امروز سه شنبه 14 تیر 1401

تاریخ انتشار : جمعه 14 تیر 1392 - 00:00
تائيد انتخابات شوراي شهر شاهين شهر توسط نظارت استان
تائيد انتخابات شوراي شهر شاهين شهر توسط نظارت استان
تمامي افراد منتخب تائيد گرديدند و چهارمين انتخابات شوراي شهر شاهين شهر توسط هيئت نظارت استان تائيد گرديد

آخرين اخبار حكايت از آن دارد كه ، با توجه به تلاش وجديتي كه هيئت اجرائي و نظارت شهر شاهين شهر انجام دادند و در اقدامي قابل تقدير آراي عده اي ازاعضاي شوراي شهرشاهين شهر را كه به سبب تخلفاتي از قبيل خريد رأي و تطميع به شورا راه يافته بودند را باطل اعلام نموده بودند، كه متاسفانه به علت عدم همراهي هيئت نظارت استان ،تمامي افراد منتخب تائيد گرديدند و چهارمين انتخابات شوراي شهر شاهين شهر توسط هيئت نظارت استان تائيد گرديد.

تفصيل اين مطلب در مطالب آينده خواهد آمد .

برچسب ها :
ناشناس
|
جمعه 28 تیر 1392 - ساعت : 08:35
یک به یک این آقایان که اومدن و رای خریدن وتائیده گرفتن دم خروسشان بااین مسئولان نظارتی واجرای شهرستان بالاخره درمیاد . ولی درمورد رای خریدن تخمی که دوستان شورای شهری دردوره گذشته با فرماندار قبلی آقای جوادی کاشتن حالا محصولش برداشت میکنن دیگه چرا قهر میکنن واستعفاء میدن ؟/. دوستانی هم که جوادی کاشتشون تو فرمانداری برای هیت اجرای و امسال هم نظارت را بهش اضافه کردن دیگه نور علا نور شده. دیگه برو تاآخرش بقول (طرف کار زدست خدا در رفته مگه حضرت عباس کاری کنه )

ناشناس
|
سه شنبه 18 تیر 1392 - ساعت : 00:29
ننگ به نیرنگتان

هادی رسولی
|
یک شنبه 16 تیر 1392 - ساعت : 22:39
به نظرمن به نفع ماها شد.چون تا ظلم هست مبارزه هست وتا مبارزه هست ما هستیم.آمدن این حضرات باعث میشه که ما هم باشیم چون اینها مظاهر ظلمند.هر کس که بیاد ماوظیفمون مبارزه با ظلمه حالا با یکی بیشتر ،با یکی کمتر.یاعلی.

قاسم
|
یک شنبه 16 تیر 1392 - ساعت : 08:50
واي به حال مسئولين شاهين شهر اگر كم كاري كرده باشند. بعدها صداش در مي آيد

حزب الله شاهين شهر
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 23:10
نمايندگان مجلس در هيئت نظارت استان ميگويند ما از اداره اطلاعات و دادگستري شاهين شهر در مورد متخلفين استعلام نموديم و آنها هيچ جوابي نداده اند . اگر دادگستري و اطلاعات شاهين شهر در اين مورد كم كاري كنند و بعدا اثبات گردد اين آتشي است كه دامان هر كسي را ممكن است بگيرد و همچنين فرمانداري با جديت بيشتري پيگيري نمايد .حتي اگر آخرين راه براي ما ابطال كل انتخابات باشد با توجه به معايب زياد آن ، اين كار بايد انجام گيرد به خاطر مصلحتي بالاتر و آن جلوگيري از ورود مفسدين به شورا و همچنين برچيده شدن اين مسئله در شاهين شهر است .

بنده خدا
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 19:13
جای نگرانی نیست
/
/"از ماست که بر ماست"
/
/وقتی که فقر مالی آمد، در پی آن فقر فرهنگی پدید می آید. فقر فرهنگی ریشه ها را می خشکاند و اصالتها را به حضیض می کشاند. و این همان حضیض است. باید راهکاری صحیح اتخاذ،بسترهای فرهنگی را ترمیم و شعور خویش را ارتقاء دهیم. خواهیم دید که تغییرات بهینه ای پدید می آید. و این مهم باید با همکاری گروههای مختلف و ظرفیت های فرهنگی شهر صورت پذیرد.
/
/"کمی سخت است"!!!
/
/اما دست نیافتنی نیست...

ناشناس
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 05:59
شما که این سایت رادردست داریدصدای دادخواهی مردم رابه گوش رهبرمعظم برسانید تواین شهر صدای مردم به گوش بالایی ها نمیرسد

مطلع
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 05:54
کسی که رای می خره تایید گرفتن براش کاری نداره

جواب شهروند نه واقعا ع
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 02:30
اولا اشتباه تایپی از طرف سایتتونه!دوما درسته که میگن جواب ...... خاموشیست.

ناشناس
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 02:11
امام خمینی:/
/اينجانب هيچگاه نگفته و نمي‌گويم كه امروز در اين جمهوري به اسلام بزرگ با همه ابعادش عمل مي‌شود و اشخاصي از روي جهالت و عقده و بي‌انضباطي بر خلاف مقررات اسلام عمل نمي‌كنند؛ ‌لكن عرض مي‌كنم كه قوه مقننه و قضاييه و اجراييه با زحمات جانفرسا كوشش در اسلامي كردن اين كشور مي‌كنند و ملتِ دهها ميليوني نيز طرفدار و مددكار آنان هستند؛ و اگر اين اقليت اشكالتراش و كارشكن به كمك بشتابند، تحقق اين آمال آسانتر و سريعتر خواهد بود. و اگر خداي نخواسته اينان به خود نيايند، چون توده ميليوني بيدار شده و متوجه مسائل است و در صحنه حاضر است، آمال انساني ـ اسلامي به خواست خداوند متعال جامه عمل به طور چشمگير خواهد پوشيد و كجروان و اشكالتراشان در مقابل اين سيل خروشان نخواهند توانست مقاومت كنند./
/

ghadir
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 02:08
امام خميني :/
/« . . ابتلاي اسلام امروز اين است که گوشهايي که بايد به مسائل و مشکلات مسلمين گوش بدهند کر شده اند و زبانهايي که بايد براي مصالح مسلمين به کار بيفتد لال شده اند و چشمهايي که بايد مصيبتهايي که بر مسلمين وارد مي شود ملاحظه کنند, کور شده اند, ما با اين لالها, کرها و کورها چه بگوئيم . . . » /
/

شهروند عادل
|
جمعه 14 تیر 1392 - ساعت : 17:55
بلاخره حق به حق دار رسید.

شهروند واقعا عادل
|
جمعه 14 تیر 1392 - ساعت : 04:42
بالاخره حق به حقدار رسيد . و برخي دزدان بر صندلي شورا دست يافتند . بيت المال نوش جانتان . اين شهروند عادل كه در قسمتهاي ديگه هم از شهردار حمايت نموده خيلي جالب هست . چون نشون ميده طرفداران شهردار كساني هستند كه به تقلب و رأي خريدن اعتقاد دارند و حامي متقلبين هستند پس انتقاد هاي شما از شهردار كاملا درست بوده چون پشت پرده شهردار را معلوم نمود . ضمنا شهروند عادل ( نوچه شهردار) بالاخره را اينطور مينويسند نه بلاخره . يك كم املاء كار كن . هر چي بيسواد هست طرفدار شهردار هست .

سيد
|
جمعه 14 تیر 1392 - ساعت : 04:13
هيئت نظارت و اجرائي شاهين شهر چند نفر از اين متخلفين را رد نمودند ولي هيئت نظارت استان كه نمايندگان وابسته به لاريجاني هستند و شجاعت مقابله با اوباش را نداشتند انتخابات را تاييد نمودند . اينها دنبال اين هستند كه انتخابات برگزار شود بدون هيچ دردسري هم تاييد گردد.

ناشناس
|
جمعه 14 تیر 1392 - ساعت : 02:35
و علی الاسلام السلام

ابراهیم
|
جمعه 14 تیر 1392 - ساعت : 01:39
کجای کار اجرائی ونظارت قابل تقدیر است قبلا کفته شد انتخابات تائید شده