امروز سه شنبه 14 تیر 1401

تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 تیر 1392 - 00:00
آرای مأخوذه در حاجی آباد دو برابر آرای واجدین شرایط...!
آرای مأخوذه در حاجی آباد دو برابر آرای واجدین شرایط...!
آراي مأخوذه صندوقهایي همچون محله حاجي آباد این گفته را تأیید می نماید؛ تقريبا مجموع آراي حاجي آباد حدود هزار نفر است ولي در مجموع در حاجي آباد حدود 2500 تعرفه مصرف گرديده كه بسيار سئوال بر انگيز است!

همانطور كه در مطلب قبل به گوشه اي از تخلفات نامزدهای انتخابات شورای شهر پرداخته شد، در اين مطلب برخی ديگر از تخلفات اين عالیجنابان را از نظر خواهيد گذراند. از مواردي كه در انتخابات شوراي شهر شاهين شهر هميشه بحث بر انگيز بوده است قشون کشی انتخاباتی(آوردن افراد از شهرهای اطراف برای دادن رأی به کاندیداهای خاص) بوده است. كه چون طبق قانون در شهرهاي بالاي صد هزار نفر جمعیت رأی دادن افراد غیر ساکن! بلا مانع است برخي از اين خلأ قانوني استفاده كرده و اقدام به قشون كشي مي نمايند. گرچه این اقدام خلاف قانون نيست ولي كسي كه ميخواهد نماينده اين مردم شود و حاضر به احترام به رأي و انتخاب مردم و ساكنين شهر نيست و با توسل به دیگران می خواهد به هر طریق وارد شورای شهر شود، مطمئننا در صورت انتخاب و حضور در شورا هم به فكر اين مردم و دفاع از حقوق آنها نيست و قصد دارد كه منافع شخصي خود و حامیان خود را تامين نمايد. بعنوان مثال آراي مأخوذه صندوقهایي همچون محله حاجي آباد این گفته را تأیید می نماید؛ تقريبا مجموع آراي حاجي آباد حدود هزار نفر است ولي در مجموع در حاجي آباد حدود 2500 تعرفه مصرف گرديده كه بسيار سئوال بر انگيز است! در اين محله دو نفر از اهالي حاجی آباد(بدلایلی همچون بومی بودن و حسن سابقه و...) داراي بالاترين آرا شده اند. اما افراد دیگری که نه اهل این محله بوده اند و نه مردم آنها را می شناسند و متاسفانه اکنون هم به شورا راه یافته اند با انتقال همشهريان و قوم و قبیله و عشیره و... خود از شهرهاي اطراف به حاجي آباد(بخوانید قشون کشی انتخاباتی) - بعلت اینکه حاجي آباد در حاشیه شهر واقع شده و كمتر در مقابل ديد ناظرين انتخابات می باشد و تورهاي ايست و بازرسي در مسیر آن نیست تبدیل به حاشیه امنی براي اين متخلفين و مفسدان سیاسی گردیده است -  در صندوق رأی این محله آرای قابل توجهی کسب نموده اند؟ اکنون لازم است كه با ديدن ريز آراي اين صندوقها متوجه شويد كه چه كساني دست به این قبیل اقدامات  مي زنند؟! از اتفاق همين افراد قانون دان و در عین حال قانون شكن كه با اين ترفندها به شوراي شهر راه يافته اند در جریان برخورد با اشرافيگري و ريخت و پاش و فساد در شهرداري بزرگترين موانع هستند. چرا كه از ابتدا با ورود به شورا بايد دين خود را به كانونهاي قدرت و ثروت که در انتخابات حامی آنها بوده اند، ادا نمايند و چون وامدار هستند و تقاضاهاي خلاف قانون از مجموعه شهرداري دارند در طرف مقابل شهرداري هم انتظار چشم پوشي از برخي تخلفات را دارد و همين طور فساد گسترده تر مي شود. اما نکته امید بخش اینست که در طی روزهای گذشته بسیاری از وجدانهای آگاه با مشاهده اعمال متخلفين با قرار گرفتن در خط مقدم مبارزه با مفاسد سیاسی و اداری و اقتصادی در مقابل سرنوشت شاهین شهر احساس مسئولیت نموده و ضمن اعتراض به اقدامات این افراد و ارائه مستندات بسیار زیاد خواستار برخورد عاجل و بدون تسامح با این متخلفان شدند بطوریکه اکنون برخورد قاطعانه با آنها به یک مطالبه عمومی در بین شهروندان تبدیل گردیده است؛ لذا بایستی این نوید را به خوانندگان سایت و دیگر همشهریان داد که به گفته برخی منابع آگاه انشاء الله در روزهاي آينده شاهد خبرهايی خوش از مسئولين شجاع و انقلابي هيئت نظارت و اجرائي انتخابات شورای اسلامی شاهین شهر خواهيم بود و چند نفر از متخلفين از شورا اخراج خواهند شد.

برچسب ها :
رحيمي
|
پنج شنبه 13 تیر 1392 - ساعت : 22:05
مردم هم در روز سقيفه بني ساعده به جاي حضرت علي (ع) كه اينقدر پيامبر سفارش نموده بود رفتند با ابوبكر بيعت نمودند چون ابوبكر و عمر با همين وعده و وعيدها مردم را فريب دادند و به خلافت رسيدند . حالا ما از ابوبكر وعمر انتقاد ننمائيم و بگوئيم به رأي مردم احترام بگذاريم !!!! پس چرا حضرت زهرا اعتراض نمود لابد اگه اينها اون موقع بودند به حضرت زهرا ميگفتند به رأي مردم احترام بگذار !!!!!!!!!!!

ح.ع
|
چهارشنبه 12 تیر 1392 - ساعت : 20:26
اخه کسی که نمیتواندزن خودرااداره کند چطور به خوداجازه شرکت درانتخاباترامیدهد وکسانی که صلاحیت روانی ندارند ازان حمایت میکنند(ا.ع)

حضورشهر حضور
|
چهارشنبه 12 تیر 1392 - ساعت : 08:27
توهين به رأي مردم توهين به أرمان هاي ماست. انشأ الله دستان كثيف كؤتاه و زبان ياوه كويان لآل مردم فهيمم شاهين شهر

حامد
|
سه شنبه 11 تیر 1392 - ساعت : 01:11
اخه کوتاه اندیشی تاکی............

موسي
|
شنبه 8 تیر 1392 - ساعت : 08:35
درد را از هر طرف بخواني درد است
/
/دزد را از هر طرف بخواني دزد است

محمد
|
پنج شنبه 6 تیر 1392 - ساعت : 19:01
اين آقاي عارفيان چرا از قبل از شروع تبليغات ، طرفدارانش اقدام به تبليغ براي اون نمودند . اين استخر آفتاب از مدتها قبل به اسم اينكه ميلاد ائمه است استخر نيم بها ميداد و داخل استخر عكس عارفيان را بزرگ زده بود .اولا استخر نيم بها كه مثل خريد رأي است در ضمن تبليغات زود هنگام انتخاباتي بود در ضمن جلوي مصلي نماز جمعه وقتي بروشور تبليغي عارفيان را ميدادند ميگفتند تا آخر هفته استخر نيم بها است . اون وقت اين آقاي وكيل در شعارهاي تبليغي خويش نوشته بود داد را از هر طرف بخواني داد است !!!! يا در صحبتهاي خود در جاهاي مذهبي كه ميرفت ميگفت امام خامنه اي !!!! يكي ميخواد بگه تو آبروي رهبر را با اين اعمال نبر به عنوان مسئول اين نظام ! به جاي امام خامنه اي بگو رهبر !!! چرا اين عارفيان استخر آفتاب در هر انتخاباتي از يك نامزد طرفداري مينمايد و كسي صداش در نمي آيد مگر رهبر نفرمودند كه نمايندگان به كانون هاي ثروت و قدرت متصل نباشند .

هادی رسولی
|
پنج شنبه 6 تیر 1392 - ساعت : 17:06
متاسفانه انتخابات شورا تحت تاثیر اتنخابات ریاست جمهوری قرار گرفته بودو مسئولین اجرایی ونظارتی به آن بیشتر توجه میکردند.اینکه دادن رای افراد غیر ساکن در شاهین شهر خلا قانونی است صحیح است وباید رفع شود.ولی در قانون تطمیع وخرید وفروش رأی وتبلیغ در روز رای هم غیرقانونی است واز مصادیق تطمیع غذا دادن است که ماشاالله اکثر کاندیداها از چند روز قبل از حتی شروع تبلیغات به این کار دامن زدند.بعضیهام که دیگه روز انتخابات آتیش به مالشون زدند.خرید وفروش هم که دیگه الی ماشالله علنی شده بود.که خودمن یکی ازاین موارد را که خرید برای آقای عظیمی بود به سرناظرهیات نظارت آقای طهماسبی در میدان شهدای محراب اطلاع دادم ولی ایشان هیچ برخوردی انجام ندادند وگفتند بعدا گزارش رد میکنم چون ممکنه صندوق خراب بشود.

سامان
|
چهارشنبه 5 تیر 1392 - ساعت : 20:03
كاملا معلومه كدوم شهر به حاجي آباد نزديك است و چه كسي قانون دان قانون شكن است و استخر نيم بها داد و اون كسي نيست جز قانون شكن بزرگ جناب آقاي ... . تشويق بفرمائيد اين مجرم سياسي را.

ابدالي
|
چهارشنبه 5 تیر 1392 - ساعت : 19:06
اهالي گز براي همشهريشان سنگ تمام گذاشتند البته همشهريشان هم با ناهار و استخر ... از خجالتشان درآمد

ناشناس
|
چهارشنبه 5 تیر 1392 - ساعت : 14:26
سلام و خدا قوت ، البته این که در حاجی اباد دوبرابر تعرفه مصرف شده خیلی تابلوئه ولی تابلو تر اینه که توی شاهین شهر بیشتر از حد معمول و قابل انتظار تعرفه مصرف شده باشه ، به قول یکی دیگه از خواننده های این سایت ارزشمند، شاهین شهر اگه جمعیتش یه روزی واقعا پونصد هزار نفر هم بشه وسط یه روز جمعه گرم سال این همه ادم رو به خودش نمیبینه این همه ادم رو توی برق افتاب توی پارکهاش نمیبینه و این همه تعرفه رای به صورت واقعی توش مصرف نمیشه به نظر من تقریبا چهل پنجاه نفر اول لیست بسته به رتبه ای که اوردند یه جورایی متقلب ومتخلف بودند. اینو شک نکنید اولیا هم توی شهر خریدند و هم از بیرون شهر که خریده بودند اوردند وسطیا و اخریام یه جور دیگه.بعضیاشون اونقدر حرفه ای بودند که رایشون رو پخش تمام صندوقها کردند و کاملا مهندسی شده سعی کردند با نزدیک کردن امار خودشون و دیگرون تخلفاتشون رو مخفی کنند ولی من که تو کتم نمیره!!! توی شاهین شهر،یازده نفر با متوسط رای تقریبا بالای هشت هزار نفر!!!!

دارابي
|
چهارشنبه 5 تیر 1392 - ساعت : 06:48
گلديس هم به همين صورت است و افراد از شهرهاي اطراف كه به شاهين شهر ميرسند از جاده فرعي مي آيند داخل گلديس