امروز یک شنبه 9 بهمن 1401

تاریخ انتشار : دوشنبه 23 بهمن 1391 - 00:00
قطع سخنرانی لاریجانی در قم/ پرتاب کفش و مهر نماز به سوی لاریجانی!/ ممانعت از خروج لاریجانی از حرم
قطع سخنرانی لاریجانی در قم/ پرتاب کفش و مهر نماز به سوی لاریجانی!/  ممانعت از خروج لاریجانی از حرم
در این حین بخشی از جمعیت بر شدت شعارهای خود اضافه کردند و شعارهای "خواص بی بصیرت " سر دادند و حتی اشیائی به سمت جایگاه سخنرانی رئیس مجلس پرتاب شد.

سخنرانی علی لاریجانی رییس مجلس در مراسم راهپیمایی 22 بهمن در قم با شعارهایی علیه او همراه شد.

 علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که برای حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن به خیابان "شهدا" در قم رفته بود، با شعارهایی مواجه شد.

همچنین در هنگام سخنرانی علی لاریجانی، شعارهایی در مورد مضامین 22 بهمن سر داده شد، اما کم کم به صحنه ای متفاوت تبدیل شد و شعارها شکل و رنگ جدیدی پیدا کرد.

رئیس مجلس در ابتدای سخنان خود بدون توجه به شعارهای حاضرین در مجلس به سخنرانی خود که از قبل آماده کرده و مکتوب بود ادامه داد. در حالی که رفته رفته بر صدای شعاردهندگان افزوده می‌شد، صدای لاریجانی به سختی از پشت تریبون شنیده شد.

از سوی دیگر، گروهی به سوی لاریجانی، کفش و مهر نماز پرتاب کردند!

این افراد با سردادن پی در پی شعار «مرگ بر ضد ولایت فقیه» ، «بصیرت بصیرت» و  ... مانع سخنرانی لاریجانی شدند.

لاریجانی در ابتدا گفت: امروز روز بزرگ و از ایام الله و روزی است که مصداق آیه "جاء الحق و ذهق الباطل" است.

وی افزود: در سال 57 نظام ضد اسلامی و دیکتاتوری طاغوت توسط ملت ایران از بین رفت و جمهوری اسلامی با رهبری حکیمانه امام راحل پدید آمد که از آن به عنوان زلزله سیاسی قرن یاد می‌شود.

 در این حین بخشی از جمعیت بر شدت شعارهای خود اضافه کردند و شعارهای "خواص بی بصیرت " سر دادند و حتی  اشیائی به سمت جایگاه سخنرانی رئیس مجلس پرتاب شد.

در این شرایط حلقه محافظان لاریجانی در جایگاه تنگ تر شد و آنها از رئیس مجلس خواستند تا سخنرانی خود را متوقف کند، اما لاریجانی برای ادامه صحبت هایش اصرار داشت.

وی در واکنش به اعتراضات برخی از راهپیمایان گفت: امروز روز 22 بهمن و روز مبارکی است و روزی است که باید با رهبر معظم انقلاب بیعت کنیم و نباید با اینگونه اقدامات این جشن بزرگ را خدشه دار کنیم.

در ادامه وقتی حاضرین و معترضین در شبستان به سمت محل جایگاه سخنرانی حرکت کردند در این هنگام لاریجانی را که دیگر نماینده مردم قم در مجلس و استاندار قم همراهی می‌کردند توسط محافظان به سمت پشت جایگاه هدایت شد.

همچنین گروهی از معترضان به رئیس مجلس در خیابان پشت شبستان حرم مطهر حضرت معصومه(س) تجمع کرده اند و با سر دادن شعارهایی علیه لاریجانی مانع خروج وی از حرم مطهر حضرت معصومه‌(س) شده‌اند.

این در حالی است که تلویزیون قم، پخش زنده خود را پس از این اتفاقات قطع کرد ! خاطرنشان می‌شود که شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س) در تاریخ 15 خرداد 1385 نیز شاهد همين وقايع به هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام نيز بود.

 

برچسب ها :
شیواموسوی
|
جمعه 15 شهریور 1392 - ساعت : 14:34
کلااینکه وسط حرف ایشون پریدنوسخنرانیشونوقطع کردن کارخیلی بدی کردن چه برسه دیگه به اینکه بخوان لنگه کفشومهرم بطرفشون پرت کنن....بنظرمن هرمشکلیرومیشه باارامش حل کرد چرابایدهکیشه ازراه جنگوستیزواردعمل بشیم وقتی که طرفمون شخص اصیلوبافهموشعوری هستند

ناشناس
|
پنج شنبه 26 بهمن 1391 - ساعت : 08:10
همش تقصير خودمونه كه به اينها راي ميدهيم

ناشناس
|
سه شنبه 24 بهمن 1391 - ساعت : 10:28
مردم همواره در صحنه حاضر می شوند و علیرغم ان همه مشکلاتی که وجود دارد و بسیار زندگی را مشقت بار کرده است ولی با بصیرت عمل می کنند از آن طرف میبینیم مسئولان بر سر قدرت و ثروت چگونه به جان هم افتاده اند مگر این ثروتو قدرت چقدر با ارزش است که اصل نظام را به چالش می اندازید این رفتارهای ناشایست را نکنید بروید دنبال ابادانی کشورمان و به فکر حل مشکلات باشید از اقایان این توقعات نمیرود؟

ناشناس
|
سه شنبه 24 بهمن 1391 - ساعت : 09:20
اختلاف نظر بین مسئوالان باعث خواهد شد کشور را به چالش بکشاند بیایید با آرامش در کنار یکدیگر به مشکلات کشور که مردم را به تنگنا اورده راه چاره ای اندیشید مگر مردم چه گناهی دارند نگذارید بخاطر حفظ قدرت و ثروت نظام تاوان ان را پرداخت نمایدالان ما خواص را میبینیم که با بی بصیرتی آب در اسیاب دشمن می ریزند

ارغوان
|
سه شنبه 24 بهمن 1391 - ساعت : 09:09
اينها خروش مردم است براي مسئوليني كه به جاي پرداختن به مشكلات مردم به زدوبند سياسي ميپردازند

ناشناس
|
دوشنبه 23 بهمن 1391 - ساعت : 04:28
بی حرمتی به جایگاه رییس مجلس در حرم اهلبیت(ع) کار ناشایستی بود

ناشناس
|
دوشنبه 23 بهمن 1391 - ساعت : 00:01
كار خوبي نبود ه طرفش كفش پرتاب كردند ولي اعتراض مردم به حق بود