امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : یک شنبه 6 مرداد 1392 - 00:00
اين شب ها مسجد امام و نواي جانسوز آيت الله مهدوي را از دست ندهيد
اين شب ها مسجد امام و نواي جانسوز آيت الله مهدوي را از دست ندهيد
وقتی با دعاي ابو حمزه ثمالي "آيت الله مهدوي"، خود را روی بال ملائک می‌بینید

خداوند متعال در شب قدر حوادث یک سال انسان را تقدیر می کند و زندگى، مرگ، رزق، سعادت، شقاوت و چیزهایى دیگر از این قبیل را مقدر می ‏سازد . پیامبر اكرم صلی الله علیه و آله می‏فرمود: «هر كس كه از فیض شب قدر محروم گردد، از تمام خیرات محروم شده است و محروم نمی‌‌ماند از خیرات شب قدر، مگر كسی كه (با اعمال خویش) خود را محروم نموده باشد.»

لذا باید تلاش مضاعف نمود تا غفران الهی در این شبِ بخششِ گناهان شامل حال انسان گردد.

پیامبر اكرم صلی الله علیه و آله می‏فرمود: «كسی كه در شب قدر به پاخیزد (و آن شب را)  از روی ایمان و محاسبه (و اخلاص ‏بیدار باشد) گناهان گذشته‌‏اش بخشوده می‏شود.»

لذا در اين شبها حضور در مجالسي كه داراي ويژگيهاي خاصي باشد تا انسان بتواند مقدرات يك سال خود را رقم بزند بسيار تأثير گذار است .در روايات داريم اگر در در جمعي يك نفر به خداوند متصل گردد تمام جمع مورد لطف خداوند قرار ميگيرند .

 

مسجد امام اصفهان  یکی از همین مکان‌های معروفی است که "عبادت دسته‌جمعی" در آن حال و هوای منحصر به فردی دارد و همه ساله در این ایام میزبان میهمان‌های خوب خداست.

 

 

نواي گرم و سوزناك حضرت آيت الله مهدوي كه نشان از قلب سوخته ايشان نسبت به رب العالمين و امام زمان عليه السلام دارد ، دل هر انساني را به تپش مي اندازد .

 لذا به عزيزاني كه تمايل دارند در مراسمي متفاوت با مراسمات شبهاي قدر شركت نمايند ، توصيه مينمائيم كه مسجد امام اصفهان و نواي گرم آيت الله سيد ابوالحسن مهدوي را از دست ندهند . عزيزاني هم كه از شاهين شهر تمايل دارند در اين مراسم شركت نمايند ، ميتوانند در شبهاي قدر يعني روزهاي دوشنبه و چهارشنبه اين هفته رأس ساعت 22:00 در چهار راه عطار درب مسجد فاطميه حضور پيدا نموده تا با اتوبوس به محل مذكور عزيمت داده شوند .

برچسب ها :
روح اله
|
دوشنبه 9 تیر 1393 - ساعت : 00:05
سخنی که از دل اید بر دل نشیند

هادی رسولی
|
دوشنبه 7 مرداد 1392 - ساعت : 18:03
من سالهای قبل توفیق حضور در مراسم ابوحمزه وشبهای قدر ایشان در مسجد امام را داشتم. ولی متآسفانه امسال به دلیل عدم حضور در اصفهان توفیق را از دست دادم. ازهمه کسانی که شرکت میکنند التماس دعا دارم

طاهري
|
دوشنبه 7 مرداد 1392 - ساعت : 08:52
فكر كنم خيلي از جمعيت مسجد امام را بچه هاي شاهين شهري تشكيل ميدهند . واقعا شاهين شهر از وجود يك استاد اخلاق يا يك صاحب نفس خالي است .

علی اکبر
|
دوشنبه 7 مرداد 1392 - ساعت : 03:32
اگه دعای حاج آقا مهدوی با سایر جاها متفاوت است به خاطر این است که ایشان خود که دعا میخوانند بیشتر از همه گریه مینمایند و بیشتر وصل میشوند

میثم
|
یک شنبه 6 مرداد 1392 - ساعت : 03:38
من دیشب مراسم حاج آقا بودم . جاتون خالی ، عجب مراسمی بود واقعا دل انسان صفا پیدا میکنه

ناشناس
|
یک شنبه 6 مرداد 1392 - ساعت : 01:40
نمیدانم چه سری است که پای منبر علمای ربانی نظیر آیت الله مهدوی که میری همه جوره احساس خوبی بهت دست میده. وگرنه مسجد با مسجد خیلی تفاوتی نداره. یادم هست جایی ملاصدرا گفته بود:«جوهر نفس فقیه عادل به جواهر نفوس بقیه امتیاز دارد»! واقعا این جمله شامل آیت الله مهدوی و علمایی نظیر ایشون میشه. خدا امثال ایشون را حفظ و زیاد کند. آمین