امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : دوشنبه 28 مرداد 1392 - 00:00
اطلاعیه سوم ۲۵مین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی(شهید علم الهدی)
اطلاعیه سوم ۲۵مین نشست سراسری جنبش عدالتخواه دانشجویی(شهید علم الهدی)
پیرامون بیست و پنجمین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی(نشست شهید سید محمد حسین علم الهدی) نکات ذیل به استحضار عموم ثبت نام کنندگان نشست و نیز مسئولین تشکلهای جنبش میرسد. خواهشمند است جهت برگزاری بهتر نشست حاضرین نشست هر چه بیشتر نکات ذیل را مد نظر قرار دهند: دوستان شاهین شهر برای ثبت نام با شماره تلفنهای ۰۹۱۹۵۳۷۹۸۶۸ برادر خوجه ای یا ۰۲۱-۸۸۹۳۸۸۲۱ دفتر جنبش عدالتخواه دانشجویی تماس حاصل نمایند.

پیرامون بیست و پنجمین نشست جنبش عدالتخواه دانشجویی(نشست شهید سید محمد حسین علم الهدی) نکات ذیل به استحضار عموم ثبت نام کنندگان نشست و نیز مسئولین تشکلهای جنبش میرسد. خواهشمند است جهت برگزاری بهتر نشست حاضرین نشست هر چه بیشتر نکات ذیل را مد نظر قرار دهند:

- با تمامی افرادی که تاکنون اقدام به ثبت نام در این نشست کرده اند تماس حاصل شده است و وضعیت نهایی آنها به اطلاع ایشان رسیده است. احتمالا با افرادی به علل مختلف از جمله خاموش بودن یا اشتباه بودن شماره وارده، به صورت تلفنی صحبت نشده باشد؛ این دوستان برای اطلاع از وضعیت ثبت نام و نهایی کردن آن با شماره ۰۹۱۹۵۳۷۹۸۶۸ یا ۰۲۱-۸۸۹۳۸۸۲۱ تماس بگیرند.

 - پذیرش نشست: جمعه آینده مورخ ۱ شهریور ۹۲ از ساعت ۸ لغایت ۱۶ پذیرش صورت گرفته و برنامه ها به صورت رسمی از ساعت ۱۷ آغاز میشوند، لذا خواهشمند است برای جلوگیری از اخلال در فرآیند برنامه ها در موعد مقرر خود را به محل برگزاری نشست برسانید.

- آدرس محل پذیرش: قم بلوار الغدیر بعد از شهرک قدس دانشگاه قم خوابگاه دانشجویی (خواهران در خوابگاه خواهران و برادران در خوابگاه برادران) (نقشه اینترنتی) (عکس کروکی)

 - زیارت: علاقه مندان به زیارت اماکن مقدسه شهر قم میتوانند از فرصت صبح تا عصر جمعه برای زیارت استفاده کنند. همچنین با توجه به اینکه علاوه بر زمان فوق زمانهای دیگری در میانه و انتهای نشست برای زیارت، همراه با وسیله ایاب و ذهاب در نظر گرفته شده است، تخطی از برنامه آموزشی نشست  جهت زیارت  وجهی ندارد.

 - اختتامیه: مراسم اختتامیه نشست پنج شنبه ۷ شهریور ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد.

 - دیدار با علما: جهت استفاده هر چه بیشتر شرکت کنندگان از فیوضات علمی و معنوی علمای شهر مقدس قم، دیدارهایی با حضرات عظام آیت الله نوری همدانی و آیت الله میرباقری ترتیب داده شده است.

- خواهشمند است  شرکت کنندگان بالاخص افرادی که برای اولین بار با جنبش عدالتخواه آشنا میشوند در راستای استفاده بیشتر از مباحث نشست، فایلهای متنی ذیل را مطالعه نمایند:

قاموس عدالت

حکومت اسلامی

اسلام ناب

کارکرد تشکل دانشجویی و ضرورت نظام فکری

معرفی کلی الزامات کار دانشجویی در جنبش عدالتخواه

- سلسله جلسات آموزشی با محورهای سیره سیاسی ائمه (ع)، تاریخ سیاسی پس از انقلاب، سیره رهبری امام خمینی (ره) و اندیشه شهید مطهری از جمله کلاسهای آموزشی نشست خواهند بود. خواهشمند است افرادی که مایل به حضور در هر کدام از کلاسهای فوق میباشند به تناسب فایل جزوات مربوطه را از لینک جزوات سایت دانلود نموده و مطالعه نمایند.

- کارگاههای مهارتی در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان عبارتند از کارگاه نویسندگی، نشریه و روزنامه نگاری، فضای مجازی، طراحی و تدوین فیلم و کلیپ. برای استفاده بهتر از این کارگاهها خواهشمند است به تناسب انتخاب خود موارد ذیل را با خود به همراه بیاورید. هر چند به همراه داشتن وسایل مذکور الزامی نیست:

نویسندگی: نوشته ها و یادداشتهای قبلی خود اعم از مقاله، داستان و

نشریه و روزنامه نگاری: نشریه ها و جزوات قبلی تشکل و برخی از نشریات دانشگاهی خود، گزارشها مصاحبه ها و یا اخباری که تنظیم کرده اید، متونی را که با نرم افزار صفحه بندی نموده اید

فضای مجازی: لپ تاپ

تدوین فیلم و کلیپ: لپ تاپ، تجربیات کلیپ سازی قبلی خود و یا تشکل فعال در آن

طراحی: لپ تاپ، طراحی های گرافیکی قبلی خود یا تشکل فعال در آن

- مسئولین تشکلها و فعالین دانشجویی و مردمی جهت ارائه تجربه موفق فعالیت های خود و معرفی تشکل مربوطه به سایرین نمونه ای از فعالیتهای خود نظیر نشریه، جزوه، کلیپ، فیلم و را با خود به همراه بیاورند.

- فعالین کنونی جنبش، اعضای شورای مرکزی تشکلها و اعضای شورای عمومی با توجه به مباحث در نظر گرفته شده در نشست؛ پیرامون مباحثی چون آسیب شناسی خود از جنبش دانشجویی، آسیب شناسی جنبش عدالتخواه دانشجویی، الزامات فعالیت در فضای سیاسی جدید کشور، الزامات جدید عدالتخواهی، تحلیل فضای انتخابات تأمل نموده و نکاتشان را ترجیحا مدون نمایند.

برنامه های ویژه واحد خواهران:

- یکشنبه ساعت ۹ الی ۱۱ صبح: سخنرانی سرکار خانم گلگیری (مجتهده و مدرس درس خارج فقه و اصول) با موضوع ” بایسته های برقراری تعادل بین نقش های خانوادگی و اجتماعی بانوان”

- گعده رابطه امت و امامت از منظر اجتماعی و حقوقی، با ارائه خانم ها فاضل و مصدق

- گعده پیگیری دغدغه های عدالتخواهانه در رشته های تخصصی با ارائه خانم ها اسماعیل زاده و سلطانی

- گعده تربیت نیرو و بایسته های تشکیلات در فضای خواهران با ارائه خانم فروزنده

- گعده سبک زندگی زن عدالتخواه با ارائه خانم دلاوری

- گعده تربیت کودک عدالتخواه با ارائه خانم فداکار

- و گعده های پرسش و پاسخ در سایر موضوعات با حضور سایر خواهران فارغ التحصیل

برچسب ها :
مدیر سایت
|
چهارشنبه 30 مرداد 1392 - ساعت : 23:44
بغیر از هزینه ایاب و ذهاب هزینه دیگری ندارد. دوره از 1 شهریور تا 7 شهریور بمدت 7 روز. اسکان و غذا بعهده تشکیلات جنبش عدالتخواه دانشجویی است.

ناشناس
|
سه شنبه 29 مرداد 1392 - ساعت : 21:28
میشه بیشتر توضیح بدبد؟؟؟هزینه هم داره.به چه صورت باید پرداخت کرد.دوره چند روز طول میکشه؟؟