امروز سه شنبه 14 تیر 1401

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 خرداد 1392 - 00:00
مستندات مربوط به تخلفات عده ای از کاندیداها؛ مطالبه مردم از مسئولان: شورای شهر را خانه تکانی کنید
مستندات مربوط به تخلفات عده ای از کاندیداها؛ مطالبه مردم از مسئولان: شورای شهر را خانه تکانی کنید
لازم به ذکر است که اسامی این افراد فعلا بصورت مجهول می آید و چنانچه بخواهند در منصب عضو شورای شهر شاهین شهر بمانند اسامی آنها با جزئیات و مستندات(فیلم، صوت و عکس) از طریق این پایگاه در اختیار افکار عمومی و وجدانهای بیدار قرار خواهد گرفت

خوانندگان عزیز سایت و شهروندان محترم شاهین شهر؛ همانطور که از قبل از انتخابات بنابر مفاسدی که از سومین دوره انتخابات شورای اسلامی در شاهین شهر مشاهده گردید، تخلفات برخی نامزدها در این دوره نیز قابل پیش بینی بود. لذا در روز انتخابات طی چندین ساعت کار میدانی و مشاهده تخلفات برخی کاندیداها و حامیان آنان، مستنداتی از قبیل فیلم، صوت و عکس جمع آوری شده است که برخی از آنها توسط نیروهای مردمی و وجدانهای پاک به این سایت ارسال شد. با نهایت تأسف و تألم باید گفت که برخی از این افراد با ارتکاب جرائم انتخاباتی همچون خرید رأی، قشون کشی انتخاباتی و... به شورا راه یافته اند؛ کما اینکه در شورای فعلی نیز برخی افراد دارای مدارک تقلبی بوده و از این ابزارها نیز برای ورود به شورا در دور قبل استفاده نمودند. لذا اکنون صرفا چند مورد از تخلفات این افراد را در این پایگاه منتشر می­گردد؛ لازم به ذکر است که اسامی این افراد فعلا بصورت مجهول می آید و چنانچه بخواهند در منصب عضو شورای شهر شاهین شهر بمانند اسامی آنها  با جزئیات و مستندات(فیلم، صوت و عکس) از طریق این پایگاه در اختیار افکار عمومی و وجدانهای بیدار قرار خواهد گرفت تا مردم بدانند چه کسانی و با چه ابزارهای سخیفی بر سر آنها مسلط گردیده اند.

مردم فهیم و مومن شاهین شهر و مسئولان محترم! براستی آیا می توان جان و مال و ناموس و فرهنگ و آینده مردم این شهر را در اختیار افرادی قرار داد که دچار مفاسد اخلاقی(پرونده یکی از نامزدها در کلانتری محفوظ می باشد که بعلت جلب رضایت شاکی مختومه گشت) و سیاسی هستند. یا عضوی از شورای فعلی که دارای مدارک تقلبی است و مخارج کلان آنچنانی نمود تا خلف خویش را به شورا بفرستد! چگونه با این افراد مماشات می شود و برخورد انقلابی انجام نمی پذیرد؟ فردا در مقابل شهدا و امام شهدا چه پاسخی خواهیم داشت؟

 

و اکنون اسامی برخی خاطیان:

1.     آقای ع: شخصی به شماره موبایل (شماره فعلا محفوظ) روبروی مدرسه ولایت جنب ورزشگاه نشاط در خیابان ژاندارمری حدود ساعت 6 عصر روز 24 خرداد برای وی رأی خریداری می نمود. قیمت پیشنهادی وی برای هر شناسنامه 35000 تومان بوده است. عکس و فایل صوتی موجود است.

2.     آقای ع: پیشنهاد صرف ناهار در خانه معلم توسط برخی افراد مستقر در حوزه انتخابیه مدرسه دخترانه جنب  خانه معلم. عکس اشخاص مذکور فعلا محفوظ ميباشد. شاهد این قضیه حاضر به شهادت می باشد.

پیشنهاد شفاهی استفاده از استخر ؟؟؟ با بلیت نیم بها توسط گروه تبلیغاتی وی؛

پیشنهاد خرید رأی به ازای هر شناسنامه 35000 تومان.

3.     آقای ...: آوردن تعدای از افراد از محله زینبیه اصفهان با چند دستگاه مینی بوس در ازای دادن ناهار  و 15000 تومان برای هر شناسنامه. شماره پلاک انتظامی یک مینی بوس و یک دستگاه اتوبوس؛فعلا محفوظ ميباشد.

پس از بازگشت افراد به زینبیه اصفهان در بین آنها ناهار(چلوکباب) توزیع شد. عکس و فیلم و مصاحبه با یکی از این افراد فعلا محفوظ است.

4.     آقای ع: پیشنهاد اهدای عینک(در مقابل حسینیه اعظم اباعبدالله الحسین(ع) خیابان فردوسی) و پول به مبلغ 400000 تومان در مقابل 35 شناسنامه برای دادن رأی به وی در روز انتخابات. مستندات(فایل صوتی و عکس) محفوظ است.

در پایان لازم به ذکر است که گردآوری این مستندات با توجه به کمبود امکانات، کار بسیار پرمشقتی بود؛ لذا دستگاههای امنیتی نیز یقینا با توجه به داشتن امکانات ویژه جهت این کار، موفق به جمع آوری مستنداتی قویتر و محکمتر گشته اند، لذا لازم است جهت برخورد با افراد خاطی از همه ظرفیتها استفاده گردد تا آبروی نظام اسلامی حفظ و چشم طمع ناپاکان و نااهلان برای همیشه از مناصب جمهوری اسلامی که امانت الهی است کور گردد و مجبور نباشیم فریاد «و علی الاسلام السلام» در آینده سر بدهیم. و آخر دعوانا کلام مولانا سید روح الله الموسوی الخمینی(ره): «نگذارید انقلاب به دست نا اهلان بیفتد»! لذا وقت آن رسیده که مسئولان هیئت اجرایی و نظارت شورای اسلامی شاهین شهر را از لوث وجود نا اهلان خانه تکانی کنند.... .

 

 

برچسب ها :
ناشناس
|
دوشنبه 14 مرداد 1392 - ساعت : 20:47
اقايون عدالتخواه چون بيدرام روحاني وباب ميل شماست رايش پاكه با چه روي به بقيه تهمت ميزنيد ومردم روبدبين ميكنيدازكي خط ميگيريد

امین
|
سه شنبه 1 مرداد 1392 - ساعت : 00:16
باسلام
/
/واقعا اگر به گفته شما تخلفی در انتخابات شورا صورت گرفته مسولین برگزاری انتخابات بویژه نماینده مجلس که مسول نظارت بر انتخاب شورا است باید پاسخگو باشند
/
/ با تشکر

دانشجو
|
سه شنبه 1 مرداد 1392 - ساعت : 00:07
به نظرم اینجور قضاوت کردن درست نیست

شهروندخانم
|
یک شنبه 23 تیر 1392 - ساعت : 03:04
برای خانم های این شهرمتاسفم،چون از نظرعقلی ومنطقی هم که به موضوع نگاه کنیم حداقل سه نفر از اعضای شورااگر خانم باشندبهتراست زیرا مشکلات زنان جامعه رابهترازمردان درک می کنند ولی این انتخابات با تمام اشکالاتی که داشت این را ثابت کرد که زنان شهرمان حتی خودشان راهم قبول ندارندو در بعضی مواردمن خودم می دیدم که برای کاندیداهای خانم سوء تبلیغ هم می کنند.حتی خیلی ازخانمهارا میدیدم که فقط تیپ وقیافه شخص برایشان ملاک است وبه او رای می دهندکه این بسیار غم انگیزاست.امیدوارم که ما زنان این شهر درآینده بهتراندیشه کنیم وارزش بیشتری برای خودمان قائل شویم وفقط با چشمانمان رای ندهیم.چون ما نیمی از جامعه هستیم واتحاد ما بسیار تاثیرگذاراست.انشاءا... درشورای بعدسه یا چهارنفر خانم درشورا داشته باشیم(البته اگر تاانموقع دچار فراموشی نشویم).

شهروند
|
یک شنبه 23 تیر 1392 - ساعت : 02:31
سایت وبعضی از شهروندان گفته بودند اگر این افراد به شورا راه یافتند مستنداتی دارند که برای مردم رونمایی می کنند لطفا به قولتان عمل کنید.مامنتظریم.

حزب الله شاهين شهر
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 23:12
نمايندگان مجلس در هيئت نظارت استان ميگويند ما از اداره اطلاعات و دادگستري شاهين شهر در مورد متخلفين استعلام نموديم و آنها هيچ جوابي نداده اند . اگر دادگستري و اطلاعات شاهين شهر در اين مورد كم كاري كنند و بعدا اثبات گردد اين آتشي است كه دامان هر كسي را ممكن است بگيرد و همچنين فرمانداري با جديت بيشتري پيگيري نمايد .حتي اگر آخرين راه براي ما ابطال كل انتخابات باشد با توجه به معايب زياد آن ، اين كار بايد انجام گيرد به خاطر مصلحتي بالاتر و آن جلوگيري از ورود مفسدين به شورا و همچنين برچيده شدن اين مسئله در شاهين شهر است .

شهروند عادل
|
جمعه 14 تیر 1392 - ساعت : 08:34
گفتم تهمت نزنید.انگار فرقی نداره کجای جهنم باشین. از همین الان دارین می سوزین.!!!!!!

صادقي
|
پنج شنبه 13 تیر 1392 - ساعت : 21:59
نرفتن به خدمت سربازي با كارت پايان خدمت جعلي و بردن دختر مردم خانه خالي و بعد پول دادن به خانواده دختره براي رضايت و خرج صدها ميليوني براي راه يافتن به شورا و خريدن رأي مردم شام و ناهار دادن براي تطميع مردم و زد وبند در ساخت و سازها و حمايت بنگاه داران براي سوء استفاده در ساخت و ساز و استفاده از رانت اطلاعاتي ... اينها گناه كبيره نيست فقط اگه گفتي چرا اين كارها را انجام ميدهي گناه كبيره است و ميري داخل جهنم ولي اگر سكوت نمودي و جلوي ظلم خفه خون گرفتي خيلي درستكاري و مستقيم ميري بهشت

ناشناس
|
پنج شنبه 13 تیر 1392 - ساعت : 19:44
شهروندان معترض!آیا از اینکه خود یا اقوامتان به شورا راه نیافته اید ناراحت نشده اید؟ ! در راه آبادی شهرمان بکوشید نه خرابی آن!!!!!!!!!!!!در ضمن تهمت و دروغ گویی از گناهان کبیره است به خاطر چی همه را یکباره زیر سوال میبرید!!!!تحقیق کنید بعد باور!!!!!!!

محمدی
|
پنج شنبه 13 تیر 1392 - ساعت : 06:59
زیاد به خودتان زحمت ندهید انتخابات شورای شهر تایید شد قبلا با هیات های نظارت و اجرائی شوراها درمورد صلاحیت ها مفصل صحبت شد ولی به بهانهای مختلف زیر بارنرفتند خدا اخر عاقبت همه مارا ختم بخیرکند لازم به ذکر است نظارت واجرا درشورای شهر به عهدی نمایندگان مجلس است نه شورای نگهبان

ب-ب
|
چهارشنبه 12 تیر 1392 - ساعت : 21:32
عدالتخواهان کییانند که اینقدر گرد و خاک میکنند

سيد
|
چهارشنبه 12 تیر 1392 - ساعت : 19:44
مسئولين بدانند اگر با اين متخلفاني كه به شورا راه يافته اند برخورد ننمايند ما تمام اين مستندات را در شهر پخش مينمائيم تا مردم مسئولين شهر را بشناسند . ما اين مستندات را براي سايت شما ارسال مينمايم اگه شما روي سايت گذاشتيد كه هيچي ، در غير اين صورت ما تمام اين مستندات را به صورت سي دي در شهر پخش مينمائيم .يك شماره تماس براي من ايميل كنيد تا به دست شما برسانم .

یه بنده خدا
|
جمعه 7 تیر 1392 - ساعت : 22:29
ای اشرارومفسدین که باعکس های زیباوالفاظ مردم فریب وهزینه کلان به میدان آمده ایدوآبروی شهرمان رابردیدوچهره ی آن رازشت کردیدازامثال آقای غلامی زاده وآقای مزرعه وآقای نیک اندیش وآقای باورسائی وخانم ترکش یادبگیریدکه این کاندیداهادلسوزانه ومردمی درانتخابات حضورپیداکردندوبدون اسراف وهزینه های سرسام آورتوانستندتوجه مردم راجلب کنندگرچه حق آنان پایمال شدوبه شوراراه نیافتند.ازنظرماامثال اینان لایق شورای شهرهستندنه آن خانمی که به متولیان حسینیه هاسپرده بودفقط اعضای شورای شهرقبلی میتواننددراینجاتبلیغ کنندویاآنهایی که رای خریدند وکارهای شرم آوربسیارانجام دادند.وای به حال بعضی ازمامردم ساده دل که فریب این گونه چهره هاراخوردیم...

هادی م
|
جمعه 7 تیر 1392 - ساعت : 08:51
آه از تزویر خلق دلقپوش/
/مردم گندم نمای جو فروش/
/آه از این گرگهای میش خوار/
/وین همه مستغنی درویش خوار/
/یاد دارم روزگار پیش را/
/مردم نزدیک دور اندیش را/
/هر که بارش پیش سر در پیش داشت/
/یک گلیم کهنه ده در بیش داشت/
/شیوه همسایگی در پیش بود/
/نوش در کام همه بی نیش بود/
/حرص مردم را اسیر خویش کرد/
/خلق را یکباره نا درویش کرد/
/خلق دلواپس تر از دیروز خویش/
/بی قرار از یاس هستی سوز خویش/
/سینه ها در آتش تشویش ها/
/هفت اقلیم است و نا درویشها/
/موجهای خسته سر در گمی/
/پس چه شد حال و هوای مردمی/
/از چه رو مردم فریبی می کنید/
/با هم احساس غریبی می کنید/
/ای دل آشوبان ز خوف و اضطراب/
/چرخد از خون شما هفت آسیاب/
/ای کمند اندازها از پیش و پس/
/توسن سرکش نگردد رام کس/
/دام برچینید که ما مرغ دلیم/
/ماهی گرداب و دور از ساحلیم/
/ما به صید تور مولا رفته ایم/
/در پناه او به بالا رفته ایم/
/جان مولا حرف حق را گوش کن/
/شمع بیت المال را خاموش کن/
/این تجملها که بر خوان شماست/
/زنگ مرگ و قاتل جان شماست/
/

بنده خدا
|
جمعه 7 تیر 1392 - ساعت : 08:41
با سلام/
/تورا به خدا اینقدر با حروف بازی نکنید../
/اسامی را بصورت کامل منتشر کنید../
/والله شتر سواری دولادولا نمی شود/
/

هادی م
|
جمعه 7 تیر 1392 - ساعت : 08:39
با سلام و دعای خیر برای خویش و شما/
/تعجب و تاسفم از اینجاست که چگونه دستهای پنهان دشمن که شب و روز همچون خناس در دلها وسوسه می افکند موفق شده است که در میان معتقدان به یک ایمان ومتعصبان به یک عصبه تا این اندازه رخنه کنند و به دست آن نفاثات فی العقد بر پیوندهای اعتقادی و اسلامی ما چنان دم افسونی دمند که در این روزگار که از چپ و راست و بالا و پایین دشمن ما را در خندق حصاری کرده است.کسانی را که آماج یک تیر و قربانی یک خیانت و دردمند یک درداند.آنچنان نسبت به هم بد اندیش و بد دل سازد که خناس ها و نفاثات پیدا و پنهان خویش را همچون تیری و در قالب ناهار و شام و ژتون غذا و شارژ خط تلفن همراه و عینک و سکه های طلا و غیره و غیره بر شرافت و انسانیت همنوعان و هم کیشان خویش نشانه روند. و هزاران تاسف از آنکه هیچ مرجعی نسبت به این ناملایمات فریادی سر نمی دهد و سکوت را بر مصالح و منافع خویش ترجیح داده و باز هم همان داستان همیشگی... "تساهل و تسامح"/
/اما به چه قیمت؟؟؟؟/
/

ناشناس
|
جمعه 7 تیر 1392 - ساعت : 06:06
راستی آقای(ن...ف)از گلدیس و آقای/
/(ع ض...م)هم فراموش نشود چون این ها هم مشکلاتی مثل بقیه آقایان دارند./
//
//
/

ناشناس
|
جمعه 7 تیر 1392 - ساعت : 05:51
بنظر من اگر خدایی نکرده انتخابات شورا باطل نشد بهترین کار این است که افراد ائتلاف های مشهور در شهر که از هر کدام دو سه نفر به شورا راه یافته اند(البته با اون کیفیتی هم که دیدیم)را کنار بگذارند وبین بقیه کاندیداها که بالای 1700رای آورده اند در یک مراسم در تالار شیخ بهائی قرعه کشی کنند و 11نفر شورا را از طریق قرعه کشی انتخاب کنند که هم آقایان تنبیه شوند و هم بقیه حقشان پایمال نگردد زیرا قانون قرعه کشی به نحوی دیگروجوددارد.خواهشمند است دوستان نظر خود را بنویسند واین پیشنهادرا به بقیه ی شهروندان نیز ابلاغ کنند./
//
/

بنده خدا
|
سه شنبه 4 تیر 1392 - ساعت : 03:12
با سلام/
/
//اگر مسئولین محترم و دستگاههای امنیتی بتوانند:/
/
//1- ج
/
//2- ع
/
//3-ع
/
//4-ف
/
//5- م
/
//6-ش
/
//7-م
/
//8-ف
/
//9-ف
/
//10-ع
/
//11-م
/
/و بسیاری از کسانیکه پول دادند. شام وناهار دادند. مدت 3 روز مسافر در خانه های 1000متری اسکان دادند. عینک دادند. شارژ ایرانسل و همراه اول دادند. ژتون رستوران هانی و ... دادند. و نیز منتسبین ایشان را اگر از لیست کاندیداتوری شوراها و مجلس حذف نمایند شهری پاک و شهرداری پاک خواهیم داشت . انشاءالله

سخن عشق
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 23:29
باید این مستندات را به فرماندار ارائه داد ببینیم ایشان حسین وار جلوی ظلم مایستند یا دنبال عافیت طلبی و راحتی هستند/
/

حسن
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 22:14
گوش اين متخلفين را بگيريد بيندازيد بيرون !!!

يك بيطرف
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 02:15
دوستان عزيز با شناختي كه بنده از فرماندار دارم ايشان در مقابل اين ظلمها و تخلفات سكوت نميكنند . ولي ابطال انتخابات مطمئننا ميسر نيست . به خاطر اينكه در صورت ابطال انتخابات ، طبق قانون تا حدودا 3 سال ديگر شاهين شهر اعضاي شورا نخواهد داشت ، تا اينكه در انتخابات مجلس مجددا انتخابات شوراي شاهين شهر انجام گيرد و تا آن زمان استاندار اصفهان همه كاره خواهد شد و خود او شهردار شاهين شهر را نصب خواهد كرد و با توجه به اينكه اصفهان و شاهين شهر در زمينه هاي مختلف مثل گرفتن عوارض پالايشگاه با هم اختلاف دارند اين به نفع اصفهان خواهد شد و موجب ضررهاي جدي به مسئله درآمد شاهين شهر خواهد زد . ضمن اينكه برخي از معدود افراد شورا مثل حاج آقا بيدرام حقشان ضايع ميشود ( چون راي پاك داشتند) . تازه مطمئنا اصفهان و تهران با ابطال كل انتخابات مخالفت مينمايند . ولي با توجه به روحيه فرماندار و هيئت نظارت اينها چند نفر از اعضاي شورا ،كه با خريد راي و غيره به شورا راه يافتند ، آراي آنها را ابطال خواهند نمود و افراد ديگري جايگزين آنها خواهند شد . البته ما هم نبايد فقط از فرماندار حاضر توقع داشته باشيم كه به همه نابسامانيهاي انتخابات شوراي شهر پايان دهد و انتخابات ابطال شود بلكه ما مردم و نامزدهاي اين دوره شورا وقتي كه دوره قبل همه خواب بوديم يا صدايمان در نيامد و فرماندار سابق هر كاري خواست انجام داد و عده اي از جوانان اين شهر وقتي معترض شدند، آن آقا با آنها برخورد نمود و هيچكس هم آن جوانان را حمايت ننمود و صدايش در نيامد ( به خاط اينكه نامزد مورد علاقه ما به شورا رفته بود ) بايد اين روز را ميديديم كه اين طور اكثر اعضاي شورا حقوق مردم را ضايع كنند . اين مصداق آن روايت است كه ((فرمود وقتي در جامعه ظلم شود و امر به معروف و نهي از منكر انجام نشود اشرار بر ما مسلط ميشوند و ديگر هر چه دعا كنيم دعايمان مستجاب نميشود )) . و اكنون اشرار بر ما مسلط شده اند و فريادها به جائي نميرسد .

ايمان
|
جمعه 31 خرداد 1392 - ساعت : 19:21
هر كسي مستنداتي داره يا ميتواند در مورد تخلفات انتخاباتي برخي نامزدها شهادت بدهد به فرمانداري و هيئت نظارت مراجعه كند

تهراني
|
جمعه 31 خرداد 1392 - ساعت : 04:30
ما اين اعضاي شوراي شهر را نخواهيم بايد چه كسي را ببينيم

يك طلبه
|
چهارشنبه 29 خرداد 1392 - ساعت : 23:51
والله قسم همه ما فرداي قيامت مسئوليم ! كه افرداي مثل اين آقايان بر گرده ما سوار شوند ! هركس سكوت كند هم بايد تاوان سختي بدهد و خداوند از او انتقام سختي خواهد گرفت

بنده خدا
|
چهارشنبه 29 خرداد 1392 - ساعت : 18:26
بنده از تمامي تخلفات انتخاباتي از ريز تا درشت آن اطلاع دارم و از ساعت 7 صبح تا 11 شب در تمامي حوزه هاي انتخاباتي به طور گردشي حضور داشتم.با توكل به خدا و كمك آقا امام زمان و ياري امام خامنه اي با يك تجمع سراسري مقابل فرمانداري ريشه اين فساد را خواهيم كند.دوستان سايت عدالت خواهي اگر موافقند روز و تاريخ آن را براي بنده ايميل كنيد تا هماهنگي هاي لازم را انجام دهيم و اس ام اس آن را براي تمام مردم شاهين شهر بفرستيم.در ضمن ديروز مطلع گشتم كه در اعضاي شوراي شهر منتخب(البته اكثرا با تقلب)دو دستگي هايي به وجود آمده و از همين الان به فكر جناح بندي افتاده اند.و ظاهرا در اين ميان حجت الاسلام حاج آقاي ب خار چشم بعضي از اين آقايون شده اند.واي به حال ما و مردم شهر ما با اين شوراي شهرمان/
/با تشكر خادم مردم

59
|
چهارشنبه 29 خرداد 1392 - ساعت : 08:12
اقایان اعضای منتخب شورا! اگر به فکر مردم هستید و دنبال خدا در مقابل فتنه اشرافیت و کثافت کاری برخی از اعضای راه یافته به شورا سکوت نکنید و شما هم اعتراض نمایید تا مردم واقعا حسن نیت شما را بستایند. اگر مرد هستید بسم الله. بدانید دشمنان امام حسین(ع) همه نامرد بودند.

نادران
|
چهارشنبه 29 خرداد 1392 - ساعت : 02:42
فردا پنج شنبه ساعت 8 صبح قرار است مردم و نامزدهاي انتخابات شوراي شهر در مقابل فرمانداري جمع شوند و با فرماندار ديدار كنند و نسبت به وضعيت انتخابات اعتراض كنند اگر ميشود شما هم اطلاع رساني كنيد تا همه مردم مطلع شوند و مردم حضور پيدا كنند چون همه مردم معترض هستند

alishah
|
چهارشنبه 29 خرداد 1392 - ساعت : 00:34
سلام. من در همین رابطه پیامکی به نماینده مجلس دادمٰ امروز از فرمانداری به من زنگ زدند و گفتند مستندات خود را فردا اول وقت تحویل فرمانداری دهیدٰ درصورتی که چندتایی از این فیلم ها را برای من ارسال نمایید می توانم تحویل فرمانداری دهم تا ببینیم می توانیم جلوی این کار ناجوانمردانه و زشت را بگیریم؟!؟!

م
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 22:30
دستگاههای امنیتی و انتظامی در برخورد با این ازاذل سیاسی چه کردند؟ مستنداتشان کو؟

ghadir
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 19:36
آیا می دانید در این دوره مسئولین برگزاری انتخابات در یک عملی محیر العقول تمامی افرادی که در دوره های گذشته رد صلاحیت شده بودند را تایید نمودند!!/
/از زمین خواری گرفته تا حمل مواد مخدر، آدم ربایی متجاوز به ناموس مردم و.../
/آاقای حاجی نماینده محترم شهرستان جناب آقای هادیزاده فرماندار محترم، هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم/
/شاید فردا خیلی خیلی دیر باشد/
/خواهشمند است در یک اقدام انقلابی و جهادی درخواست ابطال انتخابات را نموده و نشان دهید حتی ذره ای از مسير ایمان و انقلاب خارج نشده اید

ghadir
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 19:07
آیا می دانید مدیر عامل شرکت شاهین کاران با بیش از 500 شاکی و بدهی های برجا مانده چه کسی بوده است؟/
/

ghadir
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 19:03
نفر یازدهم لیست اعلامی از طرف فرمانداری، در تبلیغات خود از عنوان جعلی " مهندس" استفاده نمود (عکس بنرهای ایشان موجود است) و متاسفانه کلیه مسئولین شهر چشم بر این عوام فریبی و تخلف قانونی بستند./
/شاید در محله ای که به ایشان مدرک حسابداری اعطا نموده اند تفهیم نکرده اند که رشته حسابداری جزئ رشته های مهندسی محسوب نمی شود./
/این یک عوام فریبی در سطح کلان بود./
/باید ترسید از شخصی که ابتدای کارش و برای به قدرت رسیدن این چنین لجام گسیخته لگد به اخلاق و قوانین می زند./
/و در صورت تایید نتیجه انتخابات دسته جمعی فاتحه ای بخوانیم بر انتخابات و نظارت انتخابات و شورای شهرمان در گذشته و حال و آینده!!!

كريمي
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 18:23
بايد اقدام انقلابي نمود و نگذاشت چهار سال اينها بر بيت المال مسلط شوند . هر كس كوتاهي كند و سكوت كند در از بين رفتن بيت المال شريك خواهد بود و بايد پاسخگو باشد

ghadir
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 09:54
به نظر شما این انتخابات بود؟ یا میدانی برای به رخ کشیدن توان مالی کاندیداها؟/
/
//روزگار عجیبی است در شاهین شهر هر که پولش بیش راءیش بیشتر!!!/
/
//آیا آقایان مسئول معنای خرید و فروش رای را نمیدانند!؟ آیا با تایید نتیجه انتخابات (بخوانید افتضاحات)آقایان مسئول در شهرستان میتوانند سر آسوده بر بالشت خود بگذارند؟؟/
/
//به خدا قسم اگر فرماندار محترم و هیئت محترم نظارت شورا از ناراحتی این فضاحت دق کنند و بمیرند رواست.از کدام برگزیده سخن می گویی؟ او که بنیان گذار چاپ پوسترهای تمام قد در شهر بود؟یا آن کاندید محترم گزی که به اندازه کل دارایی یک خانوار شاهین شهری، شام و ناهار داد تا به شورا راه پیدا کند؟ شاید هم منظورتان آن کاندیدایی هستند که در یک مزایده بسیار با کلاس!! حاظر شدند تا مبلغ 500000 ریال بابت هر رای پرداخت کنند؟/
/
//حتماً اینان شیفتگان خدمتند نه تشنگان قدرت!!!/
/
//نمیدانم منظور امام راحلمان از مرفهان بی درد چه کسانی بود ولی آنقدر میدانم که شاید در کل ایران اسلامی مرفه تر و بی دردتر از نفرات برگزیده شورای شاهین شهر (البته نه همه آنها) وجود ندارد/
/
/

مسعود
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 09:21
يه انتقاد از سايتون دارم . بعضا مطالبي كه در سايتون هست گرايش داره به مطالب جناح اصولگرايان (جناح راست) . اگر بتوانيد مطالب اين سايت را بيشتر متمركز كنيد بر فعاليت شورا و شهرداري شاهين شهر و به مشكلات شهر بپردازيد بسيار سايت مفيد و پر بيننده خواهيد داشت . با اين كار مسئولان هم در كار خود دقت بيشتري مي كنند. با تشكر.....

ghadir
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 09:18
شاید جناب آقای حاجی فکر نمی کردند که با انتصاب افراد بی تجربه برای هیات اجرایی و نظارت شورا این چنین فضاحتی به بار آید./
/

کمالی
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 09:17
مردم باید جلوی فرمانداری تجمع کنند و خواستار برخورد با این اراذل سیاسی بشند.

بسیجی
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 09:14
شهدا شرمنده ایم. شهدا غلط کردیم. شهدا شما را با جان امام حسین(ع) قیامت با نگاه ملامت به ما نگاه نکنید. آخر ما با سکوت و نهی از منکر نکردن خون شما را هدر دادیم!!! وای برما اگر حقتان را بر ما حلال نکنید.

مسعود
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 09:05
پر واضح است كه دوستاني كه براي شواراها كانديد شدن براي منافع شخصي دست به اين كار زده اند و با اين هزينه هاي چند صد ميليوني براي تبليغات و خريد راي ، به فكرمردم و شهر نيستند فقط به فكر جييشانند و بس. /
/اميد وارم اورگاني براي نظارت بر عملكرد اعضاي شورا باشد كه به صورت واقعي و خدا پسندانه فعاليت آنان را نظارت كند. تا شايد بتواند جلوي زمين خواري و پول شويي انان را بگيرد.

عقيل
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 08:43
درود بر افرادي مثل حاج آقا بيدرام كه با راي پاك آمد داخل شورا . نه راي خريد و نه شام داد و نه خودش را به كساني كه مشكل دارند چسباند !!!

عدیلی
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 02:11
خدالعنت کند رستم ج راکه اوردن رای ازبیرون راباب کردوهر مسوولی که با تخلف برخورد ننماید

روح الله فتحي
|
دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت : 08:08
آخرت برای امثال ع و ش مثل جک میمونه ....... تو شهر بی صاحب هم باید سرباز فراریها.............

روح الله فتحي
|
دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت : 08:04
نکته جالبتر اینکه اکثر اشباح رجال با رای 8هزار خورده ای راهی بیت الحال شدن !!!!!!!!!!!! چه چیز تصادفی و عجیبی !!!!!!!!!!!!!!!!. آقای ع شهرداری و نماینده ای مجلس منتظر برادر و خانواده و دیگر اقوامته ! از مرده هاتم برای شهرداری عالم برزخ می تونی استفاده کنی ... خدا نکنه ...بجایی برسه اونم از مال بیت المال نه از دارایی باباش!!!!!!!!!!

آرمان
|
دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت : 04:30
وظیفه ما مردم چیست چه کار کنیم ؟/
/شما چکار می کنید ما هستیم تا تثبیت نشدن بگین اقدام کنیم خواهشا با مسیج اطلاع رسانی کنید /
/ترو خدا نذارید/
/

همشهري
|
دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت : 04:22
بدا به حال شهري كه مسئولينش اينچنين انتصاب مي گردند
/
/بدا به حال مردمي كه هنوز سي و جند سال از انقلابشان مي گذرد و اين روند را مي بينند و چيزي نمي گويند
/
/بدا به حال مسلماناني كه فاسقان بر آنها اختيار يابند
/
/بدا به حال پيروان علي اگر در اين شهر سر آرامش بر روي بالش بگذارند
/
/بدا به حال شيعياني كه در اين شهر زندگي مي كنند و دم نمي زنند
/
/چه بر سرمان آمده است؟؟
/
/كاش حكومتمان اسلامي نبود
/
/كاش دينمان اسلام نبود
/
/كاش مذهبمان شيعه نبود
/
/كاش اسم شورا غير اسلامي بود
/
/لااقل تكليفي بر عهده مان نبود
/
/اف بر اين همه سكوت
/
/اف بر اين همه فساد
/
/اف بر اين همه وقاحت
/
/اف بر اين همه تباني
/
/جناب آقاي حاجي نماينده محترم شهر : يادمان هست كه در يكي از جلسات انتخاباتي قول داديد در حد توان جلوي اين گونه مفاسد را بگيريد.
/
/يادتان باشد:
/
/آنهاکه رفتند،کاری حسینی کردند،
/
/وآنهاکه مانند،بایدکاری زینبی کنند ور نه يزيدي اند.
/
/
/
/

ابوالفضل
|
دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت : 03:36
حال کردم خداوکیلی اگر شما هم نبودید چه کسی باید این چیز ها را رو میکرد .خدا قوت

ميثم
|
دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت : 03:24
پس چرا اسم اون خانمي كه با اون آقاي متقلب و فاسد ائتلاف كرد و همه جا از او تعريف و تمجيد كرد را نزديد ؟؟؟ اسم همه را بزنيد ! اسم شريك دزد و رفيق قافله را بزنيد

ناشناس
|
دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت : 02:35
بابا بزنید حیثیت این دغلهای بی ریشه را ببرید. چرا شما هم مسامحه کار شدید؟

داوري
|
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391 - ساعت : 08:37
زودتر اسناد را منتشر كنيد تا دير نشده . آبروي اين راهزنان را ببريد