امروز پنج شنبه 3 فروردین 1402

تاریخ انتشار : یک شنبه 12 خرداد 1392 - 00:00
شهرداری شاهین شهر/ اداره هزار فامیل
شهرداری شاهین شهر/ اداره هزار فامیل
ليست اسامي كساني كه به علت رابطه ( فاميلي ، قوميتي ، روابط پشت پرده ) با برخي اعضاي شوراي شهر و شهردار به استخدام شهرداري شاهين شهر در آمده اند

دي ماه سال گذشته بود كه در مطلبي با عنوان بغضهاي فروخورده /حقهاي پايمال شده! نسبت به غير بومي بودن و عدم سكونت مديران شهرداري در شاهين شهر و همچنين به كارگيري افراد بازنشسته با توجه به بيكاري فزاينده جوانان تحصيلكرده شاهین شهر، و در عين حال استخدامهاي فاميلي و قوميتي در شهرداري به شهردار و شوراي شهر و دیگر مسئولین اعتراض شد و همچنين طی جلسه اي حضوري از اعضاي شورا اصلاح استخدامهایی که بی ضابطه در شهرداری صورت پذیرفته مطالبه گردید.

اما با گذشت چندين ماه نه تنها در اين روند اصلاحي صورت نگرفت! بلكه به گفته برخی منابع آگاه(که خواستند نامشان فاش نشود) ادامه روند استخدامهاي قومی و قبیله ای و بی ضابطه و خارج از روال قانونی و بدون صدور اطلاعیه و اعلان عمومی به مردم شاهین شهر، همچنين تکمیل  چارت سازماني شهرداري از افرادی كه از شهرهاي اطراف بوده و ساکن شاهین شهر نیستند شدت گرفت . و این مسئله را در ذهن تداعی می سازد که برخی افراد با زرنگی تمام!! در صدد این هستند كه پس از رفتن برخي مديران ، عقبه مدیریتی آنان در شهرداري شاهين شهر براي سالهای متمادی حفظ گردد، حال چه نیتی در پس پرده این اقدامات پنهانی و خلاف قانون نهفته است الله اعلم... .

لذا با توجه به عدم اصلاح روند جهت هشدار به اعضاي شورای فعلی(که خود را بار دیگر مهیای نامزدی و شرکت در انتخابات چهارمین دوره شورا می نمایند) و علاوه بر آن اصلاح هر چه سريعتر موارد مذکور، همچنين تنوير افكار عمومي  نام برخي از كساني كه يا با استفاده از روابط فاميلی با شهردار و اعضاي شوراي شهر، يا به واسطه همشهري بودن و يا بر اساس روابط پشت پرده از قبيل امتياز گرفتن از مديران استاني يا مديران ساير شهرها به استخدام شهرداري در آمده اند اعلام می گردد؛ افرادي كه در اين چند ماه پاياني عمر شوراي سوم شهر به واسطه روابط پشت پرده و با عجله فراوان تبديل وضعيت شده اند یا در حال تبدیل وضعیت اند عبارتند از:

1.جناب آقاي جانثاري از نجف آباد (معاون اداري مالي سازمان رفاهي تفريحي )

2. جناب آقاي حسين عزيز خاني از نجف آباد (دفتردار شهردار)

3.جناب آقاي عزيزي از مباركه (معاون شهرداري )

4. .جناب آقاي پري و جناب آقاي واعظ مقدم شهرداران شهرهاي بهارستان و تيران و كرون از شهرهاي اطراف استان اصفهان (كه هم اكنون اصلا در شهرداري شاهين شهر حضور ندارد ولي جزء چارت سازماني شهرداري شاهين شهر ميباشد)

5.جناب آقاي ربيعي كه فاميل آقاي شهردار است و در چند روز گذشته مجددا در مديريت سازمان بازيافت ابقا شد.

لازم به ذكر است كه اين افراد در حالي از شهرهاي اطراف چارت سازماني شهرداري شاهين شهر را پر مي كنند كه جوانان شاهين شهري در تب بيكاري مي سوزند .

افرادي كه توسط اعضاي شوراي شهر بر اساس روابط فاميلی و يا قوميتي و يا همشهري بودن به استخدام شهرداري در آمده اند(به تفکیک نام اعضای شورا):

الف-  آقاي عارفيان عضو محترم شوراي شهر:

1.     شهرزاد عارفيان ( سازمان پاركهاي شهرداري).

2.     علي عارفيان(امور اداري سازمان پاركها).

3.     محبوبه عارفيان (مسئول رفاهي شهرداري).

4.     سعيد معظم فاميل آقاي عارفيان (مشاور حقوقي).

ب-آقاي فرهادي عضو محترم شوراي شهر و شهردار سابق شاهین شهر:

جناب آقاي فرهادي برادر آقاي فرهادي كه با وجود تحصيلات ابتدائي در بايگاني شهرداري مشغول به كار است .

لازم به ذكر است بيشترين استخداميهاي قوميتي توسط آقاي فرهادي صورت گرفته است كه در شهرداري تمام فاميلهاي روز بهاني(از روستای دره ساری - روستای آقای فرهادی) كه فراوان هستند و يا اهالي فريدن كه بسيار قابل توجه هستند توسط ايشان به استخدام شهرداري در آمده اند.

ج- آقاي عظيمي عضو محترم شوراي شهر:

-        جناب آقاي ولي پور فاميل جناب آقاي عظيمي كه ابتدا نگهبان بود و بعد به استخدام شهرداري در آمد، آن هم با مدرک دیپلم.

د- سركار خانم موسوي عضو شوراي شهر:

-        جناب آقاي عرب يار محمدي همسر خانم موسوي(عضو هيئت مديره سازمان رفاهي تفريحي).

لازم به ذكر است كه اينها فقط گوشه اي از استخداميهاي فاميلي و يا قوميتي شهردار و اعضاي شوراي شهر ميباشد. كه در صورت عدم اصلاح امور گذشته مابقي اسامي در آينده نزديك اعلام خواهد شد.

... و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

اصلاحيه

پيرو مطلب شهرداري شاهين شهر / اداره هزار فاميل جناب آقاي عموئي رئيس محترم شوراي شهر شاهين شهر در تماس با سايت عدالتخواهي اعلام كردند كه در مورد انتصاب آقاي قرباني به اين جانب اولا آقاي قرباني پسر خواهر اينجانب نيست بلكه پسر برادر خانم اينجانب است و در ضمن فرزند شهيد است در ضمن مسئول جايگاه هم نيست و اپراتور جايگاه است وهمچنين كارگر قراردادي است و اينجانب هيچگونه سفارشي براي ايشان نكرده ام وايشان از بنياد شهيد نامه براي استخدام داشته است .

 

ضمن اينكه طي تماسي از بازرسي اتوبوسراني صحت صحبتهاي جناب آقاي عموئي تائيد گرديد .

 

لذا بر خود ميدانيم از جناب آقاي قرباني به عنوان فرزند يك شهيد بزرگوار عذرخواهي نموده و در اين مورد از آقاي عموئي هم عذرخواهي مينمائيم . ولي نكته مهم در اين مطلب آن است كه جناب آقاي عموئي! آيا سكوت شما در مقابل ساير موارد هم جايز بود اينكه شما ببينيد برخي از اعضاي شورا چطور اقوام و خويشان خود را بدون ضابطه در شهرداري استخدام ميكنند و شما سكوت كنيد و با آنها هم در انتخابات شوراي اين دوره ائتلاف كنيد صحيح بود!!! آيا نمدانيد كسي و يا مسئولي كه بداند در جائي تخلف و يا فسادي صورت ميگيرد و سكوت كند شريك جرم آنها ميباشد، همانطور كه در قانون هم مندرج است . آقاي عموئي چرا شهردار شاهين شهر اقوام خود و بسياري از افرادي كه ساكن اين شهر نيستند را به چارت سازماني اين شهر در آخر عمر شورا در آورده در حاليكه ميداند در دوره بعدي شورا ديگر شهردار اين شهر نخواهد بود .آقاي عموئي سكوت شما در مقابل بسياري از تخلفات و پارتي بازيهاي شهرداري توجيه پذير نيست . آقاي عموئي شما پاسدار بوده ايد يعني بايد پاسدار ارزشهاي انقلاب اسلامي باشيد نه اينكه در مقابل ظلم به ارزشهاي اين نظام سكوت كنيد.

 

آقاي عموئي براي روشن شدن ذهن شما يكي از اعضاي شوراي شهر مشهد مقدس را براي شما مثال ميزنيم .

کمال سرویها نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ، بود و انتقادات زیادی نسبت به عملکرد شهرداری مشهد داشت و انتقادات شدیدی را نسبت به عملکرد شهرداری و بی تفاوتی برخی از اعضای شورای شهر مشهد نسبت به این انتقادات اعلام نموده بود.و در آخر به اعتراض به اين سكوت از مقام خود استعفا داد كه خيلي هم مورد استقبال مردم قرار گرفت . بله آقاي عموئي يك مدير انقلابي ساكت نمينشيند و براي مبارزه با تخلف به هيچ وجه سكوت نميكند.

لذا لازم است كه ما بقي موارد را كه كاملا مورد تاييد ميباشد و خود شما هم نسبت به مابقي موارد ايرادي نداشتيد هر چه سريعتر نسبت به اصلاح آن اقدام نمائيد و الا اين سايت حسب وظيفه شرعي خود سري دوم اسامي را منتشر ميكند.

در ضمن قابل ذكر است كه خانم موسوي حضور جناب آقاي  عرب يار محمدي در سازمان رفاهي و تفريحي را به خاطر شايستگي خود شخص ايشان عنوان داشتند و بيان كردند كه ايشان از طرف استانداري پيشنهاد شده اند و بنده هيچ گونه سفارشي بابت ايشان نداشته ام ودر ضمن ايشان استخدام سازمان نيستند بلكه عضو هيئت مديره سازمان رفاهي ميباشند. البته ايشان در مورد سكوت خود در قبال تخلفات صورت گرفته در شهرداري و اعضاي ديگر شورا توضيحي ندادند.

برچسب ها :
حق گرفتنی هست
|
سه شنبه 14 شهریور 1396 - ساعت : 02:04
با سلام خدمت شهردار محترم رییس سازمان پارکهای شاهین شهر شخصأ در عجبم که شخصی یک شبه وارد شاهین شهر شد و یک شبه به وسیله آقایان ..,.به گفته خودشان وارد شهرداری شد با توجه به اعتیاد و نزول خواری سود خواری که الان آتشش دامن خیلی از نیروهای این سازمان را گرفته و هزاران عیب دیگر چه طور هنوز اجازه کار به اینطور افراد داده میشود خواهش میکنم مسیولین به این ظلم و ستم پایان بدن جوانان پاک و با خدا که اهل این شهر هم هستند بزرگ شده همین شهر هم هستند چی بگن کجا برن حرفشونو به کی بزنن فردی به نام آقای ... اهل کجاست چه طور وارد شهرداری شد خواهش میکنم جوابگوی جوانان شهر باشین با تشکر از مدیر گروه اگر صلاح دونستن نام این فرد رو ذکر کنن.

ناشناس
|
دوشنبه 30 مرداد 1396 - ساعت : 23:29
من نزدیک 34نفر لیست کردم

ناشناس
|
دوشنبه 30 مرداد 1396 - ساعت : 23:24
سلام بهتره که بکم علاوه برباند بازی پاپوش درست کردن راهم اضافه کنیم چون بعضی ازاقایان همچین برات پاپوش درست میکنند که خودت هم انگشت به دهن می مونی

روزبه داودی
|
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1396 - ساعت : 20:53
اینجانب متأهل 30 ساله حدوده 15 سال ساکن شاهین شهر میباشم دارای کارت نگهبانی از پلیس پیشگیری هستم چندین مرتبه به شهرداری مراجعه کردم واسه کار حراست و انتظامات اما متأسفانه جوابی دریافت نکردم واقعأ شهرداری باند بازی شده از مسئولین تقاضا دارم پیگیری کنند باتشکر

ایرج
|
چهارشنبه 27 بهمن 1395 - ساعت : 15:47
باسلام .اینجانب برادرشهید هستم در سال 86 آمدم شاهین شهر با مدارک مانند پایه یک رانندگی و چهار ویژه سنگین با بیش از شش در خواست کتبی به شهرداری با مدرک دیپلم مکانیک و سوابق پروژه ای متعدد بالای 20 سال اجرا و نامه کتبی از نماینده شهر و شورا شهر شاهین شهر نتوانستم وارد این گروه مافیا شوم واقعا جای تاسف ما دیگه دنبال چی میگردیم هدف ما خدمت و بعضی ها واقعا خیانت میکنند و کسی هم نیست برخورد کنه خدا عاقبت همه را بخیر کنه شایسته سالاری وعلم و آگاهی وتعهدو تخصص میتونه ملاک خوبی باشه برا استخدام وجذ ب نیرو بازم میگم متاسفانه....

ناشناس
|
چهارشنبه 27 بهمن 1395 - ساعت : 02:03
لعنت به تمام كساني كه به ناحق در شهرداري شاهين شهر استخدام شدند.حرام لقمه خانه اش روي آب بنا شده.من متولد شاهين شهرم مهندس معماري،ولي شهرداري شاهين شهر خيلي راحت ميكه اينجا همه با رابطه استخدام ميشن،من خيالم راحته نميدونم مالي كه cheshm دنبالش باشه به آدم وفا نميكنه،تو همين دنيا تاوان كارتون را pas ميدين،مطمئن باشيد

کارمند معمولی
|
جمعه 12 شهریور 1395 - ساعت : 23:38
با سلام به نظر من این موضوع اصلا ربطی به شهردار نداره شهردار تنها کسیه که به عنوان مهمان میاد تو این شهر و بعد از مدتی به جای دیگر انتقالی میابند اینها یه سری افراد هستند در حوزه شورای شهر مثل آقایونی که اسم نمیبرم همه میشناسن یا یه سری افرادی که در نقاط شهرداری خیلی محکم جای خود را ثابت کرده و به دنبال پشتوانه میگردند آنها هم شناخته شده اند پس نقش شهردار تأثیری بر این موضوع نداره و شهردار میتواند به عنوان یک شخص مقتدر با این موضوع مقابله کند افراد شناخته شده اند دست هایی که پشت پرده این اعمال واقعأ ناجوان مردانه را انجام میدهند شناخته شده اند حال با قولی که شهردار محترم جناب آقای امیری دادند همه چشمها به سوی ایشان میباشد تا انشاالله ریشه این فساد در اداره شهرداری شاهین شهر ز ریشه سوخته و دل مردم شاد شود در ضمن این افرادی که الان مشغولند البته میشناسیم همه امیدوارم خودشان نیز از عمل زشتشان خجالت زده و دیگر به خودشان بیایند زیرا مهارت و شجاعتشان را در شهر خودشان باید به نمایش میگذاشتند نه با حق جوانان بیکار این شهر با تشکر یک کارمند معمولی

کارمند شهرداری
|
یک شنبه 7 شهریور 1395 - ساعت : 20:44
اقا یان محترم سر کارید تو این شهر هر کسی بیاد تو شورا با شعارهای جذاب میادولی تا اومد تو شورا اول اقوام و نزدیکان خودشو بکار میگیره بعد از رانت استفاده میکنه هر کدومشون حد اقل ده نفر تو شهرداری استخدام کردن بعضی شهرداراشون اگه نسبتا درست انتخاب بشند یک کارایی میکنند برا شهر مثل نفری کریمیان بقیشون که روز شب میکنند این دوره شورا هم که افتضاهه

کار مند شهرداری
|
شنبه 6 شهریور 1395 - ساعت : 21:23
من یکی از همین نیروهای نسبتا جدید شهرداری هستم البته نه خیلی سفارشی وغیر بومی مطلبی برایم تعجب انگیزه واون اینه که بچه های شهرداری این شهردار سابق را که شما اینقدر بد میگید اکثرا به نیکی در امور به خصوص اخلاق وکار یاد میکنند البته متسفانه من ایشان را ندیده ام وصرفا گفته های همکاران را یاد اوری کردم یک جای کار ایراد دارد

یک انسان
|
شنبه 6 شهریور 1395 - ساعت : 01:14
با سلام خدمت دوستان محترم بگم هیچ فایده ای نداره اگر به صورت علنی هم به این مسئولین بگیم آقا چرا این قدر بی قانونی چرا این قدر نقض قانون شمایی که با دست های همین مردم بر سر کار آمدی آقای ... برادران ...چرا چرا چرا مگر اشتباه کردیم به قول های الکی شما گوش دادیم هر کس تونیست به هر نحوی این تخلف بیان کرد اسامی این افراد هم که با پارتی بازی وارد شدند همه میدونن و قولی که دادند آقای شهردار گفتندبا این آقایان دیگه هیچ گونه قراردادی نخواهیم بست تا این ساعت این اتفاق نیفتاده ما منتظریم ببینیم تا کی این قول جناب شهردار عملی خواهد شد خواهشمندم اسامی را نقطه چین نکنید حق مردم دانستن این اطلاعات میباشد با کمال تشکر

شهروند بومی
|
جمعه 5 شهریور 1395 - ساعت : 02:32
با تشکر از این آقا که خودشو معرفی کرد و گفت یکی از این افراد هستم میشه خواهش کنم بگین با سفارش چه کسی بر سر کار اومدین میشه بگین از حق کدام جوان شهرمان استفاده کردین میشه بگین از کدام شهر اومدین و الان در کدام قسمت مشغولین به سفارش چه کسی و چرا در شهر خود نماندین و از حق بومی خود استفاده نکردین و خواهش میکنم بگین اصلا براتون تفاوتی داره که از حق کس دیگه ای که شاید اونم زندگیش در مرز نابودی باشه استفاده کردین در نهایت هیچ تاثیری نداشته واقعا میشه گله داشت که بعضی از مسئولین به وسیله نفوذ و قدرت خود که به وسیله همین جوانان شهر به آن دست پیدا کرده حقوق شهروندی را نقض و از نفوذ خود به بدترین شکل خیانت کرده آیا این افراد باید شناخته باشند یا خیر تشکر .

شهروند
|
دوشنبه 1 شهریور 1395 - ساعت : 09:51
بسیار عالی هست، ولی چرا لیست اسامی که آماده اند سرکار چه نسبتی دارند نمی زنید؟

پاسخ ها
ناشناس
|
سه شنبه 2 شهریور 1395 - ساعت : 12:42
بنده خود یکی از همین افراد هستم که با سفارش به نگهبانی امدم با مدر ک کارشناسی 8سال پیش -خدا شاهد است که آنقدر به این شغل نیاز داشتم که زندگیم تا پای متلاشی شدن پیش رفته بود به دلیل سالها بیکاری
ناشناس
|
چهارشنبه 23 تیر 1395 - ساعت : 03:57
شما میگویید ما اسامی را بگوییم آقای... چه شد بقیه آقایان چه شد سرانجام این کار چه میشود خواهشمندیم جوابگو باشید

پاسخ ها
مدیر سایت
|
چهارشنبه 23 تیر 1395 - ساعت : 12:17
لطف کنید شماره تماس بگذارید
یه انسان
|
سه شنبه 22 تیر 1395 - ساعت : 21:51
اینجا کسی میدونه این همه پارتی بازیه زشت و زننده توی شهرداری و شورای شاهین شهر چرا بدون ترس انجام میشه چرا هیشکی هیچی نمیگه به اینا . مگر نباید نهادی روی دست اینا نظارت کنه . والله به خدا من چند تا شهر دیگه هم ساکن بودم همه جا صاحاب و حساب کتاب داره . خیلی برام عجیبه که اینجا اینطور بی قانونی بیداد میکنه . اینا آبروی نظام اسلامی رو بردن . با وجود اینهمه فریاد و معضلات مردم شاهین شهر بازم هیچ نهادی نظارت نمیکنه روی کارهای زشت اینها . آدم واقعا مایوس میشه . همینه دیگه سالها بی قانونی کردن هیشکی کاریشون نداشته که حالا به این جسارت رسیدن . زشته بخدا وقیحه خجالت بکشید

علي
|
سه شنبه 1 تیر 1395 - ساعت : 19:35
با عرض سلام
بنده حدود سه ساله كه ساكن شاهين شهر هستم
خيلي از شهرهاي ايران را ديده ام.
به جرات ميتونم بگم شاهين شهر از بهترين و زيباترين و مرتب ترين شهر هاي ايرانه.
اگر هم به گفته شما پارتي بازي تو شهرداري زياده ولي در كنارش خيلي بهتر از شهرداريهاي شهرهاي ديگه تونسته شهر را اداره كنه.
فقط نقاط منفي را بازگو نكنيد. از نقاط مثبت هم بنويسيد اگر مدعي عدالت هستيد

پاسخ ها
حق گو
|
جمعه 22 مرداد 1395 - ساعت : 00:45
علی جان حتما تو هم با هاشون نسبتی داری.. چارت وظایف شهرداری و یا هر ارگان دیگری مشخصه در قبال کارهاشون مانند هر کارمند دیگر ادارات دارند حقوق میگیرند و منتی هم نداره. کار را با بی عدالتی قاطی نکن دوست عزیز.
جیم
|
شنبه 22 خرداد 1395 - ساعت : 00:22
از این دست ادارات بسیار است.
یک نمونه هم دانشگاه پیام نور شاهین شهر است.لطفا یک سری هم به آنجا بزنید.

آرش بهروزی
|
چهارشنبه 4 آذر 1394 - ساعت : 17:37
احسنت بر شما کاش این شفاف سازی ادامه پیدا کند تا این سیستم ها فروریزند

اقابیگی
|
دوشنبه 4 آبان 1394 - ساعت : 06:46
ممنون از اطلاع رسانی وزحمات شم

محمد مال امیری
|
چهارشنبه 31 تیر 1394 - ساعت : 13:35
من یه جوان 27 ساله دارای تحصیلات لیسانس گرایش سازه عمران با معدل 17 الان 10 ساله که در شاهین شهر سکونت دارم . خدمت سربازی هم انجام دادم و الان بیکار هستم . خیلی تلاش کردم که به استخدام شهرداری در آیم ولی همش بی نتیجه ماند. پیش آقای فرهادی و آقای عمویی هم رفتم ولی آنها هم گفتن یه درخواست برای آقای شهردار بنویس تا جواب دهد الان چند ماه گذشته هنوز جوابی به دستم نرسیده. واقعا که باید پارتی داشته باشی من ندارم امیدم به خداست .

پاسخ ها
مریم
|
یک شنبه 29 آذر 1394 - ساعت : 10:04
باز خوبه به شما گفتند درخواست بنویس به من با مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی معدل 19 گفتند صبر کن حالا که نیرو نمیخوایم 7-8 سال دیگه که یه نیرو خواستیم اعلام می کنیم به استانداری استانداری آزمون می ذاره اگه قبول شدی پارتی بازی هم نشد بیا سر کار.حالا که فعلا منتظرم فک و فامیلا بالادستیا برند سر کار ببینیم پادویی آبدارچی زنی چیزی نمیخواند....
ناشناس
|
شنبه 4 اردیبهشت 1395 - ساعت : 15:57
عزیزم با35سال سابقه سکونت ومدرک فوق لیسانس مرتبط باشهرداری جوابی نگرفتن شما که میفرمایید 10سال سکونت ولیسانس.طرف متولد شاهین شهر.شناسنامش صادره از شاهین شهر مونده بیکار
یک شهروند دل خون
|
سه شنبه 23 تیر 1394 - ساعت : 18:24
الحق والانصاف که سایت خوبیه و حقیقت گو اینطور که من میبینم بوی گند بی عرضگی شورا و پارتی بازی بسیار بسیار بسیار زیاد در شهرداری شاهین شهر همه جا رو برداشته واقعا که افتضاحه و مایه خجالت آخ آخ آخ

ناشناس
|
دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 - ساعت : 18:17
ممنون از شفاف سازی سایت

ناشناس
|
دوشنبه 18 اسفند 1393 - ساعت : 16:10
نگهبانهايي كه جديدا بكارگيري شده وبه قسمتهاي اداري(حسابداري كارپردازي-شهرسازي و000)انتقال يافته ايا از وابستگان مسئولين قبليند.چرا سايت سكوت كرده وصداش در نمي ايد(امان از بي عدالتي)

پاسخ ها
ناشناس
|
شنبه 22 فروردین 1394 - ساعت : 13:05
اگه مدرکت لیسانس یا بیشتر بود از سال 87 @6سال نگهبان بودی باحقوق 300 هزار تومن الان بیا جای همین اقایان سر کار جا گرم نشستی نان مجانی خوردی و مغلطه میکنی شاید هم کمی بد رساندن همه داداش اینطوری نیستن که نوشتی
ناشناس
|
پنج شنبه 8 بهمن 1394 - ساعت : 22:22
مدرک لیسانس الان مثل ششم ابتدائی است با این سوادهایی که در دانشگاه آزاد میآموزند بدرد همان نگهبانی میخورند.
مدرک مهم است ولی کارآیی و تجربه و توان جمع کردن کار خیلی مهمتر میباشد
ناشناس
|
پنج شنبه 23 بهمن 1393 - ساعت : 07:58
گر حکم شود که مست گیر ند در شهر هر آنچه هست گیرند این گوشهای از همه است

ناشناس
|
یک شنبه 28 دی 1393 - ساعت : 16:04
اين دوره دوره رفع بيكاري جوانان خميني شهري شده

ناشناس
|
یک شنبه 16 آذر 1393 - ساعت : 23:19
شما واقعا باید در اخرت جوابگو باشید، شهردار سابق و شورای سابق را هر چه توانستید تخریب کردید ولی الان را نمیگوئید من از پرسنل همین شهرداری خراب شده هستم،افتضاح شده تمام نگهبانان که وصل به حراست شهرداری بودند و بصورت پیمانکاری،تماما به شهرداری وارد شدند و بصورت کارمند بیش از 150 نفر به شکل غیر قانونی و بصورت بده بستان با .... استخدام شهردای شده اند،مگرهمین سایت به سکونت شهردار و معاونین و مسئولین شهرداری گیر نداده بود،چه شد؟شهردار بومی شد یا ....... چرا منصف نیستید و نان به نرخ روز خور،همان 4 تا مسئول بومی شهرداری هم با برچسب زدن بر داشتن و به پست های پائین تر گماردن،اوف به این شورا با این عملکرد ضعیف،اگرمی خواهید واقعا به دنبال واقعیت هستید نظر مردم وپرسنل شهرداری را جویا شوید.

پاسخ ها
مدیر سایت
|
سه شنبه 18 آذر 1393 - ساعت : 02:21
اگر اسامی افرادی که به صورت غیرقانونی استخدام شده اند در اختیار شماست آنها را برای ما ارسال نمائید تا در سایت انعکاس یابد .
لازم به ذکر است شهردار در شاهین شهر ساکن شده اند
مجید
|
چهارشنبه 30 مهر 1393 - ساعت : 14:54
سلام بر دوستان البته این افراد زمان شهردار قبلی اومدن سر کار و این شهرداره بدبخت چی کار کنه اینا زنگوله پا تابوت شهرداری هستن

اصفهان
|
شنبه 26 مهر 1393 - ساعت : 12:44
شهرداري شاهين شهر نمونه كوچكي از ساختار اداري كشور-باز جاي شكرش باقي تو مسائل مالي تجسس نكرديد

شهروند
|
پنج شنبه 3 مهر 1393 - ساعت : 14:08
ايا نامبرده كه نام ومحل كار وي را حذف كرديد ارتباطي با سايت ندارد

شهروند
|
یک شنبه 30 شهریور 1393 - ساعت : 15:39
عدالت :يعني اگرموارد ديگران را بيان مي كني از خودت را نيز بيان كن @ شما كه نسبت فاميلي ديگران را گفتيد چرا از اقاي ... كه نسبت فاميلي نزديك با ريس سايت دارد ودر ... مشغول بكار شده وبعد از چند ما ه به ....انتقال يافته صحبتي نمي كنيد

پاسخ ها
مدیر سایت
|
یک شنبه 30 شهریور 1393 - ساعت : 23:42
شهروند محترم ! فردی را که شما نام بردید هیچگونه نسبت فامیلی با مدیر سایت ندارد ! لازم است تحت تاثیر شایعات مافیای فامیل بازی در شهرداری قرار نگیرد .در صورتیکه بر نظر خود پافشاری می نمائید در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری برای کذب بودن این مطلب صحبت نمائیم .
نایینی ازنایین
|
یک شنبه 26 مرداد 1393 - ساعت : 03:00
باسلام جناب آقای فرهادی رییس محترم شورا وشهردارسابق شاهین شهر که مدتی شهردارشهرستان نایین تشریف داشتند بیشتربجای خدمتگذاری که وظایف ایشان است جناحی وباندی عمل می کردند تا در خدمت مردم نه که خدمت نکردند خدمت درحد خودنمودند ولی اگر واقع بینانه رفتار می کردند می توانستند خدمتات بیشتری انجام دهندولی متاسفانه عملکرد جناحی مانع ازخدمتگذاری بیشترشد

یه بسیجی
|
پنج شنبه 9 مرداد 1393 - ساعت : 12:01
ای بابا من یک سال نیم دارم برای نگهبانی میرم میام..مدرکمم لیسانسه از بومی های این شهرستانم.متاهلم.. بیکارم....9سال عضو فعال بسیجم..تو این مدت که برای کار میرم میام اینقدر دروغ از مسوئلین حراست شنیدم..من فقط در تعجبم چرا اقای کفعمی هم داره مثل خورشیدی رفتار میکنه..
من هر وقت رفتم تنها چیزی که ازم خواستن یک معرفه...

ناشناس
|
سه شنبه 31 تیر 1393 - ساعت : 15:22
هر کسی رو میخوای نفرین کنی بگو الهی بری شهرداری شاهین شهر.اگه شهروند عادی باشی اصلا کارتو انجام نمیدن و کاری رو که یک ساعت طول میکشه دو روز طول میدن.طرح تکریم ارباب رجوع در شهرداری شاهین شهر جایی نداره

ناشناس
|
سه شنبه 28 آبان 1392 - ساعت : 19:28
پنجاه درصد از نگهبانهای شهرداری شاهین شهر از بستگان حمید رضا خورشیدی هستند

ناشناس
|
سه شنبه 28 آبان 1392 - ساعت : 19:25
چرابرادر و پسر خاله های حمید رضا خورشیدی معاون حراست شهرداری رو نمیگید

شهروند
|
دوشنبه 15 مهر 1392 - ساعت : 06:45
یک سوال ازمسولان شهرستان شاهین شهر ومیمه /
/-آقای امیری معاون توسعه وپشتیبانی اقوام وفامیل های خودش هست یا معاون توسعه وپشتیبانی شهرداری وشهروندان شاهین شهر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
/1- جلیلی –دایی اقای امیری –غیرساکن –محل کار نگهداری وامانی شهرداری شاهین شهر /
/2-جلیلی –پسر دایی اقای امیری –غیرساکن –محل کارسازمان فضای سبز شهرداری شاهین شهر/
/3- جلیلی –پسر دایی اقای امیری –غیرساکن –محل کارسازمان فضای سبز شهرداری شاهین شهر/
/4-امیری- پسرعموی اقای امیری –غیرساکن –محل کاراتوبوس رانی شهرداری شاهین شهر/
/5- امیری- پسرعموی اقای امیری –غیرساکن –محل کارسازمان بازیافت شهرداری شاهین شهر/
/6- امیری- پسرعموی اقای امیری –غیرساکن –محل کارفرهنگسرای شهروند شهرداری شاهین شهر/
/7-مرادی از اقوام نزدیک اقای امیری –غیرساکن –ترمینال شیشه ای شهرداری شاهین شهر /
/

عمار
|
چهارشنبه 3 مهر 1392 - ساعت : 00:48
یک سوال ازمسولان شهرستان شاهین شهر ومیمه /
/-آقای امیری معاون توسعه وپشتیبانی اقوام وفامیل های خودش هست یا معاون توسعه وپشتیبانی شهرداری وشهروندان شاهین شهر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
/1- جلیلی –دایی اقای امیری –غیرساکن –محل کار نگهداری وامانی شهرداری شاهین شهر /
/2-جلیلی –پسر دایی اقای امیری –غیرساکن –محل کارسازمان فضای سبز شهرداری شاهین شهر/
/3- جلیلی –پسر دایی اقای امیری –غیرساکن –محل کارسازمان فضای سبز شهرداری شاهین شهر/
/4-امیری- پسرعموی اقای امیری –غیرساکن –محل کاراتوبوس رانی شهرداری شاهین شهر/
/5- امیری- پسرعموی اقای امیری –غیرساکن –محل کارسازمان بازیافت شهرداری شاهین شهر/
/6- امیری- پسرعموی اقای امیری –غیرساکن –محل کارفرهنگسرای شهروند شهرداری شاهین شهر/
/7-مرادی از اقوام نزدیک اقای امیری –غیرساکن –ترمینال شیشه ای شهرداری شاهین شهر /
//
/

شهروند
|
جمعه 15 شهریور 1392 - ساعت : 12:35
پسر دایهای اقای فرهادی 1اقای علی جباری عمران شهرداری و2اقای حمید جباری سازمان تفریحی رایادتون رفته

محمدی
|
دوشنبه 28 مرداد 1392 - ساعت : 22:55
آقای عارفیان که حقوق خوانده است و وکیل پایه یک دادگستری است و به قوانین آشنا است نباید این چنین از رانت مسئولیتش در شهرداری و شورای شهر استفاده کند. در این شهرستان جوانان نخبه و مستعد و استعداد درخشان کم نیستند.

ناشناس
|
یک شنبه 20 مرداد 1392 - ساعت : 06:19
همه اینها که نوشته شده است کاملا درست است ولی جوانهای ما بایستی بیکار باشند هر موقع که رجوع مکنیم میگویند که از طرف گزینش استخدام داریم ومدارک بالا اگر کسی دیپلم داشت بایستی برود به کار خلاف از عرف دست بزند یا بمیرد

حمدالله
|
دوشنبه 24 تیر 1392 - ساعت : 13:23
میگن دکتر ابراهیمی هم چهارتا از برادراش رو کرده معاون شهردار...این رو هم بنویسید...داغ داغ..زود باشین بنویسین این رو هم

حمدالله
|
دوشنبه 24 تیر 1392 - ساعت : 13:20
بابا چقدر تمهت و دروغ به این بنده های خدا میبندین...نکنه سهم شمار رو ندادن که اونجاتون میسوزه...آخه آدمهایی مثل شما فقط مفت خوری بلده و رانت خواری....غیر این که کاری ندارین..خوشم میاد که شهردار حاضر نیست جواب لاطاعلات شما رو بده....جواب ابلهان خاموشیست...شنیدین این رو؟

بسیجی
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 16:16
باسلام به نظر شما اقای عظیمی بسش نبود که برادرش را اورد در شورا برابر اطلا عات موجود تا اخر عمرش با همدستی مسئولین شهرداری پروانه ساخت گرفته است حتما شورا سود دارد که این کارها را میکنند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مریم
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 17:39
انتخابات امسال لکه ننگی بود بر پیشانی شورا و ...

ناشناس
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 09:22
سلام ، در جواب ناشناس بايد بگم شما راست ميگيد اينها فاميل زن آقاي عضيمي هستن ولي در دور دوم شورا زماني كه پروژه انفورماتيك ساختن سيستم شهرسازي انجام ميشد دو خانم كه دختر و دختر خواهر آقاي ج نماينده شوراي وقت بودند با مدرك ديپلم مشغول بكار شدند سپس به علت پايان پروژه ازشهرداري رفته ودر دانشگاه آزاد كارداني حسابداري گرفته و توسط آقاي ع مجددا در سازمان رفاهي تفريحي در يكي دوسال گذشته استخدام شدند و هم اكنون به سلامتي و طول عمر اقوامشان مشغول بكارند.

معاون شهردار
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 07:10
از آقاي شهردار سئوال كنيد چرا آقاي حقيقي فر كه مشاور حقوقي شهردار است و هفته اي يك بار در شهرداري حاضر ميشود بايد حقوقي نزديك به يك ميليون تومان بگيرد ؟؟؟ چون اين آقا به استانداري وصل است و باعث خوش خدمتي به استانداري ميشود .............

معاون شهردار
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 07:03
به فاميلهاي آقاي عظيمي كه در شهرداري استخدام شده اند 1. خانم هيلدا جهانگيري ( حسابدار سازمان رفاهي ) 2. مژگان جهانگيري كه دختر خواهر خانم آقاي عظيمي است (بازيافت) را اضافه كنيد

معاون شهردار
|
شنبه 1 تیر 1392 - ساعت : 07:02
در مورد كساني كه از شهرهاي ديگر آمده اند و چارت سازماني شهرداري را پر كرده اند 1. آقاي اميري از نجف آباد 2. پيروز حاجيان از خميني شهر را هم اضافه كنيد

ناشناس
|
پنج شنبه 30 خرداد 1392 - ساعت : 19:24

/
/ در مورد آقای ع ص که دختر و داماد و عروسش در شهرداری کار میکنند.ایشان از قلم افتادند یا شما رو خریدند.اینها را ذکر کنید که باعث خوشحالی بقیه اعضاء هم شود. /
/
//ح ا معاون شهردار دایی 70ساله اش را به استخدام واحد امانی شهرداری در آورده.البته آقای ا... از شاهین کاران شروع میکنه و بعد اقوام را در پست و منصبهای عالی میگذاره که همه هم برای خودشون ادعای ریاست میکنند. /
/
//لطفا این رو هم بگذارید. /
/
/

حاج مهدي
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 06:49
كاشكي يكي از فاميل هاي ما به شورا مي رفت ما هم ميرفتيم سر كار دمشون گرم

ناشناس
|
دوشنبه 27 خرداد 1392 - ساعت : 16:59
باید بگم شهرداری و برخي کارمند های بخش اجرایی و برخي شورای شهر یک عده آدم باج گیر فرصت طلب هستن که برای مردم هیچ اهمیتی قایل نیستن. این کسایی که این دوره رای آوردن برای شورا برخيشون یک عده آدم دزد و بساز بفروش هستن که رای خریدن و الان اومدن تو شورا و میخوان دوباره شهر را غارت کنن. واقعا متاسفم برای خودمون که این آدمها باید حق مارو بخورن به راحتی !

ناشناس
|
یک شنبه 26 خرداد 1392 - ساعت : 21:39
اقای اصغری در جواب شما باید بگویم که از فامیل عظیمی هیچکدام در شهرداری مشغول نیستند و اینها که شما میگویید از اقوام زن اقای عظیمی هستند که شرکت سایپا را در کنار پالایشگاه ساختند...یعنی اعضای شورای شهر دوره ی دوم.

محمد امین
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 22:45
شهرداره ما که هم از آخور و هم توبره ...ماشاال........

نصر
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 18:19
با بيشتر مردم كه صحبت ميشه همه متفق القول هستند كه به شوراي شهر و كساني كه هزينه تبليغاتي آنها زياد است راي ندهند

وحيد
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 22:49
آقاي مدير سايت ساده !!! اين اشتري كه نظر ميذاره از اعضاي شوراي شهر است كه با اسم اشتري نظر ميذاره . هر نظري را نمايش نده !

براي اشتري ( محسن موسو
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 22:01
حجه الاسلام و المسلمين قرائتي : غيبت نکن يعني چه؟ (مثلا) رک بگو آقا قرائتي نهضت سوادآموزي رو خراب کرد. غيبت نشود يعني چه؟

براي اشتري( محسن موسوي
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 21:57
حجه الاسلام قرائتي : ((حضرت امير(ع)‌آبروريزي کرد عثمان بن حنيف سر سفره اي رفت که اشراف بودند فقرا نبودند؛ حضرت امير نامه اي نوشت و اين کبابي که خورد کوفتش شد؛ هزار و چهارصدسال است که به خاطر آن سيخ کباب؛ عثمان آبرو ندارد.))

محسن موسويان
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 21:53
هر چي بدبختي ما ميكشيم از امثال اين اشتري است !!! تا كسي ميخواد با ظلم و فساد مبارزه كنه امثال اين آقا با قيافه مذهبي وارد ميشوند و ميگويند كه با چه مجوز شرعي !!! آخه تو از حضرت علي كاسه داغتر از آش شدي !!!حضرت علي امثال عثمان بن حنيف كه به قول شما از مجاهدين و جبهه رفته ها و خانواده شهدا بود ! فقط يك بار رفت بر سر سفره اغنيا ( پارتي بازي انجام نداد و اشرافيگري و غيره انجام نداد) فقط يه شام خورد حضرت علي چون يك مسئول است ، به قول آقاي پناهيان و قرائتي آبروي اون را در كل تاريخ برد اونوقت تو از حضرت علي جلو زدي ميگي اين سايت اين كار را انجام نده !!! برو نهج البلاغه را بخوان ببين حضرت علي با مسئول حكومتي اهواز چه برخوردي انجام داد!!! درد اسلام از امثال تو است كه به اين روزگار افتاده كه بايد در تخلف اداري و فساد در دنيا جزء كشورهاي اول باشيم

ناشناس
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 20:36
در جواب براتي بايد بگويم كه بنده كارمند شهرداري نيستم و هيچيك از بستگانم نيز در شهرداري كار نميكنندچه رسد به اينكه نوبتمان شود . كما اينكه اگر كارمند شهرداري بودم مديريت محترم سايت با اطلاعات قوي كه دارند بنده نوازيشان شامل حال ما نيز ميشد . اما ماهيت حرفم اين بود كه تمام مشكلات امروزه از پيشداوريهاي عجولانه و افترا و تهمت به مردم است .ريختن آبروي افراد به چه بهايي. هر اقدامي روال قانوني خود را دارد . مبارزه با فساد و رانت اداري بسيار پسنديده است . اعلام اسامي تعدادي افراد كه هنوز جرمشان محرز نشده آيا نتيجه اي جز آبروريزي و انگشت نماي خلق شدن دارد . اگر ثابت شود كه حتي يك مورد از اسامي كه اعلام كرده ايد درست نبوده چه جوابي در پيشگاه خد ا و قانون داريد . اگر باعث رنجش و افسردگي خاطر كسي شديد چگونه با عواقب غير قابل انتظار آن روبرو ميشويد ما به چه حقي وبه استناد كدام ماده و قانون به خود اين اجازه را ميدهيم كه در يك سايت عمومي بدون حكم قانوني اسامي تعدادي از افراد را اعلام كنيم .به كامنت هايم ادامه نخواهم داد . من آنچه شرط بلاغ است با تو می‌گویم/ تو خواه از سخنم پندگیر و خواه ملال. عليرضا اشتري

ناشناس
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 15:49
تا می توانید رزمنده ها خانواده های شهدا وجانبازان را زیرسوال ببریدچون شما از رهروان شهدا هستیدوباید انها راازجامعه حذف نمودباز هم ازشما تشکر میکنم

اخوان
|
سه شنبه 21 خرداد 1392 - ساعت : 01:53
مردم در اين انتخابات به اعضاي شورا درس عبرت خواهند داد

نعيم
|
دوشنبه 20 خرداد 1392 - ساعت : 23:50
خدايا دلهاي ما مردم شاهين شهر را به كانديدي رهنما كن كه ساده زيست باشد و ضد فساد باشد و شجاع باشد و از ميز و صندلي نترسد

ناشناس
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 20:17
من بسیارازشما تشکرمیکنم جون شما ازپیروان شهدا هستیدو اکثریت افرادی که شما به انهااشاره نمودهاید ازجانبازان (شهیدان زنده)وخانواده شهدامیباشندودقیقان مثل بقیه موارد برعکس میباشددرنظام جمهوری اسلامی

يونس
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 18:03
مدافعين آقاي عرب يار محمدي ؟؟؟ سئوال من اين است كه آقاي عرب يار محمدي در چه رشته اي تخصص دارد ؟ غير اين است كه رشته ايشان هوا و فضا است !!!! اونوقت رشته هوا فضا چه ارتباطي به كار فرهنگي دارد ؟ ما داخل شهر اين همه متخصص فرهنگي داريم كه به غير از اين كه تخصص دارند در مجموعه هاي فرهنگي سالهاست فعاليت ميكنند ! چرا آنها در سازمان رفاهي فقط به عنوان يك مشاور حضور ندارند ! ولي هر كسي كه به آقايان و مخصوصا خانمها وابسته باشد آنجا حضور دارد !!!

عليرضا صادقي
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 17:16
نظر اشتري را خوندم ياد حرف جليلي افتادم كه ميگفت يه طرف حق است و طرف ديگه باطل ! هر كي كه وسط حق و باطل حركت كنه كه ميانه رو نيست !!! نميخوام بگم شوراي شهر باطله ! ولي شوراي شهر نماد اشرافيگري است و تجمگرائي است نماد پارتي بازي است نماد تكبر و زد وبند پشت پرده است ! و شما نماد رسوا كردن اينها ! شما ضد فساد و ضد اشرافيگري هستيد ! و هركس بين شما و اونها حركت ميكند نميتواند خود را ميانه رو بنامد !

محمد امین
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 10:13
دوست و یا دوستان خوبی که این سایت را اداره میکنین چه شد که به فکر مردم افتادین؟؟؟؟؟؟؟؟ چه شد که که این موضوعات را بیان کردین؟؟؟؟؟ همیشه مشکل مردم ما این بوده که همه چیز رو یکطرف جلو رفتن و نرفتن تحقیق کنن صاحب سایت که میگویید آقای عرب یار محمدی ............... اولا به یاد داشته باشین ایشان را دکتر عرب یار محمدی نام ببرید و دوما همانند خیلی هایی دیگر که در این فهرست من ندیدم نام ببرید که خانه های میلیاردی رو در اصفهان خریدن و....... چرا اونا در لیست نیستن پس حتما شما هم نان را به نرخ روز میخورین /
/امیدوارم که گناه تهمت زدن را بدونین چی هستش!!!!!!!

امام خامنه ای
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 07:55
بصیرت یعنی اینکه بدانیم شمری که سر از امام حسین (ع) برید، همان جانباز جنگ صفین است که تا مرز شهادت هم رفت!

مدير سايت
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 04:36
آن دسته عزيزاني كه از ما در مورد پل ارتباطي بين خود و ما ميپرسند و قصد دارند كه اطلاعات خود را در اختيار ما قرار دهند به استحضار ميرساند كه ميتوانيد با ارسال شماره تماس و يا ارسال ايميل خود در قسمت نظرات و يا با گذاشتن اطلاعات در قسمت نظر شما با ما ارتباط بگيريد . با تشكر از اعتماد شما

رحيم
|
یک شنبه 19 خرداد 1392 - ساعت : 02:42
شمر از جانبازان اسلام بود در جنگ صفين از سرداران سپاه حضرت علي بود زبير سيف الاسلام بود طلحه سيف الاسلام بود يعني اكثر كساني كه بر عليه حضرت علي قيام كردن جزء جانبازان و رزمندگان انقلاب در زمان پيامبر بودند مثل لآن كه بعضيها ميگويند من فرمانده سپاه بودم و ما جنگ را اداره ميكرديم ولي در فتنه 88 گفتند كه در انتخابات تقلب شده .در شهر خودمان هم از اين افراد زياد است !!! ملاك براي اينكه ببينيم برخي در چه وضعيتي هستند اين است كه ببينيم در مقابل فساد ، اشرافيگري ، تجمل گرائي، پارتي بازي و غيره فرياد ميزنند مانند ابوذر يا مثل زبير دنبال حفظ ميز و صندلي و افتخارات گذشته هستند

ناشناس
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 23:44
هرچه می کشیم از سکوت روحانیون و طلاب شاهین شهره. پناه بر خدا. ادم انقدر بی تفاوت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

م
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 23:29
بسم رب الشهدا سلام خیلی جالب که اقای ... احساس مسئولیت کرد در نماز جمعه سخن گفت که این سایت یک اسم اشتباه نوشته اما حرف از دیگران نزد وسکوت کرد جریان چیست

برادران
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 18:33
آقاياني كه در اين شهر مسئوليت دارند و به خصوص تريبون دارند و در مقابل اين تخلفات سكوت ميكنند و دم بر نمي آورند بدانند كه مردم اينها را فراموش نخواهند كرد و در حافظه آنها باقي خواهد ماند

عليرضا اشتري
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 03:57
هر کسی حال مرا جویا شود/
//
/ پس زبانم اینچنین گویا شود:/
//
/ /
//
/گاه مست و عاشقم چون بلبلان/
//
/ گاه ساکت :بی رمق:افسرده جان/
//
/ /
//
/یا چو طوفانم به گفتار و عمل/
//
/ یا به گردابم:گرفتار عجل/
//
/ /
//
/روز میخندم به ریش روزگار/
//
/ شب ز گریه می شوم ابر بهار/
//
/ /
//
/سا عتی تنها و بد بین می شوم/
//
/ با همه قهر و پر از کین می شوم/
//
/ /
//
/ساعتی خوشبینم و امید وار/
//
/ دشمنم را دوست دارم :همچو یار/
//
/ /
//
/گاه احساس جوانی میکنم/
//
/ آرزوی زندگانی میکنم/
//
/ /
//
/گاه پیر و خسته و بی طاقتم/
//
/ از برای آخرت در طاعتم/
//
/ /
//
/گاه بخشنده چو حاتم می شوم/
//
/ گه خسیس و خشک و بی نم می شوم/
//
/ /
//
/یا عزیز و محترم بر دیگران/
//
/ می شوم بالاتر ازما بهتران!/
//
/ /
//
/یا که از چشم همه افتاده ام/
//
/ همچو برگی زرد در فصل خزان اين شعر وصف حال شماست

عليرضا اشتري
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 03:52
عنه عليه السلام : سَيَهلِكُ فِيَّ صِنفانِ: مُحِبٌّ مُفرِطٌ يَذهَبُ بهِ الحُبُّ إلى غَيرِ الحَقِّ ، و مُبغِضٌ مُفرِطٌ يَذهَبُ بهِ البُغضُ إلى غيرِ الحَقِّ ، و خَيرُ الناسِ فِيَّ حالاً النَّمَطُ الأوسَطُ فَالْزَمُوهُ .حديث/
//
/امام على عليه السلام : بزودى درباره من دو گروه هلاك شوند: دوستدار افراطى كه دوستى ، او را به ناحق كشاند و دشمن افراطى كه دشمنى ، او را به ناحق بَرَد. و بهترين حالت مردم درباره من راه ميانه است. پس اين راه را در پيش گيريد./
/

عليرضا اشتري
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 03:51
الإمامُ عليٌّ عليه السلام : لا تَرَى الجاهِلَ إلاّ مُفْرِطا أو مُفَرِّطا .حديث/
//
/امام على عليه السلام : نادان را نبينى، مگر افراطگر يا تفريطگر./
/

عليرضا اشتري
|
شنبه 18 خرداد 1392 - ساعت : 03:43
اين جهان كوه است و فعل ما ندا/
/سوي ما آيد نداها را صدا/
/فعل تو كان زايد از جان و تنت/
/همچو فرزندي بگيرد دامنت/
/پس تو را هر غم كه پيش آيد ز درد/
/بر كسي تهمت منه، بر خويش گرد/
/فعل توست اين غصه‌هاي دم به دم/
/اين بود معناي قَد جَفَّ القَلَم!/
/عليرضا اشتري/
/

جمعي از طلاب حوزه علمي
|
جمعه 17 خرداد 1392 - ساعت : 20:38
حوزه علميه نرجس خاتون به هيچ وجه از كانديدائي اعلام حمايت نكرده و نميكند . و رفتار نامشروع كانديداها هيچ ارتباطي به اين حوزه ندارد . و ما از رفتار برخي از اعضا شورا كه خود را منتسب به اين حوزه ميكنند اعلام برائت ميكنيم.

موسوي
|
جمعه 17 خرداد 1392 - ساعت : 09:08
شما هم بيكاريد بريد مثل كسان ديگر كه از شورا پول وشغل و وام و.... ميگيرند و دهانشان را ميبندد شما هم بريد بگيريد و اونوقت همه جا هم جاتونه و همه هم مي گويند چه انسانهاي شريفي هستيد

براي آقاي ...
|
جمعه 17 خرداد 1392 - ساعت : 03:50
جناب ...؛ خامنه ای را آنگونه که هست باید شناخت نه آنگونه که خودت فکر می کنی!!!! /
/
//سالهاست که رهبر انقلاب مبارزه با مفاسد اقتصادی را فریاد می کند، مبارزه با تجملگرایی و اشرافیگیری مسئولین را فریاد می کند، گزارش کار بدهید که در این زمینه چه کردید؟ مانده ایم دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را!!!!!!!!!!!

براي دست اندر كاران سا
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 22:50
چون شما فساد و تخلف و ريخت وپاش آقايان از بيت المال را افشا كرديد براي همين شديد آدمهاي بد اخلاق و متحجر و غيره ولي اگر در مقابل آقايان مثل خودشان كه هر فسادي را ديدند و سكوت كردند ، بوديد الآن ميگفتند به به چقدر شما اخلاقتون خوبه چقدر داراي معنويت هستيد چه چهره هاي نوراني داريد ! بيائيد اين پول را از شورا بگيريد و برويد زيارت عاشورا بگذاريد و هيئت بگيريد ولي يه موقع در مسائل شهر در ريخت وپاش بيت المال و پارتي بازي حرفي نزنيد ! چون از معنويت شما كم ميشود ! اين پدر سوخته بازيها و زدبندها مال ماست شما خون خودتون را كثيف نكنيد

در جواب مهدی از شاهین
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 19:30
در مکتب امام متحجر کسانی هستند که دین را فقط عبادات فردی می دانند و در عرصه اجتماع و سیاست و حکومت کاری به دین ندارند؛ فراموش نمی کنم زمانی یکی از این آقایان شورا می گفت: «هیئت مذهبی نباید سیاسی باشد» و وقتی به او گفته شد که این فرمان امام خمینی(ره) است که میفرماید: اصل کار هیئتها سیاسی است و نقشه اش را اهلبیت(ع) کشیده اند که تا اخر باشد، بدون توجه به این حرف بازهم بر نظر خود تاکید کرد و جلوی فعالیت سیاسی هیئتهای مذهبی خواست بایستد. حال امثال این آقا ژست ضد تحجر و روشن فکری می گیرند!!!! عجب؟ متحجر کسی است که بنام مذهب و دین انقلاب و اسلام و نظام، در جهت مخالف دیدگاههای رهبری انقلاب حرکت می کند و عدالتخواهی را سیاسی کاری می داند. شما که اندیهش امام را نمی شناسید بیجا می کنید که افکار معیوب خود را بنام امام(ره) منتشر می نمایید.

يك خون دل خورده
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 19:04
اين كساني كه شما نظراتشان را نمايش ميدهيد همين اعضاي شوراي شهر هستند كه به اسم پيرو راه شهيدان ميآيند نظر ميگذارند چرا نظرات آنها را نمايش ميدهيد ؟ ايقدر ساده نباشيد !!!! مي آيند به اسم ظلم و تهمت نزنيد نظر ميگذارند كه شما را تحت تاثير قرار دهند ! اينها كساني هستند كه آه امثال من آنها را گرفته و خداوند آبروي اينها را ميبرد كه چطور براي حفظ ميز با هر دزدي شريك قافله شدند و دم نياوردند و مدعي هستند كه كه براي كسي پارتي باز نكردند شما هستيد كه آبروي نظام را برديد و كوريد نميبينيد مردم به مسئولين چطور بدبين شده اند ! به خاطر چه شده اند ! چون امثال شما آبروي امام خميني و رهبر را كه مثل مردم ضعيف زندگي ميكنند را برده ايد ! كه حتي وقتي مردم شما را ميبينند باور نميكنند كه رهبر اين نظام ساده زيست است ! ما از شما چنان انتقامي ميگيريم كه عبرت تاريخ شويد

ذره ای در آفرینش :
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 17:35
خدایا ما را همواره آگاه و هوشیار دار ، تا پیش از شناختن درست و کامل ، قضاوت نکنیم

کارمند يك شرکت توليدي
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 17:33
نباید فکر کنید هر کسی با شما نیست بر علیه اسلام است

پیرو راه شهیدان :
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 17:30
آیا تا کنون سخن شهید چمران را دیده اید یا شنیده ای : /
/خدایا هدایتم کن که ظلم نکنم زیرا میدانم ظلم گناهی تا بخشودنی است ، خدایا ارشادم کن که بی انصافی نکنم زیرا کسی که انصاف ندارد شرف ندارد ، خدایا راهنمایم باش تا حق کسی را ضایع نکنم که بی احترامی به یک انسان همانا کیفر خدای بزرگ را در پی دارد . حالا شما دقت کنیند آیا با درج چنین مطالبی تحت پایگاه عدالت ظلم و بی انصافی نکردید ، حق کسی را ضایع نکردید ، بی احترامی نکردید و .../
/

مهدی از شاهین شهر :
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 17:29
امام درباره ی متحجران فرموده اند : خون دلی که پدر پیرتان از این دسته متحجر خورده است هرگز از فشارها و سختی های دیگران نخورده است . آیا فکر کرده اید چه کسانی متحجرند ، آری آنانی که ژست تقدس مابی میگیرند ، خود را یک و دیگران را صفر میپندارند ، خودشان را چوپان و بقیه را گوسفند میدانند ، خدا را از آن خود و دیگران را شیطان پرست میبینند و .../
/

م . دانشمند :
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 02:48
اطلاع رسانی خوب است ولی با چه قیمتی ؟ آیا هدف وسیله را توجیح می کند ؟

ر. امام جماعت
|
پنج شنبه 16 خرداد 1392 - ساعت : 02:27
خوب حالا خودتونو کشتید و این اسامی را منتشر کردید. چی شد؟ کی اومد بگه آقا دردتون چیه؟ یعنی مسئولین نمیدونستند که این همه تخلف توشهرداری شده؟!! مشکل عمیقتر از این حرفهاست! همه با هم رو دربایستی دارند و در نتیجه شما شدید آدم بده!!! مسئولین شهر باید بیایند گزارش بدهند که در برخورد با مفاسد اقتصادی و اجرای فرمان 8 ماده ای رهبری در این شهرستان تا حالا چه کاری شده است؟

ایزدی جوان بیکار این ش
|
چهارشنبه 15 خرداد 1392 - ساعت : 19:36
اینها که مسئله ای نیست و برایشان قانونی است بده و بستانهای پشت پرده ساخت و سازهای ان چنانی ، مجوزهای آنچنانی ، رانت های آنچنانی و بکارگیری پیمانکارهای اشنا با این بودجه میلیاردی پس برای همین است که همه در فرصتی کوتاه که داشتند پروندهایشان را به این شهرداری آوردند چرا سیستم حراستی و نظارتی جلوی این موارد را نمیگیرد مگر حقوق همین کار را نمیگیرند اقای امیری معاون مالی رافراموش کردید که به این شهرداری منتقل شده ناگفته ها زیاد است اب از سرگذشته است همه وام دار یکدیگرند

258
|
چهارشنبه 15 خرداد 1392 - ساعت : 19:19
آقایون گرداننده سایت/
/محض اطلاعتون باید بگم که در حال حاضر قانون محکمی برای مبارزه با رانت خواری و سوء استفاده از بیت المال و پارتی بازی وجود نداره/
/در عوض قوانین بسیار محکم و کوبنده ای برای جلوگیری از افشا کنندگان مفاسد وجود داره/
/تحت عناوین تهمت و افترا و تشویش اذهان عمومی و.../
/به عنوان مثال شما باید برید ثابت کنید که این همه آدم که فامیل آقای فلانی هستن و فلان جا مشغول کار هستن،با سفارش آقای فلانی استخدام شدن/
/یعنی هیچ سازمانی وظیفه ای برای خودش قائل نیست که بره و این موارد رو کشف کنه/
/توی کشور ما این وظیفه خطیر رو به گردن مردم بدون هیچ پشتوانه ای انداختن/
/مردم هم که توی دادگاه دستشون بسته است/
/این میشه که فساد همه جا رو برمیداره و کسی هم اگه حرفی بزنه جاش توی..../
/والسلام/
/

ناشناس
|
چهارشنبه 15 خرداد 1392 - ساعت : 18:24
و خمینی می گفت: عین در حرف عدالت همه جا عین علی(ع) است... .

به شورا
|
چهارشنبه 15 خرداد 1392 - ساعت : 09:02
از عدالت گر تو می خواهی دلیل - یاد کن از آتش و دست عقیل-
جان مولا حرف حق را گوش کن - شمع بیت المال را خاموش کن-
این تجمل ها که بر خوان شماست - زنگ مرگ و قاتل جان شماستاز حوزه علميه خواهران
|
چهارشنبه 15 خرداد 1392 - ساعت : 07:55
من واقعا از محضر خداوند طلب مغفرت ميكنم . چون دفعه قبل به خانم موسوي راي دادم . . چون ايشان در حوزه بودند و من گفتم خانم شريفي هستند و چند بار هم آمدند حوزه توضيحاتي پيرامون عملكردشان دادند من خيلي خوشحال شدم كه يك انسان مفيد داخل شورا رفته است . تا اينكه شما اين مطالب را در سايت زديد و من سكوت ايشان را در مقابل اين تخلفات ديدم و همچنين ديدم كه چه تعريفهائي از آقاي م ع ميكنند !!! واقعا از خداوند طلب بخشش ميكنم كه با دست خودمان يك خانم مومن را فرستاديم داخل شورا كه اينطور خراب شود كه آخرت خود را به سبب جاه قدرت و شهرت از دست بدهد و با متخلفين به سبب سكوتش همراهي كند .

سخن عشق
|
چهارشنبه 15 خرداد 1392 - ساعت : 06:52
خدا اجرتون بده امیدوارم که در نوشتن مطالبتان رعایت تحقیق کامل را بفرماییدوتقوا را آنچنان که حقش هست رعایت کنید /
/التماس دعا

همشهری
|
چهارشنبه 15 خرداد 1392 - ساعت : 04:42
با سلام و احترام /
/اینجانب آقای عرب یارمحمدی و خانم موسوی را کاملا میشناسم و سالیانسال است که با آنان رفت و آمد داریم /
/بسیار انسانهای قانع و کم توقع هستند و بسیار خوب است که انسان این چنین اهل دین و دیانت و امامت باشد و با توجه به وضعیت مطلوب مغرور نشده و همچنان افتاده هستند /
/ایشان هیچ فردی را در شهرداری نیاورده و شوهر ایشان نیز خود شاغل در دانشگاه مالک اشتر است /
/بهتر است در این خصوص بیشتر تحقیق کنید و بعد این خبرها را روی سایت خود بگذارید زیرا که /
//
/ان بعض الظن اسم

علت سكوت عموئي و موسوي
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 22:50
خطبه منا امام حسين (ع) خطاب به كساني مانند عموئي و موسوي با ترجمه استاد رحيم پور : ((چرا در برابر بی­عدالتی و تبعیض و فساد در حکومت و جامعه­ی اسلامی ساکت هستید و همه چیز را توجیه و ماستمالی میکنید و رد میشوید؟ چرا سکوت کرده­اید؟ علت آن این است که عده­ای از شما میخواهید که سبیلتان را چرب کنند و عده­ای از شما هم میترسید که سبیلتان را دود بدهند. عده­ای طمع سفره دارید و سفره­ی چرب میخواهید تا بخورید و میگویید که چرا خودمان را به زحمت بیندازیم و با نهی از منکر و انتقاد و اعتراض ریسک کنیم؟ فعلا که بساط­مان رو به راه است و عده­ای از شما نیز میترسید.))

تاريخ تكرار شده است بر
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 20:59
خطبه منا امام حسين (ع) خطاب به كساني مانند عموئي و موسوي با ترجمه استاد رحيم پور : (( شما نه جانتان را در راه ارزشها و عدالت به خطر انداختید و نه حاضر شدید با قوم و خویش­ها و دوستانتان به خاطر خدا و اجرای عدالت و اسلام درگیر بشوید. با همه­ی این کوتاهی­ها از خدا بهشت را هم میخواهید؟ پس از همه­ی این عافیت طلبی­ها و دنیا پرستی­ها منتظرید که در بهشت همسایه­ی پیامبران او باشید! در حالی که من میترسم خداوند در همین روزها از شما انتقام بگیرد. خداوند از شما انتقام خواهد گرفت. مقام شما از کرامات خداست. دستاورد خودتان نیست...حال آنکه به نام خدا در میان مردم محترمید. میبینید که پیمانهای خدا در این جامعه نقض میشود و آرام نشسته­اید و فریاد نمیزنید))

ناشناس
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 20:06
بفرمایید که تخصص آقای عرب یار محمدی چیست که در هیئت مدیره یک سازمان فرهنگی باید حضور داشته باشد؟ چرا این توفیق نصیب دیگران نشده؟؟؟

طاهر
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 20:05
آقایون صاحب سایت چرا درباره همه یه جور قضاوت میکنید.مشخصه که خیلی گشتید تا یه فامیل بازی و پارتی بازی برای آقای عمویی پیدا کنید آخرم چیزی پیدا نکردید رفتید سراغ جیگاه CNG.واقعا خنده داره..آقای عمویی حتی برای پسر خودش پارتی بازی نکرد وقتی از بیمارستان امام حسین بیرونش کردند.در مورد سکوت ایشون هم باید بگم آقای عمویی واقعا تنهاست تو شورا و یه دست هیچوقت صدا نداره.

يك دوست
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 17:49
خانم موسوي انسان مومن ومتديني هست و شوهرش هم انسان با اخلاق و باسوادي هست و شايستگي حضور در هيئت مديره سازمان را دارد ضمن اينكه اهل پارتي بازي هم نيست ولي در مورد اينكه در مقابل تخلف شهردار و ساير اعضا سكوت كرده خودش بايد جوابگو باشد .

يك مادر
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 17:09
والله والله الله كه از اين اعضاي شورا مخصوصا اونهائي كه من بهشون راي دادم نميگذرم كه فرزند من فوق ليسانس حسابداري است ، برود در حاير كارگري كنه و بار جابجا كنه كه وقتي ميياد خونه مثل جنازه بيفتد داخل خانه و از خستگي تا فردا صبح پلك هم نزنه !!! اونوقت شما فاميلهاتون را بذاريد به استخدام شهرداري و مابقي اعضا شورا هم سكوت كنند و دم بر نياورند و حق فرزند ما را نگيرند . ديدار ما به روز قيامت

فريده ل
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 09:54
خانم موسوي و آقاي عموئي شما كه با راي مردم رفتيد داخل شورا چرا در مورد اين تخلفات سكوت كرديد و حالا هم با آنها ائتلاف كرده ايد

ملکی
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 09:39
دردی است غیر مردن کان را دوا نباشد!/پس من چگ.نه گویم این درد را دوا کن؟؟؟

258
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 09:14
یه دلیل سکوتشون اینه که از هم آتو دارن و یا وام دار همدیگه هستن/
/اما یه دلیل دیگه هم اینه که نسبت به تخلف و سوء استفاده از پست و مقام و بیت المال حساسیتی ندارن. در واقع براشون به صورت یه عرف در اومده. بیشتر این مورد بین اعضای مثلا دیندار شورای شهر و شهرداری دلیل اصلی سکوتشونه/
/احتمالا به فکرشونم خطور نمیکنه که اون دنیا چه ....

احسان
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 07:54
اين لكه ننگ بر پيشاني شورا ماند

258
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 07:46
جدای از این مباحثی که پیش اومد، من از گردانندگان سایت به خاطر انتقادپذیری و بالاخص قبول اشتباه و اصلاح اون تشکر میکنم/
/برام جالب بود

فاتحي
|
سه شنبه 14 خرداد 1392 - ساعت : 02:19
اين دو نظر در مورد خطبه منا امام حسين عجب جملات تكان دهنده اي است. عالي

258
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 23:42
فرض کنیم که هم صحبتهای جمعی از هیأتیهای شاهین شهر درست باشه هم گفته های سایت/
/آقا اصلا مشکل ما همینه که این آقایون که خودشون یه جای دیگه مشغول کار هستن، چرا میان عضو هیأت مدیره یک سازمان دیگه میشن و از اونجا هم حقوق میگیرن. اونم با این اوضاع بیکاری جوونا. این شهر پر از جوونای بیکاره اونم از نوع ولایتمدار. یعنی اگه این آقا همسر یکی از اعضای شورا هم نبودن الان عضو هیأت مدیره بودن؟ مشکل ما همینه که این افراد چمبره زدن روی پست و مقام و بیت المال و بیخیال هم نمیشن. یک مشکل دیگه هم اینه که وقتی همسر ایشون عضو این سازمان میشه، یعنی این عضو شورای شهر هم وامدار شهرداری و دیگر اعضای شورا میشن. آخر به اینجا میرسیم که این همه آدم ظاهر الصلاح توی شورای شهر و شهرداری هستن و همه هم وامدار هم هستن و بعضا از تخلفات همدیگه چشم پوشی میکنن و اشتباهاتشون رو توجیه میکنن. آخر سر هم مردم به این افراد با ظاهر مذهبی و به قول آقایون ولایتمدار! نگاه میکنن و میگن آقا این اسلامی که میگید، اگه اینطوریه ما نخواستیم. این آدما هستن که دارن به اسلام و نظام اسلامی ضربه میزنن. همینا مردم رو به آدم های دیندار بدبین میکنن. مردم میگن آقا دین شما رو نخواستیم، بذارید یه بی دین بیاد سر کار ولی این کار ها رو انجام نده./
/مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان

دانشجو
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 21:35
تازه این بخشی از کثافت کاریه بعضی از این آقایونه...سفرهای خارجی و بساز و بفروش تازه اونم با 80% ساخت تو خانه کارگر جز عجایبه که متعلق به یکی از اعضای شورا هست و هزاران مورد ... که شرمم میشه بگم...وا اسلاما

جمعی از هیئتیهای شهین
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 21:35
خوب است خدا را در کارها مدنظر داشته باشید شما نوشته اید افشای اسامی افرادی که با استفاده از روابط فامیلی با شهردار و اعضای شورای شهر و غیره به استخدام شهرداری درآمده اند در صورتیکه آقای عرب یارمحمدی از کارمندان دانشگاه مالک اشترهستند و از شخصیتهای ولایت مدارشهر می باشند. بیان چنین مطلبی از شما بعید بود.

ناشناس
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 20:52
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا! از این همه ظلم به کی شکایت کنیم؟؟؟

روح الله فتحی
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 20:35
خدا خیرتان بدهد وضع از این خرابتره به کارتون ادامه بدید خدا یاورتان است ما هم هستیم تا آخر ... البته طبیعی وقتی جناح کثیف چپ و راست نزاشتن رئیس جمهور انقلابی و محبوب مان دکتر احمدی نژاد ،مفسدان را ذلیل و خوار کنه بایدم این قورباغه های بی اصالت بیریشه هفتیر کش بشن خدا همه شون لعنت کنه و با معاویه و آل امیه محشور کنه ...

سيد
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 18:42
بعضيها با سكوتشان عجب خيانتي به خون شهدا كردند . شهدا رفتند جونشون را دادند كه اينها پست و مقامها را درو كنند .و جلوي فساد و پارتي بازي سكوت !!!

ميلاد
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 17:33
اين عارفيان كه رو دست همه را آورده ما گفتيم عظيمي و فرهادي شهرداري را گرفتند . نگو عارفيان رو دست همه را آورده !عجب زير آبي رفته.

عالی پور
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 16:54
آقای شهردار و حضرات شورای شهر!/
/اگر این مطالب واقعیت ندارد تکذیبیه بدهید... .

ناشناس
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 08:48
ایولله ماشاالله حرف حق زدید به خانمهای که چادرین تواین کاربگویدحرمت این چادررانگه دارن شریک دزدو رفیق قافله نشوندبیشتراطلاعات دهیدمردم شاهین شهر اعضاي شورا رابهتربشناسند

راضیه
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 06:20
ای کاش ما هم یه فامیل تو شهرداری یا شورا داشتیم چرا مسئولین زیر دست را نمیگویید همه کاری میکنند و...

خداداد
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 04:14
آقاي عموئي و ديگر اعضاي شوراي شهر كه نام آنها نيست هم مقصرند چون با سكوتشان شريك جرم هستند

فعال فرهنگي
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 03:24
لطفا اين كامنتهاي مربوط به دفاع از عموئي و موسوي را نمايش ندهيد چون اين كامنتها را يا خودشون ميگذارند يا اطرافيانشون . اينهائي كه ميگويند دكتر عرب يار محمدي در رفاهي نيست من خودم داخل سايت رفاهي ديدم كه بود هنوز هم عكسش هست بريد ببينيد ضمنا ما اين همه نخبه فرهنگي در شهر داريم چرا از اونها داخل سازمان رفاهي نيست هركس كه به شوراي شهر متصل باشه يا به شهردار در همه مناصب هست ولي اگر نخبه فرهنگي باشي و يك عمر هم كار فرهنگي هم كرده باشي جائي در سازمان نداري

کارمند
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 02:29
با سلام و عرض احترام خدمت دست اندرکاران /
//
/من از نزدیک اقای عرب یارمحمدی را میشناسم . ایشان بسیار باتقوا و متدین و ولایتمدار بوده و در حال حاضر یکی از سمتهای کلیدی دانشگاه صنعتی مالک اشتر را در اختیار دارند و امکان اشتغال ایشان در سازمان تفریحی رفاهی شاهین شهر کاملا منتفی است

parandeh
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 02:26
man ke fekr mikonam shoma khili alaki pia daghesh ro ziad kardid/
//
/

شهروند
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 00:06
تا جایی که بنده اطلاع دارم آقای عمویی وخانم موسوی هیچ کدام از نزدیکان و اقوام خود را در شهرداری مشغول به کار نکرده اند .

عمار قربانی
|
دوشنبه 13 خرداد 1392 - ساعت : 00:02
آقای مسئول سایت
/
/شما که عنوان عدالت خواهی و دفاع از حقوق مردم را ادعا می کنید خیلی باید مراقب نوشتار خود باشید . بنده عمار قربانی فرزند شهید علی قربانی در جایگاه CNG یک کارگر ساده هستم(باقرارداد سه ماهه) نه مسئول و کار بنده هیچ ارتباطی با آقای عمویی ندارد اما اگر نسبت اینجانب با آقای عمویی جرم است و نباید در این شهر باشم پس شما بفرمائید چه باید بکنم و بنده نیز گله مندم که باید یک کارگر ساده باشم

ناصري
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 07:36
اين فرهادي كه كل فريدن را آورده شاهين شهر به طوري كه ميگويند فريدن خالي از جمعيت شده

اصغري
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 06:40
چرا از عظيمي يك نفر زديد اون هرچي همشهري و فاميل را دستشون را بند كرده داخل شهرداري

يك آزاده
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 06:01
به خدا هر كدام اينها را داخل خيابان ببينم چنان سيلي بهشون بزنم كه اينطور خون شهدا را پايمال نكنند

در جواب یک روحانی
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 04:52
خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است

مهدی
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 04:21
بنظر من این اعضای شورا و شهردار را که اسم بردید باید بیایند در مجامع عمومی و پاسخگوی این اقدامات خود در مقابل مردم باشند.

يك روحاني
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:53
درسته كه ما ايرانيها طبع مزاح و شوخي را به صورت وافر داريم ! ولي وقتي نظرات را ميخواندم بعضيها طبع مزاح را خيلي خوب بيان كرده اند . ولي دوستان اينجا جاي شوخي نيست انسان بايد از غم اين ظلمها گريه كنه و اشك بريزد . شما فكر كرديد براي چه ظهور امام زمان (ع) اين قدر به تاخير افتاده به خاطر همين كساني است كه ميگويند امام زود بيا ، بعد اين طور دست به پارتي بازي و فساد ميزنند ! واي از دل امام زمان عليه السلام

براي دست اندركاران سا
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:42
درود بر سايت ويكي ليكس ايران - درود بر سايت ويكي ليكس شاهين شهر

دانشجوي علوم سياسي
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:32
قابل توجه كساني كه هم اكنون ميگويند رئيس جمهور بايد سابقه اجرائي داشته باشد !!!!!!!!!!!! الآن در شهر خودمان يك نفر داريم كه سابقه شهردار سابق شاهين شهر را دارذ و يكي سابقه فرمانده نيروي انتظامي و ... ببينيد چه گندي به شهر زدند فساد و پارتي بازي شهر را غرق كرده حالا اگه چند نفر جوان انقلابي و شجاع آمده بودند ديگه اين افتضاح به وجود مي آمد

سئوال
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:28
چرا بقیه مسئولین شهر خصوصا فرماندار،نماینده مجلس،رییس دستگاه قضایی و امام جمعه شهر نسبت به این تخلفات واکنش نشون نمیدن؟

پاسخ ها
ایرج
|
چهارشنبه 27 بهمن 1395 - ساعت : 15:58
واقعآ شهر بی عدالتی ها و پارتی بازی هابیشتر برازنده شاهین شهر است تا خلافیت و دانش اییییییییییییییییییییییییییی بابا روزگار است .......
ياسين
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:25
من كه بهت زده شدم !!!!!!!!!!!!! اينها خيلي جانماز آب ميكشيدند

نرگس
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:21
نظر 258 عالي بود من جاي شما بودم به اون جايزه ميدادم

سلامي
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:19
عالي بود . اين افشاگري خيلي عالي بود . چون اينها اين چند وقت هر جا جلسه تبليغي ميرفتند ، ميگفتند كه اين سايت عدالتخواهي فقط به مگان گير داده ! البته شما به موارد ديگه هم پرداخته بوديد ولي اينها سياه نمائي ميكردند ! ولي اين پيامكي كه داديد و ليست اسامي را نوشتيد ديگه گورشان را كنديد

لویی جرگه
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:18
بجای شورای اسلامی بنویسید لویی جرگه(که شورای متشکل از خوانین و ذی نفوذان و اصحاب زر و زور است). دیگه با این تخلفات آبروی اسلام رو نبرید.

59
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:17
خوب 258 راست میگه... .

شهروند گلدیس
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:15
نگفتم همه چی به همه چی ربط داره!!! آخه مثلا شهردار بهارستان به شهرداری شاهین شهر وصله. نجف آباد هم همینطور! مبارکه و تیران و کرون و سین و فریدن و... هم همینطور. در این عصر ارتباطات عجب اتصالاتی برقرار است. مرحبا بکم

258
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:15
آقا بس کنید این تهمت و افترا زدن ها رو!این بندگان خدا با نیت پاک و محض رضای خدا هر چند سال یک بار میان و ده ها میلیون هزینه میکنن و شام میدن و با زحمت فراوان چند هفته توی نماز جمعه شرکت میکنن که بتونن برن توی شورای شهر و خالصانه به مردم شاهین شهر خدمت کنن.حالا شما گیر دادین به این بندگان خدا اونم بخاطر چند تا کثافت کاری ساده و معمولی که الان بین مسئولین عرف شده؟/
/بذارید کارشون رو بکنن

جوانان حزب الله شاهين
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 03:12
گرچه ازخاکیم ومشتی خاک زیراندازماست آسمان کوچکترین بازیچه پروازماست /
/
//گوشوارگوش گردون حلقه آوازماست مدعی هرگزنداندمرگ مااغازماست

حامیان ولایت
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:53
ما قلم هاییم دردست ولی کزلب مامیچکدذکرعلی
/
/ذکرمولایم علی اعجازکرد عقده ها رااززبانم بازکرد

روحانیون شهرستان
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:49
درسال حماسه سیاسی ,این کار شماحامیان ولایت , یک نوع حماسه سیاسی است - اجرکم عند الله رهبرا هنوزعمارها هستند {به امام زمان(عج)ومقام معطم رهبری به خاظرسربازانش تبریک میگوییم

ناشناس
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:30
مشکل ما ریش و چادر و سابقه جبهه و... نیست! مشکل ما تحصیلات دانشگاهی هم نیست! مشکل ما سابقه و تجربه هم نیست! مشکل ما صداقت در گفتار و عدالت در عمل است... . ای خدا!

110
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:28
خدایا اسلام را از دست این شورای مثلا اسلامی نجات بده!

ناشناس
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:27
اللَّهُمَّ يَا خير الفاتحين افْتَحْ بَيْننَا وَبَين الْقَوْم الظَّالِمين

طلبه
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:26
رَبّنا انْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْمُفْسِدِينَ حَسْبُنَا اللَّهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ رَبِّ نَجِّنَا مِنَ الْقَوْمِ الظَّالِمِينَ اللّهُـمَّ أَنْتَ عَضُـدُنا، وَأَنْتَ نَصـيرُنا، بِكَ نحـولُ وَبِكَ نصـولُ وَبِكَ نقـاتِل...

همون طلبه
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:26
رَبَّنَا لاَ تَجْعَلْنَا فِتْنَةً لِّلْقَوْمِ الظَّالِمِينَ

حسین
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:22
آقا! خجالت لت لت لت لت لت بکش...

ناشناس
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:19
عجب چيزي زديد ! دمتون گرم ! رو دست اسناد ويكي ليكس بلند شديد .

مجيدي
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:15
به خدا ديگه داره از دست اين شوراي شهر و شهردار خونم به جوش ميياد. اين شهر صاحب نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دانش آموز پیشدانشگاهی
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:13
اینجا شاهین شهر اِ ببخشید شهر هرت است؛ صدای ما را از شهرداری و شورای خیلی خیلی اسلامی شهر می شنوید... .

استاد حقوق
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:04
جناب آقای عارفیان/
/خاطر شریفتان باشد در ایام تبلیغات انتخاباتیتان در سال 1385 در پوسترهایتان نوشته بودید:/
/عدالت و قانون قابل تبدیل نیست!/
/حال چه شد که هم عدالت و هم قانون تبدیل شدند؟؟ تبدیل که چه عرض کنم لگد مال شدند!!! و البته دست شما که حقوقدان هستید درد نکند... .

ناشناس
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 01:57
الهی کوفتت بشه

شکرالله خسروی چاله سی
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 01:57
سلام.واقعا متاسفمممممممممممم.

ناشناس
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 01:54
به به. بببه به. بههههههههههههههه/
/خسته نباشید. صلوات ختم کن

براتي
|
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391 - ساعت : 08:37
اين اشتري چرا اينقدر كامنت گذاشته !!! اشتري جان نكنه تو هم با پارتي بازي داخل شهرداري استخدام شدي كه مدام از افراطي گري دم ميزني نكنه ترسيدي نوبت تو هم بشه !!!