدید؟ حالا هی قضاوت بیجا بکنید! نامردا

یک طلبه
|
جمعه 22 شهریور 1392 - ساعت : 00:22
نه فقط امام جمعه ، بلکه همه مسئولان شهر اعم از فرماندار، نماینده مجلس، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، رؤسای ادارات، شهردار، رییس شورای شهر و... باید نسبت به تشکیل چنین کرسیهایی برای نقدونظر اقدام نمایند

یک مرد
|
پنج شنبه 21 شهریور 1392 - ساعت : 22:50
کسانیکه از رهنمودهای ولی فقیه سرپیچی کردن عاقبت به خیر نشدن؛ امثال مهاجرانی و اکبر گنجی و... که سر از دامن انگلیسیها و بدتر از آن وهابیها در آوردن. امثال خاتمی و میرحسین و کروبی هم که به فضاحت کشیده شدن. در شاهین شهر هم کسانیکه دنباله رو رهبر نبودن جایگاهشون رو از دست دادن مثل شهردار، رییس شورای شهر قبلی و... . بقیه آقایان هم باید از عاقبت این حضرات درس بگیرند و گرنه سنتهای الهی آنها را هم تغییر خواهد داد!فاعتبروا یا اولی الابصار

ناشناس
|
پنج شنبه 21 شهریور 1392 - ساعت : 21:43
انصافا این آقای طاهرزاده فرد عالم و صاحبنظری است؛ مدیران فرهنگی شاهین شهر باید از وجود امثال ایشون بهره ها ببرند و پای درس و صحبتهای این استاد فرزانه زانو بزنند تا برنامه ریزی و مدیریت فرهنگی را بصورت تخصصی و حرفه ای بیاموزند.

م
|
پنج شنبه 21 شهریور 1392 - ساعت : 21:01
از نظر من امام جمعه در شاهین شهر تلاش زیادی کرده و به قول قدیمیها چوب خطش پرشده، بهتره مسئولان بالاتر ایشون رو متناسب با شیوه مدیریت و منش شخصیشون بجایی که نیاز مند چنین مدیری است منتقل کرده و یک امام جمعه تازه نفس متناسب با نیازها و فرصتها و تهدیدهای شاهین شهر برای این شهر در نظر بگیرند.

دانشجوی بسیجی عضو پای
|
پنج شنبه 21 شهریور 1392 - ساعت : 20:06
بالاخره بعد 11 سال حضور امام جمعه در شاهین شهر باید عملکرد ایشان از سوی نخبگان جامعه مورد نقد و ارزیابی قرار بگیرد چرا که اساسا انتقاد باعث رفع نواقص و عیوب کار گشته و سرعت کار را بیشتر می کند. بعنوان یک شاخص فرهنگی-مدیریتی نوع مواجهه امام جمعه با این انتقادات که فعلا تک صدای انتقادی در این شهر است خود بیانگر تراز و عیار مدیریت فرهنگی ایشان است؛ باید دید واکنش ایشان به انتقادات حتی انتقادات تند و تیز چگونه است؟ اینکه رهبر انقلاب از ایشان و همکارانشان خواسته اند با حضور در مجامع جوانان، دانشجویان و طلاب، صحبت های آنان را بشنوند خوب مطلب حاضر نیز حرف چند جوان است، بشنوید... !

م جعفری
|
پنج شنبه 21 شهریور 1392 - ساعت : 19:29
جمله استاد طاهرزاده خیلی عالی بود - چرا دستگاههای فرهنگی به این افراد و صحبتشان توجه نمی نمایند !!! البته مقصر فقط امام جمعه در مقوله فرهنگی نمی باشد بلکه دستگاههای مهم دیگر فرهنگی که دارای امکانات و پول بسیار میباشند نیز باید پاسخگو باشند ؟ سازمان رفاهی تفریحی شاهین شهر و کمسیون فرهنگی شورای شهر و هیئت مدیره سازمان رفاهی و تفریحی نیز باید پاسخگو باشند که با صرف هزینه های میلیاردی در خصوص مسائل فرهنگی شهر ، چرا هر روز وضعیت بدتر از روز گذشته میگردد ؟ چرا بر کارهای فرهنگی پوچشان مدام اصرار می ورزند و حاضر به تغییر روش نیستند ؟ که صد البته متولی این دستگاههای فرهنگی هم باز امام جمعه شهر است .

یک روحانی
|
پنج شنبه 21 شهریور 1392 - ساعت : 18:39
به قول حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان که در ماجرای فتنه 88 وقتی آن روزنامه به پیش بینی دقیق عملکرد فتنه گران می پرداخت و و از ماهها قبل رفتار آنها را پیش بینی می نمود و مورد تعجب بسیاری قرار میگرفت که چگونه به این پیش بینیها دست یافته است ؟! ایشان بیان میداشتند که : ما مراحل اجرای فتنه را پیش بینی می‌کردیم، غیب‌گو نبودیم، ولی می‌دانستیم . و ایشان بیان میداشتند که با مطالعه بر تفکرات تئورسینهای غربی در ایجاد انقلابهای مخملی ، حرکت فتنه گران را در ایران از ماهها قبل پیش بینی میکردیم .
/
/شرح حال شما گردانندگان این سایت هم به همین صورت است که دوستان با بررسی و مطالعه دقیق بیانات رهبری در سالهای گذشته پیرامون موضوعات گوناگون از مسئولین اجرای این مطالبات را خواستار میشوند و از امام جمعه خواستید به جای پرداختن به وظایف دیگران به مطالبات رهبری از ائمه جمعه بپردازند

ناشناس
|
پنج شنبه 21 شهریور 1392 - ساعت : 06:04
دردی که گذشته است ز درمان به که گوییم؟

110
|
پنج شنبه 21 شهریور 1392 - ساعت : 05:58
در جلسه ای نماینده مجلس آقای حاجی میگفت: آمار طلاق، امار زنان بی سرپرست و بدسرپرست در شاهین شهر بیداد میکند... براستی چه عواملی باعث شده این فاجعه اجتماعی در شاهین شهر عارض بشود؟؟؟ بنظر من یکی از مهمترین عوامل این فاجعه مدیریت فرهنگی ضعیف آقایان است که دائم فکر گزارش عملکرد و ارائه امار به مافوق و... هستند. کسانی در شاهین شهر نان فرهنگ میخورند اما فارغ از ذره ای دغدغه فرهنگی! فارغ از اینکه درد مردم و بدتر از آن عیب مردم را درد و عیب خود بدانند! فارغ از اینکه مانند پیامبر اکرم(ص) طبیب دوار بطبه باشند!!! این تذهبون؟؟؟؟ اگر نمی توانید خدا حافظ شما! واگر می توانید پس تا حالا چه میکردید؟؟؟

تهامی
|
پنج شنبه 21 شهریور 1392 - ساعت : 01:25
اصلا سلیقه ندارید باید به جای این تیتر که گذاشتید این تیتر را انتخاب مینمودید : آنگاه که فعالیتهای فرهنگی امام جمعه پوچ میشود

خسروی
|
چهارشنبه 20 شهریور 1392 - ساعت : 08:25
از اینکه به صحبتهای رهبری و خواسته های ایشان اینطور اشراف دارید و عمل به آن را از مسئولین میخواهید به نوبه خود تشکر مینمایم . اگر همه به جای عمل به نظرات خود به نظرات رهبری گوش میدادند وضعیت ما اینطور نبود

نادران
|
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391 - ساعت : 08:37
واقعا امام جمعه رفته مکه !!!!! مگه میشه !!!!!!!!!!! یعنی اینقدر بیکار بوده و هیچ کاری نبوده !!!!!!!!! من که باورم نمیشه !!!!!!!!!! یعنی یک ماه رفت مکه که چیکار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینهمه روحانی یه نفر دیگه را جای خودش میفرستاد مکه !!!!!!!!!