امروز یک شنبه 9 آذر 1399

تاریخ انتشار : سه شنبه 30 خرداد 1391 - 00:00
مسئول انصار حزب الله تبریز:حزب الله علیه گرانی ها وارد عمل شود
مسئول انصار حزب الله تبریز:حزب الله علیه گرانی ها وارد عمل شود
حزب الله باید بلندگوی مستضعفین باشد. ما توجیه گر نالایقی مدیران و نمایندگان سهم خواه دنیازده نیستیم. ما حزب الله ایم یعنی یاران ولایت . چرا فرمایشات آقا را نادیده گرفته اند؟ چرا رسانه ها که رسالت بزرگی برعهده دارند ساکتند؟ چرا؟ چرا نمایندگانی که با رای من و تو به مجلس راه یافته اند قصور می کنند؟
 حجت الاسلام روح الله بجانی مسئول انصار حزب الله تبریز با انتقاد از وضعیت نامطلوب مردم مستضعف گفت: گرانی های زنجیره ای باید از هم گسسته شوند و مردم را اسیر نکند. مردم ما مردم شریف و انقلابی هستند. هر وقت حضرت آقا اشارتی داشتند مردم وارد صحنه شده اند؛ انتخابات پرشور ، راهپیمایی های گسترده ، خاموش کردن فتنه های پیچیده و قطع حمایت از خود شیفتگان و منحرفین از ولایت نشانه عمق بصیرت مردم است. اما مسئولان برای این مردم فهیم چه کرده اند؟ چه خواهند کرد؟ چرا باید اشراف و ثروتمندان سرمایه دار تر شوند و فقیران فقیرتر؟ چرا فلان مدیر صدها باب خانه و آپارتمان داشته باشد و صدها نفر پول اجاره دادن هم نداشته باشند؟ چه کسی این قضایا را کنترل خواهد کرد. 
طلبه عدالتخواه تبریزی با اشاره به فرهنگ سازی های دولتی گفت: تلویزیون و سینما زندگی و توقعات را بالا برده است. هزینه های بسیار افزایش یافته و در آمدهای طبقه محروم کمتر شده است. آیا این خواسته حضرت آقا بود؟ همین فتنه گران دیروز که همگی لشگریان نظام فاشیست سرمایه داری جهانی هستند امروز فتنه اقتصادی را شروع کرده اند. یعنی چه ؟ آقایان باهم مسابقه ثروتمندی می دهند و مردم عادی زیرپای لاستیک های خودروهای صدها میلیونی آقایان خفه می شوند. نا عدالتی تا کجا رسیده است؟ ربا خواری نیز برای برخی از مردم عادی شده است. ایها الناس اسلام ربا دهنده و گیرنده هردو را زنا کار با مادر خود در مسجدالحرام معرفی کرده است. ربا در اسلام حرام است.
بجانی ادامه داد: برخی از مدیران بانکی هستند که در تورم های زنجیره ای برای رباخواری خود افراد طمع کار را تشویق می کردند تا مثلا در گرانی قیر برای پرکردن سودهای آقایان با پول آنان قیر خریده و احتکار نمایند. چرا نباید صدای مردم را به گوش مسئولان نرسانیم؟ چرا باید براحتی و با بی تفاوتی و سکوت خواص همه چیز اینگونه گران شود؟ کجایی حزب الله ؟ وقتی یک طلبه هم از قم بپا می خیزد تا با پیاده روی اش به این ناعدالتی ها اعتراض کند فورا می خواهند سرکوب اش کنند. پیامبر اعظم صلی الله می فرمودند "الناس علی دین ملوکهم" . مردم بر دین حاکمانند. مدیران دنیا زده و خواص غنیمت خوار مردم را رنج می دهند.
روح الله بجانی افزود: حزب الله باید بلندگوی مستضعفین باشد. ما توجیه گر نالایقی مدیران و نمایندگان سهم خواه دنیازده نیستیم. ما حزب الله ایم یعنی یاران ولایت . چرا فرمایشات آقا را نادیده گرفته اند؟ چرا رسانه ها که رسالت بزرگی برعهده دارند ساکتند؟ چرا؟ چرا نمایندگانی که با رای من و تو به مجلس راه یافته اند قصور می کنند؟
اگر حزب الله وارد عمل شود گرانی های زنجیره ای گسسته می شوند . اگر حزب الله وارد عمل شود حضرت آقا مورد یاری قرار گرفته است. موضع ما در مقابل گرانی ها اعتراض به وضعیت موجود است. هر روز همه چیز گرانتر می شوند.
این طلبه تبریزی در پایان خاطرنشان کرد: ما هم از هاشمی حامی سرمایه دار انتقاد داریم وهم از احمدی نژاد فراموشکار.
برچسب ها :
مرادی
|
جمعه 16 تیر 1391 - ساعت : 22:16
به این میگن آخوند. نه آقایونی که فکر حفظ جایگاه و موقعیت خودشونن. تو شاهین شهر هم کم نیستن