امروز چهارشنبه 9 آذر 1401

تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 خرداد 1392 - 00:00
اقدام معاون سابق شهردار به دادن شام براي رسيدن به كرسي شوراي شهر
اقدام معاون سابق شهردار به دادن شام براي رسيدن به كرسي شوراي شهر
بر همین اساس یکی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی در اقدامی غیر اسلامی در روز دوشنبه مورخه 13/3/1392 در خيابان مخابرات فرعي 2 غربي طی دعوت از صنف تاكسيرانان مبادرت به دادن شام به صورت گسترده نمود.

متاسفانه با فرارسیدن انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی در شاهین شهر، برخی اقدامات غیر متعارف و خلاف قانون از سوی عده معدودی از کاندیداها مشاهده می گردد؛ بر همین اساس یکی از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی در اقدامی غیر اسلامی در روز دوشنبه مورخه 13/3/1392 در خيابان مخابرات فرعي 2 غربي طی دعوت از صنف تاكسيرانان مبادرت به دادن شام به صورت گسترده نمود. این شخص(آقای مختاري) که تا چندي پيش معاون شهردار بوده چنان احساس تكليفي كرده است و شوق خدمتي دارد كه حاضر شده مبالغ فراوانی را هزينه يك شب شام كند تا انشاءالله رأی آورده و به شورا راه یابد. معلوم نیست در شوراي شهر چه خبر است كه برخي براي رسيدن به آن حاضر هستند این همه هزینه کنند؟! و البته و قرار است چطور اين هزينه ها را برگردانند.

 وقتي آقايان در شاهين شهر رد صلاحيت مي شوند! و با روابط نامعلوم از اصفهان صلاحيتشان تاييد مي شوند، اين مي شود كه براي رسيدن به صندلي شورا حاضرند در یک ضیافت شام شبانه اینگونه ریخت و پاش نمایند! در حاليكه بسياري از مردم محتاج نان شب هستند. وقتي كه امام خميني(ره) فرياد ميزدند كه مبادا ثروتمندان و مرفهين در حكومت نفوذ كنند و جامعه هم به اينها بي تفاوت است، نتیجه اين مي شود.

جای تأسف دارد كه چرا اشخاص زحمت كشي مثل عزيزان صنف تاكسيرانان بايد به صورت گسترده بر سر سفره اين اشخاص حاضر شوند. البته بسياري از افراد اين صنف انسانهائي شريف و زحمت كش هستند ولي آن عده از اشخاص كه كم هم نبودند چرا به جاي خوردن چنين غذاهاي حرامي به امر به معروف و نهي از منكر اين اشخاص نمي پردازند و متاسفانه با رفتار و عملكرد نامطوب ما شاهين شهريها برخي از اين افراد در سابق با همين روشهای نامشروع به شوراي شهر راه يافته اند. آيا اين صحيح است كه ما فقط از وضعيت نامطلوب شهري گلايه كنيم، در حاليكه خود ما با دستان خود و با حضور خود در اينگونه مجالس باعث می شویم افرادی رأی بیاورند که خود مسبب اين وضعيت نامطلوبند! آيا اشخاصي كه براي رسيدن به صندلي شوراي شهر میلیونها تومان هزينه مي كنند صرفا برای رضای الهی دست به اینگونه اقدامات می زنند!؟ یا اینکه چشم به کیسه بیت المال دوخته اند؟ رهبر انقلاب در پیام به جنبش عدالتخواه دانشجویی چه حکیمانه و دقیق این مسئله را مورد موشکافی قرار داده اند، آنجا که فرموده اند: «اگر عدالت‌ ــ عدالت‌ واقعی‌ و ملموس‌ و نه‌ فقط سخن‌ گفتن‌ از عدالت‌ ــ آرزو و آرمان‌ و هدف‌ برنامه‌ریزی‌هاست‌، پس‌ باید هر پدیده‌ی‌ ضدعدالت‌ در واقعیات‌ كشور مورد سؤال‌ قرار گیرد.

مسابقه‌ی‌ رفاه‌ میان‌ مسؤولان‌، بی‌اعتنایی‌ به‌ گسترش‌ شكاف‌ طبقاتی‌ در ذهن‌ و عمل‌ برنامه‌ریزان‌، ثروت‌های‌ سربرآورده‌ در دستانی‌ كه‌ تا چندی‌ پیش‌ تهی‌ بودند، هزینه‌ كردن‌ اموال‌ عمومی‌ در اقدامهای‌ بدون‌ اولویت‌، و به‌ طریق‌ اولی‌ در كارهای‌ صرفا تشریفاتی‌، میدان‌ دادن‌ به‌ عناصری‌ كه‌ زرنگی‌ و پررویی‌ آنان‌ همه‌ی‌ گلوگاههای‌ اقتصادی‌ را به‌ روی‌ آنان‌ می‌گشاید، و خلاصه‌ پدیده‌ی‌ بسیار خطرناك‌ انبوه‌ شدن‌ ثروت‌ در دست‌ كسانی‌ كه‌ آمادگی‌ دارند آنرا هزینه‌ی‌ كسب‌ قدرت‌ سیاسی‌ كنند و البته‌ با تكیه‌ بر آن‌ قدرت‌ سیاسی‌ اضعاف‌ آنچه‌ را هزینه‌ كرده‌اند گرد می‌آورند.

اینها و امثال‌ آن‌ نقطه‌های‌ استفهام‌ برانگیزی‌ست‌ كه‌ هر جوان‌ معتقد به‌ عدل‌ اسلامی‌ ذهن‌ و دل‌ خود را به‌ آن‌ متوجه‌ می‌یابد و از كسانی‌ كه‌ مظنون‌ به‌ چنین‌ تخلفاتی‌ شناخته‌ می‌شوند پاسخ‌ می‌طلبد و همچنین‌ در كنار آن‌ از دولت‌ و مجلس‌ و دستگاه‌ قضایی‌ عملكرد قاطعانه‌ برای‌ ریشه‌كن‌ كردن‌ این‌ فسادها را مطالبه‌ می‌كند»(06/08/1381).

البته در چگونگی بروز چنین  شرایطی صرفا مسئولین مقصر نیستند، بلکه ما مردم هم سهم به سزایی داریم چرا که نه تنها این افراد زرنگ را نهی از منکر نمی کنیم بلکه با حضور خود در مراسمشان آنها را تشویق هم می نماییم. همانطور كه خداوند در قرآن ميفرمايد :إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا مَا بِأَنفُسِهِمْ خداوند براي قومي تغيير ايجاد نمي‌كند تا اينكه خودشان باعث تغيير شوند، ما نیز اگر خواهان شرایط مطلوبیم باید خودمان را تغییر دهیم.. .

 

برچسب ها :
يك مطلع :
|
سه شنبه 4 تیر 1392 - ساعت : 09:25
راننده تاكسي عزيز من گفتم 500 تا 600 نفر نه 600 تا 700 نفر ( تو كه به من ميگفتي در خواندن مطلب دقت نميكنم ) در ضمن اگر اين شام دادن و خوردن عيب نداره اسم و فاميل خود را در اين سايت علنا اعلام كن و بگو در كدام خط كار مينمائي تا مردم بشناسند تو را و آنها قضاوت نمايند !!! ولي ميدانم كه جرات نداري چون فردا همه به عنوان و نماد كساني كه فرومايه هستند شناخته ميشوي !!! در ضمن زياد سنگ مختاري را به سينه نزن چون اين آقا به خاطر بوق ... در شاهين شهر رد صلاحيت شد و با بوق ... از تهران در روزهاي آخر تاييد صلاحيت شد . عزيزم شام دادن براي ميز و صندلي كار معاويه و ابن زيادها بوده نه امثال حضرت علي كه اينها را مثل عطسه بز ميداند و اگه شام هم ميداده دم انتخابات نميداده در طول سال در خانه هاي مردم در شب تاريك سركشي ميكرده

يك مطلع
|
دوشنبه 3 تیر 1392 - ساعت : 22:02
راننده تاكسي عزيز كه ميگوئي كه من 600-700هزار تومان را 500 تا 600 نفر خوانده ام . پرفسور جان من چيكار حرف تو داشتم من خودم اونجا بودم و جمعيت حدود 500 تا 600 نفر بود !!! در ثاني چرا جواب من را ندادي كه گفتم اين مختاري كه حالا كه دير شده بود و تعارف كرد چطوري شبيه توانست اين همه غذا تهيه كنه از كدام رستوران ؟؟؟ نكنه خانمش زحمت اين همه غذا را كشيد !!!! ثالثا از كي تا حالا چلوكباب حداقل 7000 هزار تومان براي اين همه آدم ميشه 600 تا 700 هزار تومان . اونوقت اين بابا براي رضاي خدا اين پولها را خرج مينمايد كه برود شورا به مردم خدمت كند اگه راست ميگه اين پولها را خرج اين همه فقراي داخل شهر كه لنگ 10 هزار تومان هستند ميكرد

راننده تاکسی
|
دوشنبه 3 تیر 1392 - ساعت : 10:18
جناب مطلع از اسمت پیداست که خیلی مطلعی ،متاسفم برای افرادی مثل جنابعالی که حداقل یک متن را کامل و با دقت نمیخونی و بعد اظهار نظر هممیکنی و چه زیاد هستن افرادی مثل شما،(600 ،700 هزار تومن هزینه را خوانده اید 600 ، 700 نفر) جامعه ای که فرد مطلعش تو باشی وای به حال نامطلعش،ضمنا برو تحقیق کن ببین با این مبلغ چندنفر رو میشه شام داد .

راننده تاکسی
|
دوشنبه 3 تیر 1392 - ساعت : 07:29
جناب مطلع تو معلوم نیست کی هستی و چه نیتی داری یا اینکه .... بگذریم شما یا حساب کتاب سرت نمیشه یل نمیدونی 600 700 نفر چقدر ادم میشه،محل جلسه در خانه پدر ایشان بود در یک خانه که فکر کنم زیربنایش بیشتر از 300 متر نبود چطور میتوان اینهمه ادم جمع کرد. وا.... داری دروغ میگی مرد باش و جوانمرد و در صورتی که از طرف کسی هم اجیر شده ای حداقل اخرتت را نفروش.

يك مطلع
|
یک شنبه 2 تیر 1392 - ساعت : 23:49
اين راننده تاكسي عجب چاخاني هست ميگه مختاري نميخواست شام بدهد چون دير وقت شد تعارف كرد !!! خوب حالا تعارف هم كرد براي اين همه آدم در حدود 500 تا 600 نفر چطوري چلو كباب جور كرد رستورانش هم اگه از قبل هماهنگ نكني نميتونه اين همه غذا آماده كنه اونوقت مختاري چه طور آن همه غذا همون موقع آماده نمود . برو مختاري خودتي !!!! تو از چند روز قبل سفارش غذا و هماهنگي براي دعوت شوندگان را داده بودي !!!

راننده تاکسی
|
یک شنبه 2 تیر 1392 - ساعت : 22:06
چرا به راننده تاکسی توهین میکنید. من از طریق یکی از دوستانم شنیدم ذر سایت شما به ما و اقای مختاری تهمت زده اند،من خودم داخل جلسه بودم به خدا قسم قرار نبود شام داده شود ولی چون جلسه طول کشید اقای مختاری تعارف کرد و یک شام معمولی داد که فکر نمیکنم هزینه ان با توجه به جمعیت بیش از 600 700 هزار تومن بیشتر شده باشه باید حرفو برا خدا بزنید. اصلا شما از خدمات این شخص به شهر اطلاع دارید.به نظرم باید از ایشان حلالیت بطلبید.اگر واقعا اسم سایت شما برازنده تان باشد.

شهروند
|
چهارشنبه 29 خرداد 1392 - ساعت : 07:58
ای کاش همه مدیریت و جذبه آقای مختاری رو داشتند.وای از موقعی که آدم یه کمی بدنام بشه دیگه زمین و زمان بر علیه اش بلند میشن.این آقا هم مثل بقیه خواسته تبلیغ کنه.ولی لااقل کسی رو گول نزده مثل آقای ح ع که مردم رو به صرف شام به تالار خلیج فارس دعوت میکنه و بعد کیک و ساندیس میده.و یا خانمهای کاندید به بهانه اعیاد شعبانیه شكلات وشيريني ميدهند

مهرداد مختاری
|
یک شنبه 26 خرداد 1392 - ساعت : 21:28
/
/سایت محترم عدالتخواهی و...../
/با سلام /
/امام حسین (ع) فرمودند اگر دین ندارید لااقل ازاده باشید./
/دوستان و همشهریان خوبم در سایت ،تهمت و افترا به خود را میبخشم ولی از حق وحقوق ،ابرو و حیثیت خانواده ام و قشر زحمت کش تاکسی دار که به دوستی انها افتخار میکنم نمیگذرم و جلوی تمامی کسانی که به ناحق و بدون اطلاع و بدون رعایت تقوا الهی تهمت و افترا میزنن را روی پل صراط خواهم گرفت. این حق کسی که 36 سال در این شهر سکونت دارد و خون و پوستش با تمامی مشکلات و.... عجین شده نیست.شما و خودم را به قضاوت وعدل الهی واگذار میکنم.

ناشناس
|
شنبه 25 خرداد 1392 - ساعت : 22:55
ای کاش همه مثل آقای مختاری بودند که فقط یک شب شام داد درحالی که مابقی کار هرشبشان بود بدانید زحمات مختاری در تاکسیرانی باعث حمایت تاکسیرانان شد این آقااگر مثل بقیه بود رد صلاحیتش نمیکردن فقط بخاطراینکه انسان کاری وشریفی است شما مخالفش هستین شما که دم از خدامیزنیدوازخدانمیترسید عیب همه رابگید

ناشناس
|
شنبه 25 خرداد 1392 - ساعت : 22:30
من قبول ندارم.خدماتي كه اين اقا كرده اصلا ازش خبر داريد.

شاهی
|
شنبه 25 خرداد 1392 - ساعت : 22:02
اول اینکه همه این هزینه ها رو کردن هم پولداراش هم نداراش . دوم بجای اینکه مثل ع... و امثالهم هر شب شام بدن و همه جارو با عکسشون فرش و کاغذ دیواری کنن لا اون وام مختصر یا از جیبشون یه شب شام و یک روز تبلیغ کرده . واقعا واسه همتون متاسفم . کمی مثل بک انسان فکر کنید .

علاسوند
|
جمعه 24 خرداد 1392 - ساعت : 03:28
این قایم موشک بازیا که یکی رو هی رد میکنن دوباره تایید میشه دوباره رد میشه دوباره تایید میشه دیگه چه صیغه ای است؟ اینجوریشو ندیده بودیم!

ناشناس
|
پنج شنبه 23 خرداد 1392 - ساعت : 17:39
اين آقاي مختاري كه شب آخر شروع كرد در شهر تبليغ و نصب بنر !!! پس هيئت نظارت چه كار ميكند چرا اين آقا در لحظات آخر تاييد صلاحيت شد؟؟؟

نادر
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 04:19
مختاري رفته دوباره تهران و صلاحيتش تاييد شده

ناشناس
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 03:49
خالی بندا. من عضو هیئت نظارتم و خبر دقیق دارم که این آقا کی رد صلاحیت شده بود.

محمد
|
دوشنبه 20 خرداد 1392 - ساعت : 23:41
مرحبا مرحبا مرحبا به اين پشتكار

ناشناس
|
دوشنبه 20 خرداد 1392 - ساعت : 17:37
از اينكه بعضيها نميتونند ببينند كه شما با پيگيري اين كار را انجام داديد و باعث رد صلاحيت مختاري شديد متاسف هستم

اسماعيلي
|
دوشنبه 20 خرداد 1392 - ساعت : 16:34
اقدامتان انقلابي بود . بهتون اميدوار شدم . اين راه را محكم ادامه دهيد

مهران
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 19:10
دستتون درد نكنه با پيگيريهائي كه كرديد مختاري از تهران رد صلاحيت شد . اگه امكان داره ما بقي نامزدهاي متخلف را هم دستشان را رو كنيد و پيگيري كنيد تا رد صلاحيت شوند

ناشناس
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 04:22
چرا آقای شهردار پلاک های حاشیه خیابانها را به تجاری و اداری و مسکونی می فروشند،مگر اینها برای فضای سبز شهری نیست؟ (مثال : جاده گاز-صیاد شیرازی)این کار ازدحام و ترافیک را از این که هست بیشتر می کند،مگر این فضا ها برای پارک و فضای سبز نبوده است. برای افزایش دارایی های شهرداری راه های بهتری هم هست،همیشه کوتاه ترین راه بهترین راه نیست،از شما خواهشمندیم حاشیه خیابان ها را نفروشید، این شهر به فضای سبز ، گل و گیاه نیاز دارد تا بتواند نفس بکشد!تا بتوان در آن زندگی کرد ! به فکر سالخوردگان ، باز نشستگان و کودکان باشید.
/
/

قادري
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 02:32
درود بر شرفتان كه از پول و قدرت نترسيديد و از كساني مثل مختاري انتقاد كرديد تا آخر مسئولين مجبور شوند اينها را كنار بگذارند

ناشناس
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 00:04
کی گفته که باعث رد شدن اقای مختاری، گردانندگان این سایت بوده؟/
/ساده لوحی از بعضی کامنت ها فوران می کنه!/
/

ناشناس
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 23:42
حالا مگه بقیه شام نمیدن؟؟؟

ناشناس
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 18:30
اين صنف تاكسيرانان هم با همه كانديدها جلسه ميگذارند ! به همه هم قول ميدهند

یالثارات
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 17:12

/
/ شما حالا چرا چسبیدین به حاشیه ها و ازاصل غافل شدید آقای ع هرشب داره شام میده خیلی هم موارد منفی داره چرا صلاحیت اونو تایید کردند صداتون در نیومد /
/
//ما انتظار بیشتری داشتیم /
/
//چرا از اون یکی معاون شهردار چیزی نگفتید "ف " که همین شورا به دلیل بی کفایتی بیرونش /
/
//کردند حالا اومده کاندیدا شده/
/
/

م
|
جمعه 17 خرداد 1392 - ساعت : 21:27
وقتی شهردار اون باشه، خوب معاونش هم این میشه.... . فکر کردید کشف خیلی مهمی کردید؟؟؟

110
|
جمعه 17 خرداد 1392 - ساعت : 21:22
بالاخره یه چشمه دیدیم! انگار این بابا رو رد صلاحیت کردن. دستشون درد نکنه.

سالار
|
جمعه 17 خرداد 1392 - ساعت : 20:32
تقصير خودمونه كه ميريم پاي همچنين سفره هائي. بعد هم قرقر ميكنيم چرا وضعيت شهر وكشورمان اينطوري است

لهراسبي
|
جمعه 17 خرداد 1392 - ساعت : 08:59
اين هم سندي ديگر از بي كفايتي شوراي شهر كه همچنين آدمي معاون شهردار بوده ! ننگ بر اين ...

59
|
جمعه 17 خرداد 1392 - ساعت : 04:19
برید بابا دلتون خوشه، طرف تو سال 85 پوسترهای مربوط به کاندیداهای انتخابات خبرگان رهبری رو می کند و الفاظ رکیک به کار می برد حالا شده کاندید شورا و تاییدش هم کردند. شیرتوشیری است در این شهر

ناشناس
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 19:31
تقبل الله.

ناشناس
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 19:10
مامان من گوووووووووووووووشنمه...

ذ. روحانی
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 06:33
آقایان روحانی و طلبه شاهین شهر؛ چرا در مقابل این همه ظلم و فساد ساکتید؟ پس آن عهد و میثاقی که خدا از علما گرفته تا بر سیری و ترکیدگی ظالم و گرسنگی مظلوم سکوت نکنند چه شد؟ این چه بساطی است که براه انداخته اید؟ فردا جلوی اهلبیت و سیدالشهدا چه جوابی دارید؟

ه.رحیمی
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 06:28
حالا این همه داد زدید که چی؟ آخرش به کجا رسیدید؟ این همه از تجملگرایی شورا و شهردار گفتید اینها رو که همه رو تایید کردند غیر اون مدرک تقلبیه اونم دیگه از سر ناچاری بود البته داداشش اومده. برید بابا دنبال کارتون. به دیوار میگفتی تا حالا ازش صدا در اومده بود. اینجا نه شاهین شهر که گورستان است

یک طلبه
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 03:20
فساد تا مغز استخوان جامعه ریشه دوانیده... .انگار مثل ایدز شده.

صادق
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 02:54
مطمئن باشيد اين پولها كه صرف شام شد از پول بيت المال بوده و گرنه اينها از جيب شخصي خرج نميكنند !!!

ه. طلبه حوزه علمیه نرج
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 02:29
انصافا وقتی آدم این خبرها را میخواند که برخی با چه وقاحتی اقدام به اینگونه مفاسد می کنند و اینقدر فضای جامعه را برای اینجور اقدامات کثیف امن می بینند قلبش به درد می آید. یارب برسان صاحب ما را...

مهدی
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 02:13
بوی شیشلیک و چلو می آیدو/ این شکمها هی جلو می آیدو.../
/الهی بپکی

یک مطلع
|
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391 - ساعت : 08:37
قبل از اینکه این خبر در این سایت درج بشه، این آقا رد صلاحیت شده بود.