امروز دوشنبه 4 مهر 1401

تاریخ انتشار : شنبه 25 آذر 1391 - 00:00
آقاي شهردار ! خودرو مگان با ساده زيستي مسئولين همخواني ندارد
آقاي شهردار ! خودرو مگان با ساده زيستي مسئولين همخواني ندارد
چرا شهردار شاهین شهر باید با پول بیت المال اقدام به خرید خودروی مگان نموده و با آن رفت و آمد نمایند؟ آیا نمی شود شهردار خودرویی ارزانتر و در شأن یک مسئول نظام جمهوری اسلامی سوار شود؟

یاد آن روزها به خیر که امام امت در حسینیه ی ساده و بی آلایش و بر منبری ساده تر که پارچه ای سفید و ساده بر آن انداخته بودند نشسته بود و با آن آرامش و متانت خویش، ولی با قلبی سلیم و متوکل به خدا، با شجاعتی مثال زدنی خطاب به رئیس جمهور و وزرا و رئیس و نمایندگان مجلس و مردم هشدار می داد که:(( آن روزي كه هر يك از شماها را ملت ديد كه از مرتبه «متوسط» مي غلتيد به طرف «مرفه» و دنبال اين هستيد كه يا «قدرت» پيدا بكنيد يا «تمكن» كنيد مردم بايد توجه داشته باشند و اين طور افرادي كه به تدريج ممكن است يك وقتي خداي نخواسته پيدا بشود، آنها را سر جاي خودشان بنشانند ))

چه زود آن روزها گذشت و پیر جمارانی ما که با بیاناتشان از چشم های مخاطبینشان به پهنای تمام صورت اشک جاری می شد، و چه بسا بسیاری از کسانی که به سخنان آن عزیز گوش می دادند و گریه می کردند، اکنون در مناصب و مسئولیت های نظام نشسته اند و صحبت های آن امام بزرگ را فراموش کرده اند. ساده زیستی و صرفه جویی از اصول اولیه ی انقلاب بوده است و جلوگیری از هزینه های گزاف مسئولین همواره مورد تذکر امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب بوده است. دوری از انعکاس تجمل در زندگی مردم از سوی مسئولین، بارها مورد نهی رهبر معظم انقلاب قرار گرفته است.

رهبر انقلاب در سال 1378 در دیدار با کارگزاران نظام اسلامی فرمودند: (( بعضیها از این غفلت می‌کنند. وقتی شما جلوِ چشم مردم، وضع اتاق و دفتر و محیط کار و محیط زندگی را آن‏چنانی می‌کنید، این یک درس عملی است و هرکسی این را می‏بیند، بر او اثر می‌گذارد. حدّاقل این را باید رعایت کرد. فضا را، فضای تجمّلاتی و تجمّل‏گرایی و عادت کردن به تجمّل قرار ندهیم؛ چون امروز اگر این روحیه تجمّل‏گرایی در جامعه ما رواج پیدا کند ـ که متأسفانه تا میزان زیادی هم رواج پیدا کرده است ـ بسیاری از مشکلات اقتصادی و اجتماعی و اخلاقی کشور اصلاً حل نخواهد شد. تجمّل‏گرایی و گرایش به اشرافیگری در زندگی، ضررها و خطرهای زیادی دارد: هیچ وقت عدالت اجتماعی تأمین نخواهد شد؛ هیچ‏وقت روحیه برادری و الفت و انْس و همدلی ـ که برای همه کشورها و همه جوامع، بخصوص جامعه ما، مثل آب و هوا لازم است ـ پیش نخواهد آمد.))

این گوشه هایی از رهنمود های مکرر رهبر انقلاب به مسئولین نظام است. و این در حالی است که در اثر تحریم های اقتصادی و گاهی بی تدبیری های برخی مسئولین نظام، قشر مستضعف جامعه به شدت دچار مشکل گردیده است و رهبر انقلاب نیز بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح نموده اند، برخی مسئولین بدون توجه به اوضاع اقتصادی نابسامان جامعه به صرف بودجه بیت المال در راستای تجمل گرایی و مانور اشرافی گری مشغولند. در زمانی که به شدت بودجه های عمرانی دولت کاهش پیدا کرده و در اتمام پروژه های نیمه تمام با مشکل تأمین اعتبار مواجه  شده است و مردم مستضعف در تأمین مایحتاج اولیه ی خود درمانده اند، چرا شهردار شاهین شهر باید با پول بیت المال اقدام به خرید خودروی مگان نموده و با آن رفت و آمد نمایند؟ آیا نمی شود شهردار خودرویی ارزانتر و در شأن یک مسئول نظام جمهوری اسلامی سوار شود؟ به خدا قسم این مردم 30 سال است که نشان داده اند حاضرند تمام مشکلات و سختی ها از قبیل جنگ و تحریم و گرانی را تحمل کنند ولی اگر ببینند مسئولینی که خود باید در خط مقدم ساده زیستی و پرهیز از ریخت و پاش باشند، با پول بیت المال ماشین های آنچنانی سوار ميشوند، محل کارشان تجملاتی است و در صرف بیت المال رعایت انصاف را نمی کنند، آن موقع دیگر برایشان قابل تحمل نیست و از خود می پرسند که آیا ساده زیستی و تحمل سختی ها و تحریم فقط برای مردم است و برای مسئولین نیست؟ مسلما  اگر ما در شرایط تحریم و فشار اقتصادی هم نبودیم، مسئولین نظام نباید اینگونه باشند. چرا که حضرت علی(ع) و امام و رهبر انقلاب بارها فرموده اند که مسئولین نظام باید طبق پایین ترین طبقات مردم زندگی کنند و رفت و آمد کنند. رهبر انقلاب در سال 1379 در خطبه های نماز جمعه ی تهران فرمودند: (( این فرهنگ غلطی است که هرکس در مسئولیتهای دولتی به مقام و مسئولیتی رسید، باید فلان طور خانه، یا فلان طور وسیله رفت و آمد، یا فلان طور امکانات زندگی داشته باشد؛ نه، دستور امیرالمؤمنین این نیست؛ فقط مربوط به آن زمان هم نیست؛ مربوط به همه زمانهاست. ))

چرا باید معاونین شهرداری این تعداد ماشین و خودرو در اختیار داشته باشند. این مقدار زیاد خودرو در شهرداری برای چیست؟ در حالی که با خودروهای کمتری هم می توان به امور مردم رسیدگی نمود. آقایان مسئول چرا به مردم آمار بالای خودروهای شهرداری را اعلام نمی نمایید؟

لذا لازم است در اسرع وقت، شهردار محترم، این عمل منافی با اصول انقلاب و آرمانهای امام و رهبری را اصلاح نموده و خودروی مگان خریداری شده را در معرض فروش قرار دهد ضمن اینکه با توجه به افزایش قیمت خودرو، ضرری هم متوجه شهرداری نمی شود و از این پس با ترک عادت ناپسند و غیر اسلامی تجمل گرایی و اشرافیت از جریحه دار نمودن احساسات مردم خودداری نمایند و از سخنان رهبر انقلاب که توصیه های مؤکد مبنی بر پرهیز مسئولان نظام از تجمل گرایی و اشرافیت و تأثیر سوء آن بر مردم دارند، تبعیت محض نمایند. لازم به ذکر است ما در نوشته های آینده به بررسی بیشتر سخنان رهبر انقلاب در زمینه ی ساده زیستی مسئولین و همچنین ریخت و پاش هایی که در دستگاههای اداری شاهین شهر صورت می گیرد خواهیم پرداخت و  همچنین باید گفت که این مطلب قصد ندارد زحمات و نقاط مثبت عملکرد شهردار و مجموعه شهرداری را زیر سوال ببرد. طرح ها و کارهای زیادی در سطح شهر توسط شهرداری در حال اجراست که جای تقدیر و تشکر فراوان دارد. پایگاه مطالبه مردمی شهروندان فرهیخته شاهین شهر نیز آماده است در صورتی که شهرداری نسبت به نقد صورت گرفته هرگونه جوابیه ای دارد، آن را منعکس نماید .

 

برچسب ها :
شعار مردم شاهين شهر
|
یک شنبه 1 بهمن 1391 - ساعت : 18:10
"الشعب يريد اسقاط شهردار"

ناشناس
|
جمعه 15 دی 1391 - ساعت : 05:57
یاللعجب!!!!

ناشناس
|
شنبه 9 دی 1391 - ساعت : 21:17
شما چرا اینقدر به شهردار گیر می دهید .کمی به مسئولین رده بالاتر شهردار و ماشین های و ثروتهای از کجا آورده آن عزیزان برتر از ملت نگاه کنید . بعد ببینید که آیا شهردار حق ندارد یک هزارم آنان ..... تازه مگر یک مسئول برای حفظ آبروی حکومت اسلامی نمی تواند یک کم ولخرجی کند .چطور برای مصالح جامعه نباید از یک نفر که همه میشناسندش .سوال کرد.... این هم به حساب مصالح بگذاری . پیچ و ولومش دست خودشان است

ناشناس
|
چهارشنبه 6 دی 1391 - ساعت : 19:01
آقای شهردار با شما بودنا!!!!!!!!!!!!!!!

عمار
|
چهارشنبه 6 دی 1391 - ساعت : 09:05
در شاهین شهر اینقدر پول زیاد است که شهردارش مگان سوار شود اما در گوشه دیگری از این مملکت اینقدر پول نیست که یک سیستم گرمایشی ساده تهیه شود تا دانش آموزانش در آتش بخاری نفتی نسوزند و نمیرند....../
/والله اگر مسلمانی از شنیدن این خبر بمیرد جای تعجب نیست. جای تعجب اینجاست که اینها را می بینیم و ریخت و پاش میکنیم و ککمان نمیگزد و البته هم نمیمیریم./
/به لینک زیر سری بزنید:/
/http://www.aynaammar.ir/content-content-2782-أین عمار-آتش‌سوزی مدارس-بخاری نفتی-سیران یگانه-هاجر نویدی.html

110
|
چهارشنبه 6 دی 1391 - ساعت : 08:45
یواش یواش دارم به حرفهای 258 در مورد نظر یه پوست شناس و یه دنده شناس ایمان میارم.

ناشناس
|
سه شنبه 5 دی 1391 - ساعت : 09:15
کــــــــــــــــــو گــــــــــــــــــــــوش شنـــــــــــــــــــــــــــــوا

یکی از نامزدهای سابق ش
|
سه شنبه 5 دی 1391 - ساعت : 03:20
بنظرم این اقدامات ناپسند در مجموعه شهرداری شاهین شهر باید از طریق کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی پیگیری شود، تا یک عده ای در این شهر هر کاری که دلشان خواست نکنند. /
/والبته دست گردانندگان این سایت درد نکنه!

ناشناس
|
دوشنبه 4 دی 1391 - ساعت : 15:48
سایت خوبی دارین ولی مردم از اون بیخبرن

ایزدی
|
دوشنبه 4 دی 1391 - ساعت : 15:44
بقیه تشکلهای مذهبی در قبال این قضیه چه واکنشی نشون دادن؟

به نژاد
|
دوشنبه 4 دی 1391 - ساعت : 08:20
شمع بیت المال روشن مانده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شعري از آغاسي
|
دوشنبه 4 دی 1391 - ساعت : 06:51
جان مولا حرف حق را گوش کن شمع بیت المال را خاموش کن
/
/این تجمل ها که بر خوان شماست زنگ مرگ و قاتل جان شماست
/
/

بنده خدا
|
دوشنبه 4 دی 1391 - ساعت : 02:14
چندين ماه است كه شهردار اين مگان را خريده ! سكوت بعضيها در اين چند ماه و ابراز مخالفت نكردن آنها دليلي بر مسائل پشت پرده اي دارد كه نشان از بده بستانهاي خيليها دارد !

یک امام جماعت
|
دوشنبه 4 دی 1391 - ساعت : 01:26
دردی است غیر مردن کآن را دوا نباشد/
/پس من چگونه گویم این درد را دوا کن؟

یک سئوال از رییس ستاد
|
یک شنبه 3 دی 1391 - ساعت : 23:51
ظاهرا جناب آقای شهردار عضو ستاد احیا هم هست، اینکه یک عضو ستاد احیا علیرغم تاکیدات و منویات ولی فقیه و امام راحل، درجهت عکس رهنمودهای ایشان با خرید خودروی مگان اقدام به تجمل گرایی و ترویج خوی ناپسند و ضد انقلابی و ضد اسلامی رفاه طلبی نماید و ستاد احیا در قبال این مسئله سکوت نماید، آیا این منکر نیست؟ شما چگونه جواب شهدا را خواهید داد؟

يك طلبه
|
یک شنبه 3 دی 1391 - ساعت : 20:29
مسئولين اينها افسانه نيست : شهيد رجائي سالها یک کت و شلوار قهوه‏ای رنگ ساده داشت دوران نخست‏وزیری و ریاست جمهوری به همان وضع ساده دوران معلمی‏اش در سالهای پیش از انقلاب باقی ماند.هيچگاه از غذاي دولتي استفاده نكرد و هميشه از منزل غذا مياورد در منزل او حتی در تابستان اثری از کولر و وسایل خنک کننده دیده نمی‏شد. به رغم اصرار دوستان و همکاران هیچگاه حاضر نشد در استفاده از وسایل رفاهی که از سوی تعاوینها در اختیار مردم قرار داده می‏شد برای خود امتیازی قائل گشته و بهره‏ای از آن را نصیب خود سازد. خدا نامش را جاودان كرد به خاطر اين كارها و براي همين در دل مردم ماند و نامش جاودان
/
/

افشين
|
یک شنبه 3 دی 1391 - ساعت : 20:07
يكي به فرياد مردم گلديس برسه

برزو خان
|
یک شنبه 3 دی 1391 - ساعت : 19:29
شهردار انقلابي استعفا استعفا

يه بسيجي
|
یک شنبه 3 دی 1391 - ساعت : 06:24
خلق را بستن به گاری‌ها گذشت /
/
//دوره مردم سواری‌ها گذشت/
/
//نعره خشم ابوذر كو؟ كجاست؟ /
/
//پس علی را یار و یاور كو؟ كجاست؟/
/
//حاج احمد، حاج همت‌ها چه شد؟ آن شجاعت‌ها رشادت‌ها چه شد؟/
/
//فكه و مجنون و مهران یاد باد یاد باد آن روزگاران یاد باد/
/
//گرد باد آن حال را دزدید و رفت /
/
//شمع بیت‌المال را دزدید و رفت/
/
//عاشقان مولای ما ویلا نداشت /
/
//نان بر افطار هم زهرا نداشت/
/
//باكری را خانه در جردن نبود توی جبهه اصل برماندن نبود

ناشناس
|
یک شنبه 3 دی 1391 - ساعت : 05:26
خداحافظ آقای شهردار مگان سوار...

كاج آبادي
|
یک شنبه 3 دی 1391 - ساعت : 04:15
خوی اشرافیت و تجمل گرایی یعنی اسلام بنی امیه؛ نه اسلام ناب محمدی

بچه زرنگ
|
یک شنبه 3 دی 1391 - ساعت : 00:11
وقتی ما مردم شاهین شهر در انتخابات شورای شهر حضور فعال نداریم و برخی کاندیداها از اطراف و اکناف آدم می آورند و در شهری با داشتن حدود 90000 نفر رای دهنده یک کاندیدا با 3-4 هزار رای به شورا راه می یابد، شما انتظار بهتر از این نداشته باشید. به قول معروف: /
/خود کرده را تدبیر نیست!/
/پس بگو مگان سوار تکلیف چیست؟

سلطاني
|
شنبه 2 دی 1391 - ساعت : 08:19
شهرداري جوابيه نداده ؟ شوراي شهر چي جواب ندادند ؟

ممل
|
شنبه 2 دی 1391 - ساعت : 07:34
شهردار مگان را فروخت ؟ اگه فروخت ما را هم خبر كنيد

از اهالي گلديس
|
شنبه 2 دی 1391 - ساعت : 06:19
ما در گلديس از كوچكترين امكانات تفريحي مثل پارك محروميم اونوقت شهردار چطور به خودش اجازه ميده با مگان مانور بده .من ازش نميگذرم و جلوي پل صراط جلوش را ميگيرم كه بچه هاي من نتونند به پارك برند و من ماشين نداشته باشم كه به پاركهاي داخل شهر بروم و در گلديس هم پارك نباشه اونوقت تو سوار مگان بشي

در ادامه سخن سید
|
شنبه 2 دی 1391 - ساعت : 05:51
اینکه شهردار در شاهین شهر ساکن نیست، تقصیر شورای شهر است و در این مورد هم باید پاسخگو باشند!

ناشناس
|
شنبه 2 دی 1391 - ساعت : 05:11
مدیر مدیره ای ول/
/حالا خود مدیره ای ول

یه جوون
|
جمعه 1 دی 1391 - ساعت : 21:29
خوب راست میگه. همخوانی نداره. اگه داشت که نمی گفت!

کریمی میر
|
جمعه 1 دی 1391 - ساعت : 21:22
با نظر رستمی موافقم خیلی زیاد

ریاحی
|
جمعه 1 دی 1391 - ساعت : 21:13
خیلی از مصائب و مشکلات ما بخاطر بی اطلاعی مدیران دستگاهها و ادارات دولتی از شیوه مدیریت اسلامی است! مدیران شاهین شهر باید شیوه مدیریت اسلامی را بیاموزند و به آن عمل کنند تا دیگر از این ریخت و پاشها نکنند... .

املشی
|
جمعه 1 دی 1391 - ساعت : 21:08
خیلی از خانواده ها لنگ 10 - 20 میلیون پول هستند که بتوانند جوان دم بخت خود را عروسی کنند،اما بعلت نداشتن پول نمیتوانند. ازیکطرف مردم اینطور در مضیقه و تحت فشارند و از طرف دیگر یک مدیر اینگونه ریخت و پاش میکند! این تذهبون؟؟؟؟؟؟

سيد
|
جمعه 1 دی 1391 - ساعت : 03:25
آقاي شهردار از اهالي شاهين شهر نيست و از اصفهان ميياد .چرا شهردار شاهين شهر بايد از ساكنين و اهالي شاهين شهر نباشد ؟

رستمی
|
پنج شنبه 30 آذر 1391 - ساعت : 22:29
بنظر من امام جمعه شاهین شهر (مانند امام جمعه مشهد) بعنوان نماینده ولی فقیه بایستی پیگیر منویات رهبری بویژه در زمینه ساده زیستی و عدالتخواهی در رابطه با مسئولان و ادارات شهر باشد و در این زمینه نقش فعالی را ایفا نماید.

رجب بیگی
|
پنج شنبه 30 آذر 1391 - ساعت : 21:31
عذرخواهی و اصلاح اقدامات گذشته حداقل کاری است که باید انجام دهند!

برای حق شناس
|
پنج شنبه 30 آذر 1391 - ساعت : 21:27
کارگران بدبخت شاهین کاران ماهها حقوق نگرفتند تا بالاخره با فشار و اقدام دیگر مسئولین توانستند پس از مدت بسیار طولانی به حقوق عقب افتاده خود برسند، اما شهردار اراده میکند "مگان" بخرد و پس از مدت کمی با تصویب شورای شهر میخرد./
/ظاهرا فراموش کرده اند که این انقلاب و این نظام مال پابرهنگان و محرومان و مستضعفان است، نه مال کارگزاران

برای حق شناس
|
پنج شنبه 30 آذر 1391 - ساعت : 21:22
این حرفهای شما بیشتر شبیه خیالبافیه! روند تجملگرایی و خرید ویلا و مگان رو متوقف و اصلاح کنند، عزل شهردار پیشکش...

حق شناس
|
پنج شنبه 30 آذر 1391 - ساعت : 20:16
اينطور كه من شنيدم قرار شوراي شهر جلسه فوري بگذاره و بركناري شهردار را بررسي كنه

مهسا
|
پنج شنبه 30 آذر 1391 - ساعت : 19:30
شهردار و اعضای شورای شهر باید از مردم بخاطر این اشتباه عذرخواهی کنند و هر چه سریعتر در جبران مافات اقدام نمایند

یه راننده اتوبوس شرکت
|
پنج شنبه 30 آذر 1391 - ساعت : 07:33
جاده سمت پل گز تا اول بلوار طالقانی بعلت خرابی بسیار آسیبهای غیر قابل جبرانی به اتوبوسهای شرکت واحد زده که باعث اعتراض رانندگان و مسافران شده و شیشه اتوبوسها ترک برداشته، خداوکیلی تعمیر این جاده واجبتره که کلی خسارت به بیت المال وارد میکنه یا خرید مگان توسط شهردار!؟

ناشناس
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 23:22
مسئله فقط مگان نیست، مشکل ریشه ای تر از این حرفهاست. مشکل نداشتن روحیه و تفکر انقلابی و بسیجی است که میراث شوم کارگزاران سازندگی است

سرایی
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 23:05
قیمت مگان چقدر است؟ با پول یک مگان برای چند نفر میتوان شغل ایجاد کرد و چند خانواده را از فقر و بدبختی نجات داد! در این اوضاع وانفسای اقتصادی که عالم و آدم کمر به نابودی این مملکت و نظام و میهن بسته اند و در شرایط اقتصاد مقاومتی چه معنی دارد که یک مدیر جزء در این شهر اینگونه ریخت و پاش کند؟ آیا این بی حرمتی به خون شهدا نیست؟ آیا این از پشت خنجر زدن به مردم مستضعف نیست؟ ما اصلا شورا برای چه میخواهیم؟ جز اینست که برای نظارت بر عملکرد شهرداری و تامین منافع مردم باید باشد؟ این همه درد را آدم به چه کسی بگوید؟ یا صاحب الزمان الامان من جور الزمان

پارسا مرداني
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 20:42
رهبر به مسئولين تاكيد داشتند كه حتي زندگي شخصيشون مثل پائينترين افراد جامعه باشد حالا زندگي شخصيشون پيشكش چرا از پول بيت المال مگان سوار ميشند

مريم
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 20:22
من يه سئوال دارم مگه جايگاه فرماندار و نماينده مجلس از شهردار بالاتر نيست ؟ پس چطور اونها سوار پژو و تندر ميشند و شهردار سوار مگان ميشه !!!!!!!!!!!

تاج
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 10:34
نظر شوراي شهر در اين مورد چيه ؟ موافقند يا مخالف؟

يك كارمند
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 09:57
من مطلع هستم كه قبل از خريد مگان يكي از مسئولين رد بالاي شهر به همراه يكي از مسئولين رده بالاي استان مخالف خريداري مگان بودند ولي شهردار با فشار و چانه زني آخر خواسته خود را عملي كرد

يك شهروند
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 08:54
مطلبتون خيلي عالي بود من هم از مطلبتون پرينت گرفتم و در محله پخش كردم

اعرابي
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 07:11
شهردار باید این هفته به نماز جمعه بیاید و در مقابل مردم از این اقدام اشتباه خود توبه کند

اعرابی
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 06:15
از نماینده محترم آقای حاجی انتظار است با تذکر و یا سئوال از وزیر کشور وضعیت شهرداری شاهین شهر را اصلاح نماید

یک طلبه
|
چهارشنبه 29 آذر 1391 - ساعت : 02:24
امام خمینی(ره): امروز جنگ حق و باطل، جنگ فقر و غنا، جنگ استضعاف و استكبار، و جنگ پابرهنه‏ ها و مرفهين بى‏درد شروع شده است.

سیاسر
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 22:15
جرج جرداق مسیحی نویسنده کتاب "علی،صدای عدالت انسانی" خود گفته قبل از نوشتن این کتاب، 200 بار نهج البلاغه را خوانده بودم. آقای شهردار تا حالا چندبار نهج البلاغه را خوانده؟؟؟؟؟ مطئنا اگر خوانده بود سبک و منش مدیریتش علوی بود نه ضد آن!

ناشناس
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 22:11
واقعا اگر به نهج البلاغه برگردیم مملکت بهشت میشود

مقداد
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 20:46
از شوراي شهر و افراد متدين آن بيش ا ز اينها توقع داشتيم لازم است مثل هميشه با اقدام انقلابي خود شهردار را بر كنار نمايند

عمار
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 19:44
چرا شهردار هنوز استعفا نداده ؟

اسماعيلي
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 06:34
بايد يك تجمع اعتراض آميز بر عليه شهردار برگزار شود

کیان ارثی
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 04:30
بابا خوندن یک دور نهج البلاغه پیشکششون. لااقل یکبار عهدنامه مالک اشتر را بخونن. این هم آدرس لینکش:
/
/http://www.aftabir.com/news/view/2012/aug/12/c7_1344753029.php/متن-كامل-نامه-حضرت-علی-ع-به-مالك-اشتر

امیری
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 04:22
جناب آقای سیاسر؛
/
/اگر اعضای شورای شهر هم یکبار نهج البلاغه را خوانده بودند دست به تصویب چنین کار ناروا و غیر اسلامی و غیر انقلابی نمیزدند.

امیری
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 04:18
بر اساس آخرین اخبار رسیده 3 نفر از اعضای شورای اسلامی شهر مخالف خرید مگان بوده اند و 4 نفر دیگر موافق. لطفا اسامی اون چهار نفر را منتشر کنید تا مردم بدانند.

ناشناس
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 04:11
کسانیکه در شورای شهر خرید این خودرو را مصوب نمودند باید در برابر مردم پاسخگو باشند. مگر پول بیت المال را از سر راه آورده اند که حضرات باید مگان سوار شوند و مردم اتوبوس

ناشناس
|
سه شنبه 28 آذر 1391 - ساعت : 01:39
باکری را خانه در جردن نبود/
/توی جبهه اصل بر ماندن نبود/
/عاشقان مولای ما "ویلا" نداشت/
/نان بر افطار هم زهرا نداشت

انصاری
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 09:21
آقای shahin-shahr.net به قول امام علی(ع) فرزند زمان خود باشید! چقدر شما خشک و متعصب هستید؟ اصلا شما در حد این نیستید و حق ندارید که با مدیران جمهوری اسلامی انتقاد کنید. این کارتان باعث میشود که نظام تضعیف شود. چرا فکر میکنید خیلی میفهمید؟؟؟ با این بچه بازیها میخواهید خودتان را مطرح نموده و عرض اندام نمایید فقط.

هاشمی
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 09:15
گاهی وقتها با خودم فکر میکنم چه خوب شد من مدیر نشدم. کلی زحمت بکشی و شبانه روز کار بکنی بعد حتی بعضیها نخواهند شما یک ماشین خوب سوار بشی! واقعا مایه تاسفه از این همه تحجر و خشکه مقدس بازی

دانشمند
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 09:03
اولا آقاي شهردار با اين افتضاح بايد استعفا بدهد ثانيا اگر استعفا نداد شوراي شهر انقلابي عمل كرده و شهردار را بر كنار كنيد

قدیری
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 08:59
اگر شورای شهر مقصر نیست برای نشان دادن بی تقصیری و مخالفت خود یک طرح تصویب کنند که خودروی مگان و دیگر خودروهای تجملاتی و لوکس شهرداری را به فروش برسانند و هزینه آن را صرف ایجاد میدان میوه و تره بار برای مهار گرانی میوه در شاهین شهر نمایند. تازه کلی اشتغالزایی هم میکنندو کلی ثمرات اقتصادی عاید شهرستان و بویژه کشاورزان و مردم میشود.

در جواب اصلانی و قربان
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 08:52
1- شهردار یک نفر است و شورای شهر 7نفر./
/2- شهردار منصوب و منتخب شورای شهر است بنابراین نمیتواند شورای شهر را تحت فشار بگذارد!/
/3-شورای شهری که تحت فشار زیر دست خود قرار بگیرد چگونه میتواند از حقوق مردم دفاع کند؟/
/4- بالاخره خرید خودرو را چه کسی تصویب کرده و چه کسی تایید نموده؟ اگر همه اعضای شورا تایید نکرده باشند لا اقل اکثریت شورای شهر تایید کردند/
/5-شما چرا جانب شورای شهر را گرفته اید؟ بازهم تاکید میکنم همین شورا این شهردار تجمل گرا! را انتخاب و منصوب نموده

اصلاني
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 08:45
عزيزاني كه نظر ميدهند متوجه باشند در اعضاي شوراي شهر افراد مومن و دلسوز وجود دارد اين مسئله ربطي به شورا ندارد بلكه مقصر شهردار است

باز هم همون یه بسیجی
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 08:33
سید علی خامنه ای 70/07/23:/
/گاهى از جاهايى گزارشهاى نوميدكننده‌يى مى‌رسد و در برخى موارد انسان واقعاً عرق شرم بر پيشانيش مى‌نشيند؛ رعايت كنيد. سؤال مى‌كنيم كه چرا ماشين لوكس و نو و مدل بالا؟ مى‌گويند كه اشكال امنيتى داريم! چه اشكال امنيتى؟! آقايان مسؤول در شوراى امنيت كشور يا جاهاى ديگر، بنشينند معين كنند و مسأله را در جايى ببُرند؛ من هم اگر بايد دخالت كنم، بگوييد در جايى دخالت كنم. اين چه وضعى است كه همين‌طور بى‌حساب و كتاب جلوى هر وزارتخانه و اداره‌يى، دهها ماشين به رنگهاى گوناگون متعلق به مسؤولانِ آن‌جا به چشم مى‌خورد؟! چه كسى چنين چيزى را گفته است؟

آقابو
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 06:35
سلام /
/البته اگه صلاح نمیدونید نظر منا منتشر نکنید./
/اما یه بنده خدایی می گفت اقای نماینده یه ماشین خواسته و شورا هم تصویب کرده شهردار هم گفته پس منم یه ماشین برا خودم می‌خرم. البته راست و دروغ خبر گردن راوی. خوب مبارکه.

احسان
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 05:57
والله كه من يكي راضي نيستم كه از پول بيت المال خودرو مگان خريده باشند و روز قيامت جلوشون را ميگرم

معینی
|
دوشنبه 27 آذر 1391 - ساعت : 00:07
در جواب انصاری:/
/شما بیشتر میفهمید یا امام و رهبری که اینقدر روی خوی کوخ نشینی و ساده ریستی و زهد مسئولین تاکید داشته و دارند، یا حتی خود امام علی(ع) که زندگی خود را با اینکه حاکم جامعه اسلامی بود در پایینترین سطوح اقشار جامعه قرار داد بطوریکه از دنیا 2 دست لباس مندرس و یک جفت کفش کهنه وصله شده بیشتر نداشت! این اولا/
/دوما در رابطه با اینکه میفرمایید افراد در این حد نیستند و حق ندارند که به مدیران جمهوری اسلامی انتقاد کنند، بنظر میرسد شما حد و حدود افراد را به اندازه خودتان تعریف کرده اید: امام خمینی رهبر کبیر انقلاب میفرمایند:«ﻫﺮ ﻓﺮدی از اﻓﺮاد ﻣﻠﺖ ﺣﻖ دارد ﮐﻪ ﻣﺴﺘﻘﯿﻤﺎ در ﺑﺮاﺑﺮ ﺳﺎﯾﺮﯾﻦ، زﻣﺎﻣﺪار ﻣﺴﻠﻤﯿﻦ را اﺳﺘﯿﻀﺎح ﮐﻨﺪ و او ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻮاب ﻗﺎﻧﻊ ﮐﻨﻨﺪه دﻫﺪ و در ﻏﯿﺮ اﯾﻨﺼﻮرت اﮔﺮ ﺑﺮ ﺧﻼف وﻇﺎﯾﻒ اﺳﻼﻣﯽ ﺧﻮد ﮐﺮده ﺑﺎﺷﺪ، ﺧﻮد ﺑﺨﻮد از ﻣﻘﺎم زﻣﺎﻣﺪاری ﻣﻌﺰول اﺳﺖ».( ﺻﺤﯿﻔﻪ ﻧﻮر،ج٤،ص١٩٠)؛ به عبارت مستقیما در برابر سایرین التفات بفرمایید تا متوجه شوید که این کار خود مطرح کردن و عرض اندام نیست! یا اینکه رهبر انقلاب سالی را تحت عنوان سال پاسخگویی مسئولین نامگذاری نموده و در مورد آن فرمودند: «نه امسال که هرسال سال پاسخگویی است» حال اگر امام خمینی(ره) و رهبری هم نمیفرمودند این یک دلیل عقلی است که وقتی شما حق دارید و تکلیف دارید رأی بدهید و اعضای شورای شهر را انتخاب نمایید همانگونه هم تکلیف دارید و حق دارید بر عملکرد آنها و دستگاه شهرداری نظارت نمایید، اما چه سود وقتی عده ای افراد معدود ولی البته تاثیرگذار و دارای مسئولیتهای کلیدی در این شهرستان و متاسفانه برخی از خواص برای بیانات امام و رهبری اهمیتی قائل نیستند و یا با مصداق «نؤمن ببعض و نکفر ببعض» عمل مینمایند./
/سوما در خصوص اینکه گفته اید:« با این بچه بازیها میخواهید خودتان را مطرح نموده و عرض اندام نمایید فقط» بنده از زمانی که این سایت راه اندازی شده و فعالیت مینماید موردی را ندیده ام که بدنبال طرح شخصیت و عرض اندام خود و دست اندرکاران ان باشد و اگر کسی میخواست چنین کند مسلما راهش این نیست، برای اینکه ذهنتان ملموس شود میگویم که راهش پاچه خواری و کرنش در مقابل برخی افراد! و بستن چشم در مقابل حقیقت و بیخیالی در مورد منکرات بخصوص منکراتی که از سوی برخی مسئولین و دستگاههای دولتی بروز می یابد و به دنبال منفعت شخصی بودن و موج سواری و... است که در این سایت تاکنون این موارد دیده نشده و البته برعکس حرف و حدیث و تهمت و زحمت زیادی در پی داشته است، که از جمله میتوان به همین گفتار شما در نظری که گذاشته اید و یا دیگر نظرات در دیگر مطالب اشاره نمود. آیه ای در قرآن هست که میفرماید: «و اذا قلتم فاعدلوا – وقتی سخن میگویید عدالت در گفتار را رعایت نمایید» که از فحوای کلام شما بيشتر غرض ورزی و با عرض معذرت نامردی برداشت میشود تا عدالت و انصاف./
/ویژگی این سایت اینست که بدنبال اسلام ناب امام خمینی(ره) است و نه اسلام عثمان که البته به مذاق خیلیها ناگوار است. /
/والله علی ما نقول وکیل. والسلام علی من اتبع الهدی/
/

ناشناس
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 21:59
عجب!

شهدا شرمنده ایـــــــ
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 08:04
بيا به آفتابي نهج ‏البلاغه برگرديم/
/چرا نهج ‏البلاغه را جدي نمي‏ گيريم؟/
/مولا ويلا نداشت/
/معاويه کاخ سبز داشت/
/پيامبر به شکمش سنگ مي‏ بست/
/امام سيب‏ زميني مي‏خورد/
/البته به شما توهين نشود!/
/بعضي براي جنگ شعار مي دهند/
/و خودشان از جاده شمال به جبهه مي روند./
/پيش از آنکه بر من حد تهمت جاري کنيد/
/من بر خويشتن حد وجدان جاري کرده ‏ام/
/من دو شاهد عادل دارم:/
/قرآن و نهج ‏البلاغه ./
/من چاپلوس نيستم/
/تملق نمي‏گويم/
/اما قدر امام را مي‏دانم/
/بياييد قدر مردم را بدانيم/
/بياييد مثل مولا با مردم همدردي کنيم/
/بياييد(روح) امام را اذيت نکنيم/
/.../
/قرآن فهد زيباتر از قرآن قابوس چاپ مي‏شود.../
/راستي ياد شهيدان بخير!/
/جهان‏ آرا که بود؟/
/حاج ‏همت که بود؟/
/باکری شهردار که بود؟/
/حاج ‏عباس از دنيا يک قرآن جيبي داشت ./
/شهيد خرازي/شهيد نوري/
/سرداران بي‏ دست/
/شهيدان گمنام/بي‏ يادنامه/بي‏ سنگ قبر ./
/عاصمي پودر شد/
/يوسف نوشته بود:/
/"خدايا، يوسف هم شهيد مي‏شود/
/او را بيامرز . "/
/اسماعيل وصيت کرد روي قبرش بنويسد:/
/"پر کاهي تقديم به آستان الهي . "

110
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 07:54
در ادامه نظرات 258:
خجالت هم چيز نايابي‏ست!

قرباني
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 07:20
آقايون! شوراي شهر خيلي در اين مسئله مقصر نيست چون شورا ابتدا مخالف بود ولي شهردار آنقدر شورا را تحت فشار گذاشت تا مجبور به تصويب شدند

258
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 06:05
تحلیل یه پوست شناس در مورد مطلبتون:/
/اگر شبیه این اتفاق(ریخت و پاش بیت المال)زمان اوایل انقلاب پیش میومد، خود مردم میریختن و حق طرف رو کف دستش میذاشتن/
/حالا بعد از حدود سی سال همه ی مردم هم بفهمن که چنین اتفاقی رخ داده، هیچ صدایی از کسی بر نمیاد!!!/
/نتیجه: مردم زمان انقلاب خیلی پوست نازک بودن و در اثر تطور زمان مردم بد جوری پوست کلفت شدن دیگه

258
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 06:04
تحلیل یه دنده شناس در مورد مطلبتون:/
/اگر شبیه این اتفاق(ریخت و پاش بیت المال)زمان اوایل انقلاب پیش میومد، ببخشید حواسم نبود. چنین اتفاقاتی زمان اوایل انقلاب رخ نمی داد. من که سراغ ندارم. خود مسئولین در اکثر موارد رعایت می کردن./
/حالا بعد از حدود سی سال همه ی مردم هم بریزن دم در شهرداری که آقا این چه وضعیه!چرا پول بیت المال رو ریخت و پاش می کنید!آقایون عین خیالشون هم نیست. در واقع بد جوری دنده پهن تشریف دارن!!!/
/نتیجه: مسئولین زمان انقلاب خیلی دنده نازک بودن و در اثر تطور زمان بد جوری دنده پهن شدن دیگه

باز هم همون یک بسیجی
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 01:10
خوب شد این خبر را زدید، حالا مردم میدونن تو انتخابات بعدی با این شورای شهر چیکار کنن تا دیگه از این اتفاقات ناپسند نیفته./
/مال دولت مفت باشد بیخیال/
/مفت باشد کوفت باشد بیخیال

همون یک بسیجی
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 01:08
لطفا گزینه صحیح را انتخاب نمایید:/
/به نظر شما شهردار به باکری بیشتر شبیه است یا به کرباسچی؟

یک بسیجی
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 01:06
آقای شهردار و حضرات شورای شهر:/
/بجای اینکه نقشه بکشید چگونه رفاه و تجمل خود را زیاد کنید و پول بیت المال را اینگونه خرج مصارف بیهوده نمایید، فکری به حال وضعیت گرانی نمایید که پدر مردم را درآورده، لا اقل یک میدان میوه و تره بار درست و درمان ایجاد کنید تا قدری قیمت سرسام آور میوه در این شهر بی در و پیکر کنترل شود! وای از این همه بی فکری و بی مبالاتی!!!!!

مهدی
|
یک شنبه 26 آذر 1391 - ساعت : 01:01
این را باید از تک تک اعضای شورای شهر هم سئوال کرد که:/
/چرا زیر بار خرید این خودرو رفتید و آنرا تصویب نمودید؟ مگر نمیدانید که تجمل گرایی و اشرافیت برای مسئولین نظام حرام است؟ بجای اینکه بر عملکرد شهردار مسلط باشید و نظارت کنید، اینگونه تسلیم میشوید؟ شب اول قبر چه جوابی دارید بدهید؟؟؟!!!