امروز سه شنبه 14 تیر 1401

تاریخ انتشار : سه شنبه 21 خرداد 1392 - 00:00
آقایان شورا! این همه تبلیغ برای چيست؟
آقایان شورا! این همه تبلیغ برای چيست؟
كسي كه ميليونها تومان هزينه تبلیغات وی می شود چه خوابي براي شورا ديده است؟ چرا بسياري از مشاورين املاك به حمايت از اين شخص بر خواسته اند؟

علیرغم اینکه مدتهاست به اعضای شورا در خصوص خرید خودروی تجملاتی مگان از کیسه بیت المال برای شهردار شاهین شهر، تذکراتی داده شده و منویات مکرر رهبر انقلاب در مورد تجملگرایی و اشرافیگری مسئولین به آنها گوشزد گردیده است، متاسفانه این افراد توجهی به این مسئله ننموده و این تذکرات را نشنیده گرفته اند! جای تعجب هم نیست؛ چرا که برخی اعضای شورایی که در فعالیتهای تبلیغاتی خویش دچار اسراف و ريخت و پاش می گردند، دیگر نمی توانند مانع تجملگرایی شهرداری شوند که زیر دست آنهاست، لذا وقتی به در و دیوار و بلوار و درختان و نرده های خیابان و... در شهر نگاهی می اندازیم ناخودآگاه متوجه می شویم که  تبليغات برخي اعضاي شوراي شهر فعلی سنگین تر و پرهزینه تر از دیگر نامزدهاست.

واقعا باید از ایشان پرسید با اینکه در 6 سال گذشته در مصدر امور شورا قرار گرفته اند، چنانچه مردم از فعالیتها و عملکرد آنها راضی باشند، دیگر چه احتیاجی به این همه تبلیغ آن هم با اسراف و تبذیر و به شیوه های نامتعارف غربی می باشد؟ در حالیکه بیشترین حجم تبلیغ و بزرگترین و بهترین و در عین حال گرانترین ستادهای انتخاباتی در شاهین شهرمتعلق به ایشان است! آيا اين مقدار تبليغات براي اعضاي شورای فعلی لازم بود! آنچنان در شهر به تبليغ پرداخته اند كه هركس نداند فكر مي كند كه این افراد اولين بار است كه نامزد شده اند!!! بویژه یک تن از اعضای شورا که بنا به اطلاعات رسیده از منابع آگاه(که خواستند نامشان فاش نشود) بر اساس برخی مستندات دچار تخلفاتی گردیده بود که دیگر جای وی در شورا نبود اما در عوض جانشيني براي خود گذاشته،  که این جانشین هم، چنان غرق در تبليغات پر حجم و سنگين شده كه براي هركس اين سئوال را به وجود مي آورد كه كسي كه ميليونها تومان هزينه تبلیغات وی می شود چه خوابي براي شورا ديده است؟ چرا بسياري از مشاورين املاك به حمايت از اين شخص بر خواسته اند؟ تاسف انگیز اینكه برخي از كساني كه مدام خود را افرادي مومن و متدين معرفی می کنند با ايشان ائتلاف كرده و هرجا عكس اين آقا هست عكس آن خانم هم هست! و يا شخص دیگری از اعضای شورا كه با چاپ بروشورهاي گرانقيمت به همراه پيشنهاد استفاده از استخر بصورت نيم بها حمايت كانون هاي ثروت را پشت سر خود قرار داده است و متاسفانه دم از داد و عدالت هم می زند!!!آيا صاحب اين استخر براي رضاي خدا استخر را نيم بها در اختيار مردم قرار مي دهد يا فرداي انتخابات از شما انتظاراتي دارد! اگر واقعا برای رضای خدا استخر خود را نیم بها کرده، خوب بیاید به سفارش پیامبر(ص) در خصوص تعلیم ورزش شنا عمل نموده و همواره و در طول سال این شرایط را برای جوانان مهیا سازند؛ در جمهوری اسلامی علیرغم منهیات صریح رهبر انقلاب برخی اینگونه وقیحانه به فرامین ایشان دهان کجی می نمایند و معلوم نیست چرا از سوی دستگاههای مسئول با ایشان برخورد نمی شود؟! مگر رهبر انقلاب نفرمودند:«اگر كسي به‏خاطر تأمين نمايندگي، به صاحبان ثروت و قدرت نزديك شود، خدا از اين كار بسيار زشت نمي گذرد و انتقام الهي، حتماً بر سرنوشت او اثر خواهد گذاشت، ضمن اينكه اينگونه كارها بر جامعه هم اثر منفي مي گذارد». چه کسی باید پیگیر منویات ایشان در این شهر باشد؟

وقتي شما به عنوان مسئولين اين نظام در اين شرايط سخت اقتصادي اين طور هزينه هاي گزاف و ريخت و پاش مي كنيد، آيا آن كساني كه قصد رقابت با شما را دارند، به اين فكر نمي افتند كه ما هم بايد به تبليغات ميليوني روي آوريم! شما كه مدام از اين دم مي زنيد كه ما از سر اجبار و براي خدمت به مردم کاندیدای عضویت در شورا مي شويم !!! بد نیست بدانید مردم شاهین شهر 6 سال عملكرد شما را ديده اند، و اگر دوباره مايل بوده و از عملكرد شما راضي باشند شما را انتخاب خواهند کرد! و تبليغات را به كساني واگذار كنيد كه تازه وارد هستند! دیگر چرا خود را به آب و آتش می زنید؟ معلوم نیست در اين شورا ي شهر چه خبر است كه اينطور بر مالتان آتش می زنید! مگر حقوق دریافتی شما از شورا چقدر است که آنطور دهها میلیون تومان را خرج تبلیغات و ستادهای انتخاباتی و استخر و... می نمایید! راستي اين هزينه ها را از كجا آورده ايد؟ شما اگر فكر مردم هستيد، بسياري از مردم هستند كه محتاج يك ميليون وام هستند، شما اين پولهاي سنگين تبليغي را به كساني كه مستحق هستند قرض الحسنه بدهيد، ثواب هم دارد.

امیر المؤمنین علي (ع) ميفرمايند: «خداوند واجب كرده است كه مسئولين نظام اسلامي زندگي خود را با ضعيفترين افراد جامعه بسنجند».

بجای تبلیغات پرهزینه و اغواگر، ساده زیستی و دوری از اشرافیت را حتی در تبلیغاتتان باید رعایت نمایید و بعنوان پیشکسوت، الگوی جوانان و تازه واردها باشید، نه اینکه آنها از شما پیشی بگیرند. بدانید مردم ديگر آگاه شده اند و مي دانند كه كساني كه اينچنين هزينه انتخاباتي مي كنند نمي توانند امانتدار آنها در شوراي شهر باشند! بلكه كساني امانتدار آنها هستند كه در تبليغات انتخاباتي خويش از همين ابتدا رعايت حال مردم مستضعف را بنمایند.

(اين جملات رهبر را خوانده ايد) رهبر انقلاب مي فرمايند:«تبليغ كارى لازم است؛ منتها تبليغ يك معناى صحيح و اسلامى و انسانى دارد و آن، رساندن است. بالاخره انسان بايستى حرفى را كه در دل دارد به مخاطب مورد نظرش برساند. اين هيچ اشكالى هم ندارد؛ يعنى از روشهاى معمولى استفاده كند و برساند. يك معناى تبليغ كه امروز در دنيا رايج است، به معناى غربى تبليغ است؛ يعنى آن چيزى كه در نظام سرمايه‌دارى غرب معمول است. تبليغ در آنجا  اصلاً به معناى اين نيست كه حقيقتى را از جايى به مغزى منتقل كنند؛ بلكه معنايش تحت تأثير قرار دادن دلها ومغزها با شيوه‌هاى علمى و روانشناسى است. مثلاً فرض كنيد يك جا پنجاه قطعه عكس رابغل هم مى‌زنند؛ آدم همين‌طور هرچه نگاه مى‌كند، طبعاً در ذهنش مى‌ماند. اين مانع تفكّر و تعقّل مى‌شود... يك وقت هم هست كه شما با تكرار تصاوير وكلمات، آن‌چنان روى من اثر مى‌گذاريد كه مغز من قدرت تجزيه و تحليل خودش را از دست مى‌دهد. گاهى مى‌شود كه انسان اصلاً بى‌اختيار تحت تأثير چنين تبليغى همين پروپاگاندای معروف غربى - قرار مى‌گيرد و بدون اين‌كه مغزش كار كند، به آن چيزى كه آن تبليغ كننده خواسته، اقدام مى‌كند. اين قطعاً برخلاف نظر اسلام و برخلاف منطق صحيح انسانى است و ما اين را نمى‌پسنديم. متأسّفانه در تبليغات جمعىِ ما اين كارها معمول شده است و يواش يواش اين چيزها را از غربيها ياد گرفته‌اند!... من واقعاً متحيّرم كه اينها از كجا مى‌آورند و اين همه تبليغ مى‌كنند! جا دارد دستگاههاى ذى‌ربط كشور بنشينند روى اين مسأله فكر كنند. درعين‌حال اين از جمله توصيه‌هاى هميشگى ما به كسانى است كه باآنها ارتباطى داريم - مسؤولان يا غيرمسؤولان كشورى - و در مورد تبليغات معمولاً به آنها سفارش مى‌كنيم؛ ولى قاعدتاً اين بايد يك فرهنگ بشود. بايد به مردم تفهيم كنندكه اين كار، كار خوبى نيست. در علن و به صورت واضح هم گفته شود. ما هم گفتيم؛ بازهم ان‌شاءاللَّه خواهيم گفت. بايد بفهمند كه اين مقدار كار كردن و اين‌طور حركت غلط، يك تقليد نادرست است...»

در آخر شما مخاطبين محترم سايت حجم تبليغي اعضاي مختلف شوراي شهر را با راي آنها در شوراي شهر به خودرو مگان را مقايسه كنيد. رابطه ای مستقیم ميان راي و ميزان هزينه تبليغاتي آنها (كه در شهر قابل رويت است) وجود دارد؛آراي اعضاي شوراي شهر در تصويب خودرو مگان:

آقاي عظيمي (راي مثبت)

آقاي عارفيان (راي مثبت )

آقاي صالحي (راي مثبت)

خانم موسوي (راي مثبت)

آقاي عموئي (راي ممتنع)

خانم رستمي (راي منفي)

آقاي فرهادي (غايب)

در ضمن لازم است كساني كه از برخي تريبونها، فقط مردم را به رعايت اخلاق توصيه مي كنند و يا برخي ديگر گلايه مي كنند كه چرا نام فلان شخص  برده شده ، براي يكبار هم كه شده مسئوليني كه خلاف نظر رهبري در اين شرايط سخت اقتصادي  اقدام به هزينه هاي گزاف تبليغي مي كنند يا تخلفاتي در امور شهر، مثل استخدامهاي فاميلي و... می نمایند را مورد خطاب و تذکر قرار داده و به رعایت اخلاق اسلامی و منش انقلابی دعوت نمایند.

برچسب ها :
شهروند عادل
|
پنج شنبه 13 تیر 1392 - ساعت : 09:09
عظیمی از اول سرمایه دار اول شهر بوده .بدانید بخاطر تهمت بیجا باید یه روز جواب پس بدید.و 9000 رای به خاطر خدمت به مردمه لطفا" تحقیق کنید.ضمنا چه طور ممکنه سربازی نرفته تو شورا باشه مگه مملکت تا حالا قانون نداشته!!!!!

ناشناس
|
چهارشنبه 5 تیر 1392 - ساعت : 09:13
به قول امام :وقتي مي خواين كمك كنيد اول از خودي شروع كن بعدش غريبه.كار كردن هم همين مثل است .لطفا نظر بديد /
/
/

شهروند
|
سه شنبه 4 تیر 1392 - ساعت : 08:25
اخه بنده خدا كدوم ادم عاقلي مياد و تا داماد و عروس ودختر وپسرش بيكار هستن بقيه رو سر كار بذارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قانون كار اين هست اول خودي بعد همسايه .

مریم
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 20:18
ترا خدا این اعضای خدا ترس و خیرخواه و همچنین نامزدهای رحیم و دلسوز چکار کنند شما راضی بشیدخوب بندگان خدا برای کمک به طبقه ضعیف شام دادندکه کسی شب گرسنه نخوابدبرای یه رای کوچیک حتی تا40000تومان به مردم محتاج پول دادندهمین (آقای ج..)بنده خدابیش ازیک هفته فامیلها را ازشهرهای دورنزدیک دعوت کردوبعدازپذیرایی سخاوتمندانه بعدازظهرروزانتخابات بامبلغی پول برای خرید سوغات باسلام وصلوات آنان راراهی شهر و دیارشان کرد.

ناشناس
|
دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت : 20:50
حق خانمای بیچاره تو این انتخابات خیلی خورده شد، آقایون در کمال یاغی گری شهرو در اختیار خودشون در اوردن، توی گروه 11 نفر شورا فقط 1 خانم بالا رفت اونم صرفا به خاطر اءتلاف با آقای ع.....

بختياري
|
یک شنبه 26 خرداد 1392 - ساعت : 23:50
احمد ع... از قوم همین ع... بود ولی خود همین ع... شورا کمر به نابودیش بست برید تحقیق کنید چه بلایی سرش اوردن اینا به فامیل خودشون رحم نکردن میخان به مردم رحم کنند.... فقط به خاطر اینکه رای احمدع... مردمی بود وگفته بود چرا در شهرداری از جوانهای متخصص همین شهر استفاده نمیکنید و باید بروند عسلویه کار کنند./

خوانساري
|
جمعه 24 خرداد 1392 - ساعت : 18:24
اين اعضاي شورا بايد به نامزدهاي ديگر درس عدم ريخت و پاش در تبليغات را ميدادند نه انكه خودشان پيشرو و جلودار ريخت و پاش در بيت المال شوند

ابراهيمي
|
جمعه 24 خرداد 1392 - ساعت : 18:06
آخرت خود را به چند تا راي فروختند . خدا با دادشان برسه.

سازنده
|
جمعه 24 خرداد 1392 - ساعت : 09:06
اتفاقا بايد راي داد وبه ديگر دوستان هم توصيه كرد كه راي بدهند ولي به اين مرفهين شوراي شهر راي نداد ، مخصوصا ائتلاف حضور كه همان ائتلاف قدرت وثروت است

نادران
|
پنج شنبه 23 خرداد 1392 - ساعت : 20:54
مردم شاهين شهر به بلوغ سياسي رسيده اند و ديگر به امثال آقايان كه بسيار خرج مينمايند راي نميدهند

نيكبخت
|
پنج شنبه 23 خرداد 1392 - ساعت : 20:10
چند روز پيش در حسينيه فريدنيها در خيابان عطار جلسه هواداران آقاي عظيمي بود و طرفدارانش جمع بودند و صحبت كردند و در آخر هم از خانم موسوي دعوت كردند صحبت كنه . بنده خدا تا اومد صحبت كنه ، فريدنيها شروع كردن به خارج شدن از حسينيه ! خانم موسوي هم در حد چند دقيقه فقط از عظيمي تشكر كرد تا دل هواداران عظيمي را به دست بياورد تا به اون هم راي بدهند!!! خيلي دلم براش كباب شد ! اگه شماها دورش را ميگرفتيد بنده خدا اينطور التماس هوداران عظيمي را نمينمود!

نامداري
|
پنج شنبه 23 خرداد 1392 - ساعت : 19:26
بيچاره اون كسانيكه براي راي آوردن رفتن چسيدن به عظيمي چون پولدار است و يه سري طرفدار از شهرهاي ديگه مياره ، خودشون را چسبوندن به كسي كه وضعيتش معلومه و عزت و آخرت خودشون را فداي يه راي آوردن براي شورا نمودند. چقدر اينها ضعيف النفس هستند

ميثم
|
پنج شنبه 23 خرداد 1392 - ساعت : 18:48
همه بايد اين ائتلاف حضور كه عظيمي و عارفيان و عموئي وموسوي داخلش هستند تحريم كنيم و به آنها را ندهيم چون اين ائتلاف بيشترين خرج تبليغي را در شهر انجام داد و آبروي انقلاب را با اين ريخت و پاش از بين بردند

روانخواه
|
پنج شنبه 23 خرداد 1392 - ساعت : 17:32
اين خانم و آقائي كه به اسم ما خيلي مومنيم رفتند شورا !!! اين طور خرج و ريخت پاش اونهم در تبليغات و سبفت گرفتن از ديگران در هزينه تبليغات ،كه خلاف سخنان رهبري است نشان داد كه اينها در گفتار چه قدر صداقت دارند

حمید
|
پنج شنبه 23 خرداد 1392 - ساعت : 08:08
واقعا از بین شهرهای بزرگی همچون اصفهان-تهران و دیگر استانهای کشور عزیزمون واقعا تاسف باره که شهری به این کوچکی غرق در تبلیغات و پوسترها بشه./
/حتما خبری هست که افراد با این همه تبلیغات پر هزینه ، چهره شهر را به گند کشوندند./
/واقعا شهر به این قشنگی به چی تبدیل شد!/
/هر آدم بی سر و پایی که خودشو آدم حسابی فرض کرده اومده کاندید شده آخه مگه شاهین شهر، چند نفر تو شورای شهر میخواد./
/واقعا هیچ کسی هم نیست که نظارت داشته باشه که اینقدر همه جا شده پوستر./
//
/من که به هیچ احدی رای نمیدم که فردای قیامت بخوام جوابگو باشم...

عادل
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 23:03
بدانید عظیمی خودش که خدمت نرفته هیج برادرش هم معافیت پزشکی جشم گرفته کسی که اینقدر مشکل دارد میخواهد درشوراچه کند........

رضا
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 22:45
عارفیان کاندیدا پسر عموی عارفیان استخر افتاب است که البته ..........

علی
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 22:39
اقایونی که میرن تو شورا بعدش پولدار پولدار از شورا میان بیرون ..... چرا اینقدر تبلیغ نکنند ؟ حتما یه چیزی هست........من به کسی رای میدم که اینقدر تبلیغات نکرده باشه

حسینی
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 22:07
این شعاری که از دو روز پیش آمده "تغیر در شورا..."عجب شعار جالبی است.آفرین عجب فکر قشنگی داشتند این 3 نفر

بنفشه
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 19:20
بعضي ها به اسم مذهبي رفتند داخل شوراي شهر كه تغيير ايجاد كنند ولي به خاطر عدم خودسازي و عدم آشنائي با گفتمان انقلاب ، شورا در آنها تغيير ايجاد كرد طوري كه الآن براي رسيدن به شورا دست به هر كاري ميزنند و اونقدر پول خرج ميكنند و باهر كسي ائتلاف ميكنند و از هر ابزاري براي راي آوردن استفاده ميكنند . واقعا اين حب رياست عجب بلاي خانه مان سوزي است

نصر
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 18:19
با بيشتر مردم كه صحبت ميشه همه متفق القول هستند كه به شوراي شهر و كساني كه هزينه تبليغاتي آنها زياد است راي ندهند

داوري
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 18:15
بيشتر املاكي ها از عظيمي حمايت كرده اند !!!!!!!!!!!! معلوم نيست چه قولي به اونها داده كه اينطور از اون حمايت ميشه ! خدا به داد بيت المال مسلمين برسه !!!

محسن
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 17:35
اين عظيمي كل تبليغات شهر را در دست گرفته !!! واقعا من نميدونم چقدر تبليغ كرده !! واقعا هزنه سر سام آوري انجام داده ! معلوم نيست كسي كه حتي داخل كوچه ها عكسش هست چه خوابي براي صندلي شورا ديده !!! براي چي اين همه خرج ميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

258
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 03:06
جالبه که همه میلیاردر ها خدمت مقدس سربازی نمیرن/
/همشون هم معافیت پزشکی میگیرن!!!!/
/بیشتر معافیت چشم/
/ماشاءالله گردنشون رو تبر نمی زنه، می رن معافیت پزشکی می گیرن

ميلاد
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 22:52
چرا تهمت ميزنيد !!! آقاي عظيمي چون بايد برود خدمت مقدس سربازي توجه كنيد مقدس سربازي ، برادرش آمده نامزد شده !!!

شهروند
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 21:34
بلاخره ع دزد باید سیر بشه ... ببخشید بخوره تا بپوکه نه سیر بشه!!!!!

سپهر
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 01:52
اين استخر آفتاب در هر انتخاباتي ميرود دنبال حمايت از نامزدي تا بعدا منافعش تامين شود.

ياسين
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 00:53
اون آقائي كه روز جمعه ميگفت چرا اسم فرزند شهيد را آورده ايد ! شما كه عذر خواهي كرديد ! ولي اون آقا ، اول يك بار هم به مسولين تذكر بدهد كه چرا اين همه ريخت وپاش ميكنيد ثانيا عذرخواهي كنه مثل شما كه نتونسته جلوي پارتي بازي و اشرافيگري و فساد برخي را در شورا بگيره ! اگه راست ميگه ميرفت جلوي اون كانديدي كه پرونده در آگاهي داره به جرم آدم ربائي را ميگرفت !!!