امروز سه شنبه 14 تیر 1401

تاریخ انتشار : جمعه 31 خرداد 1392 - 00:00
نامه سرگشاده به رهبر انقلاب
نامه سرگشاده به رهبر انقلاب
برخی مفسدین سیاسی و اقتصادی که در انتخابات شورای اسلامی شاهین شهر با قشون کشی انتخاباتی و خریدن آرای مردم به شورا راه یافته اند و علیرغم همه پیش بینی ها و فریادها از مدتها پیش در جهت برخورد با این افراد، متاسفانه شد آنچه نباید می شد!

پس از نماز جمعه امروز جمعی از هیئات مذهبی، حوزویان و دانشگاهیان و جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس در شاهین شهر با انتشار نامه سرگشاده به رهبر انقلاب خواستار برخورد با مفسدان سیاسی و متخلفان انتخابات شورای اسلامی در شاهین شهر شدند؛ متن نامه بدین شرح می باشد:

 

 

 

بسم رب الحسین(علیه السلام)

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای(حفظه ا...)

السلام علیک یا بن فاطمه الزهرا(سلام الله علیها)

اینک در آستانه فرارسیدن میلاد منجی عالم بشریت حضرت بقیت ا... الاعظم(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، آن عدالت گستر جهان لازم است مطلبی را که مدتهاست خار در چشم و استخوان در گلو تحمل می نماییم و در موقعیتهای مختلف به عده ای از دوستان و دلسوزان و مسئولان گفته ایم، اکنون با حضرتعالی در میان گذاریم تا انشاءا... بر حسب وظیفه شرعی ادای تکلیف نموده باشیم!

رهبرا؛ سالهاست که حضرتعالی طی سخنرانیهای مختلف از همان آوان شروع مسئولیتتان در منصب ولایت امر، مسئله مبارزه بی امان با فقر و فساد و تبعیض را مطرح نموده اید و این سه واژه پرتکرار از لسان گویای شما - اما متأسفانه کم توجه از سوی کسانی که باید توجه می نمودند از آنزمان در گوش کودکی فرزندانتان طنین انداز شد تا اینکه در دهه 80 فرمان 8 ماده ای مبارزه با مفاسد اقتصادی را صادر نمودید و اکنون که سالها از صدور این فرمان گذشته و عدم توجه کسانی که باید با این مفاسد برخورد می نمودند گلایه شما را نیز برانگیخت که وقتی شنیدیم قلبمان آتش گرفت و دلمان خون شد... !

ای سید ما؛ اکنون که این مرقومه را برایتان آن هم نه به صورت سربسته و مهر شده که سرگشاده می نویسیم، بغضهایی در دل داریم از برخی مفسدین سیاسی و اقتصادی که در انتخابات شورای اسلامی شاهین شهر با قشون کشی انتخاباتی و خریدن آرای مردم به شورا راه یافته اند و علیرغم همه پیش بینی ها و فریادها از مدتها پیش در جهت برخورد با این افراد، متاسفانه شد آنچه نباید می شد! و اکنون مسئولان امر در گیر و دار بررسی و تأیید انتخاباتی هستند که بار تکلیف سنگین و زایدالوصفی را بر دوش آنان قرار داده و لذا بایستی این پیام گهربار شما همواره آویزه گوش ما وآنها باشد، که فرمودید:

«...میدان‌ دادن‌ به‌ عناصری‌ كه‌ زرنگی‌ و پررویی‌ آنان‌ همه‌ی‌ گلوگاههای‌ اقتصادی‌ را به‌ روی‌ آنان‌ می‌گشاید، و خلاصه‌ پدیده‌ی‌ بسیار خطرناك‌ انبوه‌ شدن‌ ثروت‌ در دست‌ كسانی‌ كه‌ آمادگی‌ دارند آنرا هزینه‌ی‌ كسب‌ قدرت‌ سیاسی‌ كنند و البته‌ با تكیه‌ بر آن‌ قدرت‌ سیاسی‌ اضعاف‌ آنچه‌ را هزینه‌ كرده‌اند گرد می‌آورند.

اینها و امثال‌ آن‌ نقطه‌های‌ استفهام‌ برانگیزی‌ است‌ كه‌ هر جوان‌ معتقد به‌ عدل‌ اسلامی‌ ذهن‌ و دل‌ خود را به‌ آن‌ متوجه‌ می‌یابد و از كسانی‌ كه‌ مظنون‌ به‌ چنین‌ تخلفاتی‌ شناخته‌ می‌شوند پاسخ‌ می‌طلبد و همچنین‌ در كنار آن‌ از دولت‌ و مجلس‌ و دستگاه‌ قضایی‌ عملكرد قاطعانه‌ برای‌ ریشه‌كن‌ كردن‌ این‌ فسادها را مطالبه‌ می‌كنند».

اکنون برخی مفسدینی به شورای اسلامی شاهین شهر راه یافته اند که علنا در کوچه و خیابان رأی خریدند، شام و ناهار دادند، از شهر و روستاهای اطراف برای رأی دادن آدم آوردند،  اسراف و تبذیر در تبلیغات نمودند و خود را به آتش کشیدند تا اینکه به هر قیمتی به شورای اسلامی شاهین شهر راه یابند، تا اینکه به قول مولای متقیان حضرت علی(علیه السلام) به "عطسه بز" برسند! تا دنیای کثیفشان را کثیف­تر و وسیعتر سازند!

ای مولای ما؛ معاندان و منافقان نامه های سرگشاده برای شما نوشتند تا خدشه بر چهره نظام اسلامی و ولایت فقیه وارد آورند حال آنکه خود متهم درجه یک همان نامه نگاشته شده با قلم خویش بودند. اما این فرزندان خون دل خورده­تان نامه سرگشاده برای شما می نویسند تا مباد آنکه در کش و قوس مصلحت اندیشی­های خود ساخته، «حرف آقا» روی زمین بماند. تنها مطالبه ما اینست که: با مفسدان برخورد شود آن هم بدون تسامح و غمض عین. تا اینکه دیگر مناصب نظام مقدس جمهوری اسلامی در شاهین شهر قابل خرید و فروش نباشد. تا اینکه مدرک تقلبی ها و مفسدان سیاسی و اقتصادی خون شهدا را پایمال نکنند. تا اینکه ظهور امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به تعویق نیفتد.

ای آقای ما؛ از باب استغاثه مظلوم، شاهین شهر را دریابید... .

فرزندان عاشورایی شما:

هیئت جواد الائمه (علیه السلام) شاهین شهر/هیئت جوانان آل طاها (علیه السلام) شاهین شهر/هیئت باب الحوائج قمر بنی هاشم (علیه السلام)

 

هیئت رزمندگان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شاهین شهر/ هیئت رهروان شهدا طلاب و دانشجویان عدالتخواه شاهین شهر

 

جمعی از فعالین فرهنگی شاهین شهر/جمعی از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس/جمعی از طلاب و روحانیون و دانشگاهیان شاهین شهر

 

برچسب ها :
شهروند ناشناس
|
دوشنبه 14 مرداد 1392 - ساعت : 20:28
اقا ياسين داداش گلم از قديم گفتن دروغ گو كم حافظه اس شما كه ميگي راي فروختي چونه هم زدي پس چطور روت ميشه اسم خدا را ببري كمي هم به روز قيامت ونتيجه تهمتهاي كه ميزنيد باشيد

قریب غریب
|
جمعه 21 تیر 1392 - ساعت : 01:12
در انتخابات شورای شهر شاهین شهر تا بجای حق بینی ؛مصلحت اندیشی حاکم است ،بیهوده بدنبال عدالتید .بیهوده بدنبال عدالتیم

قریب غریب
|
جمعه 21 تیر 1392 - ساعت : 00:49
درعرصه انتخابات شورای شهر شور بسیاربود ولی شعور بسیار کم

حزب الله شاهين شهر
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 23:11
نمايندگان مجلس در هيئت نظارت استان ميگويند ما از اداره اطلاعات و دادگستري شاهين شهر در مورد متخلفين استعلام نموديم و آنها هيچ جوابي نداده اند . اگر دادگستري و اطلاعات شاهين شهر در اين مورد كم كاري كنند و بعدا اثبات گردد اين آتشي است كه دامان هر كسي را ممكن است بگيرد و همچنين فرمانداري با جديت بيشتري پيگيري نمايد .حتي اگر آخرين راه براي ما ابطال كل انتخابات باشد با توجه به معايب زياد آن ، اين كار بايد انجام گيرد به خاطر مصلحتي بالاتر و آن جلوگيري از ورود مفسدين به شورا و همچنين برچيده شدن اين مسئله در شاهين شهر است .

شهاب
|
یک شنبه 9 تیر 1392 - ساعت : 06:19
سلام..خداوند همه را به راه راست هدایت فرماید

ناشناس
|
یک شنبه 9 تیر 1392 - ساعت : 04:22
لطفا به دوستان وهمشهریان اطلاع رسانی کنید که یک بازرس ویژه از تهران آمده ومستندات مردمی وشهادت همشهریان را راجع به تخلفات کاندیداها را به صورت محرمانه وبا حفظ حقوق شاهدین جمع اوری میبماید وتا فردا 11/4/92 هم حضور دارد .لطفا به آقا یاسین هم بگویید مراجعه نمایند وراجع به مسائلی که روی سایت گذاشته اند با این بازرس صحبت نمایند .با تشکر.آدرس محل مورد نظر ردانی پور خ حضرت موسی دفتر اسناد رسمی جنب بنگاه اتومبیل خوزستان داخل زیر زمین.(ضمنا هنگام مراجعه کارت کارت شناسایی بازرس را بخواهید).

بنده خدا
|
جمعه 7 تیر 1392 - ساعت : 06:17
جالب اینجاست که وقتی به لیست نفرات راه یافته نگاه می کنیم می بینیم که تقریباتمامی افرادشورای قبل توانستند به شورای چهارم هم راه پیدا کنندباتوجه به اینکه اینهمه در شهر راجع به عدم کفایت ویا فساد های موجود در شورای قبل گفته شده بود واین نشان می دهد که این روشنگری های بسیار در سطح شهر معدود بوده وزیاد اثر گذار نبوده ونیز ما مردم هم خیلی سهل انگاری کرده و تحت تاثیرتبلیغات آنها قرار گرفتیم.

ياسين
|
پنج شنبه 6 تیر 1392 - ساعت : 21:58

/
/ سلام . درود به پيشگاه شهدا و سلام به امام دوران . /
/
//من به درگاه خداوند احد و واحد شهادت ميدهم ديدم براي آقاي فتحي و شكر زاده راي مي خريدند و حتي با واسطه هاي خريد انان شخصاََ‌ صحبت كردم و سر قيمت چانه ميزيدم . جالب اينجاست كه آقاي شكر زاده اي كه با اين اوصاف راي آورد بعد از اعلام نتايج اشك شادي و شكر خدا ميريخت و آقاي فتحي هم عالم و آدم رو زير سوال برد كه جاي تقلب من در نتيجه آرا كجاست و چرا من راي نياوردم . به اين آقايان و امثال افرادي چون م... ص... ع... ج... ف... ا... عرض ميكنم شماها كه در تبلغاتتان حافظ قرآن بوديد و سخنان خود را با كلام خدا آغاز مي كرديد ... اگر از شاهين شهر و شاهين شهري خجالت نميكشيد و شهيد و شهادت و امام دوران خجالت نميكشيد از خدا خجالت بكشيد. همين

هادی رسولی
|
سه شنبه 4 تیر 1392 - ساعت : 18:06
ان شاالله که این انتخابات تایید نشود.ولی اگر خدایی نکرده تایید شد ،همه باید وظیفه نظارت بر آن را برعهده بگیریم وهر جادیدیم خلافی صورت میگیرد صدایمان رابلند کنیم وهمه را خبردار کنیم.آبرو یش را ببریم تا دفعه های بعد جرات حضور پیدا نکند.یا اگر کردچهره اش برای عوام شناخته شده باشد.اینکه بنشینیم تا عده ای اندک با آنها مبارزه کنند،کاربه جایی نمیرسد.برای اجرای عدالت باید از آبرو ومال و...گذشت.یاعلی

در جواب شهرام الف ( علي
|
سه شنبه 4 تیر 1392 - ساعت : 09:10
در ضمن خانم موسوي به خاطر اينكه از چند ماه قبل از انتخابات مدام در جلسه هاي تبليغي كه شركت مينمود از عظيمي به شدت تعريف مينمود ( مثل جلسه خانه پدر عظيمي و همچنين حسينيه فريدنيها در خيابان عطار كه وقتي خانم موسوي پشت تريبون رفت فقط از عظيمي تعريف نمود و از برنامه هاش چيزي نگفت !!! البته فكر كنم برنامه هاش فقط عظيمي بود ) و در تبليغات هم و در ستادهايشان عكس هر دو كنار هم بود طرفداران عظيمي كه از شهرهاي ديگه و يا خريد رأي به آنها تاكيد ميشد كه نرگس السادات هم رأي دهيد براي همين آراي آنها تقريبا مثل هم شد . آيا اينكه آراي آنها مثل هم شد سئوال برانگيز نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سيد
|
دوشنبه 3 تیر 1392 - ساعت : 22:12
به نظر من آقاي عموئي چون انسان با تقوائي است و خدا دوستش داره نخواست ديگه در اين شورا كثيف باشد تا ايمانش حفظ شود و مابقي هم در اين دنياي خود غوطه ور باشند تا در روز محشر به حساب و كتابشان رسيدگي شود - آقاي عموئي برو خدا را شكر كن كه مصلحتت در اين بود

ناشناس
|
دوشنبه 3 تیر 1392 - ساعت : 21:46
عجب سيركي راه انداخته ايد . حنايتان براي مردم بيچاره اي كه قادر به ديدن پشت صحنه انتخابات نيستند شايد رنگي داشته باشد اما افراد تيز بين رنگي ندارد . اگر اعتقادمان اين باشد كه به هر قيمتي بايد مردم در انتخابات شركت كنند پس چه جاي گلايه اي است كه اين مسايل را مطرح مي كنيد . مگر فكر ميكنيد امثال آقاي ... براي اينكه خودش را از تهمت هاي شما دور كند چه كاره است . او ...دوم شاهين شهر است ....شهرام الف

ناشناس
|
دوشنبه 3 تیر 1392 - ساعت : 21:43
بسياري از منتخبين شوراي شهر بي ترديد بساز و بفروش هايي هستند كه قصدشان استفاده از رانت شورا براي پيشبرد مقاصد شخصيشان است . شاهين شهر به دليل آنكه شهري مهاجر پذير است بازار بسيار مناسبي براي اين گروه از منتخبين است . امثال ف... - م... - م... و... قطعا براي رضاي خدا ومردم كانديد نشده اند. شهرام الف

ناشناس
|
دوشنبه 3 تیر 1392 - ساعت : 19:30
رسانه هاي آزاد بخصوص مطبوعات محلي بهترين ابزار مبارزه با فسادند . وقتي به عناوين مختلف به آنها اجازه فعاليت نمي دهيد چه انتظاري داريد . وقتي به آنها انگ ضد انقلاب و .... ميزيند وقتي از خود شما انتقاد مي كنند به نام حزب الله به آنها حمله ميكنيد انتظار داريد كه در مبارزه با فساد عده اي بساز و بفروش كه نام مهندس را يدك مي كشند با شما همراهي كنند . مردم صداي مبارزه با فساد شما را ميشنوند اما در همراهي با شما اعتمادي ندارند

ناشناس
|
دوشنبه 3 تیر 1392 - ساعت : 01:20
من تقريبا در احوالات كانديداهايي كه احتمال انتخاب آنها ميرفت رصد كافي داشتم . به ستاد هاي آنها هم ميرفتم . افرادي مثل خانم موسوي و آقاي عمويي تبليغات متعارف و دور از هياهويي داشتند . انصافا هر دو هم اهل كار بودند و بر اساس انتخابات قبيله اي وارد انتخابات نشدند . دليل شكست عمويي پر رنگ كردن صبغه نظامي او در ميان مردم بود . ساير افراد مثل صالحي ابراهيمي عارفيان مسعودي عمدتا بر اساس تعصبات خويشاوندي راي مردم را جلب كردند افرادي مثل مقدسي فرهادي و شكر زاده با هزينه كردن هاي فراوان نماينده قشر بسازو بفروشان و مشاوران املاك بودند . جهانگيري نيز به دليل حمايتهاي خويشاوندي و بستگان جهانگيري در انتخابات موفق شدند البته ايشان كارمند بانك مسكن شعبه حافظ هستند و انصافا مردم دار و آدم سالمي هستند . آقاي بيدرام با توجه به كسوت روحاني و نفوذشان در ميان مردم گرگاب راي آوردند نه به دليل سوابق كاري و يا تجربه مديريتي . نتيجه اين مي شود كه در درون شورا متاسفانه جمع همدلي براي خدمت به مردم حاكم نيست .شهرام الف

ناشناس
|
دوشنبه 3 تیر 1392 - ساعت : 00:14
خلقی که در انتظار ظهور مصلح به سر می‌برد، باید خود صالح باشد. من نميدانم كه اين جمله از كيست ولي از هر شخصيتي كه باشد درست است . از رهبري چه انتظاري داريد . انتظار داريد كه بر خلاف گفته هايش عمل كند و به جاي احترام به راي مردم راي آنان را باطل كند . مردمي كه بر خلاف حرمت آزادي و آزادگيشان نمك گير عده اي بساز وبفروش ميشوند و آنان را به نمايندگي خود انتخاب مكينند ميبايستي انتظار عواقب آن را داشته باشند . و چند سال بعد فرياد بر ميآورند كه فساد و رشوه خواري و... بيداد ميكند. ببري مال مسلمان و چو مالت ببرنند بانگ و فرياد برآري كه مسلماني نيست. شهرام الف

همرزم شما در جبهه ها
|
یک شنبه 2 تیر 1392 - ساعت : 23:31
در تكميل متن اين فرد ناشناس خطاب به آقاي عموئي بايد بگويم كه آقاي عموئي من به شما ارادت دارم ولي دوستانه بگويم كه شما در شورا به جاي تكيه به كسانيكه شما را دوست دارند ولي اشتباهات شما را گوشزد ميكنند به كساني در شورا تكيه نموديد كه فقط از موقعيت شما و سابقه شما سوء استفاده مينمودند - آقاي عموئي الآن خانم موسوي كه با شما هميشه همراه بود كجاست ؟ چرا از شما حمايت نمينمايد ؟ چرا حاج آقا بيدرام كه رأي آورده از حقوق همه نامزدها دفاع مينمايد ولي خانم موسوي سكوت اختيار نموده ! به غير از اين است كه خانم موسوي با همراهي و تعريف و تمجيدها از آقاي عظيمي در هر جلسه تبليغي كه ميرفتيد آراي او و عوامل آن آقا را براي خود خريداري نمود تا وقتي كه قبايل آنها از شهرهاي اطراف آمدند به او هم رأي دادند و سر شما كه به ائتلاف با آقاي عظيمي از آن ابتدا راضي نبوديد و از او تعريف و تمجيد در جلسات نميكرديد بي كلاه ماند . چرا نمگوئيد كه با فشار خانم موسوي مجبور به ائتلاف با آن آقا شديد !!! كه باعث شد خيليها كه از شما توقع اين اقدام را نداشتند به شما رأي ندهند و هم خوديها به شما رأي ندادند و هم كساني كه از شهرهاي اطراف آمدند و يا با خريد ... به شما رأي ندادند . شما چه قدر گذشته درخشان خود در جبهه ها و جهاد و مجاهدت را خرج امثال خانم موسوي و آقاي عظيمي نموديد . و در عوض آنها اينطور پشت شما را خالي نمودند و تا به ميز و صندلي شورا دست يافتند ديگر شما را از ياد بردند !!! چرا كه آنها شما را براي خود آقاي عموئي نميخواستند بلكه عموئي را ميخواستند كه سكوي پرش آنها باشد براي رسيدن به ميز و صندلي شورا يا براي سوء استفاده از بيت المال ميخواستند . ولي ما همان آقاي عموئي جبهه ها را ميخواهيم ...

ناشناس
|
یک شنبه 2 تیر 1392 - ساعت : 19:21
مدیریت محترم سایت سلام . اگر می توانید نظر بنده را در قالب یک مقاله در سایت خود جای دهید. با تشکر ((حزب الهی ها اهل تملق نیستند و گاه ممکن است حرفی بزنند که احیانا یک مقام مسئول خوشش نیاید باید روحیه حزب اللهی را ترویج و احترام به ارزشها را سکه رایج دستگاههای دولتی نمود.)) "مقام معظم رهبری"- آن قصر که جمشید در او جام گرفت-/آهو بچه کرد و روبه آرام گرفت/- بهرام که گور می گرفتی همه عمر- /دیدی که چگونه گور بهرام گرفت!!/- /جناب سرهنگ عمویی سلام./جایی خواندم که نوشته بود : عاقل آن است که اندیشه کند فردا را. امروز که يك مقاله را در مدح و ثنای حضرتعالی خواندم نا خود آگاه یادم به 6 سال پیش افتاد و انتخابات سومین دوره شورای شهر. آنجایی که هیات نظارت شهرستان خالصانه و از روی احساس تکلیف تا آخرین لحظه به دلیل تخلفاتی که عینا در این دوره هم تکرار شد مصرانه تقاضای ابطال انتخابات را داشتند همان روزهایی که جنابعالی و دوستان همکار و هم رزمتان نه تنها با هیات نظارت هم صدا نشدید بلکه با تمام سنگینی وزن پیگیر تایید انتخابات بودید و می دانید که آن ایام از حضرتعالی چه انتظاری بود؟ شما که پخته و پرچمدار اصول گرایی بودید. شما که اهل جبهه و جنگ بودید. پس چه شد که آنروز همه چیز فراموش شد؟ آیا رفتار امروز حاج آقا روح الله بیدرام زنگ خطری برای گذشته شما نبود؟ او که به اقتضای سنی نه جنگ را دیده بود و نه تجربیات شما را داشت اما در عمل ما را به یاد سخن آن شهید بزرگوار دکتر بهشتی انداخت که :" ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت" ... /جناب سرهنگ عمویی گندم از گندم بروید جو ز جونتیجه امروز انتخابات و تخلفات صورت گرفته در روند برگزاری آن محصول سکوت 6 سال قبل شما و امثال شماست. (و ای کاش فقط سکوت بود..) /و همگی شاهد هستیم که آن غده سرطانی 6 سال قبل چون مورد عمل جراحی قرار نگرفت امروز چگونه رشد کرده که علی الظاهر دیگر قابل درمان نیست متخلفین انتخابات دوره قبل ، این دوره جسورانه تر و وقیحانه تر و با گستاخی تمام وارد صحنه انتخابات شدند. /والسلام و علی من اتبع الهدی

اسحاق
|
یک شنبه 2 تیر 1392 - ساعت : 06:20
چه توقع بيجائي از خانم موسوي داريد !!! چيكار اين بنده خدا داريد . چطور توقع داريد اين خانم جلوي ديگر اعضا موضعگيري كنه و بگويد راي شما ناپاك بود !!! چرا به خودتون اجازه ميدهيد ايشان را با حاج آقا بيدرام مقايسه كنيد ! چطور ايشان موضع گيري كند و از حاج آقا عموئي دفاع كند ! چرا ميگوئيد ايشان پشت عموئي را خالي نمود !!! وقتي خانم موسوي خودش با رأي ناپاك آمده داخل شورا چطور ميتونه كه از اين روند دفاع كند آقاي بيدرام رأيش پاك بود كه جلوي اينها موضعگيري نمود كسي كه خود آلوده است مشخص است كه نميتواند دفاع نمايد !!!!!!!!!!!!!

بسیجی
|
یک شنبه 2 تیر 1392 - ساعت : 00:34
با سلام حق مردم شاهین شهر این نبود مردم از نماینده توقع دارند البته مگویند این کارها همه دست حاج عبدالله است خواهشمندم پیگیری نماید تا این مسابقه قدرت باطل شود خدا حافظ شما است نترسید.

...
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 22:55
تلاش شما مسئولین سایت قابل تقدیره ولی خود ما به این جماعت رای دادیم. همه 8 هزار تا رای که از بیرون نیومده؟؟؟؟!/
/گذشته از این تمامی مسئولین شهر میدونن فرماندار نمیاد انتخابات را باطل اعلام کنه چون نشون دهنده ضعف خودشه، پس زور بیخود نزنید.نامه به رهبر و ریاست جمهوری هم به جز اطلاع رسانی فایده ای نداره

مريم
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 22:49
اينها كه رفتند داخل شورا و سكوت كرده اند خودشان در مواجه با مردم خجالت نميكشند ؟؟؟

عرفان موري
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 22:13
فرمانداري و هيئت نظارت و آقاي حاجي ما منتظر اقدام انقلابي شما هستيم

ابوالفضل
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 21:49
بايد اين عده از افرادي كه با خريد راي و ريخت وپاش و شام و قشون كشي آمدند داخل شورا را از شورا بيندازند بيرون و گرنه حيثيت شاهين شهر و مردم ميرود

پاسخ به اقا يا خانم "يك
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 07:16
اين خيلي خوبه كه شما اين قدر خوش بين هستيد البته بطلان كل انتخابات عواقبي هم داره و البته راي انسان بزرگواري مثل اقاي بيدرام هم از بين ميره ولي شما بگو به جز اين بزرگ مرد كه با اينكه راي اورده باز هم به نحوه برگزاري و تخلفات اعتراض كرده كدومشون (از يازده نفر) راي بدون تخلف دارند اصلا از يازدهم به بعد كدومشون راي پاك دارند البته از اقاي فرماندار و بقيه دست اندر كاران انتخابات انتظار داريم بدون در نظر گرفتن اسم افراد و ميزان دارايي و تعداد به اصطلاح طرفداران (كه براي متخلفها بالاي نود درصدشون يا از فريدن اومدند يا از بلطاق يا از چهار محال يا از زينبيه اصفهان يا...به عبارت بهتر شاهين شهري نيستن و چون خريده شدند ديگه پيداشون نميشه )و مسايلي از اين دست كساني كه رايشون پاك بوده رو جدا كنند و به مردم معرفي كنند حتي اگه صد تا راي داشته باشند اين عين عدالته و البته قابل انتظار و خواسته مردم عزيز همشهريمون.

محسن ب
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 06:33
بعضيها كه چهار سال پيش گفتيم تقلب شده و راي خريد و فروش ميشه جلوي ما ايستادند و ما را تخريب نمودند و تا توانستند براي ما پا پوش درست نمودند ولي آلآن كه نامزد مورد علاقه شان راي نياورده مدام از ابطال انتخابات دم ميزنند !!! يعني عدالت هر جا آقايان باشد هست ولي آقايان اگه صلاح ندانند ديگه عدالت معنائي ندارد

يك بيطرف
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 02:25
دوستان عزيز با شناختي كه بنده از فرماندار دارم ايشان در مقابل اين ظلمها و تخلفات سكوت نميكنند . ولي ابطال انتخابات مطمئننا ميسر نيست . به خاطر اينكه در صورت ابطال انتخابات ، طبق قانون تا حدودا 3 سال ديگر شاهين شهر اعضاي شورا نخواهد داشت ، تا اينكه در انتخابات مجلس مجددا انتخابات شوراي شاهين شهر انجام گيرد و تا آن زمان استاندار اصفهان همه كاره خواهد شد و خود او شهردار شاهين شهر را نصب خواهد كرد و با توجه به اينكه اصفهان و شاهين شهر در زمينه هاي مختلف مثل گرفتن عوارض پالايشگاه با هم اختلاف دارند اين به نفع اصفهان خواهد شد و موجب ضررهاي جدي به مسئله درآمد شاهين شهر خواهد زد . ضمن اينكه برخي از معدود افراد شورا مثل حاج آقا بيدرام حقشان ضايع ميشود ( چون راي پاك داشتند) . تازه مطمئنا اصفهان و تهران با ابطال كل انتخابات مخالفت مينمايند . ولي با توجه به روحيه فرماندار و هيئت نظارت اينها چند نفر از اعضاي شورا ،كه با خريد راي و غيره به شورا راه يافتند ، آراي آنها را ابطال خواهند نمود و افراد ديگري جايگزين آنها خواهند شد . البته ما هم نبايد فقط از فرماندار حاضر توقع داشته باشيم كه به همه نابسامانيهاي انتخابات شوراي شهر پايان دهد و انتخابات ابطال شود بلكه ما مردم و نامزدهاي اين دوره شورا وقتي كه دوره قبل همه خواب بوديم يا صدايمان در نيامد و فرماندار سابق هر كاري خواست انجام داد و عده اي از جوانان اين شهر وقتي معترض شدند، آن آقا با آنها برخورد نمود و هيچكس هم آن جوانان را حمايت ننمود و صدايش در نيامد ( به خاط اينكه نامزد مورد علاقه ما به شورا رفته بود ) بايد اين روز را ميديديم كه اين طور اكثر اعضاي شورا حقوق مردم را ضايع كنند . اين مصداق آن روايت است كه ((فرمود وقتي در جامعه ظلم شود و امر به معروف و نهي از منكر انجام نشود اشرار بر ما مسلط ميشوند و ديگر هر چه دعا كنيم دعايمان مستجاب نميشود )) . و اكنون اشرار بر ما مسلط شده اند و فريادها به جائي نميرسد .

مهدی یک بسیجی
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 00:45
واقعا که. آدم این همه پول خرج کنه تا به عطسه بز برسه! ببخشید گفتم آدم؛ باید می گفتم حیوان آدم نما. خاک بر فرق سر بی شعور فرصت طلب بی همه چیزتان کنند که فکر می کنید پست و مقام و منصب در جمهوری اسلامی فرصت تامین منافع دنیوی کثیفتان است. هیهات که نمی فهمید شب اول قبر یعنی چه؟ هیهات که نمیدانید علی(ع) کیست!!! مفت خورهای دله دزد/
/آقای فرماندار و آقای نماینده؛ من برخورد قاطعانه می خواهم! بدون اغماض و بدون تسامح. یا علی

جمعی از زمین داران ببخ
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 00:41
کلیه آرای شما را خریداریم. نقد و اقساط.

آرمان
|
جمعه 31 خرداد 1392 - ساعت : 23:58
احسنت به اين هيئات مذهبي كه نسبت به مسائل شهر شان بي تفاوت نيستند

اميدوار
|
جمعه 31 خرداد 1392 - ساعت : 07:35
افرين بر غيرت و شرف اين دوستان و اي كاش اقاي حاجي گه منتخب همين مردمه بدون مسامحه و البته به اعتقاد من در نهايت سختگيري با اين متخلفين برخورد كنند يا شرايط برخورد با اونا رو فراهم كنند. ما از اقاي حاجي انتظار داريم و كاملا هم اميدواريم!! اي كاش زودتر از اينا اقدام ميكرديد كه كار به شكايت پيش حضرت اقا نكشه .

ناشناس
|
جمعه 31 خرداد 1392 - ساعت : 07:27
اي بابا اينا اگه خجالت بكش بودند همون روز كه كارت شارژ و باك بنزين و استخر نيم بها و پول و عينك و قشون كشي و ناهار و شام دادنا و هزار مدل ديگه تخلف صورت گرفت حداقل جلوي اين كارا رو ميگرفتند. جمعيت شاهين شهر اگه پونصد هزار نفر هم بشه اين همه ادم رو كه ما روز جمعه انتخابات ديديم به خودش نميبينه 8 نفر بالاي 8 هزار راي و دو تاي بالاي 7 هزار و يكي نزديك 7 هزارواقعا تعجب اوره اون علي البدل هاشون هم كم از اصليا ندارن توي تخلفات متعدد. خدا به مردم شاهين شهر رحم كنه كه اينا ميخوان براشون برنامه ريزي كنن!!!! در كل معتقدم اينا از خدا نميترسن از رهبر عزيزمون خجالت نمي كشن و اساسا به چيزي معتقد نيستن كه بخواذ توي مخمصه بيفتن.

مسلم
|
جمعه 31 خرداد 1392 - ساعت : 04:06
مردم همه نسبت به اين انتخابات خيلي گله دارند اينبار ديگه گند كار در آمده بود

در تکمیل حرف اسحاق
|
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391 - ساعت : 08:37
با دستمال کثیف نمی توان شیشه را پاک کرد... .

در جواب شهرام الف ( علي
|
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391 - ساعت : 08:37
شهرام جان شما كه در احوالات نامزدها تحقيق نمودي نديدي آقاي عموئي وموسوي در خيابان عطار يكي از بزرگترين مغازه هاي شهر را ستاد نموده بودند در ضمن آقاي عموئي و خانم موسوي يك ستاد هم در مخابرات داشت در ضمن اعضاي شورا همه به همراه چند نفر ديگر تمام حجم تبليغات شهر را در دست گرفته بودند و بيشترين پوسترها مال اينها بود در حاليكه اينها 6 سال در شورا بودند و همه با عملكرد آنها آشنا بودند و نيازي به اين همه تبليغ نبود و تبليغات را بايد تازه واردها انجام ميدادند البته از حق نگذريم در بين اعضاي شوراي شهر كمترين پوستر و تبليغ را خانم رستمي انجام داده بود كه جا داشت خانم موسوي و عموئي با اين همه ادعا !!! خود را الگوئي براي ديگران و تازه واردها قرار ميدادند كه در تبليغات اين همه ريخت وپاش انجام نميدادند نه اينكه خود بيشترين تبليغات را انجام دهند .