امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 خرداد 1392 - 00:00
ماشين تبليغاتي شهرداري به نفع برخي از اعضاي شوراي شهر شاهين شهر
ماشين تبليغاتي شهرداري به نفع برخي از اعضاي شوراي شهر شاهين شهر
واقعا اگر اين كارها براي كار تبليغاتي نيست! جناب آقای شهردار و برخی از اعضای شورا - که در جریان انتقاد به روند مدیریت شهرداری و برخی تخلفات وی، با تمام قوا از وی دفاع همه جانبه نمودند – باید به چند سئوال پاسخگو باشند:

هرچه به انتخابات چهارمين دوره شوراهاي شهر نزديك ميشويم ظاهرا خدمات و تلاشهاي شهرداري به اوج خود نزديك مي شود و ناخوداگاه انسان آرزو ميكند كه اي كاش حداقل اين انتخابات هر ساله برگزار مي گرديد تا به بهانه نزديكي انتخابات و احتياج مبرم اعضاي شورا به راي مردم شاهد افتتاح پروژه هاي متعدد باشيم تا مردم همواره طعم اين خدمات مخلصانه را بيشتر بچشند!

شايد برخي گلايه كنند كه اينطور هم نيست و شهرداري مدام  در حال خدمت رساني و كار و تلاش ميباشد و اين پروژه ها هم در راستای وظایف شهرداری است! كه در پاسخ بايد گفت كه براساس برخي شواهد نشاني از تلاش مخلصانه اين عزيزان یافت نمی شود؛ البته اين معضل فقط مربوط به شاهين شهر نيست و بيماري همه گیری است كه در كشور شایع شده، بطوریکه پروژه‌های شهرداری تهران هم در این روزهای منتهی به انتخابات به ثمر می رسد و برای آن آیین افتتاح برگزار می گردد! و روزانه شبکه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی، خبرگزاری‌ نهادهای خاص و سایت‌های پرتعداد حامی شهردار تهران با سر دادن شعار «تهران در مسیر پیشرفت و عدالت»، احیانا فقط برای رضای خدا اینگونه اطلاع رسانی و تبلیغ می نمایند!!! در شاهين شهر نیز افتتاح همزمان اين چند پروژه كه با سر و صداي زياد و حضور استاندار به همراه برگزاري همايش شهرداران و آسفالت كردن برخي خيابانها و نصب چراغهاي تزئيني در بلوار اصلي شهر و... همه در آستانه انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شاهین شهر به صورت اتفاقي مي باشد!

واقعا اگر اين كارها براي كار تبليغاتي نيست! جناب آقای شهردار و برخی از اعضای شورا - که در جریان انتقاد به روند مدیریت شهرداری و برخی تخلفات وی، با تمام قوا از وی دفاع همه جانبه نمودند باید به چند سئوال پاسخگو باشند: ( البته وقتي برخي از اعضاي شورا حاضر به بيان كوچكترين مورد انتقادي به شهردار نبودند قابل پيش بيني بود كه شهردار هم در نزديكي انتخابات از خجالت اين عزيزان در بييايد!)

 

1.چرا وقتي در اسفند ماه سال گذشته در اين سايت مطلبي تحت عنوان مديريت ضعيف شهرداري به همراه حيف و ميل بيت المال نوشته شد و در آن از وضعيت بد آسفالت خيابان  كشاورز منتهي به بلوار دانشجو انتقاد شد هيچ واكنشي انجام نشد ولي به محض نزديكي به انتخابات در چند روز پيش اقدام به آسفالت آن نمودید؟   

2.چرا در پروژه نصب نرده های تزیینی در بلوار اصلی شهر مدتها کار را معطل گذاشته و حتی در ایام نوروز نیز آن را تکمیل نکردید اما اکنون در آستانه انتخابات شورای شهر فعال گشته و در تلاشهای بی وقفه!!! حد فاصل سه راه فردوسی تا چهارراه حافظ را به اتمام رساندید؟؟    

3.چطور شهرداري محل سکونت يكي از اعضاي شوراي شهر را با ساخت ورزشگاه و چمن كاري و اصلاح جدولها ونصب سرعتگير و رسيدگي به مسجد محل و ... به سرعت آباد نموده، ولي اقدامات عمرانی محله هایي مثل گلديس و... در اين اواخر به نتيجه رسيد؟ چطور در محله اعضاي شورا كارها به سرعت پيش مي رود ولي در محله هاي ديگر در نزديكي  انتخابات به نتيجه مي رسد؟

4. آقاي شهردار بفرمائيد اين همايشهاي شهرداران كشور يا استان  كه مدام در شاهين شهر برگزار ميگردد! چه دستاوردي براي شهر دارد ؟ آيا جز اين است كه هزينه هاي سنگين پذيرائي و اقامت و هدايا  و غيره از جیب مردم شاهين شهر باید تامین گردد تا اينكه شما با برگزاري اين مراسمات خود را در بين مسئولين كشور و استان مطرح کنید! به گفته یک منبع آگاه - كه خواست نامش فاش نشود - اين طور مراسمات جز ضرر براي شهر چيزي در بر ندارد چرا كه وقتي مسئولين به شاهین شهر مي آيند و از وسط شهر مي گذرند و پذيرائي آنچناني از آنها بعمل می آید اين گمان براي آنها به وجود مي آيد كه شاهين شهر گلستان است و هيچ معضلي ندارد و ديگر نياز به امكانات و تسهیلات و... ندارد در حاليكه اگر ایشان را به محله گلديس ببرید از وضعيت اسفبار اين مردم مستضعف با خبر ميشوند!

آیا جز اینست که اين جلسات فقط باعث مي شود كه شهردار شاهین شهر یکی یکی پله های ترقی! را طی نموده و جزء شهرداران نمونه كشور و استان گردد؟

 آقاي شهردار و اعضاي شوراي شهر اگر صداقت داريد همانطوركه هزينه صرف شده برای پروژه های افتتاح شده در این ایام منتهی به انتخابات شورا را  در بنرهای بزرگ برای اطلاع عموم چاپ مي كنيد، هزينه هاي مربوط به ميزباني از شهرداران كشور و استان را هم اعلام كنيد!  در هنگام افتتاح پروژه پل وليعصر(عج) نیز از شما خواسته شد تا همانطور که هزینه 40 میلیارد تومانی ساخت پل را به مردم اعلام نمودید، هزينه سنگين تبليغات براي افتتاح پل ولیعصر(عج) را اعلام کنید اما متاسفانه اعلام نكرديد؟ واقعا فکر می کنید اگر مردم بدانند كه شما در جریان برگزاری مراسم افتتاحیه پل ولیعصر(عج) چه هزینه های سرسام آوری را در قالب چاپ بنرهای کوچک و بزرگ و کارت دعوت، ارسال پیامک، مستند تلویزیونی و... بر دوش بیت المال مسلمین تحمیل نمودید و از کیسه شهروندان این شهر هزینه کردید! ديگر لحظه اي حتي ذره اي این نحوه مدیریت شما را تحمل خواهند كرد؟

5. اعضاي محترم شوراي شهر آيا شما حق اين را داريد كه در نزديكي به انتخابات شورا با ارسال پيامك به صنف هاي مختلف در پيامكها اعلام كنيد كه( جلسه اعضاي شورا با فلان صنف ) و در آن جلسه هم چند نفر از اعضاي شورا كه در يك ائتلاف خاص هستند شركت كنند؟ (و مابقي اعضا شورا در جلسه غايب باشند)!

همين چند روز گذشته بود كه رهبر انقلاب فرمودند:کسانی که برای تبلیغات انتخابات، از بیت المال یا پول مشتَبه به حرامِ برخی افراد دیگر استفاده کنند، نخواهند توانست اطمینان مردم را به سوی خود جلب کنند.

آيا استفاده از امكانات شهرداري و ماشين تبليغاتي شهرداري براي برخي از اعضاي شورا مصداق اين بيانات رهبري نيست ؟؟؟ 

انشاء الله در مطلبي بسيار مهم در آينده اي نزديك به صورت مستند از ابعاد پشت پرده اين همكاريهای نامشروع پرده بر خواهيم داشت.       

 

برچسب ها :
ناشناس
|
سه شنبه 28 خرداد 1392 - ساعت : 20:11
درموردحمایت شهرداری ازبعضی نامزدهاکه عضوشوراهم بودندخودمن شاهدبودم که مامورهای شهرداری پوسترهای یکی ازنامزدهارا(آقای شا...)رامیکندندخانمی پرسیدچرااینکاررامیکنیدگفتندچون پوسترهاازحدمجازبزرگتراست آن خانم یکی ازپوسترهاراروی پوسترآقای صا...گذاشتندوگفتنداینکه بزرگتراست مامورجواب دادبه مامربوط نیست چون گفتن فقط پوسترهای این آقارابکنیم.

z
|
یک شنبه 26 خرداد 1392 - ساعت : 15:43
واقعا این شورای شهریها به خدا هم اعتقاد دارند و اینکه یه دنیای دیگه هم هست؟؟؟/
/اینهمه هزینه تبلیغات واسه چی بود؟ این هزینه ها یا قبلا از جیب مردم تامین شده یا قراره از جیب مردم در آینده تامین بشه ./
/شرم کنید

ناشناس
|
چهارشنبه 22 خرداد 1392 - ساعت : 23:06
اينها با چه روئي كانديد شدند !!! نمي ترسند مردم كار دستشون بدهند

طاها
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 18:17
به خدا قسم روز قيامت جلوي يك يك اعضاي شوراي شهر را ميگيرم و الله اگه رضايت بدم كه اين طور از بيت المال سوء استفاده كرديد ومن فوق ليسانس همين طور بيكار باشم و شما از بيت المال سوء استفاده كرديد

قرباني
|
یک شنبه 12 خرداد 1392 - ساعت : 02:23
اينها با چه روئي كانديد شدند !!! نمي ترسند مردم كار دستشون بدهند

از طاهر....
|
شنبه 11 خرداد 1392 - ساعت : 23:46
بسه دیگه تورو خدا....شما اینقدر که به این حاشیه ها اهمیت میدین به اصول اهمیت نمیدین...چرا مثلا یه سایت برای ترویج حجاب نمیزنین..هیچ رفتین دادسرا و دادگاه ها یه سر بزنین ببینین چه خبره(ایشالا هیچ وقت هم پاتون به اونجاها باز نشه).یه فکری به حال این بچه های طلاق بکنید اینا قراره سرمایه های مملکت باشن..خدا به خیر بگذرونه.شما فکر کردین اگه این شورا بره بهتر میاد ..نه بخدا از بهتر دیگه خبری نیست...باید به بد رای بدید که بدتر نیاد.در بین اعضای قدیم شورا هم هنوز 1 2 نفر پیدا میشن که واقعا دلسوزانه خدمت کردن.حواستون باشه در آخر هم از همه اونایی که از این سایت بازدید میکنن خواهش میکنم چشمتون به دهن دیگران نباشه و تا یکی یه چیزی گفت بقیه همونو تکرار کنن مرتب بگن نمیدونم چرا هزینه اینو نگفتن و چرا در گنجه بازه ...از این حرفا.همه اداراتو نقد کنید مگه اونا تخلف ندارن مگه اسراف ندارن اونا هم ببینید

ناشناس
|
شنبه 11 خرداد 1392 - ساعت : 21:49
شهرداري همانطور كه در بنرها زده هزينه ميدان وليعصر چه مقدار شده يه بنر هم بزنه و بگويد هزينه ميزباني از شهرداران استان وكشور چه مقدار شده است

كامران
|
شنبه 11 خرداد 1392 - ساعت : 07:59
اين شوراي شهر سياه ترين كارنامه شوراي شهر را دارا ميباشد

محمد
|
جمعه 10 خرداد 1392 - ساعت : 22:12
من نه ميگويم حرف شما درسته و نه ميگويم كار شهرداري و شوراي شهر درسته . ولي اينكه شما ميگوئيد اگه شوراي شهر و شهرداري صداقت دارند مبلغ تبليغات پل وليعصر و ميزباني شهرداران را بيان كنند حرف درستي است و شوراي شهر اين را به مردم اعلام كند

براي طاهر
|
جمعه 10 خرداد 1392 - ساعت : 08:13
طاهر جان اينها اگه ميخواستند كاري كه انجام دادند را خود به پايان ببرند ميگذاشتند بعد انتخابات ، چون اينها تا مدتها بعد از انتخابات هم بر مسند شورا هستند

غلامي
|
جمعه 10 خرداد 1392 - ساعت : 07:54
شهرداري و شوراي شهر هر چه سريعتر هزينه ميزباني از شهرداران استان را بيان كنند .

از طاهر به ((حدیثی برای
|
جمعه 10 خرداد 1392 - ساعت : 01:34
با احترام به نظرم این کار طبیعی باشه چون هر کس دیگه هم بود همین کار رو انجام میداد.وقتی کسی یه کاری رو شروع میکنه خب طبیعیه که بخواد خودش تمومش کنه و خودش هم افتتاحش کنه حالا این افتتاح با انتخابات مقارن شده این یک اتفاقه همین

حدیثی برای جناب طاهر
|
پنج شنبه 9 خرداد 1392 - ساعت : 23:12
معصوم(ع) میفرماید: اتقوا من مواضع التُهَم. باید از موقعیتها و کارهایی که شائبه تهمت دارد پرهیز کرد!!! فرض کنیم که حرف شما درست باشد می توانستند این کار را(آیین افتتاحیه) بگذارند برای بعد از انتخابات؛ آنوقت اگر کسی حرفی زد!

زهرا السادات
|
پنج شنبه 9 خرداد 1392 - ساعت : 13:44
عجب فيلمي هستند ! ما را بگو ساده ! فكر ميكرديم اينها دارند چقدر زحمت ميكشند

ناشناس
|
چهارشنبه 8 خرداد 1392 - ساعت : 23:15
انشا لله خیر است

ممل
|
چهارشنبه 8 خرداد 1392 - ساعت : 06:38
اي بابا اين چه حرفي است شما ميزنيد اين عزيزان شوراي شهر شئنشان از اين حرفها به دور است !!!!!!!!!!!!!! اينها براي رضاي خدا آمده اند مسئوليت قبول كرده اند !!!!!!!!! الآن با اين حرفهائي كه شما به آنها زديد ، ديگر اين پست و مقام را براي ديگران ميگذارند !!! چون اينها شيفتگان خدمتند ! اگه نديد فردا استعفا بدهند.

غريبي
|
چهارشنبه 8 خرداد 1392 - ساعت : 03:04
سلام . ما خانه مان شهرك ميلاد است . شهرداري مدتي پيش آمده بود جدول جلوي خانه ها را ترميم ميكرد . واقعا عجيب بود چون شهرك ميلاد خيلي از خانه ها در آنجا هنوز ساخته نشده و به صورت زمين است و ترميم جدول جلوي زمين خالي، بسيار كاري بيهوده است . چون به محض اينكه شخصي خواست زمين را بسازد جدولهاي ترميم شده توسط شهرداري از بين ميرود . من از اين كار تبليغي كه نزديك انتخابات است عكس گرفتم چطوري به دست شما برسانم ؟

طاهر
|
چهارشنبه 8 خرداد 1392 - ساعت : 01:38
مطالبی که فرمودید به نظر میرسه نوعی خصومت شخصیه..!!شهرداری معمولا در طول سال این نوع برنامه ها رو داره مثل همایش ها مثل افتتاحیه ها و .....این که شما میفرمایید نصب چراغ های تزیینی بلوار امام، من خاطرم هست که از همون اول این چراغ ها طی چند مرحله نصب شد تا به اینجا رسیده اگر قرار بود تبلیغاتی باشه تمام چراغ ها رو نصب میکردن نه مثل سنوات گذشته مرحله به مرحله پیش برن.درباره تبلیغات در صدا و سیما باید به عرضتون برسونم که در هفته ای که به نام اصفهان نام گذاری شده تعدادی از مسئولین اصفهان در شبکه های ملی حضور پیدا کردند که این هزینش به مراتب بیشتر از تبلیغات شاهین شهر بود.پس چرا نباید این اقدامات رو شهری مثل شاهین شهر انجام نده؟ چرا فکر میکنید این کارها اصراف است.همه چیز باید در کنار هم باشد.بنده هم به برخی اقدامات شهرداری و شخص شهردار انتقاد دارم اما بنا نمیشه این همه تندروی.این صحبت ها اقدامات برخی اعضای شورا رو که واقعا خالصانه خدمت میکنند زیر سوال میبره.....از اینها گذشته شما در باره مردم چه فکری میکنید مردم خودشون یه پا سیاست مدارن و بعیده با این اقدامات (به ظن شما تبلیغاتی) دم به تله بدن..مردم ما بصیرن...در مورد پروژه ولیعصر صحبت کردید به نظر میرسه اطلاعاتتون دقیق نباشه چون از این 40 میلیارد که گفته شد فقط حدود 19 میلیارد اون مربوط به پل میشه و مابقی اون هزینه تملک اراضی هست و به نوعی سرمایه گذاری صورت گرفته و قیمت زمینهای خریداری شده تا الان چند برابر شده..!در پایان بد نیست این شعر رو با هم مرور کنیم:/
//
/عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت % که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت /
//
/من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش % هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت/
/./
/./
/./
/./
/