امروز پنج شنبه 30 دی 1400

تاریخ انتشار : دوشنبه 15 آبان 1391 - 00:00
اقدام انقلابي آقاي حاجي نماينده مردم شاهين شهر در مجلس شوراي اسلامي
اقدام انقلابي آقاي حاجي نماينده مردم شاهين شهر در مجلس شوراي اسلامي
حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به تلاش تعدادی از نمایندگان برای استیضاح هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از عملکرد آن ها در اعلام وصول طرح سئوال از رئیس جمهور انتقاد کرد.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد هیئت رئیسه مجلس در اعلام وصول طرح سئوال از رئیس جمهور از تلاش تعدادی از نمایندگان برای تهیه طرح استیضاح هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر داد.
حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به تلاش تعدادی از نمایندگان برای استیضاح هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از عملکرد آن ها در اعلام وصول طرح سئوال از رئیس جمهور انتقاد کرد.
 
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: هیئت رئیسه تا این لحظه اسامی و آمار دقیق طراحان سئوال از رئیس جمهور را اعلام نکردند و در این خصوص عملکرد شفافی نداشتند.
 
وی با اشاره به اظهارات لاریجانی هنگام آبستراکسیون فراکسیون اصولگرایان در پی اعلام وصول طرح سئوال از رئیس جمهور افزود: ریاست مجلس اعلام کرد که نمایندگان حق ترک جلسه صحن علنی را ندارند این در حالی است که بر اساس قانون هیچ کس نمی تواند از وکلای ملت سلب اختیار کرده و یا به عملی وادارشان کند.
 
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان اظهار داشت: در شرایطی که رهبر انقلاب بارها بر لزوم همدلی و جلوگیری از اختلاف سران قوا تاکید دارند و بارها اعلام کردند که سران قوا نباید اختلافات را به سطح جامعه بکشانند اعلام وصول طرح سئوال از رئیس جمهور کار درستی نبود.
 
حاجی تصریح کرد: هیئت رئیسه با عدم مدیریت جلسه امروز و اعلام وصول طرح سئوال از رئیس جمهور چالش دیگری در مدیریت کلان کشور بوجود آورد.
 
وی با تاکید بر اینکه سئوال از رئیس جمهور یک بازی است که برای دو طرف نتیجه باخت را به همراه دارد گفت: ما هم از تخلفات رئیس جمهور ناراحتیم ومعتقدیم باید از روش های دیگری به پاسخ این سئوالات رسید و مشکلات مردم را حل کرد.


برچسب ها :
امين
|
جمعه 19 آبان 1391 - ساعت : 10:06
با برنامه ديروز امروز فردا هر كس صحبتهاي علي مطهري را گوش داده باشه و دم از تاييد سئوال از رئيس جمهور بزنه يا نادان يا مغرض يا از عوامل دشمنه . كسي كه فقط از جوابهاي ان دفعه رئيس جمهور آتيشي شده و قصد داره انتقام بگيره .كسي كه ميگويد مثل اين رئيس جمهور نداشته ايم وخاتمي و هاشمي را بهتر از احمدي نژاد ميدونه

پاسخ ها
ناشناس
|
چهارشنبه 25 دی 1392 - ساعت : 16:01
اونوقت یعنی چی این؟
پدران
|
جمعه 19 آبان 1391 - ساعت : 09:38
مشکل دست اندرکاران این سایت اینه که با دید سیاسی به همه چیز نگاه میکنن و بنابراین قضاوتشان ناقص و یا اشتباه است!

مردانپور
|
جمعه 19 آبان 1391 - ساعت : 09:30
اونوقت اینایی که تو مجلس شلوغ میکنند و بهم میپرند و دعوا میکنند مصداق کلام رهبری نیستند؟ عجب!

قربانی
|
جمعه 19 آبان 1391 - ساعت : 09:23
چرا شما هرچی عکس از نماینده شاهین شهر میزنید همراه با تصویر حداد عادله؟ این کار شما مفهوم خاصی را به ذهن انسان متبادر میکنه!

برای کاوه
|
جمعه 19 آبان 1391 - ساعت : 09:15
رهبر انقلاب میگه بیانات و تفکر امام خمینی(ره) مطلق داره، مقید داره! یر اساس منطق جنابعالی هم پس ... ؟!

یه نفر
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 13:32
اصلا مردم چکار به سوال از رییس جمهور دارن؟ اینها همش دکان است! آقای حاجی هم بالاخره فرماندار احمدی نژاد بوده حالا یه جورایی باید ادای دین کنه. /
/سوال چیه؟ جواب چیه؟ کی به کیه؟ تاریکیه! برو عمو یه لقمه نون در بیار که خربزه آبه!

كاوه
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 09:57
اولا همونطور كه رهبر گفت براي تاييد يك شخص بايد جمع بندي كرد براي همين بين احمدي نژاد و لاريجاني فرق است . تازه ملاك حال حاضر افراد است نه گذشته !باقي مسئولين كجا و علي مطهري و لاريجاني كجا ؟ آقاي ساده لوح ! لاريجاني ميگه صحبتهاي رهبر مولوي و ارشادي داره ميدوني اين يعني چه ؟ يعني هر موقع با ميلش سازگار نبود ميگه ارشاديه و اگر بود ميگه مولوي است .حالا كدوم از مسئولين اينطور حرف رهبر را تحريف ميكنند ؟ ديدي ساده لوحي

مريم
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 09:41
معيني وعلي مطهريهاي با بصيرت پيوندتان مبارك . به پاي هم پير شويد !!!!!!!

احسان نيلفروش زاده
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 09:28
رهبر فرمودند نامه نگاري بين مسئولين اشكال نداره ولي به شرطي كه دشمن سوء استفاده نكنه .سئوال از رئيس جمهور هم ايراد نداره ولي به شرطي كه دشمن براي آن سوت و كف نزنه .ببينيد رسانه هاي بيگانه چه خوشحالي ميكنند براي سئوال از رئيس جمهور

مجنون
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 09:17
... كارنامه‌ى درخشان سى ساله‌ى انقلاب كمرنگ جلوه داده شد؛/
//
/ من همان وقت - بعد از مناظره - به آقاى رئيس جمهور هم تذكر دادم؛ /
//
/رهبر انقلاب 29 خرداد 88 نماز جمعه تهران/
/آقایان ولایی! چرا اینجاهای صحبتهای رهبری اصلا یادتون نیست؟

اقدامگر انقلاب!
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 09:14
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان افزود: در صورت طرح سئوال از رئیس جمهور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی احمدی نژاد مسائل جدیدی را در فضای سیاسی کشور مطرح خواهد کرد و نمایندگان پاسخ خواهند داد و این فضا با فضای مورد نظر رهبر انقلاب مبنی بر تعامل و همدلی تطابق ندارد./
/منبع: سایت حماسه سازان متعلق به آقای حاجی/
/حالا دیدید کی به تشنجات دامن میزنه؟ آقایون ولایتمدار

اقدامگر انقلاب!
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 09:04
حسینعلی حاجی دلیگانی در استیضاح وزیر ورزش:/
/برای امضای خود احترام قائلیم اگر حق نبود من امضا نمی‌کردم و چون احساس کردم حق است حاضر به گذشت از این حقم نیستم./
/حسینعلی حاجی دلیگانی در مخالفت با سئوال از رییس جمهور: /
/پیش‌بینی من این است که انجام این طرح در مجلس به هیچ عنوان به نفع مردم نبوده و در این شرایط سخت اقتصادی که وقت رئیس جمهور و مجلس باید متمرکز بر موضوعات اقتصادی برای رفع مشکلات معیشتی مردم باشد صرف مجادلاتی می‌شود که نتیجه‌ای برای مردم نخواهد داشت. یعنی نه‌تنها فضای همدلی مدنظر رهبری ایجاد نخواهد شد بلکه فضای تقابل میان قوا را شاهد خواهیم بود.

شیرفرهاد
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 08:57
اقدام انقلابی؟ ایییی که گفتییی یعنییی چه؟؟؟؟؟؟

علي اصغر
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 08:55
معيني جان ! ما هم در انتخابات حامي يك كانديداي ديگر بوديم ولي انصافا عملكرد حاجي در اين مدت خيلي فعال و عالي بوده.قبلا نمايندگان شاهينشهر منفعل بودند ولي آقاي حاجي بسيار فعال و تاثير گذار است

اصلانی
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 08:52
خوب اگه رییس جمهور بیاد و ازش سئوال بشه و بعد با آرامش به کارش ادامه بده و از همین الان خط و نشون نکشه و نگه میام تو مجلس بعضی چیزها رو میگم و تهدید نکنه چی میشه؟ انگار هر دو طرف قضیه لنگه! مجلس و دولت رو میگم. برخی بنده دنیای خویشند! خدا رحمت کنه امام خمینی(ره) را که فرمود:/
/اگر همه انبیا در یک جا جمع شوند دعوایشان نمی شود! بنظر شما چرا؟

ناشناس
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 08:45
حضرات ولایتمدار!/
/شما که اینقدر با آقای لاریجانی مخالفید و هرچی دلتون میخاد بهش میگید، مگه رهبر انقلاب آقای لاریجانی را بعنوان رییس صدا و سیما که یکی از حساسترین نهادهای نظامه بمدت 10 سال منصوب نکرد؟ بعد از استعفا از صدا و سیما مگر دوباره رهبری ایشون را بعنوان نماینده رهبر در شورای امنیت ملی منصوب نکرد؟ کشتید ما را با این همه ولایتمداری؟ /
/در ضمن چطوریه که این سایت فقط انتقاد به لاریجانی و اصلاح طلبان و علی مطهری میکنه؟ رییس جمهوری که به رهبری دهن کجی کرد و رفت خونه نشین شد از انتقاد مبراست؟ تیم اقتصادی دولت از انتقاد مبراست؟ فرمانداران و استانداران از انتقاد مبرا هستند؟ چرا تا حالا یک کلام به فرماندار شاهین شهر و یا استاندار اصفهان انتقاد نکردید؟ مسئول وضع شیرتوشیر بازار و اقتصاد شاهین شهر کیه؟ چرا فرماندار و معاون فرماندار و معاون سیاسی فرماندار باید از یه شهرستان دیگه بیان؟ چرا رییس تربیت بدنی باید از یه شهرستان دیگه بیاد؟ شاهین شهر قحط الرجاله؟ معلومه که پشت حرفهای شما هم اغراضی پنهانه که... !

ناشناس
|
پنج شنبه 18 آبان 1391 - ساعت : 08:39
بسیج دانشجویی 313 دانشگاه کشور به امضاء کنندگان سوال از رئیس جمهور تذكر دادند كه سئوال به مصلحت نيست اووقت اين معيني و پدران چي ميگند !!! همه فهميدن الان به صلاح نيست جز اين دو نفر !!!اي كاش اون حب وبغض كه گفتي را ذره اي خودت رعايت ميكردي !!! اي كاش يه كم خدا را در نظر ميگرفتي و به قول خودت به خدا پناه ميبردي .

معینی
|
چهارشنبه 17 آبان 1391 - ساعت : 18:20
سرکارخانم مریم و آقای مهدی بزرگوار/
/رییس جمهور اگر در آن جلسه نفسانیت به خرج نمیداد و درست جواب میداد چی میشد؟ شما طرف رییس جمهور هستید یا طرف اجرای قانون و بر قراری عدالت؟ بنظر من ریشه اختلاف افکنی در نفسانیت سیاسیون است نه در طرح سئوال از رییس جمهور یا وزرا! حالا اگر از رییس جمهور سئوال بشه باید عامل اختلاف بشه؟ پس تکلیف امر به معروف و نهی از منکر چی میشه؟ یادتون نره این حق قانونی نمایندگانه که ازش استفاده کنن! شما اگه با لاریجانی مشکلی دارید اون یه حرف دیگس! الان توی این کامنتها هرچی نظر بوده علیه رییس مجلسه! این یه کم عجیب نیست؟ اینکه برخی آقایون نماینده که خودشون تو انتخابات تخلفات فاحش و غیرقابل انکاری داشتن و اوامر رهبری را در به فدرت رسیدن خودشون نادیده گرفتن و حالا ولایتمدار شدن و در اقدام غیر قانونی دیگری مجلس را از اکثریت می اندازند و اسم اون را اقدام انقلابی میگذارن که درست نیست. به نظر من شما خیلی دارید اشتباه میکنید و نظراتتون تحت تاثیر حب و بغض شخصی و گرایشات سیاسیتونه. پناه برخدا

دانشجوي علوم سياسي
|
چهارشنبه 17 آبان 1391 - ساعت : 10:18
انشاء الله آقاي حاجي اين روند را ادامه دهند و تحت تاثير كانونهاي قدرت و ثروت در مجلس قرار نگيرد

مريم
|
چهارشنبه 17 آبان 1391 - ساعت : 09:17
آقاي معيني صحبتهاي رهبر در مورد حفظ آرامش جامعه را نشنيدي

مهدي
|
چهارشنبه 17 آبان 1391 - ساعت : 08:46
آقاي معيني كه نظر مخالف دادي .درسته كه سئوال حق نمايندگان است ولي در شرايط كنوني جز بر تنش بين مجلس و دولت نمي افزايد دفعه قبل كه از رئيس جمهور سئوال شد چه دستاوردي داشت جز اينكه رئيس جمهور از تريبون مجلس نمايندگان را به مسائلي متهم كرد كه خشم نمايندگان را بر انگيخت !!!! نمايندگان بايد در شرايط كنوني با تدوين قوانين مفيد مشكلات اقتصادي را بر طرف كنند نه اينكه موجب تنش فضاي سياسي كشور شوند

مهدي
|
چهارشنبه 17 آبان 1391 - ساعت : 08:23
رهبر انقلاب :"از امروز تا روز انتخابات، هر كسى احساسات مردم را در جهت ايجاد اختلاف به كار بگيرد، قطعاً به كشور خيانت كرده است"

معيني بخونه
|
چهارشنبه 17 آبان 1391 - ساعت : 07:59
در شرايط فعلي كه اين مشكلات وجود دارد، دامن زدن به سوال از رييس جمهور مشكلي را حل نمي‎كند، اگرچه يك ابزاري در دست نماينده و حق قانوني او باشد، اما ما اين ابزار را بايد فداي مصالح بزرگتر كنيم و مصلحت بزرگ كشور الان حفظ آرامش و ايجاد هم دلي براي حل مشكلات اقتصادي و معيشتي مردم است.
/
/

مريم
|
چهارشنبه 17 آبان 1391 - ساعت : 07:28
آقاي معيني اينقذر ساده نباش !!! هدف طراحان سئوال اينها كه تو گفتي نيست ! بلكه اغراض سياسي مغرضانه يك طيف است كه اهدافي را دنبال ميكنند !!! براي همين بزرگان مجلس با آن دارند مخالفت ميكنند. چون ميدانند پشت پرده چيست .وگرنه خود آنها از تو به حقوق نماينده بيشتر واقفند.

در جواب معيني
|
چهارشنبه 17 آبان 1391 - ساعت : 07:11
آقاي منصف و بدون حب و بغض!!!!! شما ببين چه كساني با طرح سئوال مخالفند كساني مثل آقا تهراني (استاد اخلاق) رسايي و روح الله حسينيان و كوچك زاده و چه كساني با طرح سئوال موافق كساني مثل علي مطهري و لاريجاني و اصلاح طلبان . حتما حالا ميگي اشخاص ملاك نيستند .درست ميگي ولي پشت اين اشخاص تفكرات و غرضها وجود دارد . دست از بي انصافي بر دار!!!

پدران
|
چهارشنبه 17 آبان 1391 - ساعت : 05:10
همتون میگید انقلاب و اقدام انقلابی! اما هیچکدوم نمیدونید انقلاب و اقدام انقلابی یعنی چه؟

حمید
|
سه شنبه 16 آبان 1391 - ساعت : 20:38
حاجی انسانی خداشناس وانقلابی بوده ،هست وخواهدبود.

خاله جمیله
|
سه شنبه 16 آبان 1391 - ساعت : 09:43
این اقدام انقلابی! که خودش بیشتر تنش درست کرد و باعث حساسیت مردم شد...

معینی
|
سه شنبه 16 آبان 1391 - ساعت : 09:29
سئوال از رییس جمهور حق نمایندگان است. چرا وقتی یک اقدام قانونی قرار است انجام شود عده ای هوچی گر با جنجال سریعا آنرا مخالف نظر رهبری قلمداد می کنند تا از انجام آن امر جلوگیری شود. خوب اگر نمایندگان از رییس جمهور بر حسب وظیفه و اختیار قانونی سئوال کنند باید رییس جمهور پاسخگو باشد و بعد هم برود به کارش برسد. نه اینکه در جامعه اینطور منعکس شود که این کار باعث تنش و اختلاف می شود و چه و چه. این کارها با اصول مردم سالاری دینی نمی خواند. همه مسئولین در هرجایگاهی باشند در مقابل قانون مساوی هستند و باید خاضع باشند. بنظر من این اقدام آقای حاجی و دوستانشان فرافکنی، و تخلف و کج دهنی به قانون اساسی بود نه یک اقدام انقلابی. اقدام انقلابی یعنی شجاعانه به قانون عمل شود نه از زیر آن شانه خالی کنند.

دانشجو
|
سه شنبه 16 آبان 1391 - ساعت : 08:58
رئيس مجلس بايد عوض بشه . جاي لاريجاني همون حداد عادل بهتره

روح الامین
|
دوشنبه 15 آبان 1391 - ساعت : 20:04
بالاخره ما نفهمیدیم شما با حاجی هستید؟ یا علیه او؟ یا وسط کار؟ گزینه اول؟ گزینه دوم؟ هر دو گزینه؟ تمام موارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نجيمي
|
دوشنبه 15 آبان 1391 - ساعت : 18:17
حاجي دوست داريم

بچه شيراز
|
دوشنبه 15 آبان 1391 - ساعت : 17:48
مدتها بود كه شاهين شهر از يك نماينده انقلابي خالي بود