امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : شنبه 5 اسفند 1391 - 00:00
نتيجه مذاكرات با اعضاي محترم شوراي شهر شاهين شهر پيرامون مسائل شهرداري
نتيجه مذاكرات با اعضاي محترم شوراي شهر شاهين شهر پيرامون مسائل شهرداري
همانطور که به خوانندگان محترم قول داده بودیم تا مطالبات و خواسته های بحق آنان را از طریق تعامل و گفتگو با اعضای محترم شورای شهر پیگیری نماییم، در هفته ی گذشته با برخی از اعضای محترم شورای شهر طی یک جلسه ای که حدود سه ساعت به طول انجامید ...

همانطور که به خوانندگان محترم قول داده بودیم تا مطالبات و خواسته های بحق آنان را از طریق تعامل و گفتگو با اعضای محترم شورای شهر پیگیری نماییم، در هفته ی گذشته با برخی از اعضای محترم شورای شهر طی یک جلسه ای که حدود سه ساعت به طول انجامید مطالبات مردمی که به صورت کامنت برای این سایت ارسال گردیده بود به اطلاع اعضای شورا رسید.حتی آن دسته از انتقادات و یا خواسته هایی که قابلیت انعکاس خبری نداشت نیز به صورت شفاف با اعضای شرکت کننده در جلسه مطرح گردید؛ اهم مسائل مورد گفتگو بدین شرح می باشد:

در ابتدای جلسه به علت عدم حضور برخی اعضا در جلسه، و استدلال به این مطلب ناصواب که شورای شهر فقط به استانداری پاسخگوست نه به مردم!برخی منویات و رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره)و رهبر معظم انقلاب پیرامون پاسخگویی مسئولان در مقابل مردم از باب تذکر مورد اشاره قرار گرفت؛ از جمله اینکه رهبر انقلاب مسئولین را نوکر مردم خوانده اند و در صورتی که ما ایمان واقعی به این مطالب داشته باشیم، وقتی ارباب که همان مردم هستند از نوکر که مسئولین هستند، حقوق خود را مطالبه می کنند، حتما مسئولین باید پاسخگو باشند.همچنین به برخی اعضای شورا متذکر گردیدیم که حضرت علی(ع)در نهج البلاغه خطاب به مالک اشتر می فرماید:هیچ گاه خود را فراوان از مردم پنهان مدارکه نهان بودن رهبران، نمونه ای از تنگ خویی و کم اطلاعی در امور جامعه می باشد؛ و هرگاه رعیت بر تو بدگمان گردد، عذر خویش را آشکارا با آنان در میان بگذار و با این کار از بدگمانی نجاتشان ده. حضرت به مالک اشتر توصیه می فرماید که: پس درشتی و سخنان ناهموار آنان را بر خود هموار کن.

لذا به عزیزان متذکر می شویم که نمی شود که ما مدام از مرام و سیره ی امیرالمومنین(ع) دم بزنیم ولی به توصیه های ایشان عمل ننماییم. و یک مسئول خود را در مرتبه ی بالاتری از مردم بداند و پاسخگو نباشد.

بعلاوه از اعضای شورا خواسته شد که از کسانی که مشکلات شهر را با انتقادات صریح مطرح می کنند به جای برخوردهای نامناسب، با عطوفت و مهربانی استقبال کنند.چرا که امیرالمومنین(ع) به مالک اشتر توصیه می کنند:  ))از میان مردم کسانی را برای یاری و مشورت انتخاب کن که در حق گویی از همه صریح ترند و هرچند تو را خوشایند نباشد.(( لذا لازم است همه ی مسئولین طبق سیره ی امیرالمومنین(ع)، به افراد منتقد، بیشتر بها دهند تا کسانی که مدام تعریف و تمجید می کنند.و از آنجایی که شورای شهر و شهرداری با داشتن سایت هایی مثل سایت شورای شهر و سایت شهرداری و سایت سازمان رفاهی و تفریحی و همچنین برنامه های تلویزیونی و نوشتاری که مدام از شهرداری و شورای شهر تعریف و تمجید می کنند و تا به حال در این سایت ها یک انتقاد کوچک هم از این عزیزان نشده است.لذا طبق سیره ی امیر المومنین(ع)، اعضای شورا بایستی نسبت به سایت های مذکور حساسیت داشته و از آنها خشمگین باشند، نه از رسانه های عدالتخواه که انتقادات صریح و شفاف می کنند.بدلیل اینکه امیر المومنین(ع)بشدت مسئولینی که اطرافشان را کسانی پر کرده اند که فقط اهل تعریف و تمجید هستند و به آنها انتقاد نمی نمایند مورد ملامت و سرزنش قرار داده و به راستی اگر سیره ی امیرالمومنین (ع)ملاک عمل ما قرار گیرد، باید از برخی از اعضای شورا پرسید که آیا شده است سایت هایی را که مدام از شما تعریف و تمجید می نمایند مورد ملامت قرار دهید؟! و به قول پیر جماران، حضرت روح الله(ره) که می فرمایند: این همه برای این است که انسان خودش را نشناخته.اگر انسان خودش را شناخته بود، هیچ بدش نمی آمد که یک رعیتی هم به او انتقاد کند. اصلا بدش نمی آمد. از انتقاد بدش نمی آمد.

لازم به ذکر است در ابتدای جلسه از سرکار خانم موسوی و جناب آقای مهندس عظیمی که با حضور در جلسه به سیره و روش امیرالمومنین(ع) و امام(ره) و رهبری عمل نموده و این سیره را در عمل به کار بستند تقدیر و تشکر گردید.

در ادامه ی جلسه تمام سئوالات و شبهاتی که توسط خوانندگان سایت مطرح گردیده بود به سمع اعضای شورای شهر رسید.از شبهات نسبت به عملکرد برخی اعضای شورا تا ناکارآمدی برخی مدیران شهرداری و ...

در انتهای جلسه مهمترین خواسته ها و مطالبات مردمی که به هیچ وجه قابل اغماض نبوده بیان شد که این خواسته ها شامل موارد ذیل می باشد:

1)با توجه به تخلفات و ریخت و پاشهای شهرداری و فرار از قانون، در ابتدا خواستار عزل شهردار در اسرع وقت بودیم که با مشورت هایی که با کارشناسان صورت گرفت، و از آنجایی که در این مدت کوتاه باقیمانده به پایان کار شهردار، شخصی برای جانشینی چند ماه پایانی کاندید نبود و در صورت تعویض به علت کوتاهی زمان، ممکن بود آسیب هایی به اتمام طرح ها و پروژه ها وارد گردد، از این خواسته تا برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی در سال آینده صرفنظر گردید.

2) از آن جایی که مردم در شرایط سخت تحریم و با تمام گرانی ها و بدتر از آن گرانفروشی ها و مشکلات اقتصادی و معیشتی، از جمله صف های برنج و چند برابر شدن قیمت حبوبات و گوشت و خودرو و...دست و پنجه نرم می کنند و در عین حال بر سر آرمانهای انقلاب پابرجا هستند و با حضور پرشورتر خود در راهپیمایی 22بهمن امسال نسبت به همه سال های گذشته وفاداری خود را اثبات کردند، لذا اساس خرید خودرو مگان در سال اقتصاد مقاومتي و تحریمهای هوشمند اقتصادی که بودجه های عمرانی و جاری کشور را تحت الشعاع قرار داده است، از ابتدا اشتباه بود و لذا با توجه به داشتن خودروی پژو پارس، هیچ گونه ضرورتی برای خرید خودروی مگان نبود.لذا با توجه به منع رهبری از خرید خودروهای لوکس توسط مسئولین، و نشان دادن این که تحریم فقط مربوط به مردم نیست و مسئولین در صف اول سختی ها و مشکلات هستند، باید در اسرع وقت خودرو مگان فروخته شود و با توجه به افزایش قیمت خودرو، مابقی پول آن به نفع مردم صرف گردد.

3) انبوه مدیران شهرداری که در شاهین شهر ساکن نیستند نیز با توجه به هزینه ی گزاف رفت و آمد آنها، باید از این به بعد با خودروی خویش رفت و آمد کنند و در تحریم ها و سختی ها مدیران شهرداری با صرفه جویی در هزینه ی بیت المال با مردم همراهی کنند.گرچه حضور انبوه مدیران از شهرهای دیگر و بیکاری جوانان شاهین شهری نیز خود از اول اشتباه بوده و ظلمی به تحصیل کردگان این شهر است.ولی به علت مدت زمان کوتاه باقیمانده از عمر این دوره ی شورا، مدیران پروازی!باید خود هزینه ی ایاب و ذهاب خود را پرداخت نمایند.بد نیست به کلامی از رهبر انقلاب در این زمینه اشاره شود: گزارش آمده که روحانی عقیدتی سیاسی در یکی از دستگاه ها خودش ماشین دارد ولی ماشین دولتی سوار می شود، من نوشتم که حق ندارد این کار را بکند.برای من جواب آمد که این کار رویه است و همه می کنند!این آقا خودش یک ماشین دارد که برای خودش لازم است یکی هم خانمش دارد و نمی شود که خانمش از این ماشین استفاده کند! عجب! این چه حرفی است؟! من الآن اعلام می کنم و قبلا هم نوشتم  و اين را گفتم كه آن وقتی كه آقايان امكانات شخصی دارند، حق ندارند از امكانات دولتی استفاده بكنند. اگر ماشين داريد، آن را سوار شويد و به وزارتخانه و محل كارتان بياييد؛ ماشين دولتی يعنی چه؟ واللَّه اگر من از طرف مردم مورد ملامت قرار نمیگرفتم كه مرتب ملاحظه‏ی جهات امنيتی را توصيه میكنند، بنده با ماشين پيكان بيرون می‏آمدم.

به حد ضرورت اكتفا كنيد و اندازه نگه داريد؛ اينها ما را از مردم دور می‏ كند ...

لذا با توجه به فرمایشات رهبری و داشتن خودروی شخصی مدل بالا توسط اکثر مدیران شهرداری، آنها نیز باید با خودرو خویش به اصفهان و دیگر شهرها رفت و آمد کنند تا شاهد همدردی مدیران با مردم در سختی ها و تحریم ها و صرفه جویی در هزینه های بیت المال باشیم.

4) شهرداری و شورای شهر در مجالسی که میزبان میهمانان مختلف مثل شهرداران و یا مدیران سایر شهرها هستند، یا برای غذایی که در شهرداری داده می شود باید از پهن کردن سفره هایی مثل چلو کباب و جوجه کباب و بالاتر که در سابق استفاده می شده است جلوگیری شود و به هیچ وجه انداختن چنین سفره هایی با توجه به گرانی برنج و گوشت و مرغ پذیرفتنی نیست بطوریکه بسیاری از مردم در سال یکبار هم نمی توانند چلوکباب و جوجه کباب مصرف نمایند.لذا لازم است در دادن ناهار و یا پذیرایی هر شخصی حتی معاون رئیس جمهور، از غذاهای ساده مثل غذاهای خورشتی استفاده شود و حتی برای همه ی مدیران خارج از شهر هم الگوسازی گردد.

در این شرایط مدیران نظام باید بیشترین صرفه جویی را در هزینه ی بیت المال انجام دهند و این شهر باید الگویی برای تمام شهرهای ایران گردد.البته تمام دستگاه های دولتی در شهر شاهین شهر باید از این مسئله و پهن کردن سفره هایی که ذکر شد، پرهیز نمایند.

5) از این به بعد باید تمام موارد استخدامی در شهرداری و یا سازمان های زیر نظر شهرداری به صورت گسترده به اطلاع عموم مردم با چاپ بنرهای بزرگ در سطح شهر برسد.و تمام کسانی که به صورت نادرست و با پارتی بازی به استخدام شهرداری و یا شرکت های طرف قرارداد با شهرداری رسیده اند، از کار برکنار شوند (البته این موارد نباید صوری و یا با جابجایی با دیگر شهرها صورت گیرد بلکه باید واقعی و با جزئیات دقیق باشد.)

6)تمام پاداش ها و یا حق کمیسیون ها که به مدیران شهرداری پرداخت می شود، باید با رعایت ضوابط و شرایط خاص کنونی کشور پرداخت گردد و از ریخت و پاش های بیهوده جلوگیری شود.

در پایان جلسه با دو تن از اعضای شورا مقرر شد تا مطالب مطروحه در جلسه آتی شورا با حضور کلیه اعضا مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه آن به این پایگاه اعلام گردد.

انشاءالله در مطلب آینده، به جوابیه و اقدامات شورای شهر پیرامون مطالبات ذکر شده پرداخته خواهد شد.

برچسب ها :
ناشناس
|
سه شنبه 20 فروردین 1392 - ساعت : 01:02
چرا همه چیز را به گردن وظیفه داشتن و شرکت در انتخابات میدانید نه مردم همه چیز را میدانند که وظیفه یعنی استخدام فامیلها و بستگان و دوستان و اشنایان و حل کردن مشکلات و درخواستهای انهاییکه رای دادند و رای اوردند و مدیونشان هستید

ناشناس
|
سه شنبه 20 فروردین 1392 - ساعت : 00:59
ما تنها با عملکرد و انتخاب صحیح خود میتوانیم از ورود انها به این میدان مهم بعضی از اعضای کنونی که بودنشان نتیجه ای در بر نداشته است را بگیریم و افراد جدید و توانمند با تحصیلات عالیه و مرتبط را بر سرکار بیاوریم عدم حضور ما درانتخابات نتیجه اش جز همین نخواهد بود که افراد نالایق بر سر کار بیایند و مدتها دیگر حکومت کنند خدایی ازشما اعضای فعلی خواهش میکنیم دیگر خدمت بس است وظیفه شرعی خود را انجام داده اید بروید و بگذارید جوانهای توانمند تحصیلکرده به روی کار بیایند بخدا شما نزد خداوند دیگر وظیفه ای ندارید به خانواده برسید که صوابش بیشتر خواهد بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ناشناس
|
شنبه 17 فروردین 1392 - ساعت : 01:47
شورایی که برای سر کار امدن میلیونها تومان هزینه کرده است و ناهار و شام مدتها طولانی داده و انها را برای رای دادن با دربست نمودن ماشین در روز انتخابات به این شهر میکشاند و...... ایا میتواند درد این جامعه را حل کند یا در طول این مدت وقت میکند چندین برابر ان را برداشت کند ازشان که میپرسید میگویند وظیفه است و باید به میدان خدمت پاگذاشت صحبت شما آب در اسیاب کوبیدن است و نتیجه ای در بر نخواهد داشت ببینید هرکدام چندین نفر از بستگان خود را در این ارگان و سایر سازمانها به کار گرفته اند هیچ کس جلو دار نخواهد بود و همچنان مشکلات بر مشکلات افزوده خواهد شد

ناشناس
|
شنبه 17 فروردین 1392 - ساعت : 01:42
شما با کسانی به مشورت نشسته اید که سیر هستند و خبر از شکم گرسنه ندارند مثلا فلان شخص شورا که جوانی بیست و چند ساله است ببینید در طول این مدت شش سال سرمایه میلیاردی به دست اورده است و خود و پدر و برادرانش شهر را گرفته اند از انبوه سازی و چه مجوزهایی گرفته اند که هیچ کس نمیتواند این کار را بکند مجوزهای شش و هفت سقف در کوچه ها با کمترین زمان چون خودش عضو کمیسیون کارشناسان و ماده پنج است و با گوشه نظر خودش بقیه ماشین امضا هستند و چشم بسته امضا میکند چگونه ایشان میتواند به مشکلات رسیدگی کند عملکرد ایشان در طول این مدت رسیدگی به پرونده های خود و بستگان بوده است و بس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ر.ج
|
جمعه 16 فروردین 1392 - ساعت : 10:10
انشا اله در انتخابات اینده با شناخت بیشتر به کاندیدا های شورای اسلامی رای دهید و بی تفاوت نباشید.من شخصا موارد زیادی از نابسامانی و رشوه گیری برخی ها را در شهرداری شنیده ام و به همین خاطر صد در صد در انتخابات کاندید خواهم شد ولی برای اینکه تبلیغ نشود اسم و فامیل خود را ننوشتم.اینجانب یکی از کسانی هستم که در صورت انتخاب شدن بدون ترس و واهمه با این جریانات مبارزه خواهم کرد

ناشناس
|
شنبه 19 اسفند 1391 - ساعت : 07:20
دم انتخابات تو این برنامه شاهین شهر شهری برای زندگی چه تبلیغی میکنن با پول بیت المال!!! اونوقت شما انتظار دارید جلوی تجملگرایی شهردار و بقیه تخلفات رو بگیرن؟/
/

جوادي
|
شنبه 19 اسفند 1391 - ساعت : 04:06
بعضيها كه سيبيلشان به واسطه شهرداري چرب است عجب دفاعي ميكنند از شهرداري !!! چه ميكند جناب ...

روح الله
|
شنبه 19 اسفند 1391 - ساعت : 02:38
اعضاء محترم شورای شهر در قبال تمام تخلفات شهرداری مسئول هستند .مردان خدا پرونده را به سازمان بازرسی کل کشور ارجاع دهند.

اردلان
|
جمعه 18 اسفند 1391 - ساعت : 23:36
موندیم به کی باید شکایت کنیم؟ معمولا شکایت شهردار را باید پیش شورا برد!! حالا شکایت شورا را باید پیش کی ببریم؟؟؟؟!!!!

پژمان
|
پنج شنبه 17 اسفند 1391 - ساعت : 16:19
هزينه برنامه شاهين شهر شهري براي زندگي كه شبكه اصفهان ميذاره و در آن اعضاي شورا در آن تبليغات انتخاباتي ميكنند چه مقدار شده اگه ميشه اين برنامه را نقد كنيد و هزينه هاي احتمالا ميليوني آن را ذكر كنيد !

محمد قرباني
|
پنج شنبه 17 اسفند 1391 - ساعت : 14:53
اعضاي شورا شما كه حاضر نيستيد به خاطر مردم ماشين ساده سوار شويد !!! از ما هم توقع نداشته باشيد كه دوباره به شما راي بدهيم

برای شهردار و اعضای شو
|
چهارشنبه 16 اسفند 1391 - ساعت : 09:01
... و خدایی که در این نزدیکی است!!! همین

برای دست اندرکاران ای
|
چهارشنبه 16 اسفند 1391 - ساعت : 08:57
مراقب ضد انقلاب اسلامی باشید...

شاهرخ
|
سه شنبه 15 اسفند 1391 - ساعت : 22:49
اعضای خیلی محترم شورای صد در صد اسلامی شاهین شهر! سکوت شما نشانه چیست؟ یعنی هیچ حرفی برای گفتن ندارید. کم کم دارم به این نتیجه میرسم که همه حرفهای این سایت درسته!

سهراب
|
سه شنبه 15 اسفند 1391 - ساعت : 19:59
پس جواب شورا چي شد نكنه با شورا زد و بند كرديد يا خريدند شما را هم مثل ديگران !!!!!!!!!!!!!!!!

سایه
|
سه شنبه 15 اسفند 1391 - ساعت : 17:57
بدبختی ما در این شهر حاصل مدیریت کسانی است که در حد یک روستا هم نمی توانند عمل کنند اما دری به تخته خورده و حضرات شده اند مدیر و عضو شورا و... و چنبره خود را از روی این شهر بر نمیدارند. نه فهم انقلابی دارند نه فهم دینی و نه فهم علمی

یک سئوال از رییس شورا
|
سه شنبه 15 اسفند 1391 - ساعت : 09:52
چرا در جلسه حاضر نشدی؟

زهره
|
دوشنبه 14 اسفند 1391 - ساعت : 09:52
پدر مردم زير گراني در آمده اينها دنبال راحتي خودشون هستند . خدا ازتون نگذره

شبخیز
|
دوشنبه 14 اسفند 1391 - ساعت : 02:06
انشالله در انتخابات آتی درس عبرت خوبی به کسانی میدهیم که در حق امانت سپرده شده به آنها، ظلم کردند و حاضر به اصلح و عذرخواهی از مردم هم نیستند

ميلاد
|
یک شنبه 13 اسفند 1391 - ساعت : 09:42
به جاي سايت بايد يك هفته نامه درست كنيد . و به معضلات شهر بپردازيد

ناشناس
|
یک شنبه 13 اسفند 1391 - ساعت : 06:15
آقايان شوراي شهر وقاحت هم حدي داره !!! چطور به خودتون اجازه ميديد كه حقوق مردم اينطور پايمال بشه و حاضر به اصلاح آن هم نيستيد .

نعيم
|
شنبه 12 اسفند 1391 - ساعت : 08:02
اگه ميشه مطالب سايت را مثل اين هفته كه در نماز جمعه پخش كرديد توزيع كنيد چون مشغله كاري اجازه بازديد از سايت را نميده

صادق
|
جمعه 11 اسفند 1391 - ساعت : 20:34
به جاي اينكه اينهمه پاداش به معاونين بدهند مقداري از اين پاداشها را به ما كارگران قراردادي بدهيد مگه ما جزو مردم نيستيم

خاكسار
|
جمعه 11 اسفند 1391 - ساعت : 04:17
امروز داخل نماز جمعه بيانيه پيرامون شورا را ديدم بايد زودتر از اينها اطلاع رساني ميكرديد من اصلا از اين ماجراها خبر نداشتم

صالحي
|
پنج شنبه 10 اسفند 1391 - ساعت : 08:43
اين معاونين شهردار از اصفهان مي آيند اونوقت ماشين شهرداري هم در خدمتشونه اينها فكر كردند متخصص هوا فضا هستند !!! اينها تازه يه پولي هم بايد بدهند ما داخل شاهين شهر راهشون ميديم كه جاي تحصيلكردهاي شاهين شهر را اشغال كرده اند

علي
|
چهارشنبه 9 اسفند 1391 - ساعت : 22:34
چقدر فاصله هست بين اميرالمومنين و مسئولين !!! لااقل يه كمي خودشون را به امام نزديك كنيد

رضا
|
چهارشنبه 9 اسفند 1391 - ساعت : 09:12
اين ابوالقاسمي راست ميگه چرا بعضي مسئولين نظام را بد نام ميكنند ! تحريمها در مرتبه اول مال مسئولين است بعد مردم .

يك طلبه
|
چهارشنبه 9 اسفند 1391 - ساعت : 07:33
واقعا صحبت به حقي گفتيد . متاسفانه اطراف برخي از مسئولين ما را انسانهاي چاپلوس گرفته ! و آنها هم به اين افراد پر و بال ميدهند ! و انسانهاي با ايمان كه براي رضاي خدا حرف حق ميزنند در كنار مسئولين جائي ندارند ! من يكبار مسئله اي را به شهرداري تذكر دادم كه با برخورد نا مناسب آنها مواجه شدم

ابوالقاسمي
|
سه شنبه 8 اسفند 1391 - ساعت : 20:35
به خدا قسم اين كارها را ترك كنيد ! به خدا قسم اين ريخت و پاشها و اين اشرافيگريها به نظام ضرر ميزنه ! الآن نزديك انتخاباته و اينها مردم را نسبت به نظام بدين ميكنه ! اگه دم انتخابات وقايع سال 88 رخ داد اولين كساني كه بايد محاكمه بشوند اين افراد هستند ! نه جوانان مردم ! مردم اين مسئولين كه ريخت و پاش ميكنند را ميبينند و فكر ميكنند كه رهبر هم مثل اينهاست ! اونوقت ميريزند داخل خيابان ! ريخت و پاش نكنيد اگه به خدا ايمان داريد! خون شهدا را پايمال نكنيد ! زحمات امام خميني را به هدر ندهيد ! فرداي انتخابات اگه براي نظام بحران ايجاد شد ما شما را ول نميكنيم .

مهرشاد
|
سه شنبه 8 اسفند 1391 - ساعت : 10:37
اين برنامه شاهين شهر شهري براي زندگي كه دوشنبه ها در شبكه اصفهان ميذاره ! چقدر خرج برميداره ؟ هر هفته از پول بيت المال براي خودشون تبليغات راه انداختند !!! كسي هم نيست چيزي بگه !!! شما چرا چيزي نمگيد؟ دم انتخابات براي خودشون تبليغ ميكنند ! خدا حق ما را بگير

گروسي
|
سه شنبه 8 اسفند 1391 - ساعت : 10:10
آخه شان شهردار از رهبر بالاتره و ضمنا جان شهردار خيلي اهميت داره و بايد از جان شهردار حفاظت بشه اگه ما شهردار را به عنوان يك مدير اين نظام از دست بديم ! ميدونيد چقدر متضرر ميشيم ! اونوقت چه كسي و چه مديري پيدا ميشه كه پولهاي بيت المال را حيف و ميل كنه ؟ اونوقت اگه شهردار نباشه پولها همينطور بلا استفاده ميمونه

غلام
|
سه شنبه 8 اسفند 1391 - ساعت : 09:50
بابا شما هم دلتون خوشه !!! ميگين چلوكباب نخورند و خورشت بخورند !!! خدائيش ما خورشت هم نميتونيم بخوريم ! مگه گوشت خورشت ارزونه كه بريزيم داخل خورشت !!! ما بس كه داخل خونه ماكاروني و سويا خورديم شبيه ماكاروني شديم !!!

ناشناس
|
سه شنبه 8 اسفند 1391 - ساعت : 08:18
مردم برنج گيرشون نميياد اونوقت اينها چطوري چلوكباب ميخورند !!!

مرتضي
|
دوشنبه 7 اسفند 1391 - ساعت : 20:20
بعضيها فكر ميكنند كه شيعه علي بودن فقط به گفتن هست ، در حاليكه بايد در عمل از حضرت پيروي كرد بهتره اون بعضيها كه در جلسه نبودن يكبار ديگر سخنان حضرت علي را كه شما در اين مطلب نوشتيد بخوانند

اسماعیل
|
دوشنبه 7 اسفند 1391 - ساعت : 18:53
این حضرات اگه مرد هستند برای همراهی با مردم تو این فشار تحریمها از حقوق آنچنانی و پاداشهای گاه و بیگاه صرفنظر کنند.

صابر
|
دوشنبه 7 اسفند 1391 - ساعت : 10:10
من نميدونم اين تحريمها و گرانيها فقط مال مردمه و مديران و مسئولين نبايد سهمي داشته باشند ؟ ما دو ساعت بريم داخل صف و يك كيسه برنج را 38000تومان بخريم و اونها راحت جوجه كباب بزنند به رگ !!! ما نهايت بريم وام بگيريم و طلاهاي زنمون را بفروشيم تا يه ماشين معمولي بخريم و اينها از پول ما برند مگان سوار بشوند و پژو پارس براشون كسر شان باشه !!!!!!!!!

بيدرام
|
دوشنبه 7 اسفند 1391 - ساعت : 09:09
چرا تا الان مگان فروخته نشده ؟ پس شورا چيكار ميكرده !!!

ميثم
|
دوشنبه 7 اسفند 1391 - ساعت : 06:43
واقعا جملاتي كه از حضرت علي و رهبر و امام آورديد خيلي جالب هستند . اين جملات واقعا ناب هستند ولي متاسفانه در جامعه كمتر گفته ميشود اگر اينها براي جوانان گفته شود خيلي جذابيت ايجاد ميكند من خودم اينها را تا به حال نشنيده بودم

خدایی
|
دوشنبه 7 اسفند 1391 - ساعت : 05:41
مگه نمیدونید بعضیا میگن سرباز انقلابیم اما در واقع سربار انقلابند. میگی نه! بگو اگه مردی وایسا با ماهی 600 هزار تومن کارکن و حق مدیریت و پاداش و... را بیخیال شو.

غلامرضا
|
یک شنبه 6 اسفند 1391 - ساعت : 23:59
لااقل يه نفر پيدا شد واز حقوق مردم محكم دفاع كرد و تحت تاثير بعضي چيزا قرار نگرفت

حدادي
|
یک شنبه 6 اسفند 1391 - ساعت : 09:01
حالا شورا چي گفت ؟ شما كه خوب گفتيد اونها چي گفتند ؟

سادات
|
یک شنبه 6 اسفند 1391 - ساعت : 08:56
مهم اينه كه شما حرفهايي كه خيليها جرات زدن آن را ندارند ميزنيد متاسفانه بيشتر مردم ايران دچار بيماري چاپلوسي شده اند و كسي جرات حرف حق رو در رو را ندارد و پشت سر هم حرف ميزنند حالا چون حرف حق را صريح ميزنيد و ديگران جرات ندارند شما را متهم به مطرح كردن خود مينمايند

شایان
|
یک شنبه 6 اسفند 1391 - ساعت : 08:35
اصل مشکل خود شورای شهرند که وقتی تخصص یک کاری رو ندارند یا جرات اصلاح و مبارزه با فساد رو ندارند اونقته که حقوق مردم ضایع میشه و اینها هم ککشان نمیگزد/
/اصل این مذاکره کار اشتباه و نابجایی بود/
/باید شورای شهر هم مورد نقدهای صریح و شفاف قرار بگیره تا سیه رو شود هرکه در او غش باشد

محمد امين
|
یک شنبه 6 اسفند 1391 - ساعت : 07:34
شورا با مفاد خواسته ها موافقت كرد ؟

احمد
|
یک شنبه 6 اسفند 1391 - ساعت : 06:16
شنیدم رییس شورا تو جلسه تشریف فرما نبودن؟ راسته؟

ناشناس
|
شنبه 5 اسفند 1391 - ساعت : 06:13
خوب!حالا که چی؟

احسان ن
|
شنبه 5 اسفند 1391 - ساعت : 05:17
سلام ميخواستم ازتون حلاليت بگيرم . من اين مدت كه مطلب جديدي نگذاشتيد ، پشت سرتان گفتم رفتند با شورا جلسه گذاشتند و سيبيلشان را چرب كردند و دهانشان را بستند ولي مطلب امروز را كه خواندم ، واقعا خجالت كشيدم درود بر غيرتتان كه اينقدر شجاعانه و با غيرت با اعضا شورا مذاكره كرديد .

ناشناس
|
شنبه 5 اسفند 1391 - ساعت : 04:53
ما الان اینجا یه جمع کثیری هستیم که مطلب را خواندیم و همه اتفاق نظر دارند و میگوییم که شما هم یه مدت دنبال مطرح کردن خود بودید وگرنه نه دنبال عدالت خواهی یا صاحب الزمان عجل علی طهور-اگر به عدالت باشد ما هم برای شما روز شمار میگزاریم تا جوابیه وگرنه این مطالب که همه و شورای شهرخوانده بودند و انشاء ان نیازنبود

بچه شاهین شهر
|
یک شنبه 24 اردیبهشت 1391 - ساعت : 08:37
اعضای شورا 6 سال است که بر این صندلی ها تکیه زده اند و تمام این موارد را دیده اند و میدانستند و هیچ اقدامی نکرده اند و حالا هم به حرف شما گوش می کنند و چشم می گویند اما اتفاقی نمی افتد نمیدانم چرا شما به خودروی مگان گیر داده اید مگر چقدر است 40 الی 45 میلیون خریداری شده و الان هم 80 الی 85 میلیون است که حالا آورده و سود هم دارد و یک وسیله ماندگار است و در شهر می ماند پس خیلی هم بد نیست و تازه در بودجه 50 - 60 میلیاردی یک شهر کجا را می گیرد چرا به مسائل مهم تر و اساسی تر رسیدگی نمیکنید به عنوان مثال قرار داد 100 میلیون تومانی با یک تهیه کننده تلویزیون برای پخش برنامه مسخره " شهری برای زندگی" که دوشنبه ها از شبکه اصفهان پخش می شود و پولیست که صرفا صرف تبلیغات انتخاباتی همین اعضای محترم شورا می شود چیزی نمیگویید و هزاران مثال دیگر .........
/
/این دوره هم گذشت به فکر دوره دیگر باشیم و بدانیم که عدم حضور ما در انتخابات و انتخاب اصلح این بلا را به سر ما می آورد تا اقلیت های غیر ساکن شهر زمام شهر را در دست بگیرند
/
/و یک نکته دیگر جهت اطلاع اعضای شورا به مردم پاسخگو هستند نه به استانداری چون مردم آنها را انتخاب می کنند و طبق قانون حضور آحاد مردم در جلسات شورا آزاد است همان گونه که در مجلس شورای اسلامی این اتفاق می افتد شورا که از مجلس بالاتر نیست