امروز پنج شنبه 30 دی 1400

تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1391 - 00:00
تذكري به جناب آقاي حاجي نماينده مردم شاهين شهر وميمه
تذكري به جناب آقاي حاجي نماينده مردم شاهين شهر وميمه
جداي از مباحث و انتقادات بحقي كه از وزير ورزش توسط جناب آقاي حاجي مطرح گرديد ولي بايد نسبت به زمان بد و پافشاري بي مورد نماينده شاهين شهر و ديگر نمايندگان مجلس نيز در اين مورد انتقاداتي مطرح گردد.

 

در هفته اي كه گذشت شاهد استيضاح وزير ورزش و جوانان بوديم كه نماينده شاهين شهر و ميمه جناب آقاي حاجي حضور پر رنگ و فعالي در اين استيضاح داشتند . جداي از مباحث و انتقادات بحقي كه از وزير ورزش توسط جناب آقاي حاجي مطرح گرديد ولي بايد نسبت به زمان بد و پافشاري بي مورد نماينده شاهين شهر و ديگر نمايندگان مجلس  در اين مورد نکاتی را گوشزد نمود. در زماني كه نوسانات ارزي در هفته اي كه گذشت تمام جامعه را تحت تاثير قرار داده بود آيا اولويت مجلس بايد مسائل اقتصادي پيرامون ارز باشد يا مسائل درجه دوم . اين در حالي بود كه برخي نمايندگان امضاء كننده استيضاح به دليل اهميت مسائل اقتصادي امضاء خود را پس گرفتند .

براساس آیین‌نامه داخلی مجلس استیضاح وزرای دولت باید به امضای حداقل ۱۰ نفر از نمایندگان مجلس برسد که بر این اساس در جلسه علنی و در میان سخنان حسینعلی حاجی نماینده شاهین شهر تعداد امضاکنندگان از ۱۰ نفر کمتر و بدین ترتیب استیضاح وزیر ورزش و جوانان از دستور کار مجلس خارج شد.

این در حالی است که علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی هنگام بررسی طرح استیضاح، دوبار آن را منتفی اعلام کرد که در یکبار آن، یکی از نمایندگان امضای خود را پس نگرفت و استیضاح مجددا ادامه یافت اما در بار دوم، دو نماینده دیگر امضای خود را پس گرفتند و استیضاح از حد نصاب افتاد.

رییس مجلس نیز طرح استیضاح را منتفی اعلام کرد و گفت: نمایندگان به دلیل شرایط اقتصادی کشور امضای خود را پس گرفته اند و آن را به صلاح نمی دانند زیرا این موضوع، مساله اولویت داری نیست ... از این رو، استیضاح وزیر ورزش قابل ادامه نیست.                                                       

اين در حالي بود كه لجاجت برخي نمايندگان از جمله جناب آقاي حاجي و ديگران ساعتها وقت مجلس را بدون ثمر خاصي به بيهودگي گذراند . البته بايد از روزها قبل اين استيضاح مسكوت ميماند نه اينكه انرژي و وقت نمايندگان صرف اين مطلب قرار گيرد و مدام نماينده اي امضاء را پس بگيرد و ديگري امضا كند .

در همين حال، گفته مي‌شود يكي از دلايل استيضاح وزير وزرش و جوانان كه با تلف كردن دقايقي از وقت خانه ملت به سرانجام نرسيد، ريشه در  زياده‌خواهي برخي از نمايندگان مجلس دارد.

در حالي كه اولويت اصلي كشور در شرايط فعلي، بسامان كردن وضعيت نابسامان اقتصاد كشور است، برخي از نمايندگان بدنبال استيضاح وزير ورزش و جوانان مي‌افتند چرا كه فرد مورد نظر ایشان، از سوي مسئولان اجرايي براي اداره كل ورزش و جوانان فلان استان انتخاب نشد و بعد از آن به جد پيگيري استيضاح وزيري می شوند كه اگرچه نقاط ضعفي در كارنامه كاري‌اش وجود دارد اما قطعا در شرايط فعلي استيضاح او،‌اولويتي ندارد.

در این میان امروز نامه ای منتشر شده است که در آن رئیس‌جمهور طی نامه‌ای به مسئولان اجرایی کشور تاکید کرد تا از پذیرش و انجام هرگونه اقدامی که شائبه دخالت در عزل و نصب مدیران اجرایی در اثر فشار و یا خواست نمایندگان مجلس، خودداری شود.

انتشار اين نامه در رسانه‌ها البته با واكنش عجيب برخي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي روبرو شد تا آنجا كه يكي از نمايندگان در نطق ميان دستور خود گفت:‌ "رئیس‌جمهور به مسئولان اجرایی نامه‌ای نوشته که این مسئولان در سراسر کشور لازم نیست با نمایندگان هیچ هماهنگی‌ای انجام دهند که این کار صحیحی نیست."

اين درحالي است كه رييس جمهور در نامه خود آورده بود: "بر اساس قانون انتصاب، جابجایی و عزل مدیران اجرایی از اختیارات قوه مجریه بوده و دخالت و اعمال نفوذ در آن بویژه از مجاری خارج از دستگاه‌های مسئول دولتی، به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی‌باشد."

"اعمال نظرهاي شخصي" بدون رعايت مصلحت عامه جامعه، همراه با اهرم فشار تذكر، سوال و استيضاح نه تنها رفتاري دور از اخلاق و منش اسلامي و انساني است، بلكه فراگيري آن لاجرم، قوه مقننه را از فضايي نظارتي و تقنيني به "استبداد پارلماني" مي‌كشاند. موضوعی که بارها حتی از سوی نمایندگان مجلس نیز مورد انتقاد قرار گرفته است.

ترديدي نيست كه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با توجه به شناخت و آگاهي بيشتري كه نسبت به حوزه انتخابيه خود دارند، مي‌توانند مشاوري امين براي مديران اجرايي در انتخاب مسئولان آن منطقه باشند اما وقتي نماينده‌اي فراتر از وظايف قانوني، با نشان دادن تيغ سئوال و استيضاح، خود را صاحب حق در عزل و نصب‌هاي منطقه‌اي فرض مي‌كند، ضمن اخلال در روند قوه مجريه، اسباب افزایش قدرت را براي خود فراهم كرده است. 

بسياري از صاحب‌نظران بر اين باورند در بحث نظارت بر نمايندگان مجلس كه از جمله مطالبات جدي رهبر انقلاب نیز می­باشد، موضوع "اعمال نظرهاي قومي و قبيله‌اي" آن هم با قدرت‌نمايي سئوال و استيضاح يكي از مصاديق بارز نقض قانون اساسی و اصل استقلال قوا است كه متأسفانه از سوی قانونگذاران! بارها و بارها مشاهده شده و بايد بهارستان‌نشينان درخصوص آن مورد نظارت قرار بگيرند.

اقدامات برخی نمایندگان در منطقه كه با سيستم فشار بر وزيران مهيا شده است، سبب مي‌شود تا اين نمايندگان به راحتي در عزل و نصب بالاترين مقام استان تا روساي ادارات شهرستان‌ها اعمال نظر كنند، در چنین شرایطی عملاً ديگر قوه مجریه نیست که نیروهایش را در کشور چينش مي‌كند، بلكه این قوه مقننه است كه متكفل يكي از وظايف اصلي دولت شده است و ارادتمندان به محضر نمایندگان! در مصدر امور قرار می­گیرند و بي شك اين با اصل قانوني تفكيك قوا سازگار نيست و موجبات مفاسد سیاسی و اقتصادی را فراهم می­آورد.

 

 

 

 

 

برچسب ها :
علی شورا
|
جمعه 30 بهمن 1394 - ساعت : 23:27
آقای حاجی فکری به خاطر تولیدی ها بکن رکود بیچاره مان کرد

ناشناس
|
یک شنبه 6 مرداد 1392 - ساعت : 17:58
نكته ي بسيار مهمي بود كه ازمباحث مبتلا به ماست

طلبه ولایت
|
شنبه 15 تیر 1392 - ساعت : 15:45
با سلام بهتر است اقای حاجی سری به دفتر خود در شاهین شهر بزند تا ببینید انجا اداره خانوادگی است شما برادران شجاع وولایی مانند شهرداری اعلام نمایید.ایا این است منش یک نماینده در خط رهبری!!!

رحی
|
سه شنبه 7 آذر 1391 - ساعت : 00:47
رییس جمهور مردمی و خاکی حاجی باید علاوه بر اینکه اشکالاتش را بگیم ازش حمایت کنیم.

ناشناس
|
یک شنبه 7 آبان 1391 - ساعت : 09:20
بابا خوب بود. بالاخره رییس اداره ورزش و جوانان شاهین شهر عوض شد... !

دانشجوي اقتصاد
|
پنج شنبه 4 آبان 1391 - ساعت : 06:22
قيمتها همينطور بالا ميرود . لوازم شوينده كمياب شده و قيمت آن همينطور داره بالا ميره . وسايل بسته بندي خيلي گران شده . چرا مسئولين پيرامون آن حداقل توضيحي نميدهند.

ناشناس
|
سه شنبه 2 آبان 1391 - ساعت : 08:58
آقای حاجی، بعنوان نماینده مردم در مبارزه با گرانفروشان و تحریم آنها رهبری کار را بدست بگیرند...

نریمانی
|
دوشنبه 1 آبان 1391 - ساعت : 19:58
یک پیشنها عملی برای آقای حاجی:/
/با اینکه میدونم دغدغه خدمت به مردم دارید و چه در زمانی که در سپاه فرمانده بودیدو چه در سالیان فرمانداری در کاشان و از شما شناخت دارم برای همین این پیشنهاد رو میدم خدمتتون./
/یک راه حل برای کنترل قیمتها اینست که نرخ کلیه اجناس را در شبکه بازار صدا و سیما، اینترنت سایت وزارت بازرگانی و تله تکست و همچنین در روزنامه ها هفتگی بصورت رسمی اعلام کنید تا مردم بدانند قیمت اصلی چقدر است و گرانفروش کیست و بعد با او برخورد لازم بشود. انشالله که پیگیر این پیشنهاد بشوید.

جناب آقای حاجی نمایند
|
دوشنبه 1 آبان 1391 - ساعت : 08:08
جناب آقای حاجی نماینده محترم و مردمی! /
/اگر واقعا دغدغه خدمت به مردم را دارید در مورد قیمت سر سام آور خودروهای بی کیفیت ایران خودرو و سایپا یک تذکری، نطق پیش از دستوری، طرح تحقیق و تفحصی چیزی انجام بدهید. خیلی وضع خرابه؟؟؟ دیگه کی میخواین به داد مردم برسید؟ 4 ماه از فرصتتون رفت، 3 سال و 8 ماه دیگه هم خواهد رفت... .

برای آقای نریمانی و دی
|
دوشنبه 1 آبان 1391 - ساعت : 08:02
خیلی به خودتون فشار نیارید. سامانه اینترنتی www.124.ir خیلی وقته که داره این کار رو میکنه. خوبه سایت شاهین شهر هم هر روز قیمت کالاها رو بگذاره تو صفحه اصلیش

محسنيان
|
یک شنبه 30 مهر 1391 - ساعت : 23:15
چرا حالا كه التهابات ارز خوابيده پس قيمتها ارزان نميشه ؟ چرا داخل ايران وقتي يه چيز گران ميشه ديگه ارزان نميشه ؟

ضیایی
|
شنبه 29 مهر 1391 - ساعت : 21:33
اگر دردم یکی بودی چه بودی؟

ناشناس
|
شنبه 29 مهر 1391 - ساعت : 07:56
خدایا!/
/به سیاسیون ما دیانت و اخلاص و ایثار و فداکاری و بصیرت عطا بفرما!

حبیب آبادی
|
جمعه 28 مهر 1391 - ساعت : 07:26
من آدم سیاسی نیستم اما از اینکه این سایت با این رویکرد در سطح شاهین شهر کار میکنه و به مشکلات مردم رسیدگی می کنه خیلی خوشحالم و از مدیر سایت سپاسگزارم

ناشناس
|
پنج شنبه 27 مهر 1391 - ساعت : 23:15
این سئوال از رییس جمهور خوبه اگر که فرا فکنی آقایان برای کم کاریهای خودشون نباشه. بنظر من بهتره فکر یک ساز و کار نظارتی قوی و درست و روزآمد و کارآمد باشند تا در سریعترین زمان ممکن نوسانات بازار و قیمتها را کنترل و مهار کند. الان تعزیرات حکومتی شاهین شهر کلا یک نفر پرسنل دارد خوب با این یک نفر چه می توان کرد؟ یا سامانه 124 بازرگانی باید شبانه روزی فعال باشد اما روی پیغامگیر می رود... خیلی عقبیییییییییییییییییییم؟!

حامد
|
پنج شنبه 27 مهر 1391 - ساعت : 22:15
حالا به جاي حل كردن مشكل گرانيها تازه ميخوانند طرح سئوال از رئيس جمهور را مطرح كنند ! بابا يكي بياد براي گرانيها فكري كنه

قادری
|
پنج شنبه 27 مهر 1391 - ساعت : 09:14
در این مورد شایسته است با نماینده هم مصاحبه کنید و سئوالاتتان را با خودش مطرح نمایید.

زهرایی
|
چهارشنبه 26 مهر 1391 - ساعت : 20:23
نماینده با این روحیه و پشتکاری که دارد و بعضی از نزدیکان ایشان می گویند شبانه روزی کار میکند سعی نماید یک کارگروه ویژه برای مبارزه با گرانفروشی در شاهین شهر راه بیندازد و محکم پای کار آن بایستد و از مردم هم کمک بگیرد تا بساط گرانفروشان در این شهر برای همیشه جمع شود. راهکار یک مسأله یک راه حلی که در این سایت آمده راهکار بسیار خوب و عملیاتی است. فقط مرد میدان میخواهد. انشا الله

رحیمی
|
چهارشنبه 26 مهر 1391 - ساعت : 20:19
حرف این دانشجوی حقوق حرف حساب بود. چرا برنج انقدر گرون شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس
|
چهارشنبه 26 مهر 1391 - ساعت : 06:51
خانه از پایبست ویران است/
/خواجه در فکر نقش ایوان است!

دانشجوي حقوق
|
سه شنبه 25 مهر 1391 - ساعت : 07:33
من يه سئوال از آقاي حاجي دارم . آيا از وزراي اقتصادي سئوال كردند اجناسي مثل برنج كه با ارز 1250 وارد ميشه چرا اينقدر گران شده ؟ چرا يه شيشه آبليمو كوچك كه 1000 تومان بوده در اين مدت كوتاه شده 1850تقريبا دو برابر ؟ آخه گران شدن دلار چه ربطي به برنج و آبليمو و‌ كنسرو ماهي و ... داره - جدي چرا هيچكس لااقل دليلش را براي مردم نميگه .

ناشناس
|
سه شنبه 25 مهر 1391 - ساعت : 06:18
اگر در خانه کس هست، یک حرف بس است!

کوچکترین بسیجی شاهین
|
سه شنبه 25 مهر 1391 - ساعت : 05:27
در وادی سیاست بهتر است انسان سعی کند بیطرف باشد و نیتش را تنها برای خدا و امام زمان(عج) خالص کند و وقتی حرفی میزند آیه شریفه ذیل را مدنظر قرار دهد:/
/و اذا قلتم فاعدلوا. اعدلوا هو اقرب للتقوی

پدران
|
سه شنبه 25 مهر 1391 - ساعت : 05:21
مطلب بجایی بود اما بنظر من بهتره با خود نماینده هم مصاحبه کنید و علت این اقدامش رو بپرسید. یک طرفه به قاضی نرید!

دانشجوی مالک اشتر
|
سه شنبه 25 مهر 1391 - ساعت : 05:12
ملت ایران در انتخابات مجلس نهم پیام روشنی به نمایندگان سابق و دیگر احزاب و گروههای سیاسی داد و دو سوم نمایندگان را تعویض نمود. بهتر است نمایندگان محترم اگر هم میخواهند کاری کنند که کارستان باشد طرح نظارت بر نمایندگان را که مطالبه رهبر انقلاب و نیاز ضروری نظام است پیگیری و تصویب کنند نه اینکه هی به پر و پای دولت بپیچند و توپ را در زمین احمدی نژاد بیندازند.

عمو سبزی فروش
|
سه شنبه 25 مهر 1391 - ساعت : 02:57
با این کارها دنبال جلب توجهید یا برای انتخابات شورای شهر دارید آماده میشید. هیچ کس وجود نداره که اینجور کارهای پر هزینه رو برای رضای خدا و رفاه مردم انجام بده. اگه راست میگید این جملات منو تو سایتتون بذارین تا همه ببینن.

هادیان
|
یک شنبه 23 مهر 1391 - ساعت : 20:55
وظیفه آقای حاجی غبارروبی امامزاده نیست. این وظیفه روحانیت و علماست. نماینده باید حداکثر توان و وقت خود را بر قانونگذاری و نظارت برحسن اجرای قوانین و اصلاح قوانین ناقص و نارسا بگذارد. بعضی از قوانین جمهوری اسلامی مصوب دهه 1330 هجری شمسی هستند. آیا با این قوانین میشود کشور را اداره نمود؟

آنچه یک نماینده باید ب
|
یک شنبه 23 مهر 1391 - ساعت : 20:28
براساس اصل پنجاه و هفتم قانون اساسي: قواي حاكم در جمهوري اسلامي ايران عبارتند از: قوه مقننه، قوه مجريه و قوه قضائيه كه زيرنظر ولايت مطلقه امر و امامت امت بر طبق اصول آينده اين قانون اعمال مي گردند. اين قوا مستقل از يكديگرند.

ربانی
|
یک شنبه 23 مهر 1391 - ساعت : 19:45
نماینده باید مثل شهید دکتر دیالمه باشد: آگاه، عالم، متخصص، دانشمند، مخلص، آزاد از بند کانونهای قدرت و ثروت، انقلابی، با کیاست... /
/تا آخرش به فیض شهادت نائل شود!/
/نماینده باید شهادت طلب باشد تا دربند دنیا و مافیها گیر نکند.

یک دانشجوی بسیجی
|
یک شنبه 23 مهر 1391 - ساعت : 19:41
یکی از مسئولین رده بالای شاهین شهر تو جمع بسیجیان و جانبازان گفته بود که حداکثر مجازات برای بدحجاب ها 50000 تومان جریمه است و بیش از این نمی توان با انها برخورد کرد و قوانین مهارکننده و بازدارنده نیستند. نماینده باید برود دنبال اصلاح و به روز رسانی و کارآمد سازی این جور قوانین. در جنگ نرم دشمن جوانان ما را قتل عام فرهنگی می کند و متاسفانه نمایندگان غافل و بیخیال هستند!!!!. یا رب برسان صاحب ما را

يك حرف حساب خطاب به حا
|
یک شنبه 23 مهر 1391 - ساعت : 10:22
فرمانده نيروي انتظامي سردار احمدي مقدم چند روز پيش گفت: يكي از مشكلات ما ضعف قوانين است كه در مرحله قبل كه پليس وارد عمل شد و عده اي را دستگير كرد خلآ قوانين باعث شد كه هر كسي كه دستگير شده بود توسط دادستاني آزاد شد. ( آقاي حاجي جاي استيضاح وزير ورزش برو اين قوانين را اصلاح كن .وظيفه اصلي تو اين است )

110
|
یک شنبه 23 مهر 1391 - ساعت : 09:59
دمش گرم احمدی نژاد با این دستورش! به هیچ شخص و حزب و گروهی باج نمیده... ای ول

روحاني
|
یک شنبه 23 مهر 1391 - ساعت : 09:24
سايت خوبي داريد .ولي نكته جالب سايت شما اين است كه واقعا نام پايگاه شهروندان فرهيخته وزين سايت است . چون نظرات كاربران را كه ميخواندم واقعا برخي نظرات بسيار كارشناسانه و قوي بود .اين وظيفه شما را سنگين ميكند .مشخص است مراجعه كنندگان سايت جزء نخبگان و خواص هستند.

ابدالی
|
یک شنبه 23 مهر 1391 - ساعت : 02:48
از خردادماه تا حالا چندماه است که بیمه خسارات کشاورزان را نداده است و آنرا به تعویق انداخته است. نماینده مجلس بجای استیضاح بیحاصلی که شأن مجلس را پایین آورد و کلی وقت هدر دادن کاش برای خسارات معوقه کشاورزانی که در این وضعیت گرانی سوخت و یارانه ها گیر کرده اند و راهی ندارند برای چاره، تلاشی برای گرفتن خسارات کشاورزان از بیمه کند. انشا الله

یک تشکر
|
یک شنبه 23 مهر 1391 - ساعت : 02:42
تشکر از دست اندرکاران سایت فرهیختگان شاهین شهر چرا که وجود چنین سایتی بسیار لازم و ضروری بود ولی کسی جرأت نداشت خط شکنی کند و پا به چنین عرصه ای بگذارد که عرصه پرهزینه ای است و در این دنیایی که خیلی از افراد بویژه سیاسیون بادنجان دور قاب چین بدنبال حفظ و کسب منافع خود هستند دم از آرمانهای امام و انقلاب و اسلام ناب محمدی زدن کار هر کسی نیست و شما وارد چنین عرصه ای شده اید خداقوت و امام زمان(عج)یار و یاورتان باشد. نخبگان شاهین شهری و خصوصا مسئولین بایستی قدر چنین افرادی را بدانند و سخنان تلخشان را با روز باز پذیرا باشند.

همایون
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 21:33
مجلس ساز و کاری بیندیشد که گردش مالی همه مردم و بخصوص مسئولان و پولدارها مشخص و شفاف باشد و امکان زیرآبی رفتن نداشته باشند. فقط نق به دولت نزنند

برای یه بسیجی دیگه
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 21:31
این حرف اشتباهی است که اگر فرد یا گروهی در انتخابات از شخص دیگری حمایت کنند دیگر حق انتقاد و مطالبه از فرد منتخب را نداشته باشند. در تعالیم اسلامی آمده "انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال". هر فردی در جامعه اسلامی حق دارد مسئولان را مورد سئوال و بازخواست قراردهد زیرا که مسئولان جامعه و حکومت اسلامی هیچ شأنی جز خدمتگزاری و نوکری مردم ندارند و اگر غیر از این عمل کنند و فکر کنند از مشروعیت ساقط هستند./
/چشمها را باید شست/جور دیگر باید دید/
/والسلام علی من اتبع الهدی

مختاري
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 20:16
از اين 16 نفري كه گرفتند يكي از آنها طي يكسال هزار مبليارد تومان گردش مالي داشته چرا حاجي گير نميده به قوه قضائيه كه چرا اين همه لفتش داده تا اينها را بگيره حتما بايد بحران ايجاد شود تا با آنها برخورد شود ! فقط بلدند به دولت گير بدهند ؟ راستي تا به حال چند بار مجلس به دستگاه قضا گير داده ؟

نورا
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 09:40
در سال گذشته مقدار قابل توجهی ارز برای واردات لوازم آرایش هزینه شده است.نماينده پيگيري كن . هیچ لزومی ندارد که ارز ما با ولنگاری صرف واردات ماشین‌های گران‌قیمتی شود که تجمل‌‌گرایی را در خیابان‌های جمهوری اسلامی ایران ترويج كنه.نماينده پيگيري كن

/
/
/
/

یه بسیجی دیگه
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 09:39
شما که موضعتون تو انتخابات مشخص بود خوب معلومه که الان میخواید آقای حاجی رو تخریب کنید.

برای سید علی خامنه ای
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 09:35
گو یکی مردانه باشد یار من!

دانشجو اقتصاد
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 09:13
اين روحاني كه نظر گذاشته خيلي حرف كارشناسي گفته اگه نماينده پيگيري كنه خيلي جالبه

ناشناس
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 09:10
كانديد ما حاجيه حاجيه معراجيه

يك روحاني
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 09:04
جداي از اين حرفها يكي حرف من را بشنود : آقاي حاجي اين اتاق مبادلات ارز به صلاح نيست خودش باعث بازار سياه ميشه .بايد سازوكاري ايجاد شود كه پس از ورود كالا به كشور و ارائه اسناد معتبر پول از طريق بانك ها به حساب طرفهاي خارجي ريخته شود . راه اندازي سيستم سامانه رهگيري از زمان تخصيص ارز تا زمان ترخيص كالاي مورد نظر در اين رابطه الزامي است.تا را به خدا آقاي حاجي اين مطلب را در مجلس پيگيري كنيد.

دانشجو
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 08:45
اينقدر سياه نمايي نكنيد .چرا از نقاط قوت آقاي حاجي نميگيد ؟

قائمي
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 08:18
بيخودي گير داديد به حاجي !!!

258
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 08:13
خود این نماینده ها برای توجیه کارشون میگن که این استیضاح از چهار ماه قبل شروع شده و همزمانیش با اوضاع خاص اقتصادی اتفاقیه. این که خودش عذر بدتر از گناهه. با این کارتون به اصل استیضاح وزیز ورزش هم آسیب زدید و دیگه فرصتی باقی نیست که بخواید استیضاح کنید. اولا چرا همیشه اشتباه میکنید بعدش متوجه میشید؟ مگه شما نخبه نیستید؟!!!!!!چکیده ی این ملت نیستید؟ مثلا تحصیل کرده نیستید؟/
/نیستید؟/
/واقعا نیستید؟/
/دوما، راستی این چهار ماه پس چکار میکردید؟ آها یادم نبود. سه ماهش که تابستون بود!!!!!!!!!!! مگه نماینده استراحت نمیخواد؟

دانشجو اقتصاد
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 07:46
به جاي استيضاح وزير ورزش بريد جلوي واردات ميخ .دستكش.جوراب.كرت پستال.پارچه هاي مخمل.روكشها.سنگ قبر.ادويه جات.جانماز.چاي سبز.آب ميوه.ميخ.قيچي.فرش و ...را با ارز 1200 را بگيريد . اين كالاها كه گفتم شوخي نبود به نقل از نماينده مجلس آقاي مير محمدي عضو كمسيون اقتصادي بود .به خدا آدم ميخواد دق كنه وقتي اينها را ميبينه نه دولت كاري ميكنه نه مجلس .فقط با هم دعوا ميكنه . دارم دق ميكنم !!!

ناشناس
|
شنبه 22 مهر 1391 - ساعت : 06:54
امیدوارم نماینده برای این تذکر شما جواب قانع کننده ای داشته باشد.

258
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 21:05
اصلا طی چند سال اخیر این نماینده های مجلس به جز لجبازی بچه گانه با دولت و لنگ پا زدن(به حق یا نا حق!!!!!)به دولت کار دیگه ای کردن که حالا از جناب آقای حاجی انتظار داشته باشیم که بشینن با همکاراشون همفکری کنن و طرح بدن برای بهبود اوضاع کشور؟ وظیفه نماینده ها قانون گذاریه. اما تنها خبری که از مجلس بیرون نمیاد همین قانون گذاریه. اگر هم قانونی به تصویب رسیده خیلی هاش یا لوایح دولت بوده یا اینکه قوانین غلطی بوده که اوضاع رو بدتر کرده یا قوانینی بوده در تقابل با دولت. این خجالت آور نیست که آقایون مجلس تنها افتخارشون در مدت مجلس قبلی تصویب قانون هدفمندی بوده؟ و این خجالت آور نیست که تنها افتخار مجلس جدید طبق اظهارات خودشون بیانیه دادن بر علیه یک کشور غربی(هرچند خوب و به حق) و همچنین سوال و استیضاح مردان دولت(به حق یا ناحق) باشه؟ بشینید سر جاتون قانون تصویب کنید! ایران به اندازه یه کشور تازه استقلال یافته کمبود قانون و خلأ قانون داره!!!!! توی مشکلات اقتصادی تازه مشخص میشه که چقدر خلأ قانون وجود داره و چه انسانهای سود جویی که از این خلأ ها استفاده نمیکنن. مسئول این اتفاقات کیه؟ نماینده ها میرن اونجا که فقط قدرت کسب کنن؟ میرن اونجا که بتونن از صدر تا ذیل مدیران شهرستان رو به نفع خودشون تغییر بدن؟ اینه معنی در رأس امور بودن؟

ناشناس
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 20:20
نماینده اگه راست میگه بجای تذکر و نطق و استیضاح و سخنرانی بی نوبت در مقابل رییس جمهور، فکری به حال بازار و معیشت مردم کنه! بازار شاهینشهر خیلی بی حساب و کتابه. خیییییییییییییییلی.

یه بسیجی
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 20:17
رییس جدید شبکه بهداشت شاهین شهر آقای دکتر روستا همین روزها اومده. ایشون از دوستان و حامیان آقای حاجی نماینده مجلس است. گفتم بدونید بعدا نگید چرا نگفتی!

خاله جمیله
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 20:12
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست/
/عرض خود میبری و زحمت ما میداری؟/
/شما در حد آقای حاجی نیستید که انتقاد کنید.

قادری
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 20:07
این که نشد. قانونگذار باید خودش حامی فانون باشه. وقتی نماینده ها اصل تفکیک قوا رو نادیده بگیرن و در عزل و نصبها دخالت! کنند مملکت شیر تو شیر میشه. حرمت امامزاده را باید متولیش نگه داره.

مهدی . ع
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 20:01
آقای حاجی 57000 تا رأی داره هرکاری خودش صلاح بدونه میکنه احتیاج به نظرات غیرکارشناسانه شما هم نداره.

عباسی
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 19:56
قرار آقای حاجی از روز اول با مردم همین بود که در دستگاههای اجرایی شهرستان تغییراتی ایجاد کند. یادم هست در روزهای آخر انتخابات میثاق نامه ای توزیع کردند که در آن آقای حاجی به مردم گفته بود:/
/به مدیران میگویم که فکر میز خود نباسند و سفیر خدمت باشند(نقل به مضمون). حالا که داره تغییرات عملی میشود شما حرف حسابتون چیه؟

قرباني
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 18:52
شما چه كاره ايد كه به نماينده شهرستان انتقاد ميكنيد اصلا ميدونيد ايشان چقدر سابقه دارند در مديريت . اصلا چه كسي به شما اجازه انتقاد از مسئولين را ميدهد

عليرضا
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 10:07
جداي از اين بار ولي عملكرد حاجي در اين مدت خيلي بهتر از نمايند قبلي بوده

مرتضي حق شناس
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 09:55
بهتر بود آقاي حاجي به جاي پيگيري استيضاح وزير ورزش ورود 265 ميليون دلاري خودروهاي پورشه و بنز با ارز 1200 توماني را پيگيري ميكردند و جلوي آن را در اين وضع ميگرفتند

نسترن
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 00:14
ان الله يأمركم أن تؤدوا الأمانات إلى أهلها وإذا حكمتم بين الناس أن تحكموا بالعدل إن الله نعما يعظكم به إن الله كان سميعا بصيرا

اعرابی
|
جمعه 21 مهر 1391 - ساعت : 00:09
مجلس نهم از ابنتدا تا حالا چه گلی به سر ملت زده؟