امروز یک شنبه 12 تیر 1401

تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1391 - 00:00
سخني با مخاطبين سايت
سخني با مخاطبين سايت
چرا مدتی است در انتشار مطالب جدید پیرامون مسائل شهر وقفه ایجاد گردیده؟ و یا از این سئوال می نمایند که چرا به اخبار ارسالی از سوی آنها(برخی مخاطبین سایت) در خصوص دیگر مسائل مربوط به شهرداری پرداخته نمی شود؟ و انعکاس خبری پیدا نمی کند؟ همچنین بسیاری از مخاطبان عزیز گلایه نموده اند که چرا نظرات آنها در قسمت نظرات نمایش داده نمی شود؟

چندی است که با حجم عظیمی از  نظرات و سئوالات خوانندگان عزیز سایت مواجه گشته ایم؛ نظرات و سئوالاتی مبنی بر اینکه چرا مدتی است در انتشار مطالب جدید پیرامون مسائل شهر وقفه ایجاد گردیده؟ و یا از این سئوال می نمایند که چرا به اخبار ارسالی از سوی آنها(برخی مخاطبین سایت) در خصوص دیگر مسائل مربوط به شهرداری پرداخته نمی شود؟ و انعکاس خبری پیدا نمی کند؟ همچنین بسیاری از مخاطبان عزیز گلایه نموده اند که چرا نظرات آنها در قسمت نظرات نمایش داده نمی شود؟ لذا بر خود لازم دیدیم که در مطلبی مجزا گپی دوستانه با مخاطبان دلسوز و اهل دردی که پایگاه عدالتخواهی و مطالبه مردمی شاهین شهر را محرم و همدرد خود دانسته و با نظرات ارزشمندشان اسباب  دلگرمی گردانندگان سایت را فراهم نموده اند و همچنین با ارسال اخبار مهم از سراسر شهر ما را در انجام وظیفه شرعی خویش یاری می رسانند داشته باشیم. لذا بایستی خدمت ایشان عرضه بداریم که:

1.     باید به این نکته توجه نمود صرف ارسال اخبار به این پایگاه به سرعت قابل انعکاس نیست؛ چرا که بایستی از منابع مطمئن اخبار و گزارشات دریافتی را مورد بررسی قرار دهیم و چه بسا که بعضی از اخبار نادرست باشد و موجبات سلب اطمینان خوانندگان از این پایگاه گردد، لذا رسالت خبری و شرعی این وظیفه را بر دوش ما سنگینتر می نماید که در انتشار مطالب بسیار هوشیار و دقیق باشیم.

2.     آنچه باعث شده در این راه قدم بگذاریم و کلیه ناملایمات را تحمل نموده و سختیهای راه را برخود هموار نماییم صرفا حرکت در مسیر انقلاب اسلامی (که این روزها در آستانه سی و چهارمین سالروز پیروزی مبارکش قرار داریم) بر اساس رهنمودهای راهگشا و بی ابهام و البته پرمسئولیت امام خمینی(ره) و رهبری عزیز  است که آشکارا و طی سخنرانی های عمومی مردم را ملزم کرده اند تا مسئولین را امر به معروف و نهی از منکر نموده و از آنان در خصوص عملکرد خویش پاسخ بخواهند. مانند این جمله تاریخی و بی نظیر حضرت روح الله(ره): " هر فردی از افراد ملت حق دارد که مستقیما در برابر سایرین، زمامدار مسلمین را استیضاح کند و او باید جواب قانع کننده دهد و در غیر اینصورت اگر بر خلاف وظایف اسلامی خود کرده باشد، خود بخود از مقام زمامداری معزول است".

3.     و یا این کلام حضرت سیدعلی(حفظه الله): "مسئولان بلند پایه کشور، قوای سه گانه از خود رهبری تا آحاد مأموران و مدیران، همه باید پاسخگو باشند، پاسخگوی کار خود باشند، پاسخگوی تصمیم خود، پاسخگوی سخنی که بر زبان آورده اند و تصمیمی که گرفته اند. این معنای پاسخگویی است. این یک حقیقت اسلامی است و همه باید به آن پایبند باشیم".

لازم به تذکر است که برخی مسئولین شهر هم واقعا انسانهای دلسوز و عملا و نه صرف گفتار معتقد با آرمانهای امام(ره) و رهبری می باشند و وجود فضای نقد و نقادی در شهر را نه تنها لازم بلکه ضروری می دانند و از هیچگونه حمایتی هم دریغ نکرده و اگر حمایت و اعتقاد این عزیزان به منویات رهبری نبود این امر مهم در شهری مثل شاهین شهر میسر نمی گردید. الحق و الانصاف در آستانه ی 22 بهمن باید خدا را شاکر بود که با به وجود آمدن این نظام هر فردی از افراد جامعه می تواند طبق گفته ی حضرت امام(ره) مسئولین را در مقابل دیگران استیضاح نماید. در حالیکه اگر هم اکنون در نظام شاهنشاهی بودیم، اگر می خواستیم به یک پاسبان محل هم انتقاد کنیم، نمی توانستیم و با برخورد شدید مواجه می شدیم. البته برخیها در این نظام بعلت دوری و عدم آشنایی با آرمانهای حضرت امام(ره) و رهبری هنوز هم در فضای قبل انقلاب زیست می کنند لذا کوچکترین انتقادات را هم بر نمی تابند و این جملات رهبری را که می فرمایند: "مسئولین نوکر مردم هستند" را به عنوان حرف های صوری و دکوری تلقی می کنند و در عمل هیچ نزدیکی و قرابتی به رهبری ندارند. یا همانگونه که در نهج البلاغه حضرت علی(ع) به مالک اشتر در مورد انتقاد تند مردم  می فرمایند: "پس درشتی سخنان ناهموار آنان را بر خود هموار کن"(نامه 53 نهج البلاغه) این بیانات معصومین(ع) را فقط برای ذکر در منابر و برای مردم می دانند نه برای مسئولین، لذا اگر به این باور رسیدند خود را نوکر و مردم را ارباب بپندارند و حقیقتا به اینگونه فرامین معصومین(ع) التزام عملی داشتند کمتر اسباب زحمت خود و دیگران را فراهم می نمایند. همچنین مردم هم باید هوشیار باشند که برخورد نامناسب برخی از این مسئولین را به حساب اسلام و این نظام و رهبری نگذارند چراکه آنها مدافعان اصلی نقد و انتقاد و نهی از منکر از مسئولین می باشند و در عمل هم آن را در سطح کلان و علنا طی دیدارهای مختلف با دانشجویان و دیگر اقشار نشان داده اند.

4.     لازم است در آخر به عرض خوانندگان عزیز برسانیم که در این مدتی که در سایت مطلب جدیدی انعکاس نیافته است به دلیل آن است که گردانندگان این سایت در حال مذاکره با اعضای محترم شورای اسلامی شهر می باشند تا بتوان به لطف الهی انبوه مطالبات برجای مانده در سطح شهر را از طریق گفتگو با اعضای محترم شورای شهر پیگیری نماییم که انشاء الله خبرهای خوشی را در خصوص به ثمر رسیدن مطالبات مذکور به زودی در سایت انعکاس خواهیم داد. لذا از خوانندگان عزیز تقاضا داریم که مدتی دیگر را صبر و تحمل نمایند تا در فضایی آرام مباحث را به نتیجه برسانيم.

5.     در انتها از تمام عزیزان و کسانی که با نظرات خود ما را دلگرم می کنند و یا حتی اخباری مهم و قابل بررسی را در اختیار ما قرار می دهند یا حتی از بسیاری از کارمندان و کارگران شهرداری که ما را در جریان مسائل مربوط به شهرداری قرار می دهند تشکر می نماییم و دست تک تک آن ها را به گرمی می فشاریم. ضمن اینکه از تمامی عزیزانی که ايميل خود را برای برقراری تماس و دادن اخبار مشکلات شهر گذاشته اند، تقاضا داریم که به خاطر حجم بالای ايميلهاي دريافتي ، عذر ما را در دیر برقرار کردن تماس بپذیرند.

 

 

برچسب ها :
عماد
|
جمعه 4 اسفند 1391 - ساعت : 07:55
چه خبر ؟ خيلي ديگه معطل كرديد!!!

ناشناس
|
سه شنبه 1 اسفند 1391 - ساعت : 02:03
خوابتون برده؟نه به شروع طوفانیتون نه به این همه وقفه و سکوت. چه خبره!!! نکنه سیبیلاتونو چرب کردن؟

مورناني
|
شنبه 28 بهمن 1391 - ساعت : 09:03
شورا بايد محكم از حقوق مردم حمايت كنه

حسن
|
شنبه 28 بهمن 1391 - ساعت : 08:09
من موندم با اين جملات امام و رهبري چرا مسئولين به اين بيانات عمل نميكنند ؟ چه توجيهي براي كارهاشون دارند !!!

روحی
|
جمعه 27 بهمن 1391 - ساعت : 11:12
چرا ساکتید؟ چی شد این جلسه کذایی؟

فاطمه
|
جمعه 27 بهمن 1391 - ساعت : 04:16
الآن هم با اينكه فضا براي نقد مسئولين باز شده هنوز بعضي از مسئولين هستند كه اصلا نميفهمند كه مسئولين طبق ديدگاه رهبر نوكر مردم هستند

بچه شاهین شهر
|
پنج شنبه 26 بهمن 1391 - ساعت : 20:01
من دفعه اول است که وارد این سایت میشم اما دیدن این مطلب که در حال مذاکره هستیم صبر کنید خیلی جالب نبود چون معمولا موقع مذاکره به صرف ناهار و ... هم هست و کم کم آدم نمک گیر میشه !! جای سلاحتان قاشق ندن دستتون ؟
/
/ببخشید اگر پیش داوری کردم من که شما رو نمیشناسم فقط از جهت تذکر گفتم

حسام
|
پنج شنبه 26 بهمن 1391 - ساعت : 08:13
مذاكرات 1 5 هم اينقدر طول نكشيد زود باشيد تكليف را روشن كنيد

ساتیار
|
پنج شنبه 26 بهمن 1391 - ساعت : 02:43
بالاخره تونستید با رییس شورای شهر صحبت کنید یا نه؟ اصلا اومد پای میز مذاکره؟ چون گفته بود آماده پاسخگوییه.

ناشناس
|
چهارشنبه 25 بهمن 1391 - ساعت : 09:06
خداوند تمامی کسانی را که در هر لباس و مسئولیتی به مردم و بیت المال خیانت میکنند و منافقانه رفتار دارند و جز مسائل و مادیات و سود خود چیزی مد نظر ندارند در دنیا و اخرت گرفتار و رسوایشان کند الهی

اقای شهردار
|
چهارشنبه 25 بهمن 1391 - ساعت : 07:56
تعویض تابلوی شهرداری شاهین شهر با شهرداری فریدن منطقه بویین ومیاندشت کی انجام میشود؟ توانایی یکپارچه نمودن سیستم نگهبانی از پرسنل بویین و میاندشت کار کمی نیست .خدا قوت به بانی ان

برای مدیر سایت
|
چهارشنبه 25 بهمن 1391 - ساعت : 07:49
باسلام اقای مدیر چرامطالبی که راجع به تفاقات جدید اتش نشانی رخ داده و علت ان نداشتن هیت مدیره میباشدرا منتشر نمیکنید

فدايي
|
چهارشنبه 25 بهمن 1391 - ساعت : 07:09
عجب جمله اي امام گفته - خيلي قشنگ بود حال كردم

اعضای محترم شورای شهر
|
چهارشنبه 25 بهمن 1391 - ساعت : 06:43
هردم ازين بام بري ميرسد تازه ترازتازه تري ميرسد اقاي شهردارشماکه به هيچ يک از سوالات مردم پاسخي نميدهيد لااقل اگه ممکنه به اين اتفاق جديد که درشهرداري افتاده پاسخ دهيد قضيه ي سرقت اتش نشاني شاهين شهرازاتش نشاتي اصفهان چيه؟؟؟؟ اگه هيت مديره داشت اين اتفاق نميفتاد اياواقعانظارت مشکله ياتااين حدهرکي به هرکيه؟ افسوس که هروزبايدمنتظراتفاق جديدي باشيم (خودمونيماخوش بحالتون کسي کاري به کارتون نداره) عجب شهريه اين شهر شاهين شهرشهري براي زندگي.... احتمالاازفرداهرکي هرچي گم کنه ميادشاهين شهردنبالش بگرده واقعادمتون گرم چراباابروي شهربازي ميکنيد سکوت تا کي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا
|
سه شنبه 24 بهمن 1391 - ساعت : 09:13
مذاكرات كي تمام ميشه ؟ زياد طول نديد!

ربیعی
|
دوشنبه 23 بهمن 1391 - ساعت : 18:03
شکایت کیو پیش کی میخاید ببرید؟ اگه اینا درست بودن که شهردار هم درست بود!!! مشکل خود اعضای شورا هستند که بهم نون قرض میدن. یکی دنبال ملک و تراکمه، یکی دوست داره همیشه رییس باشه، یکی یه جور دیگه سوء استفاده میکنه و... یکی از ترسش چیزی نمیگه و.... . ای خدا پناه بر تو. ما اصلا شورا نمیخایم

ناشناس
|
دوشنبه 23 بهمن 1391 - ساعت : 00:02
حق ما را از اينها بگيريد و گرنه حلالتون نميكنم

دعایی
|
یک شنبه 22 بهمن 1391 - ساعت : 09:32
چرا با شورا؟؟؟؟ شما که به شهردار انتقاد کردید! اونوقت میرید سراغ شورا؟ پس شهردار چی؟ نمیخواد پاسخگو باشه؟

ناشناس
|
یک شنبه 22 بهمن 1391 - ساعت : 09:11
تاببینیم