امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : شنبه 3 فروردین 1392 - 00:00
حضور مقتدرانه نيروي انتظامي در چهارشنبه آخر سال در شاهین شهر
حضور مقتدرانه نيروي انتظامي در چهارشنبه آخر سال در شاهین شهر
برخي خودروهائي كه از شهرهاي اطراف به شاهین شهر آمده بودند به ايجاد راه بندان در سطح شهر دامن مي زدند. در يكي از اين موارد يكي از اين خودروها با ايجاد راه بندان و بستن خيابان و پياده شدن از خودرو و با انجام حركاتي خلاف عرف كه حتي يكي از سرنشینان آن با پوشيدن لباس دخترانه به جمع كردن مردم در اطراف خود می پرداخت+ عكسهاي چهارشنبه آخر سال در شاهين شهر

هر ساله در آستانه آخرين چهارشنبه سال شاهد ناهنجاريهایی در برخي مكانها در شاهين شهر بوديم كه نارضايتي بسياري از مردم را موجب گرديده بود، كه متاسفانه علیرغم تذكراتي كه داده مي شد اقدام موثري هم از سوي دستگاههاي مسئول انجام نمي گرفت. ولي خوشبختانه امسال با همت نيروي انتظامي حركتي بسيار موثر وعالي در جهت برخورد با این مسئله  صورت گرفت. لذا ذکر چند نکته خالی از لطف نیست:

اول اينكه نيروي انتظامي با نصب بنرهائي در سطح شهر از هفته ها قبل نسبت به اين ناهنجاريها هشدار داد و اعلام كرد كه به خاطر اعتراضهاي اهالي خيابان پروين اعتصامي اين خيابان مسدود است، چرا كه در سالهاي گذشته در روز چهارشنبه آخر سال هر كسي از اين خيابان عبور مي كرد آنرا بیشتر شبیه به ميدان جنگ می یافت تا یک خیابان! و با ازدحام فراوان اراذل و اوباش كه بسياري از آنها از شهرهاي اطراف به اين مكان مي آمدند و موجب سلب آسايش اهالي محل مي گرديدند مواجه مي گرديد، اما امسال در كمال تعجب وقتي از اين خيابان عبور مي كردي آنقدر اين خيابان آرام بود كه شايد آرام ترين شب سال خود را با همت مامورين خدوم و مجاهد نيروي انتظامي سپري كرد؛ چرا كه با تدابیر ویژه انتظامی اراذل و اوباش و بر هم زنندگان نظم عمومی ، دیگر مجالی برای بی نظمی نیافتند.

دوم اينكه در پارك انقلاب(بانك استان) هم هر ساله شاهد همان وضعيت خيابان پروين اعتصامي بوديم كه بحمدالله اين مكان هم با تدبير ویژه مسئولين شهر (نصب جدول در وروديهاي پارک جهت جلوگيري از ورود خودروهای متخلف) یکی از آرامترین شبهای خود در طول سال تجربه نمود .

لذا جا دارد از تمام مسئوليني كه در ايجاد فضائي امن براي مردم شاهين شهر زحمت کشیده و باعث گردیدند كه در اين شب مردم به راحتي در كنار خانواده هاي خود فضایی امن و نسبتا آرام را احساس کنند تشكر نمائيم. عملكرد بسيار مثبت نيروي انتظامي نشان از آن دارد كه اگر در برخورد با ديگر معضلات اين شهر هم اراده و همت مسئولين پشتیبان کار باشد وحمايت همه جانبه صورت گيرد این معضلات نیز به راحتي در كنار فعالیتهای فرهنگي قابل حل ميباشند.

سوم اینکه برخي خودروهائي كه از شهرهاي اطراف به شاهین شهر آمده بودند به ايجاد راه بندان در سطح شهر دامن مي زدند. در يكي از اين موارد يكي از اين خودروها با ايجاد راه بندان و بستن خيابان و پياده شدن از خودرو و با انجام حركاتي خلاف عرف كه حتي يكي از سرنشینان آن با پوشيدن لباس دخترانه  به جمع كردن مردم در اطراف خود می پرداخت(تصویر خودرو و اشخاص مذكور در پائين قابل رويت است) بنابراین لازم است نيروي انتظامي با ايجاد گشتهاي غير محسوس با اين افرادي كه از شهرهاي اطراف مي آيند و موجب سلب آسايش شهروندان شاهين شهر ميگردند برخورد لازم را انجام دهد.( لازم به ذكر است در صورت تمايل پليس شماره پلاك خودرو مذكور در اختيار عزيزان جهت برخورد قانوني قرار خواهد گرفت)، لذا براي رفع نواقص این اقدام ارزنده و در خور ستایش و عملكرد هر چه بهتر نيروي انتظامي براي سالهاي آينده لازم است كه راهنمائي و رانندگي نيروي انتظامي با خودروهائي كه در اين شب با ايجاد راه بندان در خيابانهاي اصلي موجب ترافيك و سد راه مردم مي شوند با جديت اعمال قانون نموده و با اخذ جريمه هاي سنگين و بازدارنده با آنها برخورد نماید.  

در پایان باز هم جا دارد از فرماندار محترم و فرماندهي نيروي انتظامي و پرسنل خدوم آن و دیگر دستگاههای امنیتی تشكر لازم صورت گيرد كه كاري بس بزرگ و ارزنده انجام دادند، انشاء الله که نایب امام زمان(عج) از دستشان راضی و خشنود باشد چرا که رضایت او، رضایت ولیعصر(عج) را بدنبال دارد.

همچنین آن قليل مسئوليني که طی سالیان با مماشات و بستن چشمان خود بر اینگونه معضلات حاضر به برخورد و اقدام عملی جهت برچیدن بساط اراذل و اوباش و حتی ضدانقلاب نبوده و همواره باب توجیهشان باز بوده و ناآگاهانه بر طبل رفق و مدارا با اینگونه افراد می کوبیدند و مدام در گزارشات و سخنرانیهای خود معضلات شاهین شهر را نادیده می گیرند از ترس اینکه مبادا عملکردشان زیر سئوال برود از چنین اقدامی درس عبرت گرفته و در اصلاح عملکرد ناقص خود اقدام نمایند که فرصتها همچون ابر در حال گذارند... .            

برچسب ها :
محمدي
|
دوشنبه 12 فروردین 1392 - ساعت : 20:23
اينهائي كه صورتشون را ماسك ميزنند بايد حتما دستگير شوند و برخورد صورت گيرد

ناشناس
|
جمعه 9 فروردین 1392 - ساعت : 09:01
اي كاش همينطور كه با اراذل و اوباش محكم و قوي برخورد ميشود با اسراف كنندگان بيت المال و برخي مسئولين هم برخورد ميشد شما ها فقط زورتان به چهارتا لات ميرسه !!! اينقدر خود شما داريد ميگيد كه شهردار فلان كار را كرد آيا كسي جرات داره به شهردار بگه بالاي چشمش ابروست !!! بريد كاسه و كوزه تون را جمع كنيد !!! زيادي توهم ميزنيد !!!

پاسخ ها
b
|
دوشنبه 24 اسفند 1394 - ساعت : 15:04
لایک
موسوي
|
پنج شنبه 8 فروردین 1392 - ساعت : 20:05
راس هرم و این حرفها کشکه. تو شاهین شهر هرم مرم نداریم. اصل قضیه اینه که فساد دو بخش داره؛ یکی فساد سیاسی که مربوط به دولتها و حکومتها میشه و یکی هم فساد اجتماعی که مربوط به مردمه. 4 شنبه سوری و مسائل این شکلی بیشتر فساد اجتماعیه که حتی در بین نخبه ها و حتی برخی مذهبیها هم ریشه داره. مشکل از خود مردم هم هست.

سپهر
|
پنج شنبه 8 فروردین 1392 - ساعت : 19:50
ما ساكن خيابان پروين هستيم . هر سال پشت خونه ما را با نارنجك و ترقه سياه ميكردند و ما داخل خونه بيچاره ميشديم . جرات هم نداشتيم بهشون بگيم نزنيد . ولي امسال با همت نيروي انتظامي يك ترقه هم داخل خيابان پروين نزدند .

امير
|
سه شنبه 6 فروردین 1392 - ساعت : 09:19
بچه هاي ناجا خسته نباشد

مهدی. یک دانشجوی بسیجی
|
یک شنبه 4 فروردین 1392 - ساعت : 19:15
ناجا در شاهین شهر امسال توانست برای 4شنبه سوری اقدامات پیشگیرانه خیلی خوبی انجام دهد. اما متاسفانه نواقصی هم بود که شاید از عهده ناجا خارج بود و همیاری دیگر دستگاهها خصوصا نیروهای بسیجی و سپاهی را می طلبید. سپاه و بسیج بویژه گردانهای عاشورا بایستی در اینگونه حركات حضور فعالتری داشته باشند نه اینکه صرفا به یک ایست و بازرسی که هر سال انجام می دهند اکتفا کنند.وقتی کم کاری می کنیم آنوقت است که برخی اشرار فرصت طلب لباس زنانه می پوشند و در خیابان جلوی چشم مردم به رقص و پایکوبی می پردازند وغیرت بسیجی و نیروهای انقلاب را به سخره میگیرند.

چايچيان
|
یک شنبه 4 فروردین 1392 - ساعت : 09:16
ساكن گرگاب عكس بانك استان را گذاشتند كه جدول گذاشتند و خبري نيست !!! پليس امسال عملكردش خوب بود گرچه بايد بهتر بشه .

صاحبجمعيان
|
یک شنبه 4 فروردین 1392 - ساعت : 04:28
همه اين كم كاريها به خاطر راس هرم است كه خراب است اگه به جاي آمار دادن پيگير حل اين موارد در سال گذشته بود اينها از شهرهاي اطراف براي جولان دادن داخل شاهين شهر نمي آمدند

ناشناس
|
شنبه 3 فروردین 1392 - ساعت : 22:55
به این میگن تدبیر انقلابی

ساکن گرگاب
|
شنبه 3 فروردین 1392 - ساعت : 05:50
نمی دانم متن موجود در مورد شاهین شهر است یا جایی دیگر!/
/ما که ساکن شهر گرگاب هستیم صدای نارنجک ها از پارک بانک استان آنچنان اذیتمان کرد چه برسد به ساکنان همان مکانها!!!!!!!!!!!!!!!!!

سهیلی
|
شنبه 3 فروردین 1392 - ساعت : 03:39
مشخصه یک عده ای با برنامه قبلی و با هدف ترویج هرزگی اینطور میان و لباس جنس مونث می پوشند و هر غلطی دلشون بخواهد میکنند. دست بچه های نیروی انتظامی درد نکنه که اینطور سفره اینها رو امسال جمع کردن. انشالله این عده قلیل اما پررو رو هم شناسایی و دستگیر و با سختگیری تمام و بدون اغماض مجازات کنند.

موسوي
|
شنبه 3 فروردین 1392 - ساعت : 03:33
اين پسره ؟ كه لباس دخترونه پوشيده !!! بي مسئوليتي برخي مسئولين در سابق باعث شده كه اينها اينطور در شاهين شهر جولان دهند .

حسین زاده
|
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391 - ساعت : 08:37
آقا یا خانم صاحبجمعيان/
/اگه چارشنبه سوری 91 رو با سال های قبل به صورت منصفانه مقایسه می کردید معترف این مهم بودید که امسال آسیب ها خیلی کمتر از قبل بود/
//
/دقیقا مشخص نکردید که مشکل به کی بر می گرده و منظورتون ار "راس هرم" کدوم یک از مسوولینه

پاسخ ها
امجدیان
|
چهارشنبه 28 مرداد 1394 - ساعت : 16:40
بسم رب شهدا
سلام و خسته نباشید به مسوولان فداکار ونترس نیروی انتظامی وسپاه.با وجود چنین سرداران و سربازان شجاع هیچ اهدی نمیتواند نظم عمومی را بهم بزند.دشمن میدونه تا زمانی که حوزه ها وپایگاه های مقاومت بسیج پراز آدم های فداکار و از جان گذشته هست هیچ غلطی نمیتواند بکند. (یا علی)