امروز شنبه 27 دی 1399

تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 شهریور 1391 - 00:00
در مترو فقط من بي حجاب بودم + عکس
در مترو فقط من بي حجاب بودم + عکس
در حاليكه در كشورهي غربي تمام ابزارهاي قدرت و رسانه مردم را به برهنگي تشويق ميكنند مردم حجاب را بر ميگزينند در حاليكه هزينه هاي گزافي مثل بيكار شدن از شغل و اخراج از مراكز تحصيلي را در پي دارد اما در شاهين شهر ما عده اي ...
مجري شبکه بي بي سي فارسي با انتشار عکسي از زنان محجبه با تيتر: "آيا اسلام لندن را فتح کرده است؟" خشم و تعجب خود را از رشد بي ‌سابقه اسلام و زنان محجبه در شهر لندن ابراز كرد.

رعنا رحيم‌پور مجري شبکه بي بي سي فارسي با انتشار عکسي در فيس بوک که از يک واگن مترو شهر لندن از زنان محجبه گرفته تعجب و خشم خود را از رشد زنان محجبه سوال کرده است Has Islam taken over London?" آيا اسلام لندن را فتح کرده است؟‌" و نوشته است تنها زن بي‌حجاب آن واگن بوده!
 

نظرات دوستان و همفکران اين مجري رسانه انگليسي نيز که از کشورهاي مختلف اروپايي و آمريکايي هستند در مورد اين عکس نيز بسيار جالب و خواندني است، دوستان اين کارمند وطن فروش ملکه انگليس با ابراز همدردي با وي نوشتند که در شهرهاي مختلف اروپا و آمريکا نيز زنان مسلمان محجبه بسياري را مي‌بينند.
 
فردي از هلند نوشته است: "سوار يک تراموا در آمستردام بشين‌، به عين خواهيد ديد‌! شايد 80 درصد محجبه هستند‌! "
 
دوستان اين مجري بي بي سي که در اسلام‌ستيزي هم‌فکر وي هستند از نابودي لندن و فراگير شدن اسلام ابراز تاسف کرده‌اند!
 

بسياري از کشورهاي غربي با اعمال محدوديت‌هاي تحصيلي و اجتماعي بر زنان محجبه نتوانسته‌اند مانعي بر موج عظيم گرايش به اسلام و حجاب در کشور خود اعمال کنند. در حاليكه در كشورهي غربي تمام ابزارهاي قدرت و رسانه مردم را به برهنگي تشويق ميكنند مردم حجاب را بر ميگزينند در حاليكه هزينه هاي گزافي مثل بيكار شدن از شغل و اخراج از مراكز تحصيلي را در پي دارد اما در شاهين شهر ما عده اي ...
برچسب ها :