امروز یک شنبه 9 بهمن 1401

تاریخ انتشار : یک شنبه 22 اردیبهشت 1392 - 00:00
ولایتی: جامعتین از جلیلی حمایت کند، ما هم حمایت می‌کنیم
ولایتی: جامعتین از جلیلی حمایت کند، ما هم حمایت می‌کنیم
هاشمی در سال 88 رهبری را یاری نکرد و مواضع لازم را نگرفت. هاشمی در سال 88 رهبری را یاری نکرد و مواضع لازم را نگرفت.

علی‌اکبر ولایتی با بیان اینکه "ائتلاف پیشرفت دچار رقابتهای داخلی نشده است و تابع تصمیم جامعتین خواهد بود"، ضمن انتقاد از هاشمی رفسنجانی، اعلام کرد که در صورت حمایت جامعتین از سعید جلیلی، ائتلاف پیشرفت از وی حمایت خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه "اگر تصمیم جامعتین این باشد که من کنار بروم، حتما این کار را انجام می‌دهم"، اظهار کرد: درهای ائتلاف پیشرفت باز است. ما نمی‌دانستیم که جلیلی برای انتخابات ثبت‌نام می‌کند. اگر جامعتین از جلیلی حمایت کرد، ما هم از جلیلی حمایت می‌کنیم.

  

 

این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در ادامه گفت: باید کسانی که با رهبری زاویه ندارند اجماع کنند و اجازه ندهند کسانی که با رهبری فاصله دارند مدیریت آینده جامعه را به دست بگیرند.

 

 در این لحظه مجری برنامه گفت: من فکر می‌کنم منظور شما از کسانی که با رهبری زاویه دارند، آقای هاشمی باشد.

 

برخی دانشجویان پس از شنیدن صحبت مجری، او را تشویق کردند و ولایتی هم مجری را تشویق کرد.

 

ولایتی با بیان اینکه "من نگفتم هاشمی در فتنه 88 دست داشته است"، خاطرنشان کرد: اما بارها گفته‌ام که هرکس در آن ایام در برابر اصحاب فتنه صراحتا موضع گرفت، در خط رهبری است و آنکه موضع نگرفت در خط رهبری نیست.

 

در ادامه این برنامه، این پرسش از ولایتی مطرح شد که "نظر صریح شما درباره هاشمی رفسنجانی چیست؟" که وی پاسخ داد: هاشمی در سال 88 رهبری را یاری نکرد و مواضع لازم را نگرفت.

 

این فعال سیاسی همچنین درباره اینکه "گفته می‌شود قالیباف ساکت فتنه است"، گفت: رهبری معتقد به جذب حداکثری و دفع حداقلی است. درست نیست که روی هرکس انگشت بگذاریم و بگوییم آن فرد در یک مقطعی کاری کرده یا نکرده است. اگر این‌گونه عمل کنیم نیروهای خودی را از دست می‌دهیم. ما می‌خواهیم کشور را اداره کنیم. دو طیف اصلاحات و دولت و انواع امکانات داخلی و خارجی مجهزند. شاخص‌ها را رهبری تعیین می‌کند و ما باید به این شاخص‌ها اعتقاد داشته باشیم.

 

 

 

برچسب ها :
ناشناس
|
جمعه 27 اردیبهشت 1392 - ساعت : 01:11
اقای ولایتی یک فرد متخصص پزشکی است و ایشان از امکانات کشور و خارج از کشور استفاده کرده و میبایست در جبهه پزشکی که نیاز ضروری جامعه است باشد ماشائالله از بقال خیابان و تا..... دیگر سیاست مدار هستند و میتوانند به سیاست کشور خدمت کنند جناب مستدام به جامعه پزشکی بروید و خدمت کنید به خدا صوابش بیشتر است؟؟؟؟؟